دسترسی به MyCanal در Freebox Revolution – با پاسخ (ها) ، نحوه تغییر اجساد رایگان به صورت رایگان?

نحوه تغییر پیشنهاد Freebox به صورت رایگان

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

دسترسی به MyCanal در Freebox Revolution

صبح بخیر,
من در پیشنهادات سری Canal+ & Cine مشترک هستم اما نمی دانم چگونه می توانم در انقلاب Freebox خود به MyCanal دسترسی پیدا کنم. من به کانال های کانال+ و کانال+ سری دسترسی دارم. اما من فیلم ها و سری OCS را که در پیشنهاد من موجود است (که در موبایل MyCanal پیدا می کنم) پیدا نمی کنم.
پیشاپیش از کمک شما متشکرم !

پاسخهای جامعه

اشتراک -7576et51 سطح 0 11 / 100 امتیاز
نام نویسنده subsone-7576 and51 کاربر در 10 مه 2023 در ساعت 9:33 صبح 5 ماه پیش منتشر شده است

من ، عصبانی هستم ، اشتراک می کنم و نمی توانم به صورت رایگان از آن لذت ببرم. تلویزیون من برای بارگیری برنامه در Android خیلی قدیمی است.

NULL40436691 سطح 0 25 / 100 امتیاز
نام نویسنده NULL40436691 کاربر منتشر شده در 8 مه 2023 ساعت 8:13 بعد از ظهر 5 ماه پیش

من خیلی غیرممکن برای اتصال به جعبه هستم اما هیچ رمزگشایی نداشتم. خوشبختانه در تلویزیون کار می کند من می توانم به MyCanal وصل شوم اما می خواستم به جعبه وصل شوم اما کار نمی کند

FRED51285 سطح 0 12 / 100 امتیاز
نام نویسنده FRED51285 کاربر در 20 آوریل 2023 ساعت 9:49 بعد از ظهر منتشر شده است. 5 ماه پیش

صبح بخیر. اگر می تواند کمک کند. رایگان ، تلویزیون ، تلویزیون ، کانال+ ، کانال 8 “همه برنامه ها” ، (یا لمس سبز کنترل از راه دور ، “همه برنامه ها”) که از صفحه پایین می آیند ، یک خط “کانال” پیدا می کنیم و در آنجا Netflix ، Ciné+ ، OCS ، کانال Paramount ، AppleTV+، Action ، Thriller+، C+Series و غیره.

yasmine49717551 سطح 0 13 / 100 امتیاز

نام نویسنده yasmine49717551 کاربر منتشر شده در 28 ژانویه 2022 در ساعت 1:00 بعد از ظهر بیش از یک سال پیش

من نمی دانم که آیا می تواند کمک کند اما من می توانم با مراجعه به کانال Replay + از پخش مجدد Freebox به سریال موجود در MyCanal دسترسی پیدا کنم

پیرریکند سطح 4 5000 / 5000 امتیاز

نام کاربر نویسنده پیرریکند که در 20 ژانویه 2022 در ساعت 9:17 صبح بیش از یک سال پیش منتشر شده است

همان پاسخ.. MyCanal در مورد انقلاب وجود ندارد.

شما یک کانال+ جهان دارید که با اعلام رمزگشایی به کانال+ خدمات مشتری ، برای اشتراک های کانال+ فقط با تعهد استفاده می شود.
آیا شما یک پیشنهاد کانال+ با تعهد دارید؟ ? اگر بله ، آیا Freebox را به کانال+ خدمات مشتری یا در صفحه مواد مشتری اعلام کرده اید ?
اگر اینگونه نباشد ، شما کانال+ اشتراک خود را در Freebox نخواهید داشت.

تلویزیون توسط کانال در Freebox حتی چیز دیگری است. کانال های این تلویزیون توسط Canal Option در دنیای تلویزیون رایگان قابل دسترسی است ، زیرا به صورت رایگان فروخته می شود و کاملاً مستقل از اشتراک های فروخته شده توسط کانال است+. و همچنین از طریق دکمه رایگان در MyCanal ، در سایر تجهیزات غیر از Freebox قابل دسترسی است (دکمه رایگان هنگام اتصال به برنامه MyCanal).

SANDY47725022 سطح 0 12 / 100 امتیاز

نام نویسنده SANDY47725022 کاربر منتشر شده در 20 ژانویه 2022 در ساعت 12:09 صبح بیش از یک سال پیش

من همین دارم.
انقلاب Freebox از 19 نوامبر و به غیر از سریال Canal+ (با پیشنهاد هفته QLQ) من به کانال یا حتی یک کانال دسترسی ندارم+ !!
برای کانال + از من می خواهد یک کد را که من انجام نمی دهم و غیرممکن است که “کانال من” خود را در جعبه آزاد خود مرتبط کنم (حساب کانال من قبل از Freebox خوب طول کشید)
و با این حال ، Freebox Revolution من “تلویزیون توسط کانال” را ارائه می دهد.

پیرریکند سطح 4 5000 / 5000 امتیاز

نام نویسنده کاربر پیرریکند که در 19 ژانویه 2022 در ساعت 10:15 بعد از ظهر منتشر شده است

MyCanal در انقلاب Freebox وجود ندارد.

با این حال ، شما یک کانال+ جهان دارید که پس از اعلام رمزگشایی به خدمات به مشتری ، فقط برای پیشنهاد با تعهد استفاده می شود.

کانال+ جهان از منوی Freebox قابل دسترسی است.

نحوه تغییر پیشنهاد Freebox به صورت رایگان ?

تغییر مقدماتی

شما یک اشتراک اینترنتی رایگان دارید و تعجب می کنید که چگونه Freebox را تغییر دهید ? راهنمای ما امکان تغییر جعبه های رایگان ، هرگونه هزینه مربوط به مبادله جعبه ها و همچنین رویه ایجاد درخواست شما از فضای مشترک خود را توضیح می دهد.

 • ضروری
 • کاملاً امکان پذیر است Freebox را به صورت فراوانی تغییر دهید برای حرکت به یک مدل جدیدتر.
 • برای فهمیدن چگونه جعبه خود را به صورت رایگان تغییر دهیم, شما باید به فضای مشترک خود بروید.
 • جایگزینی جعبه رایگان است کاملاً پشتیبانی شده در صورت عدم موفقیت تجهیزات.
 • تغییر صندوقچه شما به طور معمول در حال پرداخت است ، اما مهاجرت در بعضی موارد رایگان است (به عنوان مثال: مشتریان وفادار به مدت 5 سال یا دارندگان جعبه های منسوخ قدیمی).

نحوه تغییر پیشنهادات Freebox ?

بنابراین, نحوه تغییر Freebox ? همه چیز به صورت آنلاین از فضای مشترک شما انجام می شود:

 1. با استفاده از خود متصل شوید مشخص کننده و شما کلمه عبور.
 2. به بخش بروید اشتراک من و به سایر پیشنهادات Freebox که می توانید ادعا کنید نگاه کنید.
 3. قابل پرداخت به شرایط نسبی هر تغییر جعبه های رایگان ممکن است.
 4. سپس اعتبار خود را تأیید کنید درخواست تغییر جعبه. یک ایمیل تأیید برای شما ارسال می شود تا روش های بازگشت تجهیزات فعلی خود را مشخص کنید.
 5. شما باید انتخاب کنید روش تحویل جعبه جدید (از طریق پست مستقیم در خانه یا در نقطه رله).

برای مبادله جعبه در نقطه رله, وقتی جعبه رایگان جدید خود را دریافت می کنید ، باید تجهیزات خود را همزمان جریان دهید.

توجه داشته باشید که بسته به مدل جعبه ای که در حال حاضر دارید ، می توانید بسته بندی Freebox را تغییر دهید و یک مودم جدید داشته باشید ، اما شما قادر نخواهید بود از بین تمام مدلهایی که در حال حاضر توسط اپراتور به بازار عرضه می شود ، انتخاب کنید. در پاپ آزاد وت دلتا دو پیشنهاد اخیر اپراتور هستند ، و مواردی که در حال حاضر در طول یک ارائه می شود مهاجرت جعبه.

