پایان حساب کاربری Netflix: که می تواند در سال 2023 تغییر کند – جریان دیجیتال ، جریان: چگونه اشتراک Netflix خود را تغییر دهم?

جریان: نحوه تغییر اشتراک Netflix من

برای اجرای قوانین به اشتراک گذاری حساب در سال 2023 ، شرکت آمریکایی می تواند از روش های مختلفی استفاده کند. در آمریکای لاتین ، منطقه ای از کره زمین که در آن اشتراک گذرواژه به ویژه گسترده است ، این شرکت صورتحساب ماهانه اضافی را آزمایش کرده است. برای به اشتراک گذاشتن حساب های خود با حداکثر دو نفر در خارج از خانه ، Netflix در هر ماه سه دلار دیگر درخواست می کند.

به اشتراک گذاری حساب Netflix: که می تواند در سال 2023 تغییر کند

Netflix قصد دارد به تهاجمی برود و کاربرانی را که رمز عبور خود را به اشتراک می گذارند شارژ کند. صورتحساب اضافی می تواند مورد نیاز باشد.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

Netflix به اشتراک گذاری حساب در سال 2023 پایان می یابد ? همه شاخص ها برای تصمیم گیری به این معنا خم می شوند. غول جریان آمریکایی به زودی محدودیت هایی را برای محدود کردن استفاده از یک حساب در همان خانه اعمال می کند ، براساس اطلاعات از مجله ی وال استریت.

100 میلیون کلاهبردار

براساس آخرین تخمین های شرکت ، 100 میلیون کاربر اینترنت بدون پرداخت خدمات از Netflix استفاده می کنند. پس از از دست دادن بخشی از مشترکان خود ، پلت فرم آمریکایی یک دنده بالا می رود. راه اندازی اولین پیشنهاد “تبلیغات” با قیمت تخفیف ، به ویژه در نظر گرفته شده است تا بخشی از کاربران را به جای وام گرفتن مشخصات دانش ، در این سیستم عامل مشترک کند.

در نهایت ، هدف این است که بتوانیم استفاده از یک حساب را در همان خانه محدود کنیم. “اشتباه نکنید ، من فکر نمی کنم مصرف کنندگان از ابتدا این سرویس را دوست داشته باشند”, Netflix Co-PDG در اوایل ماه دسامبر در سرمایه گذاران گفت.

امسال ، نتفلیکس به کاربران خود گفت که دیگر اجازه ندارند حساب خود را برای اعضای در فضای باز خانه خود به اشتراک بگذارند. “افرادی که در خانه شما زندگی نمی کنند باید برای تماشای Netflix از حساب خودشان استفاده کنند. عضویت در Netflix آسان است و پیشنهادات زیادی ارائه می شود. مثل همیشه ، مشترک می تواند پیشنهادات را تغییر دهد یا اشتراک خود را در هر زمان لغو کند “, به طور خاص صفحات کمک شرکت را تصریح کنید.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

به سمت مکمل چند یورو ?

برای اجرای قوانین به اشتراک گذاری حساب در سال 2023 ، شرکت آمریکایی می تواند از روش های مختلفی استفاده کند. در آمریکای لاتین ، منطقه ای از کره زمین که در آن اشتراک گذرواژه به ویژه گسترده است ، این شرکت صورتحساب ماهانه اضافی را آزمایش کرده است. برای به اشتراک گذاشتن حساب های خود با حداکثر دو نفر در خارج از خانه ، Netflix در هر ماه سه دلار دیگر درخواست می کند.

به منظور جلوگیری از استفاده خارجی از یک حساب ، سرویس پخش درخواست می کند تا کدی را که قبلاً توسط صاحب حساب دریافت کرده بود وارد کند. پاپ آپ که می تواند کاملاً مخالف باشد. “این تأیید به ما امکان می دهد تأیید کنیم که دستگاهی که از حساب استفاده می کند مجاز به انجام این کار است”, قبلاً در فرانسه نتفلیکس مشخص شده است. سپس سرنشین نامشروع یک حساب می تواند اشتراک را از آن خود کند یا از اولویت درخواست پرداخت مکمل برای دسترسی به محتویات شود.

آدرس IP و شناسه دستگاه

به منظور شناسایی کاربردهای کلاهبرداری از یک حساب ، Netflix بر اساس سه شاخص است: آدرس IP اتصال اینترنت که برای اتصال به حساب ، شناسه منحصر به فرد دستگاه و در نهایت فعالیت حساب استفاده می شود. در آمریکای لاتین ، این رویه جذاب نیست ، اما مشخص است که بسیاری از کاربران طبق منابع داخلی که توسط آنها منتقل شده اند ، پرداخت هزینه اشتراک را انتخاب می کنند مجله ی وال استریت.

ورود اولین محدودیت های اشتراک گذاری برای شروع سال در سراسر اقیانوس اطلس برنامه ریزی شده است. اگر اولین بازخورد زمین خوب باشد ، اروپا می تواند به دنبال آن باشد. براساس برآوردهای Cowen Inc ، در ایالات متحده و کانادا ، این اقدام می تواند 721 میلیون دلار درآمد اضافی را شناسایی کند. یک بادگیر مالی قابل توجه برای شرکت. از آغاز سال ، عمل Netflix بیش از 50 ٪ کاهش یافته است.

جریان: نحوه تغییر اشتراک Netflix من?

Netflix برنامه های اشتراک مختلفی را با ویژگی های متنوع و گزینه های قیمت گذاری ارائه می دهد. اینها امکان رفتن از یک برنامه به برنامه دیگر را با توجه به نیازها و خواسته های خود به کاربران ارائه می دهند.

در این مقاله ، ما گام به گام برای تغییر اشتراک Netflix خود راهنمایی می کند, خواه از رایانه ، آیفون یا دستگاه Android استفاده کنید. بنابراین ، آماده شوید تا گزینه های مختلف را کشف کنید و یکی از مواردی را که برای شما مناسب تر است انتخاب کنید!

طبق قانون فعلی ، بهره برداری از محتوای حق چاپ از طریق سیستم عامل های جریان غیر مجاز یک جرم است. هر مجرم در معرض عواقب قانونی است. منتشر شده.FR با سیستم عامل های مذکور تأیید و یا حفظ نمی کند. ضروری است که هر کاربر از مسئولیت های خود آگاه شود. این ارتباط دارای یک شخصیت آموزنده و آموزشی است.

تیم عشق.خط

برنامه های مختلف اشتراک Netflix و نحوه تغییر آنها به روشی ساده و سریع

Netflix بدون شک رهبر جهان در پخش فیلم ، سریال تلویزیونی و مستندها است. با داشتن یک پیشنهاد ثروتمندتر و متنوع ، طبیعی است که این پلتفرم برنامه های اشتراک مختلفی را برای پاسخگویی به نیازهای خاص هر کاربر ارائه دهد. اما اگر می خواهید از گزینه های بهتر استفاده کنید یا ارزان تر بپردازید ، چگونه اشتراک Netflix را تغییر دهید ? وحشت نکنید ، در واقع بسیار آسان است و ما در اینجا هستیم تا شما را گام به گام در این فرآیند راهنمایی کنیم.

غول جریان به همه چیز فکر کرده است و یک سیستم اشتراک مدولار را پیاده سازی کرده است تا هر کاربر بتواند طرحی را که مناسب برای او باشد انتخاب کند. تبلیغات ، پیشنهادات ویژه ، ویژگی های جدید … همیشه دلیل خوبی برای تغییر برنامه وجود دارد !

بنابراین می توانیم بسته به تعداد صفحه نمایش هایی که می خواهیم Netflix یا گزینه هایی مانند High Difition (HD) یا فوق العاده عالی (UHD) را فقط در پیشنهادات خاص تماشا کنیم ، از یک پیشنهاد اساسی به یک پیشنهاد اولیه یا برعکس برویم.

علاوه بر این ، و همانطور که با هم خواهیم دید ، تغییر در برنامه اشتراک Netflix بازی کودک است ، خواه از رایانه ، آیفون یا دستگاه Android استفاده کنید. بنابراین در اینجا نحوه تطبیق اشتراک خود با توجه به خواسته ها و بودجه خود آورده شده است.

در این راهنما ، ما همچنین توضیح خواهیم داد که چگونه به بهترین وجه اشتراک خود را با توجه به نیازهای خاص خود و کسانی که در خانواده یا عزیزانتان هستند بهینه سازی کنید. در واقع ، یافتن فرمول مناسب برای استفاده شخصی آن در جریان همیشه آسان نیست.

