دوچرخه برقی یا اسکوتر برقی روزانه? | بالا ، دوچرخه اسکوتر برقی – Motors Planet

دوچرخه اسکوتر برقی 14 محصول وجود دارد

بین دوچرخه یا اسکوتر برقی ، اختلاف قیمت مهم است. خیلی بیشتر از آنچه ممکن است در جای دیگر فکر کنید !

دوچرخه برقی یا اسکوتر برقی برای سفرهای روزانه ?

اکنون زمان میکرومیوم بودن زمان است ! حرکت سریعتر ، آسان تر و زیست محیطی تر ، دوچرخه برقی و اسکوتر هر کدام مزایای قابل توجهی دارند. گیر افتادن در ترافیک به یک خاطره دوردست تبدیل می شود !
برای انتخاب خود ، عوامل مختلفی در نظر گرفته می شود. این مورد قابلیت حمل ، راحتی یا استقلال است. آیا می توانید یک دوچرخه برقی را به استودیوی خود بیاورید ? یک را برای صعود از پله های ساختمان خود بدون آسانسور بندر کنید ? بنابراین بسیاری از عناصر مورد توجه قرار نمی گیرند ! بنابراین ، آیا شما دوچرخه برقی یا اسکوتر برقی هستید؟ ? ما سهام می گیریم !

دوچرخه برقی یا اسکوتر برقی: نحوه انتخاب بین این دو ?

سرعت/سرعت

سریعترین چیست ? قرعه کشی ! دوچرخه های برقی و اسکوتر برقی به طور کلی سرعت مشابهی دارند. با این حال ، اگر شما به رانندگی در ترافیک متراکم یا در خیابان های درگیر در یک شهر عادت کرده اید ، سرعت ممکن است نگرانی اصلی شما نباشد.
توجه داشته باشید که Vaes سرعت محدود با تنظیم در 25 کیلومتر در ساعت. اگر با یک دوچرخه برقی روبرو شوید که قیر می رود ، احتمالاً یک دوچرخه با سرعت است ، وسیله ای برای حمل و نقل در دسته موتور سیکلت ها (45 کیلومتر در ساعت ، هدفون ، دستکش و صفحه معدنی اجباری ، ممنوع از دوچرخه سواری مسیر).
از نظر اسکوتر برقی ، بیشتر در نگاهی حدود 25 کیلومتر در ساعت, دیگران هیولا قدرت هستند که می توانند به حداکثر سرعت 80 کیلومتر در ساعت برسند. نیازی به گفتن نیست ، آنها پرهزینه ، خطرناک ، عظیم و رسماً ممنوع هستند ، یا به اصطلاح ناشناخته هستند.

خودمانی

دوچرخه های برقی و اسکوتر برقی هر دو یک راه عالی برای جابجایی در شهر هستند. با این حال ، تفاوت های اساسی بین این دو وجود دارد. واضح ترین این است خودمانی : یک دوچرخه برقی می تواند سفر کند تا 100 کیلومتر با یک بار واحد ، در حالی که یک اسکوتر برقی به طور کلی فقط یک استقلال تقریباً دارد 20 کیلومتر.
گفته می شود ، اسکوترهای برقی حمل و نقل نسبتاً آسان هستند. بنابراین استقلال برای مسافرانی که می توانند آنها را برای شارژ مجدد آنها به دفتر وصل کنند ، کمتر نگران کننده است.
اگر مجبورید مسافت های طولانی را مرور کنید ، دوچرخه برقی بهترین گزینه است. اگر سفر شما کمتر از 20 کیلومتر باشد ، یک اسکوتر برقی این ترفند را کاملاً انجام می دهد.

قابلیت حمل

بدون تعجب, اسکوترهای برقی حمل و نقل بسیار ساده تر هستند و برای ذخیره آن دوچرخه های برقی. آنها فضای زیادی را نمی گیرند و هستند تاشو, که وقتی در یک آپارتمان بدون آسانسور زندگی می کنید بسیار کاربردی است. یا اگر مجبور هستید به طور مرتب حمل و نقل عمومی را قرض بگیرید. همچنین اگر نمی توانید دوچرخه خود را در مقابل دفتر پارک کنید ، مفید است.
یک اسکوتر برقی به طور کلی بین 10 تا 15 کیلوگرم وزن دارد. از طرف دیگر ، تعداد کمی از دوچرخه های برقی کمتر از 20 کیلوگرم وزن دارند و فقط تعداد انگشت شماری از دوچرخه های برقی سبک (بسیار گران) موفق به زیر 15 کیلوگرم می شوند.

راحتی

از نظر راحتی, دوچرخه برقی به طور قطعی نخل را برنده می شود. یک صندلی راحت و دسته های دستی دارد که به شما امکان می دهد تا به راحتی مسافت های طولانی را بپوشانید. تقریباً در همه جا ، حتی در مسیرهای پیاده روی می توانید از آن استفاده کنید !
بیشتر دوچرخه های برقی دارای یک قاب و لاستیک های گسترده برای پشتیبانی از وزن باتری و موتور هستند. کوه های کوهستانی و هیبریدی مجهز به سیستم های تعلیق هستند ، همانطور که در جاده های شهری پررنگ مفید است و با لانه های مرغ مانند مسیرهای پیاده روی همراه است.
این بدان معنی نیست که اسکوتر های برقی ناراحت کننده هستند. بسیاری از مدل ها حتی به لاستیک های بزرگ و سیستم های تعلیق مجهز هستند ، اما این باعث می شود که آنها تاشو و حمل و نقل را دشوارتر کنند. برای اکثر مسافران ، این اضافات در برابر یکی از دارایی های اصلی اسکوتر قرار می گیرند: کالا.
بدیهی است که ایستادن روی یک اسکوتر هرگز به اندازه نشستن روی یک دوچرخه برقی راحت و آرام نخواهد بود.

با جلوگیری از ترافیک ، مرد را برای کار روی اسکوتر برقی خود در حال عزیمت

امنیت

شما ممکن است یکی از کسانی باشید که نگران ترک دوچرخه خود در جلوی مطب ، در ایستگاه یا به سادگی در پایین یک ساختمان هستید !
در واقع ، دوچرخه ها و حتی دوچرخه های برقی بیشتر دارند خطر پرواز زیاد. می توانید تصور کنید ، قیمت فروش مجدد مهم است. این نیاز به سرمایه گذاری در یک کالا دارد ضد سر و مشترک در a بیمه. این شرم آور خواهد بود که آن را پرواز کنید ! Vaes همچنین از اسکوتر برقی بسیار بیشتر درخواست می کند.
با توجه به اسکوتر ، آنها را می توان در همه جا حمل کرد ، که این امر از ترک آنها جلوگیری می کند.

ثبات

دوچرخه های برقی هستند سنگین تر و پایدار تر آن اسکوتر برقی. ساختار آنها برای حمایت از وزن شما طراحی شده است که از خطر افتادن و کشویی جلوگیری می کند. بدون اینکه فراموش کنیم چرخ های دوچرخه بسیاری از بی نظمی های جاده را جذب می کنند.
این یک جفت آستین دیگر برای اسکوتر برقی است. آنها می توانند به راحتی نامتعادل باشند و کوچکترین لانه در جاده می تواند شما را از دردسر جذب کند. این یکی از دلایل اصلی تصادف است.
Trottinetists همچنین نسبت به دوچرخه سواران نسبت به رانندگان کمتر قابل مشاهده است ، که این امر خطر تصادف را افزایش می دهد. از طرف دیگر ، در صورت سقوط ، موقعیت ایستاده به شما امکان می دهد تا راحت تر روی پاهای خود بیفتید.
سرانجام ، نشان دادن جهت خود هنگام بلند کردن بازوی خود وقتی می خواهید چرخش کنید اسکوتر بسیار خطرناک تر از دوچرخه است !
اگر به دنبال چیزی ایمن و ایمن هستید ، دوچرخه برقی بهترین متحد شما خواهد بود !

