برنامه MyCanal در Zappiti Player 4K – ایده هایی برای ویژگی ها / ایده ها و پیشنهادات جدید ، Android TV: MyCanal وارد 4K UHD می شود ، در اینجا نحوه لذت بردن از آن است

MyCanal 4K

توجه به صاحبان یک جعبه یا تلویزیون که تحت سیستم تلویزیون اندرویدی کار می کنند ! از ابتدای ژوئیه 2023 ، می توان از محتوای برنامه MyCanal در 4K UHD استفاده کرد. در برنامه: سینما ، سریال ، مستند و موارد دیگر.

[برنامه] MyCanal در Zappiti Player 4K

برنامه قابل اجرا MyCanal در GooglePlay به طور بومی با Zappiti Player 4K سازگار نیست. با این حال ، می توان برنامه را با تعصب دیگری نصب کرد.

برای انجام این کار ، روش زیر را دنبال کنید:
1. پرونده نصب “APK” را بارگیری کنید:
https: // apk-dl.com/myCanal-par-canal-canalsat/com.کانال.اندروید.کانال/
2. پرونده را قرار دهید “.apk “در یک کلید USB.
3. کلید USB را به Player 4K Player Zappiti خود وصل کنید.
4. بازیکن Zappiti 4K Player خود را روشن کنید.
5. در صفحه اصلی ، برای راه اندازی Zappiti Explorer (آخرین نسخه) بر روی دکمه “Explorer” کلیک کنید.
6. کلید USB را کاوش کرده و روی پرونده کلیک کنید “.apk “برای نصب برنامه.
توجه: اگر پرونده را نمی بینید “.APK “احتمالاً برنامه Zappiti Explorer شما به روز نیست. در این حالت ، به GooglePlay بروید ، سپس “Zappiti” را در موتور جستجو تایپ کنید. تایید اعتبار. سپس بر روی برنامه “Zappiti Explorer” که در نتایج جستجو ظاهر می شود کلیک کنید. سپس بر روی دکمه “به روز رسانی” کلیک کنید.
7. پس از نصب برنامه ، می توانید آن را مستقیماً راه اندازی کنید. سپس می توانید آن را در “MyApps” پیدا کنید.

новые и зарере یابد rebift

ы ы рччч ччо зз حواد

пожаоلانی ، Войдите ، чтоыы осттта т 20

Android TV: MyCanal وارد 4K UHD می شود ، در اینجا نحوه لذت بردن از آن آورده شده است

توجه به صاحبان یک جعبه یا تلویزیون که تحت سیستم تلویزیون اندرویدی کار می کنند ! از ابتدای ژوئیه 2023 ، می توان از محتوای برنامه MyCanal در 4K UHD استفاده کرد. در برنامه: سینما ، سریال ، مستند و موارد دیگر.

Android TV: MyCanal وارد 4K UHD می شود ، در اینجا نحوه لذت بردن از آن آورده شده است

برنامه های تلویزیونی Android 4K UHD MyCanal

“این بخش (4K UHD ، یادداشت ویرایشگر) در تلویزیون اندرویدی وجود ندارد (در تمام پشتیبانی های دیگر موجود است). بنابراین تیم های ما این ناهنجاری را اصلاح کرده اند “, کانال کمک را در سه شنبه 4 ژوئیه 2023 در شبکه های اجتماعی اعلام کرد.

بیش از سه سال پس از ورود Full HD به Android و Android TV ، مطالب UHD 4K سرانجام پیاده روی می کند برنامه MyCanal از طریق جعبه ها و تلویزیون هایی که تحت سیستم هستند تلویزیون اندرویدی گوگل. طبق یافته های ما ، استقرار این بخش انجام شده است نسخه 5.21.0 از MyCanal. در پاسخ دیگر ، کمک کانال این موضوع را اطلاع می دهد “محتوای 4K قبلاً وجود داشت ، اما بخش اختصاصی در مورد این پشتیبانی نداشت”. از طرف دیگر ، دسترسی به محتوای 4K ، در حال حاضر ، در یک Chromecast در دسترس نیست. اما شکی نیست که عملکرد در طی دوره تابستان چند روز به وجود خواهد آمد.

MyCanal 4K UHD TV Android

برنامه های MyCanal در 4K UHD از Android TV موجود است ?

بنابراین ، مشتریانی که دارای اشتراک کانال+ هستند ، می توانند برنامه های لحظه را با تعریف 3840 x 2160 پیکسل ، مستقیماً از صفحه اصلی برنامه گروه کانال ، مشاهده یا مرور کنند+.

با انتخاب “4K UHD” با کنترل از راه دور ، کاربران در بین چهار زیر شاخه ای که عبارتند از: همه ، سینما ، سریال و موارد دیگر.

در “سینما” ، هواداران هنری هفتم این امتیاز را دارند که فیلم هایی مانند آواتار: آبراه وت اسلحه برتر: ماوریک. به عنوان یادآوری ، گروه کانال این فیلم های بلند را تنها 6 ماه پس از انتشار اتاق غذاخوری خود ارائه می دهد.

در “سریال” ، مشترکان خلاقیت های اصلی Canal+ ، Showtime Productions را کشف می کنند ، اما همچنین محتوای منحصر به فرد اپل تلویزیون+ که اخیراً به کاتالوگ کانال رمزگذاری شده معروف پیوسته است. ما به طور خاص پیدا خواهیم کرد شرح.حرف.من, باند لندن, تد لاسو یا حتی سیلو, اولین قسمت از آن اخیراً در توییتر پخش شد.

سرانجام ، زیر مجموعه “دیگر” مربوط به برنامه های مختلفی از قبیل مستندها ، نمایش های یک نفره ، کنسرت و نمایش است.

  • اشتراک اشتراک ->
  • توییتر
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به یک دوست