Molotov: اشتراک و قیمت – چه پیشنهادی برای انتخاب?, Molotov TV: قیمت اشتراک ها و نحوه دسترسی به آن?

Molotov TV: قیمت اشتراک ها و نحوه دسترسی به آن

مولوتوف روش دیگری برای تماشای تلویزیون است. در تمام صفحه های شما ، برنامه Molotov موجود است.تلویزیون در نسخه رایگان یا پرداخت شده در دسترس است. علاوه بر این ، همچنین به شما امکان می دهد در بسیاری از دسته های تلویزیونی اختیاری مشترک شوید.

Molotov: اشتراک و قیمت – چه پیشنهادی برای انتخاب ?

رایگان ، سرویس جریان Molotov که امکان جمع آوری محتوای چاه از فرانسه را فراهم می کند ، همچنین اشتراک های مختلفی را برای غنی سازی جدی تجربه خود ارائه می دهد. در اینجا آنها ، همه توضیح داده شده و مفصل هستند.

 • دسترسی به اینترنت به تلویزیون
 • ویژگی های فشار برای دسترسی رایگان
 • یک کار ساده
 • بسیاری از اشتراک های مختلف
 • مفهومی که می تواند گیج کند
 • ضبط نسخه رایگان

علیرغم برخی تفاوت های قابل توجه ، اکنون که Salto مرده است ، Molotov با MyCanal تنها برنامه جریان برای تماشای کل TNT به صورت زنده و پخش مجدد است. ما قبلاً با یک نظر کامل در مورد راه حل ساخته شده در فرانسه با جزئیات صحبت کرده ایم. در این مقاله ، ما فقط به فرمول های مختلف اشتراک اشاره می کنیم تا به شما کمک کنیم انتخاب کنید کدام یک برای مصرف تلویزیونی شما مناسب ترین است ! زیرا ، همانطور که خواهید دید ، برخلاف راه حل های جریان دیزنی ، آمازون یا نتفلیکس ، آنها واقعاً متعدد هستند و قیمت آنها اغلب بالا است.

پیشنهاد رایگان مولوتوف

مولوتوف بیش از 50 کانال را در پیشنهاد اولیه خود جمع می کند. اکثر TNT در آنجا وجود دارد (جدا از کانال های گروه های TF1 و M6 ، که باعث ایجاد یک سوراخ جدی می شود) و همچنین سرویس انبه. این یکی ، از طریق کانال های سینما ، تاریخ ، سریال ، بچه ها ، اسناد و نوامبر ، محتوای “بیش از 3000 ساعت” را ارائه می دهد.

عملکرد کنترل والدین برخلاف سایر ابزارهایی که می خواهیم در مورد آنها صحبت کنیم ، در آن ادغام شده است. همچنین می توان از Molotov در بسیاری از پشتیبانی های موجود در آن سرویس (دسک تاپ ، موبایل ، تلویزیون ، مرورگر و غیره) استفاده کرد ، از جمله در این نسخه رایگان سرویس پخش که مستقیم و پخش می شود.

مولوتوف اضافی

اولین اشتراک ارائه شده ، Molotov Extra در هر ماه 5.99 یورو شارژ می شود. هنگام نوشتن این خطوط ، می توان از ماه اول با 0.99 یورو بهره مند شد. همه چیز بدون تعهد است. همچنین می توان از طریق پیشنهاد 59.99 یورو به مدت یک سال در آن مشترک شد.

برای این قیمت ، افزودنی اصلی احتمالاً دسترسی به کانال های TF1 و M6 و مشتقات آنها (W9 ، TMC ، TFX ، Gulli ، LCI ، 6TER و غیره است.). بنابراین ، با افزودن این کار به کانال های دیگر TNT و دیگران (لیست کامل در اینجا موجود است) ، ما به بیش از 90 کانال می رسیم. با این حال مراقب باشید ، تبلیغات همیشه به صورت زنده مانند پخش مجدد روی زنجیرهایی که تحمیل می کنند.

