استقلال Mini Cooper SE: چند کیلومتر می توانم سفر کنم?, با 400 کیلومتر استقلال ، Mini Cooper Electric جالب تر می شود – Numerama

با 400 کیلومتر استقلال ، Mini Cooper Electric جالب تر می شود

مقادیر از استقلال WLTP محاسبه می شوند. با این مقدار استقلال نظری با توجه به معیارهای انتخاب شده محاسبه می شود. استقلال واقعی به عنوان یک نشانه داده می شود و هیچ ارزش قراردادی ندارد. این داده ها توسط تولید کنندگان ارائه نشده است. حاشیه خطای کم و بیش 10 ٪.

استقلال مینی کوپر است

چند کیلومتر می توانم با وسیله نقلیه الکتریکی Mini Cooper سفر کنم ?

استقلال ماشین برقی مینی کوپر از 201 کیلومتر در 234 کیلومتر و با یک بار واحد بسته به استاندارد WLTP است.

استقلال واقعی می تواند به چندین عنصر بستگی داشته باشد: سطح بار باتری ، نوع دوره (بزرگراه ، شهر یا مخلوط) ، تهویه هوا یا گرمایش ، هوا ، ارتفاع.

مینی کوپر است

مینی کوپر را امتحان کنید ?

وسیله نقلیه Mini Cooper خود را پیکربندی کنید یا یک آزمایش رایگان بخواهید.

نسخه ظرفیت باتری خودمانی
فشرده – جمع و جور 28.9 کیلووات ساعت 234 کیلومتر
قابل تبدیل 28.9 کیلووات ساعت 201 کیلومتر

مینی شبیه ساز خودمختاری

برای تخمین خودمختار وسیله نقلیه برقی از شبیه ساز زیر استفاده کنید مینی کوپر است بسته به معیارهای مختلف ارائه شده:

نسخه

سطح باتری
تهویه مطبوع / گرمایش

خودمانی

بزرگراه (مووی. 120 کیلومتر در ساعت)
باران شدید یا برف

مقادیر از استقلال WLTP محاسبه می شوند. با این مقدار استقلال نظری با توجه به معیارهای انتخاب شده محاسبه می شود. استقلال واقعی به عنوان یک نشانه داده می شود و هیچ ارزش قراردادی ندارد. این داده ها توسط تولید کنندگان ارائه نشده است. حاشیه خطای کم و بیش 10 ٪.

* استقلال در 100 ٪ رانندگی برقی

مینی کوپر را امتحان کنید ?

وسیله نقلیه Mini Cooper خود را پیکربندی کنید یا یک آزمایش رایگان بخواهید.

همه چیز در مورد مینی کوپر است

اتومبیل های برقی مشابه

فولکس واگن E-UP

رنو Twingo E-Tech

رنو Twingo E-Tech

Abarth 500e

مینی کوپر است

اتومبیل های مشابه خانواده ها

 • ماشین برقی
 • ماشین مینی شهر
 • مینی برقی

Clean Automobile یک سایت اطلاعاتی در جامعه است که به همه چیز مربوط به خودرو و محیط اختصاص داده شده است. محبوب ترین مضامین وبلاگ اتومبیل ما ماشین برقی و هیبریدها است ، اما ما همچنین به GNV / GPL CAR ، HYDROGEN CAR ، جنبه های سیاسی و زیست محیطی مربوط به خودرو نزدیک می شویم. از کاربران اینترنت دعوت شده است تا در نظرات در مورد مقاله های وبلاگ واکنش نشان دهند ، اما همچنین در انجمن های مختلفی که بر روی آنها ساخته شده است. محبوب ترین آنها مطمئناً مجمع اتومبیل برقی است که بحث های مربوط به ورود این وسایل نقلیه جدید را متمرکز می کند. یک واژگان تعاریف کلمات اصلی فنی مورد استفاده در وبلاگ را متمرکز می کند ، در حالی.

