توسعه ، طراحی و طراحی برنامه کاربردی موبایل | برنامه ، برنامه تلفن همراه NBC در فروشگاه App

برنامه تلفن همراه NBC 4

آنها بخشی از زندگی روزمره ما هستند ، زیرا ما عاشق داشتن ابزارهای مورد علاقه خود در تلفن های هوشمند هستیم ، زیرا شرکت ها اهمیت دیجیتالی شدن را درک می کنند ، دسته ما را کشف می کنند که به ایجاد برنامه ها اختصاص داده شده است. از طرف کاربران قدردانی می کنید ، برای شرکت و مشتریان خود مزایای بسیاری دارید. با تکامل مداوم ترافیک موبایل آنلاین ، برنامه ها به ابزاری برای کار ، تفریح ​​، خرید یا به روز ماندن با اطلاعات مهم روزانه تبدیل شده اند.

برنامه های کاربردی

آنها بخشی از زندگی روزمره ما هستند ، زیرا ما عاشق داشتن ابزارهای مورد علاقه خود در تلفن های هوشمند هستیم ، زیرا شرکت ها اهمیت دیجیتالی شدن را درک می کنند ، دسته ما را کشف می کنند که به ایجاد برنامه ها اختصاص داده شده است. از طرف کاربران قدردانی می کنید ، برای شرکت و مشتریان خود مزایای بسیاری دارید. با تکامل مداوم ترافیک موبایل آنلاین ، برنامه ها به ابزاری برای کار ، تفریح ​​، خرید یا به روز ماندن با اطلاعات مهم روزانه تبدیل شده اند.

علاوه بر تبدیل شدن به ابزار ارتباطی و وفاداری مشتری ، یک برنامه به شما امکان می دهد Notoriorty را بدست آورید و حضور دیجیتالی خود را در بازار جدید ایجاد کنید که فروشگاه Play و App Store ، کاربران را هدف قرار می دهد. اگر پروژه شما ایجاد یک برنامه کاربردی کارآمد ، بصری ، پاسخگو و ایمن است و مهمتر از همه ، یکی از آنها برای یک تجربه دلپذیر طراحی شده است ، از ارائه دهندگان Comeup برای ایجاد یک برنامه سفارشی استفاده کنید. بسیاری از انواع مختلف خدمات توسعه برنامه تلفن همراه سفارشی در سیستم عامل موجود است.

از انتخاب زبان برنامه نویسی صحیح برای سیستم عامل خود گرفته تا انتخاب فناوری هایی مانند React Native یا Flutter ، کدگذاری برنامه خود را به یک توسعه دهنده با تجربه و دانش واگذار کنید. چرا از آژانس تخصصی در ایجاد برنامه ها استفاده می کنید و بودجه زیادی را برای این سرویس اختصاص می دهید وقتی می توانید با یک توسعه مستقل برای نرخ های بهتر کار کنید? با پیشنهاد یک برنامه شخصی 100 ٪ شخصی بر اساس نیازها ، انتظارات و عملکردهای مورد نیاز مخاطبان هدف خود ، شرکت خود را به صورت رایگان ثبت کنید و شرکت خود را دیجیتالی کنید.

توسعه برنامه تلفن همراه

آیا می خواهید یک برنامه تلفن همراه تهیه کنید? یک سرویس توسعه برنامه تلفن همراه سفارشی را در این گروه سفارش دهید و برنامه خود را برای بازار آماده کنید. مفهوم سازی ، توسعه ، برنامه نویسی ، برنامه نویسی و انتشار در فروشگاه های مختلف ، می توانید با استفاده از ComeUp از خدمات کامل بهره مند شوید. کاربران آنلاین بیشتر از همیشه در تلفن های همراه خود می گذرانند ، بنابراین به نفع شماست که خدمات خود را در یک برنامه با طراحی جذاب ارائه دهید. یک برنامه خرید آنلاین با روش های پرداخت یکپارچه یا رزرو ابزار ، انواع خلاقیت ها با توسعه دهندگان مستقل در حال امکان پذیر است.

آیا می خواهید وب سایت خود را به یک برنامه تبدیل کنید? توسعه دهندگان ما ایجاد یک برنامه را برای ارائه خدمات آنلاین خود در اختیار مشتری ارائه می دهند. با استفاده از فناوری های اقتباسی ، توسعه شما برنامه ای را برای شما در زیر سیستم عامل موبایل مورد نظر خود ، با سیستم عامل Android یا Apple iOS طراحی می کند.

این که آیا شما به یک برنامه بومی با تمام ویژگی های سیستم عامل یا یک راه حل برنامه سازگار با iOS و Android نیاز دارید ، برنامه رویاهای خود را با بهترین قیمت دریافت خواهید کرد. از یک نمونه اولیه ساده گرفته تا ایجاد رابط ها با استفاده از مسخره های طراحی UX و UI ، تمام برنامه های تلفن همراه شما فقط چند کلیک از شما هستند. ثبت نام کنید ، سفارش دهید و از خدمات توسعه حرفه ای ما بهره مند شوید و تجارت خود را به یک برنامه موفق تبدیل کنید.

خدمات و راه حل های سفارشی برای برنامه های تلفن همراه خود

پس از مفهوم سازی و راه اندازی آنلاین برنامه تلفن همراه خود در فروشگاه App و Play ، برای تضمین عملکرد آن به خدمات تکمیل نیاز دارید. آیا برنامه شما از قبل در تلفن هوشمند موجود است? یک تجربه کاربر با کیفیت را برای کاربران با خدمات نگهداری و پشتیبانی از توسعه دهندگان حرفه ای همراه که در برنامه های تلفن همراه تخصص دارند ، تضمین کنید. تصحیح اشتباهات صفحه نمایش ، به روزرسانی ها ، راه حل های اشکال ، تمام ابزارهای برنامه های شما در حال آمدن است.

فروشندگان ما خدمات خود را برای آزمایش طراحی برنامه های تلفن همراه ارائه می دهند و به شما بازخورد حرفه ای در مورد تجربه کاربر برنامه (UX) و رابط (UI) می دهند. تعجب می کنید که چگونه یک برنامه وب موبایل تهیه کنید? آموزش ارائه شده توسط یکی از فروشندگان ما را دنبال کنید و اصول اولیه توسعه برنامه را بیاموزید تا اولین خلاقیت های خود در ویرایشگر حرفه ای انجام دهید. نمونه شرکتهای راضی از خدمات ما را دنبال کنید و تجربه ComeUp را انتخاب کنید تا بهترین توسعه برنامه تلفن همراه سفارشی را برای ایجاد برنامه رویای خود پیدا کنید. توسعه دهنده Freelance خود را در حال آمدن پیدا کنید و اکنون برنامه خود را ایجاد کنید.

برنامه تلفن همراه NBC 4+

برنامه BNC خیلی خوب ، تنها چیز ، من شرمنده این است که گزینه دیدن آخرین پرداخت فاکتور را حذف کرده ام ، این عملی بود که دریابیم که به موقع پرداخت شده است یا نه و نه ، چه مبلغی است. تحقیقات را تسهیل می کند.
با تشکر.

پاسخ توسعه دهنده ,

بله می فهمم! هنوز هم می توانید اطلاعاتی را در ویروس ها و پرداخت های بخش منو پیدا کنید! گزینه پرداخت تاریخی وجود دارد! -من ss

کارگزاری

برنامه کارگزاری بانک ملی چه زمانی است?

پاسخ توسعه دهنده ,

سلام تیموته! برنامه در حال آمدن است اما ما یک بستر بانکی ملی موبایل داریم . تمام اطلاعات وجود دارد: https: // bit.ly/2yhhgrz

برنامه حریم خصوصی

توسعه دهنده ، بانک ملی کانادا ، اظهار داشت که شیوه های حفظ حریم خصوصی برنامه ممکن است شامل مدیریت داده ها باشد که در زیر شرح داده شده است. برای اطلاعات بیشتر ، به سیاست خصوصی توسعه مراجعه کنید.

داده ها به شما مرتبط نیستند

  • استفاده از داده ها
  • علم تشخیص

شیوه های حفظ حریم خصوصی ممکن است بر اساس ویژگی هایی که استفاده می کنید یا سن شما متفاوت است. بیشتر بدانید

اطلاعات

فروشنده بانک ملی کانادا

آیفون سازگاری به iOS 12 نیاز دارد.0 بعد. iPad iPados 12.0 بعد. iPod Touch به iOS 12 نیاز دارد.0 بعد.