Mini Series OCS ، چه چیزی به OCS نگاه کنید ، اکنون که دیگر عناوین HBO وجود ندارد? شمار

چه چیزی به OCS نگاه کنیم ، اکنون که دیگر سری HBO Staps وجود ندارد 

OCS از اول ژانویه 2023 ضرر بزرگی را تجربه کرده است: حدود شصت سری کانال HBO به تازگی ، بخشی یا کامل ، کاتالوگ آن را ترک کرده است. تقصیر انقضاء یک قرارداد توزیع انحصاری که این سکوی فرانسوی سالها با گروه آمریکایی تأسیس کرده بود.

MINI SERIES OCS

چه چیزی می تواند هیجان انگیز تر از کشف یک مینی سریال بسیار خوب باشد ?

این یک سفر طولانی نیست ، مانند مشهورترین سریال که در شش یا هفت فصل موجود است ، جهانی ایجاد می کند که شما را جذب می کند ، و گاهی اوقات حتی نوعی اعتیاد.
این یک توقف ناشناخته مانند فیلم یا فیلم تلویزیونی نیست که فضای یک عصر را ما را به خود جلب می کند. هیچ. این یک شکست زیبا ، متراکم و متمرکز ، در پنج ، شش یا هشت قسمت است که دائماً می خواستند بقیه و پایان را بشناسند.

یک داستان قوی ، با تنش دراماتیک واقعی ، یک مبهم که باید برطرف شود ، یک تعلیق ، یک سرعت.

شخصیت هایی که می توانیم با آنها آشنا شویم ، اما می دانیم که آنها فقط برای مدتی با ما همراه هستند. جهانی که خیلی سریع ضروری است و با تخیل صحبت می کند.

TPAA

دیوید سیمون ، خالق سیم و Deuce ، با یک مینیزرهای اقتباس شده از رمان توسط فیلیپ روث باز می گردد. این طرح علیه آمریکا داستانی جایگزین از آمریکا را تصور می کند که چارلز لیندبرگ ، قهرمان ملی زنوفوبیک و پوپولیستی ، در سال 1940 به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده انتخاب شد و کشور را به سمت فاشیسم فرو برد. این سریال از این سرنوشت سیاسی از طریق سرنوشت یک خانواده یهودی در نیوجرسی پیروی می کند.

اجرا کن

روبی ریچاردسون برای یافتن عشق جوانی خود در ایستگاه گراند مرکزی (نیویورک) از زندگی معمولی خود فرار می کند. 17 سال قبل ، آنها پیمانی را به پایان رسانده بودند که اگر یکی از آنها متن ساده ای را با کلمه “اجرا” ارسال کند ، با هم ناپدید می شوند.

ایکتمیت

اقتباس از رمان Wally Lamb ، من می دانم که این خیلی درست است یک درام خانوادگی است که چندین دوره از زندگی دو دوقلو را که توسط مارک روفالو تجسم یافته است ، کشف می کند ، که یکی از آنها از اختلالات روانی رنج می برد.

روز سوم

قسمت 1: “تابستان” – سام (قانون جود) وارد یک جزیره مرموز در ساحل انگلیس می شود. او جزایر حل شده را در آنجا ملاقات می کند تا سبک زندگی خود و سنت های بسیار عجیب و غریب خود را حفظ کنند.
قسمت 2: “زمستان” – هلن (نائومی هریس) ، در دوره دیگری از سال به همین جزیره می رود تا به دنبال پاسخ باشد ، اما به رغم خودش ، یک مبارزه واقعی در بین جزایر جزایر که باید تصمیم به سرنوشت خود بگیرند ، تحریک می شود.

لوتوس سفید

ساخته شده توسط مایک وایت (روشنگری) و توسط کونی بریتون (نشویل ، جمعه شب چراغ) حمل شده است ، سفید لوتوس یک کمدی طنز است که در آن ما از مشتریان و کارمندان یک هتل پارادیسی واقع در هاوایی پیروی می کنیم.

