جدید: پیشنهاد Netflix با میخانه با 5.99 یورو در ماه وارد می شود ، مشترکین Freebox ، Freebox: قیمت Netflix در حال افزایش است ، چگونه می توان به یک فرمول ارزان تر رفت?

مشترکین Freebox: قیمت Netflix در حال افزایش است ، چگونه می توان به یک فرمول ارزان تر رفت

برای استفاده از آن ، فقط به فضای مشترکان Freebox ، در بخش تلویزیونی ، سپس Netflix بروید. از جمله اشتراک های ارائه شده ، فرمول تبلیغاتی اکنون در دسترس است ، یک کلیک و voila. یک احتمال دیگر ، مستقیماً از رابط تلویزیون مشترک شوید. رایگان آن را تأیید کرد ، فرمول در Delta Freebox در دسترس نیست ، که در حال حاضر شامل اشتراک Netflix ضروری است.

جدید: پیشنهاد Netflix با میخانه با 5.99 یورو در ماه وارد Freebox می شود

برای بودجه های کوچک در زمانی که به اشتراک گذاری حساب ممنوع شده است ، “استاندارد با آگهی” نتفلیکس وارد Pop Freebox ، Revolution و Mini 4K 4K می شود. این 26 مه ، یک پرچم تبلیغاتی در پورتال وب رایگان ظاهر شد و هیچ نقشی در شک و تردید ندارد: “جدید ، Netflix اختیاری از 5.99 یورو” ، قابل خواندن است ، این در واقع قیمت آخرین پیشنهاد از SVOD Mastodon است.

برای استفاده از آن ، فقط به فضای مشترکان Freebox ، در بخش تلویزیونی ، سپس Netflix بروید. از جمله اشتراک های ارائه شده ، فرمول تبلیغاتی اکنون در دسترس است ، یک کلیک و voila. یک احتمال دیگر ، مستقیماً از رابط تلویزیون مشترک شوید. رایگان آن را تأیید کرد ، فرمول در Delta Freebox در دسترس نیست ، که در حال حاضر شامل اشتراک Netflix ضروری است.

نوامبر گذشته در فرانسه راه اندازی شد ، پیشنهاد “ضروری با تبلیغ” ، که اخیراً با نام “استاندارد با میخانه” تغییر نام داد ، امکان دسترسی به بخش بزرگی از کاتالوگ Netflix را با نرخ مقرون به صرفه تر در ازای مشاهده تبلیغات تبلیغاتی فراهم می کند. در دسترس بودن آن در دستگاه های مختلف بازار هنوز محدود است ، اگرچه اخیراً Apple TV 4K سازگار است. از طرف اپراتورها ، SFR اولین کسی است که در ماه آوریل این پیشنهاد را در جعبه های خود راه اندازی کرده است و در حالی که 6 تا 9 ماه را به مشترکان خاص ارائه می دهد.

ماه گذشته ، نتفلیکس نیز پیشنهاد خود را با همان قیمت غنی کرد. مشترکین می توانند از فیلم ها و سری این سیستم عامل ها در 1080p در برابر 720p قبل از آن بهره مند شوند و حتی محتوا را تماشا کنند در حالی که یک دوست عزیز دیگر را در دستگاه دیگری مشاهده می کند.

مشترکین Freebox: قیمت Netflix در حال افزایش است ، چگونه می توان به یک فرمول ارزان تر رفت ?

مشترکین Freebox: قیمت Netflix در حال افزایش است ، چگونه می توان به یک فرمول ارزان تر رفت؟

برای یک ارزش برای پولی که مناسب شما باشد. غول SVOD قیمت سه پیشنهاد خود را به سمت بالا تجدید نظر کرد. به عنوان یک یادآوری ، به اصطلاح پیشنهاد اساسی (یک صفحه نمایش هر دو و بدون تعریف بالا) بنابراین از 7.99 به 8.99 یورو در ماه می رود. پیشنهاد استاندارد (دو صفحه نمایش همزمان و تعریف بالا) قیمت آن را از 11.99 به 13.49 یورو تحول می دهد که افزایش 1.50 یورو در ماه است. سرانجام ، پیشنهاد حق بیمه ، که به چهار صفحه نمایش همزمان و برنامه های تعریف فوق العاده بالا حق می دهد ، اکنون 17.99 یورو در ماه ، در برابر 15.99 یورو قبل از آن هزینه خواهد کرد.

برای Delta Freebox و یک مشترک ، پیشنهاد اساسی بدون هیچ هزینه اضافی گنجانده شده است ، اما در صورت اشتراک در یک پیشنهاد بالاتر (استاندارد یا حق بیمه) ، افزایش قیمت در تاریخ 1 اکتبر مؤثر خواهد بود. در مواجهه با این افزایش ، برخی ممکن است وسوسه شوند که پیشنهاد خود را اصلاح کنند تا از افزایش فاکتور خود جلوگیری کنند. Univers Freebox راه حل های مختلفی را برای این کار به شما ارائه می دهد.

چگونه گزینه Netflix خود را اصلاح کنیم ?

Netflix در واقع به عنوان گزینه ای برای همه مشترکین Freebox در دسترس است و می توانید در هر زمان فرمول خود را تغییر دهید. اگر می خواهید پیشنهاد خود را اصلاح کنید ، همه چیز از فضای مشترکان Freebox شما ، در بخش “تلویزیون” انجام می شود.

برای به دست آوردن تمام اطلاعات در مورد این اشتراک ، روی “Netflix” کلیک کنید. شما می توانید اشتراک خود را با توجه به نیاز خود تغییر دهید. توجه داشته باشید که در حال حاضر ، قیمت ها هنوز به روز نشده اند ، زیرا این افزایش تا 1 اکتبر مؤثر نخواهد بود.

همچنین می توانید اطلاعاتی در مورد حساب خود مانند رمز عبور یا شناسه Netflix پیدا کنید. اگر هنگام فعال کردن اشتراک ، قادر به انجام آن نبودید ، به شما پیشنهاد می شود که به راحتی فعال سازی را از سر بگیرید.

از فضای مشترک برای Freebox Pop ، Revolution و Mini 4K مشترکان که Netflix با آنها گنجانده نشده است ، یک دکمه برای خاتمه گزینه شما نیز وجود دارد ، اگر حتی قیمت پیشنهاد اساسی نیز بسیار گران باشد.

اگر من گزینه Netflix را برای Freebox گرفته ام ، چه کاری باید انجام دهم ?

با این حال ، برخی از شما ممکن است مستقیماً در Netflix مشترک شوید و نه از طریق گزینه ارائه شده توسط رایگان. بنابراین ، اگر می خواهید بسته خود را پس از ثبت نام خود تغییر دهید ، همه چیز از فضای مشترک Netflix شما (از برنامه تلفن همراه یا وب سایت) انجام می شود ، پس از اتصال ، به “حساب” بروید.

سپس روی “تغییر بسته” در بخش “جزئیات بسته” کلیک کنید.

شما قادر خواهید بود انتخاب کنید که کدام گزینه ها را می خواهید از پلت فرم جریان آمریکایی استفاده کنید.

در زمانی که این خطوط را می نویسیم ، قیمت پیشنهادی که در آن مشترک می شوید باقی مانده است که قبل از افزایش

می توانید پس از انتخاب پیشنهاد جدید خود ، تغییر را تأیید کنید. به یاد داشته باشید که برنامه را در Freebox یا حتی جعبه خود مجدداً راه اندازی کنید تا بسته جدید در نظر گرفته شود.