در حالی که Mortal Kombat 1 یک فاجعه در Nintendo Switch است ، بازیکنان می گویند که آنها دروغ گفته اند و آنها اثبات آن را دارند – Millenium ، Company of Heroes Collection حمله را در 12 اکتبر در Nintendo Switch |

مجموعه شرکت قهرمانان حمله را در 12 اکتبر در نینتندو سوئیچ آغاز می کند

پنجشنبه 21 سپتامبر 2023 – رویکرد فرود برای مجموعه شرکت قهرمانان در سوئیچ نینتندو ! Legend of the Real -time شروع های عالی خود را در کنسول نینتندو ایجاد می کند پنجشنبه 12 اکتبر بعدی: پیش از “.

در حالی که Mortal Kombat 1 یک فاجعه در Nintendo Switch است ، بازیکنان می گویند که به آنها دروغ گفته اند و آنها اثبات آن را دارند

Mortal Kombat 1 به تازگی منتشر شده است و بازخورد طرفداران مجوز بسیار مثبت است. به جز در سوئیچ نینتندو. به نظر می رسد در کنسول ، بازی از بسیاری از مشکلات گرافیکی رنج می برد و یک تریلر “دروغین” برای قرار دادن روغن روی آتش آمد !

Mortal Kombat 1 چند روز پیش در PlayStation 5 ، Nintendo Switch ، Xbox Series X/S و PC منتشر شد تا از طرفداران بازی های Fighting Games لذت ببرد. هواداران مجوز این فرصت را خواهند داشت که یک فتنه بی سابقه را کشف کنند ، که نوید بخشی از اقدام و تلفات جدید را می دهد. اما در حالی که به نظر می رسد انتقادات تولید استودیوهای Netherrealm را تحسین می کند, نسخه سوئیچ موضوع بازخورد بسیار منفی است. موجی از انتقاد که با کشف a تقویت شده است “Subterfuge” در تریلر نینتندو سوئیچ از Mortal Kombat 1 !

یک تریلر سوئیچ. ضبط شده در رایانه ?

تریلر پرتاب برای نسخه سوئیچ منتشر شده توسط نینتندو آمریکا به اوضاع رسیده است. در واقع, تماشاگران تریلر به سرعت متوجه اعلان بخار شدند.

در ساعت 1:53 ، یک پاپ آپ در گوشه سمت راست صفحه نمایش با متن خاص برای استفاده از Steam ظاهر می شود. به نوبه خود ، نینتندو سیستمی برای دستیابی به سیستم موجود در سیستم عامل های دیگر ندارد. بنابراین مسلم بود که این تریلر روی کنسول مورد نظر شلیک نشده است. این باعث شده است که بسیاری از کاربران سوئیچ ، که احساس می کنند “خیانت”. با توجه به وضعیت نسخه بازی در کنسول ژاپنی ، بازیکنان این تریلر را واجد شرایط می کنند “Subterfuge”.

اعتبار: نینتندو از آمریکا / Netherrealm (فیلم از زمان خصوصی) - Mortal Kombat XI

Mortal Kombat 1 در Nintendo Switch به اتفاق آرا نیست

از زمان انتشار آن ، نسخه سوئیچ Mortal Kombat 1 به طور گسترده مورد انتقاد قرار گرفته است. با این حال ، Opus قبلی ، Mortal Kombat 11 ، به درستی روی کنسول نینتندو عمل می کرد. اما این بازی جدید در سوئیچ برخی از مشکلات دارد. اصلی ، که موضوع بسیاری از تمسخر توسط جامعه بوده است ، گرافیک است.

تریلر و مشکلات آن باعث می شود اوضاع از قبل برای بازیکنان بسیار جالب تر باشد. در شبکه ها ، ما می توانیم شهادت های بسیاری از کاربران سوئیچ را بخوانیم ، که می توانند نسخه بعدی را در کنسول نینتندو ترجیح دهند تا گرافیک بهتری داشته باشند ! اگرچه تکه ها می توانند در آینده تمیز شوند, طرفداران مجوز به وضوح خوش بین نیستند.

هفته گذشته ، تیم های Netherrealm از ورود Mortal Kombat 1 ، Opus بعدی مجوز معروف خبر دادند. با این حال ، نشت DLC آن در حال حاضر در شبکه ها پخش می شود و به نظر می رسد تقصیر یک شرکت بزرگ است !

بازیکنان حتی خشن تر از فینالیست های این بازی مشهور ، از عملکرد مگان فاکس در نقش یکی از شخصیت ها به شدت انتقاد می کنند. و بدترین قسمت این است که اولین بار برای این بازی نیست ، طرفداران دندان های خود را می چسباند.

مجموعه شرکت قهرمانان حمله را در 12 اکتبر در نینتندو سوئیچ آغاز می کند

این پاییز در نینتندو سوئیچ ، با کمپانی شرکت Company of Heroes را دوباره زنده کنید

پنجشنبه 21 سپتامبر 2023 – رویکرد فرود برای مجموعه شرکت قهرمانان در سوئیچ نینتندو ! Legend of the Real -time شروع های عالی خود را در کنسول نینتندو ایجاد می کند پنجشنبه 12 اکتبر بعدی: پیش از “.

استودیوی تعاملی وحشی مسئول حمل نینتندو سوئیچ بود ، شرکت قهرمانان و دو پسوند حماسی آن, جبهه های مخالف وت Tales of Valor, بعد تاکتیکی استثنایی خود را در این پشتیبانی جدید حفظ کنید. سربازان آمریکایی و انگلیس را رهبری کنید ، بلکه نیروهای نخبگان Panzer و Wehrmacht را از طریق مبارزات تعیین کننده در قلب جنگ جهانی دوم هدایت کنید. سفرهای سریع و اقدامات تیم ملی هماهنگ از یک سیستم کنترل کاملاً جدید بهره می برد ، به طور خاص برای Nintendo Switch شکل گرفته است.

مجموعه شرکت قهرمانان در تاریخ 12 اکتبر با قیمت از قبل در Nintendo Eshop در تاریخ Nintendo ESHOP در دسترس است 24.99 یورو.

توجه داشته باشید : مجموعه شرکت Heroes فقط در هنگام راه اندازی انفرادی قابل پخش خواهد بود. چند نفره بعداً از طریق بروزرسانی اضافه می شود.

https://i0.wp.com/www.cosmocover.com/wp-content/uploads/2023/09/cohc-switch_pda_1920x1080_timeline.png؟resize=731٪2C411&ssl=1&ssl=1

اشتراک گذاری :

 • برای به اشتراک گذاری در توییتر کلیک کنید (در یک پنجره جدید باز می شود)
 • برای به اشتراک گذاری در فیس بوک کلیک کنید (در یک پنجره جدید باز می شود)
 • برای به اشتراک گذاشتن در WhatsApp کلیک کنید (در یک پنجره جدید باز می شود)
 • برای ارسال پیوند نامه الکترونیکی به یک دوست کلیک کنید (در یک پنجره جدید باز می شود)
 • بیشتر
 • برای به اشتراک گذاشتن در Tumblr کلیک کنید (در یک پنجره جدید باز می شود)
 • برای چاپ کلیک کنید (در یک پنجره جدید باز می شود)
 • برای به اشتراک گذاری جیب کلیک کنید (در یک پنجره جدید باز می شود)
 • برای به اشتراک گذاری Pinterest کلیک کنید (در یک پنجره جدید باز می شود)
 • برای به اشتراک گذاری در تلگرام کلیک کنید (در یک پنجره جدید باز می شود)
 • برای به اشتراک گذاری Reddit کلیک کنید (در یک پنجره جدید باز می شود)
 • برای به اشتراک گذاشتن در LinkedIn کلیک کنید (در یک پنجره جدید باز می شود)