برای توجیه این قیمت بالا (به ویژه که برخی از زنجیره های ارائه شده از طریق جعبه های اپراتورها یا جاهای دیگر قابل دسترسی هستند) و وجود تبلیغات با وجود اشتراک ، Molotov همچنین امکان ذخیره محتوا در ابر را اضافه می کند. ما همچنین گزینه کنترل مستقیم (شکست و بازگشت در ابتدا) را پیدا می کنیم و خانواده های بزرگ از این که قادر به استفاده از Molotov در چهار صفحه به طور همزمان در Full HD هستند ، می دانند.

توجه داشته باشید که اگر کانال های خاصی از این اشتراک (و موارد زیر) در خارج از فرانسه در Drom-Coms در دسترس نیستند ، همه آنها در کشورهای اتحادیه هستند.

اخطار بالاخره برای والدین: این شخص ثالث شامل دسترسی به کانال های تلویزیونی Playboy و بنابراین محتوای مستهجن است. به کنترل والدین فکر کنید !

مولوتوف گسترش یافته

در مرحله بعدی اشتراک Molotov گسترش یافته است. با قیمت 9.99 یورو در هر ماه بدون تعهد (با ماه اول ارائه شده) ، Molotov دقیقاً همان ویژگی های اشتراک اضافی را ارائه می دهد: کنترل مستقیم ، 4 صفحه در Full HD و ضبط. اما حدود چهل کانال اضافی از فرانسه به موارد Molotov Extra اضافه شده است تا بیش از 130 باشد.

برای دیدن اینکه آیا کانال مورد علاقه شما از این بسته است ، به این لیست بروید. همچنین می توان از طریق یک پیشنهاد با قیمت 99.99 یورو به مدت یک سال در آن مشترک شد.

سینمای بزرگ مولوتوف

شور تر ، سپس راه را برای اشتراک بزرگ Molotov Cinema ایجاد کنید. با قیمت بالای 19.99 یورو در هر ماه بدون تعهد ، ده ها کانال کم و بیش به صفحه نمایش بزرگ اختصاص داده شده است علاوه بر پیشنهادات رایگان:

 • 6 کانال موضوعی+
 • فیلم
 • عمل
 • RTL9
 • محرک
 • کانال

حتی اگر تصویری فوق آن را ذکر نکند ، کنترل مستقیم ، ضبط در ابر و تعداد صفحه های همزمان که به چهار نفر می رود ، در واقع بخشی از این اشتراک است که بسیاری از فیلم ها و برنامه های دیگر را ارائه می دهد.

بچه ها و نوجوانان مولوتوف

آخرین گزینه با نام سرویس به نام خود ، بچه ها و نوجوانان مولوتوف برای جوانترین جای تعجب آور نیست. یک بار دیگر تمام گزینه های ذکر شده در بالا برای یک تجربه کامل کاربر در برنامه Molotov وجود دارد ، در حالی که این بار ده کانال برای کودکان و نوجوانان است که به موارد اساسی اضافه می شوند. قیمت او ? 4.99 یورو در هر ماه بدون تعهد (2.99 یورو به مدت 3 ماه). در اینجا لیست کانال های ارائه شده توسط این دسته گل آورده شده است:

  • بومرنگ
  • کارتنیتو
  • تلویزیون اردک
  • مانگا
  • تنوامی
  • تلویزیون پیتون
  • نیکلودئون
  • نیکلودئون +1
  • نیکلودئون جونیور
  • نوجوان نیکلودئون

  دسته های دیگر

  در شماره: خیلی زیاد ، بسیاری از اشتراک ها و دسته های دیگر توسط Molotov ارائه می شود. دسترسی به خدمات رقیب مانند OC (12.99 یورو در هر ماه بدون تعهد) ، Cine+ (6 کانال کانال+ سینما برای 9.99 یورو در هر ماه بدون تعهد) یا فیلم (6.99 یورو در هر ماه) پیشنهاد شده است. چیزهای خاص تری نیز وجود دارد.

  به عنوان مثال ، دسته کوچک موسیقی جاز کانال های بزرگسالان Swim + Toonami (3.99 یورو در هر ماه) باید برای علاقه مندان به انیمیشن ، سایه (4.99 یورو در هر ماه) برای کسانی که عاشق وحشت هستند ، و منطقه گیمر (1.99 یورو در ماه) شامل یک بازی یک بازی باشد ، کانال های Gametoon ، ES1 ، Mangas و Gong Max. دسترسی به کانال های بزرگسالان Dorcel (9.99 یورو در ماه) نیز در آنجا هستند ، و همچنین دسته هایی که کانال هایی از مغرب یا آفریقا یا افکار برای آموزش دانشکده و دانش آموزان دبیرستانی با انتشار دوره ها ارائه می دهند.

  با استفاده از این دسته های مختلف ، واقعاً ممکن است تجربه à la carte داشته باشید ، در معرض خطر این است که به سرعت قیمت فاکتور خود را افزایش دهید.

  تلویزیون مولوتوف

  Molotov TV یک بستر فرانسوی است که امکان تماشای تلویزیون در اینترنت را بدون نیاز به آنتن تلویزیون به کاربران خود ارائه می دهد. از کانال های ورزشی گرفته تا پخش فیلم ها یا سریال ها ، این پلتفرم امکانات زیادی را ارائه می دهد. Molotov TV نرم افزاری رایگان است ، اما یک نسخه پولی را ارائه می دهد که به ویژگی های بیشتری دسترسی پیدا می کند.

  مزایای تلویزیون مولوتوف

  • دسترسی به اینترنت به تلویزیون
  • ویژگی های فشار برای دسترسی رایگان
  • یک کار ساده

  مضرات تلویزیون مولوتوف

  • بسیاری از اشتراک های مختلف
  • مفهومی که می تواند گیج کند
  • ضبط نسخه رایگان

  Molotov TV: قیمت اشتراک ها و نحوه دسترسی به آن ?

  مولوتوف روش دیگری برای تماشای تلویزیون است. در تمام صفحه های شما ، برنامه Molotov موجود است.تلویزیون در نسخه رایگان یا پرداخت شده در دسترس است. علاوه بر این ، همچنین به شما امکان می دهد در بسیاری از دسته های تلویزیونی اختیاری مشترک شوید.

  Molotov TV: قیمت اشتراک ها و نحوه دسترسی به آن؟

  Maxime Blondet – اصلاح شده در تاریخ 09/14/2023 ساعت 2:47 بعد از ظهر

  1. مولوتوف چیست و چگونه کار می کند ?
  2. Molotov TV: یک اشتراک رایگان.
  3. . و چهار اشتراک پرداخت شده
  4. دسته های تلویزیونی اختیاری با Molotov
  5. نحوه دسترسی به برنامه Molotov.تلویزیون ?
  6. با Molotov شروع کنید
  7. ویژگی های تلویزیون Molotov چیست ?
  8. دسترسی به مولوتوف از خارج
  9. نحوه لغو اشتراک از Molotov ?

  مولوتوف چیست و چگونه کار می کند ?

  مولوتوف: روشی کاملاً جدید برای تماشای تلویزیون از سراسر اروپا و همه دستگاه های شما. و کار می کند. چون مولوتوف حساب می کند بیش از 20 میلیون کاربر.

  Molotov یک سرویس ویدیویی جریان است که در سال 2016 راه اندازی شده است ، بسیار متفاوت از Netflix ، Disney+ یا Amazon Prime Video. در سایت خود ، مولوتوف با اشتراک خود به شما “موفق ترین تجربه جریان” را ارائه می دهد, بیش از 170 کانال تلویزیونی و ده ها هزار برنامه : اخبار ، فیلم ها ، سریال های فرانسوی و آمریکایی ، ورزش ، مستند ، تلویزیون واقعیت ، برنامه های کودکان ، کنسرت ها ، سرگرمی. همه این موارد قابل دسترسی در یک برنامه یا یک وب سایت جمع آوری شده است.

  یک سرویس رایگان ، با ویژگی های اساسی برای تماشای تلویزیون تحرک یا از آنجا که مجهز به یک جعبه اینترنتی بدون تلویزیون هستید. اما بعد, شما می توانید گزینه ها را اضافه کنید. زیرا ، بله ، مولوتوف است خیلی بیشتر از سرویس توزیع تلویزیون اینترنتی در OTT (بیش از بالا)

  برای استفاده از آن و کشف راه دیگری برای تماشای تلویزیون ، بسیار ساده است ، فقط به اینترنت وصل شوید یا یک برنامه را بارگیری کنید ، Molotov رایگان یا پرداخت شده خود را انتخاب کنید و آن را با یک یا چند دسته تلویزیونی اختیاری تزئین کنید.

