برنامه خوب: Netflix ، Disney یا Video Prime موجود در Box SFR | SFR Actus ، Netflix ، Amazon Prime Video ، دیزنی: 3 سؤال قبل از تقویت خود – Le Parisien

Netflix ، Amazon Prime Video ، دیزنی: 3 سوال قبل از تقویت

راهنمای خرید پاریس

Netflix Disney+ Amazon Prime Pack

شما در حال تغییر اشتراک اینترنت هستید ? بنابراین در اینجا یک برنامه خوب وجود دارد که باید شما را مورد علاقه خود قرار دهد: در حال حاضر در SFR ، جعبه های خاص جعبه – ADSL یا فیبر – یک مزیت کوچک خوب دارند ، با Netflix ، Disney+ Prime Streaming Platforms ، از جمله ، شامل 6 تا 9 ماه طبق فرمول ها. ما همه چیز را به شما می گوییم.

یک زمان بود ، ما مجبور شدیم فقط با چند کانال در تلویزیون راضی باشیم. این زمان به خوبی تمام شده است ، از آنجا که ابتدا ظاهر TNT ، به ویژه سیستم عامل های پخش شده که اکنون مستقیماً در چراغ های کوچک ، چه از طریق یک تلویزیون هوشمند و چه جعبه ما ، به طور مستقیم پیدا می کنیم. تصور کردن ، امروز دشوار نیست ، دیگر به کلیک بر روی کنترل از راه دور با کاتالوگ های غنی که توسط غول هایی مانند Netflix ، Prime Video یا Disney ارائه شده است ، دسترسی ندارد+. شما هنوز شکسته نشده اید ? بنابراین ممکن است شما توسط یکی از پیشنهادات جعبه در SFR وسوسه شوید … به دلایل خوبی: برخی شامل دسترسی به یکی از این سه سیستم عامل حداقل حداقل برای 6 ماه است. اگر به فکر تغییر اشتراک اینترنت هستید ، زمان آن رسیده است !

به طور خاص ، این پیشنهادات “قدرت” و “حق بیمه” از SFR است که در حال حاضر موضوع این برنامه خوب خوب است. و این ، خواه اشتراک ADSL یا فیبر را انتخاب کنید. در اینجا خدمات ارائه شده در هر یک وجود دارد:

 • فرمول قدرت شامل SFR Box 8 ، با Wi-Fi 6 ، و همچنین یک رمزگذار تلویزیون Android Connect سازگار با 4K HDR ، Dolby Vision و Dolby Atmos Technologies. با قیمت 27.99 یورو در هر ماه به مدت یک سال (در آن زمان 39.99 یورو در ماه ، با یک سال تعهد) ، چه در ADSL یا فیبر.
 • فرمول حق بیمه شامل SFR Box 8 ، هنوز هم با Wi-Fi 6 ، و همچنین یک رمزگذار TV SFR Box 8 سازگار با 4K HDR ، Dolby Vision و Dolby Atmos Technologies ، که شامل یک محفظه یکپارچه نیز می شود. این هزینه با 33.99 یورو در هر ماه به مدت یک سال (سپس 46.99 یورو در ماه ، با یک سال تعهد) ارائه می شود ، چه در ADSL یا فیبر.

Netflix ، Video Prime یا Disney+: کدام سیستم عامل را انتخاب کنید ?

در حالی که این دو فرمول در حال حاضر به حدود 200 کانال تلویزیونی دسترسی پیدا می کنند ، در حال حاضر SFR از شما دعوت می کند تا به عنوان یک جایزه استاندارد Netflix با AD ، Disney+ یا Prime Video ، چه در یک پیشنهاد ADSL یا فیبر ، بهره مند شوید. در فرمول برق ، یکی از این سه سیستم عامل به مدت 6 ماه گنجانده خواهد شد. در فرمول حق بیمه ، می توانید 9 ماه از آن لذت ببرید ! به عنوان یادآوری ، اشتراک ویدیوی نخست در هر ماه 6.99 یورو به ارزش است ، استاندارد Netflix با تبلیغات 5.99 یورو در هر ماه و دیزنی+ با 8.99 یورو در هر ماه ، با دانستن اینکه این دو مورد آخر در اینجا توسط خانواده Bouquet SFR همراه می شوند ، به تنهایی در آن ارائه می شوند. 10 یورو در ماه. بنابراین به همان اندازه که بگوییم ارزش دارد یکی از این سه را به صورت رایگان داشته باشید ، حتی اگر فقط برای مدتی باشد. به اندازه کافی برای صرفه جویی در صرفه جویی در هنگام پر کردن سرگرمی !

شما نمی دانید بین Premium Video ، Disney+ یا Netflix چه چیزی را انتخاب کنید ? در اینجا انتخاب کوچکی از برنامه های ارائه شده توسط هر یک از این سیستم عامل ها آورده شده است.

