توافق بین تلویزیون اپل و کانال: به مشترکان زنجیره رمزگذاری شده دسترسی پیدا می کند?, اتصال به برنامه MyCanal از طریق Apple TV – با پاسخ (ها)

Apple TV کانال من

برای اتصال به برنامه MyCanal در Apple TV خود ، به سادگی مراحل زیر را دنبال کنید:

توافق بین Apple TV و Canal+: به مشترکان زنجیره رمزگذاری شده دسترسی پیدا می کند ?

آرم تلویزیون اپل

آسمان آبی

Canal+ با پایان دادن به همکاری “تاریخی” با AppleTV ، تبدیل به جمع اصلی محتوای در فرانسه می شود. از این پس ، مشترکین کانال رمزگذاری شده می توانند به فیلم ها و سری اکثر سیستم عامل های جریان دسترسی پیدا کنند.

خبر خوب برای 9.5 میلیون مشترک در کانال+ در فرانسه: آنها از 20 آوریل قادر به تماشای فیلم ها و سری AppleTV خواهند بود بدون اینکه بخواهند کوچکترین پنی اضافی بپردازند. کانال رمزگذاری شده پنجشنبه ، 13 آوریل ، عصر ، تمام تولیدات AppleTV + را در MyCanal ادغام کرد. ماه ها ، این گروه همچنان با نتیجه گیری توافق نامه ها (برای Netflix ، Disney+، Paramount+) یا با خرید (برای OCS) پلتفرم های جریان ، پیشنهاد برنامه های خود را گسترش داده است. با این اعلامیه ، زنجیره ای بنابراین یک سکوی جریان دیگر – و کمترین – را به محتوای آن اضافه می کند. “” از Scorcese گرفته تا اسکات ، از آنیستون تا پیت ، از سبز تا کاسل ، Apple TV+ بزرگترین ستاره های روی کره زمین را گرد هم می آورد. آنها سزاوار زیباترین نمایشگاه ها بودند (…) “، ماکسیم ساادا مشتاق ، رئیس هیئت مدیره گروه کانال ، در حساب توییتر خود.

مشترکان قادر خواهند بود به همه برنامه های موفقیت Apple TV+دسترسی پیدا کنند کما, فیلمی که اسکار را برای بهترین فیلم سینمایی در سال 2022 دریافت کرد ، اما همچنین برنامه هایی که برای مخاطبان 100 ٪ فرانسوی در نظر گرفته شده است ارتباط با وینسنت کاسل و اوا گرین ، اولین سریال فرانسوی -اسپیکر تولید شده توسط اپل در فوریه گذشته منتشر شد. دومین, قطره های خدا, با الهام از مانگا موفق الاغ تاداشی و شو Okimoto ، از 21 آوریل در دسترس خواهد بود.

برای اپل ، راهی برای لمس مخاطبان فرانسوی

فرانسوی ها که در یک کانال+ مشترک مشترک شده اند نیز می توانند در چند ماه فیلم سینمایی بسیار پیش بینی شده را تماشا کنند قاتلان ماه گل, در جشنواره کن در یک ماه ارائه شده است. قسمت زیرین توافق بین اپل و کانال+ ارائه شده به عنوان ” تاریخی “داده نشده است ، اما به Canal+ اجازه می دهد تا پیشنهاد و موقعیت خود را به عنوان اولین جمع کننده محتوای فرانسوی گسترش دهد. برای اپل ، این راهی برای ساخت برنامه های خود با ورود مستقیم به اتاق نشیمن 9.5 میلیون مشترک فرانسوی ، بلکه سوئیسی ، چک و اسلواکی است – کشورهایی که این گروه تأسیس شده است. در فرانسه می توان از نوامبر 2019 در Apple TV+ در برابر 6.99 یورو در هر ماه مشترک شد. اگر تعداد مشترکین به بیرون درز نشده است ، ما می دانیم که عرضه جریان غول کالیفرنیا به دور از نزدیک شدن به مخاطبان دیزنی+ و به ویژه نتفلیکس نیست.

“” با این همکاری تاریخی ، ما هم حرفه خود را از طریق توزیع اپل تلویزیون+و حرفه خود به عنوان ناشر ، با انتشار سریال اصلی اپل در کانال+کانال ما ، به لذت مشترکان خود تحکیم می کنیم “، مشتاق رئیس هیئت مدیره گروه ، Maxime Saada ، به نقل از بیانیه مطبوعاتی این گروه. در داخل اپل ، ما از صحبت کردن دریغ نمی کنیم ” مشارکت واقعی “و از وضعیت بی سابقه ای از زمان تقسیم جریان این برند در اپل قصد نتیجه ای برای نتیجه گیری توافق های مشابه با سایر شرکت ها ندارد.

در مصاحبه ای که به تنوع, در تاریخ 13 آوریل ، ادی نشانه ، معاون رئیس جمهور مسئول این بخش نرم افزار و خدمات اینترنتی, اپل ، توضیح داد که این توافق نامه در دراز مدت بوده است: ” این یک تبلیغ یا یک عمل گاه به گاه نیست. این همکاری چندین سال است و امیدوارم چیزی که همیشه در ذهن من دوام خواهد داشت »».

اتصال به برنامه MyCanal از طریق Apple TV شما

حالت اتصال شما تکامل یافته است. از شما خواسته نمی شود ورود و رمز ورود خود را در Apple TV وارد کنید. احراز هویت اکنون از طریق یک کد انجام می شود.

برای اتصال به برنامه MyCanal در Apple TV خود ، به سادگی مراحل زیر را دنبال کنید:

  • برای Apple TV به برنامه MyCanal بروید.
  • روی “اتصال” کلیک کنید.

صفحه اتصال که برای ورود به آن نشان می دهد

  • با تایپ پیوند https: // AppleTV به سایت نشان داده شده در صفحه خود (در عکس بالا) بروید.کانال.com در مرورگر تلفن ، رایانه لوحی یا رایانه خود.

صفحه اتصال دوم که برای ورود به آن نشان می دهد

  • به https: // appletv وصل شوید.کانال.com با استفاده از ایمیل و رمز عبور خود.

  • کد فعال سازی نمایش داده شده در تلویزیون خود را وارد کنید.

  • سپس به برنامه MyCanal در Apple TV خود متصل خواهید شد.

پس از انجام این مرحله ، اتصال خواهد بود بطور خودکار در طول کاربردهای بعدی شما.
کد فعال سازی پس از چند دقیقه منقضی می شود. می توانید با کلیک روی دکمه روی صفحه ، یک کد جدید ایجاد کنید و فرایندی را که در آن متوقف شده اید از سر بگیرید.