زنده: بانکداری موبایل در فروشگاه برنامه ، پول زنده: نظر ما در مورد این Neobank در سال 2023

پول زنده: نظر ما در مورد این Neobank در سال 2023

Contents

مانند یک کارگزار واقعی در بورس ، این سرویس زنده به شما می دهد انتخاب سرمایه گذاری در بیش از 2،000 سهام و FCB (از جمله شرکت هایی که رشد جدی مانند Netflix ، Amazon ، Tesla یا Apple را تجربه می کنند. ) که می توانید در زمان واقعی دنبال کنید تا در خرید و فروش سهام واکنش نشان دهید و سود خود را بدون تأخیر پس بگیرید.

زنده: بانکداری موبایل 4+

سرانجام برنامه بانکی ایده آل: رابط کاربری ساده و تصفیه شده است. ما احساس می کنیم که تلاش های زیادی انجام شده است تا برنامه بدون استفاده از ویژگی ها ساده باشد.
با توجه به ویژگی ها ، موردی که باعث شده من به جای دیگری واضح را انتخاب کنم ، امکان داشتن IBAN برای هر زیر حساب است. برای من ، ضروری است: هر ابتدای ماه ، من حقوق خود را در زیر حساب های زیر برای خدمات اینترنتی ، بیمه ، ابزار (آب ، گاز ، برق) و غیره تهویه می کنم و طلبکاران می توانند مستقیماً از زیر مجموعه ها بدون مداخله برآیند. قسمت من. و البته ، من برای پس انداز خود یک حساب فرعی دارم. به این ترتیب ، من کنترل کامل بر امور مالی خود را دارم و در نهایت موفق می شوم پول بگذارم ! من نمی خواهم خیلی طولانی باشم اما شما خواهید فهمید: من Viviver را توصیه می کنم !

پاسخ توسعه دهنده ,

از نظر شما بسیار سپاسگزارم! ما خوشحالیم که می شنویم که شما از خدمات ما راضی هستید. خوشحال است که شما را در بین مشتریان خود قرار دهیم و ما اطمینان حاصل خواهیم کرد که تجربه شما همچنان مثبت است

نقشه

بسیار حرفه ای متشکرم

پاسخ توسعه دهنده ,

با تشکر از شما برونو ، ما خوشحالیم که شما را در بین مشتریان خود حساب می کنیم

جیب Crypto 2 نگرانی های افتتاحیه.0

من بیش از یک سال است که در Vivid هستم. تا کنون همه چیز خوب پیش رفت ، من توانسته ام سرمایه گذاری کنم و درخواست به خوبی انجام شده است و بانک قابل اعتماد اما نگرانی های بزرگی است. در طول جدید بودن جیب Crypto 2.0 من می خواستم امتحان کنم ، به جز اینکه نگرانی خیلی جوان بودن من شماره مالیاتی ندارم و بنابراین برای نهایی کردن رویه ها نمی توانم یکی را اضافه کنم. اخیراً Vidid به روزرسانی بازپرداخت پول نقد خود را در این جیب معروف برای جایگزینی بخش سود و عمل پیاده سازی کرده است. اما وقتی متوجه شدم که ویدید دسترسی من به این بخش را به دلیل کمبود شماره مالیات مسدود کرده است ، تعجب من را شگفت زده می کنید. AJrd من با فکر کردن به حل مشکل توانستم آن را اضافه کنم اما هیچ چیز کمکی نمی کند . خدمات مشتری نمی داند چه کاری انجام دهد و تمام ایمیل های من ارسال شده در خلاء به پایان می رسد.
به من کمک کنید تا پس از این امتناع تجاری ، مشکل دسترسی را حل کنم تا بتوانم پول خود را در Cryptocurrency سرمایه گذاری کنم در غیر این صورت بدون دسترسی به این ویژگی اجباری جدید مسدود شده ام زیرا جیب قدیمی من در خواب خواهد بود .

