بانک آنلاین N26: آیا می توانیم وام رهنی را قرارداد داشته باشیم?, چگونه وام بگیریم? n26

چگونه وام بگیریم

نظر باقی مانده توسط ژان پاتریس کاوبی

آیا می توانیم وام مسکن را به بانکداری آنلاین N26 منعقد کنیم ?

کارگزاران املاک و مستغلات Papernest شما را همراهی می کنند !

شما تعجب می کنید که آیا می توانید وام مسکن را با بانک آنلاین N26 انجام دهید ? در حال حاضر ، این بانک این عملیات را ارائه نمی دهد. به عنوان مثال هنوز هم می توانید اعتبار مصرف کننده را از بین ببرید. علاوه بر این ، افتتاح یک حساب در N26 به شما امکان می دهد هزینه های خود را به راحتی ، مستقیماً از طریق برنامه تلفن همراه خود مدیریت کنید. شما مطمئن نیستید ? از مقایسه کننده وام های املاک و مستغلات استفاده کنید !

وام مسکن N26

آیا می توان با بانک N26 وام مسکن قرارداد گرفت؟ ?

شما می خواهید با یک بانک آنلاین وام بگیرید ? شما دوست دارید این کار را در N26 انجام دهید ? متأسفانه این بانک هنوز پیشنهاد قرارداد وام مسکن نکرده است. شما هنوز هم می توانید اقدامات دیگری مانند مدیریت حساب های خود را بصورت آنلاین یا پیمانکاری اعتبار مصرف کننده انجام دهید.

بانک N26 چیست ?

N26 ایجاد شده در سال 2013 ، یک بانک آنلاین موبایل مانند بانک نارنجی است. این بدان معنی است که می توانید حساب بانکی خود را از طریق تلفن خود مدیریت کنید. این بانک برای افراد و متخصصان در نظر گرفته شده است. با استفاده از این بانک ، شما بین چندین حساب بانکی انتخابی دارید:

 • حساب استاندارد N26 ، که رایگان است
 • حساب هوشمند N26 ، که 4.90 یورو در ماه است
 • حساب N26 شما ، که 9.90 یورو در ماه است
 • حساب فلزی N26 ، که 16.90 یورو در ماه است.

ویژگی های N26 پیشنهادات

n26 N26 هوشمند n26 شما فلز N26
قیمت رایگان 4.90 یورو در ماه 9.90 یورو در ماه 16.90 یورو در ماه
کارت بانکی مجازی آره آره آره آره
کارت اضافی هیچ اختیاری اختیاری اختیاری
پرداخت قابل پرداخت آره آره آره آره
برداشت نامحدود هیچ هیچ آره آره
بیمه هیچ هیچ بیمه سفر:
– پوشش پزشکی
– بیمه سفر
– پوشش همه گیر
– بیمه تأخیر پرواز
– بیمه چمدان
بیمه روزانه:
– بیمه تحرک
– بیمه ورزشی زمستانی
بیمه سفر:
– پوشش پزشکی
– بیمه سفر
– پوشش همه گیر
– بیمه تأخیر پرواز
– بیمه چمدان
بیمه روزانه:
– بیمه تحرک
– بیمه ورزشی زمستانی
– بیمه اجاره ماشین
– بیمه تلفنی
خدمات مشتری – chatbot
– چت زنده
– chatbot
– چت زنده
– خط اختصاصی
– chatbot
– چت زنده
– خط اختصاصی
– chatbot
– چت زنده
– خط اختصاصی

چه نوع وام می توان در N26 مشترک شد ?

بانک آنلاین N26 برای لحظه ای وام وام مسکن را قرارداد نمی کند. این عملیات به زودی امکان پذیر است. با این وجود ، امکان درخواست اعتبار مصرف کننده را به شما ارائه می دهد. مبلغ آن ممکن است از 1000 یورو تا 50،000 یورو باشد ، با احتمال بازپرداخت آن در مدت زمان 6 تا 84 ماه.

چرا اعتبار مصرف کننده را منعقد می کند ?

همانطور که این سایت توضیح می دهد ، شما می توانید اعتبار مصرف کننده را برای تأمین مالی عملیاتی که مربوط به املاک و مستغلات نیست ، قرارداد داشته باشید. به لطف این نوع اعتبار ، به عنوان مثال می توانید کالاهای مصرفی را خریداری کنید یا در دسترس جریان پول باشید.

برای قرارداد اعتبار مصرف کننده ، کلیه مراحل به صورت آنلاین انجام می شود. چندین مرحله لازم است تا بتوانید درخواست خود را به ویژه انجام دهید:

 1. به برنامه تلفن همراه N26 خود و سپس در بخش اعتبار بروید محصولات مالی N26 زبانه كشف كردن ؛
 2. به سؤالات خاص در مورد درخواست اعتبار خود و همچنین پرداخت بدهی خود پاسخ دهید
 3. برای افرادی که در فرانسه زندگی نمی کنند ، لازم است کارت هویت یا گذرنامه خود و همچنین اثبات آدرس در صورتی که در آلمان هستید ، تهیه کنید. برای ساکنان غیر اروپایی ، یک نسخه از مجوز اقامت نیز درخواست می شود
 4. پس از نهایی شدن درخواست ، شما فقط باید آن را به بانک ارسال کنید تا آنها بتوانند آن را مطالعه کنند. اگر می خواهید پیشنهاد را بپذیرید یا امتناع کنید ، می توانید انتخاب کنید
 5. اگر این پیشنهاد پذیرفته شود ، یک تماس ویدیویی برقرار می شود تا بتوانید قرارداد را امضا کنید. تأیید نیز ممکن است مستقیماً در برنامه انجام شود. به محض اینکه وجوه در حساب شما در دسترس است ، یک اعلان دریافت خواهید کرد.

نرخ بهره پیشنهادی توسط بانک با توجه به اعتبار شما متفاوت خواهد بود. آنها می توانند از 1.99 ٪ تا 19 ٪ متغیر باشند. هزینه های پرونده اعمال می شود و از اعتبار شما کسر می شود. این بانک حق دارد در صورت تأخیر در پرداخت پرداخت ماهانه خود ، هزینه های اضافی را برای شما هزینه کند.

نحوه باز کردن حساب بانکی با N26 ?

افتتاح حساب بانکی در N26 بسیار ساده است و فقط چند دقیقه طول می کشد. اولین کاری که باید انجام دهید بارگیری برنامه N26 یا رفتن به وب سایت بانک است. پس از آن مجبور خواهید شد:

 1. اطلاعات شخصی خود را وارد کنید: آدرس ایمیل و آدرس پستی ؛
 2. نوع حسابی را که می خواهید از آن ارائه شده باز کنید انتخاب کنید
 3. تأیید هویت خود را انجام دهید
 4. با انجام نقل و انتقالات بانکی یا به لطف کارت بانکی دیگر ، حساب خود را تغذیه کنید.

باز کردن حساب بانکی در N26 بنابراین زمان زیادی نمی برد. به محض انجام مراحل زیر ، شما می توانید با استفاده از کارت مجازی خود مستقیماً پرداخت های بدون تماس را انجام دهید.

Papernest به من کمک می کند تا وام رهنی را منقبض کنم !

چرا N26 را انتخاب کنید ?

قبل از پرسیدن سوال از انتخاب N26 ، ممکن است جالب باشد که از مزایای انتخاب یک بانک آنلاین اطلاع داشته باشید.

اول از همه ، توجه به این نکته حائز اهمیت است که افتتاح یک حساب کاربری با یک بانک آنلاین به شما امکان می دهد در وقت خود صرفه جویی کنید. از آنجا که همه چیز در اینترنت یا یک برنامه در حال انجام است ، نیازی به حرکت نیست. شما می توانید به حساب های خود دسترسی داشته باشید و روش های خود را بدون حرکت از شما و مستقیماً از طریق تلفن خود انجام دهید. این عمل همچنین از مزیت امکان استفاده بهینه برخوردار است. این مورد N26 است که یک برنامه تلفن همراه را در اختیار شما قرار می دهد ، به شما امکان می دهد همه چیز را از لپ تاپ خود مدیریت کنید.

