بیانیه هویت دنده یا بانکی | خدمات مشتری N26 ، راهنمای یادگیری همه چیز در مورد جزئیات بانک – N26

راهنمای یادگیری همه چیز در مورد جزئیات بانکی

بانک های سیار مزیت ارائه را داشته باشید روشهای ساده ، سریع و ایمن برای افتتاح حساب آنلاین خود. فرم باز کردن حساب ، ارسال و تأیید اسناد پشتیبانی ، امضای قرارداد: درخواست 100 ٪ حساب بانکی موبایل شما با چند کلیک و بدون مدارک از طریق تلفن ، رایانه لوحی یا رایانه شما انجام می شود. پس از باز کردن ، حساب آنلاین شما به شما امکان می دهد پول خود را در کجا و چه موقع می خواهید مدیریت کنید و پرداخت های تلفن همراه را در زمان واقعی از تلفن خود انجام دهید.

اطلاعات دقیق بانکی

بیانیه هویت بانکی یا دنده چیست ?

بیانیه هویت بانکی ، که به آن RIB نیز گفته می شود ، سندی است که تأیید می کند که حساب شما توسط نام شما ثبت شده است. این شامل نام و نام خانوادگی شما ، آدرس شما ، Iban و BIC از حساب شما و تاریخ افتتاح حساب شما است.

در عین حال ، شما می توانید یک گواهی از محل زندگی بانکی را درخواست کنید که ممکن است در صورت درخواست ، مانده حساب N26 شما و مشخصات تماس کارتهای فعال شما باشد ، که به دلایل امنیتی نیمی از ستاره ها پنهان خواهد شد.

چگونه یک دنده بگیریم ?

 • از منطقه مشتری آنلاین N26 (با فرمت PDF): روی نماد بارگیری کلیک کنید

  برای به دست آوردن بیانیه هویت بانکی حاوی مانده حساب و شماره کارت شما: روی نماد بارگیری کلیک کنید

(برگه جدید) و به بخش گواهی بانک بروید. اگر می خواهید سند شامل مانده حساب فعلی و/یا تعداد کارتهای فعال خود باشد ، هر یک از گزینه ها را بررسی کنید ، سپس روی درخواست کلیک کنید . PDF را در بخش پیام های N26 دریافت خواهید کرد

  برای به دست آوردن دنده رسمی خود طبق مقررات Banque de France ، روی نماد بارگیری کلیک کنید

راهنمای یادگیری همه چیز در مورد جزئیات بانکی

چگونه خود را در میان انواع مختلف جزئیات بانکی پیدا کنیم ? راهنمای ما را دنبال کنید تا اطلاعات مربوط به اطلاعات بانکی را بیاموزید.

زمان خواندن: 7 دقیقه

اطلاعات تماس بانکی: این چیست ?

در اطلاعات تماس بانکی تمام اطلاعات اجازه را تعیین کنیدیک حساب بانکی را شناسایی کنید. آنها به طور خاص شامل می شوند:

 • نام دارنده حساب ؛
 • محل استقرار موسسه بانکی که میزبان حساب کاربری است (یعنی نام آژانس و شهر) ؛
 • شماره حساب؛
 • iban (“شماره حساب بانکی بین المللی” یا شماره حساب بانکی بین المللی)
 • کد BIC (“کد شناسه بانکی” یا شناسه بین المللی یک موسسه)

این عناصر در بیانیه هویت بانکی (RIB) موجود در دفترچه چک ، در بیشتر صورتهای حساب و در حوزه مشتری آنلاین شما ظاهر می شوند.

جزئیات مختلف بانکی

در فرانسه ، دنده اغلب به عنوان یک سند مرجع عمل می کند از نظر جزئیات بانکی. با این وجود ، از زمان ایجاد فضای پرداخت واحد به یورو (“منطقه پرداخت یورو” یا SEPA) در سال 2014 ، فقط کدهای IBAN و BIC شما برای انجام معاملات بانکی (نقل و انتقالات یا نمونه) در فضای اروپا ضروری است.

خوب است بدانید: منطقه SEPA شامل 27 کشور عضو اتحادیه اروپا ، کشورهای انجمن تجارت آزاد اروپا (AELE) و همچنین اصول آندورا ، اصول موناکو ، انگلستان ، سنت-مارین و شهر شهر است واتیکان.

شرح.A-Ba از بانک

پاسخ های ساده به پیچیده ترین سؤالات مربوط به امور مالی را کشف کنید.

دنده

در اطلاعات دقیق بانکی(دنده) یک سند است مخصوص فرانسه که بیشتر جزئیات بانک شما را لیست می کند. هنگام باز کردن حساب به طور خودکار به شما اختصاص می یابد و برای برقراری ارتباط این اطلاعات بانکی به اشخاص ثالث برای دریافت نقل و انتقالات و یا پرداخت فاکتورها استفاده می شود. این نوع شماست کارت هویت بانکی.

RIB جزئیات شناسه های ملی حساب شما را نشان می دهد:

 • هویت دارنده حساب: نام خانوادگی و نام (ها) یا دلیل اجتماعی ؛
 • اطلاعات تماس حساب: کد بانکی ، کد پنجره ، شماره حساب ، کلید دنده ؛
 • عنوان تأسیس و پیشخوان نگه داشتن حساب: مخفف تأسیس ، محل ، آژانس.

بلکه شناسه های بین المللی آن:

 • کد IBAN (“شماره حساب بانکی بین المللی”) متشکل از یک سری از ارقام و نامه ها که کد بانکی ، کد پنجره و شماره حساب را به خود اختصاص می دهد
 • کد BIC (“کد شناسه بانکی”) که توسط یک سری 11 یا 8 حرف مشخص می شود.

بسته به موسسات بانکی ، سایر اطلاعات اختیاری ممکن است روی دنده شما ظاهر شود (مانند دارنده حساب یا اطلاعات تماس پنجره بانک).

خوب است بدانید : از ژانویه سال 2008 ، استفاده از Iban و BIC به تدریج جایگزین دنده برای عملیات انتقال خودکار یا مالیات در فرانسه و خارج از کشور می شود.

لبنان

لبنان( شماره حساب بانکی بین المللی “) یک شناسه الفبایی است ، مخصوص هر حساب بانکی. این به شما امکان می دهد معاملات سریع بانکی ملی و بین المللی.

ایبان تا 34 حرف و شماره دارد. هر بلوک کاراکتر با اطلاعات خاص مطابقت دارد. دو نامه اول به کد کشور اشاره دارد که در آن حساب کاربری است (به عنوان مثال “FR” برای فرانسه). دو شکل زیر با یک عنصر امنیتی خاص برای بانک شما مطابقت دارد: کلید کنترل. آخرین ارقام شناسه های ملی حساب شما را به خود اختصاص می دهد: کد بانکی ، کد پنجره ، شماره حساب ، کلید دنده.

خوب است بدانید: طول ایبان بسته به کشور متفاوت است. در فرانسه ، یک ایبان از 27 شخصیت تشکیل شده است.

کد BIC

در کد “کد شناسایی بانک” با کد شناسایی بین المللی بانک شما مطابقت دارد. گاهی اوقات برای “جامعه برای ارتباطات مالی بین بانکی در سراسر جهان” (سازمان مسئول تخصیص شماره های BIC) نیز کد Swift نامیده می شود هویت موسسات مالی را بررسی کنید هنگام انجام یک معامله بانکی بین المللی درگیر شوید.

یک کد BIC شامل 8 شخصیت (BIC 8) و 11 (BIC 11) است که اطلاعات خاصی مانند بانک ، کشور مبدا یا آژانس ارائه می دهد.چهار حرف اول با نام های نام بانک شما مطابقت دارد. دو مورد زیر نمایانگر کد بین المللی کشور (“FR” برای فرانسه) است که در آن تأسیس بانکی واقع شده است. آخرین شخصیت ها به مکان بانک اشاره دارند. سه شکل اختیاری گاهی اوقات کد “BIC8” را تکمیل می کنند. آنها در صورت لزوم به آژانس یا شرکت تابعه ای که حساب بانکی شما در ارتباط است مراجعه می کنند.

پس از تأیید اعتبار بانک به لطف کد BIC ، امکان پذیر است یک انتقال بین المللی ایمن را به طور کامل انجام دهید.

خوب است بدانید : کد BIC شما به طور کلی در تمام اسناد یا بیانیه های بانکی شما (دنده ، بیانیه حساب آنلاین شما و غیره ظاهر می شود.). ابزارهای جستجوی کد BIC آنلاین ، علاوه بر این ، به شما امکان می دهد تا با ورود به کشور محل زندگی و نام بانک خود ، کد BIC خود را با چند کلیک پیدا کنید.

نحوه به دست آوردن جزئیات بانکی ?

ضروری است که یک حساب در یک موسسه مالی برای به دست آوردن جزئیات بانکی داشته باشید.

من در حال حاضر یک حساب بانکی دارم

اگر حساب واریزی یا نوع دیگری از حساب در یک بانک دارید ، شما با مشورت دنده خود به راحتی جزئیات بانکی خود را پیدا خواهید کرد. می توانید دنده خود را دریافت کنید:

 • هنگام باز کردن حساب بانکی خود ؛
 • در دفترچه خود
 • در اظهارات حساب خود
 • در یک پیشخوان اتوماتیک موسسه ای که میزبان حساب شما است ؛
 • با دسترسی به فضای شخصی خود در وب سایت بانک خود (اگر در سرویس آنلاین مشترک شده اید).

من هنوز حساب بانکی ندارم

اگر هنوز یک حساب بانکی پاک نیستید, ابتدا باید یک حساب باز کنید از یک موسسه مالی برای به دست آوردن جزئیات بانکی.

بانک از A تا Z

واژگان خود را از دنیای پول با واژه نامه ما گسترش دهید.

یک حساب بانکی را با یک بانک آنلاین باز کنید

بانک های سیار مزیت ارائه را داشته باشید روشهای ساده ، سریع و ایمن برای افتتاح حساب آنلاین خود. فرم باز کردن حساب ، ارسال و تأیید اسناد پشتیبانی ، امضای قرارداد: درخواست 100 ٪ حساب بانکی موبایل شما با چند کلیک و بدون مدارک از طریق تلفن ، رایانه لوحی یا رایانه شما انجام می شود. پس از باز کردن ، حساب آنلاین شما به شما امکان می دهد پول خود را در کجا و چه موقع می خواهید مدیریت کنید و پرداخت های تلفن همراه را در زمان واقعی از تلفن خود انجام دهید.

یک حساب سپرده در یک بانک سنتی باز کنید

همچنین می توان یک حساب جاری یا حساب پس انداز را در یک موسسه بانکی معمولی باز کرد. برای انجام این کار ، می توانید با یک مشاور قرار ملاقات کنید ، به آژانس مربوطه بروید و اسناد پشتیبانی مورد نیاز (سند هویت رسمی معتبر ، اثبات (های) محل زندگی ، اثبات (ها) (ها) و همچنین سایر اسناد را تهیه کنید. ، بسته به تأسیس انتخاب شده ، وضعیت شخصی و حرفه شما).

چه زمانی از جزئیات بانکی استفاده کنید ?

استفاده از اطلاعات تماس بانکی (RIB ، IBAN ، BIC) ضروری است در بسیاری از شرایط زندگی روزمره. آنها به ویژه توسط اشخاص ثالث (کارفرمایان ، ارائه دهندگان خدمات و غیره درخواست می شوند.) برای :

 • خود را درک کنیدحقوق در حساب جاری شما
 • فاکتور درست کنیدبا بدهی مستقیم (سابق. : اجاره ، برق ، گاز ، اشتراک ، اپراتورهای تلفن ، ارائه دهندگان دسترسی به اینترنت ، مالیات ، بیمه و غیره.).

چگونه می توان جزئیات بانکی خود را ارائه داد ?

برقراری ارتباط دنده ، شماره حساب بانکی یا کد IBAN به شخص ثالث ، به خودی خود ، هیچ خطری ندارد. در واقع ، این اطلاعات به حساب مربوطه اجازه نمی دهد ، بلکه فقط به آن اعتبار می دهد.

با این حال توصیه می شود انتشار اطلاعات بانکی را محدود کنید به مردم ، شرکت ها و سازمان های معتبر.

نحوه انجام در صورت تغییر حساب و جزئیات بانکی ?

شما اخیراً حساب و یا موسسه بانکی را تغییر داده اید ? بدون انتظار برای متقابل مختلف مربوطه ، اطلاع دهید (کارفرمایان و شرکت ها یا سازمانهایی که با آنها نقل و انتقالات یا نمونه های اتوماتیک در حال انجام است) برای جلوگیری از هرگونه خطر معامله یا رد پیگرد قانونی.

جزئیات بانکی جدید شما (RIB ، IBAN و/یا BIC) ممکن است از طریق پست پستی یا از طریق وسایل الکترونیکی ایمن به آنها منتقل شود. بسیاری از شرکت ها یا سازمان ها (موسسات ، خدمات عمومی) همچنین امکان ثبت اطلاعات جدید بانکی خود را مستقیماً در وب سایت خود از طریق فضای شخصی خود ارائه می دهند.

خوب است بدانید : برخی از بانک ها سرویس داخلی سازی بانکی خودکار. در این حالت ، آنها می توانند رویه های شما را برای شما انجام دهند. این سرویس فقط مربوط به حسابهای سپرده گذاری در فرانسه توسط افراد است.

حساب بانکی N26

دیگر صبر نکنید تا در زمان واقعی کنترل پول خود را به دست آورید

یک دست بلند که دارای یک کارت استاندارد شفاف N26 است

دیگر صبر نکنید تا بانک فردا را کشف کنید

N26 بانک آنلاین است که مدیریت پول روزانه شما را تسهیل می کند. باز کردن حساب در عرض چند دقیقه انجام می شود ، و حساب شما بلافاصله برای انجام تمام معاملات شما قابل استفاده است. پس از سوختن حساب خود ، می توانید بلافاصله با کارت مجازی خود اقدام به خرید کنید. از برنامه خود ، شما همچنین به تمام پارامترهای حساب خود (کد پین ، سقف ، مسدود کردن/باز کردن کارت خود) تسلط دارید ، تعادل خود را در زمان واقعی دنبال می کنید و می توانید IBAN خود را در چشمان چشم مشورت و به اشتراک بگذارید.

علاوه بر این ، N26 همچنین قیمت های شفاف است ، هیچ هزینه ای برای پرداخت کارت شما در سراسر جهان ، à la carte بیمه … برای کسب اطلاعات بیشتر ، به وب سایت ما بروید.