Netflix: 15 سری بهترین برای تماشای جریان ، سریال فیلم پخش اخبار Netflix – Streamnews

جریان serienetflix

Contents

اگر این تصور را دارید که بسیاری از عزیزان شما در ماه های اخیر شطرنج را روی شطرنج قرار داده اند ، بسیار محتمل است که این به لطف سری اصلی باشد بازی بانوی (قمار ملکه به انگلیسی). همانطور که قبلاً در انتقادات خود به تفصیل توضیح داده بودیم ، این نمایش در یک فصل واحد مانند یک Roque در همه سطوح جامد است: فتنه ، ریتم ، کلمات ، بازیگران ، موسیقی ، تحقق ، عکاسی … یکی از بهترین سری Netflix در سالهای اخیر و از زمان وجود سکوی جریان ، به سادگی.

Netflix: 15 بهترین سری برای تماشای جریان

حتی اگر نتفلیکس مطالب کاتالوگ گسترده جریان خود را به خوبی مرتب کند و سرمقاله کند ، انتخاب در کدام سریال دشوار خواهد بود که در آن سریال سرمایه گذاری وقت آزاد گرانبهای خود را برای بلعیدن هر فصل بسیار جالب خواهد داشت. این جایی است که ما با این انتخاب مداخله می کنیم !

حتی بیشتر از انتخاب ما از بهترین فیلم های Netflix ، موردی که در حال حاضر در مورد سری پلت فرم SVOD می خوانید ممکن است برای شما به نظر برسد. باید گفت که انتخاب تنها 15 اثر از صدها موجود در سرویس جریان رهبر ، معمای واقعی و دلخراش را به خود اختصاص داده است. به خصوص از آنجا که حتی اگر Netflix اخیراً دست سنگین را در سمت لغو داشته باشد ، در مورد نمایش های کیفیت اصلی نیز بسیار سخاوتمندانه است که همه مخاطبان (جوان ، خانواده ، انیمه …) را هدف قرار می دهد ، بدون آداب و رسوم بیشتر ، در اینجا سریال (اصلی یا نه) وجود دارد. که از نظر ما بیشترین ارزش را دارند !

 • بازپرداخت خلق و خوی ظرف 30 روز
 • دستگاه ها 2 اتصالات همزمان
 • کیفیت فیلم Live_TV: Full HD
 • بارگیری آفلاین موجود در دسترس
 • Espace Espace Enface در دسترس است

بهترین سری نمایشی Netflix

بازی بانوی

اگر این تصور را دارید که بسیاری از عزیزان شما در ماه های اخیر شطرنج را روی شطرنج قرار داده اند ، بسیار محتمل است که این به لطف سری اصلی باشد بازی بانوی (قمار ملکه به انگلیسی). همانطور که قبلاً در انتقادات خود به تفصیل توضیح داده بودیم ، این نمایش در یک فصل واحد مانند یک Roque در همه سطوح جامد است: فتنه ، ریتم ، کلمات ، بازیگران ، موسیقی ، تحقق ، عکاسی … یکی از بهترین سری Netflix در سالهای اخیر و از زمان وجود سکوی جریان ، به سادگی.

یادداشت IMDB: 8.6/10

بهتر است با سائول تماس بگیرید

شنیدن آن دشوار است بهتر است با سائول تماس بگیرید, prequel spin-off شکستن بد. شاید حتی محکم تر از سریال های مادر ، هرچند که به شدت مورد تحسین عموم و انتقاد قرار گرفته است ، این نمایش که توسط باب اودنکرک و Rheea Seehorn پوشیده شده است تا فصل آخرش محکم بوده و فاقد استدلال نیست. با شروع تاریخ شدید قهرمان (ضد) جذاب خود ، یا عکس او و تحقق او برای لعنت. یک تور واقعی از سازندگان وینس گیلیگان و
پیتر گولد.

یادداشت IMDB: 8.9/10

اوزارک

بگذارید در Shenanigans و شخصیت هایی که از وقایع آنها کم و بیش در مبدا قرار دارند ، بمانیم. علی رغم فینال کمی پایین تر از بقیه چهار فصل خود, اوزارک یکی از بهترین درام های اصلی Netflix است. به ویژه از جیسون باتمن جامد یا جولیا گارنر باورنکردنی متشکرم ، این سریال در مورد پولشویی و خانواده فاقد پیچ ​​و تاب و رویدادها و رویدادها و رویدادهای مهم نیست. ما همچنین به تمایل او برای ماندن قابل قبول و بدون فراموش کردن کامل عمل سلام خواهیم کرد.

