هرزنامه دریافت شده توسط پیام کوتاه یا MMS با SFR را مدیریت کنید ، چگونه می توانم MMS SFR را بخوانم?

چگونه SFR MMS خود را بخوانم

Contents

این پیام تجاری شامل ذکر “میخانه توقف” است ?

رفلکس های خوب در صورت پذیرایی هرزنامه توسط پیام کوتاه یا MMS

البته ، می توانید در هر زمان نظر خود را تغییر داده و مجدداً دریافت اطلاعات تجاری را فعال کنید !

چه می شود اگر من از یک شماره 5 رقمی اسپم بگیرم ?

این پیام تجاری شامل ذکر “میخانه توقف” است ?

ارسال پیامک حاوی کلمه متوقف کردن در شماره ذکر شده در ذکر “میخانه توقف” (پیامک ها مطابق بسته شما صورتحساب می شوند یا اعتبار شما را اختصاص می دهند).

اگر پیام حاوی ذکر “Pub Stop” نیست: ارسال شده توسط SMS کلمه متوقف کردن به تعداد کوتاه فرستنده (پیامک کسر شده از بسته).

شرکت صدور پیام کوتاه پس از آن باید:

 • اطلاعات تماس خود را از پرونده مشتری خود حذف کنید,
 • برای شما پیامکی ارسال کنید تا تأیید کند که درخواست شما را در نظر گرفته است,
 • ارسال پیامک هرزنامه خود را متوقف کنید.

با این حال ، اگر از همین فرستنده سرویس (به عنوان مثال یک آرم یا یک آهنگ زنگ خریداری می کنید) خدمات خود را بیرون بیاورید ، ممکن است بتواند دوباره به عنوان مشتری از شما سؤال کند.

 1. در صورت عود ، با SFR تماس بگیرید

اگر با وجود همه چیز ادامه دهید ، برای دریافت هرزنامه از این فرستنده ، با خدمات مشتری SFR ما تماس بگیرید. ما مستقیماً با شرکت صادر کننده مداخله خواهیم کرد تا از او بخواهیم شماره تلفن همراه شما را از پایگاه خود استخراج کند.

چگونه SFR MMS خود را بخوانم ?

نحوه خواندن و ارسال SFR MMS با یک بسته موبایل ? MMS به شما امکان می دهد تصاویر ، فایلهای صوتی یا تصویری را از طریق متن ارسال کنید و گاهی اوقات به پیکربندی خاصی از تلفن هوشمند نیاز دارید. برای یافتن نحوه خواندن ، ارسال و پیکربندی MMS ، با فایل ما مشورت کنید اما در صورت بروز مشکل MMS SFR چه کاری باید انجام دهید.

 • ضروری
 • MMS در بیشتر بسته های SFR گنجانده شده و به شما امکان ارسال می دهد عکس ها ، فیلم ها و ضبط های صوتی با پیام.
 • با استفاده از کد ارسال شده توسط متن وقتی تلفن هوشمند شبکه را ضبط نمی کند ، می توانید MMS SFRS خود را به صورت آنلاین مشورت کنید.
 • برای MMS SFR را بخوانید یا آنها را دریافت کنید ، گاهی اوقات لازم است به پیکربندی APN MMS SFR.

SFR MMS همان چیزی است که ?

گوشی های هوشمند

MMS (“سرویس پیام رسانی چندرسانه ای” که توسط سرویس پستی چندرسانه ای به زبان فرانسه ترجمه شده است) به شما امکان می دهد علاوه بر یک پیام متنی از صوتی ، تصویری و عکس ها نیز ارسال کنید. MMS است در سال 2002 در فرانسه ظاهر شد و با ظاهر 3G و دموکراتیک سازی تلفن های هوشمند امکان پذیر شد.

در MMS SFR به شما امکان می دهد یک پیام متنی را به همراه یک عکس ، یک فیلم یا حتی یک ضبط صوتی به طور مستقیم از طریق سیستم پیام رسانی تلفن هوشمند خود ارسال کنید. بنابراین MMS در اکثر بسته های SFR گنجانده شده و استفاده نسبتاً ساده است.

