NAMX ماشین خود را در مراکش – هیدروژن فرانسه – هیدروژن فرانسه ، NAMX HUV: قیمت ، استقلال ، عملکرد ، بازاریابی ارائه می دهد

namx huv

از اخبار هیدروژن آگاه باشید

NAMX ماشین خود را در مراکش ارائه می دهد

NAMX ، یکی دیگر از مارک های برتر فرانسوی از اتومبیل های هیدروژن ، اعلام کرد که SUV خود را در طی رویدادی که در Tangier برگزار می شود ، به نمایش می گذارد. این اولین بار برای آفریقا خواهد بود.

کارآفرین فرانکو موروکا ، فاوزی آناجه در تاریخ 28 و 29 آوریل برای روزهای صنعت ملاقات خواهد کرد ، که توسط یک مجله تخصصی در تانگیه سازماندهی شده است. این رویداد تحت حمایت پادشاه محمد ششم قرار می گیرد. بنابراین NAMX وسیله نقلیه هیدروژن خود را به نمایش می گذارد و شرکای خود را در سایت ملاقات می کند. این برند باید در مورد توسعه خود اعلام کند.

در طی این رویداد ، چندین شخصیت از جمله چندین وزیر ، نمایندگان اکوسیستم هیدروژن مراکش (H2 Green Maroc ، Iresen) ، رنو و حتی یک فضانورد ناسا صحبت خواهند کرد.

Vig’hy – رصدخانه هیدروژن

از اخبار هیدروژن آگاه باشید

برای دریافت خبرنامه ماهانه Hynovations ثبت نام کنید

  • زنده از #francehydrogene

namx huv

namx huv

SUV هیدروژن NAMX دارای خطوط منحصر به فرد است.

بزرگتر از هیوندای Nexo ، او 4 را پوشش می دهد.طول 9 متر و با امضای نور بزرگ آن در X که کل مشبک را پوشانده است متمایز است.

حرکتی HUV

استقلال Namx HUV

در قسمت هیدروژن ، SUV NAMX یک پیکربندی نسبتاً منحصر به فرد دارد. بدون نشان دادن به ویژگی های سلول سوخت ، سازنده حاکی از وجود سیستم ذخیره سازی مضاعف بر اساس یک مخزن ثابت است که توسط شش کپسول قابل جابجایی تکمیل شده است. در قسمت عقب قرار دارد ، فقط در چند ثانیه می توان آنها را جایگزین کرد.

NAMX بدون اینکه نشانه ای برای ظرفیت تانک های هیدروژن داشته باشد ، استقلال 800 کیلومتر را اعلام می کند.

بازاریابی و قیمت NAMX HUV

انتظار می رود در نمایشگاه موتور پاریس 2022 ، NAMX HUV بازاریابی خود را از سال 2025 آغاز کند. در حال حاضر می تواند در وب سایت این برند از پیش استفاده شود.

بدون اینکه به جزئیات بپردازید ، تولید کننده بسته به پیکربندی انتخاب شده ، قیمت متغیر از 65000 تا 95،000 یورو را اعلام می کند.

NAMX HUV – برگه فنی

طول 4.9 متر 4.9 متر
انتقال محرک یکپارچه
موتور 300 اسب بخار 550 اسب بخار
حداکثر سرعت 200 کیلومتر در ساعت 250 کیلومتر در ساعت
0 – 100 کیلومتر در ساعت 6.5 ثانیه 4.5 ثانیه
قدرت PAC NC NC
مخازن H2 1 ثابت + 6 قابل جابجایی 1 ثابت + 6 قابل جابجایی
خودمانی 800 کیلومتر 800 کیلومتر

NAMX HUV NEWS

Paris Mondial: NAMX از کپسول های شگفت انگیز هیدروژن خود پرده برداشت می کند

Paris Mondial: NAMX از کپسول های شگفت انگیز هیدروژن خود پرده برداشت می کند

NAMX HUV: SUV هیدروژن به زودی در قبل از آن در دسترس است

NAMX HUV: SUV هیدروژن به زودی در قبل از آن در دسترس است

NAMX HUV: همه چیز در مورد اولین SUV هیدروژن فرانسوی

NAMX HUV: همه چیز در مورد اولین SUV هیدروژن فرانسوی

اتومبیل های هیدروژن Namx و Hopium از جمله برق در نمایشگاه موتور پاریس هستند

NAMX و غرفه آن در نمایشگاه موتور پاریس // منبع: Raphaelle Baut

دو مارک فرانسوی Hopium و Namx در هیدروژن به عنوان راه حلی برای آینده برای تحرک شرط بندی می کنند. آنها تصمیم گرفتند دید خود را در نمایشگاه حرکتی پاریس برای پاریس به نمایش بگذارند.

این نسخه 2022 جام جهانی پاریس می تواند یک انجمن زیبا برای بسیاری از مارک های هنوز ناشناخته باشد. مانند بسیاری از تولید کنندگان مهم تصمیم گرفته اند که در این رویداد به نمایش نزن. اگر تولید کنندگان چینی به این نمایشگاه حرکتی توجه کنند ، دو غرفه مارک های فرانسوی نیز بازدید کنندگان فتنه: Hopium in Hall 4 و Namx در سالن 6.

در وسط یک اتاق نشیم.

هاپیوم: یک موضع فوق العاده-مینیمالیستی عالی

برای بازدیدکنندگانی که وارد غرفه 4 جام جهانی پاریس می شوند ، ایستاده هاپیوم بلافاصله از سایر غرفه ها ایستاده است. مینیمالیست تر از غرفه هاپیوم ، احتمالاً پیدا نخواهید کرد. این برند برای یک منطقه بزرگ و عاری از هر مبلمان انتخاب کرده است ، فقط یک تریبون گرد را در مرکز خود با دید دستگاه دستگاه خود در بالا ، بدون هیچ گونه مصنوعات دیگری قرار می دهد. همه چیز دیگر سفید است ، به استثنای چند کتاب مقدس که روی دیوار پیش بینی شده است. این یک برداشت خنده دار به ویژه در مقایسه با لکه های غرفه های گروه Stellantis و BYD واقع در همان نزدیکی.

Hopium Machina Vision // منبع: Raphaelle Baut

این مرحله به دور از بی ضرر است. تأثیر آن به بازدید کنندگان چشم گاو زد. با مشاهده حرکات روی غرفه در روزهای عمومی ، ما توجه می کنیم که بازدید کنندگان از این فضای خالی بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. مردم به سدان بالا ، که در مرکز آن قرار دارد ، نزدیک می شوند تا بفهمند چه می گذرد.

هاپیوم و موضع تصفیه شده آن در جام جهانی پاریس // منبع: رافائل Baut

سدان Hopium Machina Vision دارای طرحی تصفیه شده مانند مورد آن است ، این دو کاملاً به هم متصل هستند. با گوش دادن با احتیاط به بازدید کنندگان حاضر ، متوجه می شویم که زیبایی شناسی ماشین لطفا. با این حال ، رهگذران -همیشه بلافاصله نمی فهمند که این یک مدل آینده است که در هیدروژن کار می کند.

سدان بالا و طراحی شده توسط برند فرانسوی باید در سال 2025 ایجاد شود. هدف هاپیوم ارائه وسیله نقلیه ای است که قادر به ارائه 500 اسب بخار و 1000 کیلومتر استقلال به لطف موتور هیدروژن آن است. هدف هاپیوم در بخش بالا با فضای داخلی مخصوصاً تعیین شده و با مواد با کیفیت قرار دارد.

Olivier Lombard - مدیرعامل Hopium در جام جهانی پاریس // منبع: Raphaelle Baut

پروژه Hopium ، یک سدان هیدروژن با کارایی بالا ، در سال 2019 توسط الیویه لومبارد ، خلبان سابق که مدیرعامل شد ، راه اندازی شد. پس از اعلام این مفهوم در اوت 2021 ، این برند جوان دوباره مورد توجه قرار گرفت که وزیر پیشین مسئول حمل و نقل به این شرکت پیوست (وی همچنین در روز مطبوعات نمایش در نمایشگاه حضور داشت)). اندکی قبل از جام جهانی پاریس ، هاپیوم اعلام کرد که کارخانه آن قصد دارد نور روز را در نرماندی ببیند. الیویه لومبارد به روزنامه نگاران حاضر در این نمایش گفت که او اکنون مشتاقانه منتظر است تا سنگ بنای کارخانه را برای تحقق این مرحله کلیدی جدید پروژه تحقق بخشد.

NAMX و هیدروژن آن در راه اسکوتر برقی خاص شارژ می شوند

NAMX رویکرد متفاوتی برای هاپیوم اتخاذ می کند. SUV هیدروژن NAMX در ماه مه 2022 رونمایی شد. NAMX در پشت یک طراحی که پینینفارینا را امضا کرده است ، نوآوری کپسول های شارژ هیدروژن را برای فتح بازار می گذارد.

NAMX و هیدروژن آن // منبع HUV: Baut Raphaelle

با استفاده از این سیستم کپسول ها ، NAMX به دنبال راه حلی برای جبران کمبود ایستگاه های هیدروژن در فرانسه است ، در حالی که قول شارژ بسیار سریع به مشتریان آینده خود می شود. 6 کپسول مخزن اصلی هیدروژن را تکمیل می کند ، و بنابراین تا 800 کیلومتر استقلال نظری به این مفهوم در این پیکربندی ارائه می دهد.

ما این سیستم شارژ قابل جابجایی را در برخی از وسایل نقلیه الکتریکی مانند اسکوتر یا حتی در میکروکار Xev Yoyo می یابیم. با این حال ، در اینجا ، این مسئله برای ذخیره باتری های ساده نیست ، بلکه مخازن هیدروژن ثانویه ، که دلالت بر تدارکات بسیار گسترده تری برای پر کردن این دیوارها با کپسول ها دارد. NAMX HUV توسط یک سلول سوخت هیدروژن را از کپسول ها به برق تبدیل می کند. تا سال 2025 باید در دو موتور 300 یا 550 اسب بخار ، با قیمت بین 65000 تا 95،000 یورو عرضه شود.

دیوار کپسول NAMX در نمایشگاه موتور پاریس // منبع: Baut Raphaelle

جام جهانی پاریس فرصتی برای این برند بود که همزمان وسیله نقلیه ای که به نظر می رسد مانند یک SUV نسبتاً خرد شده ، اما همچنین بانکهای ذخیره سازی کپسول های هیدروژن NAMX است. این در نهایت این عنصر دوم ، بسیار بصری است که نگاه بازدید کنندگان را به موضع سازنده جذب می کند. با این حال ، ما مطمئن نیستیم که این پیام برای بازدیدکنندگانی که از ایستاده عبور می کنند بسیار واضح است.

علی رغم قرار گرفتن در پایین سالن 6 ، ما متوجه شده ایم که بازدید کنندگان در اطراف وسیله نقلیه و دیوار کپسول های آن دراز کشیده اند. چه چیزی برای این پروژه فرانسوی ، کاملاً جسورانه ارائه می شود.

سیستم کپسول مرطوب شده مرطوب شده NAMX // منبع: Baut Raphaelle

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، ما به شما احتیاج داریم. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات ما پاسخ دهید