 • انقلاب انرژی
 • پاک کننده
 • آقا EV
 • شارژ
 • تجارت Chargemap
 • نقل قول ترمینال
 • وات
 • ما که هستیم ?
 • به ما بپیوند
 • اخلاق تبلیغاتی
 • تبلیغ کننده شوید
 • با ما تماس بگیرید
 • شارژرهای اتومبیل برقی
 • کابل های شارژ
 • ایستگاه های شارژ
 • لوازم جانبی برای شارژ
 • راه حل
 • سبک زندگی
 • ترجیحات کوکی
 • |
 • اطلاعیه
 • |
 • اطلاع قانونی
 • |
 • گزارش محتوای غیرقانونی
 • |
 • زنگوله

کپی رایت © 2023 Clean Automobile – کلیه حقوق محفوظ است – سایتی که توسط Saabre Sas ، شرکتی از گروه Brakson منتشر شده است

با 400 کیلومتر استقلال ، Mini Cooper Electric جالب تر می شود

مینی جدید از نوامبر 2023 // منبع: گروه BMW تولید می شود

مینی از ورود نسل جدیدی از کوپر برقی در خانواده خود خبر داد. نکته خاص: استقلال آن تقریباً دو برابر از نسخه فعلی خواهد بود.

بریتانیا مینی سازنده انگلیسی به لطف مینی E که در سال 2008 منتشر شد ، تقریباً 15 سال اولین قدم های خود را در چشم انداز خودرو برقی برداشت.

اما با مینی کوپر SE ، چهار سال پیش راه اندازی شد که او اکنون بازار را اشغال کرده است. ماشین الکتریکی کدهای این برند را از جمله رفتارهای جاده ای خود مانند کارتینگ می گیرد. با این حال ، این برند باید با رقابت بسیاری از اتومبیل های برقی با استقلال بهتر مانند Fiat 500E یا Peugeot E-208 روبرو شود.

همه چیز می تواند در ماه های آینده با پایان نسل فعلی وسایل نقلیه مینی برقی و ورود جدید تغییر کند. این همان چیزی است که برند در چهارشنبه 3 مه اعلام کرد.

استقلال بسیار بالاتر

در بیانیه مطبوعاتی ، سازنده کمی بیشتر در مورد ورود نسل پنجم مینی 3 درب گفت. در سپتامبر 2023 ، در طول نمایش خودرو مونیخ ، در سپتامبر 2023 رونمایی می شود. با دو نسخه ، Mini Cooper E و Cooper SE ، تولید کننده گروه BMW می خواهد نشان دهد که نقص اصلی خود را اصلاح کرده است: استقلال آن. با استقلال 231 کیلومتر در چرخه WLTP ، کوپر در حال حاضر شعاعی از عمل را بدون شارژ بسیار کم به نظر می رساند.

استقلال بهتر برای مینی جدید // منبع: گروه BMW

به زودی در گذشته خواهد بود: با باتری های بسیار کارآمدتر (40.7 کیلووات ساعت و 54.2 کیلووات ساعت برای کوپر E و کوپر SE) ، نسل جدید وسایل نقلیه مینی می تواند بین 300 تا 400 کیلومتر به استقلال برسد. ارقامی که به برند انگلیس اجازه می دهد سرانجام با رقابت با اسلحه برابر بازی کند. از طرف دیگر ، هیچ اطلاعاتی در مورد زمان شارژ یا حداکثر قدرت شارژ وسیله نقلیه برای زمان اعلام نشده اعلام نشده است.

در سطح باتری ، این برند فناوری انتخاب شده را نشان نداده است و فقط از حضور باتری لیتیوم یون با ولتاژ بالا در کف وسیله نقلیه صحبت می کند ” برای جابجایی و توزیع توده های بهینه ، ضمن افزایش ثبات و چابکی خودرو “، همانطور که او در بیانیه مطبوعاتی خود توضیح می دهد.

با توجه به قدرت وسیله نقلیه ، بین 135 کیلو وات (183 اسب بخار) برای کوپر E و 160 کیلو وات (217 اسب بخار) برای کوپر متفاوت خواهد بود.

خداحافظ چراغ “اتحادیه جک”

اطلاعات بسیار کمی در مورد Mini Cooper جدید ، چه از نظر فنی و چه فنی شناخته شده است ، اما این برند هنوز برخی از تصاویر از مدل آینده را منتشر کرده است. ما به ویژه ناپدید شدن آتش سوزی های “اتحادیه جک” ، ویژگی برند انگلیس ، به نفع چراغ های عقب مثلثی ، و همچنین یک تقویم که در جلو اصلاح شده است ، توجه می کنیم. فضای داخلی وسیله نقلیه می خواهد مدولار را ارائه دهد. مطمئناً می تواند 4 مسافر را در خود جای دهد ، اما صندلی های تاشو نیز در صورت لزوم ظرفیت ذخیره سازی بیشتری را به همراه خواهند داشت.