WOTC

با الهام از کتاب خبرنگار بالتیمور Sun جاستین فنتون, ما صاحب این شهر هستیم (شهری که متعلق به ما است منتشر شده به فرانسوی توسط نسخه های سوناتین) به تاریخ وحدت نخبه پلیس بالتیمور ، کارگروه ت ردیابی اسلحه باز می گردد. بین فساد ، تولید شواهد و آستانها. این پرونده رسوایی را تحریک می کند که باعث اختلال در عملکرد سیاست چهره ها و سرکوب پلیس آمریکا می شود.

ناله

نیکول کیدمن خالق Little Lies ، David E را پیدا می کند. Kelley ، برای خنثی کردن ، سریال بر اساس کتابی که باید توسط ژان هانوف کورلیتز می شناختید. هیو گرانت (یک رسوایی بسیار انگلیسی ، چهار عروسی و تشییع جنازه) ، دونالد ساترلند (بازی های گرسنگی ، پراید و پیش داوری) ، ادگار رامیرز (ترور جیانی ورساچه: داستان جنایت آمریکایی) و لیلی رب (داستان ترسناک آمریکایی) به کیدمن بپیوندند ) ، اسماعیل کروز کوردووا (ماری ملکه اسکاتلندی) ، ماتیلدا دندگلیس (IL Premio) و نوما دوومزوینی (بازگشت مری پوپینز).

داستان در یک درمانگر مشهور ، گریس ساکس (کیدمن) متمرکز شده است. در آستانه انتشار اولین کتاب خود ، به لطف یک زندگی کامل: یک شوهر اختصاصی ، جاناتان (گرانت) و یک پسر جوان که مکرراً یک مدرسه نخبه در نیویورک بود. چند هفته قبل از انتشار کتاب خود ، زندگی او تغییر کرد: مرگ خشونت آمیز ، ناپدید شدن ، زنجیره ای از افشاگری های وحشتناک.

نیکول کیدمن گفت: “دیوید یک سریال قوی با یک نقش زن جذاب و پیچیده ایجاد کرده است.”.

هیو گرانت تجسم جاناتان ساکس ، متخصص اطفال مشهور ، شوهر اختصاصی که گذشته وی از نزدیک مورد بررسی قرار می گیرد وقتی که ناگهان ناپدید می شود.

دونالد ساترلند پدر گریس ، فرانکلین رنر: یک سرمایه دار بازنشسته و یک پدربزرگ دوست داشتنی ، مسئول محافظت از خانواده خود در هنگام ظهور افشاگری های پرخاشگرانه است.

حوضچه

ماری شیهان (کیت وینسلت) کارآگاه در یک شهر کوچک در پنسیلوانیا است. در حالی که زندگی خصوصی وی در زیر حس است ، وی به تحقیقات مربوط به قتل مرتکب شده در منطقه واگذار می شود.

داستان

هر قسمت از این سریال گلچین داستانی منحصر به فرد با شخصیت های جدید روایت می کند.

آسمان هفتم

هنگامی که ژاک توسط دخترش ایزابل در محل اقامت سالمندان قرار می گیرد ، فکر می کند که او را به مرگ فرستاده می شود. او از این مشکوک است که با رز ملاقات خواهد کرد ، او را آرزو می کند و مانند گذشته مورد نظر است. تقریباً در 80 سالگی ، هر دو لذت جسمی را دوباره کشف کنید و مانند دو نوجوان یکدیگر را دوست داشته باشید. این ادغام واقعی اجساد همراهان آنها را ناراحت می کند ، میل جنسی همه را زیر سوال می برد و باعث ایجاد هرج و مرج در محل اقامت می شود. فرزندان مربوطه آنها گیج می شوند تا ببینند والدینشان بیش از آنها سرگرم کننده هستند. و رهبری وحشت در مقابل این باد آزادی.

