قیمت یک مینی برقی چقدر است?, Mini Cooper SE: قیمت ، عکس و مشخصات – BEEV

بهترین پیشنهاد را برای Mini Cooper خود دریافت کنید

Max DC Power (KW)

قیمت یک مینی برقی چقدر است ?

شما قصد دارید به زودی یک مینی آستین یا کوپر برقی بخرید ? اولین کاری که باید انجام شود تهیه بودجه کافی است. برای انجام این کار ، باید قیمت مدل مورد نظر خود را بدانید. Bymycar شما را دعوت می کند تا دریابید که یک مینی برقی در بازار چقدر هزینه دارد.

به مینی وسایل نقلیه موجود مراجعه کنید

Mini Hatch 3 Doors One D 95 HP

دریچه 3 درب یک D 95 HP
3 درب 4 مکان دیزل

Mini Paceman 143 HP All4

Cooper SD Finition Red Hot Chili
3 درب 4 مکان دیزل

مینی دریچه 3 درب یک 102 اسب بخار

دریچه 3 درب یک 102 اسب بخار
3 Portes 4 مکان ESS ESP

Mini Hatch 5 Doors Cooper 136 HP

دریچه 5 درب کوپر 136 اسب بخار
5 درب 5 مکان ESS-ISP

Mini Hatch 3 Doors Cooper 136 HP

دریچه 3 درب کوپر 136 اسب بخار
3 Portes 4 مکان ESS ESP
به وسایل نقلیه بیشتر مراجعه کنید

توجه: بهترین ماشین برقی کوچک چیست ?

بیشترین نظارت بر الکتریک در بازار Mini Cooper است.

کدام 100 ٪ اتومبیل برقی بزرگترین استقلال را ارائه می دهد ?

Mini Cooper SE از برند انگلیس جالب ترین مدل برقی است که توسط سازنده آستین معروف تولید شده است. روی کاغذ ، در WLTP مخلوط در حدود 225 تا 233 کیلومتر است. این به لطف باتری لیتیوم یون با قدرت 32.6 کیلووات ساعت امکان پذیر است. لازم به یادآوری است که استقلال بسته به حالت رانندگی صاحبان این نوع وسیله نقلیه می تواند کمی افزایش یابد یا کاهش یابد.

با تشکر از این استقلال ، این مینی برقی می تواند همراه روزمره شما باشد که به عنوان مثال به کار خود بروید. علاوه بر این ، می توانید آن را در یک ترمینال عمومی شارژ کنید. این خودرو همچنین به لطف یک کانکتور نوع 2 برای شارژ شتاب با جریان متناوب و اتصال CCS Combo برای شارژ DC می تواند در خانه شارژ شود. شارژ کامل می تواند فقط در 4 ساعت برای کسانی که دارای جعبه دیواری هستند انجام شود.

قدرتمندترین ماشین برقی 100 ٪ چیست ?

از نظر قدرت ، مینی کوپر می تواند 184 اسب بخار را توسعه دهد. این ماشین برقی می تواند در 7.3 ثانیه 0 تا 100 کیلومتر در ساعت بسازد. این قدرت همچنین امکان دستیابی به 150 کیلومتر در ساعت در جاده را فراهم می کند. برای راننده ، این اجراها به یک تجربه رانندگی دلپذیر منجر می شود. این ماشین به شما امکان می دهد بدون بیش از حد سریع در بزرگراه سوار شوید. به لطف یک شاسی با کیفیت ، همیشه پایدار می ماند.

قیمت جدید و دوم یک مینی کوپر جدید برقی از سازنده آستین چقدر است ?

از سال 2001 مینی مینی فراخوانده شده است. تکامل بازار باعث شده است که تولید کننده مدل های برقی مانند Mini Cooper را ارائه دهد.

یک مینی کوپر برقی جدید چقدر است ?

Mini Cooper Electric از 33.900 یورو به استثنای پاداش زیست محیطی در صورت جدید بودن ارائه می شود. همچنین می توان آن را با نرخ ماهانه از 350 یورو اجاره کرد. شرایط باید در نمایندگی ها بررسی شود. برای این قیمت ها ، می توان یک مینی کوپر با 4 مکان مدولار و عناصر مانند دوربین نمای عقب به دست آورد.

قیمت یک مینی کوپر برقی استفاده شده چقدر است ?