ترمز

همانطور که می دانیم ، در جاده ، کیفیت ترمز مهم است !
دوباره اینجا, ترمز VAE بسیار کارآمد است با تشکر از چرخ های بزرگ آن. لنت های ترمز دوچرخه به دور از محور چرخ هستند که امکان ترمز مؤثر را فراهم می کند. برای متوقف کردن ماشین مسابقه خود به قدرت زیادی احتیاج نخواهید داشت.
اسکوترهای برقی به طور کلی دارند 2 ترمز : یکی روی دسته های فرمان ، دیگری روی چرخ. آنها زمان بیشتری از دوچرخه می گیرند تا هنگام برخورد به یک مانع متوقف شوند ، که می تواند هنگام رانندگی در انباشت خطرناک باشد.

زن و شوهر در دوچرخه برقی

طول عمر

اینکه دوچرخه می تواند در برابر تست های زمانی مقاومت کند یکی از اصلی ترین مزایای آن است. بسیاری از دوچرخه ها بدون سرعت می گذرد.
چگونه آن را توضیح دهیم ? در قسمت های VAE استانداردهایی وجود دارد. چند سال پس از خرید ، آنها می توانند بدون مشکل تعمیر شوند. آنها هرگز دست نخورده (تقریبا) !
با توجه به اسکوتر ، هر تولید کننده استانداردهای خاص خود را دارد. در صورت عدم وجود تولید کننده ، چگونه می توان قطعات را تغییر داد ? آیا باید همه چیز را تغییر دهیم ? یه جدیدش را بخر ? آیا تعمیرات در طی چند سال امکان پذیر خواهد بود ? هیچ چیز مشخص نیست ..
طول عمر باتری های دوچرخه و اسکوتر برقی گنجانده شده است بین 2 تا 5 سال, بستگی به استفاده شما دارد. بیشتر آنها در لیتیوم یون با طول عمر در 500 چرخه بارهای کامل تخمین زده می شود. می توانید هزاران کیلومتر سفر کنید !

دامنه قیمت

در کل ، دوچرخه برقی گران تر هستند. برای یک اسکوتر برقی می توانید حساب کنید به طور متوسط ​​بین 400 تا 1000 € (اگرچه بسیار گرانتر است). این نت از دوچرخه های برقی شور تر است متوسط ​​قیمت یک شهری 1500 تا 3000 یورو است.
اقتصادی ترین گزینه بدون شک اسکوتر برقی است ! یکی از محبوب ترین آنها شیائومی M365 است که از ارزش بسیار خوبی برای پول بهره می برد. برای کمتر از 500 € ، شامل: دامنه 30 کیلومتر ، سرعت 25 کیلومتر در ساعت ، یک موتور 250 وات ، سیستم EABS ، یک فانوس دریایی LED یا یک سیستم تاشو فوق العاده ساده است.

نتیجه گیری: بهترین گزینه چیست ?

شما آن را دیده اید ، دوچرخه و اسکوتر برقی هرکدام مزایا و مضرات خود را دارند. اما بهترین انتخاب برای شما چیست ? این واقعاً به ماهیت سفرهای شما بستگی دارد.
دوچرخه های برقی طولانی مدت سودآورتر هستند. آنها از موتور بلکه با پدال زدن نیز تغذیه می شوند ، در حالی که اسکوتر برقی فقط با برق تأمین می شود و به طور مداوم به باتری نیاز دارند (که احتمالاً باید جایگزین شود).
اگر قصد استفاده از آنها را برای انجام خرید یا فرزندان خود به مدرسه دارید ، دوچرخه برقی بهترین انتخاب است. گزینه های زیادی دارد: قفسه های بزرگ چمدان ، صندلی های اضافی ، ظرفیت بارگذاری زیاد … اگر می خواهید در طول سفر خود ورزش کنید ، یک واله سبک بیشتر برای شما مناسب خواهد بود. سرانجام ، اگر شیوه حمل و نقل ایده آل شما در ترافیک ، نور مسافرتی و فرصتی برای صعود به راحتی در اتوبوس ، قطار یا مترو باشد ، اسکوتر برقی برای شما ضروری است.
به اختصار ! به چیزی نیاز دارید که به صندوق عقب ماشین شما می رود و شما را خراب نمی کند ? برای اسکوتر برقی انتخاب کنید ! می خواهید کمی تلاش جسمی انجام دهید و مسافت های طولانی را بچرخانید ? یک دوچرخه برقی بگیرید ! شما معنی دارید ? هر دو را تصویب کنید !

