N26 یا Revolut: مقایسه پیشنهادات در سال 2023 ، N26 vs Revolut: کدام یک از Neobanque را انتخاب کنید? مقایسه ما در سال 2023

N26 vs Revolut: بهترین Neobanque برای انتخاب در سال 2023 چیست

N26 در مقابل Revolut:
خدمات بانکی

Revolut یا N26: آنها را برای انتخاب حق مقایسه کنید !

شما می خواهید مشترک شوید N26 یا Revolut, اما شما نمی دانید کدام یک را انتخاب کنید ? شما در جای مناسب هستید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید !

چه برنامه بانکی بهترین تجربه را ارائه می دهد ? بهترین کارت بانکی بین Revolut و N26 چیست ? که رقابتی ترین هزینه ها را ارائه می دهند ? بهترین حساب بانکی در صورت عادت به پرداخت ارز چیست ? چه کسی بیشترین پاسخگویی به مشتری را دارد ? که بهترین حساب کاربری را ارائه می دهد ? به این سؤالات – و دیگران – ما در این پرونده کامل پاسخ های خود را می دهیم !

و ما بلافاصله با خلاصه ای از مقایسه Revolut در مقابل N26 شروع می کنیم:

N26 vs Revolut: مسابقه مقایسه ای

بهترین بانک بین N26 و Revolut چیست ?

N26 بهترین بانک است اگر به دنبال یک حساب بانکی آسان برای استفاده هستید ، در حالی که اگر به طور مرتب در ارزهای خارجی بپردازید ، Revolut مربوط خواهد بود ، یا اگر پس انداز دارید می خواهید با یک ارز قوی قرار دهید (USD ، GBP) به منظور فرار از تورم. برنامه موبایل N26 یک رابط کاربری ساده و ارگونومیک ، با کم یا حتی هرگونه شکاف ارائه می دهد. علاوه بر این ، هزینه ها رقابتی هستند ، با فرمول حساب اصلی رایگان و افزایش با چندین پیشنهاد پرداخت شده.

در اینجا تفاوت های بزرگی بین دو neobanc وجود دارد:

 • �� مزیت شورش برای IBAN و در دسترس بودن جغرافیایی: لازم به ذکر است که حساب N26 فقط IBAN آلمانی دارد ، در حالی که حساب Revolut از ماه مه 2022 با یک IBAN فرانسوی در دسترس است. توجه داشته باشید که حساب Revolut می تواند در اروپا بلکه در انگلستان ، ایالات متحده ، استرالیا ، سنگاپور ، سوئیس و ژاپن نیز مورد استفاده قرار گیرد ، این می تواند مهم باشد
 • account حساب چند منظوره جالب در Revolut: N26 یک حساب چندگانه نیست ، اما از طریق عاقلانه انتقال به حساب های خارجی را مجاز می کند. Revolut یک حساب چند منظوره واقعی با امکان نگه داشتن چندین ارز در ارز ارائه می دهد.
 • �� سرمایه گذاری ، تجارت و محصولات مالی : N26 خدمات مالی را در برنامه تلفن همراه خود ارائه نمی دهد ، در حالی که Revolut به شما امکان می دهد اقدامات و ارزهای رمزنگاری شده را مستقیماً در برنامه خود خریداری کنید.

�� در مقایسه N26 در مقابل Revolut, Revolut در مورد پرداخت های مکرر بین المللی یک مزیت دارد, نقل و انتقالات خارج از منطقه SEPA و معاملات ارزی خارجی. Neobank انگلیس رقابتی ترین پیشنهاد در این بازار را دارد. N26 مزایایی برای استفاده محلی و کلاسیک تر دارد: هزینه ها به صورت روزانه رقابتی هستند.

N26 vs Revolut: مقایسه کامل !

اکنون که شما از امکانات هر Neobank ایده بهتری دارید ، بیایید به هر یک از جنبه های اصلی N26 و Revolut پیشنهادات علاقه مند شویم: بانکداری ، کارت ، قیمت ، امنیت و خدمات به مشتری.

�� N26 در مقابل Revolut: خدمات بانکی

در مقایسه خدمات بانکی N26 vs Revolut, Revolut با ارائه یک حساب بانکی چند منظوره متمایز می شود, با چندین ارز مختلف که در حساب بانکی شما نگهداری می شود ، در حالی که N26 فقط یک یورو حساب می کند. روی کاغذ ، N26 و Revolut هر دو حساب جاری (با IBAN) ، کارت بدهی ، اعلان های فشار و امکان انجام نقل و انتقالات (از جمله بین المللی) ارائه می دهند.

در اینجا یک جدول وجود دارد که خلاصه ای از مقایسه اصلی خدمات بانکی بین دو Neobanc است:

N26 در مقابل Revolut:
خدمات بانکی

انتقال بانکی ، CB

انتقال بانکی ، CB

یورو + 30 ارز

برنامه همراه
رابط وب

در اینجا نقطه به نقطه تفاوت بین دو neobanc است:

 • ���� یک حساب بانکی با ایبان فرانسهدر مقابلAIS در Revolut : اگر N26 و Revolut هر دو حساب های جاری را با کارت بانکی و برنامه تلفن همراه ارائه می دهند ، لازم به ذکر است که N26 یک حساب جاری است که فقط با یورو با نام یورو برچسب گذاری شده است ، در حالی که Revolut یک حساب جاری چند تاستیستی واقعی را ارائه می دهد ، با امکان نگه داشتن چندین ارز مختلف از طریق زیر حساب
 • ���� بانکداری انگلیس و اطلاعات تماس IBAN با Revolut امکان پذیر است : حساب N26 دارای ایبان آلمانی است ، در حالی که حساب Revolut می تواند یک لیتوانی ، انگلیس یا فرانسوی IBAN داشته باشد (از ماه مه 2022 ممکن است).

N26 vs Revolut Services

 • �� عملیات و معیشت تحت ارز در Revolut : اگر حساب N26 فقط به صورت یورو برچسب گذاری شود ، می توان برای پرداخت ارزها تبدیل شد (این کار از طریق عاقلانه انجام می شود). در مورد Revolut ، می توان حساب خود را در EUR / GBP / HUF / CZK بخوانید ، و عملیات انجام دهید و در 30 ارز مختلف نقل و انتقالات دریافت کنید
 • ✔ هیچ مدیریت نقدی یا چک در دو بانک تلفن همراه وجود ندارد : در اینجا هیچ تفاوتی بین حساب های N26 و Revolut وجود ندارد ، که می تواند با انتقال از حساب دیگر یا توسط کارت بانکی تهیه شود. هیچ کس از سپرده های نقدی در فرانسه پشتیبانی نمی کند.

�� در انتخاب N26 یا در معیار خدمات بانکی قیام شده است, Revolut مجموعه بهتری را ارائه می دهد : به لطف ایبان فرانسوی ، امکان نگه داشتن چندین ارز و انتخاب بین چندین سطح خدمات (استاندارد ، حق بیمه ، به علاوه ، فلز), Neobank انگلیس امکانات بیشتری را مجاز می کند.
حساب Revolut می تواند به همان اندازه برای زندگی روزمره مانند سفر ، سفرهای حرفه ای و نقل و انتقالات بین المللی استفاده شود. حتی می تواند به شما امکان دهد پس انداز خود را بر روی ارزهای قوی قرار دهید تا از اثرات بیش از حد تورم و کاهش قدرت خرید در یورو فرار کنید.

�� Revolut یا N26: کارت های بانکی

در مقایسه کارتهای بانکی بین N26 و Revolut, دو بانک تلفن همراه گره خورده اند. هر دو کارت MasterCard را با انتخاب کارت استاندارد به حق بیمه à la carte ارائه می دهند. این دو Neobanques پرداخت بدون تماس ، از طریق Apple Pay و Google Pay و کارت های مجازی را ارائه می دهند. جایی که تفاوت در این است که N26 در هر کارت بانکی ، در برابر 0.5 ٪ در Revolut ، پرداخت رایگان در ارز ارائه می دهد.

در اینجا یک جدول وجود دارد که خلاصه ای از مقایسه های اصلی دو محدوده کارت های بانکی را خلاصه می کند:

N26 در مقابل Revolut:
کارتهای بانکی


استاندارد (رایگان)

هوشمند (4.99 یورو)

شما (9.90 یورو)

فلز (16.90 یورو)


استاندارد (رایگان)

به علاوه (2.99 یورو)

حق بیمه (7.99 یورو)

فلز (13.99 یورو)

حداکثر 1000 یورو در هر ماه (2 ٪ سپس)

رایگان (2 یورو در هر برداشت از 5 برداشت)

رایگان (سپس 2 ٪ از 200 یورو در هر ماه)

رایگان (سپس 2 ٪ از 200 یورو در هر ماه)

بله (از طریق MoneyBeam)

رایگان
(10 یورو در پیشنهاد استاندارد)

در اینجا تفاوت بین کارتهای دو بانک تلفن همراه ، دامنه در هر محدوده وجود دارد:

 • – Revolut با یک پیشنهاد استاندارد بهتر (MasterCard استاندارد) مشخص می شود: برای N26 ، هیچ هزینه ماهانه با سقف 20،000 یورو برای پرداخت و 10،000 یورو برای برداشت وجود ندارد. برای Revolut ، هزینه ماهانه نیز وجود ندارد ، اما تفاوت در سقف های پرداخت بهتر (100000 یورو/24 ساعت) نهفته است
 • �� پیشنهاد بهتر “طلا»در N26 (کارت طلای MasterCard) : N26 Mastercard Gold خود را با قیمت 4.99 یورو در ماه ارائه می دهد که Revolut 2.99 یورو در ماه ارائه می دهد. سقف ها مانند کارتهای استاندارد ، به نفع N26 در برداشت و بازپرداخت بازپرداخت مانند باقی می مانند

کارتهای N26 یا Revolut Bank

 • پیشنهاد “حق بیمه” بهتریدر N26 (کارت MasterCard Platinum) : کارت N26 You و کارت Revolut Premium برای افرادی که نیازهای بالاتری دارند ، چه برای زندگی روزمره و چه برای تعطیلات ، مناسب است. این شامل تمام مزایای N26 Smart / Revolut Plus و همچنین انتخاب گسترده بیمه برای زندگی روزمره و سفر است.
 • �� پیشنهاد “فلز” بهتردر N26 (Elite World Mastercard) : کارت فلزی N26 با بازپرداخت ، بیمه و برداشت رایگان خود در سراسر جهان اغوا می کند. کارت Revolut نوآوری های جالبی را ارائه می دهد (ضمانت نامه های ضمانت ، طراحی قابل تنظیم).

توجه در مورد قیمت ها – N26 Smart vs Revolut More. اگر هزینه اشتراک ماهانه N26 SMART بالاتر از پیشنهاد Revolut Plus باشد ، ما توجه می کنیم که برای استفاده از فرمول Smart N26 از نظر سقف های برداشت بیش از 30 روز کشویی و قیمت ها توسط عملیات – به ویژه با ارز خارجی سودمندتر است. مبلغ پرداختی. ما به یک نقطه مقایسه با نقطه بین دو فرمول نگاه کردیم:

N26 Smart vs Revolut Plus:
مقایسه کارت

شاه طلای
(ویزا طلا در صورت درخواست)

1 رایگان / ماه (0.5 ٪ فراتر از آن)

حداکثر 1000 یورو (0.5 ٪ فراتر از آن)

3 رایگان / ماه و سپس 2 € / برداشت

در محدوده 200 € در ماه یا 5 برداشت (سپس 2 ٪+1 €/برداشت)

در محدوده 200 € در ماه یا 5 برداشت (سپس 2 ٪+1 €/برداشت)

در مقایسه با کارتهای Revolut و N26 ، انتخاب N26 به دلیل ضمانت های کامل بیمه سفر ، یک مزیت جزئی برای انتخاب N26 وجود دارد, برداشت رایگان ، سقف های بهتر و به خصوص یک بازپرداخت جالب. Revolut تنوع چشمگیر این خدمات را ارائه می دهد ، اما باید توجه داشت که پیشنهادات آن برای متخصصان بسیار مناسب تر از افراد است.

�� N26 در مقابل Revolut: قیمت ها

در مقایسه قیمت بین N26 و Revolut ، این دو نئونکو بسیار نزدیک هستند. قیمت های اساسی بسیار نزدیک است: هیچ سهم ماهانه ، سهمیه برداشت رایگان به یورو. از طرف دیگر ، اختلافات در عملیات ارزی ظاهر می شود. Revolut این تمایز را دارد که از دوشنبه تا جمعه با سقف ماهانه 1000 یورو در هر ماه هیچ کمیسیون در مورد نرخ ارز مصرف نکند.

در اینجا یک جدول است که قیمت های ارائه شده توسط دو Neobanc را خلاصه می کند:

N26 در مقابل Revolut:
نرخ

1 رایگان / ماه (0.5 ٪ فراتر از آن)

حداکثر 1000 یورو (0.5 ٪ فراتر از آن)

3 رایگان / ماه و سپس 2 € / برداشت

در محدوده 200 € در ماه یا 5 برداشت (سپس 2 ٪+1 € / برداشت)

در محدوده 200 € در ماه یا 5 برداشت (سپس 2 ٪+1 €/برداشت)

در روزهای هفته رایگان و افزایش 1 ٪ در آخر هفته ها

– 1 معامله رایگان / ماه ، سپس 1 €
– 0.12 ٪ هزینه ذخیره سازی

در اینجا نکات اصلی برای یادآوری وجود دارد:

 • �� یک پیشنهاد اساسی رایگان در N26 به عنوان Revolut : N26 و Revolut هر دو فرمول حساب رایگان ارائه می دهند ، به نام استاندارد. هرکدام پس از آن پیشنهاد می کنند که به بالا بروید ، با 3 پیشنهاد اضافی برای بهره‌مندی از سقف های کارت راحت تر به طور خاص.
 • ✈26 استفاده از کارتهای خارج از کشور ارزان تر است : N26 هنگام پرداخت کارت در خارج از کشور هزینه ای را پرداخت نمی کند. Revolut در طول هفته نیز کمیسیون نرخ ارز را در نظر نمی گیرد ، تا حد 1000 یورو در ماه. از طرف دیگر ، در تعطیلات آخر هفته ، تعطیلات عمومی و فراتر از سقف ماهانه 1000 یورو ، Revolut هزینه های 0.5 ٪ در پرداخت ارزهای خارجی را اعمال می کند

Revolut در مقابل قیمت N26

 • ��n26 در برداشت از DAB در خارج از کشور ارزان تر است : N26 هزینه 3 برداشت اول در منطقه یورو را هزینه نمی کند. اگر پول خارج از منطقه یورو برداشت کنید ، هزینه های 1.7 ٪ صورتحساب خواهد شد. برداشت در پیشخوان های اتوماتیک با کارت Revolut شما تا 200 یورو (یا حداکثر 5 برداشت) در هر ماه رایگان است. فراتر از این مبلغ ، فاکتورهای Neobanque 2 ٪ هزینه دارند.
 • ✔ ارزان تر هزینه تحویل کارت فیزیکی در Revolut : N26 و Revolut هر دو هزینه بار برای تحویل کارت (5.99 € برای Revolut 5 و 10 € برای N26). دو بانک آنلاین نیز در صورت تعویض کارت هزینه ها را پرداخت می کنند.
 • �� ارزان تر نقل و انتقالات بین المللی در N26 : هزینه ها و نرخ ارز اعمال شده توسط N26 در طی نقل و انتقالات بین المللی کاملاً واضح و شفاف است. N26 در واقع شریک WISE است ، که مستقیماً در برنامه تلفن همراه ادغام شده است.

توجه داشته باشید در مورد قیمت ها – N26 Premium vs Revolut Premium: revolut Advantage که از نظر هزینه فرمول های حساب حق بیمه خود از N26 رقابتی تر است. توجه داشته باشیم که سه پیشنهاد پرداخت شده از Neobank انگلیس ارزان تر است: N26 شما در هر ماه 9.90 یورو است که حق بیمه Revolut 7.99 یورو هزینه دارد. برای پیشنهادات فلزی ، کارت N26 از 3 یورو ، 17.90 یورو در هر ماه گرانتر است.

revol revolut مقایسه یا N26 به نفع N26 برای استفاده محلی است. قیمت N26 در عملیات اساسی در منطقه SEPA به طور قابل توجهی بهتر از آن است. برای Revolut Freaterer یا N26 شرایط نسبتاً متفاوتی را ارائه می دهد ، زیرا Revolut پیشنهاد فروش ارز را دارد ، حساب N26 در یورو آمده است اما مجاز به پرداخت ارزها است.
با این وجود قیمت عملیات خارج از کشور در N26 کمی ارزان تر است.

�� N26 یا Revolut: Voyage

در مقایسه N26 و Revolut در سفر, اگر سفرهای تجاری را در خارج از منطقه یورو جمع کنید ، Revolut انتخاب بهتری است. پیشنهاد آن شامل احتمال بهره گیری از ارزهای خارجی در حساب های فرعی است. N26 ، و به ویژه پیشنهاد حق بیمه N26 آن ، اگر در منطقه یورو سفر می کنید ، مورد علاقه قرار می گیرد: عملیات خارج از کشور رایگان و بدون سقف است.

در اینجا یک جدول وجود دارد که خلاصه نکات اصلی مقایسه دو Neobanc از نظر عملیاتی انجام شده در یک سفر است:

N26 در مقابل Revolut:
برای سفر

بله (از N26 شما)

بدون هزینه (به جز آخر هفته و تعطیلات از 0.5 تا 2 ٪)

حداکثر 200 € در ماه
(2 ٪ فراتر از+1 €)

بله (USD ، HUF و CZK)

بدون حساب چندگانه

استاندارد و بیشتر: 0.5 ٪ فراتر از 1000 یورو
حق بیمه و فلز: رایگان

در اینجا تفاوتهای اصلی که می توانیم توجه کنیم وجود دارد:

 • �� به علاوه ضمانت های بیمه مسافرتی در N26: از N26 شما ، در مواقع اضطراری ، از جمله مراقبت از دندان و ورزش های زمستانی ، از بیمه پزشکی مسافرتی تا 1،000،000 یورو بهره مند می شوید. Revolut همچنین این نوع ضمانت ها را ارائه می دهد ، اما او به اندازه N26 ارائه نشده است.
 • management مدیریت Multidism در Revolut: با Revolut ، می توانید طی چند ثانیه عملیات تغییر را در تلفن هوشمند خود انجام دهید. اگر شما نیاز به پرداخت مثال یک سرویس با ارز محلی دارید سریع است (اگر توسط Revolut پشتیبانی شود).

Revolut یا N26 Voyage

 • �� تبدیل و تغییرات جالب تر در N26: برای تبدیل هزینه های خود به یورو ، N26 نرخ MasterCard را ارائه می دهد در حالی که Revolut نرخ ارز بین بانکی را با هزینه 0.5 ٪ برای معاملات بیشتر از 1000 یورو در ماه ارائه می دهد. قیمت های شورش بسته به ارز و فرکانس متفاوت است و در صورت انجام خارج از ساعت های افتتاح بازار مبادله ، تبدیل های خاصی گران تر خواهند بود.

�� برای revolut خارجی یا N26 دو بانک کاملاً متفاوت هستند ، اما مزیت شورش برای روشهای انعطاف پذیر تر در ارز. Revolut خدمات مکمل بسیار سودآور را برای مسافران ارائه می دهد ، مانند پروفایل های بین المللی ، خدمات مبادله ، پرداخت های بین المللی بدون هیچ هزینه ای و سرویس بازپرداخت با کارت فلزی. برای مسافران بزرگ ، این یک چرخش است که بهترین استفاده را برای استفاده انجام می دهد.

�� Revolut یا N26: برنامه تلفن همراه

در مقایسه برنامه های تلفن همراه N26 vs Revolut ، برنامه N26 بهترین برنامه روزانه است. نقطه قدرتمند Neobank از زمان آغاز به کار ، برنامه N26 برای مدیریت روزانه یک حساب بانکی بسیار عالی است. همه چیز برای ساده کردن ناوبری و ارگونومی با طراحی براق و گرم انجام شد. برنامه Revolut است با یک رابط غنی تر پیشرفته تر ، بنابراین کمی پیچیده تر. این مورد برای دنبال کنندگان داده های تجاری و آماری جذاب خواهد بود.

در اینجا یک جدول وجود دارد که ویژگی های این دو برنامه را سنتز می کند:

N26 در مقابل Revolut:
برنامه موبایل تطبیقی

بله ، انتقال جداگانه ، CB یا نوار)

بله ، انتقال جداگانه ، CB یا نوار

شناسه ، شناسه صورت ، اثر انگشت

شناسه ، شناسه صورت ، اثر انگشت

بله (بین مشتریان N26 از طریق MoneyBeam)

در اینجا تفاوتهای اصلی ذکر شده بین برنامه های N26 و Revolut وجود دارد:

 • ��plus از ارگونومی و سبک هوشیار در برنامه N26: برنامه N26 بسیار هوشیار تر و تصفیه شده است. رنگ ها محدود هستند ، که با غنای بصری برنامه Revolut در تضاد است. بنابراین اطلاعات ارائه شده در برنامه N26 به منظور حفظ حداکثر وضوح محدود است. Revolut ، از طرف خود ، تصاویر ، رنگ ها و تصاویر اضافی را برای طبقه بندی پرداخت ها ارائه می دهد ، و حتی می توانید آدرس های خود را برای پیشنهاد یا رد یک مکان ترتیب دهید
 • ⚙ ویژگی های اضافی بیشتر در برنامه Revolut: N26 در سادگی است ، در حالی که برنامه Revolut چشم انداز پیشرفته ای را برای مدیریت پول ارائه می دهد (پس انداز هوشمند ، سرمایه گذاری و غیره). این دو برنامه برای جلوگیری از کلاهبرداری و همچنین برنامه ریزی ، انجماد کارت ها را نشان می دهد
 • acciation حساب N26 یا با انتقال شورش شده است : در N26 به عنوان Revolut ، برای تهیه حساب خود باید از انتقال از حساب دیگری ، کارت بانکی یا نوار استفاده کنید

�� n26 مزیت با آن برنامه هوشیار و غیرقابل تهیه. او بانکانی را که سعی در چسبیدن به اطلاعات بیش از حد شلوغ ندارند ، خوشحال خواهد کرد. علاوه بر این ، همچنین ویژگی های جالبی مانند برنامه ریزی بودجه را ارائه می دهد. در مورد برنامه Revolut ، مانند یک برنامه تجاری طراحی شده است.
بنابراین شما پیشنهادات بسیار جالبی برای سرمایه گذاری خواهید داشت. به نظر می رسد این مورد برای مشتریان جذاب است ، به همین دلیل برنامه Revolut با امتیاز بهتری در فروشگاه App و Google Play اعتبار دارد.

�� N26 یا Revolut: امنیت

در مقایسه امنیتی بین N26 و Revolut ، بخش Revolut با یک مزیت جزئی نسبت به N26 به لطف مجوز از بانك دو فرانسه كه به شعبه شورش فرانسه اعطا شده است, هنگامی که N26 با مجوز اداره نظارت مالی آلمان (BAFIN) فعالیت می کند. Neobank سپس عضو سیستم حفاظت از سپرده آلمان است که حداکثر 100000 یورو را پوشش می دهد. Revolut همچنین توسط اتحادیه اروپا تأیید شده و تحت نظارت بانک لیتوانی است. در هر صورت, N26 و Revolut هر دو حساب آنلاین کاملاً محافظت شده با تمام پوشش های امنیتی احتمالی هستند.

در اینجا یک جدول وجود دارد که ویژگی های اصلی ایمنی این دو برنامه را خلاصه می کند:

N26 در مقابل Revolut:
تأمین امنیت

بانک لیتوانی

با توجه به مسابقه برای قابلیت اطمینان و امنیت بین N26 و Revolut ، در اینجا خطوط اصلی برای به یاد آوردن وجود دارد:

 • ✔ مجوز بانکی ACPR برای Revolut: N26 در فرانسه با مجوز بانکی آلمان فعالیت می کند ، در حالی که Revolut از ماه مه 2022 با مجوز فرانسوی فعالیت می کند (به همین دلیل یک IBAN فرانسوی را صادر می کند).
 • protection محافظت بیش از حد از داده های شما در دو بانک تلفن همراه: N26 و Revolut هر دو تأیید هویت بیومتریک (صورت و اثر انگشت) و همچنین امکان انجماد و باز کردن موقت کارت شما از طریق برنامه را ارائه می دهند

N26 در مقابل ایمنی Revolut

 • – استحکامات رضایت بخش در N26 همانطور که در Revolut: برای معاملات کارت آنلاین ، N26 و Revolut دستگاه سه بعدی ایمن را در کارتهای فیزیکی و مجازی خود دارند (3D Secure = یک لایه احراز هویت اضافی هنگام پرداخت آنلاین)
 • یک برنامه بسیار امن N26 یا Revolut: برنامه های Revolut Mobile یا N26 دارای ویژگی های ابتکاری برای محافظت از دسترسی به حساب بانکی خود و استفاده از وسایل پرداخت آنها هستند

�� از نظر امنیت ، Revolut یا N26 امنیت بی عیب و نقصی را در برنامه های مربوطه ارائه می دهند و مقصر این دو بانک تلفن همراه در این جنبه چیز زیادی نیست. هر دو برنامه ضمانت مدیریت وجوه شما را ارائه می دهند. این دو fintech به طور کلی ویژگی های امنیتی یکسانی مانند امکان مسدود کردن کارت از طریق برنامه یا استفاده از اثر انگشت برای باز کردن برنامه را ارائه می دهند.
با این وجود ، Revolut عملکرد بی سابقه ای ، یعنی محافظت از GPS را ارائه می دهد.

�� N26 در مقابل Revolut: خدمات مشتری

بین خدمات مشتری N26 و Revolut ، خدمات مشتری N26 به لطف حضور کمک تلفنی جالب تر است, اما فقط برای اعضای حق بیمه (پرداخت شده). برای مشتریان اصلی پیشنهاد ، تنها امکان تماس با خدمات مشتری از طریق ایمیل یا گربه است. در Revolut ، فقط گربه موجود در برنامه برای همه کاربران در دسترس است. از نظر تنوع و در دسترس بودن ، N26 برای رقیب خود متمایز است.

در اینجا یک جدول ارائه شده است که خلاصه خدمات مشتری دو Neobancs است:

N26 در مقابل Revolut:
خدمات مشتری

7 صبح تا 11 بعد از ظهر
(7 روز در هفته)

آنچه باید به خاطر داشته باشید:

 • ��n26 کانال های ارتباطی متنوعی را ارائه می دهد: N26 با ادغام امکان تماس با خدمات مشتری از طریق تماس تلفنی (برای مشتریان اختصاص داده شده است هوشمند +). Revolut CAT را به عنوان یک کانال ارتباطی ممتاز ، برای همه مشتریان ارائه می دهد

Revolut یا N26 خدمات مشتری

 • ��n26 و Revolut دو بانک تلفن همراه فوق العاده واکنش پذیر هستند: در N26 همانطور که در Revolut ، اپراتورها واکنشی هستند. این دو Neobanc با پاسخ های سریع و قابل اعتماد با نظرات مثبت در مورد خدمات مشتری خود اعتبار دارند

�� مقایسه Revolut vs N26 از نظر خدمات به مشتری مزیت جزئی برای N26 نشان می دهد. نکته بزرگ Neobank آلمانی: به مشتریان پرداخت شده خود ارائه می دهد خط تلفن اختصاصی, با اپراتورهای واکنشی و قابل اعتماد. Revolut از طرف خود یک سیاست نسبتاً ساده را انتخاب کرده است ، این است که بر سرویس CAT در برنامه تلفن همراه تأکید کند.
Neobank با حمایت سریع و واکنشی از شکایات ، این کمبود تنوع را جبران می کند.

�� Revolut و N26: بررسی مشتری

در مقایسه نظرات مشتری بین Revolut و N26, گردان ببازخورد مشتری بهتر از N26. در مورد TrustPilot ، مشتریان Revolut یک یادداشت متوسط ​​از 4.4 از 5 را نسبت می دهند (بر اساس بیش از 110،000 نظر). N26 “فقط” 3.4 از 5 را دریافت می کند (بر اساس بیش از 22،000 بررسی). این نمرات را باید با در نظر گرفتن اینکه Revolut در حال حاضر بیش از 16 میلیون مشتری دارد ، در مقابل 7 میلیون نفر برای N26 قرار داده شود.

در اینجا یک جدول وجود دارد که خلاصه بررسی مشتری است:

N26 در مقابل Revolut:
بررسی مشتری

3.4 از 5
(22000 بررسی)

4.4 از 5
(115،000 نظر)

3.7 از 5
(119،000 نظر)

4.4 از 5
(1.9 میلیون بررسی)

4.8 از 5
(90،000 بررسی)

4.8 از 5
(145،000 نظر)

آنچه باید با توجه به نظرات مشتریان در مقایسه بین N26 و Revolut به یاد داشته باشید:

 • application برنامه موبایل Revolut Mobile بیشتر: به نظر می رسد N26 نسبت به رضایت مشتری نسبت به برنامه تلفن همراه خود نسبت کمتری داشته باشد ، با میانگین یادداشت 3.7 از 5 (119،000 نظر). مشتریان Revolut نسبت بهتری با میانگین نمره 4.4 از 5 (1.9 میلیون بررسی) نشان می دهند

Revolut vs N26 بررسی مشتری

 • �� یک سرویس مشتری TrèسانترEactive هم در N26 و هم در Revolut : N26 و Revolut مشترکاً دارای خدمات مشتری بسیار پاسخگو هستند که مورد توجه کاربران قرار می گیرد.
 • services خدمات ضمیمه Revolut ارزش افزوده ای را برای بسیاری از مشتریان به ارمغان می آورد : اگر N26 محدود به خدمات بانکی باشد ، از جمله اعتبار وام مصرف کننده ، Revolut با خدمات سرمایه گذاری سهام خود ، ETF و Cryptos اغوا می کند

�� با بررسی بررسی های مشتری در مقایسه با N26 vs Revolut ، بررسی های Revolut نشان می دهد که Revolut یک بانک موبایل به طور کلی قابل اطمینان تر از N26 است. نکاتی که بیشتر از مشتریان Revolut مورد استقبال قرار می گیرد عبارتند از: برنامه تلفن همراه ، خدمات مشتری ، خدمات سرمایه گذاری (بسیار مکرر) و در نهایت امکان نگه داشتن چندین معیشت در ارز.

�� N26 Business vs Revolut Business: حساب PRO

در مقایسه حساب های PRO بین N26 و Revolut ، Revolut با یک پیشنهاد تجاری Revolut بهتر عمل می کند که برای کارآفرین های خودکار بلکه برای شرکت ها ، انجمن ها و حرفه های لیبرال نیز باز است. با این حال ، ما توجه می کنیم که قیمت آن در مقایسه با قیمت N26 ، به ویژه از نظر برداشت بیشتر است. حساب حرفه ای N26 فقط با هدف خود اشتغالی انجام می شود (ورزش در شرکت های انفرادی).

در اینجا جدول خلاصه ای از پیشنهادات تجاری وجود دارد:

N26 در مقابل Revolut:
حساب های حرفه ای

آنچه باید به خاطر داشته باشید:

 • �� پیشنهادات تجاری تجاری رایگان اما در هر دو مورد محدود است : N26 و Revolut هرکدام یک پیشنهاد تجاری رایگان به نام “استاندارد” و “رایگان” ارائه می دهند ، با این وجود آنها به سرعت محدودیت های خود را برای یک کارآفرین نشان می دهند.
 • �� تعداد بیشتری از فرم های قانونی پذیرفته شده توسط Revolut: اگر N26 فقط کارآفرینان انفرادی را هدف قرار دهد ، Revolut علاوه بر شرکت های انفرادی ، به شرکت ها ، انجمن ها نیز انجام می شود.

Revolut یا N26 Business

�� با مقایسه Revolut vs N26 در پیشنهادات حرفه ای خود ، Revolut با تماس با نه تنها با کارآفرینان خود بهتر عمل می کند بلکه به شرکت ها و انجمن ها نیز. با ارائه سه پیشنهاد رایگان ، توسعه تجارت و رشد تجاری ، طیف وسیعی از پیشنهادات مناسب برای شرکت ها در هر اندازه را ارائه می دهد. با این حال ، باید بدانید که این قیمت (حداکثر 100 یورو در ماه است !).

Revolut یا N26: چه چیزی را به یاد داشته باشید که انتخاب کنید !

در مقایسه Revolut N26 vs ، انتخاب در نهایت به نیازهای شما بستگی دارد. در سطح جهانی, Revolut پیشنهاد بهتری ارائه می دهد با یک ایبان فرانسوی ، امکان ذخیره چندین ارز و انتخاب بسیاری از سطوح خدمات (استاندارد ، حق بیمه ، به علاوه ، فلز). از حساب Revolut می توان برای معاملات روزانه ، بلکه برای تعطیلات ، سفرهای تجاری و نقل و انتقالات به خارج از کشور استفاده کرد.

– Revolut همچنین از قیمت N26 بهتر عمل می کند. توجه داشته باشیم که سه پیشنهاد پرداخت Neobank انگلیس ارزان تر است: N26 شما ، شما در هر ماه 9.90 یورو پرداخت می کنید. برای Revolut Premium که مطابق با پیشنهاد معادل N26 است ، برای شما 7.99 یورو هزینه خواهد داشت. کارت N26 برای پیشنهادات فلزی 3 یورو گران تر است ، با قیمت 17.90 یورو در هر ماه.

�� در برنامه تلفن همراه است که N26 متمایز است, با برنامه ای ساده و آسان برای استفاده. این برای کسانی که نمی خواهند با اطلاعات بیش از حد بارگیری شوند جذاب خواهد بود. همچنین دارای ویژگی های عملی مانند برنامه ریزی بودجه است. برنامه Revolut به سبک یک برنامه تجاری ایجاد می شود. بنابراین ، شما توصیه های سرمایه گذاری واقعاً مرتبط را دریافت خواهید کرد.
به نظر می رسد این مناسب به مشتریان است ، زیرا برنامه Revolut بهتر در فروشگاه App و Google Play رتبه بندی شده است.

��n26 از نظر خدمات مشتری نیز بهتر از Revolut است. در واقع ، Neobank آلمان یک خط تلفنی اختصاص داده شده به مشتریان پرداخت شده خود را ارائه می دهد. اپراتورها نیز سریع و قابل اعتماد هستند. Revolut با تمرکز بر عملکرد CAT در برنامه ، یک فلسفه ساده را انتخاب کرده است. Neobanque با ارائه خدمات به مشتری به بسیاری از زبانها ، این عدم تنوع را جبران می کند.

سرانجام ، اگر می خواهید اطلاعات دقیق تری در مورد هر Neobank داشته باشید ، می توانید با بررسی N26 و Revolut Review مشورت کنید تا ایده دقیق تری از مزایا و مضرات هر یک از آنها بدست آورید ! ��

پیشنهادی یا تمایل به ارائه نظر خود در مورد مقایسه بین Revolut و N26 ? کمی اظهار نظر برای ما بگذارید ، ما خوشحال خواهیم شد که به شما پاسخ دهیم یا در مورد اظهارات شما گزاف گویی کنیم ! ��

N26 vs Revolut: بهترین Neobanque برای انتخاب در سال 2023 چیست ?

شما ممکن است در حال حاضر قصد دارید به یک بانک 100 ٪ آنلاین بروید ، اما هرگز نتوانسته اید در بین بسیاری از سیستم عامل ها انتخابی کنید. ما نقاط قوت و ضعف N26 را غربالگری کرده ایم و در این زمینه چرخانده شده ایم تا بتوانیم شما را در انتخاب خود بهتر راهنمایی کنیم.

بگذارید این گفته شود ، Neobancs و بانک های آنلاین در سالهای اخیر به وضوح در چشم انداز بانکی فرانسه فضا گرفته اند و صعود آنها متوقف نمی شود. این روشهای جدید برای فکر کردن در مورد مدیریت نماینده شما بر اساس یک مفهوم موبایل 100 ٪ از طریق یک برنامه اختصاصی و پیشنهادات منحصر به فرد است. بنابراین ما دو بازیکن مهم در این بخش در فرانسه ، یعنی N26 و Revolut را انتخاب کرده ایم. اما کدام neobank را انتخاب کنید ? این همان چیزی است که ما سعی خواهیم کرد تا در این زمینه تعیین کنیم.

N26 vs Revolut: زمان افتتاح حساب

مزیت داشتن یک بانک 100 ٪ تخلیه بیش از همه این است که روند ایجاد حساب زمان کمتری نسبت به یک بانک معمولی یا برخی از بانک های آنلاین طول می کشد. علاوه بر این ، عناصر درخواست شده و شرایط ورودی به طور کلی بسیار کاهش می یابد.

ثبت نام در N26 به طور مستقیم از طریق برنامه کمتر از 10 دقیقه طول می کشد. تنها شرط واقعی برای افتتاح حساب توجیه حداقل 18 سال است. پس از تهیه مقالات هویت خود با اسکن کارت یا گذرنامه خود از طریق دوربین تلفن خود ، سپس اطلاعات استفاده و انتخاب کارت وی را وارد کرد ، این حساب مستقیماً بدون انتظار برای تأیید با موسسه بانکی تأیید می شود. بعد از 3 تا 5 روز ، کارت را دریافت می کنیم (پس از پرداخت 10 یورو برای هزینه حمل و نقل) و مستقیماً آماده استفاده است. لازم به ذکر است که N26 بدون سپرده اولیه یا شرایط درآمدی قابل دسترسی است ، حتی امکان ایجاد یک حساب کاربری با ممنوعیت بانکی امکان پذیر است ، که برای همه Neobancs اینگونه نیست.

Revolut همچنین به سرعت و سادگی ثبت نام متکی است. در کمتر از 10 دقیقه نیز وجود دارد ، می توان حساب خود را به طور کامل ایجاد کرد و کارت خود را بدست آورد. سپس برنامه از کارت هویت وی ، اطلاعات تماس وی و عکسی که با دستگاه سلفی در تلفن وی گرفته شده است ، یک عکس برگشتی از کارت هویت وی درخواست می کند. سپس اوقات فراغت را برای انتخاب کارت به راحتی خود دارید. Revolut برای دریافت کارت شما 6 یورو درخواست می کند ، اما این محموله برای سطح حق بیمه و فلز رایگان است. همه در مدت 9 روز کاری (گاهی اوقات کمتر).

در هر دو مورد ، ثبت نام سریع و با سهولت ناامید کننده است. ارسال کارت ها بسته به دوره و بدون شک سایر عوامل مستقل متفاوت است ، اما در کل ، ما در زمان بندی مشابه هستیم. علاوه بر این ، در هر دو مورد ، استفاده از کارت مجازی خود درست پس از ثبت نام توسط پیوندهایی به سیستم های پرداخت تلفن همراه مانند Google Pay یا Apple Pay امکان پذیر است.

برنده: قرعه کشی

بهترین بانکهای آنلاین

ارزان ترین بانک

حداکثر 150 € ارائه شده است برای باز کردن یک حساب با کد BRS150
بهترین بانک آنلاین

حداکثر 180 € ارائه شده است : 80 یورو برای هر حساب اول باز کردن + 100 یورو در صورت تحرک بانکی
مدرن ترین بانک

حداکثر 230 یورو ارائه شده است + 100 یورو کوپن ارائه شده

N26 vs Revolut: قیمت کارت

مانند اکثر بانکهای آنلاین ، N26 4 سطح مربوط به یک نوع کارت ، قیمت و خدمات را از طریق کارت MasterCard ارائه می دهد. سطح استاندارد به صورت رایگان در دسترس است ، اما این کارت مجازی است که فقط از طریق تلفن شما و از طریق NFC برای پرداخت بدون تماس قابل استفاده است. دومی هیچ بیمه ای ارائه نمی دهد و برداشت ها به 3 رایگان در هر ماه محدود می شود. شما نمی دانید کدام کارت بانکی را انتخاب کنید ? رهبر را دنبال کنید.

کارت هوشمند برای 4.90 یورو در هر ماه قابل دسترسی است و حداکثر 5 برداشت رایگان در هر ماه را ارائه می دهد ، امکان باز کردن 10 زیر حساب علاوه بر پرداخت بدون هزینه در خارج از کشور. Card Yous خدمات کاملی را ارائه می دهد ، علاوه بر این ، برداشت ارز رایگان و پوشش بیمه سفر/تحرک. سرانجام ، کارت فلزی کامل ترین پیشنهاد را برای ماهانه 16.90 یورو نشان می دهد ، شما علاوه بر یک بسته محافظ کامل تر شامل خریدها و تلفن های هوشمند (از دست دادن ، شکستن ، پرواز) ، حق دارید همتایان قبلی نیز به همتایان قبلی بپردازید.

برای داشتن همه عناصر در یک نگاه می توانید به شبکه قیمت N26 مراجعه کنید.

در همه موارد ، پرداخت های خارج از کشور کاملاً رایگان است و هزینه های اضافی ایجاد می کند. از طرف دیگر ، اگر می خواهید حساب خود را فوراً از طریق کارت بانکی از حساب اصلی خود شارژ کنید ، فقط می توانید این کار را فقط یک بار در ماه انجام دهید ، پس از آن 3 ٪ پس از آن صورتحساب می شوند.

از طرف شورش ، چندین سطح نیز ارائه می شود. پیشنهاد استاندارد رایگان است و به اندازه کارتهای دیگر پرداخت بدون هزینه ارائه می دهد. با این حال ، لازم است با یک کارت مجازی و پرداخت های بدون تماس از طریق تلفن انجام شود. پیشنهاد “به علاوه” در ماهانه 2.99 یورو همان خدمات را ارائه می دهد ، اما اگر شما آماده نیستید به کل مواد مخدر بروید. این دو کارت آخر ، با این حال ، برداشت ها را بدون هیچ هزینه ای به حداکثر 200 یورو در هر ماه محدود می کند.

فقط از کارت حق بیمه (7.99 یورو در هر ماه) است که می توانید به خدمات و حمایت های بالاتر (نقل و انتقالات رایگان پول ، تغییرات نامحدود و بازپرداخت) دسترسی داشته باشید و کارت فلزی با 13.99 یورو در ماه ، با بالاترین سطح با بالاترین سطح مطابقت دارد حداکثر گزینه ها ، محافظت در مورد سفر و خریدها و همچنین پشتیبانی اولویت در هر کجا که در جهان هستید. Revolut به تازگی ، Revolut همچنین یک کارت فوق العاده ارائه داده است. دومی صورتحساب کمتر از 45 یورو در هر ماه برای مشتریانی آسان که به دنبال سازش اندک در حد ممکن هستند در نظر گرفته شده است. علاوه بر کارت پلاتین ، مشتریان ذینفع دسترسی رایگان به پیشنهادات حق بیمه برخی از شرکای خاص (Delivero ، Wework ، NordVPN و غیره) دارند ، تا 5000 یورو بازپرداخت در قطارها ، پروازها و هتل ها ، کل پوشش سفر و گزینه های سرمایه گذاری اختصاصی (گزینه های سرمایه گذاری اختصاصی ( عملیات بازار سهام + کاهش هزینه ها).

یکی دیگر از مزایای Revolut امکان شارژ مجدد حساب شما به صورت رایگان است. با اتصال حساب اصلی خود از یک بانک دیگر به حساب Revolut خود ، می توانید فوراً و بدون هزینه اضافی پول را منتقل کنید.

برای به دست آوردن ایده می توانید با شبکه کامل قیمت مشورت کنید.

به طور کلی ، حتی اگر قیمت ها و گزینه ها بین دو بانک مشابه باشد ، Revolut هنوز به لطف قیمت های قابل توجه پایین تر ، طیف وسیعی از کارت ها و خدمات حساب بیشتر ، هنوز هم برجسته است.

برنده: Revolut

N26 vs Revolut: برنامه ها

N26 یک برنامه بسیار کامل ارائه می دهد ، احتمالاً بهترین در گروه خود است. از دومی همه چیز قابل کنترل بوده است. علاوه بر نگاهی کامل به حساب های آن ، برنامه تفاوت بصری بین سطوح مختلف هزینه و پول خود دارد تا خیلی سریع همه چیز را متمایز کند. همچنین می توانید کد پین خود را در مقایسه با تلفن هوشمند تغییر دهید ، کارت خود را در چند ثانیه قفل کنید ، به طور خلاصه ، شخصی سازی زیادی از تجربه بانکی خود را فعال یا عدم پرداخت آنلاین کنید.

این برنامه همچنین به منظور تهیه تعطیلات یا یک خرید مهم ، امکان ایجاد بانک های Piggy Virtual Piggy را فراهم می کند. سرانجام ، کارت های N26 با Google Pay و Apple Pay برای پرداخت با تلفن هوشمند یا ساعت متصل خود در پایانه های بدون تماس سازگار سازگار هستند. ما همچنین به این واقعیت توجه می کنیم که هر معامله باعث اعلان زمان واقعی می شود.

به نوبه خود ، برنامه Revolut دقیقاً همانند ارائه شده است ، اگر نه دیگر. این امکان را برای تعداد خوبی از تنظیمات کارت ، مانند تعریف محدودیت هزینه ماهانه یا غیرفعال کردن پرداخت های آنلاین فراهم می کند. سایر ویژگی ها نیز در دسترس است ، مانند امکان گردآوری خریدهای شما و قرار دادن مبلغ بیش از حد به عنوان نکات در یک بانک Piggy اختصاصی. صفحه اصلی به شما امکان می دهد آخرین معاملات خود را با یک نگاه مشاهده کنید ، همچنین بین زمان هزینه و نمایش از برنامه ، سرعت مشخصی وجود دارد که به طور روزانه مهم است. ما همچنین حق داریم خدمات اضافی خاصی را برای Revolut مانند رزرو هتل ، مدیریت بازپرداخت یا تجارت cryptocurrency و مواد اولیه انجام دهیم.

یک ویژگی بسیار کاربردی ایجاد کارتهای مجازی زودگذر برای خریدهای منحصر به فرد و جلوگیری از هک کردن تا حد امکان. سرانجام ، Neobank انگلیس به شما امکان می دهد بدون تماس با تلفن هوشمند خود با Apple Pay و Google Pay سازگاری بدون تماس پرداخت کنید.

گردان

تعیین یک برنده در قسمت برنامه دشوار است زیرا دو Neobanks خدمات جامد ارائه می دهند ، که این یک ضروری برای این نوع محصول است که منحصراً به موبایل تبدیل شده است. ما هنوز تسهیلات و ارگونومی بیشتر در مدیریت حساب را در حساب جانبی N26 ، به ویژه برای یک حساب جاری کلاسیک ذکر کرده ایم. با این حال Revolut در ماه های اخیر با ارائه تعدادی از ویژگی های قابل توجه که حتی فراتر از پیشنهاد ساده بانکی معمولی است ، پیش از این بسیار پیش رفته است. این به شما بستگی دارد که با توجه به نیازهای شما چه چیزی مناسب شما باشد.

برنده: Revolut

حکم

N26 و Revolut هر دو بخشی از بهترین بانک های آنلاین (یا Neobank) امروز در بازار هستند. در هر دو مورد ، اگر شما نسبتاً موبایل (به ویژه در سطح بین المللی) هستید و دوست دارید یک پیگیری مداوم از هزینه های خود داشته باشید ، این دو پیشنهاد شما را برآورده می کنند. در یک برنامه حسابداری ، با این وجود شورش که از N26 جلوتر است. بانک آنلاین Origin بریتانیا عرض جغرافیایی بیشتری را در قیمت کارت در قیمت کارت ارائه می دهد ، اما مهمتر از همه ویژگی های منتشر نشده برای یک بانک آنلاین ، به ویژه برای کسانی که دوست دارند بودجه خود ، هزینه های آن و سرمایه گذاری های آن را از یک بستر واحد مدیریت کنند.

N26 سادگی خود را با یک برنامه قابل خواندن تر و شرایط ورود غایب قرار می دهد. مهمتر از همه ، لازم به ذکر است که انتخاب باید مطابق نیاز شما انجام شود