قیمت اشتراک Netflix 2022: اشتراک Netflix برای انتخاب?, Netflix به تدریج ارزانترین اشتراک تبلیغات خود را حذف می کند

Netflix به تدریج ارزانترین اشتراک تبلیغات خود را حذف می کند

با اشتراک Netflix ، ما به تمام کاتالوگ آن دسترسی داریم نامحدود. این کاتالوگ از همه ژانرها ساخته شده است: فیلم های عاشقانه ، فیلم های ترسناک ، تریلرها ، فیلم های اکشن ، کمدی ، درام ، مستند یا محتوای در نظر گرفته شده برای جوانترین. علاوه بر این ، دارایی واقعی Netflix ایجاد محتوای خاص خود است.

قیمت Netflix: نحوه انتخاب بهترین اشتراک Netflix ?

نحوه انتخاب اشتراک Netflix که مناسب شما بین بسته ضروری ، استاندارد و ممتاز است ? چندین پارامتر باید در نظر گرفته شود ، از حالت مصرف و بودجه خود شروع کنید. ویژگی ها و قیمت های هر فرمول اشتراک Netflix را کشف کنید.

شما به دنبال یک پیشنهاد اینترنتی با Netflix هستید ?

سرویس Selectra رایگان

 • ضروری
 • Netflix ارائه می دهد 3 اشتراک : بسته ضروری ، بسته استاندارد و بسته حق بیمه.
 • اشتراک Netflix از موجود است 8.99 یورو/ماه.
 • می توانید در اشتراک Netflix در اینترنت و اپراتورهای تلفن همراه مشترک شوید.
 • اشتراک Netflix است بدون درگیری.
قیمت اشتراک Netflix با جعبه اینترنت: در 3 مارس 2023 معتبر است

بویگ رایگان نارنجی SFR
از جانب 16.99 یورو در ماه
+ اشتراک نتفلیکس
از جانب 19.99 یورو/ماه
+ اشتراک نتفلیکس
(شامل Delta Freebox)
از جانب 23.99 یورو در ماه
+ اشتراک Netflix (شامل LiveBox Up و Max)
از جانب 19.99 یورو/ماه
+ اشتراک نتفلیکس
09 71 07 91 21 اشتراک آنلاین اشتراک آنلاین 09 71 07 91 38

انتخاب پیشنهادات از راه دور ، ارائه شده به ترتیب الفبایی. سئو رایگان.

اشتراک Netflix چقدر است ?

Netflix در حال حاضر ارائه می دهد 4 بسته مختلف : بسته ضروری Netflix با میخانه (5.99 یورو در ماه) ، بسته ضروری Netflix (8.99 یورو در ماه) ، بسته استاندارد نتفلیکس (13.49 یورو در ماه) و بسته حق بیمه نتفلیکس (17.99 یورو در ماه). همه این بسته ها در دسترس هستند بدون درگیری. بنابراین می توان آنها را در هر زمان خاتمه داد. اشتراک های Netflix با توجه به محتوای موجود مانند تعداد صفحه نمایش های موجود به طور همزمان یا کیفیت تصویر متفاوت است.

Netflix قیمت های خود را در فرانسه افزایش می دهد تا سرمایه گذاری ها را سودآوری کند و موقعیت خود را در بازار SVOD حفظ کند ، Netflix یک تنظیم کرده است شبکه قیمت گذاری جدید. قیمت 3 فرمول اشتراک تاریخی آن به شرح زیر افزایش یافته است: قیمت اساسی در حال حاضر برای 8.99 یورو/ماه (به جای 7.99 یورو در ماه) و نرخ استاندارد از 11.99 یورو در ماه به 13.49 یورو در ماه. سرانجام ، نرخ حق بیمه 15.99 یورو در ماه افزایش می یابد 17.99 یورو در ماه. بسته ضروری با تبلیغات نیز تشکیل شده است یک تازگی.

