اشتراک تلویزیون Molotov: قیمت ، نظر ، ارائه تلویزیون در جریان رایگان ، Molotov: “آیا ما فردا یک تلویزیون رایگان می خواهیم که پرداخت شود? »| بیداری

مولوتوف: “آیا ما فردا یک تلویزیون رایگان می خواهیم که پرداخت شود? »»

مولوتف می خواهد خود را به عنوان گزینه جایگزین فرانسوی قرار دهد نوتفلیکس . این پلتفرم به همان روشی که غول آمریکایی است کار می کند. صفحه اصلی به صورت شبکه ای است که تمام برنامه های موجود را به صورت زنده متمرکز می کند بازپخش . با استفاده از این سیستم ، زپلیک A را به پایان رساند کانال از طرف دیگر که سرانجام متوجه شود که هیچ چیز واقعاً به ما علاقه ندارد. شما محتویات زیر چشم دارید و می توانید به سرعت انتخاب کنید.

اشتراک تلویزیون Molotov: قیمت ، بررسی ، ارائه تلویزیون پخش رایگان

شما به دنبال راه حل برای تلویزیون را به صورت رایگان تماشا کنید ? میدونی مولوتف تلویزیون ? این سکوی جریان فرانسوی برای مشاهده ایده آل است زنجیر از TNT فرانسوی بدون پرداخت پنی. تمام نکاتی را برای استفاده از این سرویس پیدا کنید و دیگر یک مورد از برنامه های مورد علاقه خود را از دست ندهید.

ارائه تلویزیون مولوتوف

تکنیک از جریان انقلابی در راه نگاه به تلویزیون بیننده. اکنون انجام کار دیگری کاملاً ممکن است در حالی که نمایش مورد علاقه ما روی صفحه کوچک می رود و بعداً آن را می بینیم. سایت ها و برنامه های مخصوص به آنها اختصاص داده شده است انتشار از زنجیر تلویزیون به مدت بیست سال است که طیف گسترده ای از مطالب موجود را بصورت آنلاین ارائه می دهد. بهترین شناخته شده از این راه حل ها Netflix است ، اما سایر سیستم عامل ها به تدریج با غول آمریکایی رقابت می کنند. به عنوان مثال ، Amazon Video Prime امکان داشتن محتوای اصلی را به شما ارائه می دهد. ما همچنین می توانیم از دیزنی +نقل قول کنیم ، که اخیراً راه خود را در جنگ جریان ، اپل تلویزیون یا OCS انجام داد.

در فرانسه ، اگر قبلاً اشتراک Netflix را دارید , بدانید که گزینه های دیگری مانند تلویزیون Molotov وجود دارد. این سکوی جریان توسط سه متخصص در جهان ایجاد شده است تلویزیون و اینترنت ، دو مقام ارشد سابق TF1 و کانال+ و خالق Allociné.

پیشنهاد سکو: چگونه مولوتوف کار می کند ?

یک راه جدید برای Zap

مولوتف می خواهد خود را به عنوان گزینه جایگزین فرانسوی قرار دهد نوتفلیکس . این پلتفرم به همان روشی که غول آمریکایی است کار می کند. صفحه اصلی به صورت شبکه ای است که تمام برنامه های موجود را به صورت زنده متمرکز می کند بازپخش . با استفاده از این سیستم ، زپلیک A را به پایان رساند کانال از طرف دیگر که سرانجام متوجه شود که هیچ چیز واقعاً به ما علاقه ندارد. شما محتویات زیر چشم دارید و می توانید به سرعت انتخاب کنید.

توابع نوآورانه

آ ظهور توجه شما را به خود جلب کرد ? یک نوار پیشرفت ، که در زیر ویگنت در شبکه واقع شده است ، به شما می گوید که آیا این برنامه به زودی به پایان رسیده است یا اینکه پخش به تازگی آغاز شده است. اگر فیلم یا سریالی که می خواهید دنبال کنید تقریباً تمام شده است ، Molotov یک عملکرد “راه اندازی مجدد” را به شما ارائه می دهد. این یک ویژگی اساسی برای کسانی است که همیشه قبل از شروع فیلم عصر کار دیگری پیدا می کنند !

