دانلود Minecraft – Pocket Edition – بازی ها – نسخه دیجیتال ، قابل حمل – ویکی Minecraft

ویکی

سه حالت “درون خط” وجود دارد:

Minecraft – نسخه جیب

نسخه موبایل و قابل حمل از بازی معروف ساخت و ساز و ماجراجویی Minecraft ، Minecraft – Pocket Edition به شما امکان می دهد در تلفن های هوشمند و تبلت های خود بازی کنید.

چرا بازی Minecraft – Edition Pocket ?

اخبار آخرین نسخه Minecraft – Edition Pocket چیست؟ ?

با کدام سیستم عامل Minecraft – Pocket Edition سازگار است ?

بهترین گزینه برای Minecraft – Edition Pocket ?

شرح

طرفداران Minecraft ، شما می توانید به لطف برنامه موبایل تلفن های هوشمند و تبلت های Android ، iPhone و iPad ، بازی مورد علاقه خود را از هر کجا انجام دهید.

برای کسانی که هنوز اصل بازی را نمی دانند ، Minecraft یک بازی از نوع “Sandbox” است که توسط Mojang ساخته شده است ، که به شما امکان می دهد آنچه را که دوست دارید در یک جهان مکعب بسازید. طراحی هندسی عناصر ممکن است در ابتدا شگفت زده شود ، اما امکانات نامحدود بازی میلیون ها بازیکن را به دست آورده است.

چندین حالت بازی در دسترس است. حالت خلاق به شما امکان می دهد تا به تخیل خود مجانی رایگان بدهید و هر آنچه را که همیشه در آن خواب دیده اید بسازید: از قلعه مستحکم تا اهرام ، عبور از خانه های خالی از سکنه و پارک های سرگرمی ، می توانید همه کارها را انجام دهید !

حالت Survival در سمت خود ماجراجویی را آغاز می کند که تنها هدف شما زنده ماندن است ، در یک جهان خصمانه ، که توسط هیولا و زامبی ها جمع شده است. یافتن منابع ، ساختن یک پناهگاه ، ساختن سلاح اقدامات اصلی شما خواهد بود که باید انجام شود و سپس قادر به کشف محیط شما باشید.

حالت های جدید ، افزونه ها و به روزرسانی ها به طور مرتب برای ارائه عناصر جدید و تجدید تجربه بازی انجام می شود.

توجه داشته باشید که کله کوچک همچنین در کنسول ها و رایانه های مجهز به سیستم عامل های ویندوز ، مک یا لینوکس موجود است. بسیاری از آموزش ها امکانات مختلف بازی و ابزارهایی را که می تواند به شما در بازی انتخاب شده کمک کند ، ارائه می دهد.

چرا بازی Minecraft – Edition Pocket ?

خانه موبایل Minecraft

در Minecraft شما قادر خواهید بود با ایجاد مطلقاً آنچه می خواهید ، محیطی را به روش خود ایجاد کنید. توجه داشته باشید که می توانید به همان اندازه که می خواهید دنیاهای مختلف ایجاد کنید و از یکی به دیگری بروید.

وقتی برای اولین بار Minecraft را راه اندازی می کنید ، محیط موجود ندارید. بنابراین باید روی آن کلیک کنید جهانی ایجاد کنید. هنگامی که بازی Minecraft را شروع کردید و قطعات خود را به دست آورده اید ، می توانید با استفاده از مضامین موجود موجود که می توانید در فروشگاه خریداری کنید ، جهان های جدیدی ایجاد کنید.

Minecraft Mobile Creation Monde

برای ایجاد یک سینی جدید از صفر ، تعدادی پارامترهایی دارید که طبق خواسته های خود پرداخت می شود. با دادن یک نام به آن شروع کنید ، سپس یک حالت بازی را بین بقا و خلاق انتخاب کنید (حالت خلاق در تظاهرات در دسترس نیست) ، دشواری (صلح آمیز ، آسان ، عادی یا دشوار) و نوع محیط (بی نهایت ، ظرف ، قدیمی). یک سری کامل از پارامترهای دیگر در دسترس است (در نسخه ی نمایشی نیست).

در صورت تمایل ، می توانید یک قسمت چند نفره ایجاد کنید و انتخاب کنید که کاربران بتوانند به آن متصل شوند (دوستان ، دوستان دوستان ، همه و غیره). این گزینه در نمایش در اندروید ارائه نمی شود.

