چگونه شماره خط ثابت خود را پیدا کنیم (NDI Orange ، SFR و غیره. )?, شماره تلفن های ثابت: محدودیت های جغرافیایی بیشتر از اول ژانویه

شماره تلفن های ثابت: محدودیت های جغرافیایی بیشتر از اول ژانویه

Contents

بنابراین ما این کار را با هم انجام می دهیم ? 1.6 میلیون فرانسوی قبلاً به ما اعتماد کرده اند

چگونه شماره خط ثابت خود را پیدا کنیم (NDI Orange ، SFR و غیره.) ?

شماره NDI

شماره خط ثابت من چیست ? چه چیزی می تواند برای آن استفاده شود و مهمتر از همه ، از کجا می توانم NDI نارنجی یا SFR خود را پیدا کنم ? آیا وقتی در یک محل اقامت جدید مستقر می شوید ، باید یکی را ایجاد کنیم ? اگر تعجب می کنید که شماره تعیین نصب خود را در کجا و چگونه پیدا کنید ، در جای مناسب قرار دارید !

شما می خواهید با یک مشاور صحبت کنید ?

سرویس Selectra رایگان

 • ضروری
 • در ndi (شماره تعیین نصب) ، امکان تشخیص محل اقامت در بین سایر موارد را فراهم می کند.
 • شماره خط خود را پیدا کنید برای عضویت در اشتراک دسترسی به اینترنت یا تغییر اپراتور ضروری است.
 • شما می توانید شماره خط خود را از چند طریق پیدا کنید: با تماس با نارنجی یا سرنشینان سابق یک خانه.
 • آ شماره خط ثابت شروع با 08 یا 09 “غیر جغرافیایی” (شماره جعبه) نامیده می شود.

شماره ثابت خود را پیدا کنید: چگونه انجام دهید ?

به عنوان یک قاعده ، پیدا کردن شماره خط شما در بالادست رویه های لازم برای عضویت در قرارداد از طریق ارائه دهنده خدمات اینترنتی است. اگر به عنوان مثال ، شما یک حرکت را برنامه ریزی می کنید و مایل به ارائه پیشنهاد جدید هستید ، اشتراک فعلی خود را (بدون نیاز به خاتمه آن) یا به سادگی انتقال دهید تأمین کننده را تغییر دهید.

همچنین اطلاعات ارزشمند است که از قبل تعیین شود, صلاحیت شما به یک پیشنهاد خاص. به ویژه NDI رایگان یا Bouygues از اپراتور خواسته می شود تا بتواند یک قرارداد اینترنتی را به نام شما ایجاد کند.

به هر حال ، روش های مختلفی برای به دست آوردن ، به عنوان مثال ، آن وجود دارد شماره NDI SFR یا با هر اپراتور ، بسته به وضعیت اسکان مورد نظر همراه است.

شماره خط خود را در خانه قدیمی پیدا کنید

شما به یک خانه قبلاً شلوغ منتقل خواهید شد. بنابراین بسیار محتمل است که این در حال حاضر یک خط تلفن ثابت دارد. پس از بررسی خوب که این مورد است, NDI خود را پیدا کنید می تواند به شرح زیر انجام شود:

 • با سرنشین سابق محل تماس بگیرید تا او با شماره ثابت مرتبط با محل اقامت مورد نظر ارتباط برقرار کند.
 • مخاطب نارنجی برای اطلاع از آدرس دقیق خانه خود: نام و شماره خیابان ، ساختمان و کف در صورت لزوم ، کد پستی ..
 • خانه خود را بررسی کنید: غیر معمول نیست که یک نشانه یا برچسب برای تصویر تأمین کننده قدیمی در محل اقامت باقی بماند ، همراه با ndi مورد نیاز اپراتور شما.

شاید شما نمی دانید چه کسی در خانه یا آپارتمان زندگی کرده است قبل از اینکه پاهای خود را بگذارید. شما هنوز هم امکان تماس دارید آژانس یا صاحب ملک برای جزئیات بیشتر در مورد اوضاع و از او از هویت مستاجران قبلی بخواهید.

