N26 در سراسر اروپا – مرکز پشتیبانی N26 | خدمات مشتری N26 ، یک حساب بانکی آنلاین را در 8 دقیقه باز کنید – N26

چند دقیقه حساب بانکی را باز کنید

باز کردن حساب بانکی با N26 به طور متوسط ​​8 دقیقه طول می کشد. در این مدت ، ما از شما اطلاعات اساسی خاصی می خواهیم و هویت شما را تأیید خواهیم کرد.

آیا می توانم یک حساب N26 باز کنم ?

بانک N26 اجازه می دهد تا حساب های N26 در کشورهای زیر افتتاح شود: آلمان ، اتریش ، بلژیک ، دانمارک ، اسپانیا ، استونی ، فنلاند ، فرانسه (برای ساکنان DOM / TOM در دسترس نیست) ، یونان ، ایرلند ، ایسلند ، ایتالیا ، لیچنشتاین ، لیچنشتاین. ، لیتوانی ، لوکزامبورگ ، نروژ ، هلند ، لهستان ، پرتغال ، اسلواکی ، اسلوونی ، سوئیس ، سوئد.

به منظور ایجاد پایه های حتی قوی تر برای آینده تجارت ، ما در حال حاضر روی تجربه مشتری ، پیشنهادات محصول و فرایندهای داخلی خود تمرکز می کنیم.

با توجه به تقاضای زیاد در مورد خدمات بانکی دیجیتال N26 ، ما به طور موقت تعداد حساب های جدیدی را که هر ماه ارائه می دهیم محدود می کنیم.

بروزرسانی: هفتم هفتم. 2023 12:00 p.m

  • بازارهای باز برای حساب های استاندارد و حق بیمه : آلمان ، اتریش ، بلژیک ، دانمارک ، اسپانیا ، استونی ، فنلاند ، فرانسه ، یونان ، ایرلند ، ایسلند ، لتونی ، لیختن اشتاین ، لیتوانی ، لوکزامبورگ ، نروژ ، هلند ، لهستان ، پرتغال ، اسلواکی ، اسلونی ، سوئیس و سوئدن
  • بازارهای باز فقط برای حساب های حق بیمه : n / a
  • کشوری که در حال حاضر افتتاح حساب امکان پذیر نیست: N/A
  • بازارهای بسته: ایتالیا

اگر شرایط لازم را برآورده کنید ، می توانید یک حساب N26 باز کنید. لطفاً توجه داشته باشید که تمام ویژگی ها و خدمات ارائه شده توسط N26 در همه کشورها در دسترس نیست.

اگر قبلاً یک حساب N26 دارید و به مدت 18 ماه یا بیشتر در یک کشور غیر واقعی حرکت می کنید (لیست بالا) ، لطفاً با خدمات مشتری ما تماس بگیرید.

چند دقیقه حساب بانکی را باز کنید

شما می خواهید یک حساب بانکی را با بانکی که دوست دارید باز کنید ? N26 برای شما ساخته شده است. پول خود را در برنامه تلفن همراه N26 ارسال ، دریافت و مدیریت کنید. شما می توانید حساب بانکی رویاهای خود را در عرض چند دقیقه مستقیماً از تلفن هوشمند خود ، بدون کاغذ و صف باز کنید.

تصویر نشان دادن شخصی با کارت بدهی N26 و برنامه N26 که جریان حساب را با لیست معامله نشان می دهد

حساب بانکی متناسب با شما را پیدا کنید

N26 حساب های بانکی مختلفی را برای نیازهای مختلف ارائه می دهد. حساب بانکی رایگان N26 متناسب با کسانی که می خواهند خدمات بانکی ضروری و کارت مجازی داشته باشند مناسب خواهد بود. حساب هوشمند N26 همچنین یک کارت فیزیکی رایگان و ابزارهای مدیریت بودجه ارائه می دهد. با حساب N26 شما به مجموعه ای از بیمه مسافرتی دسترسی پیدا می کنید. حساب فلزی N26 همچنین بیمه روزانه و کارت فلزی زیبا را ارائه می دهد.

حساب بانکی رایگان* با کارت بانکی مجازی خود

کارت مجازی N26

کارت بانکی مجازی

حساب بانکی که به شما امکان می دهد پول روزانه خود را بهتر مدیریت کنید

N26 شما ، کارت ریواس

5 رنگ موجود است

حساب حق بیمه و حساب بانکی برای زندگی روزمره و سفر

N26 شما ، کارت بنزین

5 رنگ موجود است

حساب جدید Premium Generation و کارت فلزی آن

N26 Metal - کربن سیاه

3 رنگ موجود است

از کارت بدهی مستر کارت مجازی یا فیزیکی لذت ببرید

کارت بدهی MasterCard در سراسر جهان پذیرفته شده است و هیچ کمیسیونی در مورد معاملات شما در خارج از کشور شارژ نمی کند. احراز هویت SecureCode همچنین امنیت غیرقابل مقایسه ای را فراهم می کند.

نقل و انتقالات فوری

ارسال یا دریافت نقل و انتقالات 24/7 و به لطف نقل و انتقالات فوری و پرداخت ها ، حساب خود را در چند ثانیه تغذیه کنید. به راحتی و فوراً به مخاطبین N26 خود با MoneyBeam پول ارسال کنید.

کارت مجازی شما

کارت خود را با Apple Pay یا Google Pay مرتبط کنید تا به محض باز کردن حساب خود بدون اینکه منتظر دریافت کارت فیزیکی خود باشید ، با تلفن هوشمند خود بپردازید.

ابزارهای مدیریت بودجه

بین اعلان های زمان واقعی و آمار دقیق هزینه های خود ، شما تمام ابزارهایی را برای کمک به شما در مدیریت بودجه خود دارید.

یک زن در شرکت مربی خود که در حال چتربازی و کارت Sarcelle Bleu N26 با فضایی به نام لیست سطل ها است

با فضاها کنار بگذارید

رویاهای خود را کمی فضا بدهید. با یک حساب حق بیمه N26 ، می توانید حداکثر 10 فضا ایجاد کنید تا به شما کمک کند تا همه پروژه های خود را کنار بگذارید. به هر یک از فضاهای خود نامی بدهید و با چند کلیک پس انداز خود را با سرعت خود بریزید.

صورتحساب را بدون سردرد به اشتراک بگذارید

می خواهید در هنگام تنظیم یادداشت در پایان عصر ، با دوستانش وقت خوبی داشته باشید ? عملکرد ما را در مورد عملکرد یادداشت کشف کنید. از لیست معامله خود پرداختی را انتخاب کنید و از دوستان خود مستقیماً در برنامه N26 بپرسید. عملی ، نه ?

سوالات متداول

نحوه باز کردن حساب بانکی ?

برای باز کردن یک حساب بانکی با N26 ، به سادگی یک تلفن هوشمند و سند هویت خود در دست داشته باشید. سپس برنامه موبایل N26 را بارگیری کنید یا به وب سایت خود در رایانه خود وصل شوید و دستورالعمل های نمایش داده شده روی صفحه را دنبال کنید. سپس ما برای بررسی هویت شما تماس خواهیم گرفت. وقتی همه چیز در نظم است ، حساب بانکی شما بلافاصله عملیاتی می شود.

چه مدت طول می کشد تا یک حساب بانکی باز شود ?

باز کردن حساب بانکی با N26 به طور متوسط ​​8 دقیقه طول می کشد. در این مدت ، ما از شما اطلاعات اساسی خاصی می خواهیم و هویت شما را تأیید خواهیم کرد.

برای باز کردن حساب بانکی به چه چیزی نیاز دارم ?

برای باز کردن حساب بانکی با N26 ، باید معیارهای واجد شرایط بودن را رعایت کنید. اگر واجد شرایط هستید ، وارد منطقه مشتری آنلاین یا برنامه تلفن همراه N26 شوید. افتتاح حساب بانکی فقط 8 دقیقه طول می کشد و بدون مدارک انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه باز کردن حساب بانکی N26 و لیست اسناد مورد نیاز ، به پشتیبانی مرکز ما مراجعه کنید.

چند سال باید یک حساب بانکی باز کنید ?

شما باید حداقل 18 سال سن داشته باشید تا حساب بانکی را در N26 باز کنید

آیا می توانم یک حساب بانکی آنلاین باز کنم ?

افتتاح یک حساب بانکی آنلاین با N26 ، به همین راحتی سلام است. به فروشگاه App بروید و برنامه N26 را بارگیری کنید. حساب خود را انتخاب کرده و هویت خود را از طریق تماس تلفنی بررسی کنید. پس از همگام سازی دستگاه با حساب خود ، می توانید بلافاصله استفاده از آن را شروع کنید !

چه اسنادی برای باز کردن حساب بانکی لازم است ?

برای باز کردن حساب بانکی با N26 ، باید یک سند هویت رسمی مانند گذرنامه ، کارت هویت یا مجوز اقامت داشته باشید. نگران نباشید ، هیچ کاغذ دیگری لازم نیست ! هویت شما را در طی یک تماس کوتاه بررسی می کنیم. شما همچنین به یک تلفن هوشمند احتیاج خواهید داشت و در یک کشور واجد شرایط زندگی می کنید.

افتتاح حساب بانکی چقدر است ?

حساب بانکی استاندارد N26 برای باز کردن یا حساب کاربری رایگان است. حساب بانکی هوشمند N26 در هر ماه 4.90 یورو ، N26 شما در هر ماه 9.90 یورو و حساب فلزی N26 با 16.90 یورو در ماه ، با یک دوره تعهد 12 ماهه است. در N26 ، هیچ تعهدی برای واریز یا درآمد برای باز کردن حساب بانکی وجود ندارد.