چگونه می توان از خدمات چند تلویزیون بهره مند شد?, چه گزینه هایی از Multi-TV را با اشتراک POP Freebox خود رایگان کنید

چه گزینه هایی از Multi-TV را با اشتراک POP Freebox خود رایگان کنید

Contents

بگذارید ابتدا اصطلاح Multi TV را تعریف کنیم. این احتمال وجود دارد دو برنامه تلویزیونی مختلف را همزمان مشاهده کنید در دو تلویزیون های همان خانه. با این حال ، این اصطلاح از چند صفحه که امکان دسترسی به یک سرویس تلویزیونی در چندین صفحه (رایانه ، رایانه لوحی یا تلفن هوشمند) را تعیین می کند.

چگونه می توان از خدمات چند تلویزیون بهره مند شد ?

نزاع در همان خانه در انتخاب برنامه تلویزیونی امری عادی است. راه حلی برای جلوگیری از آنها ? سرویس چند تلویزیون. به عنوان یک گزینه ارائه می شود یا در اینترنت + پیشنهاد تلویزیون شما گنجانده شده است ، به شما امکان می دهد دو برنامه مختلف را در دو تلویزیون مشاهده کنید. در این مقاله چگونه از آن بهره مند شوید.

شما می خواهید با گزینه Multi TV یک پیشنهاد اینترنتی را تهیه کنید ?

سرویس Selectra رایگان

 • ضروری
 • گزینه Multi TV به شما امکان می دهد نگاه کنید دو برنامه مختلف به طور همزمان در دو ایستگاه تلویزیونی. استدلال های مربوط به انتخاب برنامه تلویزیونی سپس تکمیل می شود !
 • با استفاده از سرویس Multi TV ، می توانید در حالی که از آن بهره مند می شوید ، برنامه های خود را در دو اتاق مختلف تماشا کنید کلیه خدمات تلویزیونی, در ابتدا در جعبه اینترنت شما گنجانده شده است.
 • این مهم است کهیک رمزگذار تلویزیون دوم را نصب کنید و این یکی را به تلویزیون دوم خود وصل کنید تا Multi TV را فعال کنید.
 • گزینه Multi TV است پیشنهاد شده توسط همه اپراتورهای اصلی, بیشتر اوقات علاوه بر اشتراک یک جعبه اینترنت + تلویزیون.

چند تلویزیون چیست ?

بگذارید ابتدا اصطلاح Multi TV را تعریف کنیم. این احتمال وجود دارد دو برنامه تلویزیونی مختلف را همزمان مشاهده کنید در دو تلویزیون های همان خانه. با این حال ، این اصطلاح از چند صفحه که امکان دسترسی به یک سرویس تلویزیونی در چندین صفحه (رایانه ، رایانه لوحی یا تلفن هوشمند) را تعیین می کند.

این سرویس سپس یک دارایی در دنیایی است که ضرب صفحه نمایش در خانه ها رشد می کند. براساس شورای عالی سمعی و بصری, فرانسوی ها به طور متوسط ​​5 صفحه در هر خانواده دارند, رقمی که به نیاز به اتصال و برجسته کردن تنوع صفحه های مصرفی شهادت می دهد. اگر رایانه ها ، تلفن های هوشمند و تبلت ها به طور فزاینده ای استفاده شوند ، تلویزیون همچنان باقی مانده استبیشترین شیء برای مشاهده برنامه های تلویزیونی خود.

چرا از سرویس Multi TV استفاده کنید ?

در مورد انتخاب برنامه با Multi TV استدلال بیشتری وجود ندارد

اختلافات در مورد انتخاب برنامه تلویزیونی را متوقف کنید

شما می خواهید یک فیلم تماشا کنید اما شریک زندگی شما ترجیح می دهد نمایش او را دنبال کند ? فرزندانتان وقتی سعی می کنید اخبار مورد علاقه خود را دنبال کنید ، از شما کارتون بخواهید ? شما می خواهید فصل جدید سری مورد علاقه خود را تماشا کنید ، اما هم اتاقی های شما در حال بازی های ویدیویی هستند ? خیلی موقعیت هایی که شما را به ارمغان می آورد استدلال های کوچک در مورد انتخاب برنامه تلویزیونی.

تمام این شرایط درگیری بین اقوام مربوط به برنامه تلویزیونی مطمئناً به شما رسیده است. برای پایان دادن به اختلافات در مورد انتخاب برنامه تلویزیونی ، راه حل همه پیدا شده است: برای سرویس چند تلویزیون انتخاب کنید. با پیشنهاد Multi TV ، می توانید دو برنامه تلویزیونی مختلف را همزمان تماشا کنید (از جمله عملکرد پخش مجدد). بنابراین شما نخواهید داشت نیازی به توافق در مورد همان برنامه نیست.

بی سر و صدا به برنامه مورد علاقه خود نگاه کنید

با تشکر از Multi-TV ، یکی از عزیزان شما می تواند برنامه مورد علاقه خود را از ایستگاه تلویزیونی ، که در اتاق نشیمن شما حضور دارد ، تماشا کند. در حالی که می توانید سریال لحظه خود را بی سر و صدا در اتاق خود تماشا کنید. بنابراین ، دومین مزیت سرویس چند تلویزیون (پس از پایان آرگومان های مربوط به برنامه) این است که به شما امکان دهد حداقل در دو اتاق مختلف از کانال های تلویزیونی بهره مند شوید. به همین دلیل می توان اصطلاح Multi-TV را نیز تعیین کرد چند اتاق.

از تمام خدمات تلویزیونی ارائه شده بهره مند شوید

گزینه های چند تلویزیون بخشی از a هستند پیشنهاد جعبه از جملهدسترسی به سرویس تلویزیونی اپراتور. بنابراین ، چندین ویژگی سرویس تلویزیونی که در تلویزیون های مختلف خود دارید.

برای هر یک از تلویزیون ها مشمول گزینه چند تلویزیون, شما از تمام کانال های پیشنهاد تلویزیون بهره مند خواهید شد, بلکه کانال های پرداخت شده ای را که شما از آن خارج کرده اید. به این امکان وجود داردبرنامه های مورد علاقه خود را ذخیره کنید, از آن استفاده کنید کاتالوگ VOD اجاره یا خرید برنامه, به اشتراک های SVOD خود دسترسی پیدا کنید (Netflix ، OCS GO ، Video Prime. ) ، یا از کانال های تلویزیونی پخش مجدد خود بهره مند شوید.

سرانجام ، شما همچنین می توانید تماشا کنید برنامه های HD یا UHD در تلویزیون دوم شما ، البته به شرط آنكه چندین شرط برآورده شود: این برنامه یا كانال تلویزیونی در این تعریف پخش می شود ، كه رمزگذار سازگار است و تلویزیون نیز برای نمایش این كیفیت تصویر سازگار است.

شما می خواهید یک جعبه اینترنتی با گزینه Multi TV بیرون بیاورید ? ما به شما توصیه می کنیم یک تست واجد شرایط را انجام دهید تا دریابید که کدام پیشنهاد را می توانید مشترک کنید.

چند تلویزیون چگونه کار می کند ?

اتصال رمزگذار تلویزیون برای کار با چند تلویزیون

برای بهره مندی از گزینه چند تلویزیون ، اول از همه ضروری استیک رمزگذار تلویزیون دوم را در خانه خود نصب کنید. خواهد بود به جعبه اینترنت شما متصل است و به شما امکان می دهد از تمام کانال های تلویزیونی در ایستگاه های مختلف تلویزیونی خود استفاده کنید.

برای نصب گزینه چند تلویزیون ، چندین مرحله ضروری است:

 1. دریافت خود ضبط کننده تلویزیون, کابل های کنترل از راه دور و کابل های اتصال ارسال شده توسط ISP (ارائه دهنده دسترسی به اینترنت).
 2. رمزگشایی خود را به a وصل کنید پریز برق.
 3. رمزگشایی را به یک سوکت کواکسیال (برای افرادی آن را به جعبه اینترنت خود وصل کنید در Wi-Fi یا با کابل اترنت.
 4. رمزگشایی تلویزیون را از طریق تلویزیون وصل کنید کابل HDMI.
 5. فعال کردن گزینه Multi TV.

مشاوره برای انجام این مراحل ، ممکن است مفید باشد با یک تکنسین تماس بگیرید. بیشتر اپراتورها خدماتی را ارائه می دهندنصب رمزگذار تلویزیون دوم خود.

