سامسونگ ادیسه Neo G9: بهترین ورق فنی ، فنی و خبری – صفحه نمایش رایانه های شخصی – Frandroid ، Samsung 49 Quantum Mini LED – Odyssey Neo G9 S49AG950NU – صفحه رایانه شخصی – LDLC

سامسونگ 49 مینی LED کوانتومی – ادیسه Neo G9 S49AG950NU

Contents

از لحاظ بصری ، این Neo G9 سال گذشته مانند G9 به نظر می رسد. او همان نگاه آینده نگر را دارد. همانطور که مشاهده می کنید ، یک صفحه خمیده 1000R است. انحنای آن چشمگیر است ، به صورت مطلوب طراحی شده است. این بدان معنی است که شما باید هر زاویه صفحه را در هنگام 1 متر از دومی ببینید.

سامسونگ ادیسه نئو G9

مانیتور PC Samsung Odyssey Neo G9 PC همان ابعاد را به دست می آورد که صفحه نمایش خمیده ادیسه G9: 49 اینچ در 32: 9 (تعریف 5120 x 1440 پیکسل). نمایشگر آن در مینی LED است. دارای نرخ تازه سازی 240 هرتز و حداکثر روشنایی 2000 نیت است. از نظر اتصالات ما 2 پورت HDMI 2 را پیدا خواهیم کرد.1 ، 2 درگاه USB 3.0 ، یک درگاه DisplayPort 1.4 و همچنین VRR ، Nvidia G-Sync و AMD Freesync Premium Pro.

از کجا بخریم
سامسونگ ادیسه نئو G9 با بهترین قیمت ?

1،419 € پیشنهاد را کشف کنید
1،699 یورو پیشنهاد را کشف کنید
1،799 یورو این پیشنهاد را کشف کنید
1899 یورو این پیشنهاد را کشف کنید
1،480 € پیشنهاد را کشف کنید
1،532 یورو پیشنهاد را کشف کنید
1،562 یورو پیشنهاد را کشف کنید
1،799 یورو این پیشنهاد را کشف کنید
2،008 یورو پیشنهاد را کشف کنید

درباره سامسونگ ادیسه Neo G9 بیشتر بدانید

پس از اعلام در مارس 2021 ، ادیسه جدید Neo G9 از 29 ژوئیه 2021 پیش از آن خواهد بود. این نسخه بازسازی شده ادیسه G9 است که قبلاً می دانستیم. یک صفحه نمایش رایانه ای بسیار گسترده (49 اینچ ، 32: 9) ، با تعریف بالایی از 5120 x 1440 پیکسل. این ویژگی دارای ویژگی های برش برای بازی است ، و امسال. سامسونگ فناوری مینی LED خود را معرفی می کند.

چه نوآوری هایی برای Neo G9 ?

پس از اعلامیه در اوایل سال جاری ، ما اطلاعات کمی در مورد ادیسه G9 داشتیم. ما هنوز او را Neo G9 صدا نکردیم و با این حال می دانستیم که او مینی رهبری است. به عنوان یک یادآوری ، ما اصطلاح “Neo” را نیز در تلویزیون Samsung Neo Qled می یابیم ، این فناوری Mini LED است.

از لحاظ بصری ، این Neo G9 سال گذشته مانند G9 به نظر می رسد. او همان نگاه آینده نگر را دارد. همانطور که مشاهده می کنید ، یک صفحه خمیده 1000R است. انحنای آن چشمگیر است ، به صورت مطلوب طراحی شده است. این بدان معنی است که شما باید هر زاویه صفحه را در هنگام 1 متر از دومی ببینید.

مهمترین مدل مدل امسال Mini LED است. علاوه بر حداکثر روشنایی 2000 نیت – این یک ارزش بزرگ است –, سامسونگ از 2،048 منطقه نور پس زمینه استفاده می کند ، در برابر 10 در مدل قبلی.

همچنین از HDR 10+ پشتیبانی می کند ، و همان جدول فنی را برای بقیه نگه می دارد: Nvidia G-Sync ، AMD Freesync Premium Pro ، VRR ، 240 هرتز ، 1 ms. با بدیهی دو درگاه HDMI 2.1 پهنای باند کافی. ادیسه Neo G9 همچنین دارای درگاه DisplayPort 1 است.4 با هماهنگ سازی تطبیقی ​​، و همچنین یک سوکت کلاه ایمنی و دو درگاه USB 3.0.

بنابراین ما باید یک صفحه رایانه شخصی با میزان کنتراست بالا (برای صفحه نمایش VA LCD) بدست آوریم. ما هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد قیمت فروش آن در فرانسه نداشته ایم ، که نباید از قیمت آمریکا دور شود: 2500 دلار استثنا. این چیزی نیست ، 1000 دلار بیشتر از مدل سال گذشته است.

بروزرسانی 29 ژوئیه: قیمت عمومی پیشنهادی 2199 یورو در فرانسه است ، از 29 آگوست برای قبل از Arder در دسترس خواهد بود.

سامسونگ 49 “LED Quantum Mini – ادیسه Neo G9 S49AG950NU

5120 x 1440 پیکسل – 1 ms (خاکستری تا خاکستری) – فرمت 32/9 – SLAB VA CURVED – 240 HZ – QUANTUM HDR 2000 – FREESYNC/G -Sync سازگار – DisplayPort/HDMI 2.1 – ارتفاع قابل تنظیم – سیاه/سفید

سامسونگ 49

سامسونگ 49

صفحه رایانه شخصی

بررسی سامسونگ 49

سامسونگ 49 را بخرید

سامسونگ 49

ویدئو

عکس غیر پیمانکاری

با مانیتور سامسونگ ادیسه نئو G9 در زرادخانه خود ، اگر این شکست به بینی او اشاره کند ، بهانه دیگری نخواهید داشت. مسلح و برش برای پیروزی ، این مدل منحنی با دال 49 اینچی یک تجربه بصری ایده آل با فناوری LED Quantum Mini ارائه می دهد.

5120 x 1440 پیکسل – 1 ms (خاکستری تا خاکستری) – فرمت 32/9 – SLAB VA CURVED – 240 HZ – QUANTUM HDR 2000 – FREESYNC/G -Sync سازگار – DisplayPort/HDMI 2.1 – ارتفاع قابل تنظیم – سیاه/سفید

موجود از 1،889 یورو 95 در حوزه تجارت

پس از پرداخت 811 یورو 01
حداکثر مقدار مجاز 100 است
اضافه کردن به سبد خرید این مقاله
از در دسترس بودن هشدار داده شود
در 1 فروشگاه موجود است

شرح

برگه فنی

محصولات مرتبط

نظر مشتریان

سوال / پاسخ

سامسونگ

ادیسه Neo G9: در تجربه بازی خود دوره ای را طی کنید

با مربی سامسونگ ادیسه نئو G9 در زرادخانه خود ، اگر این شکست به نوک بینی آن اشاره کند ، بهانه دیگری نخواهید داشت. مسلح و برش برای پیروزی ، این مدل خمیده با دال 49 اینچی یک تجربه بصری استثنایی را با حضور فناوری Mini LED کوانتومی ارائه می دهد. علاوه بر تصویر ، این صفحه از منابع بازی بسیار بالایی برای پاسخ به عطش موفقیت شما برخوردار است ! AMD Freesync Premium Pro ، سازگاری Nvidia G-Sync ، 240 هرتز و 1 میلی ثانیه زمان پاسخ ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که جایزه را بالا ببرید ! اما صفحه ادیسه Neo G9 نیز شگفتی های بسیار خوبی دارد. به عنوان مثال 2 اتصال دهنده HDMI 2 توجه داشته باشید.1 ، یک ارتفاع قابل تنظیم ، یک روشنایی RGB همگام سازی با بازی و همچنین محافظت از چشم بهینه.

49 “مانیتور با LED مینی کوانتومی

با فن آوری های کوانتومی ماتریس و LED مینی کوانتومی, مانیتور بازی Odyssey Neo G9 به طور قابل توجهی تجربه بازی شما را افزایش می دهد ! از رنگهای غنی و شدید (125 ٪ SRGB) ، از a استفاده کنید نور پس زمینه مینی LED با 2048 منطقه درجه بندی و شدت نور تا 2000 CD/m² با کوانتومی HDR 2000. در پایان ، تصویر یک کنتراست عالی (1M: 1) را برای دید بهینه و وفاداری عالی روی صفحه ارائه می دهد.

این مدل از 49 اینچ یک دال با فرمت 32: 9 با وضوح QHD دوتایی (5120 x 1440 پیکسل) می رود تا شما را در لحظه های فراموش نشدنی یک بار در خانه نصب کنید.

انحنای ایده آل برای غوطه وری

با یک Courbide 1000r, صفحه نمایش ادیسه Neo G9 سامسونگ به طور ایده آل با میدان دید شما سازگار است و بنابراین شیرجه ای را در قلب بازی های مورد علاقه خود ارائه می دهد. سپس نمایشگر بزرگ قبل از چشمان شما آشکار می شود و مطابق نیاز شما سازماندهی می شود. از توابع تصویر به تصویر و تصویر در تصویر استفاده کنید و استفاده خود را همانطور که مناسب می بینید مدیریت کنید !

N ° 1 شوید

عملکرد High Play با مانیتور ادیسه Neo G9 در دسترس است ! حداکثر فرکانس تازه کردن را پیدا کنید 240 هرتز همراه با زمان پاسخ از 1 میلی ثانیه و یکی حالت تاخیر ورودی کم برای واکنش نمونه ای !

علاوه بر این ، این صفحه بازی خمیده ادغام می شود AMD Freesync Premium Pro و یک سازگاری G-Sync برای جلسات سیال بدون اشک تصویر. از طرف خود ، فناوری Black Equalizer به شما امکان می دهد صحنه های تاریک را روشن کنید و از دشمن تعجب نکنید !

همه چیز برای موفقیت

این مانیتور سامسونگ که برای بازیکنان طراحی شده است ، با ارتباط کامل به طور خاص آراسته شده است 2 درگاه HDMI 2.1 برای استفاده کامل از بازی های UHD خود. روشنایی RGB در پشت صفحه نمایش غوطه وری فوری در قسمت های شما با 52 رنگ و 5 اثر. و به لطف فناوری Coresync, 2 نوار LED در زیر صفحه با محتوای نمایش داده شده در صفحه همگام می شوند !

از طرف راحتی ، این صفحه همچنین با آن بسیار خوب فکر شده است پای ارگونومیک سخنرانی ، قابل تنظیم در ارتفاع و قابل تنظیم. چشمان شما نیز به لطف فناوری سوسو و سوسو (ضد لبخند) و حالت محافظ چشم (کاهش نور آبی).

ویژگی های اصلی :

 • مربی 49 اینچ با وضوح دوگانهWQHD (5120 x 1440) 32: 9
 • فن آوری ماتریس کوانتومی (کنترل نور ساطع شده) و کوانتومی مینی LED (2048 منطقه درجه بندی)
 • دال 1000R خمیده خواهد شد : غوطه وری برتر
 • غنای عالی رنگ ها: 1.07 میلیارد رنگ ، SRGB 125 ٪
 • کوانتومی HDR 2000 (صدور گواهینامه VDE): حداکثر روشنایی 2000 CD/m² (420 CD/m² معمولی)
 • AMD Freesync Premium Pro و Nvidia G-Sync سازگار
 • صفحه نمایش سیال با زمان پاسخ از 1 میلی ثانیه
 • حداکثر نرخ خنک کننده 240 هرتز
 • حالت تأخیر کم
 • صفحه نمایش چند پنجره ، PBP ، PIP
 • اتصالات: 2x HDMI 2.1 + 1x Displayport 1.4 + 2x USB 3.0
 • بهترین راحتی چشم (صدور گواهینامه Tüv Rheinland) با حالت چشم انداز چشم و فناوری بدون سوسو زدن
 • پای ارگونومیک : قابل تنظیم در ارتفاع ، تمایل ، قابل تنظیم
 • هسته Infinity: 52 -روشنایی رنگ ، 5 اثر
 • 2 نوار LED زیر صفحه: روشنایی هماهنگ شده با بازی از طریق Coresync

اطلاعات تدارکات: این محصول در مکان های زیر موجود است: فرانسه (متروپولیتن) ، ایتالیا ، اسپانیا ، بلژیک ، سوئیس ، لوکزامبورگ ، موناکو.

معیارهای خود را انتخاب کنید

اطلاعات عمومی

تعیین

نام تجاری

مدل

نمایش دادن

اندازه صفحه نمایش

قالب صفحه نمایش

نوع دال

فناوری LCD

وضوح حداکثر

روشنایی

تضاد

زمان پاسخ

زاویه دید (افقی)

زاویه دید (عمودی)

HDR (دامنه دینامیکی بالا)

nvidia g-sync

g-sync

همگام ساز

AMD Freesync

ساقه

قلاده

ضد بید

صفحه نمایش

نوع صفحه نمایش

دامنه

صفحه نمایش گسترده

صفحه خمیده

انحنای صفحه نمایش

مرز

3D سازگار

صفحه لمسی

حداکثر فرکانس عمودی

نوع فعالیت ها

عکسبرداری

قابل حمل

محور

پا قابل تنظیم ارتفاع

پای پا

تثبیت VESA

ارتباط

ورود ویدیو

استاندارد HDMI

استاندارد نمایش

خروجی های صوتی

اتصال (های) اضافی

چند رسانه ای

بلندگوهای یکپارچه

وبکم

تنظیم کننده تلویزیون

خصوصیات فیزیکی

رنگ

عرض

قد

عمق

عرض (بدون پای)

ارتفاع (بدون پای)

عمق (بدون پای)

وزن

وزن (بدون پا)

بسته چند صفحه ای

غذا

طبقه انرژی

مصرف

غذای داخلی

ضمانت کردن

ضمانت تجاری

ضمانت سازنده سامسونگ

ضمانت سازنده تولید کننده در زیر توسط سامسونگ الکترونیک فرانسه برای اجرای قلمرو فرانسه اعطا شده است.

دوره ضمانت

تضمین پوشش:

 • قطعات 24 ماهه و نیروی کار برای مانیتورهای فروخته شده قبل از 1 ژوئیه 2019
 • 36 ماه قطعات و نیروی کار برای مانیتورهای فروخته شده پس از 1 ژوئیه 2019

شرایط تضمین شده

به عنوان ضمانت ، سامسونگ محصولات خود را در برابر هر قسمت و نقص تولید تضمین می کند. در نتیجه ، سامسونگ آزادانه محصول معیوب را تعمیر یا جایگزین می کند و در صورت لزوم بازپرداخت آن. ضمانت نامه مربوط به شمارش (i) تاریخ خرید محصول توسط اولین کاربر یا (ب) تاریخ تحویل به اولین کاربر در صورتی است که دومی پس از تاریخ خرید یا در مورد اجاره است. مدت زمان گارانتی ، روش های مسئولیت پذیرش محصول (کارگاه/در خانه) و راه حل ارائه شده (تعمیر/مبادله) در بالا ، توسط دسته بندی محصولات مشخص شده است. شرایط خاص در drom-coms قابل اجرا است. لطفا برای اطلاعات بیشتر با خدمات مشتری تماس بگیرید.

گارانتی پوشش نمی دهد:
الف) نگهداری و نگهداری محصول در نتیجه ساییدگی و پارگی طبیعی
ب) هرگونه سازگاری با محصول که برای اهداف انطباق با استانداردهای فنی یا امنیتی قابل اجرا در کشوری غیر از آنچه که این محصول در ابتدا طراحی و تولید شده بود ، لازم است
ج) خراب شدن محصول به شرح زیر:
من. استفاده از افرا یا نصب محصول (مطابق با استفاده از محصول در نظر گرفته شده ، نصب یا استفاده از آن مطابق با دستورالعمل سامسونگ یا استانداردهای فنی یا ایمنی در کشور که در آن استفاده می شود ، استفاده نکنید. بشر.)
دوم. تعمیر و نگهداری محصول که مطابق با دستورالعمل های سامسونگ یا سهل انگاری در نگهداری محصول نیست
سوم. دستکاری ضعیف یا ناراضی محصول (مانور دروغین ، سقوط ، شوک ، تماس با ماسه ، آب یا هر ماده دیگر و غیره.) یا یک محیط نامناسب (تهویه ضعیف ، ارتعاشات ، قرار گرفتن در معرض رطوبت یا گرمای بیش از حد ، منبع تغذیه ناکافی و غیره.)
من. استفاده از محصول با یک محصول یا لوازم جانبی سازگار یا معیوب نیست
حرفهای. اقتباس از محصول برای اهداف انطباق با استانداردهای فنی یا امنیتی قابل اجرا در کشوری غیر از آنچه که این محصول در ابتدا طراحی و تولید شده بود
ششم. اصلاح یا تعمیر محصولی که توسط ارائه دهنده خدمات تأیید شده توسط سامسونگ انجام نشده است
ششم. یک مورد از نیرو ، شوم (آتش ، آتش سوزی ، سیل و غیره.) ، رعد و برق و غیره.

ضمانت نامه منحصراً در مورد محصولات وارد شده توسط گروه سامسونگ در قلمرو فضای اقتصادی اروپا (EEE) و سوئیس اعمال می شود. مرجع کامل محصول باعث می شود تا پیشرفت آن را تعیین کند.

شرایط اجرا

لطفا با خدمات مشتری با شماره 01 48 63 00 (مصرف کنندگان) یا 0 825 022 062 (متخصصان) تماس بگیرید.

اطلاعات/عناصر زیر برای اجرای ضمانت مورد نیاز است:
– مرجع محصول شما
– شماره سریال یا شماره IMEI محصول شما
– توضیحی از اختلال در عملکرد
– اثبات خرید محصول شما