نحوه انتقال پیامک و MMS خود به یک تلفن هوشمند جدید Android ، انتقال پیامک از Android به Android

5 راه انتقال پیامک از اندروید به اندروید

Contents

قبل از ورود به این روش پیچیده ، می توانید راه حل یک سازنده را نیز طی کنید. چندین برنامه رسمی انتقال پیامک/MMS خود را به مارک های خاصی از تلفن های هوشمند Android یا آیفون آسانتر می کند:

چگونه پیامک و MMS خود را به یک تلفن هوشمند جدید Android منتقل کنیم

وقتی از یک تلفن هوشمند جدید Android عبور می کنید ، اغلب از از دست دادن داده های خود و به خصوص پیامک و پیام کوتاه و MMS خود می ترسید. در این آموزش ، ما توضیح خواهیم داد که چگونه می توانید این پیام های گرانبها را هنگام خرید تلفن جدید نگه دارید.

آموزش Android 2022 – نحوه انتقال تمام داده های خود از یک تلفن اندرویدی به تلفن دیگر ?

پیامک MMS انتقال اندرویدی

پیامک خود را از طریق ابزار Android منتقل کنید

اگر تلفن قدیمی شما در Android 8 یا بیشتر بود ، انتقال پیامک بازی کودک خواهد بود. در واقع ، داده های شما به طور مرتب در ابر ذخیره می شود و وقتی حساب خود را در یک تلفن هوشمند کاملاً جدید وارد می کنید ، می توانید به راحتی آنها را پیدا کنید. قبل از انجام این کار ، با رفتن به دستگاه قبلی خود را در ابر ذخیره نکنید تنظیمات, سپس سیستم یا گوگل (این ممکن است به سازنده بستگی داشته باشد) ، پس دستگاه را ذخیره کنید.

ذخیره در Google

برای انجام این کار ، فقط تلفن هوشمند جدید خود را شروع کنید. یکی از اولین گزینه های ارائه شده اتصال به حساب Google (Gmail) است. سپس تلفن هوشمند به شما پیشنهاد می دهد تا داده های خود را از طریق نسخه پشتیبان قبلی بازیابی کنید. فقط جدیدترین تلفن هوشمند قدیمی خود را انتخاب کنید.

همه برنامه ها ، بلکه داده های آنها نیز نگهداری می شوند. اگر از برنامه SMS Basic Android استفاده می کنید ، اگر آن را در گزینه های پیشرفته انتخاب کنید ، پیام های شما به طور خودکار به تلفن هوشمند جدید منتقل می شوند. توجه داشته باشید که اگر از آیفون آمده اید ، می توانید این داده ها را بازیابی کنید. برای انجام این کار ، لازم است قبل از شروع غیرفعال کردن iMessage.

پیام کوتاه و MMS خود را به یک تلفن هوشمند جدید Android با نسخه پشتیبان و بازیابی منتقل کنید

اگر تلفن هوشمند شما خیلی قدیمی است یا از برنامه پیامک Google استفاده نمی کنید ، روش دیگری ، کمی طولانی تر وجود دارد ، اما کارآمدتر نیست. شما باید از پشتیبان گیری پیام کوتاه و بازیابی برنامه Tierce استفاده کنید ، یک شرط ایمن که اجازه می دهد تا تمام این داده ها بدون هیچ گونه ضرر منتقل شوند.

1. پیامک و MMS خود را ذخیره کنید

بازیابی پیامک را ذخیره کنید

 • نصب پشتیبان گیری و بازیابی پیامک از طریق فروشگاه Google Play
 • راه اندازی پشتیبان گیری و بازیابی پیامک
 • دست زدن به برای حفاظت

سپس می توانید محل تهیه نسخه پشتیبان را انتخاب کنید – اگر یک درگاه MicroSD در رایانه خود داشته باشید ، مکان MicroSD را به جای حافظه داخلی توصیه می کنیم. این به سادگی عملی تر است ! فراموش نکنید که بررسی کنید پیام های MMS را وارد کنید روی صفحه یک نسخه پشتیبان جدید ایجاد کنید اگر می خواهید MMS باشد.