از تمام خدمات دوتایی خود با Multi TV SFR استفاده کنید

آنچه شامل سرویس چند -TV اپراتور SFR است ?

با عضویت در گزینه Multi-TV در SFR, رمزگذار دوم تلویزیون برای شما ارسال می شود تا بتوانید آن را به تلویزیون دوم خود وصل کنید. اینها پس از آن هستند دو برنامه مختلف تلویزیون یا VOD که می توانید همزمان مشاهده کنید در دو ایستگاه تلویزیونی خود ، هر دو به جعبه SFR یکسان وصل شده اند.

گزینه Multi TV یک است جایزه SFR این باید علاوه بر پیشنهاد اینترنت و تلویزیون آن نیز از آن خارج شود. بنابراین لازم است این واقعیت را در نظر بگیریم که در پیشنهادات درک نشده است. این گزینه به شما امکان می دهد از همان خدمات مرتبط با تلویزیون SFR بهره مند شوید. بنابراین ، شما می توانید:

 • مشاهده همه کانال هایی که در ابتدا در دسته اصلی شما حضور دارند
 • از هر کس بهره مند شوید گزینه ها که در آن مشترک شده اید
 • از آنها استفاده کن توابع شروع مجدد و پخش مجدد

فعال سازی SFR Multi-TV ممکن است به چند ساعت نیاز داشته باشد.

چگونه می توان از گزینه SFR Multi TV بهره مند شد ?

برای چند تلویزیون یک جعبه اینترنتی مشترک کنید

بسته به اینکه مشتری هستید یا در SFR نیستید ، مراحل بهره مندی از Mult TV SFR متفاوت خواهد بود.

اگر شما جعبه مشتری فیبر ، ADSL یا THD (سرعت بسیار بالا) SFR, شما می توانید از طریق منطقه مشتری ، رمزگشایی تلویزیون یا خدمات مشتری ، در گزینه SFR Multi TV مشترک شوید.

اگر برعکس ، شما مشتری SFR نیستید اما می خواهید آن را بدست آورید ، می توانید در زمان اشتراک خود از گزینه Multi TV درخواست کنید از طریق سایت SFR ، از طریق تلفن در 1099 یا در نقطه فروش.

هزینه گزینه چقدر است ?

به محض اینکه در یک جعبه SFR مشترک شوید ، مجبور خواهید شد 3 یورو اضافی در هر ماه به فاکتور خود اضافه کنید. توجه داشته باشید که یک سرویس چند تلویزیون SFR می تواند با اشتراک مشترک شود.

از آگوست 2017 نیازی به ایجاد سپرده امنیتی نیست ، با این حال ، نصب سوکت کواکسیال دوم توسط یک تکنسین SFR صورتحساب است 60 یورو

شما می خواهید یک پیشنهاد SFR را با Multi-TV تهیه کنید ?

آ سپرده گارانتی 49 یورو با این حال ، در طول اشتراک شما درخواست می شود. سرانجام ، در صورت لزوم ، شما باید برای نصب یک تکنسین SFR برای ارزش 60 یورو ، نصب رمزگذار دوم تلویزیون خود را در نظر بگیرید.

توجه داشته باشید با SFR ، شما فقط می توانید از آن بهره مند شویدفقط یک گزینه چند -TV در هر اشتراک.

از گزینه TV Orange Multi TV استفاده کنید

سرویس چند تلویزیون نارنجی چیست ?

با عضویت در گزینه چند تلویزیون نارنجی, شما از تمام تلویزیون نارنجی بهره مند خواهید شد در تلویزیون دوم خود. به طور خاص ، شما می توانید:

رمزگذار دوم برای چند تلویزیون

 • مشاهده تا 400 کانال تلویزیونی (مطابق با دسته تلویزیون و کانال های پرداخت شده که شما مشترک شده اید)
 • از آن استفاده کنید عملکرد پخش نارنجی
 • متوسل شدن به ویدئو در تقاضا
 • از کل استفاده کنیدپیشنهاد SVOD (20،000 برنامه

نحوه بهره مندی از گزینه TV Orange Multi?

برای بهره مندی از تلویزیون نارنجی در دو تلویزیون خود ، مجبور خواهید بود یک جعبه زنده بیاورید, از دو رمزگشایی, از دو کارت دسترسی (یک استاندارد و یک کارت چند تلویزیون) و همچنین تلویزیون الحاقی (بسته به ارتباطی که می خواهید ایجاد کنید).

