قیمت و گزینه های اعلامیه Microsoft OneDrive | مقایسه کننده ، یک شرکت چیست و چرا از آن استفاده می کنید? وبلاگ AvePoint

چه کارآفرینی OneDrive است و چرا استفاده می کنید

این امکان همکاری در پروژه ها یا نهایی سازی اسناد را قبل از انتشار آنها در فضاهای قابل مشاهده تر Office 365 ، مانند SharePoint یا سایت های تیم های مایکروسافت تسهیل می کند. این اشتراک همچنین می تواند از طریق برنامه های اداری انجام شود ، بدون اینکه به رابط دیگری بروید ، که منجر به یک تجربه مشترک شفاف تر می شود.

قیمت های OneDrive

Microsoft OneDrive ذخیره داده است برای شرکت ها و متخصصان. بگذارید بررسی های مشتری ، ارائه و قیمت این بسته نرم افزاری را که توسط ما ارجاع شده است کشف کنیم مقایسه نرم افزار SaaS در دسته خدمات فناوری اطلاعات – زیرساخت های فناوری اطلاعات و شبکه ها – ذخیره سازی سرور.

software نرم افزار OneDrive Microsoft به ویژه برای خرید ، اداری و معاملات ارتباطی توصیه می شود – RP.

➤ این بسته نرم افزاری معمولاً توسط مدیریت عمومی ، صنایع دستی و انجمن – سازمان های غیر دولتی و همچنین توسط شرکت ها در بخش خدمات یا فعالیت های سوم استفاده می شود.

➤ قیمت Microsoft OneDrive 1.99 یورو برای هر کاربر و در هر ماه است (این نرم افزار نسخه آزمایشی رایگان دارد). تمام بررسی ها را در مورد Microsoft OneDrive و همچنین مزایا و معایب آن کشف کنید.

ارائه مایکروسافت OneDrive

بیشتر انجام دهید یا اینکه هستید

به پرونده های خود دسترسی پیدا کنید یا شما و هر دستگاهی که با Microsoft OneDrive استفاده می کنید. با عزیزان یا همکاران خود به اشتراک بگذارید و همکاری کنید.

OneDrive در ویندوز 10 از پیش نصب شده است و به صورت بهینه در تمام دستگاه های شما کار می کند. به پرونده ها و عکس های خود دسترسی پیدا کنید و آنها را در رایانه های شخصی ، Mac ، Android و iOS به اشتراک بگذارید.

با Word ، Excel ، PowerPoint و OneNote در رایانه رومیزی خود ، دستگاه تلفن همراه و وب همکاری کنید.

به کارمندان خود تمام مزایای OneDrive را برای پرونده های حرفه ای خود با پشتیبانی از ابزار ارائه دهید تا به بخش IT اجازه دهد از داده های مهم تجاری محافظت کند.

پتراک می گوید: “با شرکت OneDrive ، داده های من در یک مکان منحصر به فرد و بسیار امن ذخیره می شوند.”. “مدیریت اکنون یک نسیم واقعی برای تیم من است و می دانم که همکارانم می توانند در زمان واقعی همکاری کنند ، هر مکانی که کار می کنند. “” “

پرونده های خود را در یک مکان امن ذخیره کرده و آنها را با کارمندان خود به اشتراک بگذارید. هر کاربر از 1 سل ذخیره سازی بهره می برد.

پرونده های خود را در چندین دستگاه همگام سازی کنید و از هر مکان ، حتی آفلاین به آن دسترسی پیدا کنید.

یک جستجوی ساده را برای یافتن در ثانیه پرونده های مورد نیاز خود راه اندازی کنید. یا از Office DeLve برای کشف محتوای مناسب جدید استفاده کنید.

OneDrive (قبلاً SkyDrive ، Windows Live SkyDrive و Windows Live پوشه های ذخیره سازی ابری است ، یک سرویس میزبانی فایل است که به کاربران امکان می دهد فایل ها را همگام سازی کنند و بعداً از یک مرورگر وب یا D یا D ‘یک دستگاه تلفن همراه به آن دسترسی پیدا کنند. کاربران می توانند پرونده ها را به صورت عمومی یا با مخاطبین خود به اشتراک بگذارند. برای دسترسی به آن ، پرونده های مشترک به حساب مایکروسافت نیازی به حساب مایکروسافت ندارند. این بخشی از مجموعه خدمات آنلاین است که قبلاً با عنوان Windows Live شناخته می شد.

