دانلود Microsoft Word (رایگان) – Clubic ، Download Word – Office – numériques

WPRD

یکی از بزرگترین مزایای کلمه ، توانایی آن در ادغام بدون زحمت با سایر برنامه های مایکروسافت است. نیاز به وارد کردن یک جدول اکسل یا یک اسلاید پاورپوینت ? مشکلی نیست. این ادغام باعث ایجاد اسناد چند بعدی می شود که هم ساده و هم مؤثر هستند.

ورد مایکروسافت

Microsoft Word یک برنامه پردازش کلمه است که بخشی از مجموعه Microsoft Office است. این امکان را به کاربران می دهد تا اسناد متنی را به صورت شهودی ایجاد ، ویرایش و قالب بندی کنند. خواه برای نوشتن نامه ، گزارش یا پایان نامه ، کلمه ابزار انتخاب برای بسیاری از متخصصان و افراد است.

  • چرا از Microsoft Word در ویندوز استفاده می کنید ?
  • نحوه استفاده از Microsoft Word ?
  • بهترین گزینه های Microsoft Word چیست ?

چرا از Microsoft Word در ویندوز استفاده می کنید ?

بیش از 20 سال ، مایکروسافت ورد خود را به عنوان مرجع اساسی برای پردازش کلمات آنلاین ، تسهیل نوشتن ، خواندن و به اشتراک گذاری اسناد متنی ، تسهیل کرده است. یک ابزار واقعی چندگانه ، این نرم افزار در Mac ، iOS و Android قابل دسترسی است و یک تجربه بهینه شده برای ویرایش نامه ها ، CV ، فاکتورها ، چه در رایانه ، رایانه لوحی یا موبایل ارائه می دهد.

در دنیای حرفه ای ضروری است ، مایکروسافت ورد نیازهای تقریباً همه معاملات را برآورده می کند. از سنین کودکی ، وی به دلیل نوشتن تکالیف یا ایجاد نمایش پرده ای در مدرسه پذیرفته شد. Microsoft Word با استفاده از ابزارها و گزینه های خود ، به عنوان یکی از متنوع ترین نرم افزار موجود در بازار متمایز است.

چیدمان پیشرفته

Word طیف چشمگیری از ابزارهای چیدمان را ارائه می دهد. این که آیا شما می خواهید یک سند ساده یا یک رابطه پیچیده با جداول مواد ، فهرست ها و ضمیمه ها ایجاد کنید ، Word شما را پوشش می دهد. گزینه های هدر و پا ، ستون ، بخش و حاشیه امکان سفارشی سازی گسترده هر صفحه را فراهم می کند.

تجدید نظر و نظرات

ماکرو اسکریپت هایی هستند که وظایف تکراری را در Microsoft Word خودکار می کنند. به عنوان مثال ، اگر شما باید مرتباً همان قالب بندی را در گروهی از پاراگراف ها اعمال کنید یا سرمایه گذاری برخی از کلمات را اصلاح کنید ، می توانید یک کلان برای خودکار سازی این فرآیند ایجاد کنید.

ادغام با برنامه های دیگر

یکی از بزرگترین مزایای کلمه ، توانایی آن در ادغام بدون زحمت با سایر برنامه های مایکروسافت است. نیاز به وارد کردن یک جدول اکسل یا یک اسلاید پاورپوینت ? مشکلی نیست. این ادغام باعث ایجاد اسناد چند بعدی می شود که هم ساده و هم مؤثر هستند.

مدلهای از پیش تعریف شده

برای کسانی که نمی خواهند از ابتدا شروع کنند ، Word یک کتابخانه بزرگ از مدل های از پیش تعریف شده ارائه می دهد. خواه گزارش های حرفه ای ، نامه ها ، CVS یا بروشورها باشد ، تقریباً در همه موارد الگویی وجود دارد که به کاربران امکان می دهد در وقت خود صرفه جویی کنند و از قوام اسناد خود اطمینان حاصل کنند.

ابزارهای تحقیق و مرجع

Word مجهز به ابزارهای یکپارچه برای تحقیق ، تأیید گرامری و ارتوگرافی و حتی نقل قول است. این ابزارها برای ویراستاران ، محققان و دانش آموزانی که مایل به تهیه اسناد خاص و به خوبی ارجاع شده هستند ضروری است.