البته ، آنها نمی توانند تمایلی به برقراری ارتباط با چنین اطلاعاتی به شما نداشته باشند ، اما با توضیح دادن به آنها که این مسئله پیدا کردن شما است شماره تعیین نصب, ارزش امتحان کردن دارد.

یک راه آخر وجود دارد شماره خط ثابت خود را پیدا کنید. این در استفاده از روش REX است ، اما 100 ٪ نتایج تضمین شده را ارائه نمی دهد .

یک ایستگاه تلفن ثابت بیاورید و آن را به سوکت تلفن دیواری از محل اقامت شما (که به شکل یک معکوس T). سپس +33 123 456 789 را برای شنیدن خود تشکیل دهید شماره تعیین نصب بیان شده توسط یک سرور آوازی.

شماره ثابت / تأمین کننده تغییر خود را پیدا کنید

شما در یک خانه جدید زندگی خواهید کرد

هنگامی که به عنوان اولین سرنشین به محل اقامت جدید بروید ، لازم است یک خط ثابت ایجاد کنید تا بتوانید از اتصال اینترنتی در ADSL استفاده کنید (توجه: از طرف دیگر ، فیبر نوری نیازی به باز کردن خط ندارد).

این رویکرد به شما امکان می دهد ، در همان زمان و در مرحله دوم ، اشتراک اینترنتی مورد نظر خود را بیرون بیاورید.

باز هم ، دو راه حل در دسترس شما است تعداد NDI محل اقامت جدید خود را تعیین کنید ::

 • برای درخواست ساخت و ساز خط ، از طریق تلفن ، از طریق ایمیل یا مستقیماً در فروشگاه تماس بگیرید. شماره خط شما به سرعت به شما ابلاغ می شود
 • آن را انتخاب کنید ارائه دهنده خدمات اینترنت از انتخاب شما برای مراقبت از رویه های نصب خود.

با انتخاب این گزینه آخر ، ارائه دهنده اینترنت که برای آن انتخاب کرده اید با نارنجی ارتباط برقرار می کنید و یک مداخله فنی را در خانه خود ترتیب می دهید.

پس از ایجاد خط توسط نارنجی ، ممکن است جالب باشد که بدانید ، حتی اگر از اپراتور تاریخی بخواهید در خانه مداخله کند تا یک خط ثابت بسازد, شما به هیچ وجه مجبور به ارائه پیشنهاد نارنجی نیستید پس از آن.

سودمندی شماره NDI

درست شد

همانطور که در بالا ذکر شد ، الف شماره تعیین نصب مهمتر از همه در خدمت شما است تا از خدمات اینترنتی در محل زندگی خود بهره مند شوید.

وقتی در نهایت شماره خط ثابت خود را پیدا کردید ، به یاد داشته باشید که آن را در یک مکان امن یادداشت کنید . این واقعاً می تواند در آینده برای شما مفید باشد.

 • خواستن ارائه دهنده دسترسی به اینترنت را تغییر دهید بدون اینکه لزوماً محل اقامت را تغییر دهد.
 • بدانید که آیا شما واجد شرایط دریافت پیشنهاد ADSL یا فیبر نوری هستید.
 • آن را به سرنشینان بعدی محل اقامت فعلی خود ، که از شما سپاسگزار خواهد بود ارتباط برقرار کنید.

چه شماره جغرافیایی را تشخیص می دهیم ?

یک NDI, شماره تعیین نصب لزوماً با 01 ، 02 ، 03 ، 04 یا 05 شروع می شود. آن را با یک عدد So -called مطابقت دارد ” جغرافیایی »». از دو شکل اول در واقع می توان برای یافتن مکان در فرانسه از شماره مذکور استفاده کرد.

شماره تلفنی که با 08 یا 09 شروع می شوند هرگز نیستند خطوط پشتی, نام دیگر NDI. آنها با اشتراک جعبه اینترنت همراه هستند. برای یافتن شماره خط خود ، نباید به این طرف نگاه کنید.

عبارت “شماره خط ثابت” نام عمومی است که برای تعیین شماره ای که برای برقراری و دریافت تماس از a استفاده می شود استفاده می شود ایستگاه ثابت. همچنین می تواند با 01 ، 02 ، 03 ، 04 ، 05 شروع شود. و همچنین 08 در مورد شماره SVA (” خدمات ارزش افزوده ») یا 09.

شماره NDI: ما در مورد چه چیزی صحبت می کنیم ?

تلفن

شماره NDI ، برای شماره تعیین نصب, به سادگی شماره مرتبط با یک خط تلفن ثابت را تعیین می کند. کمی که توسط افراد مورد استفاده قرار می گیرد ، به طور کلی در صورت نیاز مورد توجه آنها قرار می گیرد.

مانند تلفن های هوشمند (ما به ویژه به شماره IMEI که برای شناسایی هر دستگاه در گردش استفاده می شود) ، تلفن های ثابت همچنین با ترکیبی از ارقام خاص مرتبط هستند.

به عبارت دیگر ، الف شماره NDI به شما امکان می دهد یک خانه خاص را در میان سایر افراد تشخیص دهید. از نظر تاریخی ، این اپراتور مخابراتی فرانسه بود که مسئولیت مدیریت و موجودی شماره های تعیین نصب را بر عهده داشت .

با این حال ، چند سال است که فرانسه از راه دور نام خود را تغییر داده است تا به اپراتور تاریخی فرانسوی تبدیل شود. بنابراین این دومی است که تکنسین های خود را در این زمینه مستقر می کند تا خطوط تلفن ثابت را بسازد.

همچنین لیست های رسمی لیست دارد تمام تعداد خط ثابت همان منطقه.

شماره NDI و توجه شماره ثابت ، ممکن است تصور کنیم که شماره NDI و شماره خط ثابت مترادف هستند. به هر حال، این چنین نیست. ممکن است اتفاق بیفتد که شماره ثابت با NDI یکسان باشد وقتی که با 01 ، 02 ، 03 ، 04 یا 05 شروع می شود. اما این سیستماتیک نیست.

تلفن همراه خوب

10 گیگابایت 5.99 یورو دیدن

100 گیگابایت 16.99 یورو دیدن

20 گیگابایت 5.99 یورو دیدن

تلفن همراه خوب

5.99 یورو پیشنهاد را ببینید

5.99 یورو پیشنهاد را ببینید

2.99 یورو پیشنهاد را ببینید

بهترین پیشنهاد لحظه را پیدا کنید !

امروز: 09/22/2023 15:09 – 1695388155

اشتراک اینترنت و موبایل

اشتراک اینترنت یا تلفن همراه را تغییر دهید ?

بهترین پیشنهادات را از تأمین کنندگان شریک ما کشف کنید

تماس رایگان

اشتراک اینترنت یا تلفن همراه را تغییر دهید ?

مرکز تماس ما در حال حاضر بسته است. یک یادآوری رایگان بخواهید.

راهنماهای مخابراتی که از دست نمی روند

 1. تست بدهی اینترنت: سرعت اتصال فیبر یا ADSL خود را آزمایش کنید
 2. بسته موبایل ارزان: مقایسه پیشنهادات برای کمتر از 10 €
 3. Fusion Canalsat and Canal +: کانال های جدید ?
 4. Apple TV: قیمت ، مسکن ، آن چیست و چگونه کار می کند ?

بنابراین ما این کار را با هم انجام می دهیم ? 1.6 میلیون فرانسوی قبلاً به ما اعتماد کرده اند

مشاور خدمات شما

از دوشنبه تا جمعه از 7 صبح تا 9 بعد از ظهر ، شنبه 8:30 صبح تا 6.30 بعد از ظهر و یکشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر.

شماره تلفن های ثابت: محدودیت های جغرافیایی بیشتر از اول ژانویه

نارنجی قیمت را افزایش می دهد

در صورت انتقال به منطقه جغرافیایی دیگری از آنچه در ابتدا نصب شده اید ، اعداد شروع شده از 01 ، 02 ، 03 ، 04 یا 05 می توانند نگه داشته شوند. این “degeeography” از اول ژانویه 2023 آغاز می شود.

