Netflix: 10 بهترین فیلم در سکوی جریان چیست؟? Les Numériques ، Netflix: فیلم هایی که باید به طور انحصاری دیده شوند – Allociné

فیلم های اصلی Netflix

اینها فیلم هایی نیستند که در Netflix وجود ندارد: با بیش از 4700 فیلم بلند در پلت فرم جریان ، ما برای انتخاب خراب شده ایم. وحشت نکنید, دیجیتالی آیا وجود دارد که کرم کرم را به شما توصیه کند ، و 10 فیلم برتر را برای شما انتخاب کرده است تا در حال حاضر در Netflix تماشا کنید.

Netflix: 10 بهترین فیلم در سکوی جریان چیست؟ ?

در جستجوی یک فیلم خوب برای تماشای Netflix ? در اینجا انتخاب ما از 10 بهترین فیلم برای دیدن (یا بررسی) در حال حاضر در پلت فرم جریان است.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

اینها فیلم هایی نیستند که در Netflix وجود ندارد: با بیش از 4700 فیلم بلند در پلت فرم جریان ، ما برای انتخاب خراب شده ایم. وحشت نکنید, دیجیتالی آیا وجود دارد که کرم کرم را به شما توصیه کند ، و 10 فیلم برتر را برای شما انتخاب کرده است تا در حال حاضر در Netflix تماشا کنید.

نوتفلیکس

نوتفلیکس

Netflix یک برنامه و یک سرویس اشتراک پرداخت شده است که به یک کتابخانه آنلاین از چندین هزار فیلم ، سریال ، مستند ، نمایش ها و انتشار تلویزیون دسترسی می دهد.

 • بارگیری: 606
 • تاریخ انتشار: 09/21/2023
 • نویسنده: Netflix ، Inc.
 • مجوز: مجوز رایگان
 • دسته بندی ها: ویدئو – اوقات فراغت
 • سیستم عامل: Android ، Service Online ، Windows 10/11 ، iOS iPhone / iPad
 • اندروید
 • سرویس آنلاین
 • ویندوز 10/11
 • iOS iPhone / iPad

این مقاله به طور مرتب با بهترین خدمات جریان و همچنین آخرین خرد ما به روز می شود. این ماه ، این فیلم است جک ریچر.

بهترین فیلم ها برای دیدن در Netflix چیست ?

جک ریچر

یک مرد مسلح شش عکس می گوید. پنج نفر کشته می شوند. تمام شواهد مردی را که دستگیر شده است متهم می کند. در زمان بازجویی ، مظنون فقط یک جمله را تلفظ می کند: “جک Reacher را پیدا کنید”. سپس یک مسابقه نفس گیر را برای کشف حقیقت آغاز می کند ، که باعث می شود جک ریچر با یک دشمن غیر منتظره اما نیرومند روبرو شود ، که راز سنگین را حفظ می کند.

با وجود ظواهر ، این اقتباس از رمان های موفق لی Child به دور از بودن یک فیلم اکشن لامبدا بدون هویت نیست. نوشته و کارگردانی کریس مک کواری (مظنون معمول است, ماموریت غیر ممکن), جک ریچر یک تریلر عصبی و کاربردی است ، به عمل عصبی و تنش ریز حفظ شده. تام کروز یک امتیاز جالب پیدا می کند و یک قهرمان وحشیانه را نشان می دهد ، که به خوبی توسط نقش های عالی حامی احاطه شده است: Rosamund Pike ، Robert Duvall ، Werner Herzog ، Richard Jenkins … یک فیلم عالی.

 • تریلر فیلم را تماشا کنید:

بقیه انتخاب ما

کوهستانی

مارک آندره لکلرک ، 25 ساله و کوهنورد بی نظیر که به دنبال ماجراهای شدید بود ، به مدت دو سال فیلمبرداری شد. سوء استفاده از کوههای آن ، به ویژه در آمریکای شمالی و پاتاگونیا ، دنیای کوهنوردی را مشخص کرد. اندکی پس از فیلمبرداری ، این جوان کانادایی از بین رفت و توسط یک بهمن کشته شد.

مارک آندره لکلرک یک تخصص دارد: صعود کاملاً انفرادی ، یعنی بدون تجهیزات ، در هر زمان در رحمت سقوط کشنده باقی می ماند. مخلوط کردن تصاویر بایگانی و توالی های بصری نفس گیر, کوهستانی از ثانیه های اول قادر به تصرف شما خواهد بود و شما را به اعتبار نهایی نمی اندازد. یک مستند باشکوه و متحرک ، برای طرفداران رشته و سایرین.

