شیائومی: این عملکرد MIUI 14 برای تماس های ویدیویی در تاریکی بسیار عملی است | NextPit ، MIUI 14: در اینجا لیست تلفن های هوشمند بعدی Redmi و Poco برای بهره مندی از پوشش داده شده است

MIUI 14

نظر شما در مورد این ویژگی MIUI 14 چیست? آیا من فقط آب گرم را کشف کردم یا شما نیز ، شما وجود این عملکرد را نمی دانید?

MIUI 14

شما در حال حاضر از مرورگر استفاده می کنید منسوخ. لطفاً برای بهبود تجربه خود مرورگر خود را به روز کنید.

نور فیلم Xiaomi Miui

من فقط عملکرد MIUI 14 را در Xiaomi 13 Pro (آزمون) کشف کردم. این حالت پر نور است که به شما امکان می دهد هنگام برقراری تماس ویدیویی صورت شیرین خود را به عقب برگردانید و نور کافی وجود ندارد.

این عملکرد ، با “پر کردن نور نور” به فرانسوی ترجمه شده است و بخشی از دستیار دوربین جلو است. در اصل ، این یک دکمه شناور است که هنگام استفاده از دوربین سلفی تلفن هوشمند شیائومی شما روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود.

 • 20 کارکرد پنهان MIUI 14 را برای آزمایش در تلفن هوشمند شیائومی خود پیدا کنید

این دستیار همیشه ظاهر نمی شود و در همه برنامه ها نیست. به طور عجیب ، به عنوان مثال در برنامه عکس ظاهر نمی شود. گاهی اوقات شما واقعاً مجبور نیستید با شیائومی درک کنید.

اما بیایید به عملکرد پرش نور برگردیم. وقتی با خواهرم در واتس اپ تماس گرفتم ، آن را کشف کردم. ما اغلب دیر به هم می گوییم و من اغلب در تاریکی روی تختم می چرخم.

بنابراین من این دکمه کوچک شناور را در سمت چپ بالای صفحه خود می بینم. من روی آن فشار می دهم ، یک دکمه بزرگتر با متن “پر نور” ظاهر می شود ، من روی آن فشار می دهم و لبه های صفحه نمایش من به رنگ سفید شدید می درخشد. بسیاری از تلفن های هوشمند ، از جمله شیائومی ، عملکردهای مشابهی را برای روشن کردن سلفی های شما ارائه می دهند.

Xiaomi Miui 14

اما در اینجا یک حالت متنی است که همیشه نمی تواند فعال شود. جدا از WhatsApp ، این دکمه همچنین در متا مسنجر و در تیم های مایکروسافت ظاهر شد. او در اسکایپ ظاهر نشد.

همانطور که در بالا توضیح دادم ، این حالت “پر نور” بخشی از عملکرد “دستیار دوربین جلو” است ، یکی از ویژگی های جدید MIUI 14 (تست). برای فعال کردن آن:

Xiaomi Miui 14

 1. در تنظیمات اضافی به تنظیمات بروید
 2. به بخش ویژگی های ویژه بروید و دستیار دوربین جلو را فشار دهید
 3. پیش از این سوئیچ را با عنوان دستیار دوربین فعال کنید

سپس می توانید شدت نور پراکنده شده توسط حالت “پر نور” را تنظیم کنید که گویی روشنایی صفحه نمایش خود را با یک نوار ساده تنظیم می کنید.

نظر شما در مورد این ویژگی MIUI 14 چیست? آیا من فقط آب گرم را کشف کردم یا شما نیز ، شما وجود این عملکرد را نمی دانید?

MIUI 14: در اینجا لیست تلفن های هوشمند بعدی Redmi و Poco برای بهره مندی از پوشش داده شده است

استقرار پوشش MIUI 14 بر اساس Android 13 دوره خود را می گذراند. امروز ، کمتر از هفت تلفن هوشمند از Redmi و Poco تحت تأثیر قرار می گیرند. این دستگاه های عمدتاً ورودی و میانه از این رو به آخرین اصلاحات رابط سازنده چینی حق دارند.