شماره تلفن های ثابت مبتدی 01 (île-de-France) ، 02 (شمال غربی) ، 03 (شمال شرقی) ، 04 (جنوب شرقی) یا 05 (جنوب غربی) از اول ژانویه 2023 از یک قانون جدید بهره مند می شوند : آنها دیگر به یک منطقه جغرافیایی مرتبط نخواهند شد. این اندازه گیری مخصوصاً برای کاربرانی که خط ثابت سنتی دارند و مایل به حرکت هستند ، عملی خواهد بود. به عنوان مثال ، یکی از ساکنین گرنوبل (پیشوند 04) می تواند در صورت حرکت به پاریس ، شماره خود را نگه دارد ، منطقه ای که به طور معمول از پیشوند 01 استفاده می کند. علاوه بر این ، یک مشترک جدید قادر خواهد بود از اپراتور خود بپرسد که شماره وی با دو شکل که در ابتدا با منطقه جغرافیایی مرتبط است شروع نمی شود. توجه داشته باشید که حفظ این شماره نیز برای جعبه های اینترنتی ، با شروع 09 ، معتبر است ، زیرا آنها به یک منطقه خاص مرتبط نیستند.

این تغییر ناشی از تصمیمی است که توسط ARCEP ، Gendarme Telecoms گرفته شده است تا برنامه شماره گذاری ملی را اصلاح کند. از سال 1998 ، می توان شماره تلفن مبتدی خود را تا 01 تا 05 نگه دارید ، مگر در صورت حرکت به خارج از یک محیط خاص. در واقع ، اعداد با مناطق شماره گیری ابتدایی (ZNE) همراه هستند. در کلانشهر فرانسه 412 ZNE وجود دارد که به پنج منطقه مهم جغرافیایی گروه بندی می شوند. اما به لطف تعمیم صدا در IP برای تلفن ثابت ، محدودیت مرتبط با ZNE ناپدید می شود. این به خصوص مشاغل را که قبلاً مجبور به تغییر تعداد در صورت تغییر ZNE شده بودند ، خوشحال می کند ، حتی در صورتی که قدیمی و محل جدید فقط با چند کیلومتر از هم جدا شده اند. این محدودیت در سال 2020 با امکان تغییر ZNE و نگه داشتن شماره اولیه آن کمی نرم شد ، به شرط آنکه در یکی از پنج منطقه بزرگ که در نقشه زیر ذکر شده است بمانید.

مناطق جغرافیایی

از طرف دیگر ، این انعطاف پذیری در مورد DOM و TOM اعمال نمی شود. بنابراین ، یک مشترک در خارج از کشور امکان تغییر قلمرو یا بخش با حفظ شماره خود را نخواهد داشت. اگر او به سرزمین اصلی فرانسه برود ، نمی تواند شماره خود را حفظ کند. با این حال ، ARCEP قصد دارد دو Zne را تشکیل دهد که سرزمین های گوادلوپ ، سنت بارتلی و سنت مارتین را تشکیل می دهند. سرانجام ، ادغام دوم مربوط به هفت Zne از قلمرو گویان است.

یک شماره ثابت در تلفن همراه

شما یک کارآفرین موبایل هستید ? شما می خواهید استقبال یا یک بخش از تجارت خود را حرفه ای کنید ? یک شماره ثابت حرفه ای را قرار دهید که به مشتریان شما اطمینان می دهد و تمام تماس های خود را در موبایل خود نگه می دارد.

کارآفرین با شماره ثابت در تلفن همراه

برای تماس های حرفه ای خود از تلفن همراه شخصی خود استفاده کنید

کارآفرین عشایر ، هنوز در حال حرکت است ? با این حال ، برای اطمینان به مشتریان و تقویت تصویر تجاری خود به یک شماره ثابت نیاز دارید. به راحتی یک عدد ثابت را فعال کنید و با یک کلیک که در مورد تماس های تلفن همراه منتقل می شود ، مشخص کنید. در صورت لزوم شماره موبایل اضافی (به عنوان مثال برای تیم شما) اضافه کنید).

