گزینه MultiSurf SFR ، Multi Sim Red SFR: آیا گزینه Double Sim در قرمز وجود دارد?

Multi Sim Red SFR: آیا گزینه Double Sim در قرمز وجود دارد

با Multisurf ، من بسته بندی موبایل خود را با رایانه لوحی ، جعبه جیب خود یا هر تجهیزات سازگار با 4G یا 5G دیگر به اشتراک می گذارم.

گزینه multisurf SFR ، برای به اشتراک گذاشتن بسته من در دستگاه دیگر

با Multisurf ، من بسته بندی موبایل خود را با رایانه لوحی ، جعبه جیب خود یا هر تجهیزات سازگار با 4G یا 5G دیگر به اشتراک می گذارم.

چه کسی می تواند سود ببرد ?

برای بهره مندی از پیشنهاد multisurf ، باید:

 • یک بسته SFR 3G/4G/4G Mobile SFR+ یا 5G داشته باشید بجز 2H 100MB ارائه می دهد ، و بسته های صوتی 5 گیگ 4G+ و 5GB 4G+ PRO,
 • علاوه بر تلفن هوشمند خود ، یک یا چند تجهیزات سازگار 3G/4G/5G داشته باشید (تبلت ، جعبه جیب یا موارد دیگر).

توجه: برای بهره مندی از 5G ، شما باید یک برنامه موبایل 5G و تجهیزات سازگار 5G برای کارت Multisurf داشته باشید.

مزایا چیست ?

پیشنهاد MultiSurf به شما امکان می دهد با تجهیزات سازگار خود ، از طریق سیم کارت که برای شما ارسال می شود یا مجدداً راه اندازی مجدد شود ، به شبکه های 3G/4G/4G+ و 5G دسترسی پیدا کنید.

دانستن. می توانید 1 کارت چند منظوره سفارش دهید. برای اینترنت موبایل رزرو شده است ، آنها امکان برقراری تماس یا دریافت آنها را امکان پذیر نمی کنند. شما می توانید از کارت Multisurf خود در خارج از کشور ، تحت شرایط بسته SFR موبایل خود استفاده کنید.

multisurf_sfr

قیمت آن چند است ?

سیم کارت Multisurf 10 € هزینه دارد.

شمارش و به اشتراک گذاری Mo/Go در بسته موبایل سازگار شما گنجانده شده است. شما می توانید از کارت Multisurf خود در خارج از کشور ، تحت شرایط بسته SFR موبایل خود استفاده کنید.

چگونه از آن بهره مند شویم ?

شما می توانید از این خدمات 3 مرحله ای بهره مند شوید.

schema_multisurf_sfr

1. سیم کارت اضافی خود را سفارش دهید

 • از منطقه مشتری SFR خود
 • یا در یک فروشگاه SFR.

شما می توانید از خود استفاده کنید سیم کارت چند منظوره پس از دریافت زیرا خواهد بود قبلاً فعال شده است (در صورت بروز مشکل در شروع کارت Multisurf در دستگاه خود ، با شماره 1023 با خدمات مشتری تماس بگیرید یا 09 70 83 1023).

2. سیم کارت Multisurf خود را در تجهیزات خود معرفی کنید

سیم کارت Multisurf شما دارای یک برش سه گانه (Nano-Sim ، Micro-Sim و Sim Standard Formats) برای سازگاری با تمام تجهیزات امکان دسترسی به شبکه های 3G/4G/4G+ و 5G (تبلت ، جعبه های جیب و غیره است.).

دانستن. قبل از برش آن ، فرمت سیم کارت استفاده شده توسط تجهیزات خود را با دقت بررسی کنید و حتماً تمام قطعات قبل از برش را نگه دارید تا در صورت لزوم به فرمت فوقانی برگردید.