نوار جستجوی Molotov یکی از کارآمدترین کارکردها در سایت است. شما نام یک بازیگر یا یک کارگردان را که به خصوص از آن قدردانی می کنید تایپ می کنید ، و نتایج این تحقیق حاکی از برنامه هایی است که در آن ظاهر می شوند. این می تواند یک فیلم ، یک مستند یا مصاحبه باشد ، شما تمام نشانه ها را خواهید داشت. موتور جستجو نیز به شما می گوید ظهور به زودی آن پخش مجدد را زنده یا پخش کنید.

به همین ترتیب ، عملکرد “دنبال” به شما امکان می دهد وقتی ستاره ای را که از تلویزیون عبور می کنید ، اعلان دریافت کنید. برای گروههای واقعی از دست ندهید !

اشتراک قیمت های معقول

شما می خواهید یک ظهور چندین بار ? بدون نگرانی ، عملکرد ” اشمیه ثبت “با اشتراک اشتراک پرداخت شده ، Molotov Plus در اختیار شماست.

برای کسانی که می خواهند در یک بسته پولی مشترک شوند تا از تمام ویژگی های ارائه شده توسط این سیستم عامل استفاده کنند ، شما بین بسته های Molotov Plus و Molotov گسترده انتخاب می کنید. Molotov Plus به شما امکان دسترسی به 58 کانال و عملکرد ضبط انتشار 150 ساله شما را می دهد. اگر به خارج از کشور سفر می کنید ، می توانید کانال های ارائه شده در این سکو را از a مشاهده کنید کامپیوتر, آ قرص یا یک تلفن هوشمند از هر کشور اتحادیه اروپا. و اگر با خانواده خود سفر می کنید ، برنامه های خود را از 4 می خوانید دستگاه همزمان بسیار کاربردی است !

Molotov Extended کامل ترین پیشنهاد انتشار. این امکان را به شما می دهد تا برنامه ها را در 96 کانال مشاهده کنید ، از 4 صفحه نمایش در عین حال ، با کیفیت 4K. من ثبت از سری یا فیلم های مورد علاقه شما برای یک جلسه از ابر ساخته شده است سینما آفلاین کجا و چه زمانی می خواهید.

سه بسته ارائه شده توسط این سیستم عامل برای یک ماه رایگان است.

Molotov Plus قیمت اشتراک

از Molotov Plus ، چیزهای جدی شروع می شود ! شما به بیش از 80 کانال ، ضبط و پخش مجدد در ابر و امکان تماشای تلویزیون از سراسر اروپا در HD و 4 صفحه به طور همزمان دسترسی خواهید داشت. همه اینها با قیمت 3.99 یورو در ماه.

Molotov قیمت طولانی

مولوتوف گسترش یافته ، همه مولوتوف در بزرگتر است. شما به تمام کانال های موجود در نسخه Plus دسترسی خواهید داشت ، اما با 30 کانال دیگر از جمله مستندهای با کیفیت و برنامه های جوانان برای مشاهده و تجدید نظر به همان اندازه که می خواهید. Molotov Extended با 9.99 یورو در هر ماه در دسترس است.

جایزه مولوتوف سینمای بزرگ

فیلمبرداران ، شما با فرشتگان خواهید بود ! سینمای بزرگ مولوتوف ، این یک فهرست بزرگ از فیلم ها و سریال ها برای جوان و پیر است.
Molotov Grand Cinema همچنین شامل سریال های اختصاصی در ایالات متحده+24H است ، و طیف فیلم های پخش با رفتن از Blockbuster به نویسنده سینما گسترده است. Ciné+، Starzplay ، Filmotv ، RTL9 ، کانال Paramount… از بزرگترین فیلم های مدرن و قدیمی لذت ببرید وقتی می خواهید با ضبط آنها به لطف Cloud !