خطوط تصفیه شده تر با وجود استتار // منبع: گروه BMW قابل مشاهده است

هیچ اطلاعاتی در مورد قیمت نشان داده نشده است ، اما می دانیم که 43000 نسخه از نسل قدیمی در سال 2022 در سراسر جهان فروخته شده است ، از جمله 5،809 در سراسر فرانسه (یازدهم بهترین ماشین برقی فروش در فرانسه).

Mini Cooper نسل جدیدی است و بنابراین Cooper E می تواند مخاطبان جدیدی را که به ماشین برقی علاقه مند است جذب کند.

برای اطلاعات واضح تر در مورد صنعت برقی و صنعت رونق ، مشترک در وات دیگر ، خبرنامه هفتگی جدید ما !

خبرنامه وات دیگر

شما مایل به دریافت خبرنامه هستید وات دیگر در صندوق پستی خود ?

مینی: خبر خوب ، آینده کوپر برقی یک استقلال مینی نخواهد داشت

انتظار می رود پاییز امسال ، Mini Cooper E جدید و 100 ٪ برقی کمپین اذیت کردن خود را ادامه دهد. پس از آشکار کردن اولین تصاویر رسمی خود ، خودروی شهر اطلاعات جدیدی در مورد استقلال خود ارائه می دهد. این باعث می شود یک جهش بسیار واضح در مقایسه با نسخه فعلی باشد.

مقاله به روز شده در 4 مه 2023 : همکاران ما از سایت مجله توانستند نمونه اولیه Mini Cooper E را هدایت کنند و. ما می آموزیم که آینده Mini Electric Cooper سکوی خود را با گروه چینی Great Wall Motors (که ما به گربه Ora Funky مدیون هستیم) به اشتراک می گذارد. طول اتومبیل 3.86 متر (یکسان با جریان) برای یک چرخ چرخ 2.53 متر (+ 3 سانتی متر) است. در کابین ، صفحه اصلی گرد به 24 سانتی متر (9.4 اینچ) در برابر 22.4 سانتی متر (8.8 اینچ) در Mini Cooper فعلی می رود.

Mini-Cooper-E-2024-Frandroid-2023

مقاله اصلی 3 مه 2023 : در سال 2019 بود که Mini Cooper SE ، اولین ماشین برقی برند متولد شد ، که قبلاً تجربه را در سال 2008 با آن امتحان کرده بود MINI E محدود به بیش از 500 نسخه. سازنده واقعاً باید در برق در محدوده خود کار کند ، زیرا از سال 2035 قادر به فروش اتومبیل های حرارتی در اروپا نخواهد بود. اما قبل از ارائه دامنه کامل ، این شرکت فقط یک مدل را برای آن زمان به بازار عرضه می کند ، که از مینی سه درب گرفته شده است که ما به خوبی می شناسیم.

سرانجام ، استقلال را صحیح کنید

بعد از چهار سال کار, نسل فعلی سرانجام تعظیم خواهد کرد و کاملاً تجدید کنید. یک تغییر خوشایند ، که به ساکن شهر اجازه می دهد تا خود را در یک بخش به طور فزاینده ای رقابتی قرار دهد. او باید با فیات 500E و هوندا E روبرو شود ، بلکه توسط دلفین هایی که ورود او به اروپا را آماده می کند. در حال حاضر ، Mini Cooper خوب عمل می کند 5،809 ثبت نام در سال 2022.

که سال گذشته آن را در رده یازدهم در رتبه بندی بهترین اتومبیل های برقی در فرانسه قرار می دهد. اما زمان تغییر برای ماشین شهر فرا رسیده است که نسل بعدی آن در سپتامبر آینده به طور رسمی رونمایی می شود ، در نمایشگاه مونیخ. فرصتی برای او برای اصلاح یکی از بزرگترین مشکلات خود و یکی از مواردی که بیشترین انتقاد را برای او کسب می کند: استقلال او. در واقع ، در حال حاضر بسیار متوسط ​​است.

