کارت اعتباری یا بدهی: چه تفاوت هایی? N26 ، حساب بانکی آنلاین رایگان – N26

حساب بانکی رایگان برای روزانه

فضاها را کشف کنید ، عملکرد حق بیمه ای که به شما امکان می دهد تا 10 زیر حساب شخصی را برای سازماندهی بودجه خود ایجاد کنید و پول را برای پروژه های خود کنار بگذارید. “تعطیلات” ، “رایانه جدید”. شخصی سازی آنها به عهده شماست !

کارت بدهی یا کارت اعتباری: چه تفاوتی دارد ?

از نظر ظاهری ، تمام کارتهای پرداخت مشابه هستند ، اما عملکرد آنها بسیار متفاوت است. با راهنمای ما مشورت کنید تا تفاوت بین کارتهای بدهی ، اعتباری و پیش پرداخت کارت را پیدا کنید.

کارت بدهی چیست ?

کارت بدهی به طور مستقیم با حساب شما مرتبط است و به شما امکان می دهد تا به تعادل این دسترسی دسترسی پیدا کنید. از آن برای پرداخت در فروشگاه ، آنلاین و برای برداشت توزیع کننده استفاده می شود. مبلغ صرف شده از حساب شما بدهی است ، از این رو نام کارت.

در فرانسه ، اصطلاح “کارت اعتباری” اغلب به اشتباه برای تعیین کارت بدهی مرتبط با حساب شما استفاده می شود. کارت بدهی معمولاً به شما امکان می دهد بیشتر از آنچه در حساب خود دارید هزینه بیشتری داشته باشید.

کارت اعتباری چیست ?

وقتی با کارت اعتباری پرداخت می کنید ، از فرستنده آن وام می گیرید. پرداخت های شما به مانده کل بدهکار شما اضافه می شود ، یعنی مبلغی را که باید بعداً علاوه بر علاقه قابل اجرا ، باید بازپرداخت کنید.

کارتهای اعتباری مزایای بسیاری را ارائه می دهند (دسترسی سریع به صندوق ها ، شاخص پرداخت حقوق ، حمایت از کلاهبرداری. ) اما بدون خطر نیست: بدهی های پرداخت نشده به یک شاخص بدهی ضعیف و افزایش علاقه ترجمه می شوند.

کارت پیش پرداخت چیست ?

کارتهای پیش پرداخت به عنوان یک پرداخت ثابت کار می کنند: کارت خود را از حساب بانکی یا با مایع بارگیری می کنید. آنها به حساب بانکی شما متصل نیستند. هیچ خطر زیادی برای هزینه کردن ندارد.

آنها برای تأمین بودجه یا جلوگیری از حمل و نقل گونه ها ایده آل هستند. علاوه بر این ، آنها اغلب قابل شارژ هستند و نیازی به امتحان پرداخت حقوق ندارند. از طرف دیگر ، شرایط عمومی را به خوبی بخوانید تا هزینه های غافلگیرانه ای نداشته باشید.

کارت اعتباری ?

اکنون که تفاوت را می دانید ، فقط باید بین کارت اعتباری یا بدهی انتخاب کنید.

  • کارت های بدهی شرایط صلاحیت سختگیرانه ای را ارائه می دهند ، خطر بدهی را کاهش می دهند و به شما امکان می دهند در حساب خود پس انداز کنید.
  • کارتهای اعتباری حاشیه هزینه را ارائه می دهند ، اما مراقب باشید که بتوانید بدهی های خود را بازپرداخت کنید.
  • کارتهای پیش پرداخت شما را از بدهی محافظت می کنند اما تمام مزایای حساب بانکی را ارائه نمی دهند.

حساب بانکی رایگان برای روزانه

حساب بانکی رایگان را کشف کنید که زندگی شما را آسان تر کرده و به بیشتر خدمات بانکی دسترسی پیدا می کند. تضمین شده بدون واریز یا شرایط درآمدی. حساب خود را طی چند دقیقه از تلفن خود باز کنید و مدیریت پول خود را در زمان واقعی شروع کنید.

برنامه بانکی N26 که یک مستر کارت مجازی را در زمینه سبز روشن با بهترین آرم بانک Forbes نشان می دهد

کارت مجازی

کارت مجازی MasterCard برای همه پرداخت های شما

حساب بانکی استاندارد N26 استاندارد با کارت مجازی MasterCard همراه است ، به محض باز شدن حساب شما در دسترس است. تمام خریدهای خود را به لطف پرداخت های تلفن همراه با Google Pay یا Apple Pay in Store ، آنلاین یا برنامه های خود تنظیم کنید.

