MWC 2023: موتورولا گوشی هوشمند آینده نگر خود را که اندازه آن را تغییر می دهد – CNET FRANCE ، شیائومی یک مفهوم شگفت انگیز از تلفن هوشمند آینده نگر را نشان می دهد

شیائومی مفهوم شگفت انگیز از تلفن هوشمند آینده نگر را نشان می دهد

این تلفن قابل تبدیل عجیب در فشار ساده یک دکمه یا با توجه به نحوه استفاده از آن صورت می گیرد.

MWC 2023: موتورولا گوشی هوشمند آینده نگر خود را که اندازه آن را تغییر می دهد قرار می دهد

این تلفن قابل تبدیل عجیب در فشار ساده یک دکمه یا با توجه به نحوه استفاده از آن صورت می گیرد.

مارک زافاگنی با CNET.کم

ارسال شده در تاریخ 02/27/2023 ساعت 6:15 بعد از ظهر

MWC 2023: موتورولا گوشی هوشمند آینده نگر خود را که اندازه آن را تغییر می دهد قرار می دهد

موتورولا در افتتاح کنگره جهانی موبایل با نمونه اولیه تلفن هوشمند خود باعث ایجاد حسی شد که صفحه نمایش آن با استفاده از آن مانند یک perchment می تواند رشد کند. این مفهومی است که اکتبر گذشته در دنیای فناوری Lenovo ارائه شد.

همکاران ما از CNET.com این فرصت را داشت که مسئولیت این موبایل را به عهده بگیرد. فشار مضاعف روی یک دکمه واقع در طرف باعث می شود صفحه از لبه بالایی بیرون برود تا یک صفحه نمایش 16: 9 ایجاد شود. فشار مضاعف دیگر و صفحه نمایش به آرامی پیچیده می شود.

برخی از برنامه ها به طور خودکار تحول را تحریک می کنند. به عنوان مثال ، اگر یک فیلم YouTube را تماشا می کنید و تلفن را در موقعیت افقی هدایت می کنید ، برنامه به حالت منظره تغییر می کند و صفحه در همان زمان در حال رشد است.

هیچ بازاریابی برای لحظه ای برنامه ریزی نشده است

مورد دیگر از استفاده مربوطه ، این تلفن هوشمند می تواند در هنگام مشورت با ایمیل های خود در کوچکترین حالت خود باقی بماند و به محض اینکه می خواهید پیام بنویسید دراز بکشید ، بنابراین فضای بیشتری را برای صفحه کلید مجازی فراهم می کند.

هنگامی که در حالت کاهش یافته است ، صفحه نمایش در پشت تلفن می پیچد و می تواند به عنوان صفحه ثانویه کار کند. می توان از آن برای مشورت با آب و هوا ، اعلان ها ، سایر اطلاعات سریع یا به عنوان منظره یاب برای گرفتن سلفی استفاده کرد.

این مفهوم مرتبط است اما شکنندگی صفحه نمایش سؤالاتی را ایجاد می کند. در واقع ، همکاران ما می گویند که متوجه شده اند که وقتی از تلفن فراتر می رود بسیار خوب است و این تصور را می دهد که به راحتی می تواند آسیب برساند. گفته می شود ، این دقیقاً همان نوع مشکلی است که در مرحله توسعه حل می شود. متأسفانه ، موتورولا تأیید نکرده است که آیا این تلفن هوشمند آینده تجاری دارد یا خیر.

همچنین بخوانید

  • MWC 2023: سه تلفن هوشمند جدید نوکیا وارد فرانسه می شوند
  • MWC 2023 – Honor The Magic 5 Pro ، تلفن هوشمند را که اسلحه های بزرگ را بازی می کند ، فاش می کند
  • عکسهای ما از مفهوم OnePlus 11 و سیستم خنک کننده مایع چشمگیر آن

تصویر: اندرو لانکسون/CNET

شیائومی مفهوم شگفت انگیز از تلفن هوشمند آینده نگر را نشان می دهد

هیچ چیز شیائومی را متوقف نمی کند ! پس از آشکار کردن مفاهیم بسیار امیدوارکننده در گذشته ، شرکت با یک تلفن هوشمند بدون دکمه یا درگاه به بار باز می گردد و با یک صفحه خمیده به 88 درجه روی برش ها خم می شود.

این غول چینی پس از ارائه فناوری قابل شارژ چشمگیر خود در هوا ، با شارژ هوا MI ، به تازگی از مفهوم امیدوار کننده دیگری رونمایی کرده است. این بار این یک تلفن هوشمند تمام صفحه است. بی مرز که در اکثر تلفن های هوشمند فعلی تعمیم یافته است ، شیائومی این مفهوم را حتی بیشتر با آن سوق داده است “صفحه نمایش آبشار چهار حیاط”, یک صفحه نمایش خم شده به 88 درجه در طرفین برای غوطه وری تقویت شده. و از آنجا که این صفحه نمایش بر روی برش ها گسترش می یابد ، شیائومی به سادگی از مفهوم خود در مورد تلفن هوشمند دکمه و حتی پورت عاری نیست.

این برند جزئیات بیشتری در مورد این مفهوم ارائه نداده است ، به جز این که برای رسیدن به آنجا کمتر از 46 حق ثبت اختراع فنی ثبت شده است. با این وجود می توانیم تصور کنیم که چنین تلفن هوشمند باید از دوربین جلو عاری باشد. با توجه به انحنای لبه بالایی ، فضای کافی برای ادغام یک دوربین پاپ آپ وجود نخواهد داشت. با این وجود شیائومی می توانست این صفحه را با پانچ یا حتی یک دوربین در زیر صفحه نشان دهد اگر این مفهوم به عنوان یک محصول تحقق یابد.

بدیهی است ، این فقط یک مفهوم است و نه یک محصول بدون بازار مانند آن. در واقع ، این تلفن هوشمند ما را به یاد دستگاه دیگری از این برند ، Mi Mix Alpha می اندازد. این یک صفحه نمایش خمیده 360 درجه ای داشت که به پشت گوشی هوشمند پوشانده شده بود ، با یک نوار نازک حاوی سنسورهای عکس. این تلفن هوشمند – که هرگز نتوانست به تولید انبوه برسد – با این وجود بندری برای شارژ مجدد داشت. برای بازگشت به زمان حال ، شیائومی در حال آماده سازی برای راه اندازی ، در 8 فوریه ، پرچمدار جدید خود در مناطق ما ، شیائومی MI 11 است. این یک صفحه نمایش به اندازه این مفهوم چشمگیر نخواهد داشت ، اما با این وجود به ما شگفتی های خوبی را به ما قول می دهد.