مطابق با چرخه WLTP ، تنها 231 کیلومتر به اوج می رسد که بسیار کم است. برای مقایسه ، پژو E-208 اکنون می تواند به 400 کیلومتر برسد ، در حالی که Fiat 500E می تواند با یک بار تا 320 کیلومتر حرکت کند. کافی است بگوییم که مینی شکل کم رنگ است. اما این تغییر خواهد کرد ، همانطور که مارک در یک بیانیه مطبوعاتی تأیید می کند. این اعلامیه راه اندازی آینده را اعلام می کند دو تغییر ، مینی کوپر E و.

اولین خواهد بودباتری 40.7 کیلووات ساعت در حالی که دوم 54.2 کیلووات ساعت نمایش داده می شود, برای یک استقلال که نوسان خواهد کرد بین 300 تا 400 کیلومتر. از طرف دیگر ، هنوز هیچ چیزی در مورد زمان شارژ و همچنین حداکثر قدرتی که خودرو قادر به پرداخت پول در آن خواهد بود گفته نشده است. با توجه به محاسبات ما ، مصرف نظری (بدون در نظر گرفتن ضرر در رابطه با شارژ) باید اجرا شود در حدود 13 کیلووات ساعت / 100 کیلومتر, آنچه منطقی باقی مانده است.

یک قدرت فزاینده

زیرا همانطور که می دانیم ، مهمتر از این است که به این ارزش نگاه کنیم نه کل استقلال یک ماشین برقی. از این رو علاقه به طرفداری از باتری های کوچک ، ارزان تر و ارزان تر تولید. با این حال ، لازم است قبل از کسب اطلاعات بیشتر در مورد فناوری انتخاب شده توسط سازنده صبر کنید. دومی اعلام می کند که کوپر یک قدرت بدون تغییر ، 135 کیلو وات یا 183 اسب بخار به نمایش گذاشته می شود. کوپر با سرعت 160 کیلو وات برگزار می شود, که معادل 217 اسب بخار است.

مینی به لطف باتری نصب شده در زیر کف ، چابکی خوبی را نوید می دهد. همچنین شایعه شده است که الف جان کوپر نسخه قدرتمندتری را کار می کند هنوز هم در جعبه ها نیز خواهد بود. این می تواند در طول سال 2025 ایجاد شود و با Abarth 500E و ماشین برقی آینده طراحی شده توسط Alpine. به نوبه خود ، فولکس واگن همچنین نسخه عضلانی تری از شناسه خود را تهیه می کند.2.

اگر هنوز باید تا شروع سال تحصیلی صبر کنید تا همه چیز را در مورد این نسل جدید بدانید ، سازنده قبلاً حجاب را در برخی از عکس های رسمی برداشته است. فرصتی برای کشف خطوط بسیار تصفیه شده ، از آنجا که مشبک و چراغ ها به منظور یادآوری مفهوم Aceman دوباره طراحی و ساده شده اند. همین مورد برای قسمت عقب ، که چراغ های “اتحادیه جک” خود را به نفع امضای نور مثلثی از دست می دهد.

ایستگاه رانندگی نیز به عمق تکامل می یابد با ورود یک صفحه نمایش جدید ، که همیشه به شکل شکل خواهد بود. یک دستیار مجازی کاملاً جدید که شکل یک بولداگ به نام سنبله را دارد. Mini Cooper جدید همچنین در سرزمین های Smart #1 تعقیب خواهد کرد ، اما هنوز هم باید قبل از دانستن قیمت های آن منتظر بمانید. توجه داشته باشید که برای شروع تولید در نوامبر 2023 در چین ، فقط نسخه سه دره در برقی ارائه می شود, توسط Spotlight Automobile سرمایه گذاری مشترک با موتور عالی (که ما به گربه های بد بو اورا مدیون هستیم). نسخه Aceman نیز در آنجا تولید می شود ، در حالی که هموطن در آلمان تولید می شود.

از کجا بخریم
Mini Cooper E 2024 با بهترین قیمت ?

در حال حاضر هیچ پیشنهادی وجود ندارد

برای دنبال کردن ما ، ما از شما دعوت می کنیم تا برنامه Android و iOS خود را بارگیری کنید. می توانید مقالات ، پرونده های ما را بخوانید و آخرین فیلم های YouTube ما را تماشا کنید.