OneDrive یک راه حل مدیریت محتوای ابری است که به سازمانها بستری را برای همکاری ، اشتراک و ذخیره اسناد در اختیار سازمانها قرار می دهد. این سیستم امکان همگام سازی بین سیستم عامل ها را فراهم می کند و از از بین رفتن داده جلوگیری می کند.

مزایای مایکروسافت OneDrive

در اینجا لیستی از مزایای اصلی این بسته نرم افزاری آورده شده است:

– تکثیر داده ها
– به اشتراک گذاری پرونده
– ترمیم داده ها
– مدیریت کسب و کار
– به اشتراک گذاری سند
– به اشتراک گذاری پرونده ها
– به اشتراک گذاری یادداشت ها
– کار گروهی
– مدیریت محتوا
-دسترسی 24-7

ویژگی های OneDrive Microsoft

در اینجا لیستی از ویژگی ها و ویژگی های اصلی این نرم افزار آورده شده است:

ادغام و API

Microsoft OneDrive API را برای ادغام سایر برنامه های فناوری اطلاعات مانند INTTT ، Microsoft Azure و Microsoft Dynamics ارائه می دهد. این ادغام ها به عنوان مثال امکان اتصال به یک پایگاه داده ، تبادل داده ها یا حتی همگام سازی پرونده ها بین چندین برنامه رایانه ای از طریق یک برنامه افزودنی ، افزونه یا API (رابط برنامه نویسی برنامه / رابط برنامه نویسی) را می دهد.

طبق اطلاعات ما ، نرم افزار Microsoft OneDrive می تواند به بیش از 11 سیستم عامل نرم افزاری متصل شود تا مبادلات داده بین برنامه ها را تسهیل کند ، گردش کار خود را بهبود بخشد و بهره وری را بدست آورد.

– مایکروسافت اکسل – تبادل مایکروسافت – مایکروسافت آفیس 365
– مایکروسافت OneDrive – چشم انداز مایکروسافت – مایکروسافت شیرپوینت
– زاپیر – CRM

سازگاری و پیکربندی

نرم افزار در حالت SaaS ، Microsoft OneDrive با اکثر سیستم های اطلاعات تجاری و همچنین بیشتر سیستم های عامل (OS) مانند ویندوز ، Mac Os و Linux سازگار است زیرا از طریق مرورگر در دسترس است (Chrome ، Firefox …). این نرم افزار همچنین از راه دور (دفتر ، خانه ، در حال حرکت و غیره) از بسیاری از دستگاه های تلفن همراه مانند رایانه لوحی یا آیفون (پلت فرم iOS) یا پلت فرم Android قابل دسترسی است و بدون شک یک برنامه موبایل در فروشگاه / برنامه Play موجود است فروشگاه. برای استفاده از آن ، داشتن یک اتصال اینترنتی صحیح و همچنین یک مرورگر به روز بسیار مهم است.

ویژگی های دیگر

Microsoft OneDrive با نیاز شرکت ها سازگار است: نرم افزار مدیریت دولتی ، نرم افزار صنایع دستی ، نرم افزار انجمن – سازمان های غیر دولتی ، نرم افزار خودآفرین ، نرم افزار ETI ..

این برنامه برای حرفه ها توصیه می شود: خرید نرم افزار ، نرم افزار اداری ، نرم افزار ارتباطی – RP ، نرم افزار حسابداری ، نرم افزار IT – DSI ..

این نرم افزار ابری در بخش ها استفاده می شود: نرم افزار عمومی ..

قیمت مایکروسافت OneDrive

در قیمت OneDrive مایکروسافت 1.99 یورو است در هر ماه و توسط کاربر اما این قیمت به احتمال زیاد تکامل می یابد زیرا گزینه های مختلفی توسط ناشر این نرم افزار SaaS به منظور پاسخگویی به نیازهای کاربران خود ارائه می شود: تعداد مجوزها ، عملکردهای اضافی ، افزودنی ها ..

در اینجا قیمت های مختلف Microsoft OneDrive (قیمت گذاری / بسته ها) آورده شده است:

– آزمایش رایگان: 0 € (محدود در زمان / در ویژگی ها)
– استاندارد: 1.99 یورو / ماه / کاربر
– PRO: 69.99 یورو / ماه / کاربر
– کسب و کار : –
– حق بیمه: –

اکثر ناشران IT نسخه آزمایشی رایگان را با تمام ویژگی های فعال ارائه می دهند ، اما در این صورت به موقع محدود خواهد شد (به طور متوسط ​​15 تا 30 روز) ، یا یک نسخه Freemium شکسته (برخی از ویژگی های غیرفعال) برای تشویق شما به خرید آن.