Minecraft Mobile New World

محیط شما به این ترتیب ایجاد شده است ، کشف کنید. فلش های جابجایی واقع در پایین سمت چپ صفحه به شما امکان می دهد تا در جهت انتخاب خود پیشرفت کنید. برای نگاه کردن به اطراف ، به سادگی انگشت خود را روی صفحه بکشید. برای تعامل با آنچه در مقابل شما است (به طور خاص ضربه بزنید) فقط باید با انگشت خود روی آن کلیک کنید.

در حالی که در این دنیای جدید قدم می زنید ، مواد اولیه را که بعداً به شما خدمت می کنند بازیابی می کنید. توجه داشته باشید که برای بازیابی چوب ، برای مدت طولانی به درختان ضربه بزنید (برای همین ، انگشت خود را روی درخت نگه دارید). محیط شما در معرض چرخه های روز و شب است. برای دیدن شب ، پس از آن باید چیزی را پیدا کنید تا روشن شود.

مواد اولیه اغلب به صورت مکعب هایی که خودشان را روشن می کنند روی زمین هستند ، برای بازیابی آنها به آن بروید. پس از یافتن مواد اولیه ، آنها در موجودی شما ظاهر می شوند (نوار در پایین صفحه). به منوی ایجاد مواد (با کلیک بر روی سه نقطه کوچک در انتهای خط) بروید و مواد و ابزارهای مورد نیاز خود را ایجاد کنید. به عنوان مثال ، با چوب ، می توانید تخته هایی ایجاد کنید که با آن می توانید یک پناهگاه یا مبلمان بسازید.

مواد ایجاد موبایل Minecraft

بازی شما را کم کم راهنمایی می کند ، دستورالعمل ها روی صفحه نمایش داده می شوند. اولین دستورالعمل این است که چوب را انتخاب کنید ، سپس همانطور که می روید ، بازی به شما می آموزد که اشیاء بسازید: یک میز کار ، وانت و غیره ، که در بقیه ماجراجویی شما به شما کمک می کند. اگر یکی از مواد یا اشیاء خود را در جای اشتباه قرار داده اید ، فقط باید آن را از بین ببرید تا آن را در موجودی خود بازیابی کنید و بتوانید از آن در جای دیگر استفاده کنید.

شما فقط باید خانه خود را بسازید ، به دنبال مواد اولیه جدید برای ایجاد اشیاء جدید و غیره باشید. و اگر با شخصیت های خصمانه ملاقات می کنید ، ایجاد شمشیر یا هر نوع سلاح دیگری که برای شما مناسب باشد ، فراموش نکنید که آنها را دور نگه دارید. به طور کلی ، داشتن یک موجودی چاه برای ایجاد ابزاری و ایجاد اشیاء بسیار مهم است.

شما فقط باید به خلاقیت خود مجانی رایگان بدهید. تنها محدودیت تخیل شماست ، به خصوص اگر در حالت خلاقانه شروع کنید. به یاد داشته باشید که از خود مراقبت کنید ، شاخص ها در بالای صفحه ظاهر می شوند: سطح غذای شما (اگر گرسنه هستید) و استاندارد زندگی خود (به خصوص اگر مورد حمله قرار گرفته اید) ، پس از آن ممکن است شاخص های دیگران ظاهر شوند.

توجه داشته باشید که تظاهرات Minecraft فقط برای سیستم عامل Android در دسترس است. دارندگان دستگاه iOS (iPhone ، iPad) فقط نسخه کامل پرداخت شده را دارند.

بازیکنان 3 روش آنلاین دارند: حالت “محلی” می تواند تا 5 بازیکن را در همان شبکه WiFi قرار دهد. ارتباط با سرورهای جهان که به ناشر Mojang وابسته نیستند ، که می تواند تعداد نامحدودی از بازیکنان را در خود جای دهد. سرویس پرداخت شده قلمرو که به شما امکان می دهد با دیگران بازی کنید ، حتی اگر صاحب نقشه قطع شود.