یادداشت IMDB: 8.5/10

بازی ماهی مرکب

سخت است بدانید چه کسی چیزهای غریبه, از تاج, از La Casa de Papel یا بازی ماهی مرکب (بیایید اولین سری اصلی را فراموش نکنیم, خانه کارت) سری Netflix است که بیشترین سر و صدا را در جهان ایجاد کرده است. این که آیا موفقیت آنها سزاوار است یا خیر ، واقعیت این است که تریلر که در اینجا مورد علاقه ماست ، شایسته دیدن است (ما انتقاد کاملی را به آن اختصاص داده بودیم). با بازی های قاتل او به همان اندازه که بسیار جالب و بی رحمانه است (و در مقابل جوانترین) ، کشور مبداء او که کمی تغییر می کند و شخصیت های به یاد ماندنی آن تغییر می کند ، سریال کره ای مشتاقانه در نوبت فصل 2 خود در انتظار است. حتی اگر خیلی شبیه یک ایده خوب کاذب باشد.

یادداشت IMDB: 8/10

پرده های اوج

همانطور که این خطوط نوشته شده است ، فقط باید منتظر فیلم نتیجه گیری باشید پرده های اوج به طور قطعی کامل شود. این اثر با شش فصل کوتاه به عنوان انگلیسی که دوست دارد انجام دهد ، استیون نایت را امضا کرد (و کمی دراماتیک می کند) داستان یک باند در بیرمنگام را در طول جنگهای بین المللی می گوید. بازیگران باورنکردنی ، تحقق با پیازهای کوچک ، موسیقی متن فیلم به یاد ماندنی … بررسی کامل ما باید دلایل بیشتری برای شروع کار به شما بدهد.

یادداشت IMDB: 8.8/10

تاریک

از آلمان, تاریک یکی از پیچیده ترین ، اما همچنین از سری Netflix است. مغز خود را برای یک طرح غنی طی چند دهه و بخش قابل توجهی از داستان های علمی با سفر خاص در زمان آماده کنید. این نمایش این شانس را داشت که بتواند بر خلاف پروژه زیر سازندگان خود ، با سه فصل به انتهای فتنه خود برود, 1899.

یادداشت IMDB: 8.7/10

آینه سیاه

در ابتدا توسط کانال انگلیسی کانال 4 ، سری گلچین پیشنهاد شده است آینه سیاه از زمان بازیابی Netflix کمی کیفیت کاهش یافته است. با این حال ، این یک نمایش عالی و پر از ایده ها و بی نظیر است که در آینده ای کم و بیش نزدیک به فناوری های احتمالی فناوری می رسد. برخی از قسمت ها کاملاً دیده می شوند.

یادداشت IMDB: 8.8/10

کلوچه

اگر همیشه در زندگی خود پدرو پاسکال بیشتر می خواهید آخرین ما یا ماندالوریایی, جهت کلوچه. به خصوص از آنجا که سری نمایشی Netflix به مدت سه فصل در افزایش قدرت علاقه مند است و سقوط پابلو اسکوبار بسیار جذاب است و بسیار خوب انجام شده است. به یاد داشته باشید که یک دنباله, Narcos: مکزیک, همچنین در کاتالوگ سرویس جریان است.

یادداشت IMDB: 8.8/10

میشن

احتمالاً سریال Netflix که طرفداران آن اغلب خواستار یک مجموعه هستند, میشن پس از همه توسط دیوید فینچر و شارلیز ترون تولید شده است. این تریلر پلیس در طول دو فصل خود به تولد روانشناسی جرم شناسی و پروفایل جنایی در FBI علاقه مند است. بازیگران بزرگ ، معابر به یاد ماندنی و جو سنگین در این برنامه قرار دارند.

یادداشت IMDB: 8.6/10

Witcher

نظرات در مورد اقتباس سریال رمان ها به شدت متفاوت استWitcher. باید گفت که فصل اول او یک انتخاب روایی را انتخاب می کند که برای همه جذاب نخواهد بود ، و این که بعد از سومین فصل او ، هنری کاویل ، مترجم اصلی در نقش جرالیت دو ریو توسط لیام همسورث جایگزین می شود. واقعیت این است که بسیاری از پیروان فانتزی قهرمانانه می توانند یک نمایش تاریک پیدا کنند و تولید خوبی داشته باشند. از طرف دیگر ، می توانید بدون پشیمانی از سری Prequel خودداری کنید Witcher: Origin Blood.