قیمت اشتراک Netflix معتبر در 3 مارس 2023

اشتراک ضروری Netflix قیمت اشتراک استاندارد نتفلیکس اشتراک حق بیمه قیمت نتفلیکس
با تبلیغات: 5.99 یورو در ماه
بدون تبلیغات: 8.99 یورو در ماه
13.49 یورو در ماه 17.99 یورو در ماه

اشتراک ضروری نتفلیکس با قیمت 8.99 یورو در ماه

در قیمت اساسی به مشترکین امکان دسترسی به همه فیلم ها و سریال ها را می دهد نامحدود. این محتوا در تمام دستگاه های سازگار در دسترس است ، یعنی در تلفن هوشمند ، رایانه لوحی ، رایانه یا تلویزیون و تلویزیون هوشمند شما می گویند.

این اشتراک Netflix به شما امکان می دهد فقط از این سیستم عامل استفاده کنید 1 صفحه همزمان. بنابراین برای افرادی که مایل به اشتراک حساب خود نیستند ایده آل است. برنامه ها به عنوان کیفیت استاندارد تصویر قابل دسترسی هستند. قیمت این بسته است 8.99 یورو/ماه.

از پایان سال ، این بسته در سطح ورودی در دسترس است تبلیغات, با نرخ 5.99 یورو در ماه. عدالت این نرخ سودمند شما باید 5 دقیقه تبلیغات در ساعت را بپذیرید.

اشتراک استاندارد نتفلیکس با قیمت 13.49 یورو در ماه

با نرخ استاندارد, شما این امکان را دارید که به تمام محتوای اختصاصی Netflix در آن نگاه کنید 2 صفحه همزمان. این بسته ای است که با نیازهای یک خانواده کوچک ، یک زن و شوهر یا هم اتاقی دو نفر سازگار است زیرا می توان به دو عنوان مختلف در دو صفحه مختلف نگاه کرد. می توانید بین تلفن هوشمند ، رایانه لوحی ، رایانه یا تلویزیون خود انتخاب کنید. اشتراک استاندارد Netflix در دسترس است در HD (1280p x 720p) ، با قیمت 13.49 یورو در ماه.

اشتراک حق بیمه Netflix با قیمت 17.99 یورو در ماه

آخرین اشتراک Netflix ، گرانترین اما کامل ترین ، این است قیمت حق بیمه. مانند سایر اشتراک های دیگر ، نرخ حق بیمه به همه عناوین Netflix ، در انواع دستگاه های سازگار دسترسی می دهد. با قیمت موجود در دسترس است 17.99 یورو در ماه, با این حال ، این شامل کیفیت تصویر است در HD (1280p x 720p) و Ultra HD ، که به آن 4K (3840p x 2160p) نیز گفته می شود.

با Netflix Premium ، مشترک می تواند از آن لذت ببرد 4 صفحه همزمان. بنابراین این اشتراک برای خانواده های بزرگ یا برای گروه هایی از دوستانی که به اشتراک گذاری حساب Netflix برای آنها سودمندتر و اقتصادی تر است بسیار توصیه می شود.

قیمت اشتراک Netflix 2023: مقایسه

قیمت اشتراک Netflix: در 3 مارس 2023 معتبر است

اشتراک نتفلیکس نتفلیکس ضروری استاندارد نتفلیکس حق بیمه نتفلیکس
کاتالوگ نامحدود
کیفیت تصویر استاندارد HD Ultra HD = 4K
تعداد صفحه های موجود 1 صفحه همزمان 2 صفحه همزمان 4 صفحه همزمان
اشتراک بدون تعهد
قیمت اشتراک نتفلیکس با تبلیغات: 5.99 یورو در ماه
بدون تبلیغات: 8.99 یورو/ماه
13.49 یورو در ماه 17.99 یورو در ماه

نحوه عضویت در Netflix ?

اشتراک یک پیشنهاد Netflix ساده و سریع است. چطور انجام دادن ? در اینجا ، رویه های لازم برای مشترک در Netflix و ایجاد حساب اشتراک من Netflix.

نحوه تماس به صورت رایگان با Netflix ?

ثبت نام در نتفلیکس

شما مایل به اشتراک Netflix هستید ? شما دو گزینه دارید: انجام دهیدثبت نام Netflix از آنجا که صفحه اصلی Netflix یا این کار را به لطف او انجام دهید کاربرد. دستگاه شما ممکن است (تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا تلویزیون شما) از قبل برنامه Netflix را داشته باشد. اگر اینگونه نیست ، اگر از Android استفاده می کنید ، اگر از Apple یا On Play Store استفاده می کنید ، آن را در App Store بارگیری کنید. بارگیری و نصب برنامه فقط چند ثانیه طول می کشد.

برای اشتراک Netflix ، به وب سایت رسمی خود بروید یا برنامه خود را باز کنید. پس از اتصال ، آدرس ایمیل خود را در قسمت اختصاصی وارد کرده و برای تأیید ایجاد حساب Netflix خود روی “سعی کنید” کلیک کنید.

ذرت بو داده

انتخاب اشتراک Netflix

شما از قبل مجموعه بسته های موجود با Netflix را می دانید. بنابراین کافی است که یکی را انتخاب کنید ، بسته به محتوای موجود ، به بهترین وجهی متناسب با انتظارات و نیازهای شما باشد. بین نتفلیکس ضروری (8.99 یورو در ماه), استاندارد نتفلیکس (13.49 یورو در ماه) یا حق بیمه نتفلیکس (17.99 یورو در ماه). سپس انتخاب خود را با یک کلیک بر روی دکمه “ادامه” تأیید کنید.

پس از انتخاب نرخ Netflix ، برای شروع اشتراک Netflix خود باید رمزعبور خود را در قسمت های اختصاصی ایجاد و وارد کنید. این همان رمز عبوری است که شما به عنوان شناسه خود برای اتصال به سیستم عامل در آینده استفاده خواهید کرد.

پرداخت نتفلیکس

ایجاد حساب Netflix شما نیز نیاز به وارد کردن روش پرداخت شما دارد. 3 نوع پرداخت به شما ارائه می شود:

 • پرداخت توسط کارت اعتباری,
 • پرداخت پی پال توسط حساب,
 • پرداخت توسط کارت هدیه Netflix (با وارد کردن کد هدیه).

پس از تأیید روش پرداخت ، یک پیام تأیید را در صندوق پستی خود دریافت خواهید کرد و یک بدهی مستقیم ماهانه تنظیم می شود.

شخصی سازی اشتراک Netflix شما

پس از فعال کردن حساب خود ، می توانید اشتراک Netflix خود را شخصی سازی کنید. چگونه ?

 • ایجاد پروفایل : شما چندین مورد برای استفاده از یک حساب Netflix دارید ? در ایجاد پروفایل های مختلف دریغ نکنید. بنابراین ، هر کاربر می تواند نمایه خود را سفارشی کند. Netflix به مشترکین خود اجازه می دهد تا 5 پروفایل مختلف ایجاد کنند.
 • پیشنهاد محتوا : عناوین مورد علاقه خود را انتخاب کنید تا Netflix بتواند انتخاب شما را تجزیه و تحلیل کند و محتوایی را که ممکن است مورد علاقه شما باشد به شما ارائه دهد.
 • دستگاه های سازگار : برای نگاه کردن به Netflix در چندین دستگاه ، به سادگی تمام گزینه های مورد نظر خود را بررسی کنید (تلفن هوشمند ، رایانه لوحی ، رایانه ، کنسول ، تلویزیون. )

اشتراک Netflix با یک اپراتور

شما می خواهید اشتراک Netflix را با یک اپراتور بیرون بیاورید ? همچنین ممکن است ! فقط یکی از آنها را انتخاب کنید پیشنهادات بازی سه گانه (اینترنت + تلفن ثابت + تلویزیون). اپراتورها مشترکان خود را دو گزینه ارائه می دهند:

می توان اشتراک Netflix را به عنوان گزینه پرداخت شده. این سرویس از همه اپراتورهای اصلی موجود است: نارنجی ، بویک ، SFR یا رایگان. بنابراین مشترک باید اشتراک اینترنتی ماهانه + اشتراک Netflix خود را بپردازد ، از 8.99 یورو در ماه موجود است.

انتخاب پیشنهادات از راه دور ، ارائه شده به ترتیب الفبایی. سئو رایگان.

اپراتورها همچنین می توانند یک جعبه اینترنت با اشتراک ارائه دهند نتفلیکس شامل. در حال حاضر ، 2 اپراتور وجود دارند که اشتراک Netflix را مستقیماً در یکی از پیشنهادات خود ادغام می کنند. این رایگان است که چه کسی ارائه می دهد اشتراک نتفلیکس شامل Delta Freebox و نارنجی با LiveBox Up و Max است.