اپراتور فکر می کند که انقلاب و دلتا بخشی از بالای محدوده پیشنهاد آن است ، در حالی که Freebox Mini 4K وت پاپ آزاد نماینده میانی. بنابراین می توانید Freebox را در موارد زیر تغییر دهید:

 • مهاجرت پاپ آزاد : تغییر Freebox Mini 4K برای یک پاپ آزاد.
 • مهاجرت دلتای آزاد : تغییر انقلاب یا پاپ آزاد برای دلتا یا مهاجرت اطراف Delta S Freebox.
 • یک جعبه آزاد به سمت مهاجرت پاپ آزاد.
 • برای جعبه قدیمی, آنجا مهاجرت شاید رایگان اطراف پاپ آزاد.

هزینه مهاجرت است 49 یورو, که باید به آن اضافه شود 10 تا 20 یورو هزینه های تحویل (برای دریافت کادر آینده و بازگشت تجهیزات فعلی خود).

به عنوان مثال ، او نیست دیگر امکان پذیر نیست برای مهاجرت به یک پاپ Freebox با عضویت در یک انقلاب Freebox ، زیرا اپراتور در نظر دارد که این یک گذر از یک پیشنهاد عالی به یک پیشنهاد متوسط ​​است.

این مهاجرت های Freebox هستند فقط ممکن برای فیبر نوری و مشترکین ADSL در مناطق بدون بند. برای مشترکین در مناطق غیر بدون باند ، به ویژه آنهایی که دارای یک هستند کریستال, رفتن به یک مدل جعبه اخیر امکان پذیر نیست.

از آخرین تبلیغات Freebox استفاده کنید !

سرویس Jechange رایگان

از آخرین تبلیغات Freebox استفاده کنید !

تغییر آزاد: در چه مواردی و چرا ?

تغییر جعبه جدید

برای یک مشترک, جعبه رایگان خود را تغییر دهید برای داشتن آخرین تجهیزات اپراتور می تواند مفید باشد. جعبه ها به طور مداوم طی سالها تمدید می شوند و فناوری ها به سرعت نزدیک می شوند.

مودم به بازار 5 سال پیش به عنوان مثال با آخرین نسل شبکه بی سیم (WiFi 6 و Bluetooth 5) یا آخرین استانداردهای خواندن صوتی و تصویری سازگار نیست (دالبی چشم انداز, تعریف فوق العاده بالا 4K). همچنین ، برای استفاده بیشتر از شیرینی های ارائه شده توسط اشتراک شما و خدمات تلویزیونی فراگیر شما ، ممکن است جالب باشد که جعبه قدیمی خود را با یک جدید جایگزین کنید.

تغییر Freebox همچنین به معنای تغییر یک پیشنهاد اینترنتی رایگان است. بنابراین نمی توان از جدیدترین جعبه رایگان بهره مند شد و همان قیمت ماهانه را که تاکنون پرداخت می کنید حفظ کنید.

آیا می توانیم بدون پرداخت هزینه آزاد را تغییر دهیم ?

این ممکن است که پیشنهاد رایگان را تغییر دهید فقط در شرایط خاص: شکست فنی ، پاداش وفاداری یا ارتقاء ویژه. ما هر مورد زیر را شرح خواهیم داد.

پیشنهاد Freebox را به عنوان یک مشتری وفادار تغییر دهید

گاهی اوقات اپراتور عملیات ویژه ای را برای خود تنظیم می کند مشترکین مشتری حداقل 5 سال. اینها مربوط به تغییر آزاد به پیشنهاد اخیر بدون پرداخت هزینه مهاجرت 49 یورو است.

چگونه می توان از این پیشنهاد بهره مند شد ? هیچ اقدام خاصی برای انجام وجود ندارد ، این اپراتور تصمیم می گیرد چه موقع مشترکان وفادار خود را از این تبلیغ به اشتراک می گذارد. اگر واجد شرایط این اپراتور باشید ، روزی دریافت خواهید کرد ایمیل از اپراتور به شما پیشنهاد می دهد بدون پرداخت هزینه ، پیشنهاد Freebox خود را تغییر دهید.