  Molotov یک نسخه رایگان و چهار اشتراک پرداخت شده برای بهره مندی از بهترین خدمات و حتی محتوای بیشتر است.

  Molotov TV: یک اشتراک رایگان.

  مولوتوف رایگان ، البته وجود دارد. علاوه بر این ، همیشه می توان از این سرویس ویدیویی پخش به صورت رایگان بهره مند شد. فقط ، با اشتراک رایگان در مولوتوف ، شما فقط از خدمات اصلی بهره می برید ، یعنی: 36 کانال تلویزیونی زنده ، از جمله TNT, پخش مجدد ، کنترل مستقیم و نظارت بر شخصیت ها و رویدادهای مورد علاقه و همچنین دسترسی سریع سریع توسط زنجیره ای یا دسته برنامه ها. توجه داشته باشید که کانال های گروه TF1 و M6 در نسخه رایگان گنجانده نشده اند مولوتف.

  لیست کانال های موجود در Molotov رایگان : فرانسه 2 ، فرانسه 3 ، فرانسه 5 ، Arte ، C8 ، NRJ 12 ، سنای عمومی LCP ، فرانسه 4 ، تلویزیون BFM ، CNEWS ، CSTAR ، L’Equipe ، داستان RMC ، RMC Découverte ، Chérie 25 ، France Info ، Application Mango ، سینمای انبه ، سریال انبه ، اسناد انبه ، بچه های انبه ، رمان های انبه ، عشق من توسط انبه ، فناوری و شرکت ، کابیلیون ، سمت وحشی ، فرانسه.تلویزیون ، فرانسه 24 ، فرانسوی CGTN ، CGTN ، INA ، BRUT ، LCP ، سنای عمومی ، فرانسه اینتر ، Le Figaro Live ، BFM Business ، Les Déclinesons Locale de Bfm ، مانند BFM Paris ، BFM Lyon ، BFM Marseille Provence ، BFM Grand Lille ، BFM alsace. اوکو ، ورزش در فرانسه ، M24.

  . و چهار اشتراک پرداخت شده

  همانطور که به تازگی دیدیم ، Molotov نسخه رایگان از سرویس ویدیویی جریان خود را ارائه می دهد ، اما با تعداد محدودی از کانال ها و ویژگی ها. برای داشتن تعداد بیشتری کانال و بهره مندی از ویژگی های حق بیمه Molotov ، باید در یک اشتراک پرداخت شده مشترک شوید. 4 وجود دارد, بدون درگیری ::

  مولوتوف اضافی

  مبلغ 2.99 یورو در ماه به مدت 4 ماه (پس از آن 5.99 یورو در ماه) این اشتراک به شما امکان می دهد تا نگاه کنید بیش از 90 کانال (TNT شامل) ، که کانال های گروه های TF1 (TF1 / TMC / TFX / LCI / TF1 Series) و M6 (M6 / W9 / 6TER / Gulli) ، RTL 9 ، کمدی مرکزی ، اکشن ، ردیابی LES Chains ، Mezzo ، Playboy تلویزیون اروپا. مشترکین همچنین دارای ضبط ، حالت خاموش و 4 صفحه نمایش Full HD هستند+.

  مولوتوف گسترش یافته

  با نرخ 0.99 یورو در ماه به مدت 1 ماه ، سپس 9.99 یورو در ماه ، این فرمول امکان دسترسی به آن را فراهم می کند بیش از 130 کانال, از جمله تمام کانال های اشتراک های Molotov و Molotov Extra ، بلکه Paris Première ، Téva ، Crime District ، TCM Cinema ، Paramount Channel ، Tiji ، Nickelodeon ، Canal J ، Boomerang ، Boing ، Toonami ، Swim ، Game One ، Manga ، MTV. مشترکین همچنین دارای ضبط ، حالت خاموش و 4 صفحه همزمان در Full HD هستند+.

  سینمای بزرگ مولوتوف

  این اشتراک با قیمت 19.99 یورو در ماه ، به شما امکان می دهد از یک فهرست بزرگ فیلم و سریال برای کل خانواده لذت ببرید ، با سریال های اختصاصی در ایالات متحده+24 شیرها+, بلوک در سینمای نویسنده با فیلم, سینما+ یا کانال های Action ، RTL9 ، Drive-In و Paramount. مشترکین همچنین دارای ضبط ، حالت خاموش و 4 صفحه همزمان در Full HD هستند+.

  بچه ها و نوجوانان مولوتوف

  با این بسته چهارم ، با نرخ 2.99 یورو در ماه به مدت 3 ماه ، پس از آن 4.99 یورو در ماه ، مشترکین از آن بهره مند می شوند بهترین کانال های کودکان (Nickelodeon ، Boomerang ، Boing ، Toonami ، Mangas. ) ، بزرگترین قهرمانان کارتون و برنامه در صورت تقاضا. آنها همچنین دارای ضبط ، حالت خارج از اتصال و 4 صفحه HD همزمان هستند.

  خلاصه اشتراک به مولوتوف

  تلویزیون مولوتوف مولوتوف اضافی مولوتوف گسترش یافته سینمای بزرگ مولوتوف بچه ها و نوجوانان مولوتوف
  قیمت رایگان 2.99 یورو به مدت 4 ماه ، سپس 5.99 یورو در ماه 0.99 یورو/ماه به مدت 1 ماه ، سپس 9.99 یورو در ماه یا 59.99 یورو در سال 19.99 یورو/ماه 2.99 یورو در ماه به مدت 3 ماه ، سپس 4.99 یورو در ماه
  کانال ها و مطالب 36 کانال زنده از جمله TNT + 90 کانال (TNT شامل) +130 کانال (شامل TNT) بیش از 1500 فیلم ، Serius اختصاصی در ایالات متحده+24 ، همه سینماها فیلم ها و سریال های متحرک
  بازپخش آره آره آره آره آره
  ثبت هیچ آره آره آره آره
  جریان 2 صفحه نمایش HD 4 صفحه نمایش کامل HD 4 صفحه نمایش کامل HD 4 صفحه نمایش کامل HD 4 صفحه نمایش HD

  دسته های تلویزیونی اختیاری با Molotov

  با استفاده از Molotov ، برای استفاده از انتخاب گسترده تری از برنامه ها ، می توان در اشتراک پرداخت کننده مشترک شد یا یک یا چند گزینه را با توجه به سلیقه خود اضافه کرد ، با امکان تغییر و لغو اشتراک های خود در هر زمان. در واقع ، علاوه بر Molotov رایگان ، Molotov Extra ، Molotov Extended ، Molotov Grand Cinema و Molotov Kids and Teens ، امکان پذیر است اشتراک Molotov خود را شخصی سازی کنید و در دسته های مختلف کانال های تلویزیونی اختیاری مشترک شوید:

  • شنا بزرگسالان + تونامی (3.99 یورو در ماه) ، با دو کانال 100 ٪ دیوانه وار برای دیدن همه سریال های فرقه بزرگسالان و یافتن ابرقهرمانان Toonami.
  • OC (12.99 یورو در ماه) ، با 4 کانال برای پر کردن احساسات و لذت بردن از آخرین فیلم ها 6 ماه پس از انتشار اتاق غذاخوری و سریال اصلی آنها
  • سینما+ (9.99 یورو در ماه) ، با شش کانال (سینما+ اول ، سینما+ هیجان ، سینما+ احساسات ، سینما+ خانواده ، سینما+ کلوپ ، سینما+ کلاسیک) برای تماشای رویدادها در انتشار اول ، موفقیت های عالی در عمل کمدی ها و فیلم ها برای کل خانواده
  • فیلم (6.99 یورو در ماه) ، با بیش از 800 فیلم VOD برای کل خانواده. کمدی ، اکشن ، کشف ، کلاسیک ، سینمای ژانر ، جوانان. تمام سینمایی هایی که شما دوست دارید وجود دارد.
  • سایه ها (4.99 یورو در ماه) ، با صدها فیلم وحشت و خارق العاده در VOD
  • رسل (9.99 یورو در ماه) ، با سه کانال تلویزیونی Dorcel TV ، Dorcel XXX و Vixen
  • منطقه گیمر (1.99 یورو در ماه) ، با پنج کانال 100 ٪ Geek با بهترین ورزش الکترونیکی و انیمیشن
  • ادویه (4.99 یورو در ماه) ، زنجیره ای از گزارش های اصلی ، با تولیدات اصلی ، مستندها و منتشر نشده با نگاهی متفاوت به جهان
  • مکتب مدرسه (9.99 یورو در ماه) ، کانال با 1000 درس ویدیویی برای کلاس ها از 6 تا سال پایانی در دسترس است
  • دسته گل ضروری آفریقا (7.99 یورو در ماه) ، با 16 کانال تلویزیونی
  • دسته گل ممتاز آفریقایی (11.99 یورو در ماه) ، با 27 کانال تلویزیونی
  • Bouquet Maghreb Basic (5.99 یورو در ماه) ، با 11 کانال تلویزیونی
  • دسته گل مگربیم مگربر (8.99 یورو در ماه) ، با 16 کانال تلویزیونی