اشتراک کانال Netflix: چگونه از آن استفاده کنیم ?

اشتراک Netflix نیز با کانال موجود است+. مشترک می تواند بین چندین دسته انتخاب کند. در حال حاضر ، Netflix در دو Canal+ پیشنهادات گنجانده شده است:

 • در بسته سری Ciné : دسته گل در نظر گرفته شده برای طرفداران سینما و سریال که شامل کانال+ ، کانال+ سری ، کانال+ اسناد ، کانال+ بچه ها ، کانال+ عجیب ، دیزنی+ ، نتفلیکس ، OCS ، Starzplay ، Canal+ Cinéam ، Ciné است+.
 • در دوستان و خانواده را بسته بندی کنید : این دسته گل چندین ژانر (سینما ، سریال ، ورزش ، بچه ها ، اسناد) به لطف کانال های کانال+ ، کانال+ سری ، کانال+ Doc ، کانال+ بچه ها ، کانال+ عجیب و غریب ، InfoSport+ و دیزنی+ ، Netflix ، Starzplay ، OCS ارائه می دهد.
اشتراک کانال Netflix Plus: پیشنهادات معتبر در 3 مارس 2023

کانال بدون درگیری تعهد 24 ماهه
سری بسته های سینمایی 40.99 یورو/ماه 34.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه و سپس 40.99 یورو در ماه
دوستان و خانواده 79.99 یورو در ماه 64.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه و سپس 79.99 یورو در ماه

از تبلیغات -50 ٪ استفاده کنید ! شما زیر 26 ساله هستید ? شما می توانید با یک پیشنهاد CINé Cané Canal با یک مشترک شوید 50 ٪ تخفیف ! بنابراین اشتراک با قیمت موجود است 20.49 یورو در ماه. علاوه بر این ، بدون تعهد در دسترس است.

آنچه اشتراک Netflix را شامل می شود ?

با اشتراک Netflix ، ما به تمام کاتالوگ آن دسترسی داریم نامحدود. این کاتالوگ از همه ژانرها ساخته شده است: فیلم های عاشقانه ، فیلم های ترسناک ، تریلرها ، فیلم های اکشن ، کمدی ، درام ، مستند یا محتوای در نظر گرفته شده برای جوانترین. علاوه بر این ، دارایی واقعی Netflix ایجاد محتوای خاص خود است.

از بزرگترین موفقیت های تولید اصلی نتفلیکس ، سریال هایی مانند: 13 دلیل چرا ، Narcos ، ماجراهای جدید سابرینا ، آکادمی چتر ، لوپین ، La Chronicle des Bridgerton ، The Witcher ، Le Game de la Lady ، Dark ، Orange Is The New Black ، Sex Education ، Unorthodox ، Elite ، Lucifer ، The Last Dance ، Stanger Things ، Hauting of Hill House ، The Crown ، Mirror Black ، La Casa de Papel ، ساخت یک قتل ، شما ، خدمتکار ، امیلی در پاریس ، بازی ماهی مرکب.

با Netlix ، شما نیز به آن دسترسی دارید بهترین سری از لحظه ! به عنوان مثال مینی سریال جدید آمریکایی (کمدی-تریلر) را کشف کنید زنی که جلوی دختر در پنجره زندگی می کرد با کریستن بل ، فصل دوم این سریال تمایل تاریک یا مستند جدید مبتنی بر یک داستان واقعی – کلاهبردار تیندر.

اشتراک رایگان Netflix: امکان پذیر است ?

پیش از این ، این پلتفرم مشترکان خود را یک ماه اشتراک رایگان Netflix ارائه می داد. با این حال ، این گزینه دیگر در دسترس نیست. پس چگونه می توان از Netflix رایگان استفاده کرد ?

این ممکن است که :

 • حساب Netflix خود را به اشتراک بگذارید,
 • یک پیشنهاد اینترنتی از جمله اشتراک Netflix را به صورت رایگان مشترک کنید,
 • از کارت هدیه Netflix استفاده کنید.

