اشتراک های کانال: افزایش قیمت های مداوم ، نظر MyCanal: راهنمای کامل ما در مورد قیمت ها و ویژگی های آن

نظر MyCanal: راهنمای کامل ما در مورد آثار ، قیمت ها و ویژگی های او

Contents

MyCanal مزایا و معایبی دارد. کیفیت جریان در بالا نیست ، با وضوح UHD در دسترس برای بسیاری از عناوین و عدم وجود HDR و دالبی چشم انداز. از طرف دیگر ، خدمات خدمات ویدیویی به درخواست کانال+ با طیف گسترده ای از دستگاه ها سازگار است و وضوح پویا آن تا حدی این محدودیت ها را جبران می کند.

کانال+ اشتراک: افزایش قیمت مداوم

افزایش قیمت ها در کانال+ با اشتراک جدید غیر اتصال ادامه می یابد که در ماه چند یورو افزایش می یابد.

ما قبلاً آن را می دانستیم ، قیمت ها در کانال+ – و در سکوی MyCanal شروع به افزایش می کنند. این افزایش برای اولین بار در اشتراک سری سینما برای افراد زیر 26 احساس شد. اکنون به پیشنهاد دیگری گسترش می یابد: کانال سری محدود+ و دیزنی+.

بدون تعهد ، این فرمول به طور معمول 24.99 یورو در هر ماه هزینه دارد. با این حال ، افرادی که این پیشنهاد را مشترک کرده اند ، شروع به دریافت ایمیل می کنند – با ” مدیریت اشتراک کانال شما+ »در شی – به آنها هشدار دهید که این قیمت در هر ماه به 27.99 یورو افزایش می یابد.

از تاریخ تمدید ماهانه بعدی شما […] ، و مطابق با شرایط اشتراک عمومی شما ، اشتراک سری Limited Canal+ & Disney+ برای دوره های پی در پی یک ماه با قیمت به استثنای تبلیغات و گزینه های خاموش 27 ، 99 € تمدید می شود.

چرا قیمت ها در کانال افزایش می یابد+ ?

به عنوان یک یادآوری ، گروه کانال+ در طول تابستان هشدار داده بود که قیمت های خود را افزایش می دهد. این به دنبال افزایش مالیات بر ارزش افزوده قابل استفاده در خدمات ارائه شده توسط شرکت است. در حقیقت ، مقامات مالیاتی این نرخ را در برابر 10 ٪ قبل از 10 ٪ ارزیابی کرده اند ، زیرا آنها معتقدند که فعالیت های کانال+ به طور فزاینده ای شبیه SVOD بوده است. در نتیجه ، آنها تصمیم گرفتند که این گروه باید همان نرخ Netflix را داشته باشد (برای مثال).

بنابراین گروه تلویزیونی دوباره افزایش مالیات بر ارزش افزوده در قیمت اشتراک مشترک توسط کاربران و کاربران دوباره ظاهر می شود. از طرف دیگر ، توجه داشته باشید که افرادی که با تعهد پیشنهاد ارائه داده اند نباید تحت تأثیر قرار گیرند. در صورت تغییر قیمتی که آنها متعهد شده اند ، دومی حق فسخ را به صورت رایگان فسخ می کند.

سرانجام ، ما به یاد خواهیم آورد که در دراز مدت ، تمام اشتراک های کانال+ باید به تدریج شاهد افزایش قیمت آنها باشند. این افزایش در پیشنهادات سری محدود کانال+ و دیزنی+ تمایل به تأیید آن دارد.

می خواهید به جامعه ای از علاقه مندان بپیوندید ? Discord ما از شما استقبال می کند ، این یک مکان کمک و اشتیاق متقابل در مورد فناوری است.