3. در صورت درخواست این تنظیمات در دستگاه ، تنظیمات را روی تجهیزات خود انجام دهید (در بیشتر موارد ، پیکربندی درخواست نمی شود)

پیکربندی گاهی در تجهیزات خاص ، در تنظیمات شبکه تجهیزات شما درخواست می شود: ممکن است لازم باشد “نقطه دسترسی (APN)” خود را به شبکه موبایل SFR پیکربندی کنید. برای استفاده از پیشنهاد خود ، مورد دوم: “SL2SFR”.

من سفارش می دهم
سیم کارت چند منظوره

برای … بیشتر

و اگر پیشنهاد خود را تغییر دهم ?

اگر پیشنهادهایی را برای یک بسته سازگار با Multisurf تغییر دهید ، سیم کارت Multisurf شما مانند گذشته به عملکرد خود ادامه خواهد داد.

برعکس ، اگر پیشنهاد خود را برای یک بسته سازگار با Multisurf تغییر دهید ، سرویس Multisurf شما به طور خودکار خاتمه می یابد و سیم کارت چند منظوره شما غیرقابل استفاده خواهد بود و دوباره فعال نمی شود.

و در صورت از دست دادن یا سرقت سیم کارت چند منظوره من ?

خط چند منظوره شما ممکن است بدون ایجاد تعلیق خط تلفن همراه شما که به آن وصل شده است به حالت تعلیق درآید.

از کجا می توانم کد PUK سیم کارت Multisurf خود را پیدا کنم ?

کد PUK در پشتیبانی پلاستیکی سیم کارت چند منظوره شما است.

اگر این پشتیبانی را حفظ نکرده اید:

 • کد PUK خود را در بخش مشتری SFR خود ، بخش پیدا خواهید کرد “اضطراری و عیب یابی”. سپس شما باید با شماره تلفن همراه SFR مرتبط با سیم کارت Multisurf خود ارتباط برقرار کنید. این شماره در فاکتور موبایل SFR شما موجود است,
 • یا شما می توانید با یک مشاور خدمات مشتری SFR تماس بگیرید که کد PUK کارت SIM Multisurf شما را به شما ارتباط می دهد.

Multi Sim Red SFR: آیا گزینه Double Sim در قرمز وجود دارد ?

شما توسط SFR مشتری قرمز هستید و می خواهید از سیم کارت دوم برای استفاده از بسته خود بهره مند شوید ? خدمات چند سیم کارت دقیقاً چیست ? آیا گزینه چند سیم قرمز SFR وجود دارد؟ ? راه حل هایی برای لذت بردن از یک سیم سیم قرمز Double SFR چیست ? اپراتورهای دیگر که این گزینه را ارائه می دهند چیست؟ ? ما با هم سهام می گیریم.

 • ضروری
 • سرویس Multi Sim گزینه ای است که به شما امکان می دهد از یک بهره مند شوید سیم کارت دوم به منظور استفاده از برنامه تلفن همراه فعلی خود از دستگاه دیگری.
 • هیچ وجود ندارد چند سیم قرمز SFR. از طرف دیگر ، برای استفاده از گزینه می توانید قرمز خود را با پیشنهاد SFR برای یک بسته SFR تغییر دهید Multi Surf SFR.
 • گزینه Multi Surf SFR است با قیمت 10 یورو ارائه می شود در هنگام سفارش به یکباره پرداخت شود.
 • سایر اپراتورها خدمات ارائه می دهند سیم کارته. این به ویژه در مورد شرکت Orange و SOSH Subbonary و Bouygues Telecom اتفاق می افتد.

گزینه Multi Sim برای چیست و مزایای آن چیست؟ ?

سیم کارت تلفن هوشمند

بیرون گرفتن گزینه چند سیم کارت به شما امکان می دهد علاوه بر سیم کارت فعلی خود که به برنامه تلفن همراه خود مرتبط است ، از آن بهره مند شوید سیم کارت دوم. این سیم کارت دوم نیز به پیشنهاد موبایل شما وصل شده است.

بنابراین ، به شما امکان می دهد از همان خدمات موجود در بسته تلفن همراه خود استفاده کنید, از دستگاه دیگر که تلفن هوشمند فعلی شما. می توانید دو دستگاه را همزمان با یک بسته موبایل وصل کنید.