نحوه لغو اشتراک Netflix خود ?

شما دیگر نمی خواهید از اشتراک Netflix استفاده کنید ? به یاد داشته باشید که این یک اشتراک است بدون درگیری, بنابراین ممکن است در هر زمان خاتمه دهید. پس چگونه می توان اشتراک Netflix را متوقف کرد ?

 • برنامه را راه اندازی کنید یا به وب سایت رسمی Netflix بروید.
 • به حساب خود وصل شوید و سپس روی کاربر اصلی کلیک کنید.
 • از طریق منوی اصلی به بخش “حساب” دسترسی پیدا کنید.
 • شما به تنظیمات حساب Netflix خود هدایت خواهید شد که در آن گزینه “اشتراک مشترک“به شما پیشنهاد می شود.
 • دکمه “لغو اشتراک” را فشار دهید. یک صفحه جدید که نشان می دهد تاریخ لغو و تاریخ پایان دوره صورتحساب باز خواهد شد.
 • با کلیک بر روی دکمه “تکمیل لغو” ، انتخاب خود را تأیید کنید.
 • لغو اشتراک شما به پایان رسیده و یک ایمیل تأیید خاتمه به شما ابلاغ می شود.

شما می خواهید در یک سرویس SVOD ارزان تر مشترک شوید ? یکی از رقبای Netflix را انتخاب کنید ! این پیشنهاد بزرگ است و می توانید بین Amazon Prime Video ، YouTube ، Disney+، HBO یا پلت فرم Salto فرانسوی انتخاب کنید.

بسته ضروری Netflix با میخانه چیست ?

از ماه نوامبر ، نتفلیکس اشتراک را ارائه می دهد “نتفلیکس ضروری با میخانه“که ویژگی های اشتراک اساسی را با این تفاوت که اجازه بارگیری را نمی دهد ، می گیرد و مهمتر از همه ، این است که در ابتدا و در وسط برنامه ها به تماشاگر دو سواحل تبلیغات را تحمیل می کند.

این محدودیت هزینه اشتراک را کاهش می دهد ، که به آن می رود 5.99 یورو/ماه.

 • این پرونده ها می توانند به شما علاقه مند شوند
 • فیبر نوری نصب در خانه خود
 • نحوه تغییر اپراتور اینترنت ?
 • چه زمانی فیبر در خانه است ?

به روز شده در 06/09/2023

پس از استاد 2 در IAE از دیژون ، زوزانا در ژانویه سال 2019 به تیم مخابراتی پیوست. او از نوشتن محتوا مراقبت می کند و مقایسه کننده مخابرات را به روز نگه می دارد.

Netflix به تدریج ارزانترین اشتراک تبلیغات خود را حذف می کند

اشتراک اساسی اکنون در سایت فرانسوی Netflix پنهان شده است ، در حالی که در بازارهای اصلی آن در خارج از کشور حذف شده است.

دسترسی به Netflix بدون تبلیغات به زودی حداقل 13.49 یورو هزینه خواهد داشت? Netflix پس از حذف آن در کانادا ، پیشنهاد “اساسی” خود را در ایالات متحده و انگلستان حذف می کند. در فرانسه ، این پیشنهاد “ضروری” نامیده می شود و در ماه 8.99 یورو صورتحساب می شود.

این امکان دسترسی به کاتالوگ (از یک صفحه واحد) را فراهم می کند ، بدون تبلیغات. از ابتدای سال ، برای هدایت مشتریان فرانسوی به پیشنهاد استاندارد (13.49 یورو) یا پیشنهاد استاندارد با میخانه (5.99 یورو) توسط این سکو پنهان شده است.

+50 ٪ برای دسترسی به محتوای بیش از حد

پایان پیشنهاد “اساسی” در خارج از کشور می تواند ناپدید شدن مشابه در اروپا و بنابراین در فرانسه را نشان دهد. Netflix France با تماس با Tech & Co ، ادعا می کند که هیچ اطلاعاتی برای برقراری ارتباط در این زمینه ندارد.