ناشر نرم افزار حرفه ای اغلب بسته به تعداد مجوزهای خریداری شده ، کدهای تبلیغاتی و همچنین تخفیف در قیمت گذاری را ارائه می دهد. اشتراک های سالانه همچنین امکان صرفه جویی در رابطه با اشتراک ماهانه را فراهم می کند زیرا آنها به طور کلی 10 تا 30 ٪ ارزان تر هستند.

بررسی های OneDrive مایکروسافت

Microsoft OneDrive: نظر مقایسه کننده نرم افزار

اینجاست نظر ما در مورد مایکروسافت OneDrive : این ذخیره سازی داده های عالی برای کشف است: این یکی از 3000 نرم افزاری است که بیشتر در یک شرکت استفاده می شود.

مشتریان و کاربران Microsoft OneDrive

بررسی های آنلاین در مورد نرم افزار OneDrive Microsoft بسیار زیاد است. Microsoft OneDrive به طور متوسط ​​توسط کاربران و مشتریان خود در مقایسهگرهای مختلف و شبکه های اجتماعی (چندین هزار بررسی مشتری) به طور متوسط ​​4.5 /5 امتیاز دارد: بنابراین مشتریان بسیار راضی هستند.

از دادن خود دریغ نکنید بررسی کاربر در Microsoft OneDrive در مقایسه کننده نرم افزار Cloud ما ! ویژگی های آن ، پشتیبانی مشتری ، سهولت استفاده ، رابط نرم افزاری و ارگونومی (…) را ارزیابی کنید و در صورت استفاده منظم از آن در دفتر ، نسبت به کیفیت / قیمت آن یادداشت کنید. مقایسه نرم افزار حرفه ای ما توصیه های کاربر و همچنین نظرات مشتری را به منظور به اشتراک گذاشتن آنها با جامعه و مقایسه ذخیره سازی داده ها جمع آوری می کند. این انتقاد یک توصیه خرید یا توصیه ای نیست. نظر ما یا بر اساس یک تست نرم افزاری یا بر اساس ارزیابی ها و برآوردهای کاربر استوار است. ما از شما دعوت می کنیم تا دیدگاه (توضیح) خود را ارائه دهید و برای راه حل های رقابتی پیشنهاداتی ارائه دهید.

با توجه به منابع مختلف ، این بسته نرم افزاری حدود 14.00 ٪ سهم بازار دارد: این بدان معنی است که حدود 14.00 ٪ از کاربران ذخیره سازی داده ها Microsoft OneDrive را انتخاب کرده اند.

ارجاعات مشتری

Microsoft OneDrive نرم افزار SaaS است که توسط ده ها هزار کاربر و شرکت در فرانسه و در سراسر جهان استفاده می شود. منابع وی شرکت هایی مانند RU3CH Interactive ، Hewlett-Packard ، Bank of America ، American Express ، Wildmoka ، Mindrover ، Cognizant ، Beehive ، Aerow ، Desireinfoweb ، Adobe ، Accenture ، Accenture ، Academy of Ophthalmology Inc ، هیئت آموزش منطقه ای جنوبی ، EventLink ، Edgewood College (…) که از آن در پشته فنی / فنی خود استفاده می کنند (چارچوب کد ، زبان های رایانه ای ، پایگاه داده ها ، API ها و غیره).

براساس داده های موجود ، این نرم افزار عمدتاً توسط شرکت های بخش نرم افزاری رایانه (18 ٪) ، و فناوری ها و خدمات اطلاعاتی (7 ٪) و غیره استفاده می شود. اینها TPE و SME هستند (- 50 کارمند: 20 ٪) ، ETI ( 41 ٪) و شرکت های بزرگ ( + 1000 کارمند: 38 ٪) که به طور متوسط ​​CA – 50 میلیون دلار (39 ٪) ، CA بین 50 تا 1 میلیارد دلار (19 ٪) یا آن + 1 میلیارد دلار (34 دلار) ٪). سرانجام ، این نرم افزار معمولاً در کشورهای انگلستان (9 ٪) و کانادا (5 ٪) استفاده می شود.

رابط و نسخه ی نمایشی

رابط این نرم افزار به فرانسوی ترجمه شده است و می خواهد به منظور بهبود بهره وری تیم ها و تقویت همکاری در شرکت شما ، ارگونومیک ، پاسخگو و قابل تنظیم باشد (VSE ، SMES و غیره).

