نحوه اعتبار حساب بانکی خود – اعتبار N26 ، N26

اعتبار N26 – به پروژه های خود زندگی کنید

حساب جدید Premium Generation و کارت فلزی آن

حساب بانکی خود را به سرعت و به راحتی اعتبار دهید

وقتی حساب بانکی دارید ، باید مرتباً حساب خود را اعتبار دهید. به عبارت دیگر ، شما باید به حساب خود پول اضافه کنید تا تعادل کافی داشته باشید تا بتوانید هزینه های خود را پرداخت کنید یا برای پرداخت های آینده پرداخت کنید. این راهنما برای شما توضیح می دهد که چگونه حساب خود را اعتبار دهید و چگونه N26 این کار را تسهیل می کند.

تصویر نشان دادن شخصی با کارت بدهی N26 و برنامه N26 که جریان حساب را با لیست معامله نشان می دهد

اعتبار ، چیست ?

اعتبار حساب بانکی به معنای واریز پول است. همچنین می توانید بدون اینکه با حساب خود در ارتباط باشید ، کارت پیش پرداخت را اعتبار دهید. در هر دو مورد ، شما برای افزایش تعادل فعلی خود پول اضافه می کنید.

روش های زیادی برای تهیه یک حساب یا کارت وجود دارد: به صورت حضوری ، بصورت آنلاین یا از طریق یک برنامه. برای کسب اطلاعات بیشتر به خواندن این راهنما ادامه دهید.

کارت پیش پرداخت یا حساب بانکی ?

یک کارت پیش پرداخت امکان پرداخت ، نقل و انتقالات یا برداشت پول مانند حساب بانکی را در حد مجاز مانده موجود امکان پذیر می کند. علاوه بر این ، یک کارت پیش پرداخت به شما امکان نمی دهد نقل و انتقالات یا برداشت پول انجام دهید.

در اینجا درباره کارت های بدهی ، کارت های اعتباری و کارت های پیش پرداخت بیشتر بدانید و کشف کنید چه چیزی آنها را متمایز می کند.

صفحه تلفن Metercard N26 Metal MeterCard

نحوه اعتبار یک حساب کاربری ?

قرار دادن حساب خود به صورت حضوری بدان معنی است که باید به یک شرکت تابعه بانک خود بروید و مبلغ پولی را که می خواهید برای واریز حساب خود واریز کنید قرار دهید.

شما می توانید با استفاده از پرداخت های تلفن همراه ، نقل و انتقالات فوری ، نقل و انتقالات جداگانه یا پرداخت با کارت بدهی یا کارت اعتباری ، حساب خود را از طریق دیجیتال اعتبار دهید.

چه مدت طول می کشد تا یک حساب کاربری اعتبار شود ?

بسته به نحوه تغذیه حساب خود ، تعادل جدید شما ممکن است مدتی قبل از ظاهر شدن طول بکشد. برخی از راه های اعتبار برای اعتبار حساب شما به شما امکان می دهد فوراً تراز جدید خود را ببینید ، در حالی که دیگران از شما می خواهند تا 5 روز صبر کنید ، به خصوص در صورت انتقال به ارزهای خارجی.

نحوه اعتبار یک حساب کاربری ?

اغلب سریعترین راه برای تغذیه یک حساب کاربری استفاده از کارت بانکی یا گذراندن یک بستر پرداخت مانند Apple Pay است.

ساکنان اتحادیه اروپا همچنین می توانند برای اعتبار دادن به حساب بانکی در منطقه SEPA ، یک یورو جداگانه انجام دهند. دارندگان حساب N26 می توانند فوراً با MoneyBeam از سایر کاربران N26 ارسال ، دریافت و درخواست کنند.

در کمتر از 8 دقیقه یک حساب باز کنید و Moneybeam را کشف کنید.

برنامه بنزین N26 با اعلان قرمز

اعلان N26 فوری بالا در تلفن هوشمند

اعتبار یک حساب N26 را با کارت بدهی یا اعتباری اعتبار دهید

همچنین می توانید از کارت بدهی یا اعتباری برای اعتبار حساب N26 خود فوراً استفاده کنید. فقط برنامه را باز کنید ، انتخاب کنید دريافت كردن وت بدهی یا کارت اعتباری, سپس مقدار مورد نظر را وارد کنید. دستورالعمل ها را دنبال کنید و برای نهایی کردن معامله ، اطلاعات تماس کارت خود را وارد کنید. شما می توانید حساب خود را از این طریق با مبلغی بین 20 تا 150 یورو برای هر معامله ، با حداکثر سقف 450 € در ماه تغذیه کنید.

اعتبار یک حساب به صورت زنده با Apple Pay و Google Pay

اعتبار یک حساب کاربری با Apple Pay و Google Pay به سادگی با کارت بدهی یا اعتباری است. در برنامه N26 ، “اضافه کردن پول” را فشار دهید ، “Apple Pay” یا “Google Pay” را انتخاب کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید. باز هم ، می توانید در هر معامله بین 20 تا 150 یورو اضافه کنید ، با حداکثر سقف 450 یورو در هر ماه. هنگامی که یک حساب N26 باز می کنید ، می توانید از طریق Apple Pay یا Google Pay پول اضافه کنید و مستقیماً پرداخت کنید.

اعتبار یک حساب توسط انتقال SEPA

اگر در اتحادیه اروپا یک حساب کاربری دارید ، به نقل و انتقالات ، برداشت ها و پرداخت ها از طریق کارت به حساب های موجود در فضای پرداخت واحد به یورو دسترسی دارید (SEPA). این سرویس معاملات متقاطع مرجع اجازه می دهد تا غذا ، مانند نقل و انتقالات خانگی ، غذا باشد. اگر این دو بانک در منطقه SEPA قرار داشته باشند ، نقل و انتقالات مستقیم در چند ثانیه پردازش می شود ، نقل و انتقالات معمولی زیر 1 روز کاری و نمونه های اتوماتیک طی 2 تا 3 روز کاری.

مرورگر شما از ویدیوی HTML5 پشتیبانی نمی کند.

مشتری های N26: فوراً با MoneyBeam اعتبار کنید

MoneyBeam به شما امکان می دهد فوراً پول ارسال شده توسط مشتری دیگر N26 را دریافت کنید. برای درخواست دریافت پول در حساب خود ، آدرس ایمیل یا شماره تلفن تماس خود و همچنین مبلغ مورد نظر را وارد کنید. تماس شما باید به سادگی درخواست شما را تأیید کند. سپس پول خود را در چشمان یک چشم دریافت می کنید.

MoneyBeam یک قابلیت انحصاری است که برای مشتریان N26 محفوظ است. امروز یک حساب باز کنید تا آن را امتحان کنید.

اعتبار یک حساب با انتقال ایمن

کلیه معاملات انجام شده از یک حساب N26 ایمن است: شما با یک رمز عبور ، اثر انگشت خود یا با تشخیص چهره ارتباط برقرار می کنید ، نقل و انتقالات خروجی را با کد اعتبار سنجی 4 -دیجیتالی خود تأیید می کنید ، اما همچنین با شناسایی شما در برنامه ، پرداخت های خاصی را که انجام می دهید تأیید می کنید. معاملات انجام شده با کارت بدهی MasterCard N26 توسط سه بعدی Secure محافظت می شود.

در مورد اقدامات امنیتی N26 و سه بعدی امن در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

حساب بانکی متناسب با شما را انتخاب کنید

حساب بانکی رایگان که به شما امکان می دهد پول روزانه خود را بهتر مدیریت کنید

کارت مجازی N26

کارت بانکی مجازی

حساب بانکی که به شما امکان می دهد پول روزانه خود را بهتر مدیریت کنید

N26 شما ، کارت ریواس

5 رنگ موجود است

حساب حق بیمه و حساب بانکی برای زندگی روزمره و سفر

N26 شما ، کارت بنزین

5 رنگ موجود است

حساب جدید Premium Generation و کارت فلزی آن

N26 Metal - کربن سیاه

3 رنگ موجود است

اصطلاح “اعتبار” به افزودن وجوه به یک حساب از منبع دیگر ، یا با واریز پول نقد در یک شرکت تابعه بانک شما ، یا با انتقال وجوه به صورت دیجیتالی اشاره دارد.

چرا حساب خود را اعتبار دهید ?

به عنوان یک قاعده ، مشتریان برای اطمینان از داشتن بودجه کافی برای پوشش معاملات آینده ، از حساب خود تغذیه می کنند.

چگونه می توانم حساب خود را اعتبار دهم ?

روش های زیادی برای تغذیه حساب شما وجود دارد. ساده ترین راه انتقال وجوه با کارت بدهی یا کارت اعتباری خود با استفاده از اطلاعات تماس کارت مرتبط با حساب است. همچنین می توانید با واریز پول یا چک در شعبه ، با انجام نقل و انتقالات خارجی یا استفاده از کیف پول مانند Apple Pay یا Google Pay ، حساب خود را اعتبار دهید.

چه حداکثر مبلغ را می توان حساب خود را روشن کرد ?

به طور سنتی ، مبلغی که می توانید به یک حساب اعتبار دهید محدود است ، بنابراین باید شرایط کلی بانک خود و صادرکننده کارت خود را بخوانید. با شارژهای N26 ، بدهی و کارت اعتباری محدود به 450 یورو در هر ماه است.

یک منبع فوری است ?

با توجه به گزینه های مختلف موجود برای تغذیه یک حساب ، ممکن است دوره دریافت وجوه متفاوت باشد. روشهای خاصی به شما امکان می دهد تا تعادل جدید را فوراً در حساب خود مشاهده کنید ، در حالی که دیگران ممکن است از شما بخواهند تا 5 روز کاری صبر کنید. تمام روشهای شارژ N26 فوری هستند یا طی 2 روز کاری تحت درمان قرار می گیرند.

کارت پیش پرداخت چیست ?

کارتهای آماده شده سیستم های پرداخت ثابت هستند که به دارنده کارت اجازه می دهد مبلغ مشخصی از پول را به کارت بدهی پیش پرداخت منتقل کند که لزوماً به یک حساب بانکی مرتبط نیست. پس از شارژ مجدد ، دارنده می تواند از کارت به همان روش کارت بدهی استفاده کند: برای خرید آنلاین یا فروشگاه ها.

آیا کارت پیش پرداخت من تضمین شده است ?

اگر فرستنده کارت پیش پرداخت شما تصویب و تضمین شده باشد ، در صورت مدیریت قضایی یا ورشکستگی فرستنده باید از مبلغ اضافه شده در کارت شما محافظت شود. در غیر این صورت ، پول باقی مانده روی نقشه می تواند از بین برود ، بدون هیچ گونه جبران خسارت ممکن.

که بانک N26 است ?

بانک N26 در سال 2015 راه اندازی شد. این مجوز بانکی اروپایی آلمان دارد. N26 در 25 بازار وجود دارد و اکنون 8 میلیون کاربر دارد ، از جمله بیش از 2 میلیون نفر در فرانسه.

اعتبار N26 – به پروژه های خود زندگی کنید

شما می خواهید برای خرید یک ماشین جدید ، بازدید از آمریکا یا تهیه آپارتمان جدید خود وام بگیرید ? برای اعتبار از 1000 تا 50،000 یورو مستقیماً از درخواست N26 دریافت کنید. با اعتبار N26 ، بلافاصله پاسخی دریافت می کنید.

مقدار وام مورد نیاز
Calculator اعتبار.اهداف.برچسب
Calculator اعتبار.مدت زمان.برچسب
درخواست اعتبار خود را با N26 شبیه سازی کنید

وسیله نقلیه جدید - اعتبار N26

وسیله نقلیه استفاده شده - اعتبار N26

Electromer - اعتبار N26

کار و بهبود مسکن - اعتبار N26

Mobilier - اعتبار N26

در حال حرکت - اعتبار N26

سفر و تعطیلات - اعتبار N26

ازدواج - اعتبار N26

تولد - اعتبار N26

Micro -informatics/HIFI - اعتبار N26

بازیابی اعتبار - اعتبار N26

وام شخصی - اعتبار N26

مبلغ بازپرداخت
Calculator اعتبار.رادیو.برچسب
نرخ بدهکار TAEG ثابت

اعتبار

سادگی را انتخاب کنید

N26 همه کارها را انجام می دهد. با توجه به مشخصات و سابقه مالی خود ، نقل قول خواهید داشت.

بدون ارتکاب مقایسه کنید

ما بلافاصله به شما پیشنهاد می دهیم. اعتبار نهایی ، پس از تأیید انتخاب شما ، کمتر از 24 ساعت طول می کشد.

برای شما پرداخت کنید

شما دوره ای را که می خواهید اعتبار خود را بازپرداخت کنید ، بین 6 تا 72 ماه تصمیم می گیرید.

یک روند بدون کاغذ

اعتبار خود را با امضای الکترونیکی رسمی کنید. در کشوهای خود در وقت و مکان صرفه جویی کنید.

وام خود را در حساب خود دریافت کنید

اعتبار جوان اعتبار را تأمین می کند ، اما مستقیماً به حساب N26 شما وارد می شود.

بدهی های مستقیم خودکار از برنامه N26

با ساختن حساب اصلی N26 ، مطمئن هستید که هرگز پرداختی را از دست نداده اید.

یک حساب N26 را در 8 دقیقه باز کنید ، حساب خود را فعال کنید و اعتبار خود را بخواهید

سوالات متداول

چگونه نرخ بهره را محاسبه می کنید ?

نرخ بهره پیشنهادی به چندین عامل بستگی دارد: مبلغی که می خواهید وام بگیرید ، مدت زمان بازپرداخت و پرداخت هزینه شما. بسته به این عوامل ، اعتبار N26 و اعتبار جوان نرخ وام گیرنده ثابت (TAEG) را ارائه می دهد که از 3.60 ٪ تا 15.96 ٪ و با یک دوره وام بین 6 تا 72 ماه متفاوت است.

فرایند اعتبارسنجی درخواست اعتباری چگونه است ?

شما پس از پاسخ به سوالات لازم ، یک اعتبارسنجی دریافت خواهید کرد. این اعتبار سنجی نهایی نیست. اعتبار سنجی نهایی طی 24 ساعت کار پس از آن وارد می شود. برای تأیید اعتبار خود ، باید یک امضای الکترونیکی ایجاد کنید. سپس چند روز بعد وام خود را مستقیماً در حساب N26 خود دریافت خواهید کرد.

چه زمانی اعتبار خود را دریافت می کنم ?

هنگامی که نقل قول اعتبار خود را خوانده و پذیرفتید ، آن را با امضای الکترونیکی تأیید می کنید. از آنجا ، شما باید در طی 7 تا 13 روز پول خود را دریافت کنید. با دریافت مبلغ وام گرفته شده به شما اطلاع داده می شود.

چه کسی اعتبار جوان است ?

اعتبار جوان تنها بستر وام برای افراد در اروپا با تأیید موسسه اعتباری خاص خود است. N26 با اعتبار جوان در فرانسه همکاری کرده است زیرا آنها به استانداردهای تجربه کاربر N26 پاسخ می دهند ، سادگی و مواد مخدر را ترکیب می کنند.

*نمونه وام شخصی برای کل 1000 یورو قابل استرداد در 72 پرداخت ماهانه 15.35 یورو (به استثنای بیمه اختیاری). نرخ سالانه مؤثر جهانی (TAEG) ثابت 6.83 ٪ (به استثنای بیمه اختیاری). نرخ بدهکار ثابت 3.35 ٪. هزینه های 90 €. کل هزینه وام: 195.20 یورو (از جمله هزینه خدمات). مبلغ کل ناشی از وام گیرنده: 1105.20 یورو. هزینه ماهانه مرگ کل و برگشت ناپذیر مرگ و بیمه غیر قابل برگشت مرگ و میر در مورد مداخله در اثر تصادف یا بیماری اشتغال 1.50 یورو یا نرخ بیمه سالانه مؤثر (TAEA) 3 ، 62 ٪ و مبلغ کل 108 یورو است و است. به پرداخت ماهانه وام وام اضافه شده است. اولین سررسید بین 30 تا 60 روز از تأمین بودجه ، پرداخت ماهانه در 4 هر ماه کسر می شود. پیشنهاد معتبر در 29-11-2017.