نظر MyCanal: راهنمای کامل ما در مورد آثار ، قیمت ها و ویژگی های او

نظر MyCanal: راهنمای کامل ما در مورد آثار ، قیمت ها و ویژگی های او

myCanal ، سکوی SVOD از کانال+, یک استراتژی خاص برای جذب کاربران اتخاذ کنید. در یک پلت فرم واحد ، سایر خدمات پخش ویدیویی ، مانند نوتفلیکس, OC, مهم+ وت دیزنی+. این سکو همچنین به دلیل کاهش مهلت های کاهش یافته در اولین پخش فیلم های اخیر شناخته شده است. علاوه بر این ، رابط MyCanal بصری است و ناوبری را از طریق بسیاری از محتوای پیشنهادی تسهیل می کند کانال+.

در حالی که برخی موافق هستند که تعداد زیادی از محتوای پیشنهادی قیمت بالای اشتراک را توجیه می کند ، برخی دیگر معتقدند که قیمت خیلی زیاد است. در واقع ، اشتراک MyCanal گرانتر از سیستم عامل های رقیب است ، نوتفلیکس یا ویدیوی نخست آمازون. بنابراین ، آثار مختلف تا اشتراک هستند ? آیا عضویت در پیشنهاد ارائه شده توسط واقعاً جالب است کانال+ ? نظر کامل ما را در مورد این سوال از طریق این راهنما کشف کنید.

MyCanal: یک کاتالوگ متنوع و منحصر به فرد برای همه مخاطبان

برای مدت طولانی ، MyCanal با تنوع کاتالوگ و آن متمایز شده است منحصر به فرد در سینمای فرانسه. با این حال ، بر خلاف سایر سیستم عامل های جریان ، MyCanal برای ارائه فیلم و سریال راضی نیست. در واقع ، این پلتفرم همچنین امکان تماشای ورزش ، مستندها ، نمایش های زنده یا پخش را ارائه می دهد.

کانال+ کانال های تلویزیونی به صورت زنده و در صورت تقاضا

اولی خاصیت myCanal آیا امکان پیگیری کانال های تلویزیونی مورد علاقه خود از برنامه یا وب سایت وجود دارد. با اتصال دستگاه خود به اینترنت ، می توانید در هر کجا که می خواهید انتشار خود را تماشا کنید. برنامه های موجود به فرمول بستگی دارد کانال+ که در آن مشترک شده اید. اگر کاملترین دسته گل را انتخاب کنید ، به تمام کانال های تلویزیونی کانال دسترسی خواهید داشت+. شما می توانید از کانال ها به صورت زنده نگاه کنید ، مانند کانال+, ورزشگاه, CNEWS, بانوال, C8, m6, جغرافیای ملی, و غیره. لیست کامل در طول اشتراک ارائه شده است.

فیلم MyCanal

فیلم ها ، سریال ها ، مستندها و برنامه ها در مورد یک برنامه واحد

پلت فرم MyCanal یک طیف گسترده ای از مطالب برای همه مخاطبان ، در تمام سنین و با سلیقه های مختلف. می توانید فیلم ، سریال ، مستند و حتی برنامه های ویژه پیدا کنید. با توجه به فیلم ها و سریال ها ، MyCanal با ارائه اولین پخش بسیاری از فیلم های بلند هر سال از رقبای خود متمایز می شود.

تقریباً 500 فیلم هر ساله از جمله 65 ٪ در اولین پخش پخش می شود. اگر بی تاب هستید ، MyCanal راه حل ایده آل برای شماست. این پلتفرم همچنین طیف گسترده ای از مستندها را ارائه می دهد ، از تاریخ گرفته تا فرهنگ ، از جمله علم ، فناوری ، جامعه و غیره. همچنین امکان دسترسی به کانال های مستند در پخش مجدد ، مانند ملی جغرافیایی وحشی, اوشوایا وت داستان تلویزیونی.

هواداران ورزش همچنین می توانند بزرگترین مسابقات را به صورت زنده دنبال کنند ، مانند لیگ قهرمانان اروپا ، لیگ برتر ، NBA ، UFC ، WRC ، 14 تیم برتر و غیره. همه نمایش ها دوباره در پخش مجدد موجود هستند.

