Netflix برای Android – بارگیری APK از Uptodown ، ما Netflix فرانسوی Art هستیم! “مارک پری و سیپریان ملیان را توضیح دهید

ما نتفلیکس فرانسوی هستیم! “مارک پری و سیپریان ملیان را توضیح دهید

شما تصمیم گرفتید که از سپرده کوکی ها امتناع ورزید ، می توانید در هر زمان ، در اینجا ، انتخاب خود را تغییر دهید.

نوتفلیکس

همه فیلم ها و سری Netflix اکنون در Android

آخرین نسخه

8.88.0 ساخت 6 50512

Netflix کاربرد رسمی این سرویس پخش محبوب فیلم و سریال است. با تشکر از او ، می توانید تمام محتویات حساب خود را در دستگاه Android خود مشاهده کنید. البته شما باید یک حساب کاربری داشته باشید و در یکی از اشتراک ها مشترک شوید.

از برنامه Netflix می توانید به تمام مطالب موجود در منطقه خود دسترسی داشته باشید. این شامل همه فیلم ها ، مستندهای و البته این سریال است. شما همه چیز را پیدا خواهید کرد ، کلاسیک های تلویزیونی ، مانند شکستن زندان یا من.حرف. جمعیت ، در اولین منحصر به فرد Netflix ، مانند Orange Is The New Black یا Witcher. علاوه بر این ، تمام دستگاه های شما کاملاً هماهنگ خواهند شد. بنابراین اگر یک قسمت را از تلویزیون خود در حال انجام است ، می توانید آن را از دستگاه Android خود ادامه دهید.

طبق معمول ، می توانید محتوای مورد علاقه خود را به لیست های خود اضافه کنید و نشان دهید که آیا آن را دوست داشته اید یا نه. علاوه بر این ، Netflix توصیه هایی را بر اساس آنچه قبلاً به آن نگاه کرده اید ، ارائه می دهد ، البته چه چیزی می توانید در نظر بگیرید یا نه. نکته مهم این است که شما مقدار زیادی از تجهیزات سمعی و بصری را خواهید داشت که می توانید در نسخه اصلی زیرنویس و دو برابر از آنها قدردانی کنید.

برنامه رسمی Netflix یک راه عالی برای از بین بردن جایی است که شما می خواهید سریال و فیلم های مورد علاقه خود را از بین ببرید. فصل بعدی سریال مورد علاقه خود را از دست ندهید به این دلیل که در خانه نیستید.

بررسی توسط Merche Contreras ترجمه شده توسط تیم محلی سازی Uptododown

شرایط مورد نیاز (آخرین نسخه)

 • به اندروید 7 نیاز دارد.0 یا بیشتر

سوالات متداول

چه مقدار داده از Netflixsur Android مصرف می کند ?

Netflix بسته به کیفیت خواندن ، مقادیر مختلفی از داده ها را مصرف می کند. کیفیت پایین: 0.3 گیگابایت در ساعت. کیفیت متوسط: 0.7 گیگابایت در ساعت با وضوح SD. با کیفیت بالا: 3 گیگابایت در ساعت در HD. حداکثر کیفیت: 7 گیگابایت در ساعت در 4K Ultra HD.

چگونه می توانم بسته Netflix خود را در Android تغییر دهم ?

شما نمی توانید برنامه Netflix خود را در Android تغییر دهید. شما می توانید با رفتن به نمایه> حساب> جزئیات برنامه> برنامه تغییر ، برنامه خود را از وب سایت تغییر دهید.

چگونه می توانم زیرنویس ها را در Netflix فعال کنم ?

برای فعال کردن زیرنویس در Netflix ، محتوای مورد نظر برای تماشای آن را باز کنید و روی صدا کلیک کنید ، سپس گزینه زیرنویس مورد نظر خود را پیدا کنید.

چگونه می توانم بازی های Netflix را در Android انجام دهم ?

برای بازی از Netflix در Android ، روی نماد کنترلر کلیک کنید. سپس یک بازی را برای نصب آن یا بارگیری APK خود را به صورت رایگان در Uptododown انتخاب کنید.

از کجا می توانم خروجی های آینده در نتفلیکس را ببینم ?

برای دیدن موارد بعدی در Netflix ، روی Nouvelles> برای آمدن کلیک کنید. در آنجا ، می توانید لیستی از مسافرتها را برای ماه های آینده در Netflix مشاهده کنید.

نحوه بارگیری قسمت ها در Netflix ?

برای بارگیری قسمت ها یا فیلم ها در Netflix ، محتوای مورد نظر خود را جستجو کنید ، سپس روی نماد سه نقطه کلیک کنید. “بارگیری قسمت”] را از منو انتخاب کنید ، سپس صبر کنید تا بارگیری به پایان برسد.

چگونه می توانم از Netflix به صورت رایگان استفاده کنم ?

Netflix برای لحظه ای در دسترس نیست. برای استفاده از محتوای ارائه شده در این پلت فرم ویدیویی براساس تقاضا ، به اشتراک در یکی از برنامه های وی نیاز خواهید داشت.

نحوه بارگیری برنامه Netflix ?

می توانید برنامه Netflix را در Uptodown بارگیری کنید. با بارگیری APK از برنامه یا وب سایت رسمی ما ، می توانید از صدها فیلم و سریال مستقیماً در تلویزیون Android یا تلفن هوشمند خود لذت ببرید.

اطلاعات بیشتر

نام بسته کم.نوتفلیکس.مدنی
مجوز رایگان
سیستم عامل اندروید
دسته بندی ویدئو
زبان فرانسوی

نوتفلیکس.خط

برای حمایت از روزنامه نگاری محلی خود ، مشترک شوید !

چرا این پیام را می بینید ?

شما تصمیم گرفتید که از سپرده کوکی ها امتناع ورزید ، می توانید در هر زمان ، در اینجا ، انتخاب خود را تغییر دهید.

محتوای این سایت ثمره کار روزنامه نگاران است که هر روز با کیفیت ، قابل اعتماد و کامل اطلاعات محلی و خدمات نوآورانه آنلاین شما را به ارمغان می آورند. این کار بر اساس درآمد اضافی از تبلیغات و اشتراک است.

اتصال یا ایجاد یک حساب کاربری

برای اینکه بتوانید مقاله را ذخیره کنید ، یک حساب کاربری لازم است.

صفحه اصلی خود را تعریف کنید

 • بار
 • Belfort – Héricourt – Montbéliard
 • بسانان
 • لنگو
 • ناسی
 • پل
 • pontarlier – haut -doubs
 • تله
 • وردون
 • وسول – Haute -saône

ناسی

مارک پری و سیپریان ملیان ، آیا می توانید درخواست خود را نشان دهید ?

” البته ! ما قصد داریم یک نمایشگاه را در اینجا ، زنده ، در واقعیت افزوده ایجاد کنیم. شما می توانید آن را در داخل و خارج از منزل انجام دهید. جایی که ما می خواهیم. بیا ، من مونا لیزا را در اینجا قرار می دهم. در آنجا ، یک دوره. در ادامه در یک کاندینسکی … و در زمین ، یک مجسمه در ورودی. من می توانم آنها را در اندازه واقعی اما همچنین اندازه ای که می خواهم نمایش دهم. سپس می توانم نزدیک شوم ، بچرخم ، و غیره. پس از اتمام نصب ، شما منتشر می کنید.

. برای مطالعه بیشتر ، به انجمن مشترکان ما بپیوندید

و به همه موارد ما در سایت و برنامه تلفن همراه دسترسی پیدا کنید

از 1 یورو در ماه اول ، بدون تعهد مدت زمان

گوگل: -50 ٪ 6 ماه اول