یک حساب Monabanq باز کنید: مهلت و شرایط | Hellomonnaie ، افتتاح حساب Monabanq در چند مرحله

یک حساب آنلاین Monabanq باز کنید

حساب بانکی شما نقش مهمی در مدیریت هزینه های شما دارد ، زیرا از طریق اوست که بیشتر معاملات مالی شما می گذرد ، خواه پرداخت قبض های خود ، خرید یا دریافت حقوق و دستمزد شما باشد. بنابراین مهم است که بهترین انتخاب را انجام دهید !

یک حساب بانکی Monabanq باز کنید

هر آنچه را که باید بدانید برای باز کردن یک حساب Monabanq: قبل از افتتاح یک حساب Monabanq در اینجا درباره نحوه باز کردن یک حساب Monabanq ، زمان افتتاح و شرایط افتتاحیه اطلاع می دهد.

 • پیشنهادات پرداخت شده اما کامل (کارت ویزا با مجوز سیستماتیک یا ویزا کلاسیک شامل)
 • بدون درآمدی یا استفاده از کارت (حتی با کارت برتر ویزا)
 • کارت برتر ویزا در ماه 3 یورو به عنوان گزینه (سال اول رایگان) ، بدون شرط
 • امکان افتتاح حساب شخصی یا حساب مشترک
 • با افراد و خود اشتغالی سازگار است
 • دسترسی به آژانس های CIC و Crédit Mutuel (سپرده های نقدی و چک)
 • یکی از تنها بانکهای آنلاین که یک جزوه جوان ارائه می دهد
 • کمبود پیشنهاد رایگان
 • فقط بانک آنلاین برای شارژ کمیته مداخله
 • پیشنهادات پرداخت شده اما کامل (کارت ویزا با مجوز سیستماتیک یا ویزا کلاسیک شامل)
 • بدون درآمدی یا استفاده از کارت (حتی با کارت برتر ویزا)
 • کارت برتر ویزا در ماه 3 یورو به عنوان گزینه (سال اول رایگان) ، بدون شرط
 • امکان افتتاح حساب شخصی یا حساب مشترک
 • با افراد و خود اشتغالی سازگار است
 • دسترسی به آژانس های CIC و Crédit Mutuel (سپرده های نقدی و چک)
 • یکی از تنها بانکهای آنلاین که یک جزوه جوان ارائه می دهد
 • کمبود پیشنهاد رایگان
 • فقط بانک آنلاین برای شارژ کمیته مداخله

بهترین پیشنهاد بانکی آنلاین !

حساب بانکی شما نقش مهمی در مدیریت هزینه های شما دارد ، زیرا از طریق اوست که بیشتر معاملات مالی شما می گذرد ، خواه پرداخت قبض های خود ، خرید یا دریافت حقوق و دستمزد شما باشد. بنابراین مهم است که بهترین انتخاب را انجام دهید !

 • Monabanq متعلق به CIC/Crédit Mutuel است: این انعطاف پذیری یک بانک آنلاین و خدمات یک بانک فیزیکی را ترکیب می کند.
 • 100 ٪ روش ثبت نام دیجیتال از سایت یا برنامه تلفن همراه.
 • پیشنهادات او پرداخت می شود اما بدون شرط

نحوه باز کردن یک حساب Monabanq در 10 مرحله

اشتراک بصورت آنلاین از طریق سایت Monabanq یا برنامه تلفن همراه انجام می شود. در هیچ مکانی ذکر نشده است که ما می توانیم این روش را از یک آژانس CIC/Crédit Mutuel انجام دهیم.

در اینجا روشی برای باز کردن یک حساب کاربری است:

به تفصیل پیشنهادات پیشنهادی را برای یافتن آنچه مناسب شما است مطالعه کنید: Pratiq ، Pratiq+ ، Uniq ، Uniq+ یا Pratiq Pro (برای کارآفرینان خودکار)

کارت مورد نظر خود را انتخاب کنید: ویزا کلاسیک (رایگان) ، ویزای مجوز سیستماتیک (رایگان) ، ویزای اول (3 یورو در ماه ، سال اول رایگان)

فرم ثبت نام را پر کرد. ما به ویژه اطلاعات زیر را درخواست خواهیم کرد: نام ، نام ، آدرس ، ملیت ، درآمد خالص ماهانه ، ثروت ، گروه حرفه ای اجتماعی ، وضعیت خانواده و غیره.