پشتیبان گیری آنلاین و به اشتراک گذاری

با دوران ابر ، امکان ذخیره و به اشتراک گذاری اسناد آنلاین بسیار مهم است. با تشکر از ادغام با OneDrive ، SharePoint و تیم ها ، کاربران نه تنها می توانند اسناد خود را با خیال راحت در ابر ذخیره کنند بلکه آنها را نیز به اشتراک می گذارند و با دیگران همکاری می کنند ، هر کجا که باشند.

نحوه استفاده از Microsoft Word ?

Microsoft Word به طور کلی از طریق اشتراک در Microsoft 365 در دسترس است ، که نه تنها کلمه ای ، بلکه سایر برنامه های اداری و خدمات ابری نیز ارائه می دهد. با این حال ، برای کسانی که مایل به عضویت نیستند ، نسخه های کلمه ای خودمختار برای خرید در دسترس هستند (LTSC). این نسخه ها ممکن است هزینه اولیه بالاتری داشته باشند ، اما نیازی به هزینه اشتراک مکرر ندارند.

برای استفاده کامل از تمام ویژگی های کلمه ، توصیه می شود یک حساب مایکروسافت داشته باشید. این حساب نه تنها ذخیره اسناد خود را در ابر از طریق OneDrive آسان می کند ، بلکه ادغام شفاف را با سایر خدمات مایکروسافت ارائه می دهد. اگر تصمیم دارید از یک حساب کاربری استفاده نکنید ، همیشه می توانید از Word استفاده کنید ، اما برخی از ویژگی های مربوط به ابر و همکاری در زمان واقعی می تواند محدود باشد.

Microsoft Word در سیستم عامل های مختلفی در دسترس است. البته ، بیشتر با ویندوز همراه است ، اما نسخه های قوی برای Mac و وب نیز وجود دارد. علاوه بر این ، برای کسانی که در حال حرکت هستند ، برنامه های کاربردی Word Mobile برای Android و iOS در دسترس هستند و اجازه می دهند نسخه و همکاری در حال انجام باشد.

بهترین گزینه های Microsoft Word چیست ?

اگرچه Microsoft Word در زمینه پردازش کلمه غول پیکر است ، گزینه های دیگری نیز وجود دارد که ممکن است مناسب برخی از کاربران خاص باشد:

دفتر WPS

WPS Office یک مجموعه کامل اداری است که با سازگاری و سبکی آن متمایز است. ویرایشگر متن آن به گونه ای طراحی شده است که مانند کلمه ای به نظر می رسد ، که انتقال برای کاربران جدید را تسهیل می کند. WPS Office علاوه بر ابزارهای پردازش کلمه خود ، تعداد زیادی از مدل ها و ابزارهای قالب بندی و همچنین ادغام ابر را برای ذخیره و به اشتراک گذاری اسناد ارائه می دهد. نسخه رایگان آن در حال حاضر سرشار از عملکرد است ، اما گزینه های حق بیمه برای کسانی که به دنبال ویژگی های پیشرفته هستند در دسترس است.

پرونده های گوگل

Google Docs یک نیروی اصلی در دنیای ویراستاران متن است که بر اساس ابر است. بیشترین قدرت آن در همکاری زمان واقعی نهفته است و به چندین کاربر امکان می دهد تا به طور همزمان روی یک سند کار کنند. با داشتن یک رابط بصری و ادغام شفاف با سایر خدمات Google ، Google Docs برای کسانی که عمیقاً در اکوسیستم Google لنگر انداخته اند ، ایده آل است. علاوه بر این ، با استفاده از ابر ، دسترسی جهانی را ارائه می دهد و به کاربران این امکان را می دهد تا از هر کجا به اسناد خود دسترسی پیدا کنند ، مشروط بر اینکه یک اتصال اینترنتی داشته باشند.

نویسنده OpenOffice

نویسنده OpenOffice ، دقیقاً مانند Libreoffice ، یک راه حل منبع باز است که به عنوان جایگزینی برای Microsoft Word تهیه شده است. نویسنده OpenOffice به دلیل ثبات و توانایی آن در مدیریت انواع اسناد اسناد شناخته شده است. این طیف کاملی از ابزارهای پردازش ، قالب بندی و طرح بندی کلمه را ارائه می دهد ، همه در یک رابط که نسخه های قبلی Word را به یاد می آورد. برای کسانی که به دنبال تجربه پردازش کلمه بدون کلاهبرداری هستند اما قدرتمند ، نویسنده Openach OpenOffice گزینه ای است که باید در نظر بگیرد.