پاریس ، تگزاس

پس از سالها سرگردان در غرب ، مردی به پسری بازگشت که در لس آنجلس رها کرد و به جستجوی همسرش می رود ، که او مدت طولانی ندیده است.

توجه, پاریس ، تگزاس فیلمی مانند سایرین نیست. کارگردان ویم وندرز (بالهای میل) برای ارائه یک فیلم بلند پر از شعر دیوانه وار به سینمای درون نگرانه و تأمل برانگیز خود وفادار است. در قلب این درام مبهم ، که یک آمریکایی از مردم شکسته را تصویب می کند و با شک ، هری دین استنتون (بیگانه) نقش زندگی خود را تجسم می کند. زودگذر ، عالی Nastassja Kinski ساخت پاریس ، تگزاس یک تجربه سینمای نگران کننده و منحصر به فرد ، و یک شاهکار که سزاوار آن است.

در میان ستارگان

در آینده نزدیک ، با روبرو شدن با سرزمین Exsangue ، گروهی از کاشفان از یک کشتی بین ستاره ای استفاده می کنند تا به یک سوراخ کرم هجوم بیاورند که اجازه می دهد تا مسافت های تا کنون غیرقابل تحمل باشد. هدف آنها: پیدا کردن یک خانه جدید برای بشریت.

وقتی کریستوفر نولان (آغاز, شب تاریک) به فیلم علمی تخیلی حمله می کند ، نتیجه لزوما به یاد ماندنی است. Interstellar موفق به ترکیب نفس حماسه یک ماجراجویی فضایی ، یک غنای موضوعی هیجان انگیز است که از گرم شدن کره زمین و مسئولیت ما برای نسل های آینده سؤال می کند و یک عمق فلسفی بیش از حد. نولان مطمئناً رشته های بزرگی را کنترل می کند ، اما او این کار را درخشان انجام می دهد ، و یکی از فیلم های عالی پیش بینی سالهای اخیر را ارائه می دهد ، توسط یک بازیگران پنج استار سرو می شود (روی کیک) سرو می شود.

به نظر نرسید -up: انکار کیهانی

کیت دیبیاسکی و دکتر رندال مندی دو ستاره شناس متوسط ​​هستند که برای جلوگیری از بشریت که یک دنباله دار تهدید به نابودی زمین می کند ، در یک تور رسانه ای بزرگ شروع می کنند.

این آخرین کمدی ایجاد و خورنده توسط کارگردان آدام مک کی است (معاون, کوتاه بزرگ). یک پارس پارابولا به شکل جامعه ، وضعیت جهان و اضطراری آب و هوای فعلی که به همان اندازه که باعث خندیدن مردم می شود شگفت زده می شود. گیلاس روی کیک, شما نگاه می کنید هشدار می دهد یک بازیگران پنج استار: لئوناردو دی کاپریو ، جنیفر لارنس ، مریل استریپ ، تیموته چالامت.

پینوکیو

در ایتالیا فاشیست دهه 1930 ، عروسک پینوکیو زنده می شود. این پسر کوچک پر از شخصیت ، بدبخت و ناعادلانه به دنیایی منتقل می شود که اطاعت از آن است.

این پینوکیو توسط Guillermo del Toro و Mark Gustafson یک آب نبات مرد نرم است که از داستان فرقه Carlo Collodi اقتباس شده است. یک سفر منحصر به فرد و هرج و مرج ، وقف شعر دیوانه وار و قلب بزرگی مانند آن. ناقص ، مبهم ، جذاب ، اشک آور: او به اندازه خصوصیات خود گسل های خود را می بوسد. مهمتر از همه ، این اثری است که پس از نگاه کردن به آن مدت طولانی در ذهن خواهد ماند. آیا این علامت تجاری فیلم های عالی نخواهد بود ?

روزی روزگاری. در هالیوود

لس آنجلس ، 1969. ریک دالتون ، ستاره تلویزیونی ، بازیگر مشکل در متخصص در غربی ها ، و Stuntman Cliff Booth ، بهترین دوست او ، سعی می کند در یک صنعت فیلم دائما در حال تحول زنده بماند. دالتون همسایه بازیگر و مدل جوان و امیدوار شارون تیت است که به تازگی با رومان پولانسکی کارگردان معتبر لهستانی ازدواج کرده است.