MyCanal Instrusives و اولین پخش آن

myCanal ، سکوی جریان برای کانال+, طیف گسترده ای از محتوای انحصاری را برای همه سنین ارائه می دهد. در میان محبوب ترین سریال MyCanal ، ما می توانیم استناد کنیم “سقوط – فروپاشی“،”دنده“،”دفتر افسانه ای“،”معتبر“و” ورسای “، در حالی که جالب ترین مستندها شامل”آخرین ریه در جهان“،”بانکی: می خواست“و”بسیار بزرگ و مهم “”. کودکان با نمایش هایی مانند “پیشی نمی گیرندکولو“و”شیاطین ptits“”.

به عنوان یک شریک اصلی صنعت فیلم فرانسه ، جای تعجب ندارد که MyCanal آثاری را ارائه می دهد که در هر جای دیگر یافت می شود. دیگه چی, کانال+ با سایر سیستم عامل های جریان همکاری می کند تا سری خاصی از آنها را ارائه دهد دیزنی+, OC, مهم+ وت نوتفلیکس بستگی به اشتراک شما دارد کانال+.

MyCanal در مقابل سایر سیستم عامل های جریان

با اينكه نوتفلیکس یا تنها سکوی جریان برای داشتن فیلم و سریال بیشتر از MyCanal در حال حاضر, MyCanal با ارائه محتوای اختصاصی از آن استفاده می کند فرانسوی. با وجود همکاری بین MyCanal و نوتفلیکس, دسترسی به کل کاتالوگ غیرممکن است نوتفلیکس در MyCanal ، زیرا نوتفلیکس نگه می دارد که کاربران برای مشورت با تمام مطالب خود از پلتفرم خود بازدید می کنند. این همان است دیزنی+, فیلم های آنها با خواننده یکپارچه MyCanal سازگار نیست. در پایان ، برای استفاده از تمام محتویات هر سکوی جریان ، لازم است از MyCanal خارج شوید.

سیستم عامل های MyCanal

MyCanal: سازگاری عالی با دستگاه ها ، اما کیفیت جریان قابل عبور

MyCanal مزایا و معایبی دارد. کیفیت جریان در بالا نیست ، با وضوح UHD در دسترس برای بسیاری از عناوین و عدم وجود HDR و دالبی چشم انداز. از طرف دیگر ، خدمات خدمات ویدیویی به درخواست کانال+ با طیف گسترده ای از دستگاه ها سازگار است و وضوح پویا آن تا حدی این محدودیت ها را جبران می کند.

وضوح ، کیفیت تصویر و کیفیت صدا

MyCanal از وضوح حداکثر 4K UHD پشتیبانی می کند ، که کیفیت تصویر بی عیب و نقص را در انتشار مستقیم ارائه می دهد ، اما این وضوح برای همه محتویات در دسترس نیست. فقط عناوین اخیر از هالیوود, سری کانال+ و برخی از نمایش های زنده با UHD سازگار هستند. علاوه بر این ، هنوز هم در نماد Full HD یا زیر این کیفیت مطالب زیادی وجود دارد. همه فیلم ها و سریال ها با وضوح 1080p توسط یک نماد HD در پرونده آنها مشخص شده اند.

به طور کلی ، می توانید سه نوع وضوح را انتخاب کنید:

  • حداقل: این کمترین کیفیت است ، زیر 480p است
  • واسطه: این قطعنامه ها بین 480p در 720p است
  • حداکثر: این بسته به فیلم بین 720p در 2160p است.

همچنین می توانید یک قطعنامه را که خوانده می شود انتخاب کنید ، اما MyCanal یک وضوح پویا را انتخاب می کند بسته به صفحه نمایش ، اتصال و قالب ویدیویی شما. برای کیفیت صدا ، MyCanal استریو کلاسیک و Dolby Digital 5.1, اما هنوز Dolby Atmos.

سازگاری با تمام سیستم عامل های متصل

MyCanal در وب سایت رسمی و از طریق برنامه دستگاه های زیر در دسترس است اندروید یا منزوی, از جمله تلفن های هوشمند ، تبلت ها و تلویزیون های هوشمند سامسونگ, سیب, ال جی, سونی, وت تلویزیون آتش نشانی آمازون. این پلتفرم همچنین از طریق کنسول های بازی مانند PlayStation 4 یا 5 ، Xbox One ، One X ، X/S Series و همچنین جعبه های تلویزیون Android و جعبه های اپراتورهای Android قابل دسترسی است.

تعداد صفحه نمایش همزمان توسط MyCanal پشتیبانی می شود

در تعداد صفحه نمایش به طور همزمان بستگی به اشتراک دارد کانال+ و از یک کاربر به کاربر دیگر متفاوت است. حداکثر چهار صفحه می تواند همزمان برای پیشنهادات خاص استفاده شود ، در حالی که برخی دیگر اجازه استفاده از صفحه نمایش اضافی را نمی دهند. برای اطلاع از تعداد دستگاه هایی که می توانید در همان زمان استفاده کنید ، به بخش “گزینه های من” منطقه مشتری خود در وب سایت مراجعه کنید کانال+.

MyCanal: ویژگی های کامل و تجربه کاربر بهینه

MyCanal یک رابط کاربری موفق ، کامل و تطبیقی ​​ارائه می دهد و تجربه کاربری بهینه را در همه رسانه ها ارائه می دهد ، خواه وب ، رابط تلفن همراه باشد یا برنامه. بسیاری از اشکالات کاربردی اصلاح شده است که امکان پیمایش سیال را فراهم می کند.

رابط کاربری خوب و ناوبری سیال

رابط MyCanal بسیار کامل و بصری است و به شما امکان می دهد به راحتی دریا را کشف کنید کاتالوگ کانال+. صفحه اصلی یک چرخ فلک را ارائه می دهد که عناوین اصلی را که اخیراً به دست آمده است ارائه می دهد کانال+. دسته های مختلف فیلم ها نیز به راحتی در دسترس هستند ، می توانید بین سینما ، سریال ، ورزش ، جوان ، مستندها انتخاب کنید ..

اگر یکی از دسته ها را فشار دهید ، به زیر شاخه ای که دارای همان طراحی صفحه اصلی است ، هدایت می شوید. کمی پایین تر ، گزیده ای از MyCanal در مورد سری ، مستندها و کارتون ها وجود دارد که نباید از دست ندهید. توجه داشته باشید که این توصیه بسته به فعالیت مشخصات MyCanal ممکن است تغییر کند.

زیرنویس و دوبله به چند زبان

در MyCanal می توان با انتخاب قلم ، اندازه و رنگ نوشتن ، زیرنویس ها را برای هر فیلم و سریال مشاهده شده اضافه و شخصی سازی کرد. در مورد دوبله ، بستگی به محتوای مشاهده شده دارد. مانند سایر سیستم عامل های جریان ، فقط محبوب ترین عناوین دارای چندین آهنگ صوتی هستند. فرانسوی زبان اولیه در MyCanal است.

فیلم ها و سریال های موجود در اشتراک خود را بارگیری کنید

بارگیری فیلم ها و سریال های موجود در اشتراک شما در برنامه MyCanal در دسترس است ، اما مراقب باشید ، مدت اعتبار ویدیوی بارگیری شده تنها 6 روز پس از اولین خواندن است.

شخصی سازی و پروفایل کاربر

MyCanal به شما اجازه می دهد تا ایجاد کنید حداکثر 10 پروفایل کاربر با توصیه های منحصر به فرد بسته به فعالیت هر نمایه. به منظور شخصی سازی تجربه کاربر و بهینه سازی توصیه محتوا ، می توان برای هر یک از اعضای خانواده یک پروفایل ایجاد کرد.