ایده

مفهوم با بودن بیش از یک ویرایشگر متن ساده متمایز می شود. این ترکیب نوشتن ، مدیریت کار ، ایجاد بانکهای اطلاعاتی و موارد دیگر ، همه در یک رابط تصفیه شده و مدرن است. اگرچه منحنی یادگیری آن می تواند کمی ناگهانی از کلمه کلمه باشد ، اما همه کاره بودن آن به ابزاری قدرتمند برای کسانی که به دنبال متمرکز کردن گردش کار خود هستند ، می کند. علاوه بر این ، توانایی آن در ادغام محتوای چندرسانه ای ، پیوندهای وب و ویجت ها باعث می شود که آن را برای کاربرانی که به دنبال ایجاد اسناد تعاملی و پویا هستند ، به ویژه مناسب باشد.

کلمه

Microsoft Word نرم افزار پردازش Word از Microsoft Office Suite است. این امکان را به شما می دهد تا به سرعت و به سادگی اسناد حرفه ای ایجاد کنید.

پیشنهاد ویژه:49.99 یورو به جای 189.99 یورو (- 74 ٪)

  • ویندوز 10/11
  • اندروید
  • iOS iPhone / iPad
  • سرویس آنلاین
  • MacOS (فروشگاه App Mac)

چرا از Microsoft Word استفاده کنید ?

اخبار آخرین نسخه مایکروسافت ورد چیست؟ ?

استخوانهای Microsoft Word با آن سازگار است ?

بهترین گزینه های Microsoft Word چیست ?

شرح

ورد مایکروسافت آیا نرم افزار تصفیه دفتر دفتر مایکروسافت دفتر است ، که اخیراً تغییر نام داده است مایکروسافت 365 برای پیشنهاد اشتراک آن. هر نسخه جدید شامل ویژگی ها و پیشرفت های جدیدی است که به شما امکان می دهد اسناد خود را بهبود بخشید.

ورد مایکروسافت همچنین با سیستم ابری سازگار است مایکروسافت OneDrive (رایگان) مایکروسافت این به شما امکان می دهد تا به طور همزمان روی همان اسناد کار کنید و داده های خود را در ابر ذخیره کنید. همچنین امکان صادرات پرونده های خود به فرمت PDF وجود دارد ، این قالب بسیار عملی که طرح شما را به طور کامل حفظ می کند و به شما امکان می دهد اسناد را به مخاطبین خود ارسال کنید حتی اگر آنها نسخه مشابه Word را نداشته باشند.

ورد مایکروسافت دیگر نمی توان به تنهایی خریداری کرد ، بخشی از مجموعه است مایکروسافت 365 یا دفتر مایکروسافت. این مجموعه به شما امکان می دهد تمام نرم افزارهای مایکروسافت را بارگیری و نصب کنید (بسته به مجوز انتخاب شده) ، بنابراین آن را پیدا خواهید کرد مایکروسافت اکسل, مایکروسافت پاورپوینت, چشم انداز مایکروسافت, و غیره. اگر نمی خواهید نرم افزاری را روی رایانه خود نصب کنید ، یا فقط می خواهید عملکرد مجموعه Office را آزمایش کنید ، می توانید از نسخه های رایگان (که تقریباً تمام عملکردهای پرداخت را ارائه می دهند) یا به صورت یک برنامه تلفن هوشمند استفاده کنید و تبلت (اندرویدی ، آیفون ، آی پد) ، یا با سرویس آنلاین (برای باز کردن با مرورگر وب). در هر صورت ، شما نیاز به ایجاد یک حساب رایگان مایکروسافت دارید (اگر قبلاً آن را ندارید).

چرا از Microsoft Word استفاده کنید ?

Microsoft Word نرم افزار پردازش کلمه مرجع در مجموعه Microsoft Office است. این بهترین شناخته شده اما همچنین کاملترین نرم افزار این نوع است. تمام عملکردهای آن از طریق منوی روبان بسیار معروف واقع در بالای پنجره کار به راحتی قابل دسترسی است. این نیز در نسخه آنلاین گرفته شده است (برای نمایش آن مانند نرم افزار ، روی پیکان کوچک که درست در سمت راست روبان است کلیک کنید).

منوی روبان Microsoft Word

بنابراین رابط کاربری آن بدون توجه به سطح علوم کامپیوتر ، دسترسی به همه کاربران آسان و روشن است. منوهای مختلف به صورت آنلاین نمایش داده می شوند و وقتی روی یکی از آنها کلیک می کنید محتوای آن در روبان زیر نمایش داده می شود. روبان کاملاً قابل تنظیم است, به شما امکان می دهد ترتیب توابع را انتخاب کنید ، توابع غایب اضافه کنید یا آنها را حذف کنید ، که به شما امکان می دهد همیشه ابزارهای مورد نیاز خود را در دست داشته باشید.

بنابراین کلمه یک برنامه نوشتن است ، با کلمات ساده تر به این معنی که می توانید از آن برای تایپ متن استفاده کنید: نامه ، یک دوره ، یک وظیفه ، پرونده مشتری و غیره. بنابراین این اولین استفاده از برنامه است. اما ، البته ، در اینجا متوقف نمی شود. شما واقعاً می توانید ارائه خود را به یک مجموعه کامل از جهش ها تبدیل کنید تا آن را به یک پروژه حرفه ای با کیفیت تبدیل کنید.

اول از همه وجود دارد ابزارهای قالب بندی. این ابزارها از طریق منوی خانه, که منوی اصلی است. از آنجا که این مکان می توان قلم را تغییر داد ، اندازه ، به صورت جسورانه ، در ایتالیایی ها ، برجسته ، برجسته ، بار ، نوار ، قرار داده شده توسط قرار دادن یا فهرست بندی کلمات مورد نظر. همچنین می توانید تراز پاراگراف های خود را تعریف کنید: محور ، تراز شده در سمت چپ ، راست ، عقب ، نقطه مکان ، فاصله های پاراگراف ها و غیره را انتخاب کنید. کلمه همچنین اجازه می دهد از طریق میکروفون خود دیکته کنید (رایگان) ، کپی ، چوب و غیره.

شما همچنین به نام تجاری جدید دسترسی خواهید داشت ویراستار هوشمند تنظیم شده توسط مایکروسافت. این ناشر اجازه می دهد تصحیح املا و دستور زبان (رایگان) ، اما همچنین بسیار بیشتر پیش می رود (فقط حق بیمه). در واقع ، او قادر استمتن را تجزیه و تحلیل کنید که شما تایپ کرده اید تا پیشنهاداتی را برای نوبت عبارات ارائه دهید. او همچنین می تواند به شما هشدار دهد اگر از عبارات غیرقابل درک استفاده کرده اید. اما این همه چیز نیست ! در واقع ناشر قادر است زمان لازم برای خواندن و ارائه آن را برای شما تعریف کند (خواندن با صدای بلند). این یک ابزار فوق العاده هوشمند است ، کاربران دارای مجوز مایکروسافت 365 قادر به استفاده از آن به طور کامل خواهد بود.

برای پایان دادن به این منوی اول ، از آنجا نیز هست که شکل دهی. تو می توانی عناوینی با چندین سطح ایجاد کنید. با استفاده از سبک ها برای ایجاد عناوین خود ممکن است به طور خودکار یک فهرست از مطالب ایجاد کنید (Word Car تمام سطوح عناوین را فقط در نسخه دفتر با اشتراک پرداخت شده تشخیص می دهد ، یعنی اینکه در رایانه شما نصب شده است).

ایجاد یک پروژه زیبا به خوبی ارائه شده بسیار ساده است. اما نوشتن تنها عملکرد جالب Microsoft Word نیست. برنامه همچنین به شما امکان می دهد ، از طریق منوی درج, یک دسته از اشیاء را وارد کنید ، که باید پرونده خود را نشان دهید. بنابراین می توان جداول را وارد کرد (با انتخاب تعداد ستون ها و خطوط) ، تصاویر (از جمله تصاویر آنلاین از ابر شما مایکروسافت OneDrive یا از طریق اینترنت از طریق تحقیق با بی پروا) ، پیوندها ، نظرات ، نمادها و ایموجی ها (یا شکلک). همچنین از این مکان است که می توان شماره های صفحه را درج کرده و هدرهای و پاهای صفحه خود را با تمام ویژگی های آنها ایجاد کنید: اول متفاوت ، جفت و عجیب و غیره.

برای پایان دادن به درج ها, کلمه پیشنهاد می کند با اضافه کردن برنامه های خاص از طریق دفتر فروشگاه ، محتوا را وارد کنید. بنابراین می توان به طور مستقیم نقل قول های ویکی پدیا ، شکلک ، امضاهای دیجیتال ، بارکد ، کارتهای جغرافیایی ، عکس از سیستم عامل های رایگان یا رایگان را وارد کرد (مانند پگزل)، و غیره.