تمام تلفن های هوشمند SFR که در حال حاضر به طور معمول امکان ارسال MMS را بدون دستکاری از طرف مشترکین موبایل ارسال می کنند. آنجا پیکربندی خودکار SFR MMS به طور کلی به طور پیش فرض پیکربندی شده است و کافی است برای دسترسی به سرویس پیام رسانی قبل از ارسال MMS خود ، از دستگاه خود استفاده کنید و پرونده های مورد نظر ، صوتی یا ویدیویی مورد نظر را اضافه کنید.

با این حال ، برای خواندن و ارسال MMS SFR ، لازم است پیکربندی APN MMS SFR, دانستن اینکه با توجه به مدل های تلفن های هوشمند متفاوت است. وحشت نکنید ، با این حال ، این راهنما برای کمک به شما در صورت وجود وجود دارد ارسال MMS SFR امکان پذیر نیست.

نحوه خواندن MMS SFR ?

برای مشورت با MMS که از طریق تلفن خود دریافت کرده اید ، باید چندین پیش نیاز به عنوان دسترسی به شبکه اپراتور یا حتی از اتصال اینترنتی بهره مند شوید.

SFR MMS خود را در تلفن همراه بخوانید

برای SFR MMS خود را در تلفن همراه بخوانید, اطمینان حاصل کنید که می توانید به شبکه موبایل اپراتور دسترسی پیدا کنید. این به طور دقیق به معنای داشتن یک خط SFR معتبر برای بیش از 48 ساعت ، دریافت صحیح شبکه اپراتور (ترجیحاً در حداقل 3G) و داشتن داده های تلفن همراه فعال از تلفن هوشمند شما است. پیکربندی APN MMS SFR پس از آن باید به درستی پیکربندی شود و تلفن هوشمند باید داشته باشد فضای کافی در دسترس است.

برای مشورت با MMS Bouygues ، به سادگی به برگه پیام رسانی تلفن خود بروید. خوب است بدانید که اگر SFR MMS ارسال شود در حالی که تلفن هوشمند پوشش تلفن همراه کافی ندارد یا برنامه تلفن همراه خسته شده است ، سپس SFR ارسال می کند اعلان برای مشورت با MMS بصورت آنلاین.

حداکثر اندازه SFR MMS است محدود به 600k, برخی از تلفن های هوشمند این اندازه را به 300 کیلو.

شما می خواهید یک بسته SFR را برای ارسال MMS بیرون بیاورید ?

با SFR MMS خود به صورت آنلاین در www مشورت کنید.ورم.کم

همانطور که در بالا ذکر شد ، ممکن است که در جای SFR MMS ، اعلان شماره 6245 SFR باشد که توسط Texto ارسال می شود. این اعلان سپس به تعداد شخصی که MMS را ارسال کرده است ، یک سایت SFR برای مشورت با آن و همچنین رمز عبور ذکر می کند.

برای با SFR MMS خود به صورت آنلاین مشورت کنید, سپس برای پیگیری مراحل زیر کافی است:

 1. به سایت VOSMMS بروید.کم.
 2. شماره لپ تاپ و رمز دریافت شده خود را مشخص کنید.
 3. OK را کلیک کنید.

برای مشورت با SFR MMS دریافت شده از این طریق ، اپراتور دوره ای از 14 روز از دریافت متن اعلان برای مشورت با پیام. پس از این دوره بدون اتصال به سایت VOSMMS.com ، SFR MMS شما دیگر در دسترس نخواهد بود.

نحوه ساخت پیکربندی APN MMS SFR ?

شما نمی توانید MMS SFR دریافت شده خود را بخوانید ? ممکن است برای دریافت و تجسم MMS خود مجبور شوید تلفن هوشمند خود را پیکربندی کنید.

پیکربندی APN چیست ?

گوشی های هوشمند

اگر سرویس SFR MMS از تلفن هوشمند خود کار نکند ، احتمالاً پیکربندی MMS SFR. برای انجام این فرآیند ، لازم است یک پیکربندی جدید APN MMS SFR به صورت بتنی انجام شود.

APN (نام نقطه دسترسی) یک مخفف است که به معنی “شناسه نقطه دسترسی شبکه” است. این APN اجازه می دهد برای شناسایی شبکه موبایل اپراتور مورد استفاده و از این رو از این ارتباط برای گشت و گذار در اینترنت بلکه برای ارسال MMS بهره مند می شوید.

پیکربندی APN MMS SFR با توجه به سیستم عامل ها متفاوت است: Android یا iOS. برای آسانتر کردن این کار ، ما در زیر روش پیکربندی APN SFR با یک تلفن هوشمند اندرویدی یا آیفون را شرح دادیم.

Android MMS SFR را پیکربندی کنید

برای ادامه پیکربندی MMS SFR اندروید, لازم است رویکرد زیر را دنبال کنید:

 1. اول از همه ، لازم است اطمینان حاصل شود که داده های تلفن همراه در تلفن هوشمند شما فعال شده است. برای انجام این کار ، شما باید به بخش “تنظیمات” یا “تنظیمات” بروید.
 2. بسته به مدل تلفن هوشمند ، باید “داده های موبایل” یا “بی سیم و شبکه” یا “یا” را انتخاب کنید. “یا” پارامترهای اضافی “. همچنین ممکن است که ما به “شبکه ها و اشتراک گذاری اتصال” برویم (از آنجا بخش شبکه) یا “شبکه های بیشتر” (از آنجا بخش اتصالات).
 3. سپس باید “شبکه های تلفن همراه” یا “شبکه های داده موبایل” را انتخاب کنید و سپس بررسی کنید که “رومینگ داده” یا “داده های موبایل” یا “ترافیک داده های تلفن همراه” به خوبی بررسی شده است.

یک بار اطمینان داد که داده های تلفن همراه به خوبی فعال شده اند, شما باید به بخش “نقطه دسترسی” بروید که به طرف منتهی می شود تا به آن ادامه دهد پیکربندی اندرویدی APN MMS SFR. در این بخش ، لازم است زمینه های ذکر شده از این طریق را پر کنید:

 • در قسمت نام: SFR Webphone
 • در قسمت APN: SL2SFR
 • در قسمت MSC: http: // mms1
 • در قسمت پروکسی MMS: 10.151.0.1
 • در قسمت بندر MMS: 8080
 • در زمینه MCC: 208
 • در قسمت MNC: 10
 • در نوع APN: پیش فرض ، هیپری ، MMS

پس از ورود این اطلاعات ، اکنون امکان ارسال و دریافت SFR MMS امکان پذیر خواهد بود.

آیفون MMS SFR را پیکربندی کنید

آنجا آیفون پیکربندی MMS SFR کمی متفاوت است زیرا دستگاه های اپل با سیستم عامل iOS. برای ایجاد تنظیمات آیفون MMS SFR ، ابتدا برای اطمینان از فعال شدن داده های تلفن همراه با دنبال کردن مراحل زیر ضروری است:

 1. روی نماد “تنظیمات” کلیک کنید.
 2. “داده های تلفن همراه” را انتخاب کنید.
 3. سپس بر روی “شبکه داده سلولی” کلیک کنید.

هنگامی که در صفحه “شبکه داده سلولی” قرار گرفت ، پس از آن لازم است که پیکربندی را تهیه کنید iPhone APN MMS SFR. برای انجام این کار ، به سادگی زمینه های درخواست شده را به روشی که در زیر ذکر شده است پر کنید:

 • نام فیلد نقطه دسترسی: SL2SFR
 • میدان MMSC: http: // mms1
 • MMS Proxy Field: 10.151.0.1: 8080
 • میدان حداکثر. MMS: 614400

برای تأیید این موضوع پیکربندی آیفون APN MMS SFR, سپس فقط به صفحه قبلی برگردید.

شما می خواهید MMS را با یک بسته SFR سازگار ارسال کنید ?

APN SFR را در حالت مودم پیکربندی کنید

برای پیکربندی SFR MMS برای دستگاه های سازگار 4G در حالت مودم ، باید اطلاعات زیر را برای داده های شبکه تلفن همراه خود وارد کنید:

 • دسترسی به نام نقطه: WebSFR
 • نوع APN: Dun

در صورت بروز مشکل MMS SFR چه باید کرد ?

در صورت مشکل MMS SFR, اولین چیزی که باید بررسی کنید ، کیفیت اتصال آن به شبکه تلفن همراه و همچنین مکان موجود در تلفن هوشمند آن است. پس از انجام این چک های اساسی ، مطمئناً انجام یک پیکربندی جدید MMS SFR.

توجه داشته باشید که پیکربندی MMS SFR اغلب در صورتی که تلفن هوشمند خریداری شده در ابتدا از یک اپراتور دیگر یا یک موبایل “برهنه” باشد ، ضروری است ، یعنی می توان بدون پیوست به اپراتور دیگر فروخته شد. در این موارد خاص و اگر هست ارسال MMS SFR امکان پذیر نیست, این احتمال وجود دارد که پیکربندی APN MMS SFR همانطور که قبلاً بیان کردیم انجام شود.

اگر هنوز مشکل حل نشده است ، همیشه می توانید با خدمات مشتری SFR برای دستیابی به کمک تماس بگیرید.

سوالات مکرر در مورد MMS SFR

چرا شما.کم ?

این سرویس به شما امکان می دهد SFR MMS خود را بصورت آنلاین مشورت کنید. اگر تلفن همراه شما برای دریافت MMS پیکربندی نشده باشد ، دریافت خواهید کرد پیام کوتاه با شناسه و رمز عبور برای اتصال به VOSMMS.com و با MMS دریافت شده خود مشورت کنید.

SFR MMS چیست ?

MMS (سرویس پیام چندرسانه ای) یک پیام چندرسانه ای است که می تواند از یک موبایل به دیگری ارسال شود. این می تواند حاوی متن (بیش از 160 نویسه بر خلاف پیامک) ، تصاویر ، فیلم ها یا پرونده های صوتی باشد.

چرا دیگر نمی توانم MMS را بخوانم ?

مشکل ارسال ، خواندن یا دریافت MMS می تواند با چندین عامل مرتبط باشد. مهمتر از همه ، بررسی کنید که داده های تلفن همراه شما فعال شده است زیرا MMS به لطف شبکه ارسال می شود.

به روز شده در 07/07/2023

جولیان پس از کسب مدرک کارشناسی ارشد خود در روزنامه نگاری ، در ماه مه 2019 به Selectra پیوست. او از اخبار مخابراتی و پرسنل سرمقاله راهنمایان Bouygues و SFR مراقبت می کند.

نحوه ارسال و خواندن MMS با تلفن همراه من ?

ارسال و خواندن MMS می تواند از یک موبایل به دیگری متفاوت باشد. برای اطلاع از نحوه ارسال یا خواندن MMS از تلفن همراه خود ، به کتابچه راهنمای کاربر برای تلفن خود موجود در وب سایت سازنده مراجعه کنید.

دانستن
دانستن

اگر یک MMS برای شما ارسال شود در حالی که پوشش تلفن همراه کافی نیست یا پیشنهاد اینترنت موبایل شما خسته شده است ، یک اعلان دریافت خواهید کرد (مثال زیر را ببینید).

visual_vosmmms_sfr

من به حداکثر اندازه احترام می گذارم

در پذیرش همانطور که در ارسال ، عکس یا فیلم MMS به 600 کیلوبایت در هر میلی متر محدود می شود (مراقب باشید ، برخی از تلفن ها آنها را به 300 ko محدود می کنند).

من می توانم در تصاویر ارتباط برقرار کنم !

من می خواهم مشکلات فعلی را حل کنم

من مطمئن هستم که تلفن همراه من به خوبی پیکربندی شده است

اطمینان حاصل کنید که تلفن همراه شما به خوبی با سرویس سازگار است و به خوبی پیکربندی شده است.

به عنوان مثال ، اگر از موبایل از SFR استفاده نمی کنید ، لازم است پارامترهای خاصی (APN) را پیکربندی کنید تا امکان ارسال و دریافت MMS و همچنین تبادل داده های اینترنتی از طریق شبکه تلفن همراه SFR فراهم شود.

بنابراین پیکربندی پارامترهای APN SFR در تلفن همراه خود ضروری است.

من در تلفن همراه خود اتاق می سازم

اگر او نتواند آنها را ذخیره کند ، تلفن همراه شما ارسال یا دریافت MMS را قبول نمی کند. جعبه های دریافت و انتشار شما ممکن است به سادگی اشباع شوند ? به یاد داشته باشید که به طور مرتب MM هایی را که برای انتشار حافظه بی فایده شده اند حذف کنید !

و آنجا می روید ، من دوباره به MMS دسترسی دارم ! و اگر اینگونه نباشد ، یک مشاور خدمات مشتری SFR خوشحال خواهد شد که به من کمک کند

برای … بیشتر

MMS (سرویس پیام رسانی چندرسانه ای) یک سرویس پیام رسانی چندرسانه ای است که به شما امکان می دهد تصاویر ، فیلم ها و پرونده های صوتی را ارسال کنید.