MyCanal 5 را بارگیری کنید.6 APK برای Android Free ، MyCanal for Android – بارگیری APK از Uptodown

myCanal apk

توجه به این نکته حائز اهمیت است که حتی کسانی که در کانال + مشترک نیستند می توانند از برنامه استفاده کنند. با این حال ، فقط مستقیم و مستقیماً از این انتشار گازهای گلخانه ای برای افراد غیرقانونی در دسترس خواهد بود.

Android MyCanal

در کانال های Android خود از پلت فرم کانال بازتولید کنید+

کانال+ مهمترین گروه ارتباطی در فرانسه است که از کانال های مختلفی که از طریق یک بستر تلویزیونی خدمت می کند ، جمع می شود. برای ساکنان فرانسه ، سوئیس و سایر سرزمین هایی که این محتوا در آن سرو می شود ، این گروه برنامه Android de MyCanal را ارائه می دهد.

کانال+ و بقیه کانال ها آماده شده برای خواندن در Android

این برنامه با وجود این ، همانطور که تصور می کنید ، می توانید به صورت رایگان بارگیری کنید تا به بیشتر محتوایی دسترسی پیدا کنید که باید در کانال مشترک شوید. با یک رابط کاربری ساده ترسیم شده است بین زنجیره های مختلف آغاز شده توسط کاربر گشت و گذار کنید, به عنوان مثال مانند کانال خود به علاوه. کاربر می تواند از ویژگی های زیر استفاده کند:

 • همه فیلم ها و برنامه ها را به صورت زنده تماشا کنید.
 • دسترسی به تمام محتوای منو: بیش از 15 وجود دارد.000 برنامه.
 • بارگیری فیلم ها ، برنامه ها و انواع فیلم ها برای تماشای آنها بدون اتصال به اینترنت.
 • کانال ها و برنامه های مورد علاقه را برای دسترسی سریع به آن انتخاب کنید.
 • خواندن را بشکنید و بعداً آن را ادامه دهید.
 • بیش از 140 کانال.
 • با همه برنامه نویسی مشورت کنید.
 • لیست های خواندن را ایجاد کنید.
 • با توجه به برنامه های دیده شده ، توصیه های شخصی را دریافت کنید.

کلیه مطالب به درخواست کانال+ و کانال های پلت فرم تلویزیون.

وت حتی اگر در کانال+ و پلت فرم تلویزیونی آنلاین مشترک نیستید ، هنوز هم می توانید به کانال تمیز نگاه کنید+, برخی از برنامه های در Demand و برنامه های خاصی را برای تماشای آنها و مشورت با راهنمای تلویزیون بارگیری می کنند. فکر نمی کنم دلایل بیشتری برای بارگیری پرونده APK این برنامه در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود داشته باشید.

علاوه بر این ، اگر SmartTV یا رایانه ای با صفحه نمایش قابل توجهی دارید ، برنامه شامل یک گزینه است قالب برای بازتولید همه فیلم های او.

شرایط و اطلاعات اضافی:

 • حداقل سیستم عامل مورد نیاز: Android 4.4.
 • خریدهای درون برنامه ای یکپارچه.

الیس گوزمن

فارغ التحصیل در تاریخ و بعداً در مستندات ، من بیش از یک دهه تجربه در برنامه های آزمون و نوشتن دارم: انتقاد ، راهنما ، مقالات ، نکات جدید ، نکات. تعداد بیشماری وجود داشته است ، به خصوص در Android ، a.

وابسته به یا

برنامه های تلویزیونی و پخش زنده از کانال+ فرانسه

آخرین نسخه

ویدئو در مورد demycanal1

MyCanal کاربرد رسمی کانال+ در فرانسه است. با تشکر از این برنامه ، می توانید تمام محتوای این سرویس معروف را از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود تماشا کنید. گفته می شود ، شما باید یک حساب کاربری داشته باشید و یک اشتراک ماهانه بپردازید تا بتوانید از این سرویس استفاده کنید.

در MyCanal ، بیش از 150 کانال مختلف از جمله TNT TF1 ، F2 ، M6 ، C8 ، Eurosport و موارد دیگر پیدا خواهید کرد. همچنین فیلم های زیادی ، سریال های تلویزیونی ، مستند ، کارتون و غیره را پیدا خواهید کرد. همچنین ، در بیشتر موارد ، شما امکان انتخاب بین چندین زبان را برای صوتی و زیرنویس خواهید داشت.

یکی از بهترین چیزها در مورد MyCanal پوشش ورزشی آن است. علاوه بر اینکه می توانید به بسیاری از رویدادهای ورزشی مانند فوتبال ، بوکس و تنیس نگاه کنید ، می توانید در زمان واقعی آمار را ببینید. به عنوان مثال ، می توانید در هنگام داشتن آمار بازی در یک برگه دیگر ، یک مسابقه فوتبال را تماشا کنید.