برای کاربران ، پایان پیشنهاد “ضروری” یک پیشرفت بزرگ را نشان می دهد. علاوه بر نمایش تبلیغات ، پیشنهاد “استاندارد با تبلیغ” (که اخیراً پس از ارائه تحت نام “Essential With Pub” تغییر نام داده شده است) از طریق بارگیری در تلفن هوشمند یا تبلت ، از دسترسی مشتریان به محتوای خط جلوگیری می کند. آنچه در حال حاضر پیشنهاد “ضروری” اجازه می دهد.

با کمی نگاه کردن ، ما در نهایت به پیشنهاد اساسی می افتیم

در حقیقت ، یک مشتری Netflix که مایل به دسترسی به فیلم ها و سریال های خود بدون اتصال به اینترنت است باید به پیشنهاد استاندارد تبدیل شود. هزینه اضافی 4.50 یورو و افزایش 50 ٪ مبلغی که در هر ماه پرداخت می شود.

تحت فشار پس از سال 2022 سال دشوار ، Netflix ابتکاراتی را برای به دست آوردن سودآوری چند برابر کرده است. از پایان اشتراک حساب ، برای جلوگیری از دسترسی مشتریان به اقوام جلوگیری می کند. استراتژی که به نظر می رسد پرداخت می شود: نتفلیکس در سه ماهه دوم 2023 6 میلیون مشترک جدید کسب کرد. این شرکت با سوق دادن کاربران به برنامه های گران تر ، هم اکنون می تواند حاشیه های خود را افزایش دهد.

Netflix فرمول “ضروری” را در ایالات متحده و انگلستان ، هنگامی که فرانسه حذف می کند ?

نتفلیکس ضروری

حساب های اشتراک گذاری نتفلیکس

فرمول “ضروری” نتفلیکس در فرانسه چه مدت خواهد بود ? این سؤال پیش می آید ، در حالی که این اشتراک از سطح قیمت خدمات جریان در کانادا و اکنون در انگلستان و ایالات متحده حذف شده است.

فرمول “ضروری” ، که با 8.99 یورو در فرانسه ارائه می شود ، در حالت تعلیق قرار گرفته است. نتفلیکس آن را در ماه ژوئن و اکنون در کانادا حذف کرد این انگلیس و ایالات متحده از آن محروم هستند ! در این سه کشور ، سرویس جریان فقط سه سطح قیمت را ارائه می دهد: “استاندارد با میخانه” ، “استاندارد” و “حق بیمه”.

گزارش می شود ، گزارش می دهد

مشتریان ضروری می توانند تا زمانی که آن را لغو کنند یا پیشنهاد خود را تغییر دهند ، اشتراک خود را حفظ کنند. مشتریان جدید و کسانی که به نتفلیکس باز می گردند می تواند بیشتر در این فرمول مشترک شود. این شرکت بدیهی است که به دنبال “فروش” اشتراک خود با تبلیغات است که مطمئناً ارزان تر از “ضروری” (5.99 یورو در ماه در فرانسه) است ، اما با نمایش تبلیغات برای Netflix سودآورتر است.

موفقیت مدت طولانی برای اشتراک بودجه توسط تبلیغات به تأخیر افتاد. نتفلیکس در اواسط ماه مه اعلام کرد که 5 میلیون چشم چشم این فرمول را در نوامبر گذشته انتخاب کرده است.

“استاندارد با میخانه” دسترسی به تقریباً کل کاتالوگ Netflix ، در 1080p و در دو صفحه را به طور همزمان ارائه می دهد. اشتراک “استاندارد” به 13.49 یورو با بارگیری محتوا و البته صفر تبلیغات ، گزینه های مشابهی را ارائه می دهد. تفاوت قیمت بین این دو فرمول قابل توجه است و ناپدید شدن واسطه “ضروری” می تواند بسیاری از مشتریان را در آغوش پیشنهاد با میخانه سوق دهد.

نتفلیکس برای چند ماه استراتژی جدیدی را با هدف راه اندازی کرده است پایه مشترک خود را بسازید, چه با تبلیغات و چه با شکار حساب به صورت رایگان. اضافه کردن مشترک اضافی اکنون 5.99 یورو اضافی در هر ماه هزینه دارد (حتی اگر در واقع ، مشترکانی که همچنان به اشتراک گذاری شناسه های خود ادامه می دهند ، در حال حاضر خطر زیادی ندارند).