از تلفن همراه خود برای تماس های حرفه ای استفاده کنید

یک شماره ثابت برای تیم های خود داشته باشید

شما یک شرکت دارید و می خواهید بهره وری از خدمات پشتیبانی ، فنی ، تجاری ، تدارکات خود را بهبود بخشید. از یک شماره ثابت ثابت استفاده کرده و با هزینه کمتری از یک شماره اختصاصی و یک استاندارد آنلاین بهره مند شوید. یک شماره ثابت مجازی با استاندارد ، ابزار مناسب از راه دور در صورت کار از راه دور یا برای مدیریت چندین تماس ورودی همزمان است. سرانجام خدمات ما نیز با کارآفرینان با چندین فعالیت.

برای تیم های خود از یک شماره ثابت استفاده کنید

یک استاندارد واقعی در تلفن همراه خود

بیش از یک خط ثابت در تلفن همراه خود ، تمام ویژگی های حرفه ای یک استاندارد تجاری را داشته باشید: قبل از تدارکات ، تغییر مسیر تلفنی ، صف ، تماس تماس. اندازه کسب و کار شما هر چه باشد ، مشتریان شما این احساس را دارند که چند ملیتی را فراخوانی کنند. رابط کاربری پیکربندی شده است تا به شما امکان دهد این خدمات را به سادگی و بدون دانش فنی تنظیم کنید.

یک تلفن استاندارد در تلفن همراه شما

شماره ثابت خود را انتخاب کنید

انتخاب a به راحتی شماره محلی قابل یادآوری برای مکان محلی خود با 01 ، 02 ، 03 ، 04 ، 05 یا 09 شروع کنید. شما همچنین امکان انتخاب a را دارید شماره ملی 08, رایگان یا اضافی. سرانجام می توانید تماس های خود را از بیش از 50 کشور بدون هزینه اضافی دریافت کنید.

یک شماره ثابت را انتخاب کنید

هیچ تماس تلفنی را از دست ندهید

با شماره ثابت خود رابط کاربری دارید که به شما امکان می دهد با تمام تماس های دریافت شده ، صادر شده و از دست رفته مشورت کنید. سایر ویژگی ها از جمله موجود است ضبط مکالمات یا ارسال پیام های صوتی خود در ایمیل شما.

یک ژورنال تماس برای پیگیری تماس های ثابت آن

از داشتن یک سیم کارت دوتایی خودداری کنید

فقط به موبایل خود نیاز دارید ? نیازی به خرید یک دستگاه سیم کارت دوگانه نیست: به جای آن فعال شوید یک شماره مجازی بلافاصله در دسترس است با چند کلیک آنلاین. هنگامی که یک ایمیل ساده می خواهید ، اشتراک را متوقف کنید.

یک شماره مجازی به جای سیم کارت دوتایی

حریم خصوصی خود را حفظ کنید

می توانید با شماره جدید خود تماس های مشتریان خود را تماس بگیرید و دریافت کنید. همچنین با توجه به برنامه های خود ، انتقال را در تلفن همراه خود فیلتر کنید: از دریافت تماس در آخر هفته یا شب خودداری کنید. با 1 کلیک به حالت “غیرقابل دسترسی” بروید در حساب خود اگر نمی خواهید در طول روز مختل شوید.

یک شماره ثابت برای حفظ حریم خصوصی شما

از 14.90 یورو در ماه بدون تعهد

یک شماره ثابت فرانسوی

01 ، 02 ، 03 ، 04 ، 05 یا ملی 09

نقل و انتقالات فراخوانی

در 5 تلفن همراه یا ثابت (و + گزینه)

جدول زمانی

با فیلترهای زمان تماس بگیرید

معیار صوتی

پیام خوش آمد
در انتظار موسیقی
SVI نوع 1 ، نوع 2

دنبال کردن تماس -up

ورود به سیستم تماس وب (رایانه و موبایل) و دستگاه پاسخگو از طریق ایمیل

پیکربندی ساده از وب

رابط وب بسیار ساده برای مدیریت پیکربندی خود

شماره تلفن مجازی من را با چند کلیک فعال کنید !