در بیشتر موارد ، خدمات مشتری نیز بصورت آنلاین است ، برنامه ها به طور کلی گسترده می شوند. بنابراین در صورت نیاز به تماس با یک مشاور ، شکاف های زمانی بزرگتر دارید تا دومی به سوالات شما پاسخ دهد. خدمات مشتری N26 از دوشنبه تا یکشنبه از ساعت 7 صبح تا 11 بعد از ظهر می توان به دست آورد ، از جمله تعطیلات.

علاوه بر این ، با انتخاب یک بانک آنلاین ، می توانید از کاهش هزینه های بانکی یا حداقل پایین تر از بانک های سنتی بهره مند شوید. با داشتن کارت بانکی N26 ، بدون توجه به شعار و جایی که هستید می توانید بدون پرداخت هزینه از آن لذت ببرید.

N26 اطمینان حاصل می کند که با نیازهای خود سازگار شوید و مدیریت حساب های بانکی خود را تسهیل کنید. این بانک بر شفافیت و سادگی تأکید می کند تا به شما امکان دهد بهترین تجربه بانکی ممکن را داشته باشید.

نظرات در مورد اعتبار N26 چیست ?

نظرات بانکی آنلاین N26 به طور کلی مثبت است. مشتریان از خدمات ارائه شده توسط این بانک آنلاین و به ویژه کیفیت خدمات به مشتری ، که پاسخگو و در دسترس است برای حل هرگونه مشکلی که توسط مشتریان وجود دارد ، راضی هستند. به عنوان مثال می تواند در صورتی باشد که اعتباری که شما درخواست کرده اید توسط N26 رد شده است ، و می خواهید بدانید که چرا. دومی همچنین مدیریت حساب را برجسته می کند ، که یکی از نقاط قوت بانک است. انجام تقریباً همه عملیات به طور مستقیم از طریق تلفن یا رایانه آسان است.

شما در زیر نظرات مثبت باقی مانده توسط مشتریان در سایت TrustPilot پیدا خواهید کرد.

نظر باقی مانده توسط Lusco de Badje

کارت من به دنبال خرید در اینترنت غصب شد ، کد اعتبار سنجی من نیز دیگر کار نکرد. من با N26 تماس گرفتم و مشاوران بسیار پاسخگو بودند ، هرگونه تنظیم مجدد کد اعتبار سنجی من و کارت من را تغییر داد. خدمات عالی ! با تشکر از N26

نظر باقی مانده توسط همه تانگو

خدمات مشتری بی عیب و نقص. ما با ربات مشتری سنتی ، دردناک شروع می کنیم ، اما در 30 ثانیه شخص واقعی می گیریم که به زبان شما صحبت می کند و مشکل را حل می کند !! باید !!

نظر باقی مانده توسط ابهام

N26 بانکی است که من واقعاً از آن قدردانی می کنم به خصوص از این واقعیت که به من اجازه می دهد تا در خارج از کشور حساب کاربری را از خارج از کشور باز کنم که در هنگام حذف خارج از کشور به میزان صفر نیاز داشتم. بالا سطح امنیت و سرعت در پردازش درخواست ها است ! من بیش از آن خوشحال هستم

با این وجود ، همه مشتریان از خدمات ارائه شده توسط بانک آنلاین N26 کاملاً راضی نیستند. چند نفر از آنها شکایت می کنند که حساب بانکی آنها مسدود یا به حالت تعلیق در آمده است. دیگران از ثبت نام خود ناراضی هستند ، که رد شده است. با این وجود ، این نظرات منفی به همان اندازه نظرات مثبت نیست.

نظر باقی مانده توسط ژرژ بنیفیس

من یک ستاره قرار داده ام زیرا بیش از یک ماه حساب خود را ایجاد کرده ام و تا زمانی که در تأیید هویت مسدود نشده ام و آنها هیچ کاری برای تأیید اعتبار حساب خود انجام ندادم ، من نمی توانم خودم از آن استفاده کنم ، واقعاً ناامید کننده است وقتی که به من گفته شد که باید در 2 روز جواب دهید. اکنون بیش از یک ماه بدون هیچ چیز

نظر باقی مانده توسط اولریچ

همگام سازی تلفن جدید من با وجود دنبال کردن به نامه دستورالعمل N26 غیرممکن است. به من قول داده شده است که به یاد داشته باشم که مشکل خود را حل کنم که 2 هفته منتظر مانده ام ! 2 هفته که نمی توانم از حساب بانکی خود استفاده کنم زیرا برای استفاده از حساب خود به یک دستگاه هماهنگ نیاز دارید ?