هنگام درخواست اشتراک ، سپس دریافت خواهید کرد دوم رمزگذار تلویزیون UHD 4K UHD و همچنین کارت دسترسی. سپس لازم است که رمزگذار تلویزیون نارنجی خود را در تلویزیون دوم در خانه خود وصل کنید.

اشتراک در سرویس چند تلویزیون چقدر است ?

با گزینه دوم رمزگشایی تلویزیون, شما از تلویزیون نارنجی در تلویزیون دوم خود بهره مند می شوید. پیشنهاد است از 8.99 یورو بدون تعهد موجود است. برای LiveBox Up Fiber و ADSL ، گزینه Multi TV (در صورت درخواست) ارائه می شود ، هزینه های فعال سازی 10 یورو با این حال درخواست می شود.

لطفاً توجه داشته باشید که نمی توانید از گزینه Multi-TV نارنجی در بیش از دو تلویزیون بهره مند شوید.

گزینه Multi TV Bouygues را مشترک کنید

خدمات چند تلویزیونی Bouygues Telecom

با گزینه Multi TV Bouygues (میامی یا VDSL) ، متصل به شما بکسو, در تمام صفحه های خود پیدا خواهید کرد:

گزینه Multi TV Bouygues Telecom

 • همه شما کانال های Bbox (موارد شامل و اختیاری)
 • آنجا ویدئو در تقاضا
 • آنجا تلویزیون روی تقاضا
 • در کنترل والدین
 • در کنترل زنده
 • آنجا عملکرد ضبط دیجیتال

چگونه می توان از گزینه Multi TV Bouygues بهره مند شد ?

این گزینه برای مشترکین a در دسترس است پیشنهاد فیبر Bbox (ftth) یا bbox با فناوری VDSL. شما می توانید درگزینه MUTI-TV بدون تعهد با Bouygues Bbox Must و Bbox Ultym پیشنهادات.

با عضویت در گزینه Multi-TV Bouygues Telecom ، شما دریافت خواهید کرد رمزگذار تلویزیون دوم با او از راه دور و همچنین جفت آداپتورهای CPL که به تلویزیون دوم خود وصل خواهید شد.

اشتراک در سرویس چند تلویزیون چقدر است ?

پیشنهاد چند تلویزیون Bouygues با هزینه است 7.99 یورو در ماه بدون تعهد, چه جعبه اینترنتی فیبر یا ADSL داشته باشید.

شما می خواهید یک پیشنهاد Bouygues را با Multi-TV تهیه کنید ?

توجه داشته باشید با گزینه Multi-TV ، می توانید اضافه کنید حداکثر دو رمزگذار تلویزیون به پیشنهاد اصلی خود ، به شما امکان می دهد برنامه های خود را به طور همزمان در سه تلویزیون تماشا کنید.

با گزینه Multi -TV کانال های سرویس تلویزیون Freebox را تماشا کنید

تمام خدمات تلویزیونی Freebox

با ایجاد درخواست اشتراک برای گزینه Multi TV به صورت رایگان ، به شما دسترسی خواهید داشت تمام خدمات تلویزیونی Freebox. شما قادر خواهید بود :

 • مشاهده همه کانال های دسته گل از جهان تلویزیون آزاد (از جمله پرداخت کنندگان) یا 220 کانال (یا حتی 280 با ارائه Freebox Revolution با تلویزیون توسط کانال Panorama و Freebox Delta)
 • برنامه های مورد علاقه خود را ذخیره کنید با استفاده از یک ضبط کننده ویدیویی دیجیتال
 • دسترسی به تلویزیون رایگان در پخش مجدد

چگونه می توان از Multi -TV بهره مند شد ?

به دنبال درخواست اشتراک خود برای گزینه Multi TV ، شما را دریافت خواهید کرد مورد دوم Freebox Player و سپس می توانید رمزگذار تلویزیون خود را به تلویزیون دیگر خود وصل کنید. مانند اپراتورهای SFR و نارنجی ، گزینه رایگان تلویزیون است فقط در 2 تلویزیون حداکثر موجود است.

اشتراک جعبه اینترنت برای گزینه Multi TV

قیمت خدمات رایگان تلویزیون چند تلویزیون

اگر می خواهید از خدمات رایگان Multi TV بهره مند شوید ، باید یکی از پیشنهادات زیر را ارائه دهید: انقلاب, دلتا, وت پاپ آزاد.