قیمت MyCanal

قیمت ها و اشتراک های MyCanal

در نرخ اشتراک MyCanal می تواند مشترکان را که به قیمت سایر سیستم عامل های پخش عادت کرده اند ، بترسانند. در حال حاضر, کانال+ به نظر نمی رسد که در مورد قیمت های آن امتیازاتی کسب کند.

هزینه اشتراک های مختلف MyCanal

مناشتراک MyCanal از طریق اشتراک انجام می شود کانال+. این پیشنهادات از 22.99 یورو تا 34.99 یورو در ماه ، با تعهد 2 ساله. اگر پیشنهادات غیر اتصال را انتخاب کنید ، هزینه از 27.99 یورو تا 44.99 یورو در ماه متغیر است. علاوه بر این ، فرمول کانال+ سری در ماه 6.99 یورو در دسترس است. با این حال ، مراقب باشید فرمول خود را انتخاب کنید ، زیرا Canal+ یک دوره آزمایشی رایگان ارائه نمی دهد.

مزایای موجود در هر فرمول

آنجا ارزانترین فرمول از کانال+ فقط به سری اصلی این گروه دسترسی پیدا می کند کانال+. هیچ فیلم ، مستند یا نوع دیگری از فیلم با این پیشنهاد در دسترس نیست.

فرمول کانال+ با 22.99 یورو در هر ماه دسترسی به فیلم ها ، سریال ها ، ورزش ها ، مستندها و سایر مطالب اصلی را فراهم می کند کانال+.

فرمول کانال+ سوریس, با 25.99 یورو در هر ماه ، امکان اضافه کردن محتوای سایر سیستم عامل های جریان را به کانال های شما ارائه می دهد.

سرانجام ، گرانترین فرمول, کانال+ ورزش با 34.99 یورو در هر ماه ، به شما امکان دسترسی به تمام مزایایی را که قبلاً گفته شد ، می دهد و علاوه بر این به شما امکان می دهد تا همه زنجیره های ورزشی را باز کنید کانال+.

قیمت های MyCanal و سایر سیستم عامل های جریان

غیرقابل انکار است که قیمت های MyCanal دو تا سه برابر بیشتر از سایر سیستم عامل های جریان است. با این حال ، این تفاوت قیمت توسط پیشنهادات پیشنهادی توسط کانال+. در واقع ، اگر مثال پیشنهاد را بگیریم کانال+ سری, 6.99 یورو ممکن است بیش از حد به نظر برسد. در مقایسه ، سایر سیستم عامل ها مانند آمازون نخست فیلم ، سریال ، کتاب ، موسیقی و بازی های ویدیویی را به همین مقدار ارائه دهید.

مزایا و معایب MyCanal

MyCanal انواع قابل توجهی از مطالب را به کاربران ارائه می دهد ، ساخته شده از سریال ، فیلم ، اخبار ، ورزش و مستند بین المللی و همچنین تولیدات فرانسوی. اگرچه این پلتفرم دارای مزایای قابل توجهی است ، اما دارای اشکالاتی است که می تواند کاربران را کند کند ، مانند قیمت بالا و کیفیت انتشار.

مزایای myCanal

یکی از مزایای اصلی MyCanal توانایی پخش فیلم ها 6 ماه پس از انتشار اتاق ناهار خوری آنها است که این یک دارایی قابل توجه در بیشتر رقبای خود است که قبل از پخش این فیلم ها به طور متوسط ​​یک یا چند نفر صبر می کنند. کاربران می توانند از جدیدترین فیلم هایی که در داخل خانه منتشر شده ، مستقیماً از مبل خود ، بدون نیاز به مدت زمان بسیار طولانی ، از آن استفاده کنند.