برنامه های دیگر Minecraft وجود دارد. Minecraft Education Edition یک نسخه آموزشی است که به طور خاص برای استفاده از کلاس طراحی شده است و به Minecraft اجازه می دهد تا یک ابزار آموزشی و آموزشی بسازد. این ویژگی ها ساده تر و در دسترس هستند و به ویژه به گرفتن تصاویر (با فرمت JPG) اجازه می دهند تا کارهای ساخت و ساز را به معلم ارائه دهند. این نسخه بر اساس نسخه دیگر Minecraft به نام Bedrock ساخته شده است. این با نسخه جاوا (اصلی Minecraft) ، با گرافیک پویاتر ، یک زمین اصلاح شده ، اشیاء اختصاصی و یک سیستم افزودنی رسمی ، 4 حالت اتصال و غیره متفاوت است.

اگر فهمیدید که نسخه موبایل Minecraft شما فاقد اشیاء است و تخیل و خلاقیت شما را برطرف می کند ، بدانید که برنامه های تلفن همراه برای اضافه کردن افزودنیهای به بازی شما وجود دارد. با استفاده از Master Mods for Minecraft PE – افزونه های MCPE (فقط در Android) یا Mod -Master for Minecraft Pocket Edition (برای بارگیری Android و iOS) ، می توانید پوست های جدیدی را برای شخصیت های خود ، جهان ها و ساختمانهای جدید ، حیوانات جدید ، جدید وارد کنید اشیاء ، و بسیاری از عناصر دیگر.

اخبار آخرین نسخه Minecraft – Edition Pocket چیست؟ ?

Minecraft مانند بسیاری از بازی های فعلی مربوط به یک تمرین اینترنتی ، رویدادهای منظم را ارائه می دهد و اغلب مربوط به فصول است. این رویدادها به بازیکنان امکان دسترسی به اشیاء اصلی را می دهد. این بازی عمدتا به لطف جامعه خود تکامل می یابد که به طور مرتب محتوای جدید آنلاین را ایجاد می کند.

برای این تابستان 2021 ، خود را در قسمت 1 به روزرسانی غوطه ور کنید: غارها و صخره ها (انبارها و صخره ها) با موجودات ، بلوک ها و اشیاء سرگرم کننده جدید ! خود را در زیر آب با یک آکسولوتل (انواع سمندرهای کوچک مکزیکی) ظهور کنید و از نور شیرین آورده شده توسط هشت پا براق لذت ببرید. خیلی برای وسعت آب. و در حین کاوش های نصب خود ، مراقب باشید که از بزها جلوگیری کنید زیرا شاخ آسان دارند ! سرانجام ، این به روزرسانی از شما دعوت می کند تا مس را تضعیف کرده و از آن برای سازه ها ، سلاح های خود و سایر ابزارهای مفید استفاده کنید. این منبع نادر که حداقل با یک سنگ انتخابی حداقل قابل استخراج است ، می تواند با اجاق گاز بلند ذوب شود تا دوچرخه مسی برای صنایع دستی درست کند. توجه داشته باشید که اگر خانه خود را با مس بسازید ، با گذشت زمان اکسید می شود و سبز می شود.

بخش دوم غار و صخره ها در نوامبر 2021 مستقر شد و به طور خاص بر بازسازی زمین در زیرزمین (غارها و غارها) و در کوهستان (صخره ها) متمرکز شده است. در واقع ، شما می توانید حداکثر 64 بلوک را حفر کرده و تا 320 بلوک صعود کنید. دو بیوم جدید برای غارها اضافه شده است: غارهای سرسبز و غار غار. بازیکنان قادر خواهند بود مناظر جدیدی از استالاکتیت ها و استالاگمیت ها ، رودخانه های زیرزمینی و رگهای سنگ مس را کشف کنند.

از نظر کوه ها ، بیوم های جدید ظاهر می شوند: علفزار ، بیشه ، دامنه های برفی ، قله های خرد شده ، قله های یخ زده و قله های صخره ای. بدیهی است که هرچه بیشتر بالا بروید ، پوشش گیاهی نادر خواهد بود.

به روزرسانی وحشی به روزرسانی در ژوئن سال 2022 صورت می گیرد و یک بیوم جدید تاریک عمیق را اضافه می کند ، که به ساختارهای جدید زیرزمینی اضافه می شود. یک موجود جدید در آنجا ظاهر می شود ، سرپرست. Biome Marais با قورباغه ها و قورباغه ها غنی شده است.

به روزرسانی بعدی در بهار سال 2023 انجام می شود.

با کدام سیستم عامل Minecraft – Pocket Edition سازگار است ?

Minecraft Pocket Edition نسخه موبایل بازی معروف است کله کوچک (برای بارگیری برای ویندوز ، مک و لینوکس بلکه Xbox ، PlayStation ، سوئیچ).