نظر باقی مانده توسط ژان پاتریس کاوبی

خدمات ناکارآمد مشتری مشاوران برای فروش قراردادها یا کارتهای گران تر در آنجا هستند اما مطمئناً به درخواست های ساده پاسخ نمی دهند

من یک وام مسکن با کارگزاران پاپنست قرارداد دارم !

چگونه وام بگیریم ?

یک تشک خانه با کلمه

شما قصد خرید یک خانه یا آپارتمان را دارید و تعجب می کنید که چگونه وام رهنی دریافت کنید ? N26 همه چیزهایی را که باید در مورد دریافت وام مسکن بدانید فاش می کند.

11 نوامبر 2021

زمان خواندن: 7 دقیقه

معیارهایی که توسط بانک ها برای اعطای وام رهنی در نظر گرفته شده است

قبل از صحبت در مورد ارقام ، این مهم است که بدانید سهولت دریافت وام به چندین معیار تعیین شده توسط بانک ها بستگی دارد:

 • وضعیت حرفه ای شما. حتی امروز ، داشتن یک وضعیت حرفه ای پایدار به لطف درآمد منظم ، معیار مهمی برای به دست آوردن وام رهنی است. به همین دلیل است که CDI یکی از قراردادهای اشتغال مورد علاقه بانکداران است که می تواند وام به شما بدهد. دریافت وام بدون چنین قراردادی بسیار دشوار است.
 • سهم شما. معیار تعیین کننده دیگر: مبلغی که می توانید با پس انداز خود به همراه داشته باشید ، برای تأمین مالی خرید خود. به طور کلی ، موسسات سهم 10 ٪ از میزان وام مسکن را از وام گیرنده ارزیابی می کنند. حداقل برنامه ریزی کنید تا هزینه های اسناد رسمی را بپردازید. دومی از 2 ٪ تا 8 ٪ از قیمت مالکیت ملک متغیر است.
 • نرخ بدهی شما. به عنوان یک درصد ، با سهم درآمد شما که به بازپرداخت وام اختصاص داده شده است ، مطابقت دارد. این به طور معمول نباید از 33 تا 35 ٪ از درآمد شما تجاوز کند. با این حال ، بسته به میزان درآمد و میراث شما ، نرخ بدهی می تواند از 30 ٪ تا 40 ٪ باشد. بانک ها همچنین “باقی مانده از زندگی” را محاسبه می کنند ، یعنی می گویند مبلغ لازم برای تأمین هزینه های روزانه. این مبلغ می تواند درصد نرخ بدهی را که به شما اعطا می شود تأثیر بگذارد.
 • ظرفیت پس انداز شما. اگر می خواهید بانک با وام دادن به خود ، اعتماد به نفس خود را به شما بدهد ، باید پنجه سفید را نشان دهید ! داشتن یک جزوه به خوبی تزئین شده است یا هر برنامه پس انداز دیگر ، تأسیس وام را در توانایی شما در پس انداز اطمینان می دهد. همچنین توصیه می شود 6 ماه گذشته قبل از درخواست وام کشف نشده باشد.
 • سن و وضعیت سلامتی شما. هرچه جوان تر و سالم باشید ، مؤسسات وام دهی بیشتر تمایل به اعطای وام رهنی به شما دارند. این آخرین جریان به طور کلی بیش از 20 سال ، بانک ها ترجیح می دهند به جای یک بازنشسته ، یک شخص را بین 30 تا 40 سال قرض دهند. به همین ترتیب ، شما باید هنگام عضویت در بیمه وام گیرنده ، یک پرسشنامه بهداشتی را انجام دهید ، که اغلب برای به دست آوردن اعتبار خود ضروری است. با این حال ، اگر وضعیت بهداشت شما در معرض خطر باشد ، می توان این بیمه را رد کرد.