این نرم افزار آنلاین نصب نسبتاً آسان است (پیکربندی ، پیکربندی ، شخصی سازی و غیره) و نیازی به یکپارچه سازی نیست. این نرم افزار به چند زبان موجود است: انگلیسی ..

در اینجا یک فیلم نمایشی از Microsoft OneDrive آورده شده است

چه کارآفرینی OneDrive است و چرا استفاده می کنید ?

یک درایو

کارآفرین OneDrive (ODFB) پاسخ مایکروسافت به درخواست فضاهای ذخیره سازی شخصی در ابر است. در حال حاضر چندین دهه گذشته است که مایکروسافت به یک شکل یا شکل دیگر ، بر روی این مدل ذخیره سازی میزبان کار می کند ، و بیشتر ویژگی های OneDrive ، که در آن زمان خیلی زود در زمان خود بودند ، امروزه از نظر ذخیره سازی ابری هنجار هستند و فضاهای مشترک.

اطلاعات بیشتر:

 • پشتیبان گیری نامحدود برای Office 365: چه زمانی و چه کسی?
 • مرکز مدیریت OneDrive: راهنمای مبتدی
 • 5 خطای پشتیبان تعهد 365 و نحوه حل آنها
 • AvePoint در مقابل Veeam: نسخه پشتیبان را ساده کنید

آنچه OneDrive 1 است oneedrive 3 چیست

کارآفرین OneDrive یک راه حل جداگانه “OneDrive” است زیرا دارای ویژگی های مشتق شده دیگری از موارد ارائه شده توسط نسخه های اتوماتیک 365 برای شرکت ها است. نسخه “OneDrive” که از طریق مجوز شخصی یا مجوز “خانواده” 365 در دسترس است ، دارای ظرفیت های زیادی است ، اما از نظر محیط ایمنی ، اتوماسیون و ادغام همان میزان کنترل سازمانی را ارائه نمی دهد.

اگر می خواهید این ویژگی ها را برای پرونده های شخصی خود داشته باشید (برخی از افراد از آن زیاد استفاده می کنند: برای خودکارسازی نظارت بر حساب های بانکی یا برنامه کار خانه آن بسیار قابل توجه است) ، می توانید به سادگی یک مجوز Office 365 را برای شرکت ها خریداری کنید ، اغلب برای بسته به گزینه هایی که انتخاب می کنید ، چند یورو بیشتر از مجوز خانواده است.

ویژگی های موجود از طریق کارآفرین OneDrive ، آن را به یک ابزار همکاری ایده آل برای کاربران حرفه ای تبدیل می کند ، هنگامی که آنها در سایر برنامه های Office 365 ادغام می شوند.

ذخیره شخصی در ابر برای تسهیل همکاری بین کارمندان

نیروی واقعی کارآفرین OneDrive این است که به کارمندان فضایی برای ذخیره پرونده ها و کار بر روی اسناد قابل دسترسی در سراسر جهان ارائه می دهد. کاربران می توانند اسنادی را در فضای OneDrive خود ایجاد کنند ، یا با داشتن بسیاری از ابزارها برای سازماندهی محتوای شخصی خود ، اسناد و پرونده ها را بارگیری کنند.

یکی از اصلی ترین مزایای کارآفرین OneDrive این است که به کاربران امکان می دهد به راحتی با پرونده های MS Office ارتباط برقرار کنند. متخصصانی که از کارآفرین OneDrive استفاده می کنند از تمام ویژگی های پاورپوینت ، Word ، Excel و سایر برنامه های Office 365 که با آن تعامل دارند ، در کلیه شفافیت و از طریق کانال های مختلف بهره مند می شوند.

اشتراک پرونده و مدیریت امنیت

کارآفرین OneDrive به کاربران اجازه می دهد تا اطلاعات را با خیال راحت به اشتراک بگذارند و سطح ایمنی را با دسترسی مستقیم یا از طریق پیوندها کنترل کنند تا پرونده ها را تغییر یا مشاوره دهند. آنها همچنین می توانند این کار را در سطح پرونده ها در OneDrive انجام دهند ، تا امکان دسترسی به مجموعه ای از پرونده ها یا پوشه های ذخیره شده در خواننده را فراهم کنند.

