Motocross Electric برای بزرگسالان – MX One 12kW 21/18 – Euroimportmoto Dirt Bike Quad Children ، Stark Varg: Motocross Electric

قدرتمندترین موتور سیکلت برقی در جهان ، استارک وارگ را کشف کنید

زیست محیطی تر و آسان تر برای نگهداری: با انتشار صفر و بدون تغییر فیلتر ، Varg Stark به یک سطح نگهداری بسیار پایین نیاز دارد. به راحتی به عنوان دوچرخه نگهداری می شود.

Motocross برقی برای بزرگسالان – MX One 12kW 21/18

Motocross برقی برای بزرگسالان - MX One 12kW 21/18

انقلاب موتور الکتریکی اکنون با موتور سیکلت جدید MX-One از XTRM Factory 81 شروع می شود ! یک موتور 12 کیلو وات در کرست ، بیش از 60 نیوتن متر همراه با باتری لیتیوم با 5 کیلووات ساعت CATL (84V / 60A)

اولین موتورسیکلت برقی برای بزرگسالان با بهترین قیمت در وب

به همان اندازه که به عنوان همتایان موتور گرما جاه طلب است اما با این مزیت باعث ایجاد سر و صدا و تولید گاز آلوده نشده است. MX One با داشتن یک موتور آهنربای دائمی (که به آن موتور بدون برس نیز گفته می شود) قدرت 12 کیلو وات (حدود 17 اسب بخار) را با گشتاور 60 نانومتر تحویل می دهد !

یک موتور سیکلت الکتریکی ساکت و قدرتمند !

این یک موتور سیکلت رقابتی است که Xtrm Factory 81 ما را به ما ارائه می دهد ! باتری لیتیوم آن از سلولهای CATL استفاده می کند ، همان مواردی که در اتومبیل های برقی تسلا استفاده می شود ! کافی است که بلافاصله بگوییم ، طول عمر این باتری بسیار عالی است و زمان شارژ فوق العاده سریع! 3 ساعت برای بار کامل در شارژر 15A اجازه دهید. نکته مهم دیگر ، می توان باتری را فقط در 60 ثانیه جایگزین کرد ! بله 60s برای تغییر باتری 5 کیلووات ساعت ، در جهان موتور الکتریکی بی سابقه است.

برقی ، مدرن ، قابل اعتماد: همه با استقلال راحت

بیایید در مورد استقلال صحبت کنیم ، زیرا بله ، اغلب موضوعی است که وسایل نقلیه برقی را آزار می دهد. خوب موتور سیکلت برقی MX.یکی از آنها استقلال عالی بیش از 100 کیلومتر ارائه می دهد ! در استفاده استاندارد ، تقریباً 130 کیلومتر استقلال را بشمارید. برای استفاده بیشتر از استفاده اسپرت ، حدود 80 کیلومتر استقلال را بشمارید. این موتور سیکلت الکتریکی قدرتمند برای بزرگسالان با داشتن گیربکس مکانیکی 4 -speed خود ، از این رقابت خارج می شود ! در واقع گیربکس مکانیکی این امکان را فراهم می آورد تا به بهترین وجه سرعت موتور را برای سازگاری با همه زمین ها و تمام سطوح مدیریت کنید.

یک موتور سیکلت الکتریکی با استقلال زیاد ، سبک و قدرتمند. چه کسی بهتر می گوید ?

در واقع یافتن a دشوار است موتور سیکلت الکتریکی صلیب با یکی هم ارزش زیادی برای پول ! او سبک وزن 108 کیلوگرم مانور پذیری آن را تسهیل می کند و اجازه می دهد تا سریع گرفتن. مناستقلال بیش از 100 کیلومتر به شما امکان می دهد بدون ترس از شکست ، از آرامش لذت ببرید. در هر صورت تغییر سریع باتری به شما امکان می دهد چین و چروک های خود را به همان اندازه که می خواهید گسترش دهید ! سرانجام ، او موتور قدرتمند شما را به همه جا می برد ، هیچ چیز نمی تواند در برابر او مقاومت کند ، جدا از ترس از چرخاندن کامل دسته.

بررسی مشتری: 4.1/5 (59 بررسی)
ارجاع تاریخ در دسترس بودن: Tweet Share Pinterest
تحویل بین 09/28/2023 و 08/10/2023 از: 99.36 یورو

برآورد تعرفه های تحویل متغیر مطابق با بخش مقصد. مهلت حمل و نقل ، به استثنای زمان آماده سازی برای سفارش.

قدرتمندترین موتور سیکلت برقی در جهان را کشف کنید استارک وارگ !

استارک وارگ: قدرتمندترین موتور سیکلت برقی در جهان!

استارک وارگ

“Motocross را طراحی کنید سریعترین و سرگرم کننده ترین جهان به منظور تجربه هیجان و اثبات اینکه فناوری برقی از جوهر بیشتر است.

ما محدودیت های فناوری را تحت فشار قرار می دهیم تا با توسعه به آینده موتورسواری مراجعه کنیم موتور سیکلت های برقی کارآمدتر از موتور سیکلت های سنتی هستند ؛ ما از دنیای پایداری الهام خواهیم گرفت.

نه تنها به این دلیل که شما بهترین ها را برای طبیعت می خواهید ، بلکه به این دلیل که شما هیجان نهایی را می خواهید ، ما استارک وارگ را ایجاد کردیم سفارشی برای شما.

خلبانی آسان تر است ، نیاز دارد نگهداری کمتر, می تواند به کار رود هر جا بدون ایجاد مزاحمت در همسایگان و کارآمدتر از موتور سیکلت های حرارتی سنتی است.””

Varg Stark شما از 189 € در ماه در LOA با مسابقه جوانه

اطلاعات فنی:

  • قدرت: 60 CV یا گزینه آلفا استارک 80 CV
  • وزن: 118 کیلوگرم پر از بار
  • زن و شوهر چرخ: 938 نانومتر
  • خودمختاری: تا 6 ساعت با توجه به استفاده و حالت
  • زمان بارگیری: 1 تا 2 ساعت
  • ظرفیت باتری: 6.4 کیلووات ساعت
  • سیستم های تعلیق: کله, سفر جلو / عقب 310 میلی متر
  • حالت های رانندگی: بیش از 100
  • تنظیمات: منحنی برق ، ترمز موتور ، فرمان اینرسی ، کنترل کشش
  • قیمت: 12.900 یورو در نسخه 60cv / 13،900 یورو در نسخه 80cv

استارک وارگ: قدرتمندترین موتور سیکلت برقی در جهان!

عملکرد نامحدود

امروز به خلبانی چه می خواهید ? 450 سی سی چهار بار ? 125 سی سی دو زمانه ? چیزی بین این دو ?

وارگ متنوع ترین و پیشرفته ترین موتورسواری روی کره زمین است. می توان آن را به راحتی با مهارت ها و سبک خلبان خود در هر مدار سازگار کرد. با تشکر از برنامه Stark Varg ، می توانید حداکثر 100 حالت رانندگی ایجاد کنید و پنج حالت به طور مداوم در موتور سیکلت پیکربندی می کنید.

شما فکر می کنید همه چیز را دیده اید ? با 30 ٪ قدرت بیشتر در مقایسه با 450 سی سی کلاسیک ، استارک وارگ به لطف یک پیشرانه که 9 اسب بخار در هر کیلوگرم 9 اسب بخار قدرت تولید می کند ، قدرت 80 اسب بخار را ارائه می دهد. موتور سیکلت همچنین گشتاور قابل توجهی از 938 نانومتر را به چرخ عقب تحویل می دهد.

به تنظیم فوری سبک کار خود نیاز دارید ? دقیقاً تنظیم قدرت ، ترمز موتور ، کنترل کشش و فرمان اینرسی مجازی (گواهی فعلی) از برنامه Stark Varg: یک ابزار کامل و بصری ، که از صفحه iOS یا Android خود در دسترس است ، که به شما امکان می دهد موتور سیکلت و مدیریت خود را به طور کامل کنترل کنید.

استقلال عالی

Stark Varg به شما خودمختاری شبیه به 450 سی سی با کامل اما بدون آلاینده محیط ، با باتری با ظرفیت 6KWH را ارائه می دهد. یک شارژ کامل بسته به سوکت و شارژر بین 1 تا 2 ساعت طول می کشد. یک باتری کاملاً شارژ شده استارک وارگ به شما امکان می دهد تا در حالت MXGP یک کار کامل انجام دهید یا تا 6 ساعت پیاده روی صلح آمیز لذت ببرید.