قیمت یک مینی کوپر استفاده شده هنوز هم در بیشتر قسمت ها زیاد است. در واقع ، پیشنهادات حدود 29000 یورو وجود دارد. آنها می توانند به بیش از 43.010 € افزایش یابد. این با این واقعیت توضیح داده شده است که وسایل نقلیه ارائه شده مسافت پیموده شده کم دارند. بعضی اوقات بعضی از اتومبیل ها در حالی که کمتر از 20،000 کیلومتر در پیشخوان دارند فروخته می شوند. همچنین ، برخی از مدل ها در حال حاضر گزینه هایی دارند که مالک در زمان خرید اضافه کرده است.

بنابراین ، یافتن مینی کوپر برقی که قبلاً در بازار دوم مجهز شده است ، کاملاً امکان پذیر است. علاوه بر این ، این یکی از مزایای خرید یک ماشین استفاده شده است. علاوه بر این ، با محاسبه هزینه ماشین و تمام گزینه های موجود در صفحه ، می تواند جذابیت بیشتری داشته باشد.

به عنوان یک یادآوری ، خرید یک ماشین برقی استفاده شده سودمند است ، اما لازم است اقدامات احتیاطی انجام شود. شما باید با یک خبره همراه باشید تا حتماً یک وسیله نقلیه را در شرایط خوب خریداری کنید. برای رد همه شک و تردیدها ، توصیه می شود یک ماشین استفاده شده در نمایندگی ها خریداری کنید. وسایل نقلیه تحت ضمانت هستند. آنها مطمئن هستند که در شرایط خوبی هستند.

آیا Mini Clubman و Countryman Electric 5 درب وجود دارد ?

Mini Clubman و Countryman انواع بیشتری از مینی اتومبیل ها هستند. Mini Clubman هنوز در نسخه برقی تولید نشده است. در نسخه بنزینی با قدرت 102 تا بیش از 300 اسب بخار و دیزل از 116 تا 190 اسب بخار وجود دارد. برای خرید مدل بنزین ، باید بودجه ای بین 25.900 یورو و 45.860 یورو تهیه کنید. اگر می خواهید نسخه دیزلی را بدست آورید ، بسته به مدل ، باید بین 28.900 تا 3840 یورو بپردازید.

در مورد Mini Countryman ، یک نسخه ترکیبی توسط سازنده خودروهای انگلیس تهیه شده است. با نام Mini Countryman Cooper SE All4 ، این SUV شهری از 40.800 یورو به بازار عرضه می شود. این قدرت تجمعی 220 اسب بخار قدرت: 125 اسب بخار در سمت مکانیکی و 95 اسب بخار با موتور الکتریکی. این قدرت های ترکیبی امکان دستیابی به حداکثر 196 کیلومتر در ساعت را فراهم می کند.

بهترین پیشنهاد را برای Mini Cooper خود دریافت کنید

مینی کوپر است

CCS

Max DC Power (KW)

شتاب DC 10 تا 80 ٪

کارشناسان ما با لبخند به شما پاسخ می دهند

از دوشنبه تا جمعه
9 صبح 12:30 بعد از ظهر 2 بعد از ظهر 7 بعد از ظهر

ابعاد و وزن مینی کوپر است

مالیات

همه چیز در مورد مینی کوپر است

کارایی

Mini Cooper یک وسیله نقلیه الکتریکی 100 ٪ است. حداکثر قدرت مینی کوپر 135 کیلو وات (184 اسب بخار) است ، در 7.3 ثانیه 0 تا 100 کیلومتر در ساعت کشته شد.

قیمت

مینی کوپر از 37151 یورو برای فروش در فرانسه ارائه شد. این قیمت شامل مالیات بر ارزش افزوده است. این قیمت از پاداش زیست محیطی خارج است که هنگام خرید یک وسیله نقلیه جدید تمیز در فرانسه کسر می شود. علاوه بر پاداش زیست محیطی ، شما همچنین می توانید واجد شرایط دریافت حق بیمه و کمک های منطقه ای باشید.

شرکت ها همچنین هنگام خرید یک وسیله نقلیه الکتریکی 100 ٪ از مالیات سودمند بهره مند می شوند.

شارژ مجدد

باتری مینی کوپر ظرفیت کل 32.6 کیلووات ساعت. ظرفیت قابل استفاده 28.9 کیلووات ساعت است. استقلال در حدود 234 کیلومتر با باتری 100 ٪ بارگیری شده است. استقلال واقعی با این وجود به عوامل مختلفی از جمله آب و هوا ، جاده ، استفاده یا عدم تهویه مطبوع و سبک رانندگی بستگی دارد.