به همین دلیل ما نکاتی را برای یافتن برنامه ای که در حین حفظ کیف پول شما کاملاً برآورده می کند ، به شما ارائه خواهیم داد. به عنوان مثال ، اگر پیرو سری HD هستید اما هرگز Netflix را در چندین صفحه به طور همزمان تماشا نمی کنید ، برنامه استاندارد می تواند بهترین راه حل برای شما باشد.

به هر دلیلی که شما را به تغییر برنامه اشتراک Netflix سوق می دهد ، بدانید که این تغییر فقط با چند کلیک می تواند انجام شود و می توانید به سرعت از گزینه های جدید خود استفاده کنید. بنابراین ، دیگر دریغ نکنید و اکنون خواندن را شروع کنید تا تمام نکات و روش هایی را که به شما امکان می دهد با تطبیق آن با نیازها و خواسته های خود از اشتراک Netflix خود کاملاً لذت ببرید.

برنامه های اشتراک Netflix: تجربه ای که مطابق با نیازهای شما باشد

اگر می خواهید با تغییر اشتراک خود ، تجربه Netflix خود را تنظیم کنید ، این پلتفرم به شما امکان می دهد تا این تغییر را به سرعت و به راحتی انجام دهید. در واقع ، به سادگی به حساب Netflix خود متصل شوید و نمایه خود را انتخاب کنید.

یک بار در بخش ” حساب“، اطمینان حاصل کنید که قبل از تصمیم خود گزینه های مختلفی را که توسط Netflix ارائه شده است با دقت بررسی کرده اید.

پیشرفت ها ، مانند اضافه کردن چندین صفحه یا در دسترس بودن کیفیت بالا (HD) و Ultra High Definition (UHD) ، می تواند تجربه شما را در مورد مشاهده تا حد زیادی بهبود بخشد. از طرف دیگر ، اگر از پیشنهاد فعلی استفاده کامل نکنید ، می تواند از آن استفاده کند برای صرفه جویی در هر ماه چند یورو ، یک برنامه پایین تر انتخاب کنید.

توصیه شخصی من این است که برای ارزیابی نیازهای خود وقت بگذارید و در مورد آن با افرادی که احتمالاً حساب شما را به اشتراک می گذارند ، بحث کنید تا اشتراک را انتخاب کنید که مطابق با عادات مشاهده و بودجه شما باشد.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که شرایط استفاده از اصلاحات بسته به ماهیت تغییر برنامه متفاوت است:

 • اگر یک برنامه بالاتر را انتخاب کنید ، به روزرسانی بلافاصله مؤثر خواهد بود و می توانید بلافاصله از مزایای اضافی لذت ببرید.
 • اگر از طرف دیگر تصمیم به رفتن به یک برنامه پایین تر دارید ، اصلاح در طول تاریخ صورتحساب بعدی شما عملی می شود و به شما امکان می دهد تا از مزایای برنامه فعلی خود تا این تاریخ استفاده کنید.

تغییر برنامه اشتراک Netflix در رایانه بازی کودک است. فقط چند کلیک طول می کشد تا تجربه جریان خود را با نیاز و بودجه خود تطبیق دهد.

به یاد داشته باشید که می توانید این عملیات را از یک دستگاه تلفن همراه مانند دستگاه آیفون یا Android نیز برای انعطاف پذیری بیشتر انجام دهید.

و در صورت بروز مشکل ، از تماس با تیم کمک Netflix دریغ نکنید ، همیشه آماده باشید تا به شما در مدیریت حساب خود کمک کند.

چگونه بسته Netflix خود را در آیفون اصلاح کنیم

گاهی اوقات لازم است اشتراک Netflix خود را با توجه به تکامل نیازهای شما ، عادات مشاهده یا وضعیت مالی آن تغییر دهید. به عنوان مثال ، شما می توانید تصمیم بگیرید که از یک برنامه بالاتر استفاده کنید تا از کیفیت بالا استفاده کنید یا حساب خود را با سایر اعضای خانه خود به اشتراک بگذارید. در این حالت ، مهم است که بدانید چگونه این تغییر را در آیفون ایجاد کنید.