بنابراین یک گزینه چند منظوره از این مزیت بودن برخوردار است آسان برای استفاده, و به ویژه مانع از فعال شدن خدمات خود می شود به اشتراک گذاری خط به منظور اتصال به اینترنت از طریق تلفن دیگر یا از طریق رایانه لوحی ، بدون عضویت در یک بسته تلفن همراه دیگر .

در واقع ، اگر به اشتراک گذاری اتصال بسیار کاربردی باشد ، شما نیاز دارد که شما باشید نزدیک از دستگاه دوم که می توانید از داده های تلفن همراه بسته خود استفاده کنید. Multi Sim امکان اتصال و استفاده از بسته را فراهم می کند مستقل.

می توانید از سیم کارت دوم خود استفاده کنید:

 • به عنوان مثال ، تلفن هوشمند دوم ، به فعالیت حرفه ای شما اختصاص داده شده است.
 • یک تبلت.
 • یک ساعت متصل.
 • یک کلید 4G.
 • هر تجهیزات سازگار دیگری که دارای درگاه سیم کارت باشد.

با تشکر از چند سیم کارت, بنابراین نیازی نیست که تلفن هوشمند خود را در این نزدیکی داشته باشید یا هر چیزی را برای استفاده از بسته خود فعال کنید. در واقع می توانید تماس برقرار کنید ، پیامک ارسال کنید ، به اینترنت دسترسی پیدا کنید یا بدون تماس با یک تماس بگیرید مستقل.

وقتی از این تجهیزات دیگر به اینترنت وصل می شوید ، مصرف می کنید داده های موبایل از برنامه تلفن همراه شما. در حقیقت ، اگر در هر ماه یک پیشنهاد موبایل با 20 گیگابایت اینترنت موبایل داشته باشید و به عنوان مثال از 3 گیگابایت از رایانه لوحی خود استفاده کنید ، فقط یک پاکت 17 گیگابایتی خواهید داشت.

آیا می توان از گزینه چند سیم قرمز بهره مند شد؟ ?

متاسفانه ،گزینه Multi SIM SFR RED در حال حاضر از اپراتور در دسترس نیست. از طرف دیگر ، SFR گزینه ای را ارائه می دهد چند گشت و گذار.

این سرویس برای مشتریان SFR که دارای یک برنامه موبایل 4G یا 5G هستند ، از پیشنهاد 80 گیگابایتی و دارای یک دستگاه سازگار ، علاوه بر تلفن هوشمند که در آن سیم کارت اصلی واقع شده است ، در دسترس است. بنابراین ، بسته های 2 ساعت 100 مگابایت و 5 گیگابایتی با گزینه سازگار نیستند کارت SFR RED SIM RED.

سیم کارت چند گشت 10 یورو. برای بهره مندی از آن ، به سادگی یک سفارش را در وب سایت SFR یا فروشگاه SFR قرار دهید.

فعال سازی کارت چند سیم است خودکار. پس از دریافت شما سیم سیم قرمز SFR, بنابراین می توانید از خدمات پیشنهاد موبایل خود استفاده کنید. کارت دوم SIM SFR که دریافت می کنید ، برش سه گانه دارد ، بنابراین می توانید با توجه به دستگاه مورد نظر برای استفاده از آن ، فرمی را انتخاب کنید.

برای سفارش ، این چند مرحله را دنبال کنید:

 1. به وب سایت SFR مراجعه کنید.
 2. روی برگه کلیک کنید بسته ها و تلفن ها.
 3. بخش را انتخاب کنید Multi Surf: SIM اضافی.
 4. روی دکمه کلیک کنید سفارش از منطقه مشتری SFR خود.
 5. بعد از پذیرایی (معمولاً طی 72 ساعت) کارت خود را وارد کنید چند سیم قرمز SFR قبلاً در دستگاه شما فعال شده است.