پیش نمایش کاتالوگ ویدیویی Prime

 • اجزای اصلی سری فوق العاده, مانند پسر ها, Star Trek: Picard, چرخ زمان, یا البته ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت, گرانترین سریال در تمام دوران.
 • برنامه های اصلی ساخته شده در فرانسه, مانند سریال های اخیر قلب سیاه, آخرین تریلر الیویه مارتال مصرف بیش از حد, یا کمدی کلاسیک حمل شده توسط احمد سیلا.
 • سری HBO و HBO Max منحصراً در فرانسه پخش شد, مانند آخرین ما, صلح, دروغگوهای بسیار کوچک: گناه اصلی, یا زندگی جنسی دختران کالج.
 • مستندهای شوک مانند اورلسان: هرگز کسی را به کسی نشان نمی دهد, کلارا لوسیانی: اینگونه شروع می شود, نوح ، حس پیروزی, یا سریال همه یا هیچ چیز پشت صحنه باشگاه های بزرگ فوتبال.
 • نمایش های تلویزیونی واقعیت, مانند لول: چه کسی می خندد ، بیرون می رود!, مشهور شکار: Manhunt, یا عشق کیهانی ارائه شده توسط Nabilla.

نمای کلی از کاتالوگ دیزنی+

 • کل جهان دیزنی, با کلاسیک های معروف انیمیشن خانه با گوش های بزرگ و برخی از موارد خاص مانند اخیر Avalonia ، سفر عجیب.
 • کل جهان پیکسار, از داستان اسباب بازی داشتن راتاتویی, با یک بار دیگر منحصر به فرد مانند مست یا اخیراً هشدار قرمز.
 • کل جهان مارول, با تمام فیلم های MCU تا انتقامجویان: بازی آخر (برای لحظه ای) و تمام سریال های اصلی ، از وانداویژن داشتن SHE-HULK: وکیل, عبور از لکی وت شوالیه ماه.
 • کل جهان جنگ ستارگان, با تمام فیلم های بلند در حق رای دادن (سه گانه اصلی ، Prelogy ، Trilogy جدید و فیلم های مشتق) و همچنین سری اصلی جدید که به ویژه ماندالوریایی.
 • اسناد عالی National Geographic, مانند پادشاهی پلنگ برفی, سلسله بدون محدودیت با کریس همسورث, برنامه Offbeat جهان به گفته جف گلد بلوم, یا ماجراهای Grylls Bear.
 • تولیدات اصلی ساخته شده در فرانسه, مانند اوسکین, فوق العاده para // èles, آخر هفته با اریک جودور ، یا آماتورها با François Damiens و Vincent Dedienne.
 • و خیلی بیشتر در بخش “ستاره”, کاملاً اختصاص داده شده به بزرگسالان ، با سریال های جذاب مانند دوپسیک, وو تانگ: یک حماسه آمریکایی, یا دیوانه خارق العاده. ناگفته نماند که انتگرال اسطوره ها سیمپسون.

نمای کلی از کاتالوگ Netflix

 • سریال موفقیت در حال حاضر فرقه, مانند تاج, چیزهای غریبه, آینه سیاه, Witcher, یا تواریخ Bridgerton.
 • فیلم های بریده شده برای اسکار, مانند در غرب ، هیچ چیز جدیدی نیست, موی بلوند, تیک ، تیک … رونق!, داستان ازدواج, منک, یا اقتباس از پینوکیو گیلرمو دل تورو را امضا کرد.
 • بلوک های هالیوود ساخته شده در نوتفلیکس, مانند تایلر ریک, مرد خاکستری, اخطار, یا حتی در ژانر دیگری رمز و راز گل, مجموعه ای که اخیراً روی سکو فرود آمده است.
 • سریال از چهار گوشه جهان که یک ضربه است, مثل کره جنوبی بازی ماهی مرکب, آلمان تاریک, ژاپنی آلیس در مرزی, اسپانیایی La Casa de Papel البته بدون فراموش کردن زن فرانسوی لپه حمل شده توسط عمر سی.
 • سریال مستند بالا, در تمام ژانرها ، همانطور که ساختن به قاتل, با گربه ها لعنتی, حکمت هشت پا, نیمه نیمه در جنیفر لوپز یا ضروری آخرین رقص اختصاص داده شده به مایکل جردن در شیکاگو بولز.

فرمول Netflix با تبلیغات همانطور که نام آن تبلیغات را نشان می دهد درک می کند ، اما غول جریان به طور متوسط ​​در هر ساعت بیش از 4 تا 5 دقیقه قول نمی دهد.

آنچه شامل دسته گل خانوادگی است ، شامل Netflix یا Disney+ به مدت 6 تا 9 ماه در زمینه قدرت و پیشنهادات حق بیمه جعبه SFR ?

دسته خانواده یک گزینه تلویزیونی جدید از جعبه SFR است که در هنگام راه اندازی سرویس جهانی مستقر شده است+. بنابراین این یکی را می فهمد ، که به عنوان یادآوری تشکیل شده از زنجیرهای Syfy ، سیزدهم Rue ، E! و رویای کار ، اما نه تنها. در کل تقریباً 50 کانال در انتظار شما در دسته گل خانوادگی است ، با کانال های خاص برای کارتون های کوچک ، از جمله کارتونیتو جدید ، کانال های کشف شده مانند Aushuaïa TV یