گزینه Multi-TV SFR ، Multi-TV SFR و Multi-Ecran را نصب و فعال کنید: SFR TV در چندین دستگاه

Multi-TV SFR و Multi-Ecran: تلویزیون SFR در چندین دستگاه

Contents

چند Ecrans و Multi-TV خدمات چند تلویزیون و چند ارکران SFR را اشتباه نمی گیرند ! سرویس SFR Multi-Ecrans رایگان است (بسته به اشتراک اشتراک) و به شما امکان می دهد از طریق برنامه SFR TV از خدمات سمعی و بصری در چندین صفحه (موبایل ، تبلت ، رایانه و غیره) استفاده کنید. بر خلاف تفاوت آن ، سرویس چند تلویزیون قابل پرداخت است و به شما امکان می دهد برنامه های مختلف را در دو صفحه تلویزیون همزمان مشاهده کنید.

نحوه اشتراک در گزینه چند تلویزیون و نصب رمزگذار دوم SFR من ?

همچنین می توانید در گزینه Multi-TV مشترک شوید از طریق رمزگشایی TV Evolution, مثلا :

 • در منو ، انتخاب کنید “پیشنهاد من را غنی کنید” و مطبوعات ” خوب “.
 • چند تلویزیون را انتخاب کرده و فشار دهید ” خوب “.
 • انتخاب کنید “تست را راه اندازی کنید” و مطبوعات ” خوب “.
 • انتخاب کنید ” ادامه هید “ سپس فشار دهید “خوب “.

روش 03: من از طریق تلفن مشترک می شوم

همچنین می توانید از طریق تلفن مشترک شوید:

 • در 1023 یا 09 70 83 1023 (اگر مشترک SFR هستید),
 • در 1099 (هنگام عضویت در یک جعبه پیشنهاد ، در صورت عضویت در پیشنهادات ADSL ، در صورتی که هنوز مشترک SFR نیستید).

من یک مشترک چند تلویزیون هستم ، اکنون منتظر رمزگشگر دوم تلویزیون هستم !

من رمزگذار دوم تلویزیون خود را نصب می کنم

من کیت نصب خود را دریافت می کنم

پس از اشتراک و مطابق پیشنهاد خود ، یک رمزگذار تلویزیون HD بدون هارد دیسک و 4K ناسازگار ، کنترل از راه دور و منبع تغذیه CPL دریافت می کنید.

من رمزگذار تلویزیون جدید خود را به دریافت دیواره کواکسیال (برای مشترکین THD فقط در خاتمه کواکسیال) وصل می کنم)

رمزگذار تلویزیون دوم خود را به یک سوکت کواکسیال وصل کنید:

من رمزگذار جدید خود را به دستگیره دیوار کواکسیال وصل می کنم

 • اگر مجهز به آن باشد ، از محل اقامت دوم خود استفاده می کند,
 • سوکت نصب شده توسط یک تکنسین SFR ، اگر فقط یک سوکت کواکسیال داشتید و سرویس اضافی “نصب یک پلاگین جدید” را سفارش داده اید.

من رمزگذار تلویزیون خود را در تلویزیون وصل می کنم

multi_tv_raccordment_tv

من رمزگذار تلویزیون خود را به جعبه خود وصل می کنم

رمزگذار چند تلویزیون خود را به جعبه اصلی خود وصل کنید تا از این میان انتخاب کنید:

 • با استفاده از کابل اترنت,
 • در حالت WiFi برای جلوگیری از اجرای کابل در محل اقامت خود ، به لطف ویژگی WiFi رمزگذار چند تلویزیون,
 • با کیت CPL.

گزینه خود را فعال می کنم

تلویزیون و رمزگذار دوم خود را روشن کنید ، سپس به خودتان اجازه دهید راهنمایی شوید.

و در اینجا ، 2 تلویزیون در خانه من ، برای 2 برنامه مختلف به طور همزمان !

برای … بیشتر

من در حال حاضر یک سوکت دوم برای نصب رمزگذار تلویزیون دوم خود دارم اما دوست دارم آن را جابجا کنم. آیا می توانم از یک تکنسین برای نصب و nbsp استفاده کنم?

بله ، اگر مشتری جدیدی هستید می توانید با یک تکنسین تماس بگیرید. سرویس نصب همزمان با اشتراک در گزینه موجود در فروشگاه آنلاین ، از طریق تلفن یا از نظر فروش به شما ارائه می شود.