دوچرخه اسکوتر برقی 14 محصول وجود دارد.

EVO 26 دوچرخه برقی

این دوچرخه برقی فوق العاده با کمک برقی همه مسیر به شما امکان می دهد از سفرهای شهری خود و همچنین پیاده روی در حومه شهر – 250 وات موتور بدون برس – باتری قابل جابجایی 36 ولت لیتیوم – حالت اسکوتر با دسته شتاب دهنده – 6 Shimano Spee – چرخ بزرگ – چرخ بزرگ – 26 اینچ – استقلال تقریباً 80 کیلومتر 1 سال تضمین شده است

دوچرخه برقی کمپین

دوچرخه اسکوتر برقی “Campagne”

کمک الکتریکی دوچرخه منحصر به فرد این مدل دارای یک مچ دست شتاب دهنده برای 36 -Vols 12ah Volts 12ah Watts است که در مرحله تأمین اتاق اتاق با صحنه با مرکزی در Batton One by Bike با کمک الکتریکی به شما امکان می دهد سفرهای خود را در شهر که حومه شهر با آن قدردانی می کند ، قدردانی کند. چنگال.

ظرف 48 ساعت در فروشگاه ها یا سفرها موجود است

دوچرخه برقی قایق کوچک

دوچرخه برقی تاشو قایق کوچک

VELO با مدل کمک برقی: منحصر به فرد بودن نور با قایق کوچک تاشو دارای یک مچ دست شتاب دهنده اسکوتر اندازه کوچک و تاشو به شما امکان می دهد از مانور و عبور آن در همه جا برای سفرهای خود و سمت عملی آن برای حمل و نقل خودرو – 36 ولت باتری لیتیوم – 250 قدردانی کنید. موتور واتس -.

ظرف 48 ساعت در فروشگاه ها یا سفرها موجود است

دوچرخه برقی لیتیوم

دوچرخه برقی تاشو

مدل دوچرخه کمک برقی: Skiff Ultra Leger Exclusive حالت اسکوتر را روی مچ دست دارد و به شما امکان می دهد سفرهای خود را در شهر و همچنین حومه شهر و همه با راحتی یک دوچرخه کمک برقی – باتری 36 ولت لیتیوم قابل جابجایی – 250 موتور وات 1 سال تضمین شده است

ظرف 48 ساعت در فروشگاه ها یا سفرها موجود است

اسکوتر برقی الکترونیکی

اسکوتر برقی الکترونیکی

Bike E Smart یک اسکوتر برقی است قیمت فروش عادی 1290 یورو است که با قیمت 990 یورو به فروش می رسد

دوچرخه سواری ELEC 1000W 36V

اسکوتر برقی تاشو 1000 وات.

مرحله برقی جدید 2022 برش تصویب شده برای نوجوانان و بزرگسالان ایده آل در جاده ها بلکه در مسیرها زیرا این مدل جدید دارای یک کمک فنر جلو و عقب با یک آونگ جداگانه – موتور 1000 وات – 36 ولت 14 هت باتری – شوک جلو و عقب است جاذبه بزرگسالان و نوجوانان از 12 سال تضمین شده 1 سال

دوچرخه دوچرخه کوهستان 26

Velo A All Terrain Electric Electric.

این VVT برقی تمام -Terrain با سفرهای شهری و پیاده روی در حومه شهر به لطف وزن فوق العاده آن و مهمتر از همه به 5 سطح کمک الکتریکی آن ، با تمام سطوح سازگار است: از 1.50 متر تا 1 ، باتری 75 متر 36 ولت 12 آه لیتیوم 5 سطح کمک برقی قاب آلومینیومی Shimano 21.

ظرف 48 ساعت در فروشگاه ها یا سفرها موجود است

دوچرخه دوچرخه کوهستان 26

Velo A All Terrain Electric Electric.

VVT با کمک الکتریکی تمام زمین های جابجایی شهری و مسیر کشور به لطف وزن فوق العاده آن و به خصوص در 5 سطح کمک برقی GABRIT XL WHEEL 29 اینچ توصیه می کند: از 1.70 متر تا 1 ، 95 متر باتری 36 ولت 12 AH Lithium 5 سطح کمک الکتریکی قاب آلومینیومی Shimano 21.

ظرف 48 ساعت در فروشگاه ها یا سفرها موجود است

دوچرخه سواری ELEC 1000W 36V

اسکوتر برقی تاشو چرخ بزرگ.

اسکوترهای برقی جدید 2023 Grande 10 اینچ 10 اینچ برای نوجوانان و بزرگسالان که در جاده ها ایده آل هستند ، اما در مسیرها نیز تأیید شده است ، زیرا این مدل جدید دارای یک کمک فنر جلو و عقب با یک آونگ جداگانه – 1000 وات موتور – 36 ولت باتری 14 AH – است. فنر قبل و عقب برای بزرگسالان و نوجوانان در نظر گرفته شده است.

ظرف 48 ساعت در فروشگاه ها یا سفرها موجود است

اسکوتر برقی لیتیوم 36 ولت

لیتیوم 36 اسکوتر برقی تاشو.

مدل جدید 2021 Ultra Light تصویب شده اسکوتر برقی ایده آل در جاده های شهر به دلیل اینکه این مدل جدید دارای کمک فنر جلو و عقب با آونگ جداگانه – موتور 1000 وات – 36 ولت باتری لیتیوم – کمک فنر عقب – زین قابل جابجایی – تاشو – 3 سرعت (15.25 .40 کیلومتر در ساعت) برای بزرگسالان و نوجوانان در نظر گرفته شده است.

ظرف 48 ساعت در فروشگاه ها یا سفرها موجود است

جاده اسکوتر سیتی سیتی سیتی

یک اسکوتر برقی Citycoco XXL تأیید شده.

برند جدید اسکوتر برقی 2021: ققنوس مدل: CityCoco New Gabrit XL ، Grand Detocking (Covid-19) !! به سرعت رزرو کنید !! گزینه های سریال دوتایی لیتیوم 60 ولت x2 ، دوتایی استقلال 100 کیلومتر تأیید شده 2 -مسیر ایده آل برای بزرگسالان بدون مجوز از 14 سال بهترین ارزش برای پول است.

ماشین برقی بدون مجوز

ماشین مجوز الکتریکی E-Smart

جدید 2022 Crazy Car Electric Price بدون مجوز برند: Easy Way Model: E -SMART از 14 سال به عنوان گزینه های استاندارد کامل: – MP3 Radio+ System Bluetooth – دوربین پشتی رنگ – بسته شدن مرکزی – ویندوزهای برقی راست و چپ – حداکثر سرعت 45 KM/H – 2000 W ENGINE – باتری 60 ولت – زمان شارژ 6 تا 8.

اسکوتر دوچرخه برقی

تعمیر و نگهداری برقی

معیار اول که بسیار مهم است: قیمت.

بین دوچرخه یا اسکوتر برقی ، اختلاف قیمت مهم است. خیلی بیشتر از آنچه ممکن است در جای دیگر فکر کنید !

برای یک اسکوتر برقی ، به طور متوسط ​​400 تا 800 € طول خواهد کشید. برای یک دوچرخه برقی کمی شور است ، زیرا لازم است بین 800 تا 2000 € حساب شود (بسته به ویژگی های مورد نظر).

شما می فهمید, اقتصادی ترین گزینه بدون شک است: اسکوتر برقی !

(من می خواهم روشن کنم که من در مورد اسکوترهای ورودی/میانی در اینجا صحبت می کنم. مدل های بسیار گرانتر نیز وجود دارد ، اما همچنین برای افزایش ظرفیت ها. برای اطلاعات بیشتر ، به راهنمای کامل ما اختصاص داده شده به قیمت اسکوتر برقی بروید).