علاوه بر این ، MyCanal همچنین انواع قابل توجهی از محتوای اصلی ، از جمله سری و فیلم های داخلی را ارائه می دهد ، که در سایر سیستم عامل های جریان در دسترس نیستند. بنابراین کاربران می توانند محتوای منحصر به فرد جدید را روی این سیستم عامل کشف کنند.

MyCanal همچنین به دلیل رابط بصری خود و امکان ناوبری ساده شده ، که تحقیق و کشف محتوای جدید را برای کاربران تسهیل می کند ، شناخته شده است. علاوه بر این ، این سیستم عامل در تمام دستگاه های متصل موجود است و می تواند از 4 صفحه به طور همزمان استفاده شود.

معایب myCanal

یکی از معایب اصلی myCanal قیمت آن باقی مانده است. در واقع ، در مقایسه با بیشتر رقبای خود بسیار زیاد است. هزینه اشتراک می تواند برای برخی از کاربران گزاف در نظر گرفته شود ، که می تواند آنها را به سمت انتخاب سایر خدمات ویدیویی مقرون به صرفه تر سوق دهد.

از طرف دیگر ، کیفیت توزیع همیشه مربوط به برخی از رقبای خود نیست و زمان آن رسیده است که MyCanal فناوری هایی را مانند آن اتخاذ کند دالبی چشم انداز وت Dolby Atmos برای بهبود تجربه کاربر. برخی از مطالب به وضوح 540p نمی رسد ، که برای کاربرانی که انتظار کیفیت بی عیب و نقص با توجه به قیمت اشتراک دارند ناامید کننده است.

خلاصه مزایا و مضرات

شما دریغ می کنید مشترک شدن در کانال+ ? برای اینکه به شما اجازه می دهد واضح تر ببینید ، در اینجا جدول خلاصه ای از مزایا و مضرات این سکو وجود دارد:

پخش فیلم در پیش نمایش ، تنها 6 ماه پس از انتشار آنها در صفحه بزرگ.

مطالب اصلی.

نتیجه گیری ما در مورد MyCanal

MyCanal هزاران اثر را برای همه سلیقه ها و تمام سنین ، که از طریق وب سایت و برنامه تلفن همراه آن در دسترس است ، در کلیه دستگاه های متصل ارائه می دهد. سرویس ویدیویی به درخواست کانال+ همچنین امکان استفاده از 4 صفحه همزمان و ایجاد حداکثر 10 پروفایل مختلف را ارائه می دهد.

اگرچه این پلتفرم نسبت به بسیاری از رقبای خود گران تر است ، اما محتوای اصلی آن و توانایی پخش فیلم ها در پیش نمایش دارایی های قابل توجهی است که سایر سیستم عامل ها ندارند. بنابراین ، اگر شما نوع بی تاب هستید ، MyCanal ممکن است یک راه حل برای شما باشد !

بنابراین می توانیم بگوییم که با وجود این اشکالات, myCanal می تواند جذاب باشد برای کاربرانی که به دنبال کشف مطالب منحصر به فرد جدید و تماشای فیلم فقط 6 ماه پس از انتشار اتاق ناهار خوری خود هستند. اما این قیمت اشتراک را توجیه می کند ? به نظر ما ، اگر MyCanal بخواهد قیمت بالای خود را حفظ کند ، برای توجیه این تفاوت هزینه با سایر سیستم عامل ها باید پیشرفت هایی انجام شود. کاربران با توجه به آنچه خرج می کنند ، کیفیت بی عیب و نقصی از انتشار را انتظار دارند و زمان آن رسیده است که MyCanal خود را به فناوری های پیشرفته برای بهبود تجربه کاربر خود تجهیز کند.

کاتالوگ MyCanal باعث می شود شما بخواهید امتحان کنید ? در این حالت ، ما توصیه می کنیم فرمول های غیر اتصال را انتخاب کنید. در واقع ، پیشنهادات با نامزدی شما را به مدت 2 سال به هم پیوند می دهند و خاتمه قرارداد پس از امضای آن دشوار خواهد بود ..