MyCanal را برای وب ، iOS ، Android بارگیری کنید., MyCanal (رایگان) را در وب ، iOS ، Android بارگیری کنید – کتابخانه نرم افزار

کانال من زنده است

علاوه بر این ، بارگیری MyCanal لزوماً قابل پرداخت است ، هیچ پیشنهاد رایگان وجود ندارد. بنابراین شما باید خود را از 19.90 یورو در هر ماه به اشتراک بگذارید ، با دانستن اینکه فرمول های مختلفی وجود دارد که برخی از آنها به عنوان مثال این سرویس را با Disney+ و Paramount+ مخلوط می کنند.

وابسته به یا

وابسته به یا

بیا و MyCanal ، پلت فرم جریان کانال را بارگیری کنید+. سرویس توزیع توزیع فرانسوی توسط اینترنت که در سال 2013 توسط گروه کانال ایجاد شده است ، این امکان دسترسی زنده و پخش مجدد به کلیه برنامه های کانال+ مشترک و همچنین به کلیه کانال های TNT فرانسوی را فراهم می آورد.

چگونه می توان از MyCanal بهره مند شد ?

MyCanal با اشتراک در دسترس است و از هر جعبه اینترنتی قابل دسترسی است (SFR ، Bouygues ، نارنجی و رایگان). این برنامه بسته به اشتراک که در آن مشترک شده اید ، تا 140 کانال ارائه می دهد ، و همچنین دسترسی به انتشار Clair Clair را ارائه می دهد+. این کانال ها با توجه به مضامین مختلف مانند سینما ، اطلاعات ، ورزش ، موسیقی ، مستند ، سریال و همچنین محتوای مختلف جوانان برای کودکان گروه بندی می شوند. برخی از سیستم عامل های جریان مانند Netflix یا Disney+ نیز ارائه می شوند.

امکانات

MyCanal یک عملکرد “کنترل مستقیم” ارائه می دهد. با استفاده از آن ، شما قادر خواهید بود جلوی پخش یک برنامه زنده و رزومه (تا 8 صبح) را بگیرید که در آن قطع کردید. این عملکرد به شما امکان می دهد به موقع برگردید و خواندن را از سر بگیرید. ایده آل هنگام رسیدن به راه و برنامه شما از قبل آغاز شده است.

به همان سبک ، اما هنوز هم ساده ، عملکرد “پخش مجدد” ، به شما امکان می دهد در هر زمان یک رویداد ورزشی ، یک سریال اصلی ، یک سرگرمی ، یک مستند یا فیلمی که قبلاً پخش می شود ، بتوانید از آن استفاده کنید یا مشاهده کنید. همچنین می توانید عملکرد “بارگیری” را انتخاب کنید ، که به شما امکان می دهد برنامه های خود را با کیفیت های مختلف (تا کیفیت HD 720p) ضبط کنید و بتوانید بعداً حتی بدون اتصال به اینترنت آنها را مشاهده کنید. اکنون گم شدن یک برنامه دیگر مشکلی ندارد.

در همین حال ، “چند زنده” به شما امکان می دهد تا به طور همزمان 4 برنامه را در همان صفحه جستجو کنید. این سرویس یکی از کلیه اشتراک های کانال+ با یک یا دو سال تعهد است. اگر در یک پیشنهاد غیر الزام آور مشترک شده اید ، می توانید از MultiCrans MyCanal نیز استفاده کنید ، اما فقط در صفحه های تلفن همراه خود (رایانه ، رایانه لوحی و تلفن هوشمند).

دسترسی

سازگار با تمام سیستم عامل ها ، شما قادر خواهید بود از محتوای آن در تمام صفحه های خود لذت ببرید (تبلت ، رایانه ، تلویزیون هوشمند ، کنسول. ). برای انجام این کار ، فقط MyCanal را بارگیری کنید تا از طریق شناسه های خود و voila متصل شوید. شما از تمام محتوای اشتراک خود در هر مکانی که در آن هستید بهره مند می شوید. اگر تلویزیون هوشمند ندارید ، مشکلی نیست. گزینه های بسیاری دیگر برای این وجود دارد که بتوانید از MyCanal Live یا تقاضا در تلویزیون خود استفاده کنید. این کافی است که تلویزیون خود را با یک دستگاه Chromecast ، Apple TV یا یکی از دستگاه های خود (تلفن هوشمند ، رایانه شخصی) از طریق کابل HDMI وصل کنید. این روند ساده ، سریع و تضمین شده است.

قیمت MyCanal

سرانجام ، برای اشتراک و بارگیری MyCanal ، شما باید اشتراک در کانال+ کانال ها را داشته باشید: این یک اشتراک پرداخت شده است. این با توجه به دسته هایی که می خواهید مشترک شوید متفاوت است. این پیشنهاد از 99 یورو در سال شروع می شود و با تعهد یا بدون تعهد در دسترس است. می توان به این اشتراک های مختلف اضافه کرد که با اشتراک اساسی شما همراه خواهد بود. ما از شما دعوت می کنیم مستقیماً به سایت کانال+ بروید تا تمام جزئیات مربوط به پیشنهادات مرتبط با بارگیری MyCanal را بدست آورید.

وابسته به یا

وابسته به یا

کانال+ سرویس پخش برای تماشای تلویزیون زنده یا پخش مجدد و همچنین تعداد زیادی از محتوا (سریال ، فیلم و مستند).

مشخصات فنی

تاریخ به روزرسانی 05/09/2023
مجوز رایگان
سیستم های عامل Android ، iPhone ، سرویس آنلاین
دسته بندی پخش صوتی و تصویری

ارائه myCanal

MyCanal یک سرویس پخش ویدیویی است. این کار توسط کانال فرانسوی کانال+ در طول سال 2013 تأسیس شده است ، به کاربران این امکان را می دهد تا از کانال های زنده و پخش مجدد و همچنین برنامه های کانال+ مانند فیلم ، سریال و مستند لذت ببرند. سرانجام ، شما حق پیشنهاد SVOD برای اجاره یا خرید محتوا را دارید.

سرویس MyCanal در فرانسه بسیار محبوب است زیرا پیشنهاد آن به پایان رسیده است ، پلت فرم جریان بیش از 6 میلیون مشترک در فرانسه را در طول سال 2021 خواستار شد.

نحوه استفاده از MyCanal ?

بارگیری MyCanal بسیار آسان است ، ابتدا باید با یک آدرس ایمیل و یک رمز عبور یک حساب کاربری ایجاد کنید. بنابراین ، شما به رابط کاربری دسترسی پیدا می کنید که به راحتی از آن استفاده می شود ، این منو به شما امکان می دهد دسته های مختلف را تقسیم کنید تا استفاده از آن روان باشد.

اول ، MyCanal تمام کانال های تلویزیونی زنده را از زمان گروه زنده نمایش می دهد. در میان اینها ، از نظر منطقی کانال+، بلکه TF1 ، فرانسه 2 ، فرانسه 3 ، فرانسه 4 ، فرانسه 5 ، Arte ، M6 ، C8 ، W9 ، TFX ، TMC ، Gulli وجود دارد. می توانید پیشرفت یک برنامه را مشاهده کنید و سپس بر روی آن کلیک کنید تا مستقیم شروع کرده و اطلاعات بیشتری در مورد محتوای پخش شده کسب کنید.

در غیر این صورت ، MyCanal در برگه برنامه تلویزیونی حساب می کند تا بتوانید تمام محتوایی را که همان یا عصر دیرتر پخش می شود ، کشف کنید ، می توانید نتایج جستجو را مطابق با کانال تلویزیونی ، تاریخ یا زمان روز فیلتر کنید.

با استفاده از گروه کانال ها و برنامه ها ، جزئیات کلیه کانال های تلویزیونی ، از جمله گروه های کانال را کشف می کنید ، فقط بر روی نماد اختصاصی کلیک کنید تا تمام اطلاعات را با جزئیات نمایش دهید. از برگه فیلم های من ، لیست پخش ، اجاره و خریدهای خود را پیدا خواهید کرد ، محتوای شما اخیراً یا نظرات خود دیده می شود.

بخش پذیرش MyCanal بسیار مفید است ، زیرا امکان دسترسی به محتوای پخش پلتفرم ، یعنی فیلم ها ، سریال ها و مستند ها را فراهم می کند. برای انجام این کار ، دکمه هایی را برای دیدن محتوای ژانر (سینما ، جوانان ، موسیقی پیدا خواهید کرد. ). در زیر ، فیلم های تازه وارد سرویس جریان را پیدا خواهید کرد. به طور کلی ، این برگه خود را به عنوان Netflix معرفی می کند ، زیرا برنامه با توجه به تحقیقات ، تاریخ یا نظرات شما محتوا را پیشنهاد می کند.

سرانجام ، MyCanal حق یک نوار جستجو را دارد ، می توانید نام یک فیلم ، یک بازیگر یا دیگری را تایپ کنید تا محتوای مورد نظر خود را پیدا کنید. به یاد داشته باشید که این سرویس در یک پیشنهاد SVOD قرار دارد ، به این معنی که علاوه بر اشتراک ماهانه ، می توانید علاوه بر اشتراک ماهانه ، محتوا را نیز اجاره یا خریداری کنید.

علاوه بر این ، بارگیری MyCanal لزوماً قابل پرداخت است ، هیچ پیشنهاد رایگان وجود ندارد. بنابراین شما باید خود را از 19.90 یورو در هر ماه به اشتراک بگذارید ، با دانستن اینکه فرمول های مختلفی وجود دارد که برخی از آنها به عنوان مثال این سرویس را با Disney+ و Paramount+ مخلوط می کنند.

سازگاری پلت فرم جریان چیست؟ ?

شما می توانید MyCanal را در یک تلفن هوشمند یا رایانه لوحی بارگیری کنید ، زیرا برنامه تلفن همراه با Android و iOS کار می کند.

از رایانه ، می توانید به لطف سرویس آنلاین سازگار با هر مرورگر اینترنتی ، از MyCanal استفاده کنید ، این مربوط به Mozilla Firefox ، Microsoft Edge ، Google Chrome است.

گزینه های دیگر برای myCanal چیست؟ ?

MyCanal یک سرویس پخش ویدیویی عالی است. این پلتفرم این شایستگی ارائه بسیاری از کانال های تلویزیونی زنده ، بلکه یک بخش بزرگ است که به فیلم ها ، سریال ها یا مستندهای اختصاص داده شده است. با پیشنهاد SVOD خود ، همچنین به کاربران امکان می دهد تا با سهولت محتوا را اجاره یا خریداری کنند. اگر جالب باشد ، می توان گزینه های دیگری را انتخاب کرد که می تواند مرتبط باشد ، مانند Molotov.

اگر نمی خواهید MyCanal ، فرانسه را بارگیری کنید.تلویزیون گزینه خوبی است. ابتدا می توانید از طریق سرویس آنلاین در رایانه یا برنامه تلفن همراه در Android و iOS از این پلتفرم استفاده کنید. یکی از مهمترین ویژگی های آن در این واقعیت است که کاملاً رایگان است ، که این مورد برای همتای خود نیست.

در غیر این صورت ، فرانسه.تلویزیون روی ویژگی های کاملاً شبیه به MyCanal در حال شمارش است. به عنوان یک یادآوری ، این پلت فرم جریان جریان فرانسه Télévisions است ، به طوری که به تمام کانال های گروه زنده دسترسی پیدا می کنید و دوباره تکرار می کنید. علاوه بر این ، شما همچنین از فیلم ها ، سریال ها و مستندهای مربوط به خدمات لذت می برید ، از جمله تولیدات اصلی مانند فرانسه.تلویزیون بریده.

به جای MyCanal ، شما همچنین می توانید خود را به سمت تلویزیون Arte سوق دهید. مانند سرویس فرانسه Télévisions ، این یک بستر رایگان از ابتدا تا پایان است. شما می توانید از برنامه تلفن همراه در iOS و Android و نسخه وب در رایانه بهره مند شوید.

با Arte ، شما به تمام محتویات زنجیره ای فرانسوی آلمانی به صورت زنده یا پخش مجدد دسترسی پیدا می کنید. یک بار دیگر ، شما همچنین از یک کاتالوگ بزرگ فیلم ، سریال و مستند در مورد موضوعات مختلف و متنوع بهره مند می شوید.

برای نتیجه گیری ، در نهایت می توانید Amazon Prime Video را برای جایگزینی MyCanal انتخاب کنید. این سرویس قابل پرداخت است ، این یک اشتراک سالانه است که شامل تحویل رایگان و سریع در سایت تجارت الکترونیک ، دسترسی به اولویت به فروش برخی از فلاش ها یا حتی سرویس پخش موسیقی Prime Music است. شما می توانید برنامه را در ویندوز ، MacOS ، Android و iOS بارگیری کنید یا آن را در SmartTV ، کنسول های بازی یا Fire TV Stick و Chromecast پیدا کنید. در غیر این صورت ، نسخه آنلاین از یک مرورگر وب قابل دسترسی است.

به طور کلی ، Amazon Prime Video یک سرویس پخش ویدیویی نسبتاً کلاسیک با فیلم ، سریال و مستند ، از جمله خلاقیت های اصلی است. جالب اینجاست که این شرکت بخشی از حقوق لیگ 1 را به دست آورده است ، به طوری که شما بزرگترین پوسترهای قهرمانی را هر آخر هفته زنده می یابید. این پاس ورزشی هر ماه چند یورو بیشتر است.