با این حال ، من می خواهم به شما هشدار دهم که نباید با این قیمت ها متوقف شوید. دوچرخه و اسکوتر برقی مانند ماشین است: وجود دارد تعمیر و نگهداری انتظار می رود.

البته مقدار آنها به اندازه بالا نیست. اما متناسب با هزینه دستگاه ، هنوز هم می تواند یک پست کوچک هزینه کند.

به عنوان مثال ، برای تغییر باتری ، لازم است حدود 200-400 € تهیه شود. مطمئن باشید ، من یکی از بدترین نمونه ها را انتخاب کردم تا به شما امکان پیش بینی هرگونه امکان را بدهد.

به طور متوسط ​​، سایر هزینه های نگهداری معقول است. این مورد برای اسکوتر در مورد دوچرخه برقی است.

به یاد داشته باشید که برای کاهش هزینه های خود ، بهتر است نگهداری منظم دستگاه خود را انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر ، در مشورت با راهنمای تعمیر و نگهداری ما برای اسکوتر برقی دریغ نکنید .

دوم. استقلال: چه دو چرخ بهترین است ?

خودخواه

عمر باتری یک نکته اساسی است. از این گذشته ، اگر فرصتی برای بارگیری دستگاه خود در طول روز ندارید.

بنابراین کدام یک از این دو دستگاه برقی به شما امکان می دهد تا حد امکان سوار شوید ?

این بار, این دوچرخه برقی است که برنده می شود ! باتری آن به شما امکان می دهد بدون مشکل تا 50 کیلومتر سفر کنید. نمره برای اسکوتر برقی بسیار کمتر است که به شما امکان می دهد به طور متوسط ​​به 30 کیلومتر برسید.

البته اگر تصمیم به سرمایه گذاری در یک مدل گران تر دارید ، همان مایونز نخواهد بود. به عنوان مثال ، یک اسکوتر برقی خارج از جاده یا بالا ، تا 70 -80 کیلومتر استقلال می رسد. همین مورد برای دوچرخه های برقی قدرتمند.

با این حال ، این نکته باقی مانده است که با دوچرخه غیرقابل انکار است. این با اندازه باتری توضیح داده می شود ، که اغلب در دوچرخه بزرگتر است. بلکه با کمترین مصرف برق آن.

برای ایده به شما: اسکوتر به طور متوسط ​​مصرف الکتریکی 1.4 کیلو وات در هر کیلومتر در حالی که دوچرخه 0.72 کیلو وات مصرف می کند.

توضیحات کوچک: اگر استقلال بزرگ برای برخی از اهمیت زیادی برخوردار باشد ، برای دیگران یکی نخواهد داشت. برای ارزیابی نیازهای خود ، مهم است که در مورد میانگین مسافت خود در روز فکر کنید (یا حداقل قبل از اینکه بتوانید دوباره شارژ شوید).

سوم. قابلیت حمل: دوچرخه یا اسکوتر برقی ?

دارای پیشروی برقی

قادر به حمل و نقل دستگاه شما ، برای برخی می تواند ضروری باشد. این خصوصاً در صورتی که در حمل و نقل عمومی با خود پیروز شوید. یا اگر مجبور هستید با آن از پله ها صعود کنید ، به عنوان مثال آن را در آپارتمان یا دفتر خود قرار دهید.

برای این کار ، دو معیار باید مورد بررسی قرار گیرد: وزن و قابلیت حمل و نقل.

ما با وزن شروع می کنیم. به طور متوسط ​​، یک اسکوتر برقی بین 12 تا 20 کیلوگرم وزن دارد. اگر یک مدل سبک را انتخاب کنید ، بیشتر برای مدلهای بالا خواهد بود یا کمتر خواهد بود. از طرف خود ، دوچرخه برقی با وزن متوسط ​​20 تا 25 کیلوگرم وزن کمی سنگین تر است.

ارقام برای خودشان صحبت می کنند: در اینجا اسکوتر غالب است ! (به جز ، اگر قصد ساخت بیسکووت های جهنمی دارید. در این حالت ، دوچرخه برای شما ساخته شده است)