طبق سایت پورتال MIUI ، شیائومی برای استقرار پوشش نرم افزاری خود بر اساس Android 13 آماده می شود, MIUI 14 ، به سمت هفت دستگاه جدید. همانطور که می دانیم Android 14 باید در ماه آگوست یا سپتامبر 2023 در دسترس عموم قرار گیرد. از زمان انتشار آن در دسامبر سال 2022 ، MIUI 14 قبلاً به عنوان مثال به تلفن های هوشمند High -end شیائومی مانند Xiaomi 13 ارائه شده است. در زمان های اخیر ، شرکت چینی تصمیم گرفته است تا پوشش نرم افزار را در دسترس دستگاه های آن قرار دهدورودی و میانی REDMI و POCO.

هفت تلفن هوشمند جدید قادر خواهند بود از رابط جدیدی که توسط MIUI 14 پیشنهاد شده است بهره مند شوند. در اینجا لیست است:

 • Redmi Note 11 Pro 5G/Redmi Note 11e Pro
 • POCO M5S
 • Redmi Note 11
 • Redmi Note 11 NFC
 • Redmi Note 11 S 5G
 • Redmi Note 11 S
 • Redmi 10

بنابراین لازم به ذکر است که دستگاه هایی مانند Redmi Note 11 ، که تجربه کاملی را با قیمت پایین ارائه می دهد ، اولین ذینفعان این بروزرسانی خواهند بود.

شیائومی اکنون MIUI 14 را در هفت تلفن هوشمند POCO و REDMI ارائه می دهد

اگرچه MIUI 14 بالاتر از همه است برای کارآمدترین دستگاه ها بهینه شده است با استفاده از Qualcomm Soc ، Snapdragon 8 Gen 1 ، 8 Gen 1+ و Snapdragon 8 Gen 2 ، شیائومی اکنون به دنبال تلفن های هوشمند سطح ورودی Redmi و POCO است. به گفته سازنده ، دومی از این رو قادر خواهد بود از موتور فوتون بهره مند شود ، موتور که طبق گفته شیائومی اجازه می دهدعملکرد برنامه های حزبی سوم 88 ٪ را تسریع کنید و کاهش قابل توجهی در مصرف انرژی.

از نظر رابط کاربری ، آنها همچنین می توانند به لطف “Super Icons” تلفن هوشمند خود را سفارشی کنند ، که به شما امکان می دهد نمادهایی با اندازه های مختلف را نمایش داده و تنظیمات آنها را آزادتر تغییر دهید.

 • اشتراک اشتراک ->
 • توییتر
 • اشتراک گذاری
 • ارسال به یک دوست

MIUI 14

MIUI 14

MIUI یکی از ROM های شخصی شده برای Android است. رابط کاربری درخشان آن ، گزینه های مختلف شخصی سازی آن و ویژگی های مفید آن باعث می شود MIUI بصری و کاربر دوستانه باشد.

طراحی شخصی تر و کارآمدتر

MIUI 14

صفحه اصلی طراحی مجدد صفحه اصلی خود را همانطور که مناسب می بینید سازماندهی کنید. با تشکر از نمادهای جدولی ، پرونده های بزرگ ، ابزارک ها و تصاویر پس زمینه ، نه تنها می توانید صفحه اصلی خود را سبک کنید ، بلکه استفاده روزانه نیز به طور واضح تر و آسان تر می شوید

MIUI 14

انعطاف پذیری و شهودی نمایشگر به صورت کارتهای روی صفحه نمایش شما به شما امکان می دهد تا اطلاعات را به صورت موثرتر ، به عنوان post-it ، اما به روشی سازمان یافته تر ارائه دهید

MIUI 14

انعطاف پذیری و شهودی نمایشگر به صورت کارتهای روی صفحه نمایش شما به شما امکان می دهد تا اطلاعات را به صورت موثرتر ، به عنوان post-it ، اما به روشی سازمان یافته تر ارائه دهید

MIUI 14

بهینه سازی برگشتی این نسخه از MIUI از همیشه سبک تر است
عملکرد بهتر در هنگام صرفه جویی در فضا
ما منابع سیستم را برای کاهش ذخیره سازی بهینه کرده ایم

MIUI 14

ما استفاده از تمام حافظه سیستم را برای آزاد کردن فضای بیشتر بهینه کرده ایم
همیشه در دراز مدت کارآمد است
برنامه های کوچک استفاده شده به طور خودکار توسط MIUI 14 فشرده می شوند

MIUI 14

3 ماه استفاده تا 3 گیگابایت ذخیره ذخیره شده

اعلان ها دیگر دائمی نیستند. اگر دیگر به آن احتیاج ندارید ، فقط آنها را ببندید*.

MIUI 14

محرمانه بودن داده ها در دستگاه داده شما متعلق به شما و خودتان است ، زیرا کاملاً در دستگاه شما پردازش می شود

داده های حساس دستگاه شما را ترک نمی کنند همیشه در هنگام انتقال داده ها خطر نشت وجود دارد. MIUI 14 با استفاده از مکانیسم های حفاظت از محرمانه بودن بر روی دستگاه ، این خطرات را به حداقل می رساند تا داده های حساس را مستقیماً روی دستگاه شما پردازش کند.

MIUI 14

تشخیص متن در دستگاه تصاویر را مستقیماً روی دستگاه خود درمان کنید

مکانیسم های حفاظت از محرمانه بودن در دستگاه به MIUI 14 اجازه می دهد تا به لطف ظرفیت های دستگاه شما ، متن را به سرعت و دقیقاً تشخیص دهد.

MIUI 14

MIUI 14

محرمانه بودن داده ها در دستگاه برای بیش از 10 سرویس سیستم در دسترس است

MIUI 14

MIUI 14

MIUI 14

MIUI 14

MIUI 14

MIUI 14

MIUI 14

MIUI 14

MIUI 14

MIUI 14

MIUI 14

MIUI 14

MIUI 14

مکانیسم های حفاظت از محرمانه بودن ما توسط بزرگترین کارشناسان این بخش آزمایش و تأیید می شوند

MIUI 14

MIUI 14

MIUI 14

MIUI 14

دستگاه های متصل دستگاه های شما را سیال وصل می کنند و از یک دستگاه به دستگاه دیگر در چشمان چشم می روند

با یک کلیک از نوار وظیفه ، برنامه ای را که بین تلفن هوشمند و رایانه لوحی خود استفاده می کنید همگام سازی کنید

MIUI 14

به لطف کشیدن و رها کردن ، هیچ چیز نمی تواند ساده تر از انتقال پرونده ها بین دستگاه ها باشد

MIUI 14

توجه: * رابط نمایش داده شده در این وب سایت فقط به عنوان مرجع ارائه می شود. صفحات واقعی می توانند با آنهایی که در بالا نشان داده شده متفاوت است. ما بدون اطلاع قبلی ، ویژگی ها و خدمات خود را به روز و بهینه خواهیم کرد. * نمادهای منتخب از طریق بروزرسانی OTA در دسترس خواهند بود. * نمادهای انتخاب شده فقط پس از بارگیری برنامه مربوطه در دسترس هستند. * برخی از ویژگی ها و خدمات خاص شرح داده شده در این وب سایت ممکن است بسته به سیستم سیستم و مدل دستگاه متفاوت باشد. * نتایج آزمون توسط آزمایشگاههای داخلی شیائومی فقط به عنوان مرجع ارائه شده است. نتایج آزمایش بسته به محیط تست ، مدل دستگاه و نسخه نرم افزار ممکن است متفاوت باشد. * ذخیره سیستم و حافظه سیستم بسته به دستگاه ها ممکن است متفاوت باشد. برخی از روشهای بهینه سازی پس از OTA پشتیبانی می شوند. نسخه های قبلی ممکن است شغل سیستم را نشان دهد. روشهای خاصی فقط برای دستگاههای جدید در دسترس هستند. * عملکرد حذف اعلان های دائمی فقط برای برنامه های شخص ثالث در دسترس است. * شناخت محتوای متن در تصاویر به زبان آلمانی ، انگلیسی ، چینی ، اسپانیایی ، فرانسوی ، اندونزیایی ، ایتالیایی و پرتغالی در دسترس است. ** دستگاه های متصل سازگار با Xiaomi 13 ، Xiaomi 13 Pro و Xiaomi Pad 5. این ویژگی به محیط شبکه شما بستگی دارد. توصیه می شود از Wi-Fi 5 گیگاهرتز برای بهترین نتیجه استفاده کنید. * نمادها و ویجت های منتخب از طریق بروزرسانی OTA در دسترس خواهند بود. * آیکون ها و ابزارک های منتخب فقط پس از بارگیری برنامه مربوطه در دسترس هستند. فیس بوک | توییتر | یوتیوب | کپی رایت انگلیسی © 2010 – 2022 Xiaomi. کلیه حقوق محفوظ است | تنظیمات کوکی