گزینه های خود را انتخاب کنید: خدمات تحرک بانکی ، ضمانت امنیتی ، “کارت ذخیره”.
به صورت الکترونیکی قرارداد را امضا کنید.

حذف اثبات آدرس ، هویت و درآمد خود در یک رابط ایمن (پیوند ارسال شده از طریق ایمیل پس از تأیید درخواست افتتاح حساب)

یک مشاور در 5 روز کاری پرونده شما را مطالعه خواهد کرد.

هنگامی که اسناد تأیید شده اند ، ظرف 5 روز کاری یک دنده و شناسه اتصال دریافت خواهید کرد.

انتقال اولیه 150 یورو را در حساب کاربری که اطلاعات تماس با آن در بیانیه هویت بانکی ثبت شده است ، انجام دهید.

هنگامی که پرداخت اعتبار می شود ، در طی 5 روز کاری کارت با کد و شناسه ها را برای دسترسی به منطقه مشتری خود (در برابر جداگانه) برای شما ارسال می کنید.

آنجا می روید: حساب شما اکنون باز است. شما فقط باید کارت خود را با تهیه اولین سپرده فعال کنید.

حساب MONABANQ: شرایط واجد شرایط بودن

برای داشتن حق باز کردن حساب در Monabanq ، باید:

بزرگتر از 18.
زندگی در کلانشهر فرانسه یا در Drom com*.

فردی یا یک کارآفرین خودکار: شرکت ها ، انجمن ها یا SCI (شرکت های مدنی املاک و مستغلات) واجد شرایط این پیشنهاد نیستند.

در پرونده ملی حوادث بازپرداخت اعتبار برای افراد (FICP) یا در پرونده بررسی مرکزی ظاهر نشود.

قادر به ارائه کلیه اسناد لازم درخواست شده است.

انتقال 150 یورو یا بیشتر از یک حساب به نام خود که در فرانسه ، در EEA یا کشوری در منطقه SEPA ایجاد شده است ، انتقال دهید

* Drom Coms قلمروهای زیر را گرد هم می آورد: مارتینیک ، گوادلوپه ، گویان ، رونیون ، مایوت ، والیس و فوتونا ، پولینزی فرانسوی ، سنت-مارتین ، سنت-برتلمی ، نی کالدونیا و سنت-پیر-اتر-میکلون.

MONABANQ: یک حساب بدون شرط درآمد ?

بر خلاف بسیاری از بانک های آنلاین ، Monabanq فرمول و کارت بدون شرایط درآمدی یا استفاده را ارائه می دهد.

در واقع ، بانک های آنلاین بخش بزرگی از درآمد خود را از کمیسیون های دریافت شده در هنگام استفاده از وسایل پرداخت (پرداخت شده توسط بازرگانان) به دست می آورند. برای اینکه بتوانید یک پیشنهاد رایگان ارائه دهید ، اما هنوز هم یک حداقل سودآور ، بانک های آنلاین باید اطمینان حاصل کنند که از حساب و به ویژه کارت استفاده می شود. به سطح درآمد خاصی نیاز دارید و شرط استفاده را روی کارت تنظیم می کنید ، مردم را به استفاده از آن ترغیب می کند. اینگونه است که بانکهای آنلاین ضمن تضمین سودآوری متوسط ​​مثبت قادر به ارائه مزاحمت هستند.

Monabanq مسیری متفاوت را طی کرده است: این یکی از معدود بانکهای آنلاین است که هیچ پیشنهاد رایگان ارائه نمی دهد. با تنظیم اشتراک ماهانه ، Monabanq نه تنها حداقل درآمد ثابت را تضمین می کند بلکه به این واقعیت شرط می بخشد که شخصی که برای یک حساب پرداخت می کند ، تمایل بیشتری به استفاده منظم از آن دارد (حتی به عنوان یک حساب اصلی مراجعه کنید). بنابراین Monabanq ضمن تضمین آزادی کل در استفاده از حساب ، پاداش می گیرد.