طراحی ابتکاری باتری Stark Varg “Flying V” توسط یک ساختار منیزیم سبک در لانه زنبوری ، در حین ثبت اختراع مشخص می شود ، که هر سلول را مستقیماً به کیس متصل می کند. رسانایی بالای مورد خنک کننده هوا ، دمای پایدار و یکنواخت را تضمین می کند و وزن غیر ضروری خنک کننده مایع یا بخار را از بین می برد.

متراکم ترین باتری انرژی در جهان. معماری مورد باتری لانه زنبوری یک ساختار بسیار جامد ، سبک و جمع و جور را تضمین می کند و به انعطاف پذیری رانندگی وارگ کمک می کند.

شما این آزادی را دارید که در هر کجا ، در هر زمان ، در صندلی تقریباً Stark Varg که شما را به طبیعت نزدیک می کند و به شما کمک می کند تا هنگام قدم زدن در مکانهایی که قبلاً هرگز تصور نمی کردید ، از محیط خود استفاده کنید.

دست زدن به باورنکردنی

با 110 کیلوگرم در مقیاس ، استارک وارگ سبک است. یکی از مهمترین دارایی های گروه موتور سیکلت الکتریکی ما در این واقعیت نهفته است که فقط بخشی از بی تحرکی موتور بنزینی را در خود جای داده است که احساس سبکی به شما می دهد.

به لطف یک مسکن یکپارچه موتور به عنوان یک مؤلفه ساختاری ، ما توانستیم در حالی که دارای خواص مقاومت یکسان یا بالاتر و خصوصیات انعطاف پذیری بهینه شده است ، تقریباً 50 ٪ سبک تر از رقابت ایجاد کنیم.

موتور الکتریکی فیبر کربن تنها بخشی از بی تحرکی را در مقایسه با یک موتور چهار یا حتی دو مرحله تولید می کند. این سبکی ، چابکی و مانور استثنایی است.

یک تجزیه و تحلیل مقایسه ای برای تبدیل شدن به بهترین: ما با دقت آزمایش و تجزیه و تحلیل کارآمدترین Motocross. این رویکرد به ما امکان می دهد شاسی حتی بهتری را طراحی کنیم که انعطاف پذیری پیچشی عمودی ، جانبی و ایده آل را برای خلبانی قابل پیش بینی ، پایدار و راحت ارائه می دهد.

سیستم تعلیق کایابا: با همکاری کایابا و لمس فنی ، تعلیق وارگ استارک 310 میلی متر سفر را برای چنگال و تعلیق عقب ارائه می دهد. افزایش میله اتصال برای راحتی و پایداری در حالی که به حداکثر می رسد بهینه شده است. هفت تنظیم اساسی مختلف برای خلبانان با اختلاف وزن 5 کیلوگرم وجود دارد ، به این معنی که می توانید تعلیق متناسب با وزن و سبک خلبانی خود را انتخاب کنید.

دستکاری آسان

موتور تقریبا ساکت استارک وارگ به شما امکان می دهد تا در هر مکانی ، در هر زمان رانندگی کنید و در مکانهایی که هرگز تصور نمی کردید ، در مورد امکان پیاده روی همه زمینی تجدید نظر کنید.

زیست محیطی تر و آسان تر برای نگهداری: با انتشار صفر و بدون تغییر فیلتر ، Varg Stark به یک سطح نگهداری بسیار پایین نیاز دارد. به راحتی به عنوان دوچرخه نگهداری می شود.

ارزان تر و اتلاف وقت کمتر: بدون سوخت ، قطعات یدکی کمتر ، اتلاف وقت برای نگهداری ، زمان بیشتری برای چرخش.

بودجه ممکن در LOA ، از 189 € در ماه

با فروشنده ما تماس بگیرید شبیه سازی تأمین مالی در لوا, از 189 € در هر ماه::

– از طریق تلفن در 05.58.41.99.00, از ماتیو بپرسید
– از طریق ایمیل در Commercial2@Tracing.کم