برنامه MYT توسط Toyota | خدمات متصل به تویوتا ، CFAO Motors Togo در LinkedIn: #ASTUCESTOYOTA #MYTOYOTA #TEAM228 #WEHUCULE #CHECKLIST #TOYOTAFAMILY ..

پست CFAO Motors Togo

برای مشاهده یا اضافه کردن به How ، وارد سیستم شوید

خدمات متصل به MYT

چه در داخل یا خارج از وسیله نقلیه خود باشید ، می توانید به لطف مجموعه ای از خدمات متصل از طریق یک برنامه تلفن هوشمند ، کنترل کامل Toyota خود را حفظ کنید. این خدمات به گونه ای طراحی شده اند که رانندگی ایمن تر و دلپذیر تر شود.

بسته به مدل تویوتا که دارید ، نسخه مناسب برنامه خود را انتخاب کنید.

برای مدل های زیر موجود است: Aygo X ، Yaris و Yaris Cross مجهز به سیستم چندرسانه ای Smart Connect.

برای مدل های زیر موجود است: Aygo X ، Yaris و Yaris Cross مجهز به سیستم Touch یا Touch یا Go Multimedia. Aygo ، Corolla ، Toyota C-Hr ، RAV4 ، RAV4 هیبرید قابل شارژ ، Toyota Bz4x ، Mirai ، Camry ، Prius Hybrid قابل شارژ ، Land Cruiser ، Hilux ، Highlander ، Proace.

 1. Toyota Myt
 2. ميزان

برنامه جدید Toyota MYT

برای Aygo X ، Yaris و Yaris Cross موجود است

تجربه بهبود یافته

برنامه جدید Toyota MYT ناوبری سیال بیشتری را ارائه می دهد. با تشکر از یک رابط کاربری بهبود یافته ، می توانید صفحه اصلی خود را سفارشی کرده و اطلاعات مفیدی مانند مسافت پیموده شده وسیله نقلیه خود یا سطح سوخت را نمایش دهید. برنامه جدید همچنین بر روی اعلان هایی که دریافت می کنید کنترل کامل به شما می دهد تا همیشه با تویوتا خود به روز باشید.

آرامش ذهن در یک کلیک

ایده آل برای این لحظات “من ماشین را قفل کرده ام?”، اگر شما فراموش کرده اید که تویوتا را قفل کنید و قفل/قفل از راه دور خود را به شما امکان می دهد از راه دور درها را با قفل قفل یا دسترسی به افراد دیگر ، از راه دور به شما هشدار دهد.

استفاده از هیبرید خود را به حداکثر برسانید

بیاموزید که بیشترین استفاده را از هیبرید خود داشته باشید ، به آرامی در حالت EV رانندگی کنید و به لطف مربیگری رانندگی هیبریدی ، مصرف سوخت خود را کاهش دهید. به عنوان بخشی از خدمات متصل به برنامه ، مربیگری هیبریدی بازخورد شخصی را در مورد ترمز ، شتاب و سرعت و همچنین مشاوره در مورد چگونگی بهبود سبک رانندگی خود برای لذت بردن از کارآیی خودروهای هیبریدی تویوتا ارائه می دهد.

هر وقت آماده باش

وقت کمتری را صرف یخ زدایی ماشین خود در صبح های زمستان یا گرم در زیر پاس در تابستان کنید. تهویه مطبوع خود را در راحتی کنترل کننده کنترل از راه دور روشن کنید.

اطلاعات شما در نوک انگشتان !

یادآوری های نگهداری و نگهداری

به لطف یادآوری های نگهداری و نگهداری ، هرگز یک بازدید مهم را از دست ندهید.

بیمه ترکیبی

از تویوتا خود محافظت کنید و با بیمه هیبریدی در تمدید صرفه جویی کنید.

تحلیل داده ها

سفرهای گذشته را بازیابی کنید و سبک رانندگی خود را با تجزیه و تحلیل داده ها بهینه کنید.

چراغ های هشدار

از هرگونه هشدار از تویوتا خود هشدار داده شود

وسیله نقلیه من را پیدا کنید

هر کجا که هستید ، اکنون می توانید به سرعت تویوتا خود را با پیدا کردن وسیله نقلیه من پیدا کنید.

ویژگی های موجود بسته به مدل ممکن است متفاوت باشد. اطلاعات بیشتر از فروشنده خود بخواهید.

برنامه MYT برای وسایل نقلیه زیر موجود است

*فقط مربوط به وسایل نقلیه EV است

سیستم چندرسانه ای تویوتا خود را مدیریت کنید: برنامه های جدید هیجان انگیز را کشف کنید ، کارتهای ناوبری خود را تجدید کنید و آخرین به روزرسانی های نرم افزاری را بارگیری کنید.

برنامه MYT

کنترل تویوتا خود را از تلفن هوشمند خود نگه دارید. با استفاده از برنامه MYT در تلفن هوشمند خود ، هر کجا که بروید ، می توانید با ماشین خود تماس بگیرید. سفرهای خود را از خانه برنامه ریزی کنید ، ماشین خود را پیدا کنید ، رانندگی خود را بهینه کنید ، تجزیه و تحلیل راننده و اعلان های نگهداری را دریافت کنید.

مربیگری ترکیبی
با تشکر از برنامه MYT ، مربیگری هیبریدی مربیگری متنی را در مورد چگونگی بهبود رانندگی ترکیبی خود ، بسته به سفرهای قبلی خود ، به شما ارائه می دهد. بنابراین ، می توانید از حالت EV برای کاهش مصرف سوخت خود استفاده کنید و تأثیر محیطی خود را به حداقل برسانید.

عملکرد کنترل از راه دور وضعیت باتری ماشین خود را کنترل کنید و بار را در زمانی که به لطف بار توسط کنترل از راه دور مناسب شما باشد ، برنامه ریزی کنید. از تهویه مطبوع استفاده کنید تا به راحتی ماشین خود را در ماه های زمستان یخ بزنید ، و همچنین برای پیش بینی دمای مورد نظر داخلی خود قبل از سفر ، همه در راحتی تلفن هوشمند خود.

اطلاعات شما در نوک انگشتان !

ماشین من را پیدا کنید

مهم نیست که مدت زمان غیبت شما باشد. توسط Google Maps از طریق برنامه MYT Mobile اداره می شود ، من را پیدا کنید زیرا به شما کمک می کند تویوتا خود را در هر کجا که پارک شده است پیدا کنید ، در حالی که به شما امکان می دهد مکان آن را با خانواده و دوستان خود به اشتراک بگذارید.

برنامه ریزی سفر از راه دور

ساده ترین راه برای برنامه ریزی سفرهای خود برای برنامه ریزی و به اشتراک گذاشتن سفر خود با ماشین از راحتی خانه خود یا حرکت با برنامه Mobi Mobile ، سپس مکان را مستقیماً به تویوتا خود ارسال کنید ، برای یک عزیمت ملایم.

پایان راهنمایی مسیر

ناوبری ناخوشایند درب ماشین در درب جلو. به طور خودکار نشانه ها را در مقصد خود بین MYT Multistmedia ، سیستم ناوبری ماهواره ای تویوتا و تلفن همراه خود به اشتراک بگذارید ، برای مواقعی که مجبور هستید قسمت آخر سفر خود را با پای پیاده انجام دهید.

تجزیه و تحلیل رانندگی

تاریخچه سفرهای خود را کنترل کنید. برنامه MYT به عنوان یک ضبط کننده داده خودرو عمل می کند و به شما امکان می دهد داده های رانندگی گذشته ، از جمله سرعت ، شتاب و مسافت پیموده شده را برای تجزیه و تحلیل عملی از فعالیت و سبک رانندگی خود به طور کلی بازیابی کنید.

یادآوری های نگهداری

هرگز مصاحبه را از دست ندهید. MYT به شما کمک می کند تویوتا خود را به لطف یادآوری های تعمیر و نگهداری بر اساس مسافت پیموده شده واقعی وسیله نقلیه خود ، به بهترین عملکرد خود حفظ کنید ، به طوری که هرگز تعمیر و نگهداری را از دست ندهید.

سطح باتری

همیشه از سطح باتری وسیله نقلیه خود آگاه باشید. با تشکر از سه سطح نشانه (زیاد ، متوسط ​​، کم) ، شما هرگز به دلیل باتری خود هرگز مسدود نخواهید شد یا قادر به راه اندازی ماشین خود نیستید

دستیار حادثه

در صورت بروز حادثه هشدارها را ارسال کنید ، سنسورهای تویوتا شما شوک یا تصادفاتی را که دارای IEU هستند هنگام حرکت خودرو یا متوقف کردن. با تشکر از برنامه MYT ، می توانید با فروشنده محلی تویوتا خود تماس بگیرید یا یک کامیون بکسل را درخواست کنید ، و همچنین در صورت بروز حادثه به خانواده یا دوستان خود اطلاع دهید. همچنین می توانید برای تسهیل درخواست جبران خسارت به داده های حادثه اضافه کنید.

چراغ های خطرناک

با درک بهتر به روشی ایمن تر کشف کنید. به لطف توضیحات دوستانه کاربر ما در مورد معنای چراغ های مختلف هشدار دهنده وسیله نقلیه و همچنین سطح اضطراری و اقدامات احتمالی بعدی برای انجام آگاه باشید.

سطح سوخت

از سطح سوخت وسیله نقلیه خود آگاه باشید. هر کجا که هستید ، می توانید سطح سوخت تویوتا خود را در برنامه MYT بررسی کنید. قبل از سفر می توانید توقف سوخت لازم را انجام دهید.

خدمات و نگهداری

خدمات عملی و شفاف. Toyota خود را در حالت بهینه نگه دارید – در چند مرحله ساده در مورد برنامه MYT ، یک تعمیر و نگهداری آنلاین را رزرو کنید و ضمن پیروی از تاریخ مصاحبه های تویوتا خود با یک مرور کلی از اقدامات قبلی انجام شده روی وسیله نقلیه ، از مصاحبه بعدی خود مطلع شوید.

کنترل پیگیری

با سفارش جدید خود به روز بمانید. وضعیت تحویل تویوتا جدید خود را دنبال کنید – از لحظه ای که سفارش می دهید تا زمان رسیدن به فروشنده خود ، آماده بازیابی.

مکان من را علامت گذاری کنید

برای کمک به شما در یافتن وسیله نقلیه خود. حتی اگر ماشین شما به هم وصل نشده باشد ، می توانید مکان خود را علامت گذاری کنید تا به شما در یافتن مسیر وسیله نقلیه خود کمک کند.

بندهای غیرقانونی MYT

1. لطفاً توجه داشته باشید که توابع کنترل از راه دور فقط به عنوان یک تصویر ارائه می شوند. لطفاً با فروشنده تویوتا خود مشورت کنید تا دریابید که کدام کارکردها در کشور شما موجود است.

2. برخی از کارکردها به مدل بستگی دارند ، لطفاً با فروشنده تویوتا خود مشورت کنید تا دریابید که کدام توابع در مدل شما موجود است.

3. لطفاً توجه داشته باشید که کارکردهای تهویه مطبوع از راه دور ممکن است طبق قانون محلی در منطقه شما در دسترس نباشد. لطفاً با فروشنده تویوتا خود مشورت کنید تا دریابید که کدام کارکردها در کشور شما موجود است.

4. هنگام استفاده از [خدمات کنترل از راه دور] ، لطفاً اطمینان حاصل کنید:

وسیله نقلیه کاملاً بی حرکت است و ایمنی وسیله نقلیه را کنترل می کند. اطمینان حاصل کنید که در داخل وسیله نقلیه هیچ کس و حیوان وجود ندارد.

اگر هود باز است یا اینکه وسیله نقلیه در داخل پارک شده بدون تهویه پارک شده باشد ، سیستم را کار نکنید.

فقط از این سرویس استفاده کنید. به محیط احترام بگذارید و هرگونه آلودگی بیش از حد صدا یا جوی را به حداقل برسانید.

لطفاً همیشه به قوانین محلی و ملی که می تواند استفاده از این خدمات در منطقه شما را محدود کند ، احترام بگذارید (به عنوان مثال: در مناطق خاص ، این سرویس می تواند برای وسایل نقلیه برقی یا جاده های خصوصی رزرو شود).

پست CFAO Motors Togo

#astucestoyota> https: // lnkd.in/er2vz6dp چند بار وسیله نقلیه خود را کنترل کنید ? در اینجا چند نکته سریع نگهداری وجود دارد که به شما امکان می دهد بدون نگرانی از چرخ استفاده کنید. #mytoyota #team228 #dehule #checklist #toyotafamily #securite #sointoyota

 • کپی ��
 • وابسته به لینکدین
 • فیس بوک
 • توییتر

برای مشاهده یا اضافه کردن به How ، وارد سیستم شوید

سایر پست های CFAO Motors Togo را مشاهده کنید

به لاستیک های جدید نیاز دارید ? Cfao Motors – توگو آنچه شما نیاز دارید را دارد !! با تماس با ما در حال حاضر تایر سازگار با وسیله نقلیه و نیازهای خود را پیدا کنید. کارشناسان ما در آنجا هستند تا به شما در انتخاب بهترین انتخاب کمک کنند !! #cfaoequipmenttogo #pneumatics #durability #bestchoose #cfaotogo #Reliacor

 • کپی ��
 • وابسته به لینکدین
 • فیس بوک
 • توییتر

برای مشاهده یا اضافه کردن به How ، وارد سیستم شوید

#LeaviezvousStoyota آیا شما قبلاً از این واقعیت در مورد Land Cruiser آگاه هستید ? واکنش های خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید !! #RELOBLITY #LandCruiser #Durability #toyota #4×4 #roblusttesse #passepartout #lesaviezvous #Offroad4x4 #cfaotogo

 • کپی ��
 • وابسته به لینکدین
 • فیس بوک
 • توییتر

برای مشاهده یا اضافه کردن به How ، وارد سیستم شوید

➡ www.CFAOEVEPMENTMENT-TOGO.com با لاشه تقویت شده و ترسیم چگالی بالا برای مقاومت در برابر سایش بهتر ، تایرهای جدید TKAM II S تایر برای کاربردهای جاده مختلط طراحی شده است. این امکان را به شما می دهد تا در مقایسه با یک تایر معمولی بیشتر بارگیری کنید. #truckdriver #cfaoequipmenttogo #Camion #PneUmatique #RELITIBLE #TECHKING #CFAOTOGO #LOAD #MARCHANDISES

 • کپی ��
 • وابسته به لینکدین
 • فیس بوک
 • توییتر

برای مشاهده یا اضافه کردن به How ، وارد سیستم شوید

کالسکه آسانسور تویوتا 8FB 2.5 -Toyota انتخاب ایده آل برای انجام کار شما است. با تشکر از سیستم OPS خود (سیستم سنجش حضور اپراتور) ، با تشخیص حضور اپراتور ، امنیت بهینه را تضمین می کند. �� https: // lnkd.در/DDZ9FEMA علاوه بر این ، با SAS 3 (سیستم ثبات فعال) ، شما از افزایش ثبات در سفرهای اعتماد به نفس ، حتی در محیط های خواستار بهره مند می شوید. برای 2.5 -TON 8FB انتخاب کنید و عملکرد و آرامش را که به شما ارائه می دهد کشف کنید !! #Chariot #toyotamanufacturing #marchandises #usine #btp #cfaoequipmenttogo #Entry #Revelabilit

 • کپی ��
 • وابسته به لینکدین
 • فیس بوک
 • توییتر

برای مشاهده یا اضافه کردن به How ، وارد سیستم شوید

➡ https: // lnkd.in/dn-tysua چابک ، واکنشی و دلپذیر برای رانندگی ، سوئیفت برای علاقه مندان به شهر ایده آل است !! #suzuki #cfaotogo #swift #wayoflife #citadine #Reletion #togolais

 • کپی ��
 • وابسته به لینکدین
 • فیس بوک
 • توییتر

برای مشاهده یا اضافه کردن به How ، وارد سیستم شوید

#c5airicross – انعطاف پذیری در جاده شما به لطف کمک فنر متوقف کننده هیدرولیک متوقف شده که یک اثر “فرش پرواز” را فراهم می کند ، احساس گشت و گذار در جاده خواهید کرد. #inspiredbyyou #citroën #raffinmentabsolu #cfaotogo #suv #confortable #serenity #elegance #experience #tapisvolant

 • کپی ��
 • وابسته به لینکدین
 • فیس بوک
 • توییتر

برای مشاهده یا اضافه کردن به How ، وارد سیستم شوید

➡ https: // lnkd.دستگاه های JCB در/dkxmhuwe برای برتری در همه مناطق طراحی شده اند. آنها با طراحی ارگونومیک خود ، راحتی بهینه برای حداکثر بهره وری را تضمین می کنند. قوی و بادوام ، آنها در برابر همه وقایع مقاومت می کنند. به نوآوری و تعالی JCB اعتماد کنید تا پروژه های خود را به سمت موفقیت سوق دهید !! #JCB #CFAOTOGO #BTP #CHARIOT #PERFORMANCE #CFAOECTIMENTTOGO #Chantier #BusinessManager #Construction #Relebility #Quality

 • کپی ��
 • وابسته به لینکدین
 • فیس بوک
 • توییتر

برای مشاهده یا اضافه کردن به How ، وارد سیستم شوید

 • کپی ��
 • وابسته به لینکدین
 • فیس بوک
 • توییتر

برای مشاهده یا اضافه کردن به How ، وارد سیستم شوید

5،127 دنبال کننده 6d ویرایش شده

 • کپی ��
 • وابسته به لینکدین
 • فیس بوک
 • توییتر

برای مشاهده یا اضافه کردن به How ، وارد سیستم شوید

 • کپی ��
 • وابسته به لینکدین
 • فیس بوک
 • توییتر

برای مشاهده یا اضافه کردن به How ، وارد سیستم شوید

موضوعات را کاوش کنید

 • کثیف
 • بازار یابی
 • مدیریت عمومی
 • مدیریت کسب و کار
 • مدیریت منابع انسانی
 • مهندسی
 • مهارت های نرم
 • همه را ببین
 • LinkedIn © 2023
 • در باره
 • دسترسی
 • توافق کاربر
 • سیاست حفظ حریم خصوصی
 • خط مشی کوکی
 • سیاست حق چاپ
 • خط مشی تجاری
 • کنترل مهمان
 • دستورالعمل های جامعه
 • العربية (عربی)
 • čeština (چک)
 • دانسک (دانمارکی)
 • دویچ (آلمانی)
 • انگلیسی)
 • Español (اسپانیایی)
 • فرانسوی (فرانسوی)
 • हिंदी (هندی)
 • بهاسا اندونزی (اندونزیایی)
 • ایتالیایی (ایتالیایی)
 • 日本語 (ژاپنی)
 • 한국어 (کره ای)
 • بهاسا مالزی (مالایی)
 • Nederlands (هلندی)
 • نورسک (نروژی)
 • Polski (لهستانی)
 • پرتغالی (پرتغالی)
 • ROMână (رومانیایی)
 • рсский (روسی)
 • Svenska (سوئدی)
 • ภาษา ไทย (تایلندی)
 • تاگالوگ (تاگالوگ)
 • Türkçe (ترکی)
 • ураїнська (اوکراینی)
 • 简体 中文 (چینی (ساده شده))
 • 正體 中文 (چینی (سنتی))