نرخ اشتراک Netflix در سال 2023: چگونه کار می کند?, Netflix در سوئیس: سوالات و پاسخ ها.

Netflix در سوئیس: سوالات و پاسخ ها

29.99 € / ماه 40.99 € / ماه

نرخ اشتراک Netflix: چگونه کار می کند ?

شما یک اشتراک در Netflix خواهید داشت ? در زمینه سیستم عامل های جریان ، ارقام برای خودشان صحبت می کنند ! جامعه طرفداران فیلم ها و سریال ها پخش از روی این سکو در میلیون ها عضو در سراسر جهان شمارش شده است !

اما هنگام عضویت ، ممکن است سوالی داشته باشید ? به عنوان مثال ، چقدر هزینه اشتراک دارد ? در چندصفحه نمایش شما می توانید برنامه های خود را همزمان تماشا کنید ? وحشت نکنید ، ما در این مقاله به شما پاسخ می دهیم !

قیمت نتفلیکس

���� نتفلیکس با VPN 4 ecrans 3.38 یورو در ماه
�� میخانه ضروری Netflix 1 صفحه 5.99 یورو/ماه
�� ضروری نتفلیکس 1 صفحه 8.99 یورو/ماه
�� استاندارد نتفلیکس 2 ecrans 13.49 یورو در ماه
��‍��‍��‍�� حق بیمه نتفلیکس 4 ecrans 17.99 یورو در ماه

Netflix ارائه می دهد

برای استفاده از برنامه های پخش شده از سیستم عامل ، باید در یک عضو شوید اشتراک نتفلیکس ماهانه. چهار فرمول ها متفاوت وجود دارد ، که می توانید در هر زمان لغو کنید. این 4 فرمول ها تعداد دستگاه هایی را که می توانند به طور همزمان به سکو وصل شوند ، تعیین کنید و بنابراین چند نفرصفحه نمایش شما می توانید همزمان برنامه ها را تماشا کنید.

وقتی برنامه ها در دستگاه های مختلف در دسترس هستند ، مشاهده آنها در صفحه نمایش اجباری نیست تلویزیون. شما می توانید ، به لطفبرنامه Netflix, آنها را در یک قرص, آ کامپیوتر یا حتی یک تلفن هوشمند.

شما به تعطیلات می روید و فکر می کنید شبکه کافی برای دسترسی به Netflix ندارید ? جای نگرانی نیست ، شما می توانید قبل از ترک فیلم و سریال مورد علاقه خود را بارگیری کنید و بعداً آنها را تماشا کنید ، روی صفحه های مورد نظر خود.

با پیشنهاد Netflix خود ، می توانید تا 5 پروفایل کاربر ایجاد کنید. این اجازه می دهد تا هر شخصی که از اشتراک شما سود می برد تا پیشنهادات شخصی برنامه هایی را دریافت کند که می تواند او را خوشحال کند. او همچنین می تواند پارامترهای زبان را انتخاب کند و نمایش هایی را که قبلاً دیده شده است به یاد بیاورد.

گزینه دیگر عضویت در یک پیشنهاد کانال+ است که شامل Netflix است. شما از انتخاب های بیشتری برای قیمت بهره می برید که گاهی اوقات بیش از حد بیش از حد بیشتر نیست پیشنهاد Beinsport ، Canal+ و Netflix با قیمت 29.99 یورو در ماه. یا سری+ سری با OCS ، Canal+ ، Disney+ ، Netflix ، Paramount+ با 34.99 یورو در ماه.

کانال

34.99 € / ماه 40.99 € / ماه

کانال

34.99 € / ماه 40.99 € / ماه

کانال

20.99 € / ماه 30.99 € / ماه

کانال

29.99 € / ماه 40.99 € / ماه

ماه اول برای امتحان کردن

VPNS: از بهترین Netflix لذت ببرید … برای ارزان تر

VPN می تواند برای لذت بردن از Netflix بسیار مفید باشد. در واقع ، با یک VPN می توان محدودیت های جغرافیایی و دسترسی به محتوای انحصاری را که در فرانسه پخش نمی شود ، دور بزنید (به عنوان مثال کل کاتالوگ ایالات متحده که 3 ماه بعد وارد فرانسه می شود).

علاوه بر این ، برخی از اشتراک های Netflix ارائه می شود قیمت های مختلف بسته به کشور, و این جایی است که جالب می شود. از آنجا که استفاده از VPN برای اتصال از کشوری که قیمت ها در آن پایین تر است ، می توان اشتراک را با هزینه کمتری مانند مثال در ترکیه که در آن اشتراک Netflix در ماه 3.38 یورو در ماه برای 4 صفحه بدون تبلیغات است ، دریافت کنید.

با یک VPN مانند NordVPN ، شما از یک طرف تمام جنبه ایمنی VPN ها ، مانند محرمانه بودن ، امنیت یا محافظت از داده ها را دارید. از سوی دیگر ، می توانید مکان خود را در آرژانتین تغییر داده و برای ارزان تر مشترک شوید,

به نظر می رسد این روش همیشه تا به امروز کار می کند ، حتی اگر از شرایط عمومی استفاده از سکو سوء استفاده کند. ما همه چیز را برای شما توضیح می دهیم که چگونه NordVPN را نصب کنید و بسته به جالب ترین مکان در اینجا ، در ارزان ترین پیشنهاد Netflix مشترک شوید.