ظرفیت وام خود را محاسبه کنید

اکنون که شما ایده دقیق تری از معیارهای دریافت وام مسکن دارید ، مکانی برای تمرین. چه مبلغ دقیقی را می توانید از بانک وام بگیرید ? برای اینکه بدانید ، باید ظرفیت وام خود را بدانید. دومی به لطف نرخ بدهی ، که در بالا تعریف کردیم محاسبه می شود.

نحوه محاسبه نرخ بدهی ?

به طور مشخص ، نرخ بدهی برای وام با در نظر گرفتن شما محاسبه می شود درآمد ، که از آن هزینه های منظم شما کم می شود.

در درآمد ، حقوق خالص شما در نظر گرفته می شود ، ماه سیزدهم ، حق بیمه قراردادی ، درآمد خود اشتغالی ، سالیانه ، کمیسیون ها در هنگام داشتن برخی از ارشدیت ، حقوق بازنشستگی (غذا ، بازنشستگی و غیره) و برخی از کمک های اجتماعی.

در اتهامات ، شما باید هرگونه بازپرداخت وام یا حقوق بازنشستگی فعلی را در نظر بگیرید. در صورت خرید یک محل اصلی ، اجاره به حساب نمی آید زیرا بازپرداخت وام آن را جایگزین می کند.

برای به دست آوردن یک ایده دقیق تر ، می توانید یک شبیه سازی وام مسکن آنلاین را انجام دهید.

هزینه های اضافی که باید در وام رهنی در نظر گرفته شود

شما یک شبیه سازی از مبلغی را که قادر به وام گرفتن هستید به دست آورده اید ? برای انتخاب وام مسکن مناسب ، باید هزینه های اضافی را که به هر آماده است ، در نظر بگیرید. به این نرخ کلی سالانه مؤثر (TAEG) گفته می شود. او میفهمد :

 • هزینه نمایندگی, اگر با یک آژانس املاک و مستغلات تماس می گیرید. بین 3 تا 10 درصد قیمت ملک را حساب کنید.
 • بیمه وام گیرنده. این بیمه مرگ معلولیت است ، اجباری نیست ، اما اغلب توسط بانک ها تحمیل می شود ، به طور کلی حدود 0.30 ٪ از مبلغ وام.
 • هزینه درخواست. آنها تقریباً 1 ٪ از مبلغ وام گرفته شده را دارند ، اما می توانند قابل مذاکره باشند.
 • ضمانتنامه. علاوه بر بیمه وام گیرنده ، موسسات وام غالباً ضمانت دیگری مانند وام یا واریز درخواست می کنند. تقریباً 1 تا 3 ٪ از مبلغ وام گرفته شده را اجازه دهید.
 • احتمالاً هزینه کارگزاری, اگر یک آژانس کارگزاری را طی می کنید. حداکثر 2 ٪ از مبلغ وام گرفته شده را بشمارید.
 • نرخ بهره (به بند زیر مراجعه کنید).

بنابراین TAEG امکان مقایسه پیشنهادات مختلف وام را فراهم می کند و جالب ترین را انتخاب می کند.

فقط هزینه اسناد رسمی در TAEG گنجانده نشده است. همانطور که در بالا مشاهده می شود ، آنها از 2 تا 8 ٪ از قیمت محل اقامت متغیر هستند و با سهم می توان پرداخت کرد.

سرانجام ، برای درست کردن بودجه خرید املاک و مستغلات خود ، باید هزینه های ماهانه آپارتمان یا خانه خود را نیز تخمین بزنید ، در صورت خرید ملک در آپارتمان ها و همچنین هزینه های نگهداری ملک ، هزینه های آپارتمان نیز هزینه های آپارتمان را تخمین می زنید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، با مقاله ما در مورد هزینه واقعی اسکان رویاهای خود مشورت کنید.

حساب های فرعی N26

پروژه ها ? N26 به شما کمک می کند تا با فضاها راحت تر ذخیره کنید.