نمای کلی از فرمول های مختلف ارائه شده توسط Monabanq

پراشیک پراشیک+ یکسان یکسان+
مشارکت 2 €/ماه 3 €/ماه 6 €/ماه 9 €/ماه
نقشه مجوز کلاسیک یا منظم ویزا مجوز کلاسیک یا منظم ویزا مجوز کلاسیک یا منظم ویزا مجوز کلاسیک یا منظم ویزا
بررسی هیچ آره آره آره
اجرای اضافه برداشت مجاز 8 یورو رایگان رایگان رایگان
رسوب گونه های رایگان (CIC GAB) هیچ (5 €/عملیات) 4/سال (فراتر از آن ، 5 یورو/عملیات) 4/سال (فراتر از آن ، 5 یورو/عملیات) 12/سال (فراتر از آن ، 5 یورو/بهره برداری)
نقل و انتقالات فوری بدون 1 یورو/عملیات 1/ماه (فراتر از آن ، 1 یورو/عملیات) 2/ماه (فراتر از آن ، 1 €/عملیات) 5/ماه (فراتر از آن ، 1 یورو/بهره برداری)
برداشت و پرداخت در منطقه یورو نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
بازده آزاد خارج از منطقه یورو شماره 2 ٪ از مبلغ برداشت شده (حداقل 1 یورو) 3 سال
فراتر از آن ، 2 ٪ از مبلغ برداشت شده (حداقل 1 یورو)
25/سال
فراتر از آن ، 2 ٪ از مبلغ برداشت شده (حداقل 1 یورو)
نامحدود
پرداخت های رایگان در خارج از منطقه یورو هیچ 2 ٪ از مقدار هیچ 2 ٪ از مقدار 50/سال
فراتر از آن ، 2 ٪ از مقدار
نامحدود
کمیسیون بورس برای پرداخت آره آره آره هیچ
بررسی در DAB CIC و Crédit Mutuel ممکن است در DAB CIC و Crédit Mutuel ممکن است در DAB CIC و Crédit Mutuel ممکن است در DAB CIC و Crédit Mutuel ممکن است
بیمه هیچ هیچ پرداخت ، تلفن ، خرید در اینترنت پرداخت ، تلفن ، خرید در اینترنت

منبع: Monabanq.com ، 04/21

Monabanq 3 نوع کارت ارائه می دهد:

یک حساب آنلاین Monabanq باز کنید

Monabanq از سایر بانکهای آنلاین با پیشنهاد بدون شرایط درآمد فقط دو یورو در ماه متمایز است. ما روش باز کردن یک حساب را در این موسسه شرح خواهیم داد.

افتتاح حساب MONABANQ

می توان به طور مستقیم به صورت آنلاین در حساب جاری Monabanq مشترک شد. با عبور از Culturebanque یا مستقیم در سایت Monabanq ، می توانید یک فرم آنلاین را تکمیل کنید. از نظر فنی شما به یک اسکنر یا دوربین نیاز خواهید داشت (این می تواند تلفن هوشمند شما باشد). افتتاح حساب نیاز به سپرده اولیه 150 یورو در حساب Monabanq دارد. این سپرده ساخته شده توسط کارت بانکی به شما امکان می دهد به محض نهایی شدن افتتاحیه از حساب استفاده کنید.

جایزه خوش آمدید : و اگر پاداش خوش آمدید خود را به نفع یک انجمن اهدا می کنید ? معکوس حق بیمه بانک به انجمن روستاهای کودکان SOS به عنوان بخشی از افتتاح حساب شما !

5 دلیل برای باز کردن حساب در Monabanq : علاوه بر اولین کارت ویزا که در سال اول بازپرداخت شده است ، Monabanq 5 استدلال مهم برای ایجاد انگیزه در محصولات و خدمات شگفت انگیز خود دارد !

برخی از اسناد حامی را برای افتتاح حساب Monabanq تهیه کنید : همانطور که در همه مؤسسات بانکی ، اثبات معتبر هویت درخواست می شود ، به عنوان مثال کارت هویت ، گذرنامه یا مجوزهای رانندگی جدید (از سال 2013). فقط این اثبات را اسکن کنید یا با تلفن هوشمند خود از آنها عکس بگیرید. همان برای اثبات آدرس کمتر از سه ماه می تواند یک صورتحساب برق یا گاز یا تلفن باشد. مشخص شده است که صورتحساب تلفن همراه توسط Monabanq پذیرفته نمی شود. حتی اگر پیشنهاد Monabanq بدون شرایط درآمد در دسترس باشد ، از مشتری آینده خواسته می شود اثبات درآمد یا پول را به عقب برگرداند. این به بانک اجازه می دهد تا پیشنهاد خود (کشف شده ، سقف) را با مشتریان تطبیق دهد. سرانجام ، رسیدن به دنده بانک فعلی خود اجباری است تا افتتاح حساب Monabanq را نهایی کنید.