سینمای بزرگ مولوتوف با قیمت 19.99 یورو در ماه در دسترس است.

کانال های موجود در تلویزیون Molotov

شما بین کانال های بزرگ ملی انتخاب می کنید TNT , بلکه تقریباً تمام کانال های ثانویه تلویزیون دیجیتال. شما می توانید برنامه هایی را که منتقل می شوند تماشا کنید TF1 , گروه Télévisions فرانسه یا m6 , بلکه Arte Hdr یا Chérie 25.

در Molotov ، شما امکان مشاهده را دارید فیلم ها , سری و برنامه های مستند. شما در بین 36 کانال به صورت زنده یا در آن انتخاب دارید بازپخش , از جمله موارد TNT ، با نسخه رایگان. این رقم با اشتراک Molotov Plus به 58 می رسد.

Molotov همچنین به شما امکان دسترسی به دو کانال منحصر به فرد را می دهد ، فقط در این سکوی موجود است: انبه و کابیلیون. اولین به شما پیشنهاد می دهد فیلم ها , به خصوص در ژانر فیلم وحشت یا اکشن و مستندها. کابیلیون یک است کانال ویدئو در تقاضا با محتوای کودکان. فرزندان شما قهرمانان خود را مانند Alpha و Omega یا Sabrina The Apprentice Witch پیدا می کنند.

خلاصه پیشنهادات اشتراک تلویزیون Molotov

پیشنهاد زنجیر بازپخش ثبت ecrans کامل HD قیمت
➡ Molotov Basic 36 آره هیچ هیچ رایگان
✅ Molotov Plus 80 آره آره 4 صفحه نمایش کامل HD 3.99 یورو در ماه
molotov گسترش یافته است 110 آره آره 4 صفحه نمایش کامل HD 9.99 یورو/ماه
�� سینمای بزرگ مولوتوف 1500 فیلم,
سریال اختصاصی ایالات متحده,
همه سینما
آره آره 4 صفحه نمایش کامل HD 19.99 یورو/ماه

نحوه نصب Molotov در تلویزیون خود ?

شما چندین دارید صفحه نمایش در خانه و شما به بسته های مولوتوف علاقه دارید ? درست است که اینها راه حل های ایده آل برای مشاهده برنامه ها در رایانه هستند ، قرص یا حتیمنی. اما نحوه اشتراک در این پیشنهادات ? هیچ چیز ساده تر نیست ! به https بروید: // www.مولوتف.تلویزیون/ و نشانه های موجود در صفحه اصلی را دنبال کنید. با کلیک بر روی “بارگیری” ، سایت دستگاهی را که در آن کار می کنید در نظر می گیرد و برنامه یا نرم افزار را بارگیری می کند ، بسته به اینکه آیا در آن قرار دارید کامپیوتر یا منی , مثلا. تمام کاری که شما باید انجام دهید ایجاد حساب شخصی خود با یک رمز عبور و آدرس ایمیل است. پس از اتصال به حساب خود ، در منوی اصلی روی “پیشنهادات” کلیک می کنید و یکی را انتخاب می کنید که بیشتر مناسب شما باشد.

با اشتراک یا بدون اشتراک ، از برنامه های مورد علاقه خود در همه خود استفاده کنید دستگاه با تلویزیون مولوتوف. عملکردهای بسیار کارآمد برنامه هنگام انتخاب برنامه هایی که مورد علاقه شما هستند ، باعث صرفه جویی در وقت گرانبها می شود. بنابراین دیگر صبر نکنید و به سایت بروید !

چه تعداد کانال رایگان در تلویزیون Molotov موجود است ?

با نسخه رایگان تلویزیون Molotov ، شما در حال حاضر به 31 کانال تلویزیونی از TNT دسترسی دارید ، که بهترین آنها شناخته شده است: TF1 ، کانال های گروه تلویزیونی فرانسه مانند فرانسه 2 ، فرانسه 3 ، فرانسه 5 یا کانال های خبری بزرگ مانند BFM اخبار تلویزیون یا C.