شما می توانید آن را بارگیری کرده و آن را در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی Android از لینک ما به فروشگاه Google Play ، بلکه برای دستگاه های تلفن همراه Apple Brand (iPhone ، iPad) از طریق فروشگاه App نصب کنید. این بازی رایگان است ، برای باز کردن عناصر خاص باید با تبلیغات مقابله کنید.

بهترین گزینه برای Minecraft – Edition Pocket ?

حرکات بقا یک بازی برای دستگاه تلفن همراه است که جهان آن به شدت از Minecraft الهام گرفته است. این یک بازی از نوع بازی بقا است. برای ساخت و ساخت آنچه لازم دارید باید مواد پیدا کنید.

منبع آزاد و آزاد کمترین در نسخه Windows ، Linux ، Mac و Android موجود است. در اینجا ، شما نیز در یک محیط بسیار پیکسل به یک بازی Sandbox Type حق خواهید داشت. مواد اولیه مورد نیاز خود را بردارید و جهان خود را بسازید.

همیشه در بازی های Sandbox ، اما با سطح اکشن ، می توانید بارگیری و تست کنید درخت. در واقع ، در Terraria ، شما باید با روبرو شدن با دشمنان نیرومند ، از سطح عبور کنید. اما برای پیشروی ، شما نیاز به ایجاد اشیاء ، اصلاح محیط خود و غیره خواهید داشت.

آخرین بازی این انتخاب یک بازی تا حدودی خاص است زیرا این یک سوال است غوغا. این یک برنامه رایگان برای Android و iOS است که می توانید از طریق سرویس آنلاین یا برنامه Windows 10 نیز در رایانه خود باز کنید. با Roblox ، بازیکن می تواند هر نوع بازی و بازی های ایجاد شده توسط سایر کاربران را ایجاد کند. Roblox سیستم Sandbox را در یک جهان جدید می گیرد.

همچنین می توانید Stardew Valley ، یک RPG ماجراجویی با گرافیک ساده در 2D ، برای رایانه شخصی و موبایل را تست و بارگیری کنید. در محل اتصال بین Minecraft و Terraria ، این بازی بازیکن را در یک جهان روستایی راهنمایی می کند که در آن او باید با بافتن پیوندهای اجتماعی ، پرورش حیوانات ، پرورش حیوانات و زندگی در جامعه را یاد بگیرد.

همچنین اخبار ، تست ها ، بررسی ها و فیلم های Minecraft را پیدا کنید – نسخه جیب در GameKult

نسخه قابل حمل

ویکی

Minecraft Pocket Edition آیا نام رسمی قدیمی به نسخه های تلفن همراه داده شده است کله کوچک, در نظر گرفته شده برای دستگاه های تحت iOS ، Android و Windows Phone. در نمایشگاه E3 ، در غرفه بازی سونی Xperia [8] ارائه شد .

از 29 اکتبر 2011 ، این نسخه دیگر فقط برای Xperia Play رزرو نشده بود ، بلکه در تمام تلفن های Android و iOS در دسترس بود. همچنین ، از 10 دسامبر 2014 ، نسخه ویندوز فون در فروشگاه ویندوز فون موجود بود. از 29 ژوئیه 2015 ، نسخه جدیدی که فقط برای ویندوز 10 رزرو شده است در دسترس بود.

قبلاً نسخه Lite وجود داشت که سپس تجربه ای مشابه نسخه 0 را ارائه می داد.2.1 ، اما بدون امکان حفاظت ؛ این نسخه تست در 21 اکتبر 2013 حذف شد.

خلاصه

گیم پلی []

سه نسخه (Android / iOS / Windows Phone) دارای یک گیم پلی یکسان هستند [9] که تقریباً شبیه نسخه فعلی جاوا است.

سه حالت “درون خط” وجود دارد:

 • حالت محلی ، به دو دستگاه متصل به همان شبکه Wi-Fi نیاز دارد و می تواند تا 5 بازیکن را در خود جای دهد
 • سرورهای جهانی به میزبانی شرکت هایی که به Mojang وابسته نیستند و می توانند تعداد زیادی از بازیکنان را در خود جای دهند
 • سرویس Realms که می تواند به شما امکان بازی با دیگران را حتی در صورت قطع مالک نقشه کند. این سرویس در قالب اشتراک های گران قیمت ارائه شده است ، اما یک دوره آزمایشی رایگان در دسترس است.