اگر در حال حاضر مشتری هستید ، علاوه بر اشتراک در گزینه ، باید به طور خاص این سرویس نصب را درخواست کنید. این درخواست فقط می تواند در فضای SFR یا با تماس با مشتری (در فروشگاه آنلاین موجود نیست) انجام شود.

این سرویس 60 یورو هزینه دارد.

آیا این اطلاعات به شما کمک می کند ?

در این زمینه ، کاربران نیز مشورت کردند:

برنامه SFR & ME,
همیشه در کنار شما

کد QR را اسکن کنید
برای برنامه SFR و MOI را بارگیری کنید

Multi-TV SFR و Multi-Ecran: تلویزیون SFR در چندین دستگاه

حاشیه

SFR Multi TV

تمام پیشنهادات SFR جعبه شامل یک سرویس تلویزیونی است که با آن به 160 یا 200 کانال تلویزیونی دسترسی دارید. برای استفاده کامل از این سرویس ، دو گزینه وجود دارد که به شما امکان می دهد کانال های تلویزیونی SFR خود را در چندین صفحه (رایانه لوحی ، رایانه ، موبایل) یا در دو ایستگاه تلویزیونی مشاهده کنید: گزینه Multi-TV و گزینه Multi-Ecrans.

 • ضروری
 • گزینه چند کران به طور خودکار در Box SFR Box گنجانده شده است. گزینه چند تلویزیون پرداخت می شود و علاوه بر اشتراک جعبه شما باید مشترک شود.
 • منگزینه چند کران به شما امکان می دهد از طریق چندین صفحه (رایانه لوحی ، تلفن هوشمند ، رایانه) به کانال های مورد علاقه خود دسترسی داشته باشیدبرنامه تلویزیونی SFR.
 • خدمات چند تلویزیون SFR شما انجام می دهید از تلویزیون SFR در یک مجموعه تلویزیونی دوم بهره مند شوید, به منظور مشاهده برنامه های مختلف ، همزمان.

تلویزیون SFR به طور خلاصه

SFR مشترکین خود را ارائه می دهد 3 پیشنهاد اینترنت در بازی سه گانه, گروه بندی تلویزیون ، تلفن و دسترسی به اینترنت: پیشنهاد جعبه فیبر استارت, پیشنهاد جعبه فیبر برق و پیشنهاد جعبه فیبر ممتاز.

بسته به صلاحیت شما ، هر جعبه در نسخه ADSL ، فیبر (FTTH) یا THD (FTTLA) در دسترس است. همه اشتراک های اینترنتی به A دسترسی پیدا می کند دسته تلویزیونی, از جمله تا 200 کانال تلویزیونی. گزینه Multi-Ecrans با تمام پیشنهادات جعبه گنجانده شده است.

شما به دنبال پیشنهاد SFR هستید ? شما می خواهید در مورد پیشنهادات اینترنتی از SFR از جمله کانال های تلویزیونی مورد علاقه خود ? برای کمک به شما در یافتن پیشنهادی که مناسب شما باشد با یک مشاور Selectra تماس بگیرید.

سرویس SFR Multi-Ecrans با برنامه SFR TV

تلویزیون SFR به صورت رایگان توسط چند کران برای پیشنهادات اینترنتی حاوی دسته گل تلویزیونی SFR ، به لطفبرنامه تلویزیونی SFR. ما تمام اطلاعات مربوط به این سرویس را به شما می دهیم.

چند ارکران SFR چیست ?

سرویس SFR Multi-Ecrans در رایانه لوحی

سرویس Multi-Ecrans که در سال 2011 توسط SFR راه اندازی شد ، بیش از 160 کانال تلویزیونی از طریق اینترنت با کیفیت یا اتصال موبایل. به منظور دنبال کردن کانال ها و خدمات مورد علاقه خود در هر صفحه ، ضروری است برنامه SFR TV را بارگیری کنید از فروشگاه App یا فروشگاه Google Play.

وقتی در شرایط تحرک هستید ، می توانید برنامه های مورد علاقه خود را به صورت زنده ، از خانه و خارج از خانه خود تماشا کنید. این سرویس در سه پشتیبانی اصلی موجود است:

شما می خواهید درچند اگزران از SFR پیشنهاد می دهد ? با تماس با Selectra به تمام اطلاعات را پیدا کنید 01 86 65 29 77.

SFR Multi-Ecrans ، چگونه می توان از آن استفاده کرد ?

با استفاده از گزینه SFR Multi-Ecrans ، می توانید از کانال های مورد علاقه خود از a بهره مند شوید تلفن هوشمند یا رایانه لوحی. برای انجام این کار ، شما فقط باید:

 1. بارگیری رایگانبرنامه تلویزیونی SFR, که همان منوها و ویژگی های ارائه شده با رمزگذار تلویزیون را به خود اختصاص می دهد (در فیلم های -demand ، راهنمای برنامه ، پخش مجدد ، ECT).
 2. برنامه را شروع کنید و برنامه ای را که می خواهید مشاهده کنید انتخاب کنید.

همچنین می توانید برنامه های خود را در رایانه تماشا کنید. اگر ترجیح می دهید از سرویس SFR Multi-Ecrans استفاده کنید کامپیوتر, تو باید :

 1. برای دسترسی به کانال های تلویزیونی SFR و دسته های تلویزیونی پرداخت شده آن ، به پورتال تلویزیون/VOD بروید.
 2. با استفاده از شناسه های خود متصل شوید.
 3. برنامه ای را انتخاب کنید که مورد علاقه شما باشد.

از لذت بردن از سرویس چند کران پیشنهاد شده توسط SFR ! این گزینه بدون هزینه های اضافی برای کلیه مشترکان تلویزیون مجهز به جعبه اینترنت (جعبه SFR ، SFR Box Power ، SFR Box Premium) در دسترس است.

چند Ecrans و Multi-TV خدمات چند تلویزیون و چند ارکران SFR را اشتباه نمی گیرند ! سرویس SFR Multi-Ecrans رایگان است (بسته به اشتراک اشتراک) و به شما امکان می دهد از طریق برنامه SFR TV از خدمات سمعی و بصری در چندین صفحه (موبایل ، تبلت ، رایانه و غیره) استفاده کنید. بر خلاف تفاوت آن ، سرویس چند تلویزیون قابل پرداخت است و به شما امکان می دهد برنامه های مختلف را در دو صفحه تلویزیون همزمان مشاهده کنید.

چند تلویزیون SFR: این گزینه چیست ?

SFR مشترکین خود را ارائه می دهد گزینه چند تلویزیون, برای دسترسی به کانال های مختلف و خدمات تلویزیونی به طور همزمان امکان داشتن یک مورد تلویزیونی دوم امکان پذیر است. سپس می توان یک زنجیره را روی رمزگذار اصلی خود و دیگری در رمزگشایی ثانویه خود تجسم کرد !

لطفاً توجه داشته باشید ، فقط می توانید با اشتراک در یک گزینه چند تلویزیون مشترک شوید: یعنی این را شما فقط می توانید از یک رمزگذار تلویزیونی اضافی به صورت خط بهره مند شوید.

سرویس SFR Multi TV برای مشترکین فیبر و همچنین برای مشترکین با سرعت بالا (ADSL/VDSL).

تماس رایگان

اطلاعات – اشتراک SFR

اگر می خواهید خود را بدانید صلاحیت در SFR, می توانید با Selectra تماس بگیرید. یک مشاور به شما کمک می کند تا SFR را مناسب ترین نیازهای خود پیدا کنید

SFR Multi-TV: هزینه آن چقدر است ?

شما می خواهید ازگزینه SFR Multi TV ? این در دسترس همه مشتریان جعبه SFR برای 3 یورو در هر ماه و برای هر رمزگذار اضافی با خدمات زیر:

 • آ دسترسی به همه کانال ها ، VOD و تلویزیون در صورت تقاضا در تلویزیون های مختلف خود به طور همزمان.
 • آ کنترل والدین شخصی شده برای هر کاربر.

با توجه به هزینه های اضافی ، در صورتی که شما یک سوکت کواکسیال دوم برای اتصال رمزگذار دوم تلویزیون خود ندارید ، هزینه های نصب ممکن است شارژ شود 60 یورو. شما همچنین می توانید یک توزیع کننده کواکسیال را که در اطراف فروخته می شود خریداری کنید 15-20 €. سپرده امنیتی 49 یورو (در مدت 10 روز پس از بازگشت تجهیزات در صورت خاتمه بازگشت) درخواست می شود. در صورت عدم سوزش تجهیزات در حین خاتمه ، SFR قادر خواهد بود 150 یورو را مجازات کنید.

SFR با عضویت در این پیشنهاد ، شما را ارائه می دهد چندین تجهیزات ::

 • رمزگذار تلویزیون بدون هارد دیسک و تیونر TNT ، پورت کارت SD یا LCD LCD.
 • یک کنترل از راه دور فرکانس رادیویی.
 • اتصال اترنت و HDMI.
 • یک کیت CPL یا CPL Case شامل گنجانده شده است.

SFR چند تلویزیون: نحوه اشتراک ?

شما به پیشنهاد Multi -TV SFR علاقه دارید اما نمی دانید چگونه مشترک شوید ? ممکن است دو مورد به شما بیاید:

شما هستید جعبه فیبر مشتری یا جعبه SFR 4K ? در این حالت ، می توانید انتخاب کنید:

 1. برو به منطقه مشتری در گروه “در این گزینه مشترک شوید“، سپس عملیات را تأیید کنید.
 2. رفتن به منوی رمزگذار تلویزیون شما و بخش را انتخاب کنید “پیشنهاد من را غنی کنید“، سپس” را انتخاب کنید “چند تلویزیون“،”آزمون را راه اندازی کنید“،”ادامه هید“و”اعتبار سنجی».
 3. با خدمات مشتری SFR تماس بگیرید 1023, برای یک مشاور برای کمک به شما در طی مراحل درخواست اشتراک خود.

شما هنوز مشتری SFR نیستید ? هنگام تهیه می توانید از این گزینه بهره مند شوید روش اشتراک از یک پیشنهاد اینترنتی بازی سه گانه:

 • با بخش فروش SFR از طریق تلفن در 1099.
 • در وب سایت SFR.
 • مستقیماً در فروشگاه.

شما می خواهید یک پیشنهاد SFR را بیرون بیاورید ?

نحوه نصب رمزگذار دوم تلویزیون ?

برای اینکه بتوانید همزمان از تلویزیون در دو موقعیت مختلف بهره مند شوید ، بدیهی است که رمزگذار تلویزیون دوم خود را که در طول اشتراک شما به شما ارائه شده است نصب کنید. برای نصب آن ، لطفا مراحل زیر را دنبال کنید ::

 1. اگر اسکان شما به درستی مجهز باشد ، رمزگشایی خود را به یک سوکت کواکسیال ثانویه وصل کنید ، در غیر این صورت درخواست مداخله یک تکنسین را دهید.
 2. رمزگشگر ثانویه خود را به تلویزیون خود وصل کنید.
 3. رمزگشگر چند تلویزیون خود را از طریق کابل اترنت یا به یک شبکه WiFi به جعبه اصلی خود وصل کنید.
 4. در آخر ، تلویزیون و رمزگذار تلویزیون ثانویه خود را روشن کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید.

تلفن همراه خوب

10 گیگابایت 5.99 یورو دیدن

100 گیگابایت 16.99 یورو دیدن

20 گیگابایت 5.99 یورو دیدن

تلفن همراه خوب

5.99 یورو پیشنهاد را ببینید

5.99 یورو پیشنهاد را ببینید

2.99 یورو پیشنهاد را ببینید

بهترین پیشنهاد لحظه را پیدا کنید !

امروز: 09/22/2023 17:03 – 1695395030

اشتراک اینترنت و موبایل

اشتراک اینترنت یا تلفن همراه را تغییر دهید ?

بهترین پیشنهادات را از تأمین کنندگان شریک ما کشف کنید

تماس رایگان

اشتراک اینترنت یا تلفن همراه را تغییر دهید ?

مرکز تماس ما در حال حاضر بسته است. یک یادآوری رایگان بخواهید.

بنابراین ما این کار را با هم انجام می دهیم ? 1.6 میلیون فرانسوی قبلاً به ما اعتماد کرده اند

مشاور خدمات شما

از دوشنبه تا جمعه از 7 صبح تا 9 بعد از ظهر ، شنبه 8:30 صبح تا 6.30 بعد از ظهر و یکشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر.