اشتراک من ، از طریق حساب آنلاین یا از طریق نامه ، اشتراک در MyCanal را خاتمه دهید

اشتراک MyCanal را خاتمه دهید

در زنجیره 118 ملاقات کنید و حساب دیزنی+ خود را مستقیماً در رمزگشایی خود ایجاد کنید ، یا

اشتراک MyCanal

اگر قبلاً در کل Cine & Series ، Cine & Series+ و هر کانال+ با رمزگذار 4K-Untra HD مشترک شده اید ، می توانید دیزنی+ را از 3 روش زیر فعال کنید:

در زنجیره 118 ملاقات کنید و حساب دیزنی+ خود را مستقیماً در رمزگشایی خود ایجاد کنید ، یا

بر روی پیوند فعال سازی که از طریق ایمیل دریافت کرده اید کلیک کنید یا

اگر ایمیل دریافت نکرده اید ، در سایت www به منطقه مشتری خود وارد شوید.کانال.com و روی پیوند فعال سازی دیزنی کلیک کنید+

توجه: اگر هنوز به منطقه مشتری دسترسی ندارید ، ساده است ! مراحل موجود در صفحه را دنبال کنید تا حساب خود را ایجاد کنید. این حساب به شما امکان می دهد به مشترکین خود دسترسی پیدا کنید ، برنامه های هدیه خود را فعال کنید ، به MyCanal دسترسی پیدا کنید و دیزنی را فعال کنید+ !

من قبلاً حساب دیزنی+ خود را از طریق منطقه مشتری خود فعال کرده ام. آیا من نیز باید آن را در رمزگذار 4K-UHD فعال کنم ?

پس از فعال شدن حساب شما و شناسه های دیزنی + شما (آدرس ایمیل و رمز عبور) ، به سادگی شناسه های خود را در رمزگشایی 4K-UHD وارد کنید تا شما را تأیید کرده و از محتوای دیزنی استفاده کنید +.

توجه: اگر هنوز به منطقه مشتری دسترسی ندارید ، ساده است ! مراحل موجود در صفحه را دنبال کنید تا حساب خود را ایجاد کنید. این حساب به شما امکان می دهد به مشترکین خود دسترسی پیدا کنید ، برنامه های هدیه خود را فعال کنید ، به MyCanal دسترسی پیدا کنید و دیزنی را فعال کنید + !

پس از فعال شدن حساب دیزنی+ ، آیا می توانم در تمام دستگاه های خود به سرویس دسترسی پیدا کنم ?

پس از فعال شدن حساب خود ، می توانید از شناسه های خود در تمام دستگاه های خود برای دسترسی به دیزنی + در 4K-UHD و MyCanal یا Decoder Live در برنامه دیزنی استفاده کنید +.

توجه: اگر هنوز به منطقه مشتری دسترسی ندارید ، ساده است ! مراحل موجود در صفحه را دنبال کنید تا حساب خود را ایجاد کنید. این حساب به شما امکان می دهد به مشترکین خود دسترسی پیدا کنید ، برنامه های هدیه خود را فعال کنید ، به MyCanal دسترسی پیدا کنید و دیزنی را فعال کنید + !

من به دیزنی دسترسی ندارم+. نحوه اشتراک ?

دیزنی+ با کل Cine & Series ، Cine & Series+ یا هر کانال+ با رمزگذار 4K-Ultra HD با قیمت استثنایی گنجانده شده است. جلسه در یک کانال+ فروشگاه برای مشترک شدن.

سرویس دیزنی چیست+ ?

دیزنی+ یک سرویس جریان است که به شما امکان می دهد از 6 دیزنی ، پیکسار ، مارول ، جنگ ستارگان ، نشنال جئوگرافیک و دنیای ستاره ها به بیش از 1000 فیلم ، سریال و دیزنی+ اصلی دسترسی پیدا کنید.

سرویس دیزنی+ به شما امکان می دهد محتوای خود را در 4 صفحه تحرک همزمان بر روی تلفن و رایانه لوحی یا تلویزیون با رمزگذار HD 4K-Ultra مصرف کنید. همه در تعریف فوق العاده بالا در مورد انتخاب محتوا ، منوط به اتصال به اینترنت باند پهن و تجهیزات سازگار.

حداکثر 7 پروفایل ایجاد کنید تا موارد دلخواه خود را پیدا کنید ، سابقه مشاهده خود و دسترسی به توصیه های شخصی.

توجه داشته باشید که فیلم های جدید دیزنی را 6 تا 8 ماه پس از انتشار اتاق ناهار خوری آنها در کانال+ و 36 ماه بعد در دیزنی پیدا خواهید کرد+.

من هنوز مشترک نیستم ، چگونه می توانم از کانال+ و دیزنی بهره مند شوم+ ?

به فروشگاه کانال+ خود بروید ، جایی که می توانید یک فرمول دیزنی+ را انتخاب کنید

اگر دیزنی+ قیمت های خود را افزایش دهد ، قیمت کانال من+ افزایش می یابد?

قیمت پیشنهاد شما از جمله سرویس دیزنی+ بسته به افزایش تعرفه احتمالی در دیزنی متفاوت نخواهد بود+.

در چه فرمول خدمات دیزنی+ گنجانده شده است?

سرویس دیزنی+ با Total Cine & Series ، Cine & Series یا هر کانال گنجانده شده است+. دیزنی+ به عنوان گزینه ای در 445 Rs برای هر مشترک با رمزگذار 4K UHD نیز در دسترس است.

چگونه می توانم گزینه دیزنی خود را خاتمه دهم+ ?

در هر زمان می توانید با ارسال نامه ای به کانال+ موریس قبل از پانزدهم ماه جاری ، گزینه دیزنی+ خود را خاتمه دهید.

من یک فرمول با دیزنی+ شامل می کنم ، نحوه دسترسی به سکوی دیزنی+?

می توانید حساب دیزنی+ خود را از منطقه مشتری خود ایجاد و فعال کنید.

شما به شناسه های فضای مشتری خود نیاز خواهید داشت (همان موارد موجود در حساب MyCanal)

همچنین می توانید با کلیک برای اولین بار روی محتوای دیزنی ، حساب خود را از طریق سایت MyCanal فعال کنید+. و اگر یک رمزگذار 4K-UHD دارید ، به کانال 118 یا مستقیم از گوشه دیزنی+ سرویس پخش مجدد رمزگذار خود بروید.

نحوه فعال کردن حساب دیزنی+ با اشتراک کانال من+ ?

دیزنی+ موجود در پیشنهاد من یا اشتراک در گزینه?

شناسه های فضای مشتری خود را بیاورید (همان موارد موجود در حساب MyCanal).
برای فعال کردن حساب دیزنی+خود ، به سادگی روی پیوند فعال سازی کلیک کنید (همان است که از طریق ایمیل یا پیام کوتاه ارسال شده اید).

همچنین می توانید با کلیک کردن برای اولین بار روی محتوای دیزنی ، حساب خود را از طریق سایت MyCanal (پیوند به وب MyCanal) فعال کنید. و اگر یک رمزگذار 4K-UHD دارید ، به کانال 118 یا مستقیم از گوشه دیزنی+ سرویس پخش مجدد رمزگذار خود بروید.

من 2 بار توسط کانال+ و توسط دیزنی گرفته شده ام+. چرا ?

اگر سرویس دیزنی+ با اشتراک کانال+ شما درج شده است و شما یک نمونه کانال+ و نمونه دیزنی+ داشته اید ، این است که اشتراک دیزنی+ خود را که در جای دیگر دارید لغو نکرده اید.

اکنون می توانید اشتراک موجود در دیزنی+ خود را لغو کنید و به سادگی اشتراک دیزنی+ خود را از طریق کانال+ نگه دارید تا بتوانید از طریق www با خدمات مشتری دیزنی+ تماس بگیرید.دیزنی.کم. اگر در دیزنی+ از طریق شریک زندگی یک شخص ثالث دیگر ، مانند اپل ، گوگل ، آمازون یا Roku مشترک هستید ، باید اشتراک خود را مستقیماً از این تأمین کنندگان مدیریت کنید.

در مورد چه روشهای پذیرش می توانم به دیزنی دسترسی پیدا کنم+ ?

در رمزگذار 4K-Untra HD: با رفتن به کانال 118 یا مستقیم از سرویس پخش مجدد خود.

دسترسی به دیزنی+ نیاز دارد که رمزگذار شما به اینترنت وصل شود

در رایانه شخصی ، مک ، تلفن هوشمند (Android و iOS) ، رایانه لوحی ، Xbox One ، Apple TV: اگر فرمول ای از جمله دیزنی+دارید ، اگزوز برنامه ها را در MyCanal پیدا کنید ، یا در غیر این صورت به محتوا در برنامه و سایت دیزنی دسترسی پیدا کنید+.

شناسه های دیزنی برای من چیست+ ?

این شناسه ها به شما امکان می دهند به سرویس دیزنی+ در MyCanal ، رمزگذار 4K-Untra HD یا مستقیماً در برنامه و سایت دیزنی دسترسی پیدا کنید+.

در مورد چند تجهیزات می توانم همزمان به سرویس دیزنی+ وصل شوم ?

شما می توانید به سایت دیزنی+ در 4 صفحه به طور همزمان ، در تحرک در (رایانه شخصی ، رایانه لوحی ، Android یا iOS هوشمند) یا در خانه در تلویزیون خود (کانال+ ، Xbox One ، Apple TV ، Smart TV) دسترسی پیدا کنید.

شما می توانید حداکثر 7 پروفایل در هر حساب ایجاد کنید: یک نماد را از بیش از 100 کاراکتر نمادین انتخاب کنید ، موارد دلخواه خود را انتخاب کنید ، به توصیه های خود و سابقه مشاهده خود دسترسی پیدا کنید.

دسترسی به برخی از محتوای دیزنی+ مسدود شده است ، چگونه به آنها نگاه کنیم ?

برای دسترسی به تمام مطالب و به ویژه محتوای ستاره ، فقط باید پروفایل های خود را پیکربندی کنید.
برای انجام این کار ، پس از اتصال ، به نمایه خود دسترسی پیدا کنید.
سپس “اصلاح یک پروفایل” یا “ایجاد یک پروفایل” را انتخاب کنید ، سپس “طبقه بندی” را انتخاب کنید و سن را انتخاب کنید (0+ ، 6+ ، 9+ ، 12+ ، 14+ ، 16+ یا 18+).
18+ پروفایل های مجموعه به کل کاتالوگ از جمله کل کاتالوگ ستاره دسترسی خواهند داشت “.

اشتراک MyCanal را خاتمه دهید

شما از گروه کانال در اشتراک MyCanal مشترک شده اید+ ? شما می خواهید به یک دلیل خاص به این قرارداد پایان دهید ? ما به لطف اطلاعات مربوط به زیر شما را در طول این رویکرد راهنمایی خواهیم کرد. در اینجا راهنمای خاتمه دادن به راحتی و در چند دقیقه یک قرارداد myCanal است.

شرایطی برای شکستن اشتراک MyCanal شما

این که آیا این یک اشتراک با تعهد یا بدون تعهد است ، می توانید به دلایل مختلف قرارداد myCanal خود را فسخ کنید . در هر صورت ، شما باید رویه خاتمه را طبق شرایط قرارداد انجام دهید. برای لغو اشتراک غیر اتصال ، قرارداد در هر زمان متوقف می شود بدون اینکه بخواهید دلیلی برای خاتمه ارائه دهید.

در صورت عضویت با تعهد ، این روند فقط در صورت پرداخت پرداخت ماهانه مربوط به دوره اولیه نامزدی انجام می شود . در غیر این صورت ، خاتمه زودهنگام نیاز به یک دلیل مشروع برای خاتمه دارد: حذف یک برنامه ، مرگ ، حرکت و غیره.

اشتراک MyCanal خود را انجام دهید

MyCanal را خاتمه دهید

خاتمه آنلاین

این روش بسته به اینکه آیا شما از طریق برنامه در Android یا iOS/TVOS مشترک شده اید ، یکسان است. فقط به حساب فروشگاه iTunes و App Store یا Google Play خود دسترسی پیدا کنید ، سپس بر روی اشتراک مورد نظر کلیک کنید و سپس در “اشتراک اشتراک” را در نهایت “تأیید” کلیک کنید. درخواست شما در تاریخ بعدی مربوط به روز عضویت در نظر گرفته می شود.

خاتمه آنلاین فقط برای قراردادهای بدون تعهد امکان پذیر است .

خاتمه از طریق پست

با کانال پلاس تماس بگیرید

برای خاتمه اشتراک در MyCanal با تعهد ، شما باید هنگام نزدیک شدن به تاریخ موعد ، حداکثر 1 ماه قبل از سالگرد ، این کار را از طریق پست انجام دهید. فقط یک نامه ساده را به آدرس زیر ارسال کنید. شما باید نام ، نام خود را و قرارداد myCanal یا شماره مشتری خود مشخص کنید.

بارگیری نامه PDF

آدرس خاتمه MyCanal:

کانال+سرویس خاتمه TSA 86712 95905 Cergy Pontoise Cedex 9

برای خاتمه MyCanal کمک بگیرید

روش لغو قرارداد myCanal بسیار ساده است همانطور که می توانید در بالا کشف کنید. با این حال ، وضعیت خاص شما می تواند نگرانی های مربوط به خاتمه را به شما بدهد. در این حالت ، فقط اطلاعات مربوط به خدمات مشتری کانال را درخواست کنید+ . برای انجام این کار ، به منطقه مشتری MyCanal خود بروید و به زیر بخش “مخاطبین” بروید. کمک از دوشنبه تا شنبه از 8 صبح تا 9 بعد از ظهر در دسترس است.

اگر تاریخ امضای قرارداد خود را با تعهد به خاطر نمی آورید ، به بخش “اشتراک” بروید.

پیام بگذارید پاسخ را لغو کنید

شما در حال حاضر در حال خاتمه هستید.سایت خالص و مستقل که برای شما برای مراحل خاتمه و یک سرویس خاتمه آنلاین کمک می کند.

دسته بندی ها

نیاز به خاتمه قرارداد ، اشتراک ، اشتراک خود دارید ? برگه های فسخ توضیحی را به صورت رایگان مشورت کنید.خالص ، سایت راهنما برای خاتمه. از اطلاعات تأیید شده توسط تیمی از متخصصان استفاده کنید.

نامه های خاتمه خود را با تأیید دریافت به آدرس های پستی مناسب ارسال کنید. با مضطرب برای تسهیل این تشریفات ، تیم ما مرتباً محتویات خود را به روز می کند. نمونه ای از نامه خاتمه را بارگیری کنید و رویه های خود را طی چند دقیقه نهایی کنید.

نامه ثبت شده با تأیید رسید در زمینه روش خاتمه ضروری است ! در واقع ، ارسال نامه خاتمه خود به طور قانونی ثابت می کند که گیرنده نامه شما را در یک تاریخ خاص دریافت کرده است !

نماد D

آخرین توضیحی

اتاق ورزشی ، حمایت قانونی یا اشتراک گاز ، زندگی روزمره ما یک سری قراردادها است. بسیاری از آنها تمدید ضمنی هستند. در اینجا تمام اطلاعاتی برای موفقیت در تلاش های شما آورده شده است. نحوه ارسال نامه ثبت شده با تأیید دریافت ? چه ذکر شده است که فراموش نکنید ?

وقتی مجبور به ارسال هستید و چند روز قبل از تاریخ ? حق برداشت چگونه است ? چه آدرس خاتمه ? ما به تمام سوالات شما پاسخ می دهیم و عناصر اساسی را برای تهیه یک نامه خاتمه قانونی معتبر به شما می دهیم.

پرونده ها و اطلاعات

شما در نوشتن نامه خود مشکل دارید ? یکی از مدل های ما را بارگیری کنید ، آنها رایگان هستند.
همه نوع خاتمه ما
تمام پرونده های “قانون و قانون” ما