MyCanal برنامه های عالی برای کاربران کانال است+. اکنون می توانید از تمام کانال ها و محتوای این سرویس پرداخت شده از دستگاه Android خود لذت ببرید.

بررسی توسط آندرس لوپز ترجمه شده توسط تیم محلی سازی Uptodown

شرایط مورد نیاز (آخرین نسخه)

 • به اندروید 6 نیاز دارد.0 یا بیشتر

اطلاعات بیشتر

نام بسته کم.کانال.اندروید.کانال
مجوز رایگان
سیستم عامل اندروید
دسته بندی تلویزیون / رادیو
زبان فرانسوی

وابسته به یا

وابسته به یا

MyCanal به شما امکان دسترسی به همه را می دهد کانال+ و کانال های Canalsat در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود. به صورت زنده دنبال کنید یا سری اصلی را دوباره پخش کنید (ورسای ، بارون سیاه …), بلکه ورزش و همه برنامه های دیگر. برنامه ارائه می دهد بیش از 100 کانال بسته به اشتراک شما و دسترسی به نمایش های روشن کانال+ اگر هیچی ندارید.

برنامه MyCanal ، ویرایش شده توسط گروه Canal +Group ، در رایانه های لوحی ، موبایل ، کنسول (Xbox) و رایانه ها رایگان و در دسترس است (ویندوز ، مک ، لینوکس. ). اگر در کانال رمزگذاری شده مشترک شده اید, شما می توانید آزادانه به کانال های تلویزیونی فرانسوی دسترسی پیدا کنید زنده یا پخش مجدد, و همچنین تمام برنامه های کانال در گروه کانال +. موقعیت جغرافیایی شما در فرانسه هر چه باشد ، شما برنامه های گسترده ای از برنامه ها ، چه در خانه ، در تعطیلات و چه در حال حرکت.

وابسته به یا

کلیه کانال های کانال+ گنجانده شده است (مطابق اشتراک شما): کانال+ ، کانال+ اسپرت 360 ، کانال+ پا+ ورزش ، کانال+ سینما ، سریال کانال+ ، کانال+ اسناد ، کانال+ بچه ها و کانال+ صفحه نمایش بزرگ ، که بزرگترین فیلم های موجود در سینما را نشان می دهد. ویژگی های جدید کانال+ مانند کانال+ پا یا کانال+ صفحه نمایش بزرگ ، در دسترس است تا به شما امکان دهد لحظات دلپذیر را سپری کنید به تنهایی ، با دوستان یا خانواده. علاوه بر این ، Canal+ Kids برنامه های متنوعی را برای کودکان ارائه می دهد ، مانند کارتون ها و فیلم های متحرک. اگر عاشق فیلم هستید ، می توانید مطمئن باشید جدیدترین فیلم ها را پیدا کنید (چند ماه پس از نزولی آنها) به لطف زمان شناسی رسانه ها. این روش به دنبال زمانی خاص برای فرانسه است: 4 ماه پس از انتشار در سینماها برای VOD/DVD/Blu-ray و 6 ماه پس از انتشار سینما برای کانال+ و OCS. به عنوان مثال ، آواتار: آبراه در ژوئن سال 2023 ، تنها شش ماه پس از انتشار سینمای آن ، به کانال رسید !

توجه به این نکته حائز اهمیت است که حتی کسانی که در کانال + مشترک نیستند می توانند از برنامه استفاده کنند. با این حال ، فقط مستقیم و مستقیماً از این انتشار گازهای گلخانه ای برای افراد غیرقانونی در دسترس خواهد بود.

چگونه MyCanal کار می کند ?

استفاده از MyCanal بسیار ساده است. برای دسترسی به تمام کانال ها و برنامه های تلویزیونی فرانسوی موجود در اشتراک کانال شما +, فقط با استفاده از آدرس ایمیل و رمز عبور خود به حساب خود وصل شوید. این برنامه به شما امکان می دهد تا به راحتی به تلویزیون زنده و تمام محتوای کاتالوگ کانال + در صفحه های مختلف مانند دستگاه های تلفن همراه ، تبلت ها ، رایانه ها و تلویزیون ها دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید به پیشنهادات اضافی مانند ادغام اخیر پلت فرم ویدیویی Apple TV دسترسی پیدا کنید+. چه چیزی را باید از محتوای اختصاصی مانند تتریس ، تد لاسو ، Ghosted یا مستندی در پشت صحنه پیروزی رئال مادرید در فصل 2021-2022 استفاده کرد. همچنین یک بخش جستجو دارد و می توانید برنامه های مورد علاقه خود را به موارد دلخواه خود اضافه کنید.