با چند کلیک شماره ثابت من را فعال کنید !

StandardFacile ، مرجع شماره مجازی

متخصص در شماره های مجازی ، StandardFacile بیش از 22000 کاربر دارد و هر ماه صدها عدد ثابت را ارائه می دهد. این اعداد توسط کارآفرینان ، VSE ، SME استفاده می شود و حتی توسط شرکت های بزرگ نیز مشاهده می شود ! سادگی آن قدرت و هزینه کم آن را به هر کسی می دهد تا بتواند یک تلفن استاندارد بالا را تحمل کند. StandardFacile همچنین به دلیل قابلیت اطمینان خود شناخته شده است ، شرکت فرانسوی ایجاد شده در سال 2010 در 4.7/5 در بستر افکار تأیید شده Ekomi ذکر شده است.

سؤالات متداول ما برای شماره های مجازی

آیا باید خط تلفنی داشته باشم ?

بله: از آنجا که از تلفنهای معمول خود استفاده می کنید ، باید حداقل یک خط ثابت یا تلفن همراه داشته باشید تا با استاندارد facile تماس بگیرید و تماس های خود را برقرار کنید.

آیا می توانم شماره فعلی خود را حفظ کنم ?

بله ، فقط قابلیت حمل را انتخاب کنید. هنگام ثبت نام ، فقط باید در مورد شماره خود به ما بگویید.

آیا شماره استاندارد facile متعلق به من است ?

شماره استاندارد شما همزمان با تعداد سنتی در هر اپراتور متعلق به شما است. اگر دیگر از استاندارد Facile استفاده نشده اید ، می توانید از اپراتور جدید خود بخواهید که قابلیت حمل شماره استاندارد خود را انجام دهد. شماره ای که با ثبت نام در StandardFacile انتخاب می کنید در واقع یک شماره تلفنی است که می توانید برای زندگی نگه دارید.

آیا سرویس طولانی برای راه اندازی است ?

خیر: شماره شما بلافاصله فعال می شود و برای سفارشی کردن دریافت تلفن شما چند دقیقه طول می کشد (تبلیغات پذیرایی ، موسیقی انتظار ، ساعات کار. ).

آیا می توانم با شماره ثابت خود تماس بگیرم?

StandardFacile یک راه حل بدون سخت افزار است و با تلفن های معمول شما کار می کند.اگر مستقیماً با یکی از تلفن های خود تماس بگیرید ، شماره ارائه شده به خبرنگاران شما یکی از تلفن های تلفن خواهد بود و نه شماره استاندارد شما. اگر می خواهید با ارائه شماره StandardFacile خود با مشتریان خود تماس بگیرید ، می توانید از عملکرد “تماس در 1 کلیک” از رابط خود استفاده کنید. عملکرد “تماس در 1 کلیک” به شما امکان می دهد تا شماره تلفن خطوط خصوصی خود را به مشتریان خود پخش نکنید ، بلکه فقط شماره استاندارد شما.

آیا اگر در خارج از کشور هستم می توانم از شماره ثابت خود استفاده کنم ?

در طی سفر به خارج از کشور ، یا اگر در خارج از کشور برای پردازش تماس از مشتریان فرانسوی خود مستقر شده اید ، می توانید تماس های مشتری خود را در لپ تاپ موبایل فرانسوی یا شماره محلی محلی یا موبایل دریافت کنید. بیش از 80 مقصد در ساعات شما در دریافت تماس گنجانده شده است (لیست را ببینید). اگر مقصد شما در لیست مقصد های موجود ظاهر نمی شود ، برای دریافت تماس های خود باید اعتبار خریداری کنید. این اعتبارات با توجه به قیمت لازم برای مقصد کسر می شود. (به لیست کامل قیمت ها مراجعه کنید).

کمک خواستن ?

با شماره 01 76،500 500 دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 6 بعد از ظهر تماس بگیرید