ساقه

سه ماه پیش از زندان آزاد شد ، Cheyenne (Veerle Baetens) با رویای عزیمت به آمازونیا ، خانواده هایی را در کشتی ها ساخت. لولا (شارلوت لو بن) یک پاریسی دوست داشتنی ، خودخواه و بی پروا است ، که به تازگی در شمال فرود آمده است تا با معشوق خود مستقر شود. وقتی لولا همسر معشوق خود ، چاین ، شاهد غیر ارادی را می کشد ، می داند که به دلیل قفل خود متهم به قتل است. او مجبور است از سد منطقه بخواهد تا بدن را ناپدید کند. لطفی که آنها را به یک بازی بسیار خطرناک از Dupes سوق می دهد ، در حالی که به آنها اجازه می دهد بدون همه ثروت کسب کنند ..

بهترین مینی سری ها را در OCS پیدا کنید !

چه چیزی به OCS نگاه کنیم ، اکنون که دیگر سری HBO Staps وجود ندارد ?

شخصیت رامی مرد در آقای ربات مظهر کلیشه هکرها است

حدود شصت سری با کیفیت از کانال خصوصی HBO از OC ناپدید شده است. با این حال ، سکوی فرانسوی برخی از استدلال ها را در فهرست خود نگه می دارد. در اینجا برخی از تولیدات که هنوز در OC هستند وجود دارد.

OCS از اول ژانویه 2023 ضرر بزرگی را تجربه کرده است: حدود شصت سری کانال HBO به تازگی ، بخشی یا کامل ، کاتالوگ آن را ترک کرده است. تقصیر انقضاء یک قرارداد توزیع انحصاری که این سکوی فرانسوی سالها با گروه آمریکایی تأسیس کرده بود.

HBO ، از طریق گروه Warner ، پروژه های گسترش دیگری نیز دارد – ما در مورد یک پلت فرم SVOD صحبت می کنیم که میزبان برنامه های آن است ، بدون اینکه هنوز هم بداند که آیا آن را HBO Max نامیده می شود یا یک فرقه دیگر خواهد داشت.

این ریاکارانه خواهد بود که ادعا کنیم کاتالوگ OCS در تاریخ 1 ژانویه 2023 مانند گذشته هنوز هم جالب است: پلت فرم ویدیویی اشتراک فرانسوی (SVOD) از نظر سری کیفی مرجع بود. کارآگاه واقعی ، Westworld ، Watchmen ، Soprano ، The Wire ، Game of Thrones … بسیاری از سریال ها اکنون ناپدید شده اند. اما ، در زمانی که خدمات مختلف SVOD در حال افزایش است ، بسیار محتمل است که فرانسوی و فرانسوی باید بپذیرند که سریال ها و فیلم های مورد علاقه خود در مکان های مختلف ، در سیستم عامل های مختلف یافت می شوند.

برای 10.99 یورو در هر ماه ، OCS در مقایسه با 8.99 یورو دیزنی+ یا نتفلیکس بسیار گران می شود. اما ، کاتالوگ آن هنوز حاوی تولیدات زیبایی است که ارزش دیدن آنها را دارند. در اینجا یک نمونه وجود دارد.

خانه اژدها

ما دیگر حضور نداریم خانه اژدها, چرخش بازی تاج و تخت که در پاییز 2022 دنیای سریال را لرزاند. 10 قسمت نمایش HBO هنوز در دسترس است – و توسط OCS بسیار برجسته شده است ، زیرا او متاسفانه حقوق خواهر بزرگ خود را از دست داد.

Otto Hightower Viseys Targaryen House اژدها

نیلوفر آبی

شما واقعاً باید با طنز روبرو شوید نیلوفر آبی در OCS ، نوامبر گذشته به شما گفته شد. خوب ، ما همیشه اتصالات هستیم: زندگی ثروتمندان هرگز چنین خنده دار نبوده است مانند این غم و اندوه خوب.

Lotus سفید // منبع: HBO/OCS

بیزاری

سلسله بیزاری کاملاً یکی از بهترین موفقیتهای HBO در سالهای اخیر است: روایت متوسط ​​آن در خدمت بازنمایی فمینیستی نسلی از زنان اسکیتره در یک نیویورک غیرمجاز قرار گرفته است ، و تماشای آن بسیار لذت بخش است.