به عنوان مثال ، مشتریانی که حداقل 5 سال در انقلاب Freebox مشترک شده اند می توانند به صورت رایگان به Delta Freebox بروند. البته آنها باید اشتراک جدید گران تر خود را بپردازند. مهاجرت مناقصه ها رایگان است ، اما نرخ ماهانه باقی مانده است که برای پیشنهاد مورد نظر اعمال می شود (هزینه دلتا Freebox هزینه دارد 49.99 €/ماه به استثنای ارتقاء علیه 44.99€/ماه برای انقلاب Freebox با کانال تلویزیونی).

جعبه تغییر رایگان به صورت رایگان در طی یک تبلیغ

تو می توانی بدون پرداخت هزینه های مهاجرت ، پیشنهادات Freebox را تغییر دهید در طی برخی از تبلیغات ویژه که توسط اپراتور سازماندهی شده است و به مدت 5 سال یا بیشتر به مشتریان وفادار مربوط نمی شود. این تبلیغات به طور کلی انجام می شود گاهی اوقات یک سال به حداکثر ، و چند هفته ادامه دارد. لطفاً توجه داشته باشید ، فقط برخی از ترکیبات مهاجرت ارائه می شود.

مشترکین Freebox Mini 4K امکان داشتند به Pop Freebox مهاجرت کنید هیچ هزینه ای در تابستان سال 2021 وجود ندارد ، اما برای تغییر در دلتای Freebox رایگان نبود. برعکس ، مشترکان انقلاب امکانات مهاجرت رایگان به سمت دلتا داشتند ، اما نه به سمت مینی 4K یا پاپ.

موارد اصلی را در زیر پیدا خواهید کرد تبلیغات آزاد در حال انجام با اپراتور:

جعبه خود را در حین شکست تغییر دهید

برای خرابی های فنی و سایر مشکلات جعبه شما ، تغییر Freebox امکان پذیر و کاملاً رایگان است. اگر نمی توانید اختلال عملکردی را برطرف کنید ، می توانید انجام دهید Freebox معیوب خود را مبادله کنید با تماس با اپراتور با تماس با خدمات مشتری رایگان 3244.

به این شماره می توان رسید 7 روز در هفته ، از 7 صبح تا نیمه شب. همچنین می توانید باکمک رایگان آنلاین یا رفتن به مغازه. در هر صورت ، مشاور از شما می خواهد اطلاعات خاصی راجع به مشکل خود از شما بخواهد تا بهتر آنچه را که کار نمی کند تشخیص دهد ، و این دو راه حل را به شما ارائه می دهد:

 1. رایج ترین مورد: تغییر نقص آزاد با حمایت کاملاً توسط اپراتور. تو نیاز داری تجهیزات فعلی خود را بازیابی کنید به منظور داشتن جعبه کاربردی جدید به گونه ای که خود را بدون جعبه اینترنت طولانی پیدا نکنید.
 2. آنجا از یک تکنسین به طوری که سعی می کند مشکل شما را در سایت حل کند. اگر این مشکل بیشتر از خط تلفن یا فیبر مربوط به خود مودم باشد ، این راه حل گاهی اوقات پیشنهاد می شود.

از انجام یک دریغ نکنید تنظیم مجدد کامل از تجهیزات آزاد جعبه و بررسی اتصالات آزاد (مورد سرور و پخش کننده و همچنین پلاگ های رایگان) برای حل و فصل با مشکل روبرو شد.

در حال حرکت: تغییر آزاد ساخته شده است ?

سوال جعبه اینترنت

وقتی حرکت می کنید ، این امکان را دارید خط Freebox خود را منتقل کنید اگر همان پیشنهاد را حفظ کنید رایگان است. به طور کلی لازم نیست جعبه های رایگان خود را در این نوع شرایط تغییر دهید.

اگر یک جعبه آزاد قدیمی دارید و می توانید در محل اقامت جدید خود از فیبر بهره مند شوید ، سپس اپراتور رایگان تجدید می شود تجهیزات شما.

برای ساختن یک درخواست متحرک یا بیشتر در مورد انتقال خط, مقاله ما را ببینید روش در صورت انجام حرکت رایگان.

آیا باید جعبه خود را برای فیبر تغییر دهید ?