یادداشت IMDB: 8.1/10

بهترین سری طنز در Netflix

ده درصد

برای لحظه ای که از چهار فصل تشکیل شده است (دیگری ، و همچنین یک فیلم ، هنوز هم در حال ساخت است) ، این سری 2 فرانسه دارای سابقه تولید رویدادی است. این احتمالاً به همین دلیل است که اولین فصل های او بهتر از موارد زیر است. این نمایش ترکیبی عالی از درام و طنز است که با شخصیت های دلسوز و میهمانان محکم پر شده است. یکی از بهترین خلاقیت های فرانسوی ، به ویژه در خارج از کشور.

یادداشت IMDB: 8.3/10

بروکلین نه نه

انتخاب محل مورد علاقه ما دشوار است زیرا بسیاری از آنها در سالهای اخیر ما را با خنده فریاد می زنند. اما ، اکنون بیش از بروکلین نه نه, مطمئناً و بدون مجبور کردن روی تریبون است. این سریال با دیالوگ های خرد شده ، قهرمانان آن ، بسیار عالی تر از یکدیگر یا حس ریتم آن دشوار است ، این سریال در طول 8 فصل خود یک آب نبات درخشان بر زبان است.

یادداشت IMDB: 8.4/10

مکان خوب

با ایجاد دیگر (CO) ایجاد مایکل شور پرکار ادامه دهید مکان خوب. همچنین برای دفتر یا پارک ها و تفریحات, انسان می داند که وقتی صحبت از کمدی های غیر قابل مقاومت می شود ، این کار را انجام دهد. این سریال همچنین به لطف دیالوگ ها و مجریان خود ، به لطف دیالوگ ها و مجریان آنها ، پس از چهار فصل خود توانست متوقف شود.

یادداشت IMDB: 8.2/10

دیرک به آرامی ، کارآگاه جامع

ما احتمالاً هرگز از گریه کردن لغو توسط BBC America جلوگیری نخواهیم کرد دیرک به آرامی ، کارآگاه جامع. همانطور که چند سال پیش به نظر کامل ما گفتیم ، این سریال خوشمزه پوچ سزاوار این بود که خیلی فراتر از فصل 2 خود به پایان برسد و به چندین صخره های حل نشده حل نشده باشد. اما با وجود این پایان سفر شیب دار ، اگر دوست دارید پوچ باشد ، چه از نظر طنز و چه از داستان گفته شده ، این سفر واقعاً ارزش آن را دارد.

یادداشت IMDB: 8.2/10

ریک و مورتی

روی اسب در رده فعلی و بعدی, ریک و مورتی واضح است. و این علی رغم تنگی نفس خاصی در فصول ، و آینده ای نامشخص از پایان همکاری بین شنا بزرگسالان و سازنده جاستین رویلند. زیرا ، بیایید از کلمات نترسیم ، بیشتر قسمت های فصل های اول به سادگی بخشی از نبوغ فیلمنامه نویسی و طنز است. قبل و بعد وجود داشت ریک و مورتی در دنیای کمدی انیمیشن.

یادداشت IMDB: 9.1/10

شدید

اگر نتفلیکس قبلاً آن را لغو نکرد, شدید (یا گوشت گاو در VO) باید سه فصل داشته باشد. به هر حال برنامه خالق این کمدی دراماتیک است که خوب عمل می کند. این سؤال است که دو نفر را در آنجا (تجسم یافته بسیار قانع کننده علی وونگ و استیون یون) که از حرفه های مربوطه خود ناامید شده اند ، که خود را برای پوسیدگی زندگی خود ناامید می کنند ، ناامید شده اند.

یادداشت IMDB: 8.4/10

چیزهای غریبه

بله ، ما با میل خود می پذیریم, چیزهای غریبه بیشتر از درام ، داستان های علمی و وحشت نهفته است تا از کمدی. اما برای تعادل کمی این انتخاب ، سری برادران دافر در اینجا قرار گرفت. باید گفت که با الهام او از دهه 80 و قهرمانان دلسوز او ، این نمایش در لحظات خنده دار و سبک وجود ندارد. به زودی پس از چهار فصل به پایان رسید (اگر سریال مشتق آینده را حذف کنیم) ، بدون شک این سریال یکی از نمایندگان اصلی فهرست Netflix است.