پاسخ توسعه دهنده ,

صبح بخیر,
با تشکر از بازخورد شما. متأسفیم که خدمات مشتری ما هنوز درخواست شما را حل نکرده است و شما ایمیل های خود را نداشته اید. ما خوشحالیم که به جزئیات بیشتری با شما نگاه می کنیم تا بتوانیم شما را تا حد امکان به بازپرداخت در cryptocurrency بازگردانیم. برای انجام این کار ، لطفاً از طریق فرم آنلاین ما در https: // vivid با ما تماس بگیرید.پول/fr-fr/، روی “با ما تماس بگیرید” کلیک کنید و سپس “کد مرجع” را انتخاب کنید و کد مرجع F199 خود را در پیام خود نشان دهید. ما بلافاصله از درخواست شما مراقبت خواهیم کرد. روز خوبی داشته باشی. تیم پول زنده شما

برنامه حریم خصوصی

توسعه دهنده ، GmbH Money Vivid ، اظهار داشت که شیوه های حفظ حریم خصوصی برنامه ممکن است شامل مدیریت داده ها باشد که در زیر شرح داده شده است. برای اطلاعات بیشتر ، به سیاست حفظ حریم خصوصی توسعه مراجعه کنید.

داده ها برای ردیابی شما استفاده می شوند

داده های مرتبط به شما

داده های زیر ممکن است جمع آوری و به هویت شما مرتبط شود:

 • اطلاعات مالی
 • اجاره ای
 • اطلاعات تماس
 • شناسه ها
 • استفاده از داده ها
 • علم تشخیص

داده ها به شما مرتبط نیستند

داده های زیر ممکن است جمع آوری شود اما به هویت شما مرتبط نیست:

شیوه های حفظ حریم خصوصی ممکن است بر اساس ویژگی های شما یا سن شما متفاوت باشد. بیشتر بدانید

اطلاعات

ارائه دهنده پول زنده GMBH

آیفون سازگاری به iOS 14 نیاز دارد.0 بعد. iPod Touch به iOS 14 نیاز دارد.0 بعد. مک به MACOS 11 نیاز دارد.0 یا بعد از آن و یک مک با تراشه Apple M1 یا بعد از آن.

انگلیسی ، فرانسوی ، آلمانی ، ایتالیایی ، اسپانیایی

کپی رایت © GMBH پول زنده

 • وب سایت توسعه دهنده
 • پشتیبانی برنامه
 • سیاست حفظ حریم خصوصی
 • وب سایت توسعه دهنده
 • پشتیبانی برنامه
 • سیاست حفظ حریم خصوصی

پول زنده: نظر ما در مورد این Neobank در سال 2023

آرم زنده

Vivid یک نئون نسبتاً اخیر است که ویژگی برجسته استفاده از بانکی جدید مانند بازپرداخت پول یا مدیریت زیر حساب ها را دارد. سرمایه گذاری همچنین سهم زیادی از تجربه را به خود اختصاص می دهد: اقدامات تجاری ، رمزنگاری و حتی فلزات گرانبها. اما آیا این یک neobank است که جایگاه خود را در بین مدیران ژانر دارد ?

خصوصیات پول زنده

�� باز کردن حق بیمه هیچ یک
�� شرط درآمد هیچ یک
�� کارت بانکی ویزا
�� سپرده اولیه هیچ یک
�� حساب حساب هیچ یک
�� حمایت مالی آره
�� برنامه Android/ iOS
�� پرداخت موبایل Apple Pay / Google Pay
�� سه بعدی ایمن آره

واضح

پول

در چند کلمه

در سالهای اخیر شاهد یک نئونکهای جدید اروپایی خوب اروپایی در همان مدل تحرک و به دنبال ایستادن از یکدیگر بوده ایم. پول زنده یکی از آنهاست و بیش از همه در مورد ویژگی های سرمایه گذاری آن قرار داده و بازپرداخت نقدی.

پول زنده یک بانک با منشأ آلمانی (دقیقاً مانند N26) و نسبتاً اخیر از زمان متولد شدن در سال 2019 به رهبری دو کارآفرین روسی: الکساندر امشف و آرتم یامانوف است. دومی با دنیای دارایی ارتباطی ندارند زیرا قبلاً به عنوان مدیر بانک روسیه Tinkoff Bank کار می کردند.