2. پیام کوتاه و MMS خود را به رایانه خود منتقل کنید

 • تلفن هوشمند یا کارت MicroSD خود را که حاوی نسخه پشتیبان تهیه شده است ، وصل کنید
 • پرونده را کپی کنید .XML از پشتیبان گرفته تا دسک تاپ

3. پیامک و MMS خود را در تلفن هوشمند جدید Android خود بازیابی کنید

 • تلفن هوشمند جدید Android یا کارت microSD خود را به رایانه خود وصل کنید
 • پرونده را انتقال دهید .XML از دفتر شما
 • نصب پشتیبان گیری و بازیابی پیامک از طریق فروشگاه Google Play
 • راه اندازی پشتیبان گیری و بازیابی پیامک
 • دست زدن به بازگرداندن
 • مکانی را که در آن پرونده قرار دارد انتخاب کنید .XML حاوی پیام کوتاه/mms

پیام کوتاه و MMS خود را به یک تلفن هوشمند جدید OnePlus ، Huawei ، Samsung یا Iphone منتقل کنید

قبل از ورود به این روش پیچیده ، می توانید راه حل یک سازنده را نیز طی کنید. چندین برنامه رسمی انتقال پیامک/MMS خود را به مارک های خاصی از تلفن های هوشمند Android یا آیفون آسانتر می کند:

 • سوئیچ Oneplus
 • کلون تلفن هواوی
 • سوئیچ هوشمند سامسونگ
 • اپل به iOS منتقل می شود

این برنامه ها باید روی تلفن قدیمی شما نصب شوند و انتقال یا از طریق NFC یا از طریق ابر در اولین شروع دستگاه جدید شما انجام می شود.

 • اشتراک اشتراک ->
 • توییتر
 • اشتراک گذاری
 • ارسال به یک دوست

5 راه انتقال پیامک اندرویدی به اندروید

هدر هدیه

اگر مسیر مناسب را انتخاب نکنید ، انتقال پیامک اندرویدی می تواند طولانی باشد. نحوه انتقال پیامک اندرویدی به اندروید بدون هیچ مشکلی ? این آموزش در عمق 5 متفاوت را گرد هم می آورد

دانلود رایگان
دانلود رایگان

موبایل

موبایل

موبایل موبایل موبایل

هر زمان که از یک دستگاه Android به دستگاه دیگر برویم ، ما عمدتاً روی انتقال عکس ها ، فیلم ها ، مخاطبین و سایر پرونده های داده خود تمرکز می کنیم. خیلی اوقات ، ما فراموش می کنیم پیام های اندرویدی را به اندروید منتقل کنیم ، که می تواند در دراز مدت در برابر ما قرار بگیرد.

از مکالمات شخصی گرفته تا اطلاعات مهم ، پیامک های ما گاهی اوقات می توانند حاوی جزئیات مهم باشند. بنابراین ، هنگامی که از Android قدیمی به Android جدید می روید ، حتماً پیام های خود را نیز مهاجرت کنید. در این راهنما 5 روش مختلف برای انتقال پیامک اندرویدی به Android یاد خواهید گرفت.

قسمت 1: نحوه انتقال پیامک اندرویدی به Android به 1 کلیک (حداکثر. 3 دقیقه)

اگر به دنبال یک راه حل سریع و بدون دردسر برای انتقال پیام های متنی از اندروید به اندروید هستید ، به Mobiletrans بدهید – تلفن را به صورت آزمایشی انتقال دهید. با استفاده از این ابزار می توانید تمام داده های مهم مانند پیام کوتاه را از یک اندرویدی به دیگری منتقل کنید. سازگار با تمام دستگاه های اصلی Android و iOS ، به شما امکان می دهد پیام های متنی را نه تنها بین Android و Android ، بلکه بین Android و iOS انتقال دهید.