برای آینده) مشترکین انقلاب Freebox, گزینه Multi TV است با قیمت 4.99 یورو در ماه موجود است. این پیشنهاد دسترسی به تلویزیون در موقعیت تلویزیونی دوم از طریق پرونده پاپ Player Freebox. اگر شما را انتخاب کنید پرونده انقلابی بازیکن Freebox (Blu-ray) ، این پیشنهاد به 9.99 یورو/ماه.

به روز شده در 03/13/2023

Virginie Fauré یک ویرایشگر مستقل است که به ویژه از تیم Selectra در موضوعات تلویزیونی پشتیبانی می کند.

چه گزینه هایی از Multi-TV را با اشتراک POP Freebox خود رایگان کنید

چه گزینه هایی از Multi-TV را با اشتراک POP Freebox خود رایگان کنید

رایگان ، از منطقه مشترکان Freebox خود گزینه های مختلفی را برای بهره مندی از سرویس تلویزیون Freebox در تلویزیون دوم ارائه می دهد. می توان با یک بازیکن Devialet اجاره ای ، یک بازیکن پاپ 2 یا به دست آوردن یک Apple TV ، یک تلویزیون چند تلویزیون را مشترک کرد.

چگونه می توان از تمام خدمات تلویزیونی Freebox در 2 تلویزیون استفاده کرد و به طور همزمان تلویزیون تماشا کرد (یا یک ویدیو از طریق یکی از ویدیوها در صورت تقاضا) در یک موقعیت و تماشای یک برنامه در موقعیت دیگر ، فقط عضویت در Multi-TV آسان است گزینه.

زیرنویس اشتراک

بخش تلویزیون اشتراک Freebox من گزینه چند تلویزیون من را مدیریت می کند

این از حساب مشترکان Freebox ، بخش تلویزیونی است:

گزینه چند تلویزیون من را مدیریت کنید

که شما قادر خواهید بود یک تلویزیون چند تلویزیون را بیرون بیاورید

گزینه چند تلویزیون من را مدیریت کنید ، انتخاب های من چیست .

لیست شهر تحت پوشش رایگان در فیبر Rip Tarn

 • Devialet Player برای اجاره با قیمت 9.99 یورو/ماه اشتراک چند تلویزیون
 • پخش کننده PLOP با قیمت 4.99 یورو در ماه اشتراک چند تلویزیون
 • یک جعبه Apple TV را به صورت نقدی یا با پرداخت ماهانه 6.99 یورو در ماه به مدت 24 ماه بخرید. این یک خرید است که این مورد در پایان متعلق به شما است. هیچ هزینه اشتراک دیگری در اینجا برای پرداخت وجود ندارد (هیچ TV چند تلویزیون برای پرداخت)
 • در همه موارد ، دسترسی به چند تلویزیون منوط به صلاحیت خط ، جریان لازم و توافق کانال های پراکنده در چند تلویزیون است

خرید Apple TV شرایط ویژه

خرید L

این وظیفه شماست که انتخاب کنید کدام گزینه برای شما بهتر است که در یک جعبه چند تلویزیون مشترک شوید.

اخبار 22475 – 17 اوت 2022
نویسنده: بوم Busyspider

مباحث راهنما ایجاد شده توسط © busyspider
چارچوب قانونی برای [مالکیت معنوی آثار] بدون کپی/چسباندن – حتی جزئی مجاز است ، از جمله © تصاویر © Busyspider آموزش.

برای مراجعه به یک موضوع ، اخبار ، آموزش سایت ، فقط پیوند URL مربوطه را وارد کنید ، متشکرم.

بدون کمک از طریق ایمیل
برای سوالات خود در یک انجمن پشتیبانی ثبت نام کنید. انجمن کاربر رایگان

کوکی های مدیریت محرمانه
آمار این سایت برای بهبود کمک های فردی به استفاده از کوکی نیاز دارد. داده ها به هیچ وجه برای استفاده دیگر استفاده نمی شود و به کسی منتقل نمی شود. مطابق با مرورگر خود ، گزینه های اصلاح را ببینید ، اگر نمی خواهید استفاده از آنها را مجاز کنید.

سایت مستقل – بدون تبلیغات