آقای. ربات

شما مطمئناً از آن شنیده اید آقای. ربات, این سریال که از این دهه گذشته به بهترین وجه نمایانگر دنیای مرموز هکرها است. خوشبختانه ، از HBO به دست نیامده است ، اما از شبکه USA: بنابراین هنوز در OCS موجود است.

رامی ملک در آقای ربات

ماموریت

سری اصلی OCS فرانسوی یکی از اصلی ترین و جاه طلب ترین تولیدات آن است. Numerama هنگام بیرون آمدن از آن بسیار قدردانی کرده بود.

مأموریت های فصل 1 در OCS

بی مسئولیت

بی مسئولیت خیلی جوان نیست ، اما این سری فرانسوی Frédéric Rosset است که واقعاً ورود OCS را در آفرینش کیفی اصلی نشان داد.

غیرمسئولانه ، فصل 1 // منبع: OCS

ایرما وپ

آلیشیا ویکاندر در ایرما VEP // منبع: HBO

سرگذشت ندیمه

اگر او فراز و نشیب هایی را تجربه کرده است, سرگذشت ندیمه تولیدی وجود دارد که منظره سریال را نشان می دهد. پنج فصل آن به صورت آنلاین در OCS است.

داستان Handmaid ، خشونت جنسی و جنسی را محکوم می کند // منبع: هولو

30 سنگ

سریال طنز تینا فی ممکن است 15 سال پیش منتشر شده باشد ، به لطف لحن غیرقابل توصیف ، شوخی های متا و طرف “دوربین روی شانه” که به آن جذابیت خاصی می بخشد ، در دنیای کمدی ها مرجع باقی مانده است.

30 راک // منبع: NBC

Nevers

مانیفست فمینیستی واقعی در برابر هر نوع تبعیض, Nevers قهرمانان مستقل و قدرتمند را برجسته می کند. اگرچه کمی طولانی در لبه ها ، فصل اول آن برای یک تعطیلات تعطیلات ایده آل است.

منبع: HBO Max

و بقیه ?

OCS بسیاری از سریال های اصلی دیگر را دارد: Toutouyoutou ، 3615 Monique ، Young and Glori ، Boomer Hashtag ، Platonique ، Frérots

سایر تولیدات آمریکا در دسترس است ، مانند اجرا کن یا زمان برنده, اما Numerama از آنها کمتر قدردانی کرده است (ما به شما می گوییم چرا اینجا اجرا کن, و آنجا برای زمان برنده) ، ما ترجیح می دهیم که آنها را در لیست با دقت ساخته شده خود قرار ندهیم.

این محتوا مسدود شده است زیرا شما کوکی ها و سایر ردیاب ها را قبول نکرده اید. این محتوا توسط YouTube تهیه شده است.
برای اینکه بتوانید آن را تجسم کنید ، باید استفاده از YouTube را با داده های خود که می تواند برای اهداف زیر مورد استفاده قرار گیرد ، بپذیرید: به خودتان اجازه دهید تا محتوا را با رسانه های اجتماعی مشاهده و به اشتراک بگذارید ، توسعه و بهبود محصولات D’Humanoid و آن را به اشتراک بگذارید. شرکا ، تبلیغات شخصی را در رابطه با مشخصات و فعالیت خود به شما نشان می دهد ، یک پروفایل تبلیغاتی شخصی را برای شما تعریف می کند ، عملکرد تبلیغات و محتوای این سایت را اندازه گیری می کند و مخاطبان این سایت را اندازه گیری می کند (بیشتر)

منبع: مونتاژ Numerama

سرویس SVOD برای شما چه کاری انجام شده است ? Netflix ، Disney+، Canal+، OCS: مقایسه 2023 پیشنهادات SVOD در فرانسه مقایسه ما را کشف کنید

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، ما به شما احتیاج داریم. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات ما پاسخ دهید

آخرین اخبار سریال House of the Dragon