برای اشتراک Netflix خود را از آیفون تغییر دهید, کلید در استفاده از مرورگر وب نهفته است ، نه خود برنامه Netflix. در واقع ، فروشگاه App Apple اجازه نمی دهد که اشتراک خاصی به طور مستقیم از طریق برنامه ها تغییر کند. با این حال ، وحشت نکنید ! روش ساده و سریع است.

 1. ابتدا یک مرورگر وب را در آیفون خود مانند سافاری ، کروم یا فایرفاکس باز کنید.
 2. سپس به وب سایت رسمی Netflix بروید و با استفاده از شناسه های معمول خود وارد حساب خود شوید.
 3. پس از اتصال ، نماد نمایه خود را واقع در سمت راست بالای صفحه فشار دهید ، سپس گزینه “حساب” را انتخاب کنید.
 4. در تنظیمات حساب خود ، برای دسترسی به پیشنهادات مختلف Netflix موجود ، روی “برنامه تغییر” کلیک کنید.
 5. برای تجزیه و تحلیل گزینه های مختلف وقت بگذارید و طرحی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز و بودجه شما باشد.
 6. با کلیک بر روی “ادامه” یا “به روزرسانی” ، انتخاب خود را تأیید کنید.

توجه داشته باشید که اگر تصمیم دارید به یک برنامه پایین تر بروید ، تغییر در طول چرخه صورتحساب بعدی عملی می شود ، در حالی که اگر تصمیم دارید به یک برنامه بالاتر بروید ، گزینه به روزرسانی فوری خواهد بود. بنابراین توصیه می شود قبل از تاریخ تجدید اشتراک خود ، برنامه را تغییر دهید تا تجربه کاربر خود را بهینه کنید.

در صورت نیاز به مشاوره اضافی در مورد نحوه تغییر اشتراک Netflix در سایر دستگاه ها ، مانند رایانه یا دستگاه Android ، از مشورت سایر بخش های این راهنما دریغ نکنید.

برنامه Netflix را در یک دستگاه Android تغییر دهید

وقتی تصمیم گرفتم چند سال پیش در نتفلیکس مشترک شوم ، نمی دانستم کدام برنامه را انتخاب کنم. من برنامه اصلی را انتخاب کردم ، که به من اجازه می داد سرویس را کشف کنم و از انتخاب گسترده ای از سریال ها و فیلم ها با قیمت بسیار در دسترس لذت ببرم. با این حال ، با گذشت زمان ، فهمیدم که می خواهم اشتراک خود را با خانواده ام به اشتراک بگذارم ، و برنامه اصلی فقط به من اجازه می داد تا به طور همزمان به Netflix نگاه کنم.

همانطور که من یک دستگاه Android (با گذشت زمان) دارم ، انتقال به یک برنامه بالاتر خیلی سریع و به راحتی انجام شد. من مرحله به مرحله توضیح می دهم ، چگونه من برای تغییر برنامه اشتراک Netflix در تلفن Android خود تغییر کردم:

 1. اول از همه ، من برنامه Netflix را در دستگاه Android خود باز کردم و از دیدن اینکه رابط کاربری دوستانه و بصری چقدر بود تعجب کردم.
 2. سپس ، من نماد پروفایل خود را در سمت راست بالای صفحه فشار دادم ، که من را به صفحه حساب خود سوق داد.
 3. در بخش “اشتراک و صورتحساب” ، گزینه “برنامه تغییر” را پیدا کردم و آن را انتخاب کردم.
 4. سپس من با برنامه های مختلف موجود ، با مزایا و قیمت آنها به من ارائه شد. من تصمیم گرفتم به برنامه استاندارد تغییر دهم ، که به من امکان می دهد Netflix را به طور همزمان در دو صفحه تماشا کنم و از کیفیت HD استفاده کنم.
 5. بعد از انتخاب برنامه جدید ، انتخاب خود را تأیید کردم. در چند لحظه ، من یک ایمیل تأیید دریافت کردم که نشان می دهد ارتقاء اشتراک من در نظر گرفته شده است.

من می خواهم تأکید کنم که اگر می خواهید اشتراک خود را از بین ببرید ، این روند به همان اندازه ساده و سریع است. با این حال ، با در نظر گرفتن این تغییر در تاریخ صورتحساب زیر تأثیر می گذارد.