شما نمی دانید کدام مدل ماشین را انتخاب کنید ?

تجهیزات

سقف و آینه
سطوح داخلی

 • رینگ های اصلی 16 at در آلیاژ نور “پیروزی صحبت کرد”
 • 6 مدل دیگر از چرخ های آلیاژی سبک Mini 16 and و 17 ″ در دسترس به عنوان گزینه
 • Mini 17 ″ RANTS EXCESUSE “رولت صحبت کرد”

Mini Electric (علاوه بر این)

 • رینگ های مینی 17 ″ اصلی “Power Speed” آلیاژ نور
 • طراحی 16 ″ طراحی “پیروزی صحبت کرد” رینگ های آلیاژ نور (روی یک و کوپر)
 • 17 ″ طراحی رینگ آلیاژ “راه آهن” (در کوپر)

سقف و آینه

 • پوسته های سقف و آینه از نظر رنگ بدن استاندارد هستند
 • سقف چندتایی و پوسته های آینه سیاه و سفید به عنوان گزینه موجود است
 • پوسته های retuser موجود به عنوان گزینه ای به رنگ زرد
 • به صورت استاندارد در رنگ بدنه موجود است

Mini Electric (علاوه بر این)

 • سقف موجود به صورت استاندارد به رنگ سیاه
 • پوسته های Realvisor به صورت استاندارد به رنگ زرد موجود است
 • پوسته های سقف و آینه ای به عنوان گزینه ای به رنگ سفید ، سیاه و رنگ بدنه موجود است
 • پوسته های آینه موجود در رنگ بدنه استاندارد در همه مدل ها
 • صندلی های ورزشی با چرم/پارچه تقلید ترکیبی در کربن مروارید سیاه به عنوان استاندارد برای همه مدل ها
 • 6 گزینه مناسب برای صندلی موجود در دسترس است
 • ورزشی ورزشی مینی خود را در چرم سالن/چرم Nappa در کربن سیاه
 • اثاثه یا لوازم داخلی دیگر به عنوان گزینه موجود است
 • صندلی های ورزشی در پانچ صلیب چرمی در کربن سیاه استاندارد
 • صندلی های ورزشی با 5 گزینه اثاثه یا لوازم داخلی در دسترس است
 • کربن مشابه

سطوح داخلی

 • استاندارد در پیانو سیاه
 • سطح داخلی اختیاری موجود در Mini Electric

Mini Electric (علاوه بر این)

 • مینی سطوح داخلی برقی منحصر به فرد مینی برقی
 • سطوح داخلی منحصر به فرد کامبدن به عنوان استاندارد در همه مدل ها

مدلهای مشابه مینی کوپر است

حدود مینی

مینی در سال 1959 در اثر کمبود سوخت در انگلیس به دلیل بحران سوئز در سال 1959 ایجاد شد. این بدان معنی بود که بنزین دوباره در انگلستان جیره بندی شد و ماشین های بزرگ گران تر شدند و اتومبیل های وارداتی خیلی رایج نبودند. به منظور نجات بریتانیا از این بحران ، لئونارد لرد ، رئیس شرکت موتور انگلیس (BMC) تصمیم به ایجاد یک کابل کوچک اقتصادی و ارزان به نام Mini Mini گرفت. در طول طول عمر مینی ها ، در کل 5،387.862 اتومبیل تولید شده و نزدیک به 1.6 میلیون نفر در انگلیس فروخته شده است. نه تنها این ، بلکه مینی پیروزی های باشکوه زیادی را در دنیای موتورسواری حفظ کرده است. در سال 2000 ، تولید کننده بخشی از گروه آلمانی BMW با رولز رویس بود. تحت جهت جدید ، این برند ابتدا مینی اصلی را برای چند سال به بازار عرضه کرد ، قبل از راه اندازی نسل دوم در سال 2001 هنگامی که BMW تصمیم به نوشتن نام این برند در پایتخت ها ، مینی ، برای تمایز برند مدل کرد. سپس سازنده با حفظ خط مشخصه مینی اصلی با Countryman ، Clubman و Paceman دامنه خود را گسترش می دهد. در ژوئیه سال 2019 ، مینی نسخه الکتریکی خودروی شهری خود را به نام Cooper SE ارائه داد ، گروه موتور سیکلت BMW i3 را به دست گرفت. این یک موتور 184 اسب بخار است که با باتری 36.2 کیلووات ساعت همراه است.