Mobiletrans – انتقال تلفنی

انتقال پیام ها از Android به Android به 1 کلیک کنید

 • به راحتی هر نوع داده اندرویدی را به Android منتقل کنید ، از جمله پیام ها ، موسیقی ، فیلم ، عکس ، مخاطبین ، روزنامه ها و غیره.
 • انتقال پیام ها بین دو دستگاه حتی سیستم عامل های مختلف (iOS 13 و Android 9 شامل).
 • کاملاً با Apple ، Samsung ، HTC ، LG ، Sony ، Google ، Huawei ، Motorola ، ZTE ، Nokia و سایر تلفن های هوشمند و رایانه های هوشمند کار می کند.
 • کاملاً با تأمین کنندگان اصلی مانند AT&T ، Verizon ، Sprint و T-Mobile سازگار است.
 • پشتیبانی از آخرین نسخه های ویندوز 10 و Mac 10.15.

4.085.556 مردم آن را بارگیری کردند

با یک کلیک ، نحوه انتقال پیام ها از Android به Android را در مدت زمان کوتاه مشاهده خواهید کرد. برنامه دسک تاپ برای ویندوز و مک در دسترس است و همچنین با یک نسخه آزمایشی رایگان تهیه می شود.

برای یادگیری نحوه انتقال پیام های متنی از Android به Android با یک کلیک ، این مراحل ساده را دنبال کنید.

  Mobiletrans را در رایانه خود راه اندازی کنید و ماژول “انتقال تلفن” را در صفحه اصلی آن انتخاب کنید.

انتقال پیامک D

انتقال پیامک D

انتقال پیامک D

بنابراین می توانید پیام های اندرویدی را با یک کلیک به Android منتقل کنید. این روند نه تنها آسان است ، بلکه باعث صرفه جویی در وقت زیادی نیز می شود.

قسمت 2: نحوه انتقال پیام کوتاه اندرویدی به اندروید (حداکثر. 3 دقیقه)

بعضی اوقات شما نمی خواهید تمام پیام های Android را با یک کلیک منتقل کنید ، اما می خواهید فقط متن های مهم را برای انتقال به یک تلفن جدید Android انتخاب کنید. برای این نیاز, یک کلیک برای همه نقل و انتقالات پیامکی ممکن است انتظارات شما را برآورده نکند.

در این شرایط ، بهتر است دکتر را انتخاب کنید.FONE – انتقال (Android) ، که برای تکمیل انتقال پیامک اندرویدی با پاسخگویی به نیازهای انتقال انتخابی تهیه شده است.

دکتر.FONE – انتقال (Android)

پیام کوتاه اندرویدی را به صورت انتخابی به Android منتقل کنید

 • پیام ها ، مخاطبین و روزنامه های مورد نظر از Android به Android را انتخاب و انتقال دهید.
 • صادرات/وارد کردن موسیقی ، عکس ها ، فیلم ها ، مخاطبین ، پیامک ، برنامه ها و غیره. به رایانه/اندروید.
 • پیام های iTunes را به اندروید بپاشید و انتقال دهید (برعکس).
 • دستگاه Android خود را در رایانه مدیریت کنید.
 • کاملاً با Android 9 سازگار است.0.

4.683،542 مردم آن را بارگیری کردند

دکمه فروشگاه اپل

این ابزار انتقال پیام کوتاه اندرویدی برای تأمین نیازهای انتقال مشتری طراحی شده است. فقط فقط پیام های مورد نظر را به اندروید جدید منتقل کنید و پیام های ناخواسته را روی اندروید قدیمی بگذارید. بسیاری از کاربران آن را یک راه حل ایده آل برای به حداقل رساندن مصرف ذخیره پیامک در اندروید جدید می دانند.

دستورالعمل های زیر را دنبال کنید تا پیام کوتاه اندرویدی به Android منتقل شود:

  DR را نصب و راه اندازی کنید.fone ، و گزینه “انتقال” را در صفحه اصلی انتخاب کنید.

انتقال پیامک D

انتقال پیامک D

انتقال توسط پیام کوتاه D

این کل فرآیند انتقال انتخابی پیام های اندرویدی به یک دستگاه جدید است. نه آسان ، اینطور نیست ?

قسمت 3: نحوه انتقال پیامک اندرویدی با استفاده از انتقال پیامک اندرویدی (حداکثر. 10 دقیقه)

همچنین برخی از برنامه های به راحتی در دسترس وجود دارد که می توانید برای انتقال پیام های متنی از Android به Android استفاده کنید. به عنوان مثال ، برنامه انتقال پیام کوتاه اندرویدی یکی از مشهورترین برنامه هایی است که می تواند به شما کمک کند.

برنامه ابتدا از پیام های Android شما نسخه پشتیبان تهیه می کند و سپس می تواند آنها را در دستگاه Android Target بازگرداند. پیام ها به کارت Android SD صادر می شوند که بعداً برای ترمیم پیامک استفاده می شود. اگرچه روند انتقال پیام کوتاه به اندازه دکتر سریع و مستقیم نیست.FONE – مهاجرت کنید ، می تواند به نیازهای اساسی انتقال پیام کوتاه شما پاسخ دهد.

در اینجا نحوه انتقال پیامک اندرویدی با استفاده از این برنامه از Android آمده است انتقال پیام کوتاه اندرویدی.

  ابتدا برنامه انتقال پیام کوتاه اندرویدی را به منبع Android بارگیری کرده و آن را راه اندازی کنید. از صفحه اصلی آن ، روی گزینه “Backup Sms” کلیک کنید.

انتقال پیامک D

انتقال پیامک D

انتقال پیامک D

بنابراین می توانید پیام های اندرویدی را با استفاده از کارت SD به Android منتقل کنید. با این حال ، این فقط پیام های متنی را منتقل می کند و داده های رسانه دیگری را در بر نمی گیرد.

قسمت چهارم: نحوه انتقال پیام های اندرویدی به Android با استفاده از بلوتوث (حداکثر. 15 دقیقه)

اگرچه این تکنیک به طور گسترده ای توصیه نمی شود ، اما می توانید از عملکرد بلوتوث بومی اندروید برای انتقال پیام های متنی از یک اندرویدی به دیگری نیز استفاده کنید. از آنجا که انتقال پیامک توسط بلوتوث به تدریج منسوخ می شود ، ممکن است این عملکرد در تمام دستگاه های Android پشتیبانی نشود. علاوه بر این ، ارسال پیام های اندرویدی از طریق بلوتوث مدت زمان زیادی طول می کشد.

این روش از دیدگاه امنیتی نیز توصیه نمی شود. اگر تلفن منبع Android حاوی بدافزار باشد ، می تواند به تلفن هدف شما نیز منتقل شود. بنابراین ، شما فقط باید این راه حل را برای آخرین راه حل برای انتقال پیامک اندرویدی در نظر بگیرید.

می توانید مراحل زیر را برای انتقال پیامک اندرویدی از طریق بلوتوث دنبال کنید.

 1. برای شروع ، منبع و دستگاه های Android هدف را به آن نزدیک کنید.
 2. عملکرد بلوتوث را در دو دستگاه Android فعال کنید و با تأیید کد دسترسی ، آنها را جفت کنید.
 3. اکنون به برنامه پیام رسانی در دستگاه منبع بروید و پیامهایی را که می خواهید انتقال دهید انتخاب کنید.
 4. به تنظیمات خود بروید و “ارسال” یا “به اشتراک گذاشتن” سیم های بحث اس ام اس انتخاب شده را انتخاب کنید. سپس شما باید از طریق بلوتوث پیامکی ارسال کنید.
 5. لیستی از تمام دستگاه های اندرویدی موجود نمایش داده می شود. فقط برای دریافت پیامک ، دستگاه هدف را فشار دهید.
 6. در مورد Android Target ، شما می توانید داده های پیام کوتاه دریافتی را دریافت کنید. “قبول” را لمس کنید و روند انتقال پیام کوتاه را شروع کنید.

انتقال پیام کوتاه از

همانطور که مشاهده می کنید ، یادگیری انتقال پیام از Android به Android از طریق بلوتوث بسیار خسته کننده است. این روش انتقال پیام کوتاه نه تنها زمان لازم است بلکه اجرای آن نیز بسیار پیچیده خواهد بود.

قسمت 5: نحوه انتقال پیام های اندرویدی با استفاده از پیام کوتاه و تهیه نسخه پشتیبان تهیه شده. 8 دقیقه)

یکی دیگر از روشهای هوشمند و آسان برای انتقال پیامک اندرویدی به اندروید استفاده از برنامه پشتیبان گیری و برنامه ترمیم پیامک است. علاوه بر تهیه نسخه پشتیبان از پیام های Android و بازگرداندن آنها بعداً ، می تواند انتقال پیام کوتاه بی سیم نیز ایجاد کند. بر خلاف بلوتوث ، این انتقال پیام توسط WiFi Direct انجام می شود ، که آن را بسیار سریعتر و قابل اعتماد می کند.

این برنامه به صورت رایگان در دسترس است و می توانید در فروشگاه Google Game زیر بارگیری کنید. بنابراین ، قبل از شروع ، حتماً برنامه انتقال پیام کوتاه را به دو دستگاه Android بارگیری کرده اید.

بعداً می توانید مراحل زیر را برای انتقال مستقیم پیام های اندرویدی به اندروید دنبال کنید.

  برنامه انتقال پیام کوتاه اندرویدی را در هر دو دستگاه راه اندازی کنید و پیام های خود را “انتقال” دهید. می توانید “انتقال” را در صفحه برنامه برنامه یا زیر برگه تنظیمات آن پیدا کنید.

انتقال پیامک D

انتقال پیامک D

انتقال پیامک D

انتقال پیامک D

انتقال پیامک D

انتقال پیامک D

و آنجا می روید ! با تشکر از این تکنیک ها ، اکنون می توانید به راحتی پیامک را از Android به Android منتقل کنید. در میان همه این گزینه ها ، Mobiletrans – انتقال تلفن سریعترین و کاربردی ترین راه حل و DR را ارائه می دهد.FONE – انتقال باعث می شود ارسال پیامک اندرویدی شخصی تر و انعطاف پذیر تر شود. فقط می توانید به وب سایت رسمی آن بروید و این ابزار رایگان را امتحان کنید. این امکان را به شما می دهد تا بدون هیچ مشکلی داده های خود را از یک دستگاه به دستگاه دیگر منتقل کنید.

سایر موارد پیشنهادی

نحوه انتقال پیامک اندرویدی اندرویدی Android

خلاصههنگامی که تلفن Android خود را از یک مورد جدید تغییر می دهید ، ممکن است لازم باشد پیام های مهمی را در Android جدید قرار دهید. در اینجا 2 روش از پیامک اندرویدی اندرویدی را انتقال دهید.

حتی اگر بسیاری از برنامه های پیام های سریع ظاهر شوند و به طور گسترده برای ارسال پیام استفاده می شوند. هیچکدام از آنها نمی توانند کاملاً جایگزین پیامک شوند ، که مستقیماً به شماره تلفن شما وصل شده است. به عنوان مثال ، ما اغلب با تأیید ، اطلاعات اطلاع رسانی و غیره پیام های مهمی دریافت می کنیم. هنگام تغییر تلفن ، می توانید پیامک های مهم را در تلفن Android خود ذخیره کنید ، گاهی اوقات نیاز به انتقال پیامک Android به Android به Android دارید. در این مقاله ، 2 ابزار برای کپی کردن پیامک های مهم از یک لپ تاپ اندرویدی به دیگری پیدا خواهید کرد.

پیامک اندرویدی اندرویدی را انتقال دهید

پیامک اندرویدی اندرویدی را انتقال دهید

روش 1: پیام کوتاه اندروید را با تهیه نسخه پشتیبان و ترمیم داده اندروید به اندروید منتقل کنید

FONELAB – تهیه نسخه پشتیبان و ترمیم داده اندرویدی نرم افزاری است که توسط Aiseesoft Studio تهیه شده است. از او بخواهید ، می توانید به راحتی از یک تلفن از پیام کوتاه پشتیبان تهیه کرده و آنها را به صورت انتخابی به لپ تاپ دیگر بازگردانید. این عمل ساده است ، راهنمای گام به گام را در زیر دنبال کنید:

 • داده های اندرویدی را در رایانه ذخیره کرده و پشتیبان گیری را به یک تلفن Android بازگردانید
 • پرونده های پشتیبانی شده شامل پیامک ، مخاطبین ، تاریخچه تماس ، عکس ، فیلم ، موسیقی و غیره است.
 • تمام تلفن های اندرویدی پشتیبانی می شوند ، مانند Samsaung ، Sony ، Huawei ، Wiko و غیره.

مرحله 1 پشتیبان گیری و ترمیم پیامک اندرویدی

این برنامه را در رایانه خود بارگیری و نصب کنید. ماژول پشتیبان گیری و ترمیم داده های اندرویدی را انتخاب کنید.

پشتیبان گیری و ترمیم داده های اندرویدی را انتخاب کنید

پشتیبان گیری و ترمیم داده های اندرویدی را انتخاب کنید

مرحله 2 تلفن منبع Android را به رایانه وصل کنید

روی نسخه پشتیبان تهیه کنید. تلفن Android را از جایی که می خواهید پیام کوتاه را منتقل کنید ، وصل کنید ، برنامه تلفن شما را بطور خودکار تشخیص می دهد ، راهنمای اتصال را برای اتصال دنبال کنید.

اشکال زدایی USB

اشکال زدایی USB

توجه داشته باشید اگر قبلاً پیام کوتاه را برای انتقال ذخیره کرده اید ، مستقیماً به مرحله 4 بروید.

مرحله 3 پیام کوتاه تلفن منبع Android را ذخیره کنید

پس از اتصال ، این نرم افزار انواع پرونده هایی را که می خواهید ذخیره کنید انتخاب می کند. جدا از ذخیره پیامک اندرویدی ، شما همچنین می توانید مخاطبین Android را در رایانه ذخیره کنید. برای شروع روند ذخیره پیامک اندرویدی روی رایانه ، شروع به کار کنید.

نوع داده را انتخاب کنید

نوع داده را انتخاب کنید

مرحله 4 پیام کوتاه را از پشتیبان گیری اندرویدی انتقال دهید

پس از تهیه نسخه پشتیبان ، تلفن منبع را از برق جدا کرده و تلفن هدف را به رایانه وصل کنید. به همین ترتیب ، ماژول پشتیبان گیری و ترمیم داده های اندرویدی را انتخاب کنید. ترمیم داده ها را انتخاب کنید. لیست پرونده های پشتیبان تهیه شده با این برنامه را مشاهده خواهید کرد.

لیست پرونده های پشتیبان گیری Android

لیست پرونده های پشتیبان گیری Android

پرونده ای را که پیامک های منتقل شده برای آن انتخاب کنید ، انتخاب کنید و سپس بر روی Scan Start کلیک کنید. پس از تجزیه و تحلیل ، می توانید اطلاعات پشتیبان گیری ضروری و تمام داده های طبقه بندی شده در دسته های مختلف را مشاهده کنید. روی پیام ها کلیک کنید ، پیامک های مورد نیاز خود را پیدا کرده و بررسی کنید. در آخر ، برای انتقال آنها به Android جدید ، روی Restore کلیک کنید.

بازیابی پیامک ذخیره شده اندروید

بازیابی پیامک ذخیره شده اندروید

روش 2: پیامک اندرویدی را با تهیه نسخه پشتیبان از پیام کوتاه به اندروید منتقل کنید

پشتیبان گیری پیام کوتاه و بازیابی یک برنامه رایگان است که به شما امکان می دهد پیامک را منتقل کرده و با روزنامه ها از یک تلفن اندرویدی به دیگری تماس بگیرید. به عنوان یک برنامه پشتیبان گیری و ترمیم پیام کوتاه پیام کوتاه ، اکنون عملکرد جدیدی از انتقال پیامک بین دو لپ تاپ اندرویدی را ارائه می دهد. در اینجا آموزش مرحله -by -step است.