این امکان همکاری در پروژه ها یا نهایی سازی اسناد را قبل از انتشار آنها در فضاهای قابل مشاهده تر Office 365 ، مانند SharePoint یا سایت های تیم های مایکروسافت تسهیل می کند. این اشتراک همچنین می تواند از طریق برنامه های اداری انجام شود ، بدون اینکه به رابط دیگری بروید ، که منجر به یک تجربه مشترک شفاف تر می شود.

اشخاص مسئول مدیریت 365 Office می توانند تعیین کنند که آیا اطلاعات می توانند در خارج به اشتراک گذاشته شوند ، و مجوزها و خصوصیات پرونده های ذخیره شده در کارآفرین OneDrive نیز می توانند مدیریت شوند. با داشتن مجوزهای خاص ، شرکت ها می توانند با توجه به حضور یا عدم وجود محتوای حساس در اسناد کاربر ، گزارش ها را بدست آورند و امنیت را مدیریت کنند.

آنچه OneDrive 2 است

OneDrive برنامه ای برای دستگاه های تلفن همراه دارد

شرکت OneDrive را می توان در دستگاه های Android یا Apple Mobile یا روی لپ تاپ نصب کرد و با آنها هماهنگ شد و استفاده از آن ساده تر نیست. برخی از مجوزها به کنترل های سازمانی اجازه می دهند: دستگاه ها از این رو می توانند به اطلاعات کارآفرین OneDrive دسترسی پیدا کنند ، و آدرس های IP و کاربران دامنه می توانند به حساب های کارآفرین OneDrive خود متصل شوند.

شرکت OneDrive در تیم های مایکروسافت قرار دارد ، ایمیل و شیرپوینت را تبادل می کند

فضاهای شخصی “گربه” تیم های مایکروسافت ، که امکان مکالمات دائمی را با گپ با یک یا چند کاربر فراهم می کنند ، از OneDrive Enterprise استفاده کنید تا این کاربران بتوانند پرونده ها را به اشتراک بگذارند. هنگامی که یک فایل را در تیم ها بارگیری می کنید ، در واقع در OneDrive Epprise بارگیری می شود و به طور خودکار با سایر کاربرانی که در گربه شما شرکت می کنند به اشتراک گذاشته می شود.

به همین ترتیب ، اگر سندی را که به عنوان پیوست نامه الکترونیکی ارسال شده است بارگیری کنید ، این سند را می توان از OneDrive خود بارگیری کرده و از طریق یک لینک ایمیل به اشتراک گذاشته و از ایجاد اسناد اسناد جلوگیری کنید.

همچنین می توان اسناد را در چندین مکان اداری 365 از رابط کارآفرین OneDrive جابجا یا کپی کرد. این عملکرد به ویژه هنگامی که پرونده ها را با SharePoint ، تیم ها یا سایت های گروه های توزیع شده در سراسر شرکت به اشتراک می گذارید ، مفید است.

نسخه و مدیریت پشتیبان و سبد

مایکروسافت یکی از اولین شرکت هایی بود که کارکردهای “نسخه” اسناد را ارائه می داد ، که به کاربران امکان می دهد به عقب برگردند و نسخه های قبلی اسناد اداری خود را که در SharePoint ، Office 365 یا OneDrive Entriprise ذخیره شده اند ، بازیابی کنند. کاربران می توانند به طور پیش فرض به 500 نسخه آخر یک سند برگردند ، که به آنها امکان می دهد “به موقع برگردند” برای بازیابی هر سند شخصی به مدت 90 روز یا حتی بیشتر.

مایکروسافت به کاربران یک درایو برای تجارت اجازه می دهد تا از نسخه پشتیبان تهیه شده 30 روزه از داده های خود بهره مند شوند ، با استفاده از عملکرد نسخه سازی ، تمام پرونده های ذخیره شده در خواننده را در یک لحظه معین ارائه می دهند.

نسخه سازی به کاربر اجازه نمی دهد اسنادی را که حذف شده است بازیابی کند ، اما عملکرد سبد اجازه می دهد تا اسناد “حذف شده” توسط کاربر را بازیابی کند ، زیرا در یک زمان T برای یک دوره رسیدن به 90 روز در یک زمان T قرار گرفتند.