برای تغییر اشتراک Netflix خود از کمک شخصی دریافت کنید

این ممکن است که حتی پس از پیگیری مراحل مختلف برای تغییر اشتراک Netflix ، شما هنوز هم با مشکلات روبرو شوید یا در مورد پیشنهادات مختلف موجود سؤالاتی داشته باشید. در این حالت ، از درخواست کمک به خدمات مشتری Netflix دریغ نکنید ، که می تواند کمک شخصی را برای شما فراهم کند و با وضعیت شما سازگار باشد.

شما می توانید از چند طریق با پشتیبانی مشتری Netflix تماس بگیرید. یکی از ساده ترین و سریع ترین گزینه ها این است که از طریق گربه آنلاین خود ، که از صفحه راهنمای وب سایت آنها قابل دسترسی است ، عبور کنید. این روش به شما امکان می دهد تا با یک مشاور در زمان واقعی مبادله کنید و از کمک فوری برای حل مشکل خود یا پاسخ به سوالات خود بهره مند شوید. همچنین می توانید از طریق شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر با آنها تماس بگیرید ، جایی که مشاوران نیز برای کمک به کاربران بسیار پاسخگو هستند.

تجربه شخصی من با پشتیبانی مشتری Netflix همیشه بسیار مثبت بوده است. مشاوران صالح و خوشایند هستند و همیشه به من کمک کرده اند تا مشکلات خود را به سرعت و به طور مؤثر حل کنم.

توجه داشته باشید که همچنین یک صفحه راهنمای اختصاصی در وب سایت Netflix وجود دارد ، که در آن پاسخ های زیادی به بیشترین سؤالات پرسیده شده و آموزش های مصور پیدا خواهید کرد. این ممکن است به شما امکان دهد مشکل خود را حتی بدون نیاز به تماس با خدمات مشتری حل کنید.

به هر حال ، اگر در اصلاح اشتراک خود مشکل دارید یا به سادگی می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد پیشنهادات و ویژگی های مختلف ارائه شده توسط Netflix کسب کنید ، به این کانال های کمک های مختلف دریغ نکنید. خدمات مشتری در آنجا برای راهنمایی شما و کمک به شما در لذت بردن از تجربه جریان خود با اعتماد به نفس وجود دارد.

و به یاد داشته باشید که اگر نیازهای شما در حال تغییر است ، همیشه امکان تنظیم اشتراک خود را با توجه به وضعیت و ترجیحات خود دارید. این که آیا می خواهید به یک برنامه ارزان تر برگردید یا برعکس ، از گزینه های اضافی استفاده کنید ، فقط باید مراحل توصیف شده را دنبال کنید تا اشتراک خود را با خواسته های خود در لحظه تطبیق دهید.

با اشتراک Netflix خود افق های جدید را کشف و تجربه کنید

تمام بسته های Netflix با جزئیات
ضروری با میخانه اساسی استاندارد حق بیمه
هزینه ماهانه (€) 5.99 8.99 13.49 17.99
تعداد صفحه نمایش به طور همزمان 1 1 2 4
حالت اتصال خارج (بارگیری فیلم) هیچ آره آره آره
Netflix در رایانه ، تلویزیون ، تلفن هوشمند یا رایانه لوحی شما آره آره آره آره
فوق العاده HD 4K هیچ هیچ هیچ آره

تمام بسته های Netflix با جزئیات

شما مراحل مختلفی را برای تغییر برنامه اشتراک Netflix خوانده اید و هنوز هم تعجب می کنید که آیا ارزش آن را دارد ? بدانید که رفتن از یک برنامه به برنامه دیگر با توجه به مصرف و نیازهای جریان شما می تواند سودمند باشد. به عنوان مثال ، اگر می خواهید حساب خود را با دوستان دوردست یا اعضای خانواده به اشتراک بگذارید ، انتخاب یک برنامه بالاتر با چندین صفحه همزمان یک راه حل ایده آل برای رفع نیازهای آن خواهد بود.