اگر همیشه یک جعبه ADSL به عنوان یک فراوانی رایگان, شما با توجه به صلاحیت خود این امکان را دارید که به فیبر اپراتور بروید. اشتراک های فیبر رایگان ارائه می شود همان قیمت ها که پیشنهادات معادل آنها در ADSL. مهاجرت و اتصال فیبر به صورت رایگان ارائه می شوند.

برای اینکه بدانید آیا محل اقامت شما می تواند به فیبر رایگان وصل شود ، باید یک تست واجد شرایط بودن را با اپراتور انجام دهید. این آزمون رایگان است و فقط طول می کشد چند دقیقه.

همه جعبه های اخیر جعبه رایگان (انقلاب ، پاپ ، مینی 4K ، یک ، دلتا) از زمان a با فیبر سازگار است درگاه فیبر نوری در حال حاضر در قسمت عقب جعبه ها وجود دارد و به آنها اجازه می دهد تا به یک سوکت ترمینال فیبر وصل شوند. اگر نسخه قدیمی Freebox با فیبر سازگار نیست ، مبادله تجهیزات خواهد بود ساخته شده به صورت رایگان توسط اپراتور.

ما آماده کرده ایم جدول تطبیقی ​​بهترین پیشنهادات فیبر از لحظه در بازار راه دور فرانسه:

تماس رایگان

یک پیشنهاد Freebox را مشترک کنید

مشاوران ما بسته به صلاحیت شما ، شما را در بین رقابتی ترین پیشنهادات آزاد جعبه راهنمایی می کنند.

سرویس Jechange رایگان

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

یک مشاور نارنجی ظرف 48 ساعت به شما یادآوری می کند

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.

معاملات خوب لحظه ای: Freebox Pop vs Fiber Power SFR

رایگان SFR
پیشنهاد را ببینید پیشنهاد را ببینید
مزیت – فایده – سود – منفعت سری Premium+ Premium+ ارائه شده دسته گل خانواده و نتفلیکس ارائه دادند
قیمت ماهانه 29.99 یورو به مدت 12 ماه
سپس 39.99 یورو
26 € برای 12 ماه
سپس 43 €
جریان فیبر فرزندان: 5Gbit/s
مقدار: 700 مگابیت در ثانیه
فرزندان: 2Gbit/s
مقدار: 700 مگابیت در ثانیه
Wifi 6 مشمول مشمول
شبکه رایگان SFR
تلفن منزل نامحدود به ثابت و موبایل در فرانسه (+ 100 بین المللی ثابت) نامحدود به ثابت و موبایل در فرانسه (+ 100 بین المللی ثابت)
تلویزیون 220 کانال 200 کانال
گزینه های تلویزیون شامل می شود حق بیمه ویدیو (6 ماه)
سریال کانال+ (12 ماه)
دسته خانواده (6 ماه)
نتفلیکس یا دیزنی+ (6 ماه)
تجهیزات سرور و پخش کننده پاپ SFR Box 8 و Android TV را به هم وصل کنید
تعهد بدون درگیری 12 ماه
پیشنهاد را ببینید پیشنهاد را ببینید

اطلاعات معتبر در 28 نوامبر 2022

تلفن همراه خوب

10 گیگابایت 5.99 یورو دیدن

100 گیگابایت 16.99 یورو دیدن

20 گیگابایت 5.99 یورو دیدن

تلفن همراه خوب

5.99 یورو پیشنهاد را ببینید

5.99 یورو پیشنهاد را ببینید

2.99 یورو پیشنهاد را ببینید

بهترین پیشنهاد لحظه را پیدا کنید !

امروز: 09/22/2023 15:10 – 1695388205

اطلاعات – اشتراک رایگان

Freebox یا Freebox + Mobile را برای خود پیدا کنید

سرویس Jechange رایگان

تماس رایگان

اشتراک اینترنت یا تلفن همراه را تغییر دهید ?

مرکز تماس ما در حال حاضر بسته است. یک یادآوری رایگان بخواهید.

بنابراین ما این کار را با هم انجام می دهیم ? 1.6 میلیون فرانسوی قبلاً به ما اعتماد کرده اند

اشتراک Freebox – سرویس JCHANGE

از دوشنبه تا جمعه از 7 صبح تا 9 بعد از ظهر ، شنبه 8:30 صبح تا 6.30 بعد از ظهر و یکشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر.