تلویزیون را در تمام دستگاه های خود تماشا کنید., Molotov: مشتریان قدیمی مجبورند هزینه اشتراک خود را بپردازند

اشتراک مولوتوف

Molotov رایگان است ، هر دستگاهی که استفاده می کنید.
می توانید کانال ها ، برنامه ها و گزینه ها را به صورت اراده اضافه کنید. و اگر نظر خود را تغییر دهید ، بدون تعهد است. این تعهد ماست.

مولوتوف ، پخش تلویزیون و تلویزیون مستقیم

روشی کاملاً جدید برای تماشای تلویزیون ، اکنون از سراسر اروپا.

Molotov موفق ترین تجربه جریان را به شما ارائه می دهد.

دسترسی به جریان Molotov از تمام صفحه های متصل خود. در بین بیش از 180 کانال تلویزیونی و ده ها هزار برنامه: اخبار ، فیلم ها ، سریال فرانسوی و آمریکایی ، ورزش ، مستند ، تلویزیون واقعیت ، برنامه های کودکان ، کنسرت ها ، سرگرمی ..
در نسخه آن رایگان, از 40 کانال تلویزیونی و کانال های سرویس Molotov در تقاضا استفاده کنید (3000 ساعت فیلم ، سریال و مستند با دسترسی رایگان). از 4.99 یورو در ماه و بدون تعهد, دسترسی به بیش از 90 کانال (در نسخه اصلی آن) و بیش از 130 کانال (در نسخه گسترده آن). از بهترین تجربه جریان با ویژگی های حق بیمه Molotov استفاده کنید: کنترل مستقیم ، ضبط ابر ، 4 صفحه همزمان ، HD ، دسترسی از همه کشورهای اتحادیه اروپا ..
Molotov را به تلویزیون متصل ، Apple TV ، Android TV ، Amazon Fire TV Stick ، ​​رایانه ، تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود بارگیری کنید. شما حتی می توانید از یکی شروع کنید و از طرف دیگر ادامه دهید.
و راحت حل و فصل کنید ! با مولوتوف ، تلویزیون را دوست خواهید داشت.

Zapping انقلاب خود را ایجاد می کند.

تا کنون ، پیدا کردن چیز جالب در تلویزیون می تواند کل عصر را بگیرد. خداحافظی از zapping خسته کننده ، برنامه های قدیمی. با Molotov ، در چشمان چشم آنچه در تمام کانال ها می گذرد ، کشف کنید.

روشی کاملاً جدید برای دیدن آنچه پخش می شود.

هر برنامه پوستر خود را دارد ، یک نوار پیشرفت نشان می دهد که پخش آن کجاست. برنامه ای را که دوست دارید انتخاب کنید ، به صورت زنده به آن نگاه کنید ، از ابتدا شروع کنید. یا نمایش خود را دقیقاً در جایی که آن را ترک کرده اید ، حتی در دستگاه دیگری قرار دهید.

به تحقیق

راهی بهتر برای کشف کشف کنید.

موتور جستجوی مولوتوف به ویژه کارآمد است. به عنوان مثال “Cary Grant” را تایپ کنید ، و Molotov بلافاصله برنامه های مربوطه را نمایش می دهد ، چه زنده ، پخش مجدد و چه برای آمدن. همچنین با نام یک بازیگر یا کارگردان سعی کنید. نمایش ها ، فیلم ها و سریال هایی را که حتی به وجود مشکوک نیستید کشف خواهید کرد.

صرفه جویی

برنامه مورد علاقه خود را از دست ندهید.

کلیک کنید ، برنامه هایی را که دوست دارید ذخیره کنید. هر بار که وارد سیستم شوید ، آنها را پیدا کنید ، تا زمانی که می خواهید در دسترس شما باشد. اکنون غیرممکن است که یک قسمت از سریال های مورد علاقه خود را از دست بدهید.

دنبال کردن

چشم خود را به شخصیت های مورد علاقه خود نگه دارید.

نام یک بازیگر یا کارگردان ، مجری تلویزیون ، یک سیاستمدار یا طنز گرا را وارد کنید ، سپس فقط روی “دنبال کردن” کلیک کنید. این عملکرد هوشمند Molotov به شما هشدار می دهد به محض اینکه آنها در تلویزیون هستند حتی اگر در جلوی صفحه نمایش نباشید ، ماهیت برنامه هر چه باشد. اگر شخصیتی که دنبال می کنید میهمان یک برنامه ، موضوع یک مستند است یا در یک فیلم یا یک مسابقه فوتبال بازی می کند ، اکنون اولین کسی خواهید بود که می دانید.

کاوش کردن

خیلی اقدام. از کمدی ها. و تریلرها.

شما هرگز برنامه های تلویزیونی را از این طریق سازماندهی نکرده اید ، زیرا آنها هرگز واقعاً سازماندهی نشده اند. تا امروز. اکنون می توانید فوراً ببینید که چه چیزی به طور مستقیم یا بعد از آن ، توسط دسته ها یا ژانرها می رود. شما تمایل ناگهانی به یک تریلر خوب دارید ? برای نمایش همه پلیس ، زنده یا پخش مجدد به بخش دسته ها بروید. یا نظر خود را تغییر دهید.

تلویزیون که همه جا را دنبال می کند.

با Molotov می توانید تلویزیون خود را از دیوارهای اتاق نشیمن خود دور کنید. راحت در مقابل رایانه لوحی ، تلفن هوشمند یا تلویزیون خود از اتاق دیگری در خانه بنشینید. یا در ساحل. شما می توانید نمایش خود را دقیقاً در جایی که آن را ترک کرده اید ، حتی در دستگاه دیگری از سر بگیرید. به کانال ها ، ترجیحات ، ضبط ها ، در همه جا ، تمام وقت خود دسترسی پیدا کنید.

تلویزیون شما در سایت
و دور کردن

این جدیده ! اکنون می توانید از کشورهای عضو اتحادیه اروپا به مولوتوف دسترسی پیدا کنید. گزینه ای را در حساب خود فعال کنید و هنگام مسافرت تلویزیون فرانسوی را تماشا کنید.

مولوتوف ، رایگان است.
شما می توانید گزینه ها را اضافه کنید.

Molotov رایگان است ، هر دستگاهی که استفاده می کنید.
می توانید کانال ها ، برنامه ها و گزینه ها را به صورت اراده اضافه کنید. و اگر نظر خود را تغییر دهید ، بدون تعهد است. این تعهد ماست.

Molotov: مشتریان قدیمی مجبورند هزینه اشتراک خود را بپردازند

در اوت 2022 ، مولوتوف از افزایش قیمت فرمول ممتاز مولوتوف به علاوه خود خبر داد. فقط این قیمت ها فقط مربوط به مشتریان جدید است. این به زودی اینگونه نخواهد بود. از 23 مارس 2023 ، مشتریان سابق این سکو باید اشتراک خود را بیشتر بپردازند.

Molotov افزایش قیمت

در تابستان سال 2022 ، ما حق داشتیم چندین افزایش پی در پی در قیمت خدمات اصلی جریان در بازار را افزایش دهیم. این به عنوان مثال مورد آمازون Prime Video بود که قیمت آن از 49.99 یورو در سال به 69.99 یورو در سال می رسید. کانال+ همچنین قیمت های خود را برای فرمول کانال+ و دیزنی+ خود تجدید نظر کرده است ، به خصوص به دلیل مالیات بر ارزش افزوده 20 ٪ تحمیل شده توسط برسی.

در اوت 2022 ، سرویس فرانسوی Molotov به نوبه خود از افزایش قیمت های خود خبر داد. در واقع ، پیشنهاد ممتاز مولوتوف به علاوه آن به جای 3.99 یورو به 5.99 یورو در ماه افزایش یافته است. با این حال ، این پلتفرم در بیانیه مطبوعاتی خود مشخص کرده بود که این شبکه قیمت گذاری جدید فقط برای آخرین ورود اعمال می شود. به عبارت دیگر ، مشترکین سابق قادر خواهند بود پیشنهاد خود را با قیمت 3.99 یورو در هر ماه حفظ کنند.

مشترکان قدیمی نیز باید به پرداخت هزینه مراجعه کنند

خوب ، تصور کنید که دیگر اینگونه نیست. در واقع, Molotov شروع به جلوگیری از افزایش قیمت فرمول خود می کند. “” “قیمت اشتراک های ما از 4 آگوست 2022 تکامل یافته است. شما در حال حاضر از قیمتی که دیگر توسط Molotov به بازار عرضه نمی شود ، بهره مند می شوید (Molotov Plus ، 3.99 یورو در هر ماه) “, سرویس را می نویسد.

همانطور که مشاهده می کنید ، بنابراین مولوتوف این واقعیت را با این واقعیت توجیه می کند فرمول Molotov Plus دیگر در کاتالوگ آن ارائه نمی شود. به دلایل خوب ، آن را با پیشنهاد مولوتوف اضافی جایگزین کرده است ، که کم و بیش مزایای مشابه Molotov Plus را دارد, اما با قیمت بالاتر و 5.99 یورو در هر ماه (بدون تعهد) تعیین می شود.

از طریق این فرمول ، مشترکان می توانند به بیش از 80 کانال دسترسی پیدا کنند ، برنامه های خود را در ابر ضبط کنند و تلویزیون را از سراسر اروپا در صفحه نمایش HD و 4 به طور همزمان تماشا کنند. همانطور که پلتفرم در این ایمیل مشخص می کند, قیمت اشتراک به طور خودکار از 23 مارس 2023 به 5.99 یورو در ماه افزایش می یابد. وی می افزاید: تاریخ بدهی مستقیم اصلاح نمی شود و اشتراک همچنان بدون تعهد و در هر زمان از منطقه مشتری خاتمه می یابد.

  • اشتراک اشتراک ->
  • توییتر
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به یک دوست