شمالی

61 ٪ + 3 ماه ارائه شده صرفه جویی کنید

سایبر

محتوای Netflix

در 15 سپتامبر 2014 ، پلت فرم SVOD در فرانسه راه اندازی شد نوتفلیکس اکنون نزدیک به 5 میلیون مشترک فعال دارد. و این چهره عظیم به طور مرتب در حال رشد است. مشترکین با کیفیت کاتالوگ فیلم ها ، سریال ها و مستندهای ارائه شده اغوا می شوند. آنجا سکوی جریان با اشتراک ، کاتالوگ بیش از 5000 عنوان را ارائه می دهد و آن را به طور مرتب به لذت کاربران تجدید می کند. به عنوان مثال می توانید این سریال را پیدا کنید La Casa de Papel ، آینه سیاه,daredevil یا peaky blinder. نوتفلیکس همچنین به شما این فرصت را می دهد که فیلم های فرقه ای مانند را مرور کنید کثیف رقص, درخشان> یا عرق سرد.

تاریک

اما پلتفرم Netflix خاصیتی دارد که به او اجازه می دهد تا آخرین موفقیت خود را بسازد و موفقیت خود را انجام دهد. او مشترکان خود را خلاقیت های اصلی ارائه می دهد ، که همیشه موفق و اعتیاد آور هستند. اجازه دهید ما نقل قول کنیم ، در میان سریال رویدادهای نوتفلیکس, عالی نارنجی سیاه جدید است, تاج ، مواد مخدر ، چیزهای غریبه یا خانه کارت. فیلم های اصلی نتفلیکس به همان اندازه موفق بودند ایرلندی یا 6 زیرزمینی. و نتفلیکس در اینجا متوقف نمی شود ! این پلتفرم همچنین دستاوردهای محلی در اروپا را ارائه می دهد مارسی در کاتالوگ فرانسه یا تاریک در آلمان. سرانجام ، شما همچنین می توانید به کارتون های اصلی مانند دسترسی داشته باشید اسب سوار.

قیمت نتفلیکس

سه بسته Netflix عبارتند از:

 • نتفلیکس ضروری با میخانه : 5.99 یورو در ماه ، فیلم ها و سریال ها قبل از شروع تبلیغات 15 تا 30 ثانیه پخش می شوند.
 • نتفلیکس ضروری : با قیمت 8.99 یورو در ماه ، شما فقط یک اتصال واحد ممکن دارید و فناوری نخواهید داشت HD با کیفیت بالا ؛
 • استاندارد نتفلیکس : شما می توانید خود را تماشا کنید فیلم ها و سریال ها در 2 صفحه در همان زمان به مدت 13.49 یورو در ماه ، با کیفیت بالا ؛
 • سعادتاشتراک نتفلیکس حق بیمه: برای ماهانه 17.99 یورو ، می توانید در 4 دستگاه همزمان به حساب Netflix خود متصل شوید و به برنامه های فوق العاده عالی خود دسترسی دارید.

مناشتراک اساسی, مانند سایرین ، بدون> استتعهد. در صورت تمایل می توانید اشتراک را لغو کنید ، بسته بندی را تا پایان ماه تنظیم کنید.

FYI ، غول SVOD قیمت های خود را در سال 2021 افزایش داد. این در واقع می تواند شبکه قیمت خود را با توجه به محصولات جدید موجود در کاتالوگ و ویژگی های اضافه شده بر روی سیستم عامل تغییر دهد. از 3 نوامبر 2022 ، امکان عضویت در نسخه ارزان تر (5.99 یورو در ماه) در برابر تبلیغات روی این سکو را ارائه داده است.

مشترک در Netflix

با بارگیری توسط می توانید به سرویس SVOD دسترسی پیدا کنید خط منبرنامه Netflix از فروشگاه اپل یا فروشگاه Google Play. می توانید آن را به همان اندازه که می خواهید نصب کنید. تعداد صفحه نمایش هایی که به برنامه های همزمان دسترسی دارند توسط بسته ای که در اختیار دارید تعریف شده است ، اما در صورت تمایل ، برنامه در 10 دستگاه نصب می شود !

شما می توانید به> دسترسی پیدا کنیدسکوی جریان روی شما کامپیوتر با ایجاد یک حساب کاربری. برای انجام این کار ، شما باید یک شناسه و رمز عبور را انتخاب کنید. سپس هر بار که می خواهید برنامه های مورد علاقه خود را مشاهده کنید از آنها استفاده خواهید کرد.

البته Netflix در همه پشتیبانی ها ، حتی لپ تاپ موجود است.
اگر می خواهید Netflix را از طریق فروشگاه App Apply بارگیری کنید ، لینک بارگیری در اینجا است.
و اگر می خواهید Netflix را از طریق فروشگاه Google Play بارگیری کنید ، لینک بارگیری در اینجا است.

با جعبه من از Netflix استفاده کنید

مناشتراک استاندارد و سایرین نیز توسط اپراتورهای اینترنتی در دسترس کاربران قرار می گیرند. بسته به پیشنهاد شما و تأمین کنندگان ، دسترسی به سرویس جریان می توانید از رمزگذار تلویزیون خود انجام دهید یا مستقیماً در اشتراک جعبه خود ادغام شوید.

نتفلیکس و رایگان

برای مدت طولانی ، مشترکین رایگان منتظر ماندند تا بحث بین اپراتور و نتفلیکس موفق شود. اکنون این کار انجام شده است ، کاربران Freebox جدید به آنها دسترسی دارند بسته ضروری سکوی با دلتا و Freebox One بدون پرداخت هزینه بیشتر. از طرف دیگر ، اگر می خواهید از فیلم ها و سریال های Netflix در چندین صفحه یا با کیفیت استفاده کنید HD با کیفیت بالا, برای هر ماه 4.5 یورو بیشتر خواهد بود اشتراک استاندارد و 9 یورو دیگر برای بسته بندی کردن نوتفلیکس حق بیمه. اگر هنوز از اشتراک گذاری به صورت رایگان دریغ می کنید ، قبل از انتخاب ، از مقایسه تمام پیشنهادات Freebox دریغ نکنید. و اگر در حال حاضر یک جعبه آزاد دارید و می خواهید بدانید که چگونه Netflix را روی صندوقچه خود قرار دهید ، ما همه چیز را برای شما توضیح می دهیم.

نتفلیکس و نارنجی

نحوه دسترسی به Netflix با جعبه نارنجی خود ? آسان است ! با فشار دادن کلید منو در کنترل از راه دور ، به لیستی از گذرگاه ویدیویی دسترسی پیدا می کنید. شما Netflix Video Pass را انتخاب می کنید ، و سپس می توانید انتخاب کنیداشتراک اساسی یا دیگری برای استفاده از پیشنهاد Netflix در LiveBox خود. کانال نارنجی Netflix در کانال TV Orange 70 است.
و اگر می خواهید اپراتور را برای استفاده از این اپراتور اینترنتی تغییر دهید ، قبل از انتخاب خود ، اشتراک های LiveBox را مقایسه کنید.

Netflix و SFR

در SFR ، دسترسی به Netflix به اشتراک SFR شما بستگی دارد. جعبه یا مشتریان تلفن همراه می توانند از حساب مشتری خود در بسته های پلتفرم مشترک شوند و محتوای مورد علاقه Netflix خود را در رایانه شخصی یا تلفن هوشمند خود تماشا کنند. اگر شما یک کاربر SFR با رمزگشایی بیشتر یا آخرین جعبه THD 4K هستید ، می توانید برنامه هایی را که مورد علاقه شما از این دستگاه ها است مشاهده کنید. از نظر صورتحساب ، این گزینه در اطلاعیه پرداخت SFR شما قابل مشاهده خواهد بود. اگر می خواهید تمام جزئیات مربوط به این روند را برای دنبال کردن Netflix در کادر SFR خود داشته باشید ، اینجا را کلیک کنید.

Bouygues Telecom Bbox متناسب است

Netflix در سوئیس: سوالات و پاسخ ها

Netflix محبوب ترین تأمین کننده جریان است – از جمله سوئیس. Moneyland Ralf Beyeler متخصص ارتباطات.در اینجا سوالات اصلی درباره نتفلیکس پاسخ می دهد.

اطلاعات رایگان

اشتراک های تلویزیونی سوئیس

 • پیشنهاد پخش تلویزیون
 • از طریق هر اتصال اینترنتی
 • با تخفیف از طریق Moneyland.چاک

فیبر نوری iway

 • اشتراک اینترنت و تلویزیون
 • از طریق هر اتصال اینترنتی
 • با تخفیف از طریق Moneyland.چاک
 • اینترنت ، تلویزیون و تلفن ثابت
 • با صرفه
 • تخفیف دادن

مقایسه اشتراک های تلویزیونی در سوئیس

اکنون بهترین اشتراک تلویزیون را پیدا کنید

اطلاعات رایگان

اشتراک های اینترنتی سوئیس

فیبر نوری iway همه سوئیس

 • تلویزیون در صورت درخواست
 • پیشنهاد سودمند
 • تخفیف ماهانه
 • اینترنت ، تلویزیون و تلفن ثابت
 • با صرفه
 • تخفیف دادن
 • اشتراک رایگان تلویزیون
 • اتصال فیبر نوری
 • درخواست مستقیم

RALF BEYELER یک متخصص در زمینه ارتباط از راه دور و پول در Moneyland است.چاک.

درباره مجله Moneyland.چاک

مجله Moneyland.CH شما را با صلاحیت و مستقل در مورد چندین موضوع مرتبط با امور مالی و پول به شما اطلاع می دهد. علاوه بر بسیاری از مقالات بودجه و مصاحبه با کارشناسان ، شما همچنین راهنماهای پول عملی را نیز پیدا می کنید. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد تیم تحریریه ما در اینجا بیابید.