  نحوه دسترسی به برنامه Molotov.تلویزیون ?

  Molotov تلویزیون است که همه جا را دنبال می کند ، در تمام اتاق های خانه و در تمام سفرهای شما, از مبل اتاق نشیمن گرفته تا حوله ساحل خود, روی هر صفحه. با شناسه های خود فقط برای چمدان ، می توانید در هر کجا که باشید ، به Molotov دسترسی پیدا کنید. حتی می توانید نمایش خود را دقیقاً در جایی که آن را ترک کرده اید ، حتی در دستگاه دیگر ، از سر بگیرید.

  برنامه Molotov در واقع در دسترس است:

  • رایانه شخصی یا مک شما
  • آیفون و آی پد
  • تلفن های هوشمند و تبلت های اندرویدی و هواوی
  • تلویزیون های هوشمند بسیاری از مارک ها
  • Apple TV ، Google Chromecast ، Amazon Fire TV ، Xiaomi MI TV ، Nvidia Shield
  • کنسول های بازی Xbox
  • جعبه های تلویزیون اندرویدی

  علاوه بر این ، از آوریل 2022 ، Molotov نیز از طریق مرورگر شما قابل دسترسی است. تغییری که باعث می شود زندگی کاربر بسیار زیاد شود ، زیرا دیگر بارگیری برنامه Molotov برای استفاده از آن ضروری نیست.

  با Molotov شروع کنید

  پس از بارگیری برنامه Molotov یا دسترسی به وب سایت Molotov ، باید یک حساب کاربری ایجاد کنید تا بتوانید از آن استفاده کرده و به محتوای خود دسترسی پیدا کنید. پس از بارگیری برنامه ، بنابراین, روی “ثبت نام” کلیک کنید و اطلاعات فرم را پر کنید (آدرس ایمیل ، کلمه ، تاریخ تولد ، رابطه جنسی).

  برای اطلاعات ، برای ایجاد یک حساب Molotov ، می توان از آدرس ایمیل خود ، بلکه حساب Facebook یا Google خود نیز استفاده کرد.

  پس از ایجاد حساب شما ، به نسخه رایگان Molotov دسترسی خواهید داشت. پس می توانید با کلیک روی برگه “گزینه ها و کانال ها” Molotov خود را انتخاب کنید, بخشی که از آن می توان در یکی از نسخه های پرداخت شده Molotov یا دسته ای از کانال های ارائه شده توسط سرویس ویدیویی پخش می شود.

  ویژگی های تلویزیون Molotov چیست ?