مرحله 1 دو لپ تاپ اندرویدی را وصل کنید

Backup Sms را بارگیری و نصب کنید و هر دو تلفن Android را بازیابی کنید. Wi-Fi مستقیم را در هر دو دستگاه فعال کنید تا آنها را از طریق Wi-Fi Direct متصل کنید. هنگامی که یک تلفن دیگر را تشخیص داد ، برای اتصال نام تلفن را فشار داده و سپس اتصال به تلفن دیگر را تأیید کنید.

دو لپ تاپ اندرویدی را وصل کنید

دو لپ تاپ اندرویدی را وصل کنید

مرحله 2 پیام کوتاه اندروید را به اندروید منتقل کنید

این برنامه را در هر دو تلفن باز کنید ، عملکرد انتقال را انتخاب کنید. در لپ تاپ که از آن پیام کوتاه را منتقل می کنید ، گزینه ارسال را از این تلفن تایپ کنید. در گیرنده لپ تاپ ، نوع دریافت این تلفن را تایپ کنید.

ارسال پیامک اندرویدی

ارسال پیامک اندرویدی

می توانید لیست تلفن هایی را پیدا کنید که می توانند پیامکی را در تلفن منبع Android دریافت کنند ، تلفن هدف را انتخاب کنید. و سپس ، روی پذیرش و بازیابی در تلفن مقصد کلیک کنید.

ارسال پیامک اندرویدی

ارسال پیامک اندرویدی

منبع لپ تاپ از شما می خواهد آنچه را که می خواهید منتقل کنید ، از آنجا که Backup & Restore با تهیه نسخه پشتیبان تهیه شده برای انتقال شروع می شود ، می توانید از جدیدترین نسخه پشتیبان تهیه کنید ، این گزینه همچنین به شما امکان می دهد روزنامه ها یا پیامک ها را انتخاب کنید. منتقل شده. پس از انتخاب ، OK را فشار دهید تا شروع به انتقال پیامک اندرویدی کنید. این روند در مدت زمان کمی به پایان می رسد.

انتقال به پایان رسید

انتقال به پایان رسید

مرحله 3 پیامک اندرویدی را از پشتیبان تهیه کنید

پس از انتقال ، شما باید پیام کوتاه را از پرونده پشتیبان بازیابی کنید. برای بازگرداندن پیام ها باید نسخه پشتیبان تهیه شده و به عنوان برنامه SMS پیش فرض را شکست دهید. با دنبال کردن راهنما روی صفحه ، OK را کلیک کنید. پس از آن ، به عملکرد برنامه Restore در لپ تاپ Android Target بروید ، پرونده ای را که تازه دریافت کرده اید انتخاب کنید ، گزینه SMS را فعال کنید و برای شروع ترمیم پیام کوتاه روی Restore کلیک کنید. در آخر ، OK را روی صفحه کلیک کنید تا پیام ها را در برنامه SMS پیش فرض تعریف کنید.

بازیابی پیامک اندرویدی

بازیابی پیامک اندرویدی

این همان است ، این همه انتقال پیامک اندرویدی به اندروید با پشتیبان گیری پیامک و بازیابی است. او می تواند به شما در انجام این کار کمک کند. با این حال ، تمام پیام ها را ذخیره ، انتقال و بازیابی می کند و به شما امکان نمی دهد پیام ها را در طول فرآیند انتخاب کنید. علاوه بر این ، اتصال می تواند برای کاربران مبتدی کمی پیچیده باشد. بنابراین ما توصیه می کنیم از اولین روشی استفاده کنید که به شما در انتقال پیامک Android به راحتی به Android کمک می کند.

در اینجا دو روش برای انتقال پیامک اندرویدی به Android آورده شده است. با مقایسه با پشتیبان گیری پیام کوتاه و بازیابی ، پشتیبان گیری و ترمیم داده های Android فقط می تواند پیام های مفیدی را برای شما کپی کند و بنابراین مدیریت پیامک را در Android جدید ساده می کند. پس از انتقال پیام ها ، شما همچنین به نحوه انتقال مخاطبین Android به Android علاقه دارید.

نظر شما در مورد این مقاله چیست ?

توجه: 4.8 / 5 (بر اساس 92 رای)