اگر یک فیلم ، یک سریال یا یک نمایش را از دست داده اید ، نگران نباشید. MyCanal تمام برنامه هایی را که ممکن است شما را در یک مکان واحد مورد علاقه خود قرار دهد ، گرد هم می آورد. شما فقط برای دسترسی به کل کاتالوگ کانال+ و همچنین به کلیه محتوای پخش شده در کانال های فرانسوی رایگان ، باید به حساب خود وصل شوید. علاوه بر این ، توجه به این نکته حائز اهمیت است که شما می توانید بلافاصله به برنامه خود نگاه کنید یا آن را بارگیری کنید تا بعداً آن را مشاهده کنید. این گزینه هنگام اتصال به شما بسیار مفید است ، مانند هنگام مسافرت با قطار یا هواپیما که در آن شبکه بدون شبکه مکرر است.

چگونه می توان از مزایای مشترکان MyCanal استفاده کرد ?

پیشنهادات کانال ارائه می دهد با تعهد 12 یا 24 ماه, همچنین بدون تعهد. توجه داشته باشید که برخلاف دو فرمول اول ، پیشنهادات کانال غیر اتصال کاملاً دیجیتالی است.

قیمت اشتراک های کانال به علاوه بسته به مدت زمان درگیری متفاوت است. می توان مستقیماً در وب سایت کانال مشترک شد. از پیشنهادات تبلیغاتی اغلب برای مشترکان جدید ارائه می شود. همه اشتراک ها به شما امکان می دهد به لطف پلت فرم MyCanal ، در رایانه و رایانه لوحی یا تلفن هوشمند از طریق برنامه “MyCanal” که ویژگی های آن با توجه به پیشنهاد انتخاب شده متفاوت است ، به صورت زنده یا پخش مجدد به برنامه نگاه کنید.

می توان مستقیماً در وب سایت مشترک به علاوه کانال, از طریق تلفن در 3910 یا از طریق اپراتور اینترنت خود.

گزینه های MyCanal چیست ?

اگر در مورد آنچه باید نگاه کنید ، برنامه MyCanal تصمیم نگرفته اید چندین ویژگی را برای کمک به شما در انتخاب ارائه دهید. می توانید به یک منطقه جستجو دسترسی پیدا کنید که در آن می توانید برنامه ای را پیدا کنید که متناسب با ترجیحات شما باشد. با تعداد زیادی از گزینه های مختلف از فیلم ها گرفته تا مستندها گرفته تا کنسرت ها و سریال ها ، مطمئناً اوقات خوبی خواهید داشت. اگر شروع به تماشای یک برنامه کرده اید و آن را تمام نمی کنید ، می توانید به سادگی برنامه را در تاریخ یا ساعت بعد دوباره راه اندازی کنید تا دقیقاً در جایی که متوقف شده اید از سر بگیرید. این ویژگی در زمانی که ما اغلب در حال انجام کارهای زیادی هستیم بسیار کاربردی است. مثل این است که یک نشانک دیجیتالی بسیار مفید داشته باشید !

برنامه MyCanal پیشنهادات مختلفی را ارائه می دهد که نشان دهنده تنوع گروه کانال است+. تماشاگران فیلم های فرانسوی و خارجی را در آنجا پیدا می کنند ، آثار نویسندگان ، سریال های اخیر و دلتنگی و همچنین انتخاب گسترده ای از مستندها در زمینه های مختلف. کانال+ شناخته شده است که معتبرترین رویدادهای ورزشی از جمله فوتبال ، راگبی ، فرمول 1 ، بوکس و بسیاری از رشته های دیگر را ارائه می دهد. اشتراک اسپرت همچنین شامل ورزش Bein است. مستندهایی در مورد ورزشکاران به طور مرتب پخش می شوند و بزرگترین مسابقات مانند لیگ قهرمانان تحت پوشش قرار می گیرد.

با کدام دستگاه های استخوانی و mycanal سازگار است ?

MyCanal با تمام دستگاه های تلفن همراه Android یا iOS و همچنین با رایانه های تحت ویندوز سازگار است (فروشگاه مایکروسافت) و لینوکس (خدمات عصبی). همچنین یک برنامه اختصاصی برای سیستم عامل مک. ما همچنین می توانیم با اتصال به وب سایت رسمی با استفاده از شناسه های آن ، فقط یک مرورگر اینترنتی ساده ، MyCanal را پیدا کنیم و هر چه رایانه و سیستم آن را انجام دهد کار می کند.

سرانجام ، MyCanal در منوی اصلی برخی موجود است تلویزیون های متصل و همچنین در Google Chromecast. اگر شما کنسول بازی Xbox Series X/S, همچنین می توانید MyCanal را از لیست برنامه های سازگار با دستگاه بارگیری کنید.

وابسته به یا

ویرایشگر گروه کانال+
سیستم های عامل ویندوز ، اندروید ، iOS ، سرویس آنلاین ، macOS
اطلاع 391 552
دسته بندی ویدئو