از طرف دیگر ، اگر به تازگی یک تلویزیون 4K به دست آورده اید یا علاقه مند به فیلم ها و سریال ها با کیفیت بالا هستید ، می توانید از برنامه حق بیمه وسوسه شوید ، که کیفیت تصویر فوق العاده HD را ارائه می دهد. و در آخر ، اگر می فهمید که از تمام ویژگی های بسته فعلی خود استفاده نمی کنید ، رفتن به یک برنامه پایین تر ، هر ماه چند یورو را صرفه جویی می کند بدون اینکه دیدگاه خود را در مورد مشاهده قربانی کنید.

و اگر هنوز دریغ کردید ، به یاد داشته باشید که نتفلیکس شما را مجبور نمی کند به طور نامحدود در همان طرح بمانید: می توانید برای چند هفته یک اشتراک جدید را آزمایش کنید ، سپس با سهولت به برنامه قدیمی خود برگردید. گزینه های مختلف تغییر اشتراک وجود دارد تا انتظارات شما را برآورده کند و بهترین تجربه ممکن را به شما ارائه دهد ، چه انفرادی یا خانواده.

برای تعیین مواردی که به بهترین وجه با عادات مصرف و بودجه شما مطابقت دارد ، از چندین اشتراک استفاده نکنید. شما چیزی برای از دست دادن و همه چیز برای به دست آوردن ، به خصوص از نظر انعطاف پذیری و رضایت ندارید !

تغییر برنامه اشتراک Netflix فرصتی برای تصرف برای تطبیق تجربه جریان خود با خواسته ها و نیازهای شما در لحظه است. بنابراین چرا با تغییر اشتراک Netflix خود جرات ظهور را ندارید و تجربیات جدید را امتحان کنید ?

از سادگی فرآیند و مزایای ارائه شده توسط این پلتفرم برای یافتن اشتراک مناسب برای شما استفاده کنید و به خودتان اجازه دهید تا به سمت جهان جذاب محتوای سمعی و بصری ارائه شده توسط Netflix هدایت شوید.

چگونه می توانم بسته Netflix خود را تغییر دهم?

می توانید با پیروی از دستورالعمل های ارائه شده در وب سایت Netflix ، بسته Netflix خود را تغییر دهید. به حساب خود وصل شوید ، یک نمایه را انتخاب کنید ، به بخش حساب بروید و روی دکمه “تغییر بسته” کلیک کنید. سپس بسته مورد نظر را انتخاب کرده و انتخاب خود را تأیید کنید.

چند بسته Netflix وجود دارد?

سه بسته در Netflix وجود دارد: پایه ، استاندارد و حق بیمه.

مزایای بسته های مختلف چیست؟?

بسته های مختلف ویژگی های مختلفی را ارائه می دهند ، مانند تعداد صفحه نمایش های موجود برای پخش و در دسترس بودن فیلم های HD و Ultra HD. بسته حق بیمه به شما امکان می دهد به طور همزمان به چهار صفحه نگاه کنید و فیلم های با وضوح فوق العاده HD را ارائه می دهد. استاندارد به شما امکان می دهد همزمان به دو صفحه نگاه کنید و وضوح HD را ارائه می دهد. Basic به شما امکان می دهد هر دو به یک صفحه نگاه کنید و فیلم های تعریف استاندارد را ارائه می دهد.

چگونه می توانم اشتراک Netflix خود را لغو کنم?

برای لغو اشتراک Netflix خود ، می توانید دستورالعمل های ارائه شده در سایت Netflix یا از طریق فروشگاه App یا فروشگاه Google Play را دنبال کنید. مراحل بسته به روش پرداختی که استفاده می کنید متفاوت است.

آیا هزینه های اضافی برای تغییر بسته وجود دارد؟?

نه ، هیچ هزینه اضافی برای تغییر بسته Netflix وجود ندارد. هزینه بسته جدید به سادگی به صورتحساب ماهانه شما اضافه می شود.

چه تعداد دستگاه می توانند Netflix را همزمان تماشا کنند?

تعداد دستگاه هایی که می توانند در همان زمان به Netflix نگاه کنند ، بسته به بسته ای که مشترک شده اید متفاوت است. بسته اصلی به شما امکان می دهد همزمان به یک صفحه نگاه کنید ، بسته استاندارد به شما امکان می دهد به طور همزمان به دو صفحه نگاه کنید و بسته Premium به شما امکان می دهد همزمان به چهار صفحه نگاه کنید.