برای از بین بردن گونه ها در یک توزیع کننده ، یک مستر فیزیکی می خواهید یا نیاز دارید ? کارت بدهی خود را فقط با 10 یورو (هزینه های تحویل) سفارش دهید و از 3 برداشت رایگان هر ماه در منطقه یورو استفاده کنید.

حساب بانکی رایگان ، ایمن و در دسترس شما 24 ساعت یک بانک

اعلان ها را در زمان واقعی فشار دهید

فعالیت حساب بانکی زنده خود را دنبال کنید. با هر معامله اعلان های فشار را در زمان واقعی دریافت کنید: کارت یا پرداخت موبایل ، برداشت ، انتقال و موارد دیگر. تعادل شما فوراً به روز می شود.

تنظیمات قابل تنظیم

با استفاده از N26 ، کد پین خود را انتخاب می کنید ، بلکه سقف های پرداخت خود را نیز می توانید کارت مجازی خود را به راحتی قفل یا باز کنید یا پرداخت های آنلاین را فعال/غیرفعال کنید.

احراز هویت مضاعف و سه بعدی ایمن

برای امنیت بیشتر ، N26 درخواست احراز هویت مضاعف می کند ، و تمام خریدهای آنلاین شما به طور خودکار توسط فرآیند سه بعدی Secure MasterCard نیز محافظت می شود که 3DS نیز نامیده می شود.

حفاظت از سپرده ها تا 100000 یورو

N26 دارای مجوز بانکی است و به دستورالعمل های اروپایی احترام می گذارد. این بدان معنی است که ما از محرمانه بودن داده های شما و محافظت از سپرده های شما تا 100000 یورو اطمینان می دهیم.

مرورگر شما از ویدیوی HTML5 پشتیبانی نمی کند.

نحوه ذخیره با فضاها ?

فضاها را کشف کنید ، عملکرد حق بیمه ای که به شما امکان می دهد تا 10 زیر حساب شخصی را برای سازماندهی بودجه خود ایجاد کنید و پول را برای پروژه های خود کنار بگذارید. “تعطیلات” ، “رایانه جدید”. شخصی سازی آنها به عهده شماست !

از قوانین استفاده کنید تا پول را به طور خودکار به فضاهای یا دور خود منتقل کنید. آنها به شما امکان می دهند خریدهای خود را به یورو فوقانی بپردازید و مبلغ مربوطه به طور خودکار در یکی از فضاهای خود کنار گذاشته می شود.

بودجه خود را حتی به سادگی با N26 Smart مدیریت کنید

برای مدیریت بهتر بودجه روزانه خود به تقویت نیاز دارید ? N26 Smart را کشف کنید ، حساب بانکی حق بیمه که با ویژگی های بصری در دسترس است. حداکثر 10 حساب زیر را برای صرفه جویی ، به تنهایی یا با سایر کاربران N26 ایجاد کنید ، MasterCard خود را از 5 رنگ انتخاب کنید ، در صورت نیاز به ما مستقیماً از طریق تلفن با ما تماس بگیرید … و موارد دیگر.

تلفن هوشمند و کارت N26

نقل و انتقالات بانکی فوری شما با MoneyBeam

یک دوست را بازپرداخت کنید ? علاوه بر این ? Discover Moneybeam: نقل و انتقالات فوری بین کاربران N26. فقط شماره تلفن یا ایمیل دوست شما که یک حساب N26 دارد برای انتقال شما کافی است !

پرداخت فوری

دستی که دارای کارت اعتباری است

با N26 در آینده پرش کنید

یک تجربه بانکی ممتاز را با یک کارت فلزی زیبا ، بیمه و مزایای انحصاری کشف کنید.

خدمات مشتری ما برای شما وجود دارد

در فرانسوی موجود است ، می توانید 7 روز در هفته با خدمات مشتری ما تماس بگیرید. ما همچنین می توانیم در شبکه های اجتماعی قابل دسترسی باشیم و مقالات کمکهای زیادی را در مورد پشتیبانی N26 در دسترس شما قرار داده ایم.

مرورگر شما از ویدیوی HTML5 پشتیبانی نمی کند.

N26 Metal - کربن سیاه

کارت شفاف استاندارد N26

N26 شما ، کارت بنزین

حساب های بانکی بانک آنلاین N26 را مقایسه کنید و مال خود را انتخاب کنید

بانک آنلاین N26 با این امکان که به شما اجازه می دهد پول خود را ساده تر مدیریت کنید ، تجربه بانکی جدیدی را ارائه می دهد. حساب بانکی رایگان خود* یا یک حساب حق بیمه N26 را از طریق تلفن یا رایانه خود ، بدون هزینه و کاغذبازی باز کنید. فقط 8 دقیقه طول می کشد.