چند سیم قرمز SFR شما کار نمی کند یا فعال نمی شود ? شما می توانید با خدمات مشتری SFR تماس بگیرید 1023 به منظور ارتباط با یک مشاور و در نتیجه اختلال عملکرد.

چگونه از کارت SFR Double Sim Red استفاده کنیم ?

برای بهره مندی از گزینه Multi Surf از RED توسط SFR به SFR بروید

شما می خواهید پیشنهادات SFR را مقایسه کنید ?

شما بهگزینه چند گشت و گذار SFR اما شما بخشی از مشترکان SFR توسط Red هستید ? شما امکان دارید قرمز خود را با پیشنهاد موبایل SFR تغییر دهید برای استفاده از پیشنهاد SFR با گزینه Multi Surf.

برای رفتن از یک پیشنهاد SFR به یک بسته SFR ، به شرح زیر انجام دهید:

 1. برو به منطقه مشتری قرمز توسط SFR از وب سایت یا از برنامه قرمز و من.
 2. با استفاده از خود متصل شوید قرمز توسط شناسه های موبایل SFR.
 3. روی بخش کلیک کنید پیشنهاد و موبایل.
 4. گزینه را انتخاب کنید تغییر دادن.
 5. بسته موبایل SFR را انتخاب کنید و سپس تغییر پیشنهاد خود را تأیید کنید.

تغییر پیشنهاد قرمز توسط SFR به SFR است رایگان. در واقع ، پیشنهادات موبایل قرمز توسط SFR همه است بدون تعهد مدت زمان, شما هیچ هزینه خاتمه ای برای پرداخت ندارید. شما همچنین به لطف قابلیت حمل شماره بین اپراتورها شماره تلفن همراه فعلی خود را نگه دارید.

از طرف دیگر ، لازم نیست که برای کد ریو خود درخواست کنید همانطور که در مورد اشتراک کلاسیک وجود دارد. تغییر پیشنهاد با انتقال شماره اتوماتیک است. در صورت تغییر پیشنهاد ، شما نمی توانید شماره جدید موبایل را بدست آورید.

همچنین می توانید پیشنهاد تلفن همراه خود را برای یک بسته SFR با تماس مستقیم با آن تغییر دهید خدمات مشتری SFR در 1023. مشاور از طریق تلفن با شما مراقبت خواهد کرد و از همه مراقبت خواهد کرد تغییر روشهای پیشنهاد.

شما نمی دانید کدام برنامه تلفن همراه SFR را انتخاب کنید ? در اینجا یک است جدول جمع بندی در حال حاضر در دسترس است ، سازگار با گزینه Multi Surf.

با انتقال تماس با بسته SFR در یک بسته قرمز دیگر مشترک شوید

شما می خواهید یک پیشنهاد SFR قرمز را بیرون بیاورید ?

یک زن دو تماس دریافت می کند

شما می خواهید توسط SFR در Red بمانید ? لذت بردن از یک سیم سیم قرمز SFR, علاوه بر پیشنهاد موبایل فعلی خود ، فقط در بسته SFR دیگر در یک بسته قرمز دیگر مشترک شوید.

شما دریافت خواهید کرد سیم کارت قرمز جدید, که می توانید از دستگاه دیگری استفاده کنید (تلفن هوشمند ، رایانه لوحی ، ساعت متصل و غیره.).

برای دریافت تماس های خود از این سیم کارت جدید و این شماره جدید موبایل قرمز ، باید درخواست کنید انتقال تماس.

این به شما امکان می دهد تماس هایی را که در این بسته قرمز جدید دریافت می کنید ، مستقیماً بر روی شماره فعلی خود دریافت و پاسخ دهید . بنابراین ، تمام ارتباطات شما به یک شماره واحد هدایت می شود.

اگر انتقال تماس جایگزینی برای گزینه است Multi SIM RED SFR که به شما امکان می دهد تمام تماس های خود را به همان تعداد دریافت کنید و بنابراین در همان دستگاه ، این مربوط به پیامک نیست ، که فقط به شماره ای که گیرنده شما سعی می کند به شما برسد ارسال می شود.