Microsoft Word Office Office

در منوی چیدمان به شما امکان می دهد اطلاعات مربوط به چاپ مانند حاشیه ، جهت گیری ، اندازه کاغذ ، بلکه برای برداشت و فاصله ها (که قبلاً در پذیرش دیده بودیم) تعریف کنید.

در منوی مرجع به شما امکان می دهد فوتبال یا پایان یادداشت های سند (انتخاب خود) را اضافه کنید ، بلکه در صورت ایجاد آنها از طریق این کار ، یک شاخص از این یادداشت ها را نیز ایجاد کنید).

در منوی تجدید نظر عمدتا برای کار با همکاری. این امکان را به شما می دهد تا نظرات خود را اضافه کنید ، نظرات سایر کاربران را ببینید ، از اصلاح یا امتناع خودداری کنید و در اصلاحات حرکت کنید (از طریق دکمه های زیر و قبلی). این همچنین جایی است که می توانید از آن استفاده کنید مترجم : متن را برای ترجمه و کلیک بر روی دکمه مربوطه انتخاب کنید ، زبان اصلی به صورت خودکار شناسایی می شود و می توانید زبان خروجی (به طور پیش فرض انگلیسی) را انتخاب کنید ، متن ترجمه شده را می توان در قسمت تحریریه وارد کرد ، به جای قدیمی در صورت لزوم ، که به شما امکان می دهد آن را در اوقات فراغت اصلاح کنید.

شما همچنین دوباره به ناشر دسترسی خواهید داشت (پیکربندی ، گزینه های تصحیح خودکار ، زبان) ، بلکه همچنین داده های سند شما : تعداد کلمات ، تعداد کاراکترها (با و بدون فاصله) ، تعداد پاراگراف. برای انجام این کار ، به سادگی دکمه آمار را انتخاب کنید.

در آخر ، منو نمایش دادن به شما امکان می دهد نحوه نمایش کلمه را روی صفحه نمایش تغییر دهید: حالت خواندن (بدون منوها یا هرگونه ناراحتی بصری دیگر ، برای بازگشت به حالت عادی کلیک کنید بر روی اصلاح کلیک کنید) ، زوم ، حالت ناوبری (که به شما امکان می دهد از یک عبور کنید عنوان به دیگری) ، هدر و پاورقی ، یادداشت های پا ، پایان و انتهای یادداشت های صفحه.

این نیز از اینجاست که می توانید فعال کنید بلند خواندن سند از طریق دکمه ” خواننده همهجانبه »». خواننده قابل تنظیم است: شما می توانید سرعت صدا را تغییر داده و بین صدای مرد یا زنانه انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که وقتی یک فایل جدید ایجاد می کنید ، این نرم افزار مجموعه ای از مدل ها را نیز ارائه می دهد. این مدل ها طرح های ویژه ای هستند که از قبل آماده شده اند: صفحه نگهبان ، CV ، دعوت ، نامه جلد ، منو ، دفترچه ، کارتهای ویزیت.

اخبار آخرین نسخه مایکروسافت ورد چیست؟ ?

کلمه در نسخه جدید خود ویژگی های جدید زیادی را در مقایسه با نسخه های قبلی به ارمغان آورده است. اول از همه در سطح مبتنی بر همکاری : هنگامی که شما همزمان با یک کارمند در همان سند کار می کنید (از طریق مایکروسافت OneDrive) می توانی ببینی تغییر زمان واقعی, با نام کارمند.

این همچنین این نسخه است که ابزار را دید ترجمه و یکی از بلند خواندن. از جانب کلمه شما هم می توانید دست نوشتن (هنگام استفاده از رایانه لوحی سطح بسیار مفید است) با انتخاب نوع مداد. برای دانشمندان ، این نسخه همچنین امکان استفاده از آن را فراهم می کندابزار نحوی ریاضی لاتکس که به شما امکان می دهد معادلات بنویسید.

در محصولات جدید ، ما همچنین می توانیم به این احتمال استناد کنیماشیاء سه بعدی را وارد کنید علاوه بر این گزینه ای که اجازه می دهد در انجام دادن تاب خوردن.

به طور خلاصه ، همیشه ویژگی ها و دسترسی بیشتر برای محصولات از Microsoft Range.

استخوانهای Microsoft Word با آن سازگار است ?

می توانید Microsoft Word را برای ویندوز 8 بارگیری کنید.1 ، 10 یا 11 (نسخه های قبلی دیگر توسط مایکروسافت پشتیبانی نمی شوند). نسخه موبایل سیستم مایکروسافت از برنامه خاص خود بهره می برد.