فضاهای مختلف N26 برای صرفه جویی در هزینه

با استفاده از یک کارگزار بهترین نرخ املاک و مستغلات را پیدا کنید

نرخ بهره در میزان بودجه خرید خانه یا آپارتمان شما تأثیر دارد. بدست آوردن بهترین نرخ املاک و مستغلات بسیار مهم است زیرا هزینه سود پرداخت شده به بانک را کاهش می دهد. خبر خوب: در سالهای اخیر ، نرخ ها از نظر تاریخی پایین بوده است ، حدود 0.1 ٪ برای وام مسکن بیش از 20 سال.

برای به دست آوردن بهترین نرخ املاک و مستغلات ، باید معیارهای ذکر شده در بند اول مقاله را تا حد امکان انجام دهید ، یعنی داشتن سهم خوب ، وضعیت مالی پایدار ، ظرفیت پس انداز و نرخ بدهی مناسب. خرید خوب مطابق با پروژه زندگی شما و به راحتی خواسته می تواند در مورد مذاکره با نرخ املاک و مستغلات شما بازی کند.

علاوه بر این ، با استفاده از یک کارگزار ، بانک ها را در رقابت قرار ندهید. دومی ، علاوه بر اطمینان از تکمیل پرونده وام رهنی شما ، دارای شبکه ای است که به آن اجازه می دهد تا بهترین نرخ املاک و مستغلات را برای شما مذاکره کند.

چگونه می توان بدون کمک هزینه وام مسکن دریافت کرد ?

به دست آوردن وام بدون مشارکت بسیار پیچیده تر از تخم مرغ لانه شخصی است. با این حال ، اگر شما یک جوان فعال هستید ، ممکن است وقت خود را برای کنار گذاشتن پول نداشته باشید. مطمئن باشید ، با قرار دادن به عنوان مثال به عنوان مثال می توان وام مسکن را بدون مشارکت بدست آورد:

 • سن شما وت وضعیت حرفه ای شما. اگر جوان هستید و یک شغل واجد شرایط پایدار دارید ، بانک ها قادر خواهند بود بدون کمک هزینه وام به شما اعطا کنند. خطر عدم تجدیدنظر در واقع بسیار کم است.
 • خرید برای سرمایه گذاری اجاره. در این حالت ، اجاره ها به طور معمول باید همه یا بخش خوبی از بازپرداخت وام را تحت پوشش قرار دهند. خطر عدم تجدیدنظر نیز برای بانک کمتر است.
 • پرش شارژ کم. این شکاف بین پرداخت ماهانه وام آینده و اجاره فعلی است. اگر مبلغ وام مورد بازپرداخت اجاره به اجاره ای است که در حال حاضر پرداخت می کنید و با چند صد یورو بالاتر نیست ، بانک ها باید تمایل بیشتری برای اعطای وام بدون کمک داشته باشند.
 • به دست آوردن نرخ وام صفر (PTZ). این سیستم مالکیت خانه که توسط دولت اجرا شده است ، تحت شرایط خاص ، وام با نرخ صفر را به دست می آورد که اجازه می دهد بخشی از خرید خانه یا یک آپارتمان را تأمین کند. با این حال ، در شرایط منابع و فقط برای خرید اولین محل اصلی اصلی اعطا می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد PTZ با وب سایت وزارت اقتصاد مشورت کنید. نرخ وام صفر سهم شخصی در نظر گرفته می شود و بنابراین می تواند برنامه تأمین مالی شما را تقویت کند.

اکنون می دانید که چگونه وام بگیرید و تمام کارت ها را در دست داشته باشید تا بهترین اعتبار را برای خرید خانه یا آپارتمان خود انتخاب کنید. برای ادامه کار ، تمام نکات ما را برای مالک شدن کشف کنید.

N26 روزانه شما را همراهی می کند

به لطف افتتاح حساب حق بیمه N26 شما ، N26 Smart یا N26 Metal ، مدیریت امور مالی خود را ساده کنید. بانک آنلاین ما به شما امکان می دهد به لطف برنامه ما ، مستقیماً از طریق تلفن هوشمند خود پول خود را به صورت روزانه مدیریت کنید. علاوه بر این ، به لطف زیر حساب ها ، نوع فروشگاه های Piggy Virtual ، می توانید به راحتی هر ماه پول را کنار بگذارید و بودجه خود را دنبال کنید ، با نوک انگشتان خود.