در مدل تجاری De Vivid Money در اطراف پلت فرم BAAS ایجاد شد (با خدمات بانکی) از Solarisbank ، متخصص fintech. این به او اجازه می دهد تا ضمن ارائه محصولات خاص خود مانند اقدامات تجاری ، در بازار سهام ، بلکه در Cryptocurrency از مجوز بانکی استفاده کند.

امروزه ، پول زنده Neobank در اکثر کشورهای اروپایی در دسترس است و به لطف سرمایه گذاری منظم که این مزیت را ایجاد می کند ، قصد دارد دوباره فعالیت های خود را گسترش دهد. این شرکت اکنون 775 میلیون یورو تخمین زده شده است.

قیمت ها: یک کارت رایگان ، دیگری پرداخت شده ، این همه است !

پیشنهاد بانکی زنده نمی تواند قابل خواندن باشد. فقط دو نوع کارت با خدمات بسیار مشخصی در دسترس است:

ثابت نخست وزیر زنده
قیمت رایگان 9.90 یورو در ماه (1 ماه ارائه شده)
سپرده اولیه هیچ یک هیچ یک
نوع جریان مجوز منظم مجوز منظم
شرایط درآمد هیچ یک هیچ یک
پرداخت خارج از کشور رایگان (به ارز خارجی) رایگان (به ارز خارجی)
برداشت خارج از کشور رایگان (به ارز خارجی) رایگان (به ارز خارجی)
سقف پرداخت 999.999 € /ماه 999.999 € /ماه
سقف برداشتن 200 € در ماه 1000 € /ماه
بازپرداخت نقدی حداکثر 20 یورو در هر ماه حداکثر 100 یورو در هر ماه
رمز رمز 1.49 ٪ از هزینه ها در هر معامله ، با حداقل 0.79 یورو معاملات نامحدود Cryptos
حساب پایانی رایگان رایگان

این تشریفات مشابه آنچه سایر بانکهای آنلاین می توانند ارائه دهند و به ویژه neobancs هستند. این نیز برای پرداخت و برداشت در خارج از کشور حتی اگر رویکرد کمی متفاوت باشد. پول زنده بدون پرداخت هزینه یا برداشت ارائه نمی دهد ، لازم است که خود ارزهای خارجی را از این درخواست بخرید تا آنها را در یک حساب زیر “سفر” ذخیره کنید. خوشبختانه ، پول زنده به طور خودکار ارز مربوطه را تشخیص می دهد ، بنابراین زیر نوار مناسب است تا مجبور به پرداخت هزینه نباشد. ما دوست داشتیم که این کار ساده تر انجام شود ، زیرا شما باید قبل از سفر به خارج از کشور ، این سیستم را در بالادست بدانید.

چگونه حساب خود را تغذیه کنیم ?

برای دسترسی به حساب پول زنده خود ، لازم نیست که یک سهم تعریف شده و اجباری داشته باشید. با این حال ، از افتتاحیه ، بانک به شما پیشنهاد می دهد که اولین انتقال را انجام دهید تا از آن استفاده کامل داشته باشید. به طور پیش فرض ، اگر حساب شما به یک آدرس Gmail مرتبط باشد ، انتقال پول توسط Google Pay قابل انتخاب است ، اما البته امکان انتقال دقیق از حساب دیگر از طریق شماره کارت ، IBAN یا اضافه کردن یک بانک دیگر در بین این امکان وجود دارد. صدها موجود. با این حال مراقب باشید: اگر یک حساب پول زنده رایگان دارید ، نقل و انتقالات نمی تواند فراتر از 1000 یورو باشد. برای فراتر از این حد ، لازم است از یک حساب حق بیمه Vivvid بهره مند شوید یا در یک افزایش ماهانه (3.40 یورو) مشترک شوید.

بهترین بانکهای آنلاین

نظر ما و آزمون کامل در مورد پول زنده 2023

ارائه زنده: حساب آلمانی رایگان برای همه چیزهایی که موجب صرفه جویی در پول می شود ��

ایجاد شده در سال 2019 ، Neobank Vivid آلمان متعلق به گروه تاریخی بانکی Tinkoff Bank که از سال 1986 تأسیس شده است ، قصد دارد به آن دسترسی پیدا کند یک حساب بانکی برای همه در حالی که درآمد کسب می کنید.

