در اینجا فضای داخلی Mini Electric Cooper وجود دارد ، فضای داخلی Mini Cooper آینده را کشف کنید | تخت گاز

مینی کوپر

همانطور که احتمالاً اکنون می دانید ، جایگزین مینی در همان زمان کوپر نامیده می شود. این در حال حاضر سطح محدوده ای از اتومبیل بریتانیا سیتی است ، به همان روشی که Mini Clubman یا Countryman به نام مدل تبدیل می شود. و این مینی کوپر هم در حرارتی و هم در برق وجود خواهد داشت.

در اینجا فضای داخلی Mini Electric Cooper است

صفحه نمایش برای مینی تازگی نیست ، اما بزرگتر است و به نظر می رسد تنها منبع اطلاعات است.

توسط: کریستوفر اسمیت

مینی کوپر جدید به زودی می آید ، و ما اکنون یک نمای کلی از آنچه در فضای داخلی به نظر می رسد ، داریم. چندین عکس جاسوسی ما را به محفظه مسافر می برد ، که در آن بسیاری از موارد پنهان است. به جز یک صفحه نمایش بزرگ دایره ای در مرکز.

این نوع صفحه نمایش برای Mini جدید نیست ، اما به طور قابل توجهی بزرگتر از آن است که در مدل فعلی یافت می شود. مانند رایانه لوحی روی داشبورد نصب شده است ، با چند دکمه و سوئیچ در زیر. به نظر می رسد این صفحه نمایش عمدتا ایستگاه های رادیویی را نشان می دهد ، اما در بالا ، اطلاعات مفیدی برای راننده مانند سرعت و استقلال وجود دارد.

مطمئناً متوجه شده اید ، تقریباً تمام بقیه داشبورد ، از جمله فضای جلوی راننده ، پوشانده شده است. در حالی که سایر اتومبیل ها مجهز به سنجهای آنالوگ یا صفحه نمایش دیجیتالی دوم برای راننده هستند ، نسل جدید کوپر فقط صفحه اصلی را خواهد داشت.

یک صفحه نمایش سر به بالا باید برای اطلاعات پروژه در مورد شیشه جلو در دسترس باشد ، اما غیر از این ، فضای داخلی مینی جدید باید مانند مفهوم Aceman 2022 مینیمالیستی باشد.

گالری: عکس های جاسوسی از قسمت داخلی Mini Electric Cooper

لازم به ذکر است که این عکس ها فضای داخلی یک مینی برقی را نشان می دهد ، اما یک مدل موتور احتراق داخلی نیز تهیه می شود. هنوز مشخص است که آیا نسخه بنزین همان سبک را برای فضای داخلی اتخاذ می کند.

آنچه رمز و راز نیست جنبه بیرونی ماشین است. عکس های جاسوسی گرفته شده در ابتدای ماه آوریل ، یک کوپر را در مورد آنچه به نظر می رسید صحنه شلیک در لس آنجلس است ، در ایالات متحده جاودانه کرد. این مدل هیچ استتار نداشت و عکس ها آنقدر واضح بودند که مینی چاره ای جز رسمی کردن ظاهر بیرونی مدل آن با پیوستن به برخی از عکس های اضافی ندارد.

مینی کوپر

فضای داخلی Mini Cooper Future را کشف کنید

سلب بی پایان نسل چهارم مینی توسط BMW با کابین خلبان خود ادامه می یابد. ما از هم گسسته نخواهیم شد. اما به هر حال کمی.

نوشتن
ارسال شده در: 20 ژوئیه 2023

همانطور که احتمالاً اکنون می دانید ، جایگزین مینی در همان زمان کوپر نامیده می شود. این در حال حاضر سطح محدوده ای از اتومبیل بریتانیا سیتی است ، به همان روشی که Mini Clubman یا Countryman به نام مدل تبدیل می شود. و این مینی کوپر هم در حرارتی و هم در برق وجود خواهد داشت.

هرچه از نظر حرکتی شما باشد ، فضای داخلی Mini Cooper به این شکل خواهد بود. Mini به تازگی از داشبورد ماشین شهر آینده خود رونمایی کرده است ، در حالی که منتظر است همین کار را با بدن سازی انجام دهد. این اتفاق پس از رینگ ها ، فرمان و صندلی ها ، که ما در ماه مه کشف کرده بودیم اتفاق می افتد … تابستان مدت ها قبل از راه اندازی رسمی ماشین در اوایل ماه سپتامبر در نمایشگاه مونیخ داغ خواهد شد ، حتی اگر تصاویر در حال اجرا باشند از زمستان روی بوم.

اما بازگشت به این داشبورد. مینی تأکید می کند که (حتی بیشتر) الهام گرفته از مینی اصلی Issigonis است. همانطور که قول داده شد ، یک صفحه مرکزی مرکزی لمسی دایره ای بزرگ وجود دارد که ابزار دقیق و سیستم سرگرمی را گرد هم می آورد. که کسانی که ترجیح می دهند در مقابل آنها نگاه کنند ، خود را اطمینان می دهند ، یک صفحه نمایش سر نیز در منو است.

همین امر همچنین از حضور چند دکمه فیزیکی در زیر ، در اطراف هشدار و کنترل چرخشی که جای یک کلید تماس را می گیرد ، خوشحال خواهد شد. بدیهی است که یک انتخاب کننده مد و desemburation. بهتر از هیچ چیز است ..

اگرچه شاخه های افقی ضخیم آن به صورت جوش پوشیده شده است ، اما مینی خاطرنشان می کند که فرمان “کوچکتر و اسپرت تر” است. توجه داشته باشید که شاخه عمودی سوم جایگزین نوار بافتی است. و روشنایی اتاق که می تواند الگوهای مختلفی را روی مبلمان ارائه دهد ، در اینجا با منسوجات تزئین شده است.

بقیه خیلی زود !