oneedrive 3 چیست

همگام سازی پرونده

برنامه OneDrive Business برای Mac و PC به شما امکان می دهد فایل ها را در رایانه کاربر همگام سازی کنید. برای انتشار آفلاین و یک کپی در ابر برای افزایش در دسترس بودن و دسترسی آسان هنگام مسافرت می توانید یک نسخه در رایانه خود دریافت کنید. به تازگی ، مایکروسافت یک ویژگی جدید را اضافه کرده است: یک رایانه شخصی می تواند فایل های ذخیره شده در کارآفرین OneDrive را با دفتر کاربر بدون کپی کردن پرونده ها همگام سازی کند ، اجازه می دهد یک تجربه ایجاد هماهنگ زنده در ابر از کاربر دستگاه ، بدون اینکه نگران هماهنگ سازی هماهنگ سازی باشد فایل ها. برنامه کارآفرین OneDrive همچنین امکان همگام سازی اسناد ذخیره شده در سایت های SharePoint را فراهم می کند ، و این باعث می شود ابزاری حتی قدرتمندتر برای همکاری در شرکت باشد.

چه در رایانه شخصی خود و چه از طریق برنامه ابر که از طریق مرورگر قابل دسترسی است ، می توانید پرونده های موجود در Cloud را از برنامه های Office 365 در Mac یا PC اصلاح کنید.

ویرایشگر

این عملکرد انتشار زنده می تواند همزمان توسط چندین کاربر استفاده شود. می توانید تغییرات ایجاد شده توسط کاربر هنگام کار با هم روی اسناد را مشاهده کنید.

بسته ها و قیمت های OneDrive

قیمت گذاری OneDrive با توجه به نیاز شرکت و کاربران آن تعیین شده است. بسته های OneDrive در یک نسخه شخصی یا در یک نسخه تجاری وجود دارد تا به بهترین وجه انتظارات هر یک را برآورده کند.

بسته های انفرادی

 • OneDrive Basic: این بسته به صورت رایگان به کاربران ارائه می شود. فضای ذخیره سازی 5 گیگابایت را ارائه می دهد و به یک کاربر واحد محدود می شود.
 • OneDrive 50 گیگابایت: این بسته در هر ماه 2 یورو هزینه دارد ، اما 10 برابر فضای ذخیره سازی بیشتری ارائه می دهد. همچنین به یک کاربر واحد محدود می شود.
 • OneDrive Office 365 کارمندان: این بسته در هر ماه 7 یورو هزینه دارد و به کاربران 1 سل از فضای ذخیره سازی ارائه می دهد. همچنین به یک کاربر واحد محدود می شود.
 • OneDrive Office 365 خانواده: این تنها بسته ای است که حداکثر 5 کاربر را به شما امکان می دهد و 5 TB ذخیره سازی را با هزینه 10 یورو در هر ماه ارائه می دهد.

بسته های تجاری OneDrive

 • برنامه کارآفرینی OneDrive 1: این شرکت دارای 1 سل ذخیره برای هر کاربر با قیمت 50.40 یورو در سال است.
 • برنامه کارآفرینی OneDrive 2: برای هزینه سالانه 100.80 یورو برای هر نفر ، شرکت ها ممکن است تعداد نامحدودی از کاربران را شامل شوند و از ظرفیت ذخیره نامحدود برخوردار باشند.
 • حق بیمه تجارت OneDrive: برای هزینه سالانه 126 یورو برای هر نفر ، این شرکت از 1 TB ذخیره سازی و بسیاری از ویژگی های اضافی بهره می برد (اینترانت شیرپوینت ، آدرس های پستی شخصی ، اسکان جلسات ویدئو کنفرانس نامحدود HD ، امکان شامل 300 کاربر و غیره.) برای کسب اطلاعات بیشتر: https: // محصولات.دفتر.com/fr-fr/OneDrive-for-business/مقایسه-قدیمی برای تجارت-برنامه ریزی

OneDrive به طور مرتب با ویژگی های جدید غنی می شود ..

ویژگی های جدید به طور مرتب اضافه می شوند ، و این ویژگی ها پیچیده تر و کارآمدتر هستند. رونویسی صوتی امسال به کارآفرین OneDrive اضافه شده است ، و همچنین امکان جستجوی متن در پرونده های تصویری که در OneDrive برگزار می شود. ادغام های دیگر در برنامه هایی مانند تیم های مایکروسافت و اتصالات به برنامه های شخص سوم مانند Google Drive ، Box و Dropbox آن را به یک راه حل قدرتمند و همه کاره برای همکاری بین خدمات مختلف شرکت ، امروز و در سالهای آینده تبدیل می کند.

شما این مقاله را دوست داشتید ? در وبلاگ ما مشترک شوید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد OneDrive.

 • برچسب ها
 • زبان فرانسوی
 • یک درایو
 • OneDrive برای تجارت