  با اشتراک در Molotov ، شما به تلویزیون زنده ، پخش مجدد یا تقاضا دسترسی دارید. سپس ، بسته به اشتراک Molotov رایگان یا پرداخت شده شما ، تعداد کانال ها تکامل می یابد و می توانید از سایر ویژگی ها مانند:

  • کنترل والدین : این ویژگی به کاربرانی که مایل به فیلتر کردن برنامه ها با توجه به گروه سنی (تعیین شده توسط CSA) انتخاب شده است. دو نوع امنیت امکان پذیر است: با نقاب زدن (استفاده از لوازم برنامه از بین برود) یا با کد پین (از کد پین درخواست می شود تا به محتوای حساس نگاه کند). همچنین می توان محتوای ممنوع برای زیر 18 سال را پنهان کرد. این ویژگی برای همه مشترکین Molotov در دسترس است.
  • ثبت یک برنامه : در تلویزیون ، بسیاری از برنامه ها همیشه به صورت زنده و در زمان مناسب منتقل نمی شوند. به همین دلیل می توان آنها را در فضای شخصی خود ، از هر دستگاهی ضبط کرد. برنامه انتخاب شده تا زمانی که می خواهید در ضبط های شما باقی می ماند. مشترکین دارای 08 ساعت ضبط با Molotov اضافی و 150 ساعت ضبط با Molotov Exted هستند.
  • بارگیری یک برنامه : به فضا “ضبط” بروید و برای شروع بارگیری برنامه مورد نظر بر روی دکمه “بارگیری” کلیک کنید. می توانید به برنامه های بارگیری شده از برگه “برنامه های من ،” بارگیری شده “دسترسی پیدا کنید تا بتوانید آنها را برای مدت 30 روز به صورت خارج از خط مشاهده کنید. این ویژگی فقط با اشتراک پرداخت شده در مولوتوف در دسترس است.

  مشترکان با استفاده از Molotov Extra یا Molotov ، به سایر ویژگی ها مانند کنترل مستقیم و بازگشت به ابتدا دسترسی دارند ، از سرگیری خواندن مستقیم ، بلکه امکان تماشای Molotov در 4 صفحه به طور همزمان یا دسترسی به محتوا در Full HD.

  دسترسی به مولوتوف از خارج

  برای مشترکین پرداخت شده, سرویس Molotov در سرزمین اصلی فرانسه بلکه در دسترس است از کشورهای اتحادیه اروپا (و در نروژ ، لیختن اشتاین ، ایسلند) : Germany, Austria, Belgium, Bulgaria, Cyprus, Croatia, Denmark, Spain, Estonia, Finland, Greece, Hungary, Italy, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Malta, Netherlands, Poland, Portugal, Czech Republic, Romania, Slovakia, Slovenia, سوئد ، فرانسه.

  از طرف دیگر ، از Brexit ، اینگونه نیست دسترسی به مولوتوف از انگلستان دیگر امکان پذیر نیست. با این وجود ، برای بهره مندی از مولوتوف از یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا ، شما باید حداقل یک گزینه پرداخت شده را برای دسترسی به قابلیت حمل ، که در مزایای موجود مشخص شده است ، مشترک کرده اید.

  نحوه لغو اشتراک از Molotov ?

  Molotov Extra ، اما همچنین تمام گزینه هایی که امکان مشترک شدن آن وجود دارد بدون تعهد است. بنابراین می توانید گزینه های خود را از اشتراک خود در صورت تمایل اضافه یا حذف کنید.

  برای یک گزینه را خاتمه دهید, فقط روی شناسه وی در سمت راست بالای صفحه اصلی Molotov و سپس در “حساب من” کلیک کنید و به بخش “گزینه های من” بروید. اگر گزینه ای را در خود جای داده اید ، بلافاصله نمونه های حساب شما متوقف می شوند. با این وجود ، شما در ماه جاری حقوق حساب خود را حفظ می کنید. مثال: اگر در تاریخ 9 آوریل در گزینه OCS مشترک هستید و تصمیم می گیرید که آن را در تاریخ 17 ژوئن فسخ کنید ، حقوق ماه را که قبلاً پرداخت شده است و بنابراین تا 09 ژوئیه ، در سالگرد اشتراک خود حفظ می کنید.

  دقت مهم: همچنین امکان پذیر است حساب Molotov خود را حذف کنید. این روش نهایی است. البته ، دیگر نمی توانید به حساب Molotov خود و همچنین تمام سوابق خود که به طور خودکار حذف می شوند ، متصل شوید. این همش نیست. اگر تصمیم به حذف حساب Molotov خود دارید ، گزینه های مشترک از Molotov نیز به طور خودکار خاتمه می یابد.

  مولوتوف راه دیگری برای تماشای تلویزیون است !