پرونده دیجیتال مستقیماً به Monabanq منتقل می شود. در صورت کامل بودن پرونده ، باز شدن حساب در مدت 48 ساعت رسمی می شود. وقتی پرونده ناقص است ، بانک به شما باز می گردد تا از شما عناصر اضافی بخواهد. در صورت تمایل به لغو بازپرداخت حساب ، آیین نامه شما یک دوره برداشت 14 روزه دارید. این بانک شما را از تمام مراحل حساب باز مطلع می کند: کدهای دسترسی شما ، کارت بانکی ، کد مخفی.

اگر می خواهید یک روش سنتی تر برای باز کردن حساب خود داشته باشید ، می توانید با پلتفرم Monabanq تماس بگیرید. یک مخزن تلویزیون در 0810 002 001 برای همراهی شما در دسترس خواهد بود. این مشاور آنلاین پرونده ای را برای شما تهیه می کند و سپس آن را از طریق پست برای شما ارسال می کند.

حساب مشترک Monabanq

برای باز کردن حساب مشترک ، باید همان روال حساب جاری کلاسیک را دنبال کنید. از طرف دیگر اشتراک توسط پست انجام می شود. هنگامی که یک حساب مشترک را باز می کنید ، هر یک از همبازان می توانند به طور مستقل با اعتبار یا بدهی فعالیت کنند.

وسیله ای برای پرداخت (کارت یا دفترچه چک) می تواند بدون توافق نامه دیگر برای هر یک از دارندگان صادر شود. یکی از دارندگان همچنین می تواند تصمیم بگیرد که مجوز اضافه برداشت را انجام دهد. لطفاً توجه داشته باشید ، اگر یک دارنده تحت تأثیر ممنوعیت بانکی به دنبال صدور چک بدون پرداخت ، تحت تأثیر بانکی قرار بگیرد ، پس دارنده دیگر نیز بانکی ممنوع خواهد شد.

عملکرد حساب Monabanq

شما می توانید بیانیه هویت بانکی (RIB) را به راحتی ویرایش کنید. این دنده به شما امکان می دهد منابع بانکی خود را به یک دوست یا سازمان برای دریافت انتقال به اشتراک بگذارید. این دنده همچنین امکان تنظیم مجوزهای از نوع EDF ، کمک هزینه های خانواده ، تأمین اجتماعی و غیره را امکان پذیر می کند

هر ماه صورتحساب حساب Monabanq را در خانه خود دریافت خواهید کرد. این بیانیه حساب کلیه عملیات ثبت شده در ماه قبل را شرح می دهد. این بیانیه حساب از طریق اینترنت قابل دسترسی است ، اما می توانید آن را در خانه دریافت کنید. هر ماه یک ایمیل در دسترس بودن صورت حساب را اعلام می کند. توجه داشته باشید که این بیانیه حساب به مدت 10 سال در منطقه مشتری شما در دسترس است.

مقررات این بانک همچنین باید بیانیه سالانه هزینه ها را برای شما ارسال کند. این سند در ابتدای سال برای شما ارسال می شود و خلاصه ای از تمام هزینه های جمع آوری شده توسط بانک در طول سال گذشته را تشکیل می دهد.

Monabanq به شما امکان می دهد گونه ها را تهیه کنید یا تخفیف ها را در حساب خود بررسی کنید. برای این کار ، سپرده گونه ها باید در یک پیشخوان اتوماتیک شبکه CIC انجام شود. تحویل یک چک که به نام شما تکیه داده شده و امضا شده می تواند از 2 روش انجام شود. می توانید چک پستی را به دفتر مرکزی لیل ارسال کنید یا چک را در یک آژانس شبکه CIC رها کنید. همانطور که در تمام موسسات بانکی شما می توانید مطابق تراز موجود ، می توانید انجام دهید: نقل و انتقالات گاه به گاه یا دائمی ، برداشت پول نقد ، چک یا پرداخت کارت …

تمام پیشنهادات Monabanq

 • جوانان 16 تا 18 ساله را با کارت خود بررسی می کنند,
 • کتاب پس انداز جوان برای کودکان و نوجوانان,
 • حساب خود اشتغالی برای خود اشتغالی.

یک حساب مشترک Monabanq را باز کنید: شرایط و مراحل

حساب مشترک MONABANQ

باز کردن یک حساب مشترک باعث می شود تا مدیریت یک حساب مشترک برای دو یا چند مورد تسهیل شود. امروزه بسیاری از بانک ها این سرویس را ارائه می دهند. در این مقاله نحوه افتتاح یکی در Monabanq ، یک بانک آنلاین مخصوصاً برای زوج های جوان توضیح داده شده است.

پیشنهادات حساب مشترک MONABANQ

�� Monabanq: خدمات مشتری منتخب سال 2023 برای ششمین سال متوالی ! هر سال ، سازمان مستقل خدمات مشتری منتخب سال خدمات مشتری را از صدها مارک ارزیابی می کند تا در انتخاب خود به یک محصول یا تأمین کننده ، مصرف کننده را بهتر کند.
که در 2023, و برای ششمین سال متوالی, بانک آنلاین Monabanq برنده انتخاب خدمات مشتری سال است ! بنابراین جدی بودن و قابلیت اطمینان آن نسبت به مشتریان خود را اثبات می کند.

پیشنهادات Monabanq را کشف کنید

MONABANQ چهار پیشنهاد حساب جاری را در حساب شخصی ارائه می دهد مانند یک حساب پیوست. دو کارت ویزا کلاسیک یا ویزا با مجوز سیستماتیک در این پیشنهاد گنجانده شده است.

به مدت 3 یورو در ماه ، علاوه بر قیمت پیشنهاد ، مشتریان می توانند اولین کارت ویزا را بدون اثبات درآمد بدست آورند. برای به دست آوردن کارت فوق العاده حق بیمه ، مشتریان می توانند کارت ویزا پلاتین را با 9 یورو در ماه انتخاب کنند.

بسته به کارت انتخاب شده از 2 تا 11 € در ماه

از 3 تا 12 € در ماه بسته به کارت انتخاب شده

✔ بدهی فوری | ✔ تاخیر جریان

✔ بدهی فوری | ✔ تاخیر جریان

✔ بدون شرط درآمد

✔ بدون شرط درآمد


منوط به پذیرش توسط بانک


منوط به پذیرش توسط بانک

حداکثر 2500 یورو/30 روز

حداکثر 2500 یورو/30 روز

✔ رایگان و نامحدود

✔ رایگان و نامحدود

2 ٪ از مقدار برداشت شده

✔ 3 برداشت رایگان در سال

از 6 تا 15 یورو در ماه بسته به کارت انتخاب شده

بسته به کارت انتخاب شده از 9 یورو/ماه تا 18 € در ماه

✔ بدهی فوری | ✔ تاخیر جریان

✔ بدهی فوری | ✔ تاخیر جریان

✔ بدون شرط درآمد

✔ بدون شرط درآمد


منوط به پذیرش توسط بانک


منوط به پذیرش توسط بانک

حداکثر 2500 یورو/30 روز

حداکثر 2500 یورو/30 روز

✔ رایگان و نامحدود

✔ رایگان و نامحدود

✔ 25 برداشت رایگان در سال

✔ رایگان و نامحدود

✔ رایگان و نامحدود

کارت ویزا کلاسیک یا مجوز سیستماتیک گنجانده شده است. کارت ویزای برتر برای 3 یورو اضافی موجود است. کارت ویزای پلاتین با 9 یورو اضافی موجود است. داده های به روز شده در سپتامبر 2023

*کارت ویزا کلاسیک یا مجوز سیستماتیک گنجانده شده است. کارت ویزای برتر برای 3 یورو اضافی موجود است. کارت ویزای پلاتین با 9 یورو اضافی موجود است

اشتراک آنلاین

ارائه ویدیوی Monabanq

حساب مشترک یک حساب کاربری بانکی است که برای استفاده شخصی شخصی در نظر گرفته شده است ، که همزمان توسط دو نفر استفاده می شود. همچنین می توانید حساب شخصی خود را نگه دارید و همچنین از یک حساب مشترک برای تمام هزینه های مشترک استفاده کنید. همه می توانند به لطف چندین کارت بانکی ، پول حساب داشته باشند. بنابراین اعتماد به نفس است.

نحوه باز کردن یک حساب مشترک Monabanq ?

1 سال ویزای اول بازپرداخت شد ! در حال حاضر ، دریافت کنید بازپرداخت به مدت 1 سال از اولین ویزای خود بدون شرایط درآمد ! در افتتاحیه حساب مشترک دو کارت ویزا اول سال اول بازپرداخت می شوند.

چه شرایطی برای باز کردن یک حساب مشترک Monabanq وجود دارد ?

 • بدون شرایط حداقل درآمد
 • سن بودن
 • مالیات در فرانسه ساکن است و از یک بانک فرانسوی دنده ای دارد

مراحل باز کردن یک حساب Monabanq چیست ?

 1. به سایت Monabanq متصل شوید, بخش را باز کنید “حساب جاری”, روی کلیک کنید “اشتراک در”, فرم اول را پر کرده و گزینه را انتخاب کنید “حساب مشترک”
 2. اطلاعات شخصی را پر کنید و کد حمایت مالی
 3. به پرداخت اولیه ادامه دهید
 4. قرارداد پیشنهادی Monabanq را امضا کنید
 5. ارسال اسناد پشتیبان برای اعتبارسنجی درخواست برای باز کردن حساب مشترک آنلاین از طریق پست لازم است
 6. حساب توسط Monabanq در 48 ساعت تأیید می شود

توجه: انتخاب عنوان حساب مشترک مهم است, “آقای یا خانم” به همه اجازه می دهد تا با تنها امضای خود عملیات را انجام دهند, “مونسیور و خانم” به طور سیستماتیک این دو امضا را درگیر می کند.

اسناد حامی برای باز کردن یک حساب مشترک چیست؟ ?

در اینجا اسناد مختلفی که توسط Monabanq برای افتتاح حساب مشترک درخواست شده است ::

 • اثبات محل زندگی کمتر از 3 ماه برای هر سد
 • RIB / IBAN از حساب بانکی که برای پرداخت اولیه استفاده می شود (به نام Cotitular ، در منطقه یورو)
 • نام خانوادگی ، نام اول ، تاریخ تولد و امضای هر یک از همبستگی ها روی کاغذ رایگان*
 • آخرین اعلامیه مالیاتی هر کلبه

*اگر مشتری در حال حاضر مشتری Monabanq باشد ، این اسناد حامی اجباری نیستند.

یک حساب مشترک در یک بانک آنلاین یا در یک بانک سنتی باز کنید ? اول از همه ، لازم نیست که یک حساب شخصی برای باز کردن یک حساب مشترک در یک بانک آنلاین نگه دارید. سپس انتخاب یک بانک با توجه به نیازهای خود انجام می شود. یک بانک آنلاین انعطاف پذیری بیشتری را ارائه می دهد اما عدم وجود یک آژانس فیزیکی می تواند برخی از مشتریان را کند کند.
با این حال ، Monabanq سعی می کند عدم وجود یک آژانس فیزیکی را با خدمات مشتری توجه پر کند: خدمات مشتری MONABANQ “خدمات مشتری منتخب سال” ، دسته بانکی آنلاین بودبرای ششمین سال متوالی در سال 2023. برای تماس با خدمات مشتری Monabanq ، اینجاست.