آیا با تلویزیون Molotov به پخش مجدد دسترسی دارید ?

بله ، شما حتی با نسخه رایگان تلویزیون Molotov به گزینه پخش مجدد دسترسی دارید. از طرف دیگر ، گزینه ضبط فقط از Molotov Plus ، گزینه پرداخت شده در دسترس است.

مولوتوف: “آیا ما فردا یک تلویزیون رایگان می خواهیم که پرداخت شود ? »»

مولوتوف نسبت به تغییر در کانال های تلویزیونی رایگان به یک مدل پرداخت شده هشدار می دهد. این سرویس چیزی را می داند ، گروه های TF1 و M6 پس از یک نبرد حقوقی تلخ که زنجیرهای آنها دیگر به صورت رایگان منتشر نمی شوند.

“برخی از کانال ها ، که DNA و مشخصات آنها رایگان است ، به آرامی در حال پرداخت هستند, در مصاحبه با مجله ، ژان دیوید بلان ، بنیانگذار مولوتوف را رعایت کنید نقطه. آیا ما فردا می خواهیم ، در فرانسه ، یک تلویزیون رایگان که پرداخت می شود ? این وظیفه قانونگذار است که مراقب باشد و اطمینان حاصل کنید که کانال هایی که او می خواهد آزاد باشد. »»

TF1 و M6 هر یک خدمات پرداخت شده خود را ، MYTF1 MAX (3.99 یورو در ماه) و حداکثر 6PLAY (شامل در پیشنهاد Salto (از 6.99 یورو در ماه)) در بسیاری از ابتکارات پرداخت شده ، حتی اگر بستر مشترک TF1 ، M6 را راه اندازی کنند. و Télévisions فرانسه با شامل محتوای بیشتر از چارچوب کانال های تلویزیونی فراتر می رود.

Molotov با ادغام TF1 و M6 ، ادغام ارائه شده توسط دو گروه سمعی و بصری به عنوان ابزاری برای وزن گیری در برابر غول های آمریکایی Netflix و Amazon Prime مخالف است. “[این] یک پاسخ محلی به یک مشکل جهانی است ، که به خطر می افتد چشم انداز سمعی و بصری فرانسوی و کثرت آن را به طور قابل توجهی به خطر بیندازد”, Estees Jean-David Blanc. رئیس جمهور و مدیر استراتژی مولوتوف نظر خود را به مرجع رقابت که در حال حاضر پرونده را بررسی می کند ابراز کرد.

برداشت TF1 و M6 از پیشنهاد رایگان آن برای Molotov کاملاً نامطلوب نخواهد بود ، زیرا باعث می شود کاربران در یکی از فرمول های پرداخت شده آن مشترک شوند. با توجه به اطلاعات از نقطه, از سال 2019 ، این شرکت با چهار گردش مالی خود ضرب شده است تا در پایان سال 2021 به حدود 12 میلیون یورو برسد. با این حال ، مولوتوف هنوز متعادل نیست و در پایان سال گذشته توسط همتای آمریکایی خود Fobotv به دست آمده است.

تیم های Molotov و FuboTV امسال ادغام می شوند و هر سرویس قبل از صادرات در سایر کشورها ، مأموریت برای ادغام جای خود در بازار اصلی خود خواهد داشت. Molotov به طور فزاینده ای در انبه ، پیشنهاد ویدئویی رایگان و یکپارچه خود در صورت تقاضا که توسط تبلیغات تأمین می شود. “تبلیغ کنندگان از همه خوشحال تر هستند زیرا می توانند بسیار بهتر از تلویزیون تبلیغ کنند, رئیس جمهور مولوتوف را نشان می دهد. امروز ما تنها با انبه بیش از 3000 ساعت برنامه ، 3 میلیون بازدید در هر ماه و مخاطبان جوان ، با 65 ٪ زیر 50 و 44 ٪ زیر 35 سال سن داریم. »»