بارگیری N26 برای Android (رایگان) – Clubic ، N26 بررسی (2022): آیا بانک موبایل جدی است?

توجه N26 (2022): آیا بانک تلفن همراه جدی است 

بهترین بسته شناخته شده در N26 رایگان است. این یک کارت بدهی MasterCard را ارائه می دهد ، و به شما امکان می دهد از طریق یورو تا دلار آمریکا از طریق فرانک سوئیس یا کتاب استرلینگ ، به طور رایگان پرداخت کنید. 5 برداشت هر ماه در فرانسه رایگان است ، در حالی که افراد خارج از کشور با 1.7 ٪ مالیات می شوند. فقط با این اشتراک رایگان می توان دو فضای ایجاد کرد ، در حالی که فضاهای مشترک در دسترس نیست. این بسته راه حل ایده آل برای همه کسانی است که می خواهند N26 را بدون پرداخت ایده ای در مورد پیشنهاد ارزش خود آزمایش کنند.

N26 برای Android

با کارت پرداخت رایگان ، بانک تلفن همراه n26 یک برنامه ساده و تصفیه شده برای مدیریت حساب خود و پرداخت خریدهای روزانه ارائه می دهد. افتتاح حساب نیز سریع و بدون هزینه و به ویژه بدون شرایط درآمدی است.

چند دقیقه حساب را باز کنید

n26 تنها یک بانک آنلاین است که یک حساب جاری را به صورت رایگان باز می کند و پرداخت ، نقل و انتقالات و عملیات رایگان در فرانسه را انجام می دهد. ایجاد یک حساب آنلاین فقط چند دقیقه طول می کشد و نیاز به پر کردن فرم ، ارسال دو اسناد هویت ، تأیید هویت توسط عکس و انجام اولین انتقال از یک حساب به نمایندگی از دارنده است.

در مورد برنامه تلفن همراه چیست ?

برای یک Neobank ، برنامه تلفن همراه یک سنگ بنای سنگ بنای آن را نشان می دهد زیرا مدیریت حساب در اطراف تلفن هوشمند می چرخد ​​که آیا باید با حساب های خود مشورت کند یا مستقیماً هزینه خریدهای آن را بپردازد. در واقع ، برنامه n26 سازگار با پرداخت گوگل برای خرید در چشمان هوشمند خود در چشمان هوشمند خود.

حساب ، کارت و ایمنی خود را مدیریت کنید

کارت پرداخت رایگان در دسترس است n26 می توان از برنامه به طور کامل مدیریت کرد. مسدود کردن کارت در صورت ضرر ، اصلاح کد پین ، فعال سازی پرداخت موبایل می تواند مستقیماً از برنامه Android یا iOS انجام شود.

با توجه به مدیریت بودجه ، برنامه یک رابط واضح و بصری برای مشورت با مانده حساب ها ، هزینه ها و نقل و انتقالات انجام شده و جزئیات هر عملیات ارائه می دهد.

این برنامه همچنین یک سیستم اطلاع رسانی مؤثر ارائه می دهد که در زمان واقعی در مورد عملیات انجام شده اطلاع می دهد. با سابقه عملیات و استفاده از برچسب ها امکان پذیر است تا به راحتی هزینه های دسته بندی ها را پیدا کنید. بارگیری دنده نیز موجود است.

در آخر ، توجه داشته باشید که n26 همچنین ارائه شده است با متخصصان و افرادی که به خارج از کشور سفر می کنند.

توجه N26 (2022): آیا بانک تلفن همراه جدی است ?

نظر N26

خسته از بانک های سنتی ، من تصمیم گرفتم برنامه تلفن همراه N26 را نصب کنم بیش از دو نفر وجود دارد. افتتاح یک حساب کاربری فقط چند دقیقه طول کشید و کاملاً رایگان بود: فرصت مناسب برای مسئولیت خدمات و گزارش کامل از تجربه من در ماه های اخیر. اسپویلر: من واقعاً ناامید نشده ام.

N26 که در سال 2013 در برلین ایجاد شده بود ، در ابتدا یک استارتاپ با فقط 25،000 یورو در سرمایه بود. او از آن زمان بیش از نیمی از میلیارد دلار برداشته است که در میان دیگران توسط Tencent Holdings و Allianz X پشتیبانی شده است. این شرکت مانند همتای Revolut انگلیسی ، که در برنامه موبایل نیز موجود است ، این شرکت می خواهد با آژانس های بانکی معمولی مختل کننده باشد: در N26 ، همه چیز از طریق اینترنت انجام می شود و هر کسی می تواند یک حساب کاربری باز کند.

این شرکت با داشتن 1500 کارمند در حال حاضر ، این شرکت از زمان شروع بسیاری از بازارها ، از جمله فرانسه و چندین کشور اروپایی دیگر مانند اسپانیا ، ایتالیا و سوئد را فتح کرده است. بیش از 7 میلیون نفر از خدمات روزانه خود ، عمدتا در اروپا استفاده می کنند. نئو بانک پس از یک تجربه ناموفق در یک بازار بسیار اشباع ، ایالات متحده را ترک کرد. اما آنچه او این موفقیت را به دست آورد ? در زیر ، نظر من در مورد N26 به همه عناصر برای درک خدمات بانکی به شما می دهد.

نحوه باز کردن حساب در N26 ?

اگر بانک آنلاین N26 نیز عملی است ، مهمتر از همه به این دلیل است که مشتریان برای شروع تجربه خود نیازی به تکمیل فرم های زیادی یا امضا در یک دفتر چند کیلومتری خانه ندارند. در واقع ، چه از وب سایت و چه در برنامه تلفن همراه ، به سادگی از کارت هویت خود عکس بگیرید و آن را ارسال کنید تا چند روز بعد کارت بدهی خود را دریافت کنید ، بدون اینکه هیچ پنی خرج کنید.

برای باز کردن یک حساب جاری در N26 ، به سادگی اینجا را کلیک کنید و مراحل مختلف مورد نیاز را دنبال کنید. طبق سکو آلمانی ، 8 دقیقه برای عضویت کافی است. به طور خاص ، شما باید ثبت نام خود را از طریق ایمیل تأیید کنید ، برنامه تلفن همراه را روی تلفن خود بارگیری کنید (خواه آیفون باشد یا اندروید) ، هویت خود را بررسی کنید و در نهایت کارت MasterCard خود را با چند کلیک فعال کنید.

شرایط واجد شرایط بودن ساده است: هیچ کدام وجود ندارد. بدیهی است ، شما هنوز هم باید یک مهم باشید و در یکی از مناطقی که N26 در آن فعالیت می کند ، آدرس داشته باشید ، اما صرف نظر از ملیت خود که در آن بازگشتید ، می توانید شناسه های خود را کاملاً تولید کنید. بر خلاف یک بانک شبکه (یا حتی یک بانک آنلاین) که از شما می خواهد بسیاری از اسناد حامی را که گاهی اوقات پیچیده می شوند ، از شما بخواهد.

برنامه N26

برنامه N26 © N26 x iphon.خط

آزمون برنامه N26

بانک موبایل N26 در iOS و در فروشگاه Google Play بدون هیچ هزینه ای در دسترس است. به طور مرتب بروزرسانی ، این امنیت و محرمانه بودن را به لطف محافظت از رمز عبور تضمین می کند و به چندین زبان از جمله انگلیسی و فرانسوی ترجمه می شود. iPad ها نیز با N26 سازگار هستند ، اما متأسفانه هیچ کاربردی برای Apple Watch وجود ندارد. یک نسخه دسک تاپ در واقع در دسترس است.

طراحی: رابط 3.0 ، بهتر از یک بانک کلاسیک

مانند ابزارهای زندگی روزمره مانند Spotify یا Uber ، N26 Online Bank ارگونومی مینیمالیستی را برای استفاده بسیار آسان اتخاذ می کند. این به من در نظر N26 برای استفاده روزانه من را بسیار تقویت کرد. یک حالت تاریک همچنین امکان تماس با برنامه تلفن همراه خود را بدون آسیب رساندن به عصر عصر امکان پذیر می کند. علاوه بر این ، اگر به عنوان مثال در یک فضای باز کار کنید ، می توانید اطلاعات حساس را نیز پنهان کنید.

برای مصرف انرژی کمتری ، و اگر آن را اضافی می دانید ، می توانید انیمیشن هایی را که به عنوان قایقرانی در میان گزینه ها مرتبط هستند ، غیرفعال کنید. این برای سیاره خوب است ، و هزینه ای ندارد. UX برنامه موبایل N26 واقعاً در صدر قرار دارد و من هرگز مجبور نبودم در چند ماه از استفاده منظم از آن شکایت کنم. من همچنین با یک اشکال روبرو نشدم ، بنابراین برای این معیار 20/20 است.

n26

محرک

با Neo-Banque N26 ، می توانید حساب های خود را بدون نیاز به تماس با هیچ مشاور یا انتقال به یک موسسه شریک ، مدیریت کنید. این برنامه امکان کنترل همه چیز به صورت آنلاین را فراهم می کند ، تا زمانی که شما یک اتصال پایدار داشته باشید.

از جمله ویژگی های مختلف برنامه N26 ، ما:

 • MoneyBeam نام نقل و انتقالات پول فوری است که مشتریان N26 می توانند بین آنها ارسال و دریافت کنند
 • نقل و انتقالات کلاسیک ، که اغلب کمتر از 48 ساعت طول می کشد
 • فضاها: “زیر حساب های مجازی” برای کنار گذاشتن ، ایجاد استخرهای جایزه یا جدا کردن درآمد خود
 • فضاهای مشترک ، که به عنوان نام آنها پیشنهاد می کند بودجه را با دوستان ، خانواده یا هم اتاقی ها به اشتراک بگذارد
 • امکان تنظیم بدهی های مکرر مستقیم ، برای اشتراک هایی مانند دیزنی+ یا دیزر
 • لیست معاملات انجام شده در فروشگاه ها یا وب سایت ها
 • آمار مربوط به عملیات (بسته به دسته هایی مانند غذا ، اوقات فراغت ، پس انداز و غیره)
 • صورتهای حساب ، قابل بارگیری در .PDF
 • یک نوار جستجو ، برای یافتن یک خرید گذشته یا یک بازرگان فراموش شده
 • پیشنهادات مشارکت: در حال حاضر ، یک ماه در Blinkist ارائه می شود
 • مسدود کردن کارت در صورت سرقت یا از دست دادن
 • تنظیم مجدد کد پین کارت
 • سفارش کارت بانکی
 • فعال سازی برداشت به توزیع کننده ، آنلاین و خارج از کشور
 • نصب محدودیت های روزانه (سقف) برای مدیریت بودجه آن
 • نقشه ای از توزیع کنندگان اطراف شما ، بسته به موقعیت جغرافیایی
 • نمایش iban و bic ، برای کپی کردن آنها با یک کلیک

مشتریان آلمانی (که پول زیادی را اداره می کنند ، پرداخت های نقدینگی لژیون با همسایگان آلمانی ما نیز به یک سرویس نسبتاً عملی دسترسی دارند. آنها واقعاً می توانند بلیط یا قطعات را برای خروج برخی از سوپر مارکت ها (مانند Rewe) ارسال کنند ، که صندوقدار سپس بلافاصله از واریز حساب خود مراقبت می کند. متأسفانه ، انجام این کار در فرانسه هنوز امکان پذیر نیست و واقعاً شرم آور است.

آمار N26

مشخصات بانک تلفن همراه N26 با iOS

حال بیایید به نظر من N26 به ویژگی هایی که به بانک اجازه می دهد خودش را متمایز کند ، حرکت کنیم. مزیت برنامه N26 این است که به خصوص با تمام مدل های آیفون ، از جمله بالاترین نوع مانند 11 Pro و 11 Pro Max متناسب است. بنابراین ما می توانیم به راحتی یک کارت بانکی N26 را با Apple Pay (از طریق کیف پول) همگام سازی کنیم تا خرید خود را در فروشگاه تنظیم کنیم بدون اینکه به لطف تراشه NFC تلفن هوشمند خود از جیب خود خارج شود.

علاوه بر این ، کاربران iOS همچنین می توانند به لطف سنسور بیومتریک Truedepth از Face ID بر روی محصولاتی که مجهز به آن هستند ، مانند آیفون XR ، که ارزان تر از خانواده آیفون 11 است ، برنامه N26 خود را تأمین کند. این فناوری ، که به دلیل اثربخشی آن شناخته شده است ، تمام ویژگی های صورت را تشخیص می دهد و سپس اجازه دسترسی به حساب را نمی دهد (آیا دارنده آن شناخته شده است). در iPhone SE 2020 جدید ، این فناوری وجود ندارد و لازم است از دکمه لمسی برای تأیید ردپای آن و ایجاد معامله استفاده کنید.

کیفیت خدمات در Rendezvous

مانند هر سرویس خوب ، بانک آنلاین N26 پشتیبانی مشتری واکنشی و رایگان را ارائه می دهد. این کمک از طریق LiveChat که در آن یک ربات قبل از قرار دادن در صورت لزوم در رابطه با یک اپراتور پاسخ می دهد ، از طریق برنامه قابل دسترسی است.

در فروشگاه App ، Neo-Banque N26 یادداشتی از 4.8 ستاره از 5 را نشان می دهد که بسیار عالی است. از طرف دیگر ، از طرف دیگر ، ارزیابی کلی آن نکته زیر است. در مورد نظرات در مورد N26 در مورد Glassdoor ، آنها حتی با تنها 3.3/5 ، 55 ٪ از کارمندان که مدیرعامل را تصویب می کنند ، والنتین استالف حتی با هم مخلوط می شوند. سرانجام ، TrustPilot به ثمر می رسد “خوب“با بیش از 10،000 نظر در کل ، برجسته ، از جمله موارد دیگر ،”خدمات عالی“و”بهترین بانک آنلاین» “خیلی سریع”. همکاران ما از مطبوعات Citron یک آزمایش N26 را نیز انجام دادند و آنها 9.5/10 را قرار دادند.

N26: مقایسه قیمت ها

N26 Online Neo-Banque بسته به هر پروفایل و هر یک دارایی های خاص خود ، اشتراک های مختلفی را ارائه می دهد. در اینجا یک مرور سریع ، برای کمک به شما در انتخاب خود در صورت عدم اطمینان از شما کمک می کند. این یک عنصر اصلی برای نظر من N26 است.

قیمت افراد

بهترین بسته شناخته شده در N26 رایگان است. این یک کارت بدهی MasterCard را ارائه می دهد ، و به شما امکان می دهد از طریق یورو تا دلار آمریکا از طریق فرانک سوئیس یا کتاب استرلینگ ، به طور رایگان پرداخت کنید. 5 برداشت هر ماه در فرانسه رایگان است ، در حالی که افراد خارج از کشور با 1.7 ٪ مالیات می شوند. فقط با این اشتراک رایگان می توان دو فضای ایجاد کرد ، در حالی که فضاهای مشترک در دسترس نیست. این بسته راه حل ایده آل برای همه کسانی است که می خواهند N26 را بدون پرداخت ایده ای در مورد پیشنهاد ارزش خود آزمایش کنند.

N26 شما (قبلاً N26 سیاه نامیده می شد) ارزانترین جایگزین پرداخت شده (9.99 یورو در ماه) برای افراد است. این اشتراک به شما امکان می دهد بین پنج رنگ مختلف کارت را انتخاب کنید ، کمیسیون برداشت از ارز خارجی را نشان نمی دهد ، و همچنین تمام مزایای معادل رایگان آن را ارائه می دهد.

به همین ترتیب ، خدمات مشتری از طریق چت زنده فقط بین هفت ساعت تا بیست و سه ساعت در دسترس است ، اما با این وجود می توانیم حداکثر ده زیر حساب مجازی ایجاد کنیم و آنها را با کاربران دیگران به اشتراک بگذاریم. با این قیمت ، N26 همچنین تبلیغاتی را از طرف شرکای WeWork یا هتل ها ارائه می دهد.com: برای بیشترین عشایر تمرین کنید. در واقع مسافران بسیار خوبی خواهند بود ، زیرا پوشش پزشکی در خارج از کشور نیز در آنجا است ، همچنین بیمه و بیمه ورزشی.

آخرین بسته ، N26 Metal ، 16.90 یورو در هر ماه هزینه دارد ، گزینه های مشابه را با امکان اطمینان از اجاره ماشین و تلفن همراه خود ارائه می دهد (در صورت مثال برای پرواز یا صفحه شکست)). باز هم ، برداشت ها تا پنجم هر ماه رایگان است.

فضاهای N26

Spaces N26 © N26 x iphon.خط

قیمت متخصصان

برای فریلنسرها یا مشاغل کوچک ، N26 2 فرمول با چند گزینه دیگر در مقایسه با برنامه های افراد تصور کرد.

اولین ، N26 Business ، به لطف کارت بدهی MasterCard Business ، از بانک آنلاین به صورت رایگان استفاده می کند تا بتواند بدون هزینه در همه ارزها بپردازد. 1.7 ٪ هزینه مبادله برای برداشت خارج از کشور اعمال می شود ، در حالی که خدمات مشتری از 7 صبح تا 11 بعد از ظهر در دسترس است. سرانجام ، دو حساب زیر را می توان در برنامه تلفن همراه مدیریت کرد و در هر خرید با کارت 0.1 ٪ پول نقد ارائه می شود که شما نمی توانید رنگ را انتخاب کنید.

از طرف دیگر با تجارت N26 ، 5 رنگ در دسترس است و حذف ارز خارجی صورتحساب نمی شود. بازپرداخت 0.1 ٪ نیز شامل می شود ، این بار با امکان طبقه بندی درآمد خود در 10 زیر حساب به حداکثر. تخفیف با شرکت های شریک نیز ارائه می شود (مانند N26 شما) ، و همچنین خانواده ای کامل از ضمانت ها برای حرکت بدون ترس:

 • پوشش پزشکی اورژانس در خارج از کشور
 • بیمه تأخیر پرواز و چمدان
 • ورزش های زمستانی و بیمه اسکی
 • بیمه اتومبیل ، دوچرخه سواری و اسکوتر سلف سرویس
 • بیمه اجاره اتومبیل در یک سفر

9.99 یورو در هر ماه برای تجارت N26 حساب کنید. توجه داشته باشید که پس از پنجمین برداشت در هر ماه ، موارد زیر هر دو یورو صورتحساب می شود. بسته کلاسیک N26 بدون تعهد است ، اما N26 شما با تعهد 12 ماهه صادر می شود.

بیمه مسافرتی N26

N26 فقط یک حساب آنلاین نیست

علاوه بر کاربرد آن که به شما امکان می دهد حساب بانکی آنلاین خود را مدیریت کنید ، N26 خدمات مرتبط دیگری را ارائه می دهد که مخصوصاً برای مشتریان روزانه یا سفر مفید است. این به نظر ما N26 را به عنوان یک بازیکن جهانی که تمام نیازهای عموم مردم را برآورده می کند. با این حال ، آنها علاوه بر این ، به موقع یا پول ، به یک سرمایه گذاری نیاز دارند ، اما ارزش افزوده آنها واقعاً امکان پیشرفت سریعتر به اهداف خود را فراهم می آورد.

بیمه

همانطور که در بسته ها مشاهده می شود ، N26 با N26 شما ، N26 Metal و N26 Business You Packages تضمین های خاصی را ارائه می دهد. این به لطف شریک Allianz (اولین گروه اروپایی در بخش خود است که در یک آسمان خراش 140 متری در کنار پارک Treptower در برلین نصب شده است) که می توان قراردادها را تنظیم کرد ، امضای آن در آنجا کاملاً الکترونیکی است.

مهمتر از همه ، بنابراین N26 پوشش پزشکی را برای مسافرت فراهم می کند ، برای تأمین شرایط اضطراری بهداشت ، دندانپزشکی یا زمستانی برای یک میلیون یورو ، همچنین از شریک زندگی و فرزندان خود محافظت می کند: عملی و واقعاً ایده آل برای زندگی خانوادگی و تعطیلات. بانک موبایل N26 همچنین در صورت تأخیر در هواپیمای شما در طی چهار ساعت ، 500 یورو جبران می کند ، و همان مبلغ برای چمدان های موجود پس از دوازده ساعت ، با 2،000 یورو در صورت ضرر کامل. علاوه بر این ، بیمه لغو یا وقفه سفر تا 10،000 یورو ارائه شده است.

N26 همچنین بیمه اجاره وسایل نقلیه سلف سرویس را به بازار عرضه می کند. اگر به عنوان مثال عادت کرده اید با استفاده از اسکوتر سلف سرویس برای رفتن به محل کار خود سفر کنید ، در صورت خسارت تا 20،000 یورو باز می شوید. تصادفات دوچرخه شناور رایگان یا برای اجاره اتومبیل برقی نیز نگران است. با نسخه فلزی N26 ، بیمه سفر نیز با پوشش وسایل نقلیه اجاره ای در کشور دیگری همراه است ، همچنین تا 20،000 یورو.

تلفن هوشمند بیمه N26

© Unsplash / Sebastian Bednarek

برای پایان دادن به بیمه ، توجه داشته باشید که N26 همچنین می تواند از تلفن همراه شما محافظت کند. فقط با بسته فلزی N26 ، اگر از آیفون یا سقوط و خسارت خود به سرقت رفته باشید (حتی با یک پوسته سیلیکونی خوب ، هنوز هم شکننده است !) ، سپس N26 می تواند شما را تا 1000 یورو بازپرداخت کند ، مبلغ کافی برای بسیاری از اساسی ترین تعمیرات.