یادداشت IMDB: 8.7/10

لوسیفر

همچنین پس از لغو آن توسط فاکس توسط نتفلیکس بهبود یافت, لوسیفر در آخرین فصل های خود کمی دمیده و سرد است. او با این وجود یک نمایش رویه ای بسیار خوب است که افسر پلیس و فوق العاده را با هم مخلوط می کند ، بدون اینکه هرگز یک دوز محکم از طنز را فراموش کند. تام الیس تجسم یک لوسیفر به یادماندنی مورنینگستار با الهام از نوشته های نیل گیمان (خدایان آمریکایی و به خصوص ساندمن, همچنین توسط Netflix در سری اقتباس شده است).

یادداشت IMDB: 8.1/10

بهترین سری انیمیشن در Netflix

اسب سوار

همانطور که عمدتا موفقیت خود را به کلمه دهان مدیون است ، اجازه دهید سعی کنیم شعله را حفظ کنیم: اسب سوار یک سریال عالی است که باید تماشا کنید. کمدی بسیار نمایشی بسیار عادلانه با استفاده از شخصیت های انسانی و حیوانات انسان شناسی ، این سریال متحرک با یک سبک بصری مطمئناً لحظه های عالی تلویزیون را پنهان می کند که از دست دادن شرم آور خواهد بود.

یادداشت IMDB: 8.8/10

قوس دار

کیفیت اقتباس های بازی های ویدیویی در سری یا فیلم برای چند ماه مطرح شده است (سلام آخرین ما !). و مقوا قوس دار, بر اساس جهان بازی لیگ اسطوره ها, کاملاً از این واقعیت غریبه نیست. استودیوی فرانسوی Fortice توانسته است یک سریال به یاد ماندنی را در فرم ارائه دهد ، در حالی که پیشینه نباید پیشی بگیرد. جهان شسته و رفته ، شخصیت های بی عیب و نقص و فتنه فریبنده … ما خیلی مشتاقانه منتظر دیدن بقیه هستیم ! و حتی اگر بازی های ویدیویی را دوست ندارید ، می توانید به دنبال آن باشید.

یادداشت IMDB: 9/10

نمایشگاه جامد

اقتباسی دیگر به عنوان مرتبط و موفق یک بازی ویدیویی موفق: نمایشگاه جامد. به عنوان بازی پلت فرم/اکشن سبک کارتون از عصر طلایی انیمیشن آمریکایی ، این سریال کوتاه یک کاسه واقعی از طنز و فضای خوب و خوب است. توجه داشته باشید که اگر VO جامد باشد ، VF در اینجا به طور خاص موفقیت آمیز است ، چه از نظر لحن و چه در ترجمه و منابع. یک ناگت کوچک برای همه سنین !

یادداشت IMDB: 7.4/10

فضای نهایی

وحشیانه توسط وارنر بروس لغو شد. کشف در چشم انداز تاریک کسر مالیات, فضای نهایی واقعاً سزاوار بهتر برای پایان زندگی او بود. سرریز کمدی ساده با اکشن در فضا در ابتدا ، این سریال به لطف سناریویی که با پیچ و تاب های پر شده و بدون مشکوک شدن می تواند چندین بار شگفت زده شود. ما همچنین قبل از پایان یک انتقاد کامل را وقف کرده بودیم. ما همچنین به شما توصیه می کنیم تا زمانی که هنوز در آنجاست ، از حضور آن در نتفلیکس استفاده کنید ، زیرا به زودی می تواند ناپدید شود ..

یادداشت IMDB: 8.2/10

داخل کار

ما در آغاز انتخاب سریال که به ناحق توسط Netflix لغو شده بود صحبت می کردیم. داخل کار در واقع بسیار واضح است. با این حال ، توصیه نمی شود 18 قسمت کوچک آن را به عنوان مفهوم اصلی خود توصیه کند ، یعنی اینکه تمام نظریه های کامل وجود دارد و یک آژانس دولتی پشت سر است ، کار می کند ،. بسیار مبتکر در حماقت به ویژه از قهرمانان بسیار هوشمندانه آن ، این نمایش سزاوار طول عمر بیشتری بود ، اما سرگرمی هنوز به کمال. احتمالاً یکی از مواردی است که بیشتر از همه در سکوی جریان از دست خواهیم داد.

یادداشت IMDB: 7.7/10

عشق ، مرگ و روبات

در حال حاضر از سه فصل (به زودی چهار) ساخته شده است ، عالی عشق ، مرگ و روبات یکی از سری دیگر Netflix است که توسط دیوید فینچر (به ویژه) تولید شده است. کار گلچین خالص ، ژانرها را در ماده و فرم ، موضوعات ، قالب ها و موارد دیگر برای ارائه قسمت های منحصر به فرد مخلوط می کند. با این حال ، ما مجبور خواهیم بود که حداقل داستان های علمی را دوست داشته باشیم تا به این مفهوم آویزان شویم ، بسیار قانع کننده و سرگرم کننده.