ویژگی های منحصر به فرد []

صفحه مکاتبات : ویژگی های منحصر به فرد/لپ تاپ

نسخه قابل حمل شامل بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد (گلدان پر از معجون ، صاف کردن آب است. ).

لیست اشیاء []

لیست بلوک ها []

نسخه قابل حمل شامل بیش از 370 بلوک موجود است ، یعنی:

موجودات []

نسخه قابل حمل شامل حدود 40 موجودات است ، یعنی:

 • در
  گوسفند در 0.2.0.
 • در
  زامبی S در 0.2.0.
 • در
  خوک در 0.2.1.
 • در
  گاو در 0.3.0.
 • در
  مرغ در 0.2.1.
 • در
  اسکلت در 0.3.3.
 • در
  عنکبوت در 0.3.3.
 • در
  خزنده در 0.4.0.
 • در
  Pigs-Zombies در 0.5.0.
 • در
  Endermen در 0.9.0.
 • در
  روستاییان در 0.9.0.
 • در
  لجن در 0.9.0.
 • در
  ماهی نقره ای در 0.9.0.
 • در
  گرگ در 0.9.0.
 • در
  Poulpe S در 0.11.0.
 • در
  مکعب های ماگما در 0.11.0.
 • در
  ghast s در 0.12.1.
 • در
  Blaze S در 0.12.1.
 • در
  اسکلت Wither در 0.12.1.
 • در
  زامبی های دهکده در 0.12.1.
 • در
  ocellot s و
  گربه S در 0.12.1.
 • در
  گلهای برفی و
  گلم آهن در 0.12.1.
 • در
  خرگوش در 0.13.0.
 • در
  جادوگر در 0.14.0.
 • در
  اسب ها ،
  الاغ و
  قاطرها در 0.15.0.
 • در
  vagabonds در 0.15.0.
 • در
  زامبی های مومیایی شده در 0.15.0.
 • در
  اسبها در 0.15.0.
 • در
  نگهبانان در 0.16.0.
 • در
  دروازه بان های بزرگ در 0.16.0.
 • در
  ویترز در 0.16.0.
 • در
  اژدها Ender در 1.0.
 • در
  خرس سفید در 1.0.
 • در
  shulkers در 1.0.
 • در
  Endermites در 1.0.
 • در
  لاما در 1.1.
 • در
  تحریک آمیز در 1.1.
 • در
  Vinders در 1.1.
 • در
  Vexs در 1.1.

آلبوم عکس []

هموار سازی روشنایی روی آب در نسخه قابل حمل.
صفحه اصلی Minecraft Pocket Edition در نسخه 0.12.1 در Android.
تصویری از بازی در حالت خلاق.
Notch Holding Sony Ericsson Xperia Play.
غروب خورشید در نسخه قابل حمل.
موجودی حالت خلاقانه نسخه قابل حمل در نسخه 0.13.1.
صاف کردن رنگ چمن بین دو بیوم.
نوار موجودی در نسخه قابل حمل.
یک سرور چند نفره.
منوی اصلی در نسخه 0.13.1 آلفا.
ایجاد کارت پیشرفته در نسخه 0.9.0 آلفا.

منابع [ ]

 1. http: // www.پیچش.تلویزیون/Mojang/V/6949826
 2. ↑ https: // توییتر.com/jeb_/وضعیت/122350670648066049
 3. ↑ https: // iTunes.سیب.com/fr/app/minecraft-channel/id479516143
 4. ↑ https: // بازی.گوگل.com/فروشگاه/برنامه ها/جزئیات?شناسه = com.مژانگ.ماینکرافت
 5. ↑ https: // www.وابسته به آمازون.FR/Mojang-minecraft-Cockete Edition/DP/B00992CF6W/
 6. ↑ https: // www.مایکروسافت.com/fr-fr/store/p/minecraft-pocket-edition/9wzdncrdzsbbb
 7. http: // www.پگی.اطلاعات/fr/index/global_id/505/?صفحه = 6 & lang = fr & params = global_id ٪ 2f505 ٪ 2f & searchstring = minecraft & global_id = 505 & id = 517
 8. http: // www.یوتیوب.com/ساعت?v = amhzkrbqbig
 9. ↑ https: // توییتر.com/kappische/وضعیت/142677729135968256