اگر اپل مک دارید ، مشکلی ندارید ، برای بارگیری Microsoft Word ، نیاز به MacOS -to -date (یکی از سه نسخه آخر) دارید.

برای تلفن های هوشمند و رایانه لوحی برنامه های Android رایگان از طریق فروشگاه Google Play و iOS وجود دارد (iPhone و iPad از iOS 11.0) از طریق فروشگاه App. کلمه به تنهایی یا در بسته کامل وجود دارد دفتر سیار (که نیز رایگان است).

و سپس به یاد داشته باشید ، Word به طور رایگان بصورت آنلاین از طریق مرورگر وب شما وجود دارد. در این نسخه با ویندوز ، لینوکس ، مک و غیره در دسترس است. این یک نسخه بسیار نزدیک از کامل با چند گیره کوچک است ، به خصوص از نظر مدل ها ، ویرایشگر و جدول مطالب. Word را به صورت آنلاین در پرونده ما پیدا کنید: ذخیره و تهیه نسخه پشتیبان تهیه شده: آنچه ابر می تواند برای شما انجام دهد

بهترین گزینه های Microsoft Word چیست ?

اگر فقط به دنبال یک پردازنده کلمه هستید ، بارگیری و رایگان در دسترس است. بیشتر اوقات شما باید به دفتر کامل (رایگان یا پرداخت شده) دفتر از جمله یک برنامه نوشتن ، یک صفحه گسترده (مانند برتری داشتن) ، یک برنامه DTP (مانند پاورپوینت)، و غیره.

اما بیایید در موردابداع, که استثنا است. این یک برنامه منبع باز (یا نرم افزار رایگان) است. رایگان و بدون تبلیغات است. بسیار کامل و MultiplateForm می توانید آن را برای ویندوز ، مک و لینوکس بارگیری کنید. از نظر ویژگی ها به اندازه کلمه پیشرفته نیست ، اما ممکن است برای ایجاد اسناد ساده کافی باشد. افسوس ، او مدتی به روز نشده است.

پرونده های گوگل آیا بستر نوشتن پیشنهاد شده توسط Google است. در اینجا هیچ چیز برای بارگیری نیست زیرا این یک سرویس آنلاین است که از طریق باز می شود درایو گوگل (با ابزارهای دیگر: صفحه گسترده ، DTP و غیره.). توجه داشته باشید که برنامه های تلفن هوشمند و رایانه لوحی نیز برای بارگیری در دسترس هستند (Android و iPhone ، iPad). Docs عملا چیزی برای حسادت کلمه ندارد. این هجی و گرامر را اصلاح می کند ، و اجازه می دهد تا با همکاری. این تعداد زیادی عملکرد از جمله قالب بندی پیشرفته (با عناوین) دارد,. او حتی می تواند یک فهرست از مطالب ، یادداشت ها ، تصاویر و غیره را درج کند. همه رایگان و بدون تبلیغات !

سرانجام با کامل رایگان (و همیشه بدون تبلیغات) به حضور دو سوئیت از دنیای منبع باز توجه داشته باشید. این است دفتر کار جمعی همکاران (کمی مورد غفلت جامعه او) و رهایی (از اول و با یک جامعه بسیار فعال). در اینجا هیچ نسخه موبایل وجود ندارد ، اما نرم افزاری برای بارگیری. این دو پیامدهای اداری است که شامل یک پردازنده کلمه (نویسنده) ، صفحه گسترده (کلک) ، یک پائو (تحت تأثیر) و غیره است. هر دو ویندوز سازگار ، لینوکس و مک هستند.

دفتر کار یک راه حل پرداخت شده مستقیم از Word است که توسط Corel ویرایش شده است. این در واقع یک مجموعه کامل اداری است. این شامل Word Perfect The ویرایشگر متن ، Quattro Pro صفحه گسترده ، ارائه نرم افزار PAO و همچنین یک ابزار یادداشت و یک ویرایشگر و مدیر عکس است. این مجموعه اداری فقط برای ویندوز برای بارگیری در نسخه نمایشی در دسترس است.

مجموعه دیگر موجود: دفتر WPS. مانند سایرین شامل یک پردازنده کلمه ، صفحه گسترده ، PAO و غیره است. در نسخه برای بارگیری برای تلفن های هوشمند و رایانه لوحی و نسخه رایانه وجود دارد. استفاده از آن رایگان است (اما حاوی تبلیغات است). یک نسخه پرداخت حق بیمه برای داشتن ویژگی های بیشتر امکان پذیر است.