یادداشت IMDB: 8.4/10

سیاره ما

تقلب کوچک برای بستن این انتخاب از بهترین سری در Netflix. سیاره ما یک سری انیمیشن نیست ، بلکه یک سری مستند است. بسیار خوب روایت شده ، در VO مانند VF ، همانطور که نام آن برای هشت قسمت با جانوران و فلور سیاره آبی نشان می دهد ، علاقه مند است. دشوار نیست که در مقابل تصاویر باورنکردنی این اثر ، که ما کاملاً می خواستیم و باید در جایی از این مقاله به سر می بریم احساس کنیم. سریع یک فصل دیگر Netflix لطفا ، این یکی از بهترین تولیدات شما است.

یادداشت IMDB: 9.3/10

 • بازپرداخت خلق و خوی ظرف 30 روز
 • دستگاه ها 2 اتصالات همزمان
 • کیفیت فیلم Live_TV: Full HD
 • بارگیری آفلاین موجود در دسترس
 • Espace Espace Enface در دسترس است

Netflix بدون شک مشهورترین و محبوب ترین پلتفرم SVOD (ویدیو در تقاضا) در بازار است. این امکان را برای مشاهده هزاران فیلم از انواع مختلف فراهم می کند (سریال ، فیلم ، مستندها ، کنسرت ها ، نمایش ها. ). لازم به ذکر است که محتوا مطابق کشورها و حقوق انتشار در حال تغییر است. Netflix در بسیاری از پشتیبانی های مختلف از جمله موبایل (iOS ، Android) و رایانه ها (ویندوز ، Mac) قابل دسترسی است و می تواند مستقیماً در یک مرورگر وب استفاده شود.

مزایای استاندارد نتفلیکس

 • کاملترین بازار
 • سریال اصلی عالی عالی
 • فشرده سازی ویدیویی بی عیب و نقص

جریان serienetflix

دو سال پیش ، نتفلیکس حقوق کار روالد دال را به دست آورد. این سکو همه چیز را دارد .

“آموزش جنسی” ، فصل آخر در یک تریلر جدید فاش می شود!

لوری نون ، خالق آموزش جنسی گفت: “این پایان سریال است که ما آن را می شناسیم.”, .

جاسوسی بچه ها: آرماگدون: اولین تریلر را کشف کنید!

The Millennials خاطرات خوبی از فیلم کودکان توسط رابرت رودریگز در سال 2001 “جاسوسی بچه ها” منتشر کرد ، که گفت .

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

رسوایی ، موفقیت و اسرار: سرنوشت فوق العاده برنارد تاپی در یک سری مینی Netflix

چه کسی ارین کارتر است? : یک هیجان انگیز نفس گیر با هوای Deja-vu

آکادمی مکانیک – روبات ها و نوجوانان در نتفلیکس

“عزیز کوچک” یک مینی سریال خوب آلمانی در Netflix وارد می شود

Netflix از اولین تصاویر رونمایی می کند!

سریال “One Piece” در Netflix: آنچه طرفداران درباره آن فکر می کنند ?

چهار فیلم به زنجیر 10 ساعت کریستوفر نولان در نتفلیکس

بعد از اوپنهایمر ، آیا توسط کریستوفر نولان توسط یک ماراتن کوچک وسوسه می شوید? نتفلیکس همه چیز را برنامه ریزی کرده است. در حالی که Tenet به تازگی روی زمین فرود آمده است .

یک قطعه: ده انیمه کاملاً در نتفلیکس مشاهده می کنند

همانطور که در انتظار ترس بود ، سریال زنده “One Piece” در 31 اوت در نتفلیکس فرود آمد. یک سازگاری .

قاتل تریلر برق جدید توسط دیوید فینچر با مایکل فاسبرندر! (تریلر)

به برنامه خود آویزان شوید. به هیچکس اعتماد نکن. همدلی را نادیده بگیرید. پیش بینی کنید ، بداهه نوازی نکنید. با توجه به شخصیت مایکل فاسبندر .

عشق انتخاب کنید: در کمدی رمانتیک تعاملی Netflix ، Dantry عاشق CAM شوید

اگر شما عاشق بزرگی از کمدی های عاشقانه هستید اما اغلب از پایان ناراضی هستید ، آخرین فیلم تعاملی .