قیمت حساب مشترک MONABANQ

سرویس قیمت خدمات
افتتاح ، بهره برداری و نظارت بر حساب خود
صورت حساب ماهانه رایگان
افتتاح ، تحول یا جداسازی حساب مشترک رایگان
هزینه نگه داشتن حساب 3 یورو (-50 ٪ برای کودکان زیر 18 سال)
بیانیه حساب کپی 12 یورو (گنجانده شده در Uniq+)
چک
تخفیف و بررسی رایگان
پرداخت با چک رایگان
هزینه های مخالفت توسط فرستنده بررسی می شود رایگان
سهم کارت Debit CB فوری رایگان
از بین بردن گونه ها به توزیع کننده بلیط اتوماتیک در کشورهای EEA رایگان
هزینه های مخالف کارت رایگان
انتقال
پذیرش و انتشار یک انتقال رایگان*
هزینه های انتقال گاه به گاه رایگان*
انتقال بین المللی ، صادر شده یا دریافت شده (حداقل 20 یورو) 0.1 ٪ از مقدار (شامل Uniq و Uniq+)
کشف و اعتبار
بدهکاران بهره – مجاز کشف شده نرخ اسمی با 8 ٪ در سال
منافع بدهکار غیرمجاز – تخفیف سقف میزان نظارتی – 0.05 ٪

EEE: فضای اقتصادی اروپا

چرا یک حساب مشترک Monabanq باز کنید ?

1. عملیات ساده و مؤثر
 • مراحل ساده شده است: همه چیز از طریق وب سایت ، در هر زمان ، از تلفن همراه یا رایانه لوحی انجام می شود. برنامه “ساعت هوشمند” و یک دستگاه هشدار پیام کوتاه یا پستی نیز مدیریت حساب را تا حد زیادی تسهیل می کند.
 • حساب است به طور کامل به صورت آنلاین اداره می شود, و این ، از ایجاد آن که تنها چند دقیقه طول می کشد. لغزش های دیجیتال همچنین به شما امکان می دهد چک های آنلاین را ضبط کنید.
 • هزینه های بانک های آنلاین کاهش می یابد در مقایسه با بانکهای معمولی.
2. بدون شرایط درآمدی

هر مشتری ، بانکی ممنوع ، می تواند در کلیه پیشنهادات Monabanq مشترک شود ، حتی اولین پیشنهادهایی که کارت ویزای ویزا برتر و ویزای پلاتین است. وجود دارد حداقل درآمد برای توجیه. لطفاً توجه داشته باشید ، شما هنوز هم مجبور خواهید بود اسناد مربوط به وضعیت مالی خود را منتقل کنید: آخرین لغزش حقوق (اگر کارمند هستید) ، صفحات اعلامیه مالیاتی خود (اگر بازنشسته یا خود شاغل هستید) ، اثبات آموزش (اگر بازنشسته باشید) شما دانشجو هستید) ، … اما با باز شدن حساب ، حداقل درآمد توسط Monabanq لازم نیست.

این یک مزیت بسیار مهم است ، به خصوص برای دانش آموزان یا زوج های جوان. برای مقایسه ، به عنوان مثال Bforbank هنگام باز کردن حساب مشترک به حداقل درآمد 2400 یورو خالص نیاز دارد.

3. Monabanq ، شریک CIC

مشتریان Monabanq ، اگرچه این یک بانک آنلاین است ، اما می توانند در هر زمان به دست بیاورند چک برای بررسی بدون هزینه اضافی در یکی از 2،000 پیشخوان اتوماتیک شریک Monabanq CIC Partner. آنها همچنین می توانند هر سال اجرا کنند حداکثر 5 واریز نقدی, هزینه اضافی در توزیع کنندگان ATC از CIC. این یکی از معدود بانکهای آنلاین است که با آژانس های فیزیکی ارتباط نزدیکی دارد و باعث می شود در سطح روابط مشتری رقابتی شود.

 • سایر خدمات ارائه شده توسط Monabanq
 • محصولات پس انداز از جمله جزوات بانکی (جزوه A ، کتاب توسعه پایدار ، کتاب رشد ، کتاب پس انداز ، حساب مدت)
 • پیشنهادی برای جوانان (جزوه جوان ، حساب پس انداز جوان)
 • محصولات بیمه عمر (حق بیمه Life Monvanaq) ، اعتبار مصرف کننده (وام خودرو ، اعتبار کار ، اعتبار تجدید پذیر) ، بیمه (وام گیرنده ، اتومبیل ، بهداشت ، مشروط ، مسکن) و وام از سال 2019.

اطلاعات بیشتری در مورد Monabanq برای مقایسه پیشنهادات Monabanq در مقایسه با سایر بانک های آنلاین کسب کنید ، با مقایسه بانک های آنلاین ما مشورت کنید. همچنین نظر کامل ما را در مورد Monabanq کشف کنید.