به طور مشخص ، پول زنده شما را فراهم می کند کارت بانکی رایگان جایی که می خواهید در طول خرید خود با اصل برنامه Cashback که در برنامه تلفن همراه قابل دسترسی است ، درآمد کسب کنید. Neobank با بازپرداخت روشن ، نوید بازپرداخت می کند حداکثر 25 ٪ از خرید در مارک هایی مانند Lidl ، Carrefour ، Nike ، Ikea ، Amazon ، SNCF یا Zara برای تلاوت هیچ کس دیگری جز آنها. این به لطف مشارکت با مارک های اصلی است که Vivivid Money Bank یک حساب بانکی کاملاً رایگان ارائه می دهد.

علاوه بر این ، Vivid یک پیشنهاد کامل برای سرمایه گذاری بدون کمیسیون در بورس سهام در سهام تجاری و ETF بلکه در ارزهای رمزنگاری مانند بیت کوین ، اتریوم ، Litecoin ، Cardano ، EOS ، Chainlink. و این از چند سنت یورو.

در زمانی که بیشتر خریدهای ما بیشتر و بیشتر در وب سایت ها و با کارت بانکی به دلیل بحران بهداشتی Covid 19 انجام می شود. بدست آوردن CB که طبق خریدهای ما پرداخت می شود ، سودمند می شود.

توجه و توجه داشته باشید توسط Vivid La Neobanque که باعث می شود

بنابراین ما به شما پیشنهاد می دهیم راهنما ، نظر و آزمون کامل در مورد زنده بودن ، بانکی که برای همه در نظر گرفته شده است. تجزیه و تحلیل دقیق ما از کارت معروف بانکی معروف را که گزارش می دهد ، کشف کنید تا قبل از باز کردن حساب بانکی با پول زنده ، نظر بی طرفانه در مورد مزایا و معایب داشته باشیم.

مزایای عضویت در بانک تلفن همراه پول زنده

 • �� یک حساب کاملاً رایگان با کارت بانکی بدون مشارکت
 • اشتراک در کمتر از 3 دقیقه و فعال سازی حساب از 10 یورو
 • یک پیشنهاد کاملاً رایگان و رایگان
 • 1 دنده بدون تغییر بانک
 • کارت ویزای فلزی رایگان فوق العاده ایمن بدون اینکه شماره کارت یا CVV خود را قابل مشاهده کنید
 • پرداخت رایگان در فرانسه و خارج از کشور
 • پرداخت بدون تماس و ایمن از طریق Google Pay و Apple Pay
 • امکان ایجاد حداکثر 15 ارز برای سفر رایگان یا برای تهیه پروژه ها (پس انداز ، خرید ، سرمایه گذاری. ) با iban دنده/جدا شده
 • �� حداکثر 25 ٪ بازپرداخت و تبلیغات در مارک های اصلی
 • امکان سرمایه گذاری در اقدامات تجاری جهانی (بورس اوراق بهادار) اما همچنین رمز و رادو
 • برنامه موبایل ساده و بصری
 • خدمات مشتری در دسترس و پاسخگو موجود در گربه 7 روز در هفته مستقیماً روی برنامه
 • بدون درگیری: قابل انعطاف در 1 کلیک از طریق برنامه
 • پول واریز شده تا 100000 یورو محافظت می شود

مضرات پیشنهاد بانکی رایگان از Wiviv Money

 • برداشت رایگان پول نقد در سراسر جهان از 50 یورو برداشت (و حداکثر 200 یورو در هر ماه در حساب رایگان)
 • بدون برداشت احتمالی

�� قیمت های بانکی و هزینه های پولی زنده Neobank

پول زنده 2 پیشنهاد ارائه می دهد:

یک فرمول کاملاً رایگان و غیر مشترک

 • شرایط عقب نشینی: تا 200 یورو در ماه با حساب رایگان آزاد شود (فراتر از آن ، 3 ٪ با حداکثر 1 یورو هزینه برای هر برداشت اعمال می شود). برداشت کمتر از 50 یورو با این شرایط صورتحساب می شود.