شما به دنبال بسته موبایل SFR برای دستگاه دوم خود به دنبال قرمز دیگری هستید ? در اینجا پیشنهادات موجود در حال حاضر ارائه شده است.

گزینه های چند سیم کارت از سایر اپراتورهای تلفن همراه

در اینجا پیشنهادات مختلف چند سیم کارت ارائه شده توسط اپراتورها ارائه شده است.

گزینه های چند سیم کارت به صورت رایگان ارجاع شده و براساس قیمت طبقه بندی می شوند.

چهار اپراتور ارائه می دهند گزینه چند سیم کارت با بسته های تلفن همراه خود:

 1. پیشنهاد اینترنت چند سیم کارتBouygues Telecom در ماه 2 یورو بدون تعهد ارائه می شود و به شما امکان می دهد از یک سیم کارت 4G دوم بهره مند شوید تا از پاکت داده های تلفن همراه بسته فعلی خود در دستگاه تلفن همراه دیگر استفاده کنید. این گزینه با تمام بسته های احساس موبایل و بسته های B&Y از 20 گیگابایت در دسترس است .
 2. نارنجی دو پیشنهاد چند سیم کارت ارائه می دهد: پیشنهاد 1 گیگابایت اینترنت و پیشنهاد تماس ها و اینترنت. این دو گزینه با قیمت 5 یورو در ماه بدون تعهد ارائه می شود . گزینه اینترنت 1 گیگابایتی به شما امکان می دهد از کل پاکت داده های تلفن همراه بسته خود استفاده کنید و 1 گیگابایت اینترنت موبایل را به این پاکت داده اضافه می کند. برای هرگونه اشتراک در یک بسته موبایل 5G نارنجی به صورت رایگان گنجانده شده است. گزینه دوم به شما امکان می دهد از پاکت اینترنتی خود لذت ببرید ، اما همچنین تماس بگیرید.
 3. SOSH ، که شرکت تابعه نارنجی است ، گزینه های چند سیم کارت را ارائه می دهد ، یعنی گزینه 1 گیگابایت اینترنت که امکان استفاده از بسته اصلی + 1 گیگابایت اینترنت موبایل و گزینه را فراهم می کند تماس و اینترنت 1 گیگابایتی. این دو گزینه با 5 یورو در ماه بدون تعهد ارائه می شود . گزینه اینترنت Multi SIM SOSH 1 GB با بسته های 20 گیگابایتی و به علاوه در دسترس است و تماس های چند سیم کارت و گزینه اینترنتی با تمام برنامه های SOSH Mobile در دسترس است.
 4. بالاخره ،گزینه چند گشت و گذار از SFR که از بسته SFR 80 گیگابایتی موجود است ، با قیمت 10 یورو ارائه می شود اما نرخ ماهانه نیست. در واقع ، این قیمت در زمان سفارش شما یک بار واحد اعمال می شود.

در اینجا مقایسه سریع قیمت هر گزینه وجود دارد بیش از 12 ماه, با توجه به جایی که شما واجد شرایط گزینه رایگان یکی از این اپراتورها نیستید.

قیمت هر گزینه چند سیم کارت بیش از 12 ماه – معتبر در 06 فوریه 2023

اپراتور قیمت گزینه قیمت 12 ماه
از راه دور Bouygues 2 €/ماه 24 €
نارنجی 5 €/ماه 60 یورو
سد 5 €/ماه 60 یورو
SFR 10 یورو هنگام سفارش 10 یورو

شما به دنبال یک پیشنهاد موبایل متناسب با نیازهای خود هستید ?

سرویس Selectra رایگان
به روز شده در تاریخ 03/30/2023

امانوئل مسئول ایجاد اخبار و راهنماهای Echosdunet است. این کار با بسیاری از موارد از راه دور و صفحات اختصاص داده شده به اپراتورها است.