Quentin Tarantino یک نامه عاشقانه واقعی را به سینما و در دوره ای شورش تحویل می دهد. دوره مناقصه یک بازیگر سریال B در Tréfons de l’Industrie گم شد ، که مدیر آن داستان عامهپسند به شکل یک افسانه شادی ، شیار و سخاوتمندانه فراتر بروید. یک فیلم کودکانه تر و مالیخولیایی ، با یک دوتایی پدیده Dicaprio / Brad Pitt دوتایی. یک شاهکار ، کاملاً ساده.

اوکجا

این فیلم به دنبال Mija ، یک دختر جوان است که همه چیز را برای جلوگیری از ربودن یک چند ملیتی قدرتمند از ربودن بهترین دوست خود ، موجودی عظیم به نام Okja به خطر می اندازد.

از شعر بی نظیر, اوکجا هم انتقاد از زیاده روی در جامعه مصرف کننده ما و هم یک اود واقعی به طبیعت و هوشیاری است. به کارگردانی بونگ جون هو (انگل) ، فیلم صحنه های طنز و خورنده ، توالی اکشن پانتز و لحظه های زیر زمین و مبهم را ادامه می دهد. یک فیلم منحصر به فرد با بازیگران بین المللی خوشمزه و یکی از بهترین خلاقیت های اصلی در Netflix.

سنگهای قیمتی

یک جواهرساز نیویورک همیشه به دنبال یک ضربه بزرگتر یک روز در یک سری شرط های مجنون با چالش های آنقدر بزرگ است که می تواند ثروت او را ایجاد کند ، یا بدن و کالاها را از دست بدهد. در این تنگه ، او باید بین تجارت ، خانواده و مخالفان تهاجمی دست و پنجه نرم کند تا سعی کند به موفقیت نهایی اما غیرممکن برسد.

امضا شده توسط برادران Safdie ، کارگردانان درخشان وقت خوش (2017), سنگهای قیمتی آیا یک شیرجه تب و تاب جدید در زندگی عذاب دار یک مرد آماده برای خطر همه چیز است. و برای از دست دادن همه چیز. یک تریلر که کدها را می شکند ، خشونت و طنز را به هم می زند ، تا بهتر ما را به یک گرداب از احساسات که ما را درگیر می کند و هرگز به ما اجازه نمی دهد. آدام سندلر در مرکز این دیوانه وار و شاد ، یکی از بهترین عملکردهای حرفه ای خود را ارائه می دهد.

تیک تیک ، تیک. رونق !

نیویورک ، 1990. جان یک نویسنده جوان دراماتیک است که به عنوان سرور کار می کند ، در حالی که می نویسد موسیقی که امیدوار است مکاشفه بعدی برادوی باشد. قبل از نمایندگی که بقیه کار خود را تصمیم می گیرد ، جان در چهارراه است: دوست دخترش می خواهد نیویورک را ترک کند ، دوستش مایکل رویاهای خود را در برابر امنیت مالی تعویض کرد و ایدز جامعه هنرمند را ویران می کند.

این کمدی Mélo ، Onleashed و Galvanizing تولید شده توسط Lin-Manuel Miranda (همیلتون) از همه جهات درخشان است. تیک تیک ، تیک. رونق ! یک فیلم پر جنب و جوش ، پر جنب و جوش و هیجان انگیز است که 1000 ایده در دقیقه ارائه می دهد. در نقش اصلی ، اندرو گارفیلد عالی است و به عنوان مترونوم این ماجراجویی زیبا انسانی و موسیقی برجسته است.

فیلم های اصلی Netflix

تریلر آژانس سنگی

راشل استون ، متخصص اطلاعاتی برای یک آژانس صلح اسرارآمیز ، در تلاش است تا از هکر جلوگیری کند که با ارزش ترین و نیرومندترین سلاح خود را سرقت کند.

تریلر نقدی

پول نقد

6 ژوئیه ، 2023 / 1H 35min / توسط جرمی روزان

در Chartres ، Breuil ، در راس گروه مهمی از عطرها ، به عنوان پسر بر شهر پدر سلطنت می کند. هنوز در Chartres ، اما سالهای سبک از این دنیای لوکس ، دانیل ساوور دیگر از غنای بی نظیر Breuil پشتیبانی نمی کند و ترکیبات کوچک را زندگی می کند. هنگامی که پروژه ای که او با دوست پسر کودکی خود تنظیم کرده است توسط این گروه مورد ضرب و شتم قرار می گیرد ، او فقط یک ایده در ذهن دارد: انتقام گرفتن. وی سپس موفق به استخدام در کارخانه خانواده شد و همکارانش را متقاعد کرد که بخشی از سهام را سرقت کنند. همیشه با همان هدف: پایین آوردن قدرتمندترین سلسله شهر ..