فرمول 9.90 یورو در هر ماه بدون تعهد (3 ماه اول آن برای آزمایش رایگان است)

 • شرایط عقب نشینی: حداکثر 1000 یورو در ماه با حساب Vivid Prime (فراتر از آن ، 3 ٪ اعمال می شود بدون اینکه تاکنون بیش از 1 یورو باشد). این شرط برای برداشت های زیر 50 یورو نیز اعمال می شود.

برای نداشتن هزینه برداشت ، حداقل باید 50 یورو برداشت کنید و از سقف ماهانه خود تجاوز نکنید. اما در هر صورت ، هزینه ها هرگز بیش از 1 یورو در ماه فراتر نمی رود.

شرایط پرداخت : رایگان و کاملاً رایگان در فرانسه و خارج از کشور در هر دو فرمول.

بررسی در مورد Viviver کارت بانکی رایگان که گزارش بازپرداخت است

نظر در مورد بانک زنده و کارت فلزی ایمن آن از کارشناسان Connectbanque

پس از یک آزمایش کامل از پیشنهاد بانکی پول Viviv برای تعیین این نظر ، ما تأیید می کنیم که همه چیز انجام شده است برای کسب درآمد ضمن هزینه کمتر زیرا هزینه های بانکی از بین می رود و بنابراین یکی از آنهاست بهترین بانکهای تلفن همراه به گفته کارشناسان Connectbanque. بنابراین ما می دهیم نظر بسیار مثبتی در Banke Vivid با یکی از کامل ترین پیشنهادات موجود در بازار.

اول از همه ، ما این واقعیت را دوست داریم که می توانید در پیشنهاد زنده به صورت رایگان و بدون تعهد مشترک شوید. این یک ضمانت اعتماد است که ثابت می کند که آنها چیزی برای پنهان کردن ندارند.

پس آنچه با این حساب بانکی بسیار جالب است این است که شما قادر خواهید بود کسب درآمد هنگام خرید به لطف بازپرداخت پیشنهاد شده توسط Vivid ، این بانک های سنتی را تغییر می دهد. با این حال, در پیشنهاد رایگان به 20 یورو در هر ماه محدود می شود. با عضویت در پیشنهاد حق بیمه Vivive ، شما می توانید از بازپرداخت خریدهای خود تا حداکثر 100 یورو با بازپرداخت سودمند بهره مند شوید. اشتراک به حق بیمه زنده (9.99 یورو در ماه) بنابراین با بازپرداخت تجمعی هر ماه خیلی سریع سود می برد.

برای تکمیل این نظر ، ما نیز دوست داریم کارت فلزی ایمن آن ، جایی که ارقام کارت بانکی شما و همچنین رمزنگاری بصری روی کارت ظاهر نمی شود. این ارقام فقط از طریق برنامه تلفن همراه قابل دسترسی خواهد بود. این یک امنیت قابل توجه در صورت از دست دادن یا سرقت کارت بانکی زنده شما است.

با واضح ، ما به ویژه از این واقعیت که شما امکان سرمایه گذاری در آن را دارید قدردانی می کنیم اقدامات بلکه در مورد ارزهای رمزپایه بدون هزینه و بدون کمیسیون از 0.01 یورو در چند کلیک.

سرانجام ، طبق نظر ما ، بانک زنده است یک حساب بانکی بدون شرایط درآمد و کارت ایده آل برای ممنوعیت های بانکی و دانشجویان.

برای نتیجه گیری این نظر ، پول زنده ارائه نمی دهد بدون مجوز اضافه برداشت تا به امروز ، به همین دلیل است که ما به شما توصیه می کنیم علاوه بر بانک فعلی خود ، این بانک را انتخاب کنید زیرا در صورت وجود یک وضعیت استثنایی ، این معیار است که باید در نظر گرفته شود ، بنابراین اگر این مورد هنوز موردی نیست که ما به شما توصیه می کنیم همچنین کشف کنید ارزانترین بانکهای آنلاین.

بررسی مشتری پول زنده

برای نتیجه گیری در صفحه مشاوره خود ، ما می خواهیم مشخص کنیم که ما تنها کسانی نیستیم که نظر مثبت به پول زنده نئوبانگ می دهیم. مشتریان کاربر Vivid Bank ، که یک برنامه بازپرداخت ، کارت ویزا فلزی ، یک سرمایه گذاری ، راه حل پرداخت ، یک برنامه ساده تلفن همراه ارائه می دهد. و بسیاری از خدمات دیگر بدون اتهامات بانکی یادداشت هایی را به وارونی که نهایی و یک نظر واضح هستند ، داده اند: 4.7/5 در فروشگاه App در بیش از 3،800 بررسی ، 3.7/5 در بیش از 9000 بررسی در پلت فرم TrustPilot شناخته شده و یادداشتی 4.2/5 در Google Play.

توجه داشته باشید که در بستر افکار معتبر TrustPilot ، پوسترهای زنده یک نت عالی از 4.5 از 5 با توجه به بیش از 5000 بررسی مشتری.

�� نحوه باز کردن یک حساب بانکی رایگان پول زنده ?

به نظر ما, باز کردن حساب زنده بسیار ساده است ، چند دقیقه طول می کشد : کافی است برای بارگیری برنامه در Google Play یا App Store برای تبدیل شدن به مشتری Viviv بدون تعهد.

شما نیازی به اثبات آدرس ندارید, منحصر به فرد از یک سند هویت (مهم است که عکس بدون سایه یا نور زیاد به وضوح قابل مشاهده باشد) و همچنین عکسی که در سلفی و voila گرفته شده است.

شما می توانید فوراً از حساب تلفن همراه Vivivs خود استفاده کنید و بلافاصله خریدهای خود را در اینترنت انجام دهید یا از پرداخت بدون تماس استفاده کنید پرداخت گوگل و سیب پرداخت در حالی که منتظر دریافت کارت فلزی زیبای خود هستید.

�� حساب رایگان پول زنده: خصوصیات ، برداشت ، دنده ، بازپرداخت ، اقدامات, .

 • حساب رایگان بدون تعهد
 • حداکثر 15 حساب رایگان با iban جداگانه در ارزهای مختلف (هر حساب دارای iban جداگانه است)
 • پرداخت بدون هزینه و کاملاً رایگان در فرانسه و خارج از کشور
 • شرایط عقب نشینی: تا 200 یورو در هر ماه رایگان است
 • حداکثر 25 ٪ بازپرداخت در مارک های اصلی مانند Nike ، H&M ، Zara ، Lidl ، Carrefour ، Aldi ، Total ، BP یا Uber.

در زیر ، نمونه ای از 10 ٪ بازپرداخت در کارفور در مسابقات با قیمت 171 یورو ، سود 17 یورو:

نمونه ای از کاهش بازپرداخت در Carrefour با کارت Viviv

�� ویژگی های حساب Premium Vivid Prime: برداشت ، بازپرداخت ، حساب ارز.

 • حساب نخست زنده با 9.90 یورو در هر ماه بدون تعهد (3 ماه بدون تعهد ارائه شد)
 • حداکثر 15 حساب فرعی رایگان با iban جداگانه در ارزهای مختلف. هر حساب یک iban جداگانه دارد
 • حداکثر 25 ٪ بازپرداخت در مارک های اصلی مانند IKEA ، Amazon ، Adidas ، Veepee ، Lidl ، Aldi یا Total ، ایستگاه های BP یا پوسته با حداکثر 100 یورو در ماه.
 • پرداخت بدون هزینه و کاملاً رایگان در فرانسه و خارج از کشور با 2 کارت
 • 1 ٪ بازپرداخت در تمام خریدهای انجام شده در خارج از اروپا
 • 3 ٪ بازپرداخت در همه رستوران ها و کافه های خارج از اروپا
 • شرایط برداشت: حداکثر 1000 یورو در ماه (فراتر از آن ، 3 ٪ بدون استفاده از 1 یورو اعمال می شود). این شرط برای برداشت های زیر 50 یورو نیز اعمال می شود.

�� کارت بانکی ویزا فلزی ویزا بدون هیچ هزینه ای برای برداشت و پرداخت شما در خارج از کشور

آنچه ما به خصوص با کارت بانکی زنده ، علاوه بر رنگ صورتی زیبای آن ، دوست داریم این است که ابتدا این امکان را دارید برای برداشت پول و پرداخت رایگان در سراسر جهان (حداکثر 200 یورو در ماه با کارت رایگان و 1000 یورو در ماه با کارت حق بیمه). در مورد پرداخت توسط کارت بانکی ، سقف وجود ندارد.

شما این امکان را خواهید داشت برای تبدیل پول خود به ارز مورد نظر خود به نرخ ارز واقعی قبل از عزیمت ، و پول خود را در یک زیر حساب (جیب) خاص در ارز انتخاب شده در چند کلیک از طریق برنامه قرار دهید. مانند این ، در طول سفر خود ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد نرخ ارز هر بار نخواهید داشت زیرا به ارز محلی می پردازید.

�� زنده ، راه حل ایده آل برای انتقال پول بدون هزینه و بدون کمیسیون

بین دارندگان یک حساب بانکی رایگان پول زنده ، می توانید با استفاده از شماره تلفن تماس خود فوراً دریافت ، درخواست یا ارسال کنید. این در فرانسه یا خارج از کشور است.

�� توجه به Vivvid Investisse: چگونه می توانید پول خود را در سهام خود با حساب بانکی زنده خود بدون کمیسیون سرمایه گذاری کنید ?

سرمایه گذاری در بورس سهام بدون کمیسیون با حساب زنده

ما می خواستیم این نکته را مطرح کنیم زیرا یکی از اصلی ترین مزایای کارت بانکی Vivvive قسمت سرمایه گذاری است. از طریق کاربرد آن ، Vivid به شما می دهد امکان سرمایه گذاری در بورس سهام در شرکت های آمریکایی و اروپایی با خرید تسلا ، آمازون ، گوگل ، دیزنی ، Uber و بسیاری دیگر از 0.01 یورو فقط و بدون هیچ کمیسیون. برای سرمایه گذاری در این شرکت های رشد زیبا نیازی به سرمایه گذاری اولیه 1000 یورو ندارید.

همانطور که در مثال ما مشاهده می کنید (کپی صفحه) ، سود در چند روز با سرمایه گذاری در تسلا با یک شرط بسیار کم شروع شده انباشته می شود.

مانند یک کارگزار واقعی در بورس ، این سرویس زنده به شما می دهد انتخاب سرمایه گذاری در بیش از 2،000 سهام و FCB (از جمله شرکت هایی که رشد جدی مانند Netflix ، Amazon ، Tesla یا Apple را تجربه می کنند. ) که می توانید در زمان واقعی دنبال کنید تا در خرید و فروش سهام واکنش نشان دهید و سود خود را بدون تأخیر پس بگیرید.

در مورد نظر ما در مورد سرمایه گذاری زنده, به منظور اطمینان به شما ، توجه داشته باشید که سپرده های سرمایه گذاری شما توسط EDW (سازمان جبران خسارت آلمان برای سرمایه گذاران و اوراق بهادار مذاکره شرکت می کنند) محافظت و ایمن می شوند). حتی در صورت عدم موفقیت شرکت Vivid (که به تازگی 60 میلیون یورو در آوریل 2021 جمع آوری کرده است) ، EDW متعهد می شود تا عناوین خود را تا 20،000 یورو جبران کند.

�� با سرمایه گذاری زنده و خرید ارزهای رمزپایه رایگان

با حساب پول زنده خود ، این امکان را دارید برای خرید ایمن ارز رمزنگاری ، بدون هزینه اضافی و این بدون حداقل مبلغ (از چند سنت).

Vivid در خرید 10 Cryptos پیشنهاد داد: بیت کوین ، اتریوم ، Litecoin ، Cardano ، EOS ، Bitcoin Cash ، ChainLink ، NEM ، Algorand و Basic.

شما می توانید بازیابی کنید درآمد شما به طور مستقیم در حساب زنده خود و این بلافاصله.

Vidivoi در مورد پس انداز و سرمایه گذاری با جیب

بودجه خود را با حساب زنده بررسی کنید

پس انداز خوب است ، پس انداز بهتر است ! قبل از شروع صرفه جویی و سرمایه گذاری ، یک ویژگی وجود دارد که ما با حساب بانکی زنده از آن قدردانی می کنیم: شما می توانید تمام اشتراک های خود را که هر ماه گرفته می شود بررسی کنید در حساب کلیک خود با برنامه پول زنده خود.

این دیدگاه شخصی به شما امکان می دهد بودجه خود را بهتر مدیریت کنید زیرا با تمام این نمونه های کوچک ماهانه (تلویزیون ، تلفن ، موسیقی ، برنامه و غیره) ، می توانید به سرعت از بودجه خود در ماه فراتر بروید. با استفاده از این خدمات پولی زنده ، می توانید پرداخت یا برداشت اشتراک را که متوقف کرده اید ، مسدود کنید و یک تأمین کننده همچنان به آن ادامه می دهد (این نوع خیلی زیاد می رسد).

برای پروژه های خود بپاشید یا با پول زنده بهتر پول خود را مدیریت کنید

با باز کردن یک حساب زنده ، این امکان را دارید برای باز کردن حساب های فرعی (به نام جیب در برنامه زنده) در یک کلیک به شما اجازه می دهد سریع پول را کنار بگذارید. این خدمات پول زنده مخصوصاً برای مسافران دقیق یا منظم جالب است زیرا این زیر حساب ها می توانند به ارزهای خارجی باشند ، که به شما امکان می دهد وقتی در یک کشور خارجی هستید برای خرج کردن پول خود در ارز محلی ضمن جلوگیری از هزینه های مبادله و تبدیل.

علاوه بر این ، با جیب ها ، چه پول از طریق پول نقد و چه حساب فعلی شما حاصل می شود ، شما می توانید آن را نجات دهید یا با مکان های ارائه شده توسط پول زنده (اقدامات یا ارزهای رمزنگاری شده) رشد کنید.

نظر امنیتی: آیا Neobank Viviver ایمن است ?

اول از همه ، ما می خواهیم مشخص کنیم که Vivive یک بانک با منشأ آلمان است بنابراین اروپایی. بنابراین Vivid توسط بانک مرکزی اروپا (بانک مرکزی اروپا) به عنوان بانکهای فرانسوی از طریق ACPR Banque de France تنظیم می شود. بنابراین وقتی پول خود را در حساب زنده خود قرار می دهید, وجوه شما تا 100000 یورو ایمن است گویی پول را در یک بانک فرانسوی قرار می دهید.

فلز ویزای فلزی ایمن Vivid

کارت ویزا ارائه شده توسط پول زنده یک است کارت فلزی که فقط نام شما روی آن نوشته شده است. بنابراین ، نه تعداد کارت شما و نه شماره CVV وجود ندارد. برای دسترسی به این شماره ها ، شما باید به برنامه تلفن همراه Viviv که توسط یک یا دو تأیید اعتبار ایمن است ، بروید. این هست در صورت از دست دادن یا سرقت کارت بانکی خود بسیار کاربردی است که در آن هیچ اقدامی کلاهبرداری را به خطر می اندازد.

علاوه بر این ، شما در هر زمان برای فعال کردن یا غیرفعال کردن عملکرد بدون تماس و همچنین بلوک یا باز کردن کارت بانکی Vivive خود خواهید داشت.

کارتهای مجازی زنده برای خرید آنلاین ایمن

Vivid خریدهای اینترنتی را برای استفاده از عملکرد کارت مجازی از طریق برنامه خود ارائه می دهد. این سرویس به شما امکان می دهد خریدهای آنلاین خود را با آن انجام دهید یک کارت مجازی که در صورت لزوم می توانید در هر زمان با شماره های مختلف تنظیم مجدد کنید به منظور تأمین خریدهای خود.

با کارت های مجازی ، Viviv همچنین به شما امکان می دهد رویکرد زیست محیطی داشته باشید و ردپای کربن آن را کاهش دهید.