N26 در ایالات متحده زندگی می کند! در اینجا چگونه می توان یک حساب را در حال حاضر دریافت کرد. – دروازه عشایر ،

UNIM در اروپا ، N26 مجوز بانکی خود را ندارد (این یک روند بسیار طولانی و پیچیده در ایالات متحده است) ، اما Will Intstead به Bank Partner (Axos Bank) اعتماد خواهد کرد. سپرده ها هنوز توسط FDIC تا 250،000 دلار بیمه می شوند. ویزا (Intead of Mastercard) کارت های آمریکایی را صادر می کند.

N26 در ایالات متحده زندگی می کند! در اینجا نحوه دریافت یک حساب اکنون آورده شده است.

بروزرسانی: N26 از ژانویه 2022 به ایالات متحده تصمیم گرفته است. بهترین بانک ها را برای مقاله مسافرتی بین المللی بررسی کنید تا در مورد گزینه های دیگر.

مدتهاست که آمده است. N26 در اواخر سال 2017 تأیید کرد که آنها قصد دارند به مشتریان آمریکایی باز شوند به زودی. در ابتدا ، آنها در یک راه اندازی سال 2018 هینتانا هینتاینا هستند ، اما اکنون ، بیش از 18 ماه بعد ، در 11 ژوئیه ، N26 Finully در آمار یونایتد راه اندازی شد.

از 22 اوت 2019 می توانید به وب سایت N26 بروید و ثبت نام کنید.

نحوه باز کردن یک حساب N26 در ایالات متحده

باز کردن N26 که در ایالات متحده عادت کرده است یک آبجو است. فقط 5 دقیقه طول می کشد.

الزامات

 • شما 18+ ساله هستید
 • شما یک شهروند آمریکایی یا ساکن دائم با SSN هستید
 • شما یک تلفن iOS یا Android سازگار دارید

مرحله 1: اطلاعات شخصی را ارائه دهید

از شما خواسته می شود:

 • نام کامل شما
 • تاریخ تولد
 • شماره تأمین اجتماعی (SSN)
 • آدرس صفحه اصلی (نه جعبه PO یا صندوق پستی مجازی)
 • شماره موبایل
 • آدرس ایمیل شما

مرحله 2: تأیید

در مرحله بعد ، سیستم های N26 اطلاعات شما را در برابر پایگاه داده های عمومی بررسی می کنند. ممکن است سؤالات کنترل اضافی وجود داشته باشد ، اما معمولاً این یک روند سریع و سر راست است که حداکثر چند دقیقه طول می کشد.

اگر تأیید خودکار به نوعی ناکام باشد ، N26 برای اثبات هویت و آدرس مسکونی شما مستندات اضافی را درخواست می کند. اگر دارای شناسنامه ایالتی یا گواهینامه رانندگی با آدرس خود در لیست کافی است که کافی است.

اگر از هر شکل دیگری از شناسه استفاده می کنید (e.جف. یک گذرنامه ایالات متحده یا خارجی) شما همچنین باید آدرس خود را با یک لایحه ابزار (صورتهای بانکی ، صورتحساب کابل و غیره قبول نکنید) یا یک اجاره نامه اجاره ای (در صورت عدم داشتن صورتحساب ابزار به نام خود) اثبات کنید.

مرحله 3: بودجه حسابدار خود

پس از تأیید ، می توانید یک انتقال ACH را از بانک فعلی خود تنظیم کنید تا پول به حساب خود اضافه کنید. اکنون می توانید جزئیات تولد خود را به استفاده خود ارائه دهید و منتظر چک خود باشید.

مرحله 4: بدهی کارت N26 خود را دریافت و فعال کنید

به طور معمول در آخر هفته کارت بدهی ویزای جدید N26 خود را خواهید داشت. توسط USPS ریخته می شود.

نمای کلی در مورد تمام معاملات N26 شما در برنامه ، همراه با کارت ویزای آمریکایی N26

ویژگی های N26 در ایالات متحده

UNIM در اروپا ، N26 مجوز بانکی خود را ندارد (این یک روند بسیار طولانی و پیچیده در ایالات متحده است) ، اما Will Intstead به Bank Partner (Axos Bank) اعتماد خواهد کرد. سپرده ها هنوز توسط FDIC تا 250،000 دلار بیمه می شوند. ویزا (Intead of Mastercard) کارت های آمریکایی را صادر می کند.

برخی از ویژگی های محبوب آنها از نسخه اتحادیه اروپا قبلاً آن را در سراسر اقیانوس اطلس ساخته است ، شامل “فضاها” (تعداد فرعی مجازی که به E کمک می کند.جف., اهداف پس انداز) و ویژگی های عالی بودجه آنها.

در حالی که برنامه های حق بیمه آنها (سیاه و فلز) هنوز راه اندازی نشده اند ، با توجه به هزینه های تجاری بزرگتر که بانک ها در ایالات متحده درآمد کسب می کنند ، احتمالاً حتی سخاوتمندانه تر از اتحادیه اروپا خواهند بود.

N26 همچنین برای آداب و رسوم خود ، فروشندگان ویژه خرده فروشی را راه اندازی کرده است و هنگام پرداخت با کارت N26 خود در لیست رو به رشد شرکا ، مانند جزر و مد و Blinkist ، تخفیف به شما می دهد.

فضاهای N26 در ایالات متحده ، از جمله فضاهای مشترک به عنوان جایگزینی برای حساب های مشترک

هزینه

در اینجا خبرهای خوبی وجود دارد ، و برخی نیز کمتر خوب است.

 • هیچ هزینه ماهانه و بدون حداقل مانده حساب
 • بدون هزینه معامله خارجی
 • بدون هزینه اضافه برداشت (هیچ اضافه برداشتی وجود ندارد)
 • دو برداشت رایگان دستگاه خودپرداز در هر ماه در ایالات متحده (و به زودی N26 قادر به شناسایی و بازپرداخت هزینه دستگاههای خودپرداز است که توسط صاحبان دستگاههای خودپرداز نیز پرداخت می شود – اگرچه این ویژگی هنوز زنده نیست)
 • هیچ هزینه ای برای برداشت پول نقد از TELRS BANK یا در E.جف., سوپرمارکت ها
 • برداشت دستگاههای خودپرداز در خارج از کشور 2 دلار به علاوه 2 ٪ هزینه دارد

خوب ، این چیزهای بد زیادی نبود – و هنوز هم ارزان تر از اکثر بانک های ایالات متحده است. در مقایسه با E.جف., چارلز شواب ، عالی نیست.

چگونه می توان یک N26 اروپایی را باز کرد

اگر می خواهید یک تولد N26 در اروپا (در € یا £) به جای آن ، در حال حاضر می توانید این کار را با انبار زیر انجام دهید:

 • شما باید یک آدرس پستی اروپایی داشته باشید
 • این حساب در آلمان (یا انگلستان) مستقر خواهد شد ، بنابراین استفاده از نقل و انتقالات برای نقل و انتقالات یا سپرده های مستقیم در ایالات متحده عملی نیست. اما به عنوان کارت مسافرتی ، هنوز هم مفید است – به خصوص اگر درآمد یورو (یا پوند انگلیس) داشته باشید.

اما اگر قصد دارید از ابتدای تولد در ایالات متحده استفاده کنید یا فقط به دلار آمریکا درآمد داشته باشید ، مانند این است.

با این حال ، تا زمانی که شما ساکن یا شهروند آمریکایی هستید ، می توانید (و کمی تعجب آور) یک حساب N26 هم در اتحادیه اروپا و هم در ایالات متحده داشته باشید. من می گویم با کمال تعجب به این دلیل که آنها به شما اجازه نمی دهند یک حساب کاربری انگلیس و اتحادیه اروپا همزمان داشته باشید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که با یک آدرس ایمیل متفاوت نسبت به اصلی اتحادیه اروپا ثبت نام کنید.

نکته: اگر از Gmail استفاده می کنید ، می توانید مانند این: [از طریق ایمیل محافظت می شود] در صورتی که ایمیل معمولی شما yourna است [از طریق ایمیل محافظت می شود] می توانید یک صدای بی نظیر به آدرس ایمیل خود اضافه کنید. هنوز هم به صندوق ورودی معمولی شما تحویل داده می شود.

اگر سوالی یا نظر دارید ، آنها را در زیر بگذارید!

اکنون!

دسترسی رایگان به جامعه و محتوای اختصاصی ما دریافت کنید.

نگران نباشید ، من شما را اسپم نمی کنم. ترجیح خبرنامه خود را در مرحله بعدی انتخاب خواهید کرد. سیاست حفظ حریم خصوصی.

آیا از این مقاله لذت بردید؟?

آن را به بهترین دوست خود ، مادر خود ، غریبه ای که در Starbucks قرار داده اید توصیه کنید. طلا شاید حتی النمی قوس شما? این به شما بستگی دارد ، من فقط ایده های Thrush در آنجا هستم.