اعتبار

برای اینکه مشتریان خود بتوانند آسانتر پروژه ها را راه اندازی کنند ، Neo-Banque N26 یک شبیه ساز اعتباری ایجاد کرده است که مستقیماً از برنامه خود قابل دسترسی است. سپس باید به یک فرم سریع پاسخ دهیم ، که در پنج دقیقه نقل قول ارائه می دهد. وام ها از 1000 تا 50،000 یورو ، با پرداخت ماهانه 17 یورو. دسته از هزینه های واجد شرایط خرید لوازم خانگی ، تجهیزات الکترونیکی ، یک ماشین جدید یا استفاده شده ، برنامه ریزی اقامت در خارج از کشور ، کار در خانه خود ، یک حرکت ، سفارش مبلمان یا تولد کودک است.

حمایت

با دعوت از دوستان خود برای پیوستن به N26 ، می توانید پاداش دهید. بنابراین بانک آنلاین حق بیمه را مستقیماً به حساب شما می پردازد ، به محض اینکه دانش شما اولین معامله را با MasterCard خود انجام داده است. این تعداد بسته به بسته ها می تواند متفاوت باشد ، اما با یک فرمول رایگان N26 ، ما به عنوان مثال 15 یورو بیشتر به محض اینکه خدای وی نیز 15 یورو خرج کرد ، به دست می آوریم.

نظر N26

رمز رمز

در قسمت cryptocurrency ، N26 اذعان کرد که او عقب مانده است. در حین حبس ، Revolut با باز کردن تجارت ارزهای رمزنگاری شده به 20 میلیون مشتری خود ، پرواز را تجربه کرد. Neo-Banque آلمان آماده نبود و هنوز در سال 2022 نیست. بنیانگذار این شرکت اعتراف کرد که آنها قطار را از دست داده اند و وی گفت که این ویژگی در دست توسعه است. بنابراین می توانیم امیدوار باشیم که از سال 2023 آگاه باشد.

از جمله کاستی های کوچک دیگر N26 ، می توانیم به عنوان مثال نگرانی از تبعیض در ایبان را ذکر کنیم. با یک آلمانی آلمانی که با حساب شما در ارتباط است ، ارائه دهندگان خاصی وجود دارند که آماده پذیرش نقل و انتقالات یا نمونه ها نیستند. اگرچه غیرقانونی است ، اما گاهی اوقات برخی از کارفرمایان فرانسوی از تبدیل حقوق به یک حساب کاربری که در فرانسه مستقر نیست ، خودداری می کنند. به همین ترتیب ، برخی از اپراتورهای مخابراتی از گرفتن اشتراک ماهانه به یک بسته موبایل از یک حساب با IBAN خارجی خودداری می کنند. Revolut این چالش را در طول سال 2022 حل کرده است: مشتریان فرانسوی اکنون IBAN فرانسوی خود را دارند.

نتیجه گیری و نظر: N26 ، برای چه کسی ?

اکنون زمان آن رسیده است که این نظر N26 را با خلاصه جهانی نتیجه بگیریم. استفاده از بانک آنلاین N26 بسیار کامل و واقعاً واکنشی است. سیالیت هم در سمت نرم افزار و هم با خدمات به مشتری وجود دارد و سازگاری با اکثر سیستم عامل های وب و تلفن همراه به شما امکان می دهد در هر زمان و از هر کجا با حساب های خود مشورت کنید. فرمول رایگان N26 بیش از حد کافی است تا قبل از انتخاب این بانک جدید ، این بانک جدید را امتحان کنید. اینها همچنین در خدمات اختیاری بسیار ارائه شده اند ، به هر دو متخصص یا درآمدهای دیگر اجازه می دهند کفش را در پای خود پیدا کنند.

ما ممکن است از عدم امکان استفاده از ارزهای رمزپایه زنده یا واریز مایع در صندوق پول در فرانسه و برداشت های پرداخت شده پشیمان شویم ، اما برای بقیه بی عیب و نقص است. بدیهی است ، ما از ابتدای ثبت نام آن از تمام ویژگی های N26 استفاده نمی کنیم ، اما تعدد آنها باعث می شود تا زمان بررسی آنها را برای بررسی اینکه کدام یک با ما بیشتر مطابقت دارد. سرانجام ، Moneybeam در زمانی عملی است که بانک های سنتی هنوز هم چهار روز طول می کشد تا نقل و انتقالات انجام دهند. متأسفانه ، این ویژگی در فرانسه در دسترس نیست.

برای کشف سرویس N26 ، اینجا است:

و شما ، نظر خود را در مورد N26 در نظرات به ما بدهید !