سوالات متداول

که بانک N26 است ?

بانک آنلاین N26 در سال 2015 راه اندازی شد. این مجوز بانکی اروپایی آلمان دارد. N26 در 25 بازار وجود دارد و اکنون 7 میلیون کاربر دارد ، از جمله بیش از 2 میلیون نفر در فرانسه. N26 یک حساب بانکی رایگان* اما همچنین حساب های حق بیمه متفاوتی برای افراد یا خود اشتغالی و مستقل ارائه می دهد.

چگونه N26 امنیت حساب بانکی من را تضمین می کند ?

به عنوان یک بانک ، N26 تحت نظارت تنظیم کننده آلمان قرار می گیرد و کلیه الزامات نظارتی اروپا را برآورده می کند. وجوه مشتریان N26 توسط صندوق حمایت از سپرده آلمان تا 100000 یورو تضمین می شود. علاوه بر این ، برنامه N26 دارای ویژگی های بسیاری است که امنیت داده ها و حساب های بانکی کاربران خود را تضمین می کند.

نحوه باز کردن یک حساب بانکی رایگان استاندارد ?

برای باز کردن یک حساب بانکی رایگان N26 یا هر حساب حق بیمه ، باید معیارهای واجد شرایط بودن را رعایت کنید. سپس ، فقط از وب سایت یا پس از بارگیری برنامه موبایل N26 در تلفن سازگار خود ثبت نام کنید. افتتاح حساب بانکی N26 فقط 8 دقیقه طول می کشد و بدون کاغذ انجام می شود. پس از تأیید هویت شما ، حساب بانکی شما آماده استفاده خواهد شد.

برای باز کردن یک حساب بانکی استاندارد استاندارد N26 به چه چیزی نیاز دارم ?

برای باز کردن حساب بانکی رایگان خود* N26 استاندارد یا هر حساب N26 دیگر ، شما را در اختیار دارید:

  • حداقل 18 سال داشته باشید
  • در کشوری که ما خدمات خود را ارائه می دهیم ساکن شوید
  • تلفن سازگار داشته باشید
  • قبلاً با ما حساب بانکی ندارید
  • یک سند هویت معتبر داشته باشید که توسط خدمات ما برای کشور محل اقامت خود پذیرفته شده است.

برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

مزایای یک حساب استاندارد بانکی استاندارد N26 چیست؟ ?

N26 بانک موبایل 100 ٪ است. مشتریانی که دارای یک حساب بانکی N26 رایگان استاندارد هستند می توانند حساب بانکی آنلاین خود و از طریق تلفن همراه واقعی خود را مدیریت کنند ، خواه در پایین خانه خود باشند یا در پایان جهان.

شما یک کارت مجازی MasterCard رایگان دریافت می کنید تا با تلفن خود در فروشگاه ، آنلاین و برنامه ها از طریق Apple Pay یا Google Pay که می توانید هنگام باز کردن حساب خود استفاده کنید ، پرداخت کنید. شما همچنین به آمار ماهانه هزینه های خود دسترسی دارید تا به شما در مدیریت ساده تر پول خود کمک کند.

اگر برای برداشت نیاز به کارت بانکی فیزیکی دارید ، می توانید یکی را فقط با 10 یورو سفارش دهید. حساب بانکی رایگان N26 استاندارد به شما امکان می دهد تا 3 برداشت بدون هزینه در هر ماه انجام دهید.

حساب بانکی استاندارد N26 چقدر است ?

حساب بانکی استاندارد N26 برای باز کردن یا حساب کاربری رایگان است. سپرده های فراتر از 50.000 یورو به احتمال زیاد صورتحساب می شود. لطفاً برای اطلاعات بیشتر با شرایط عمومی ما مشورت کنید.

مزایای برنامه پاداش سفر MasterCard چیست ?

برنامه MasterCard Travel Rewards به شما امکان می دهد هنگام سفر به خارج از کشور از تخفیف های قابل توجهی در قالب پول بازگردید. صدها مارک اصلی در سراسر جهان در این برنامه شرکت می کنند. برای استفاده از آن ، به سادگی هزینه خریدهای خود را با MasterCard N26 خود بپردازید.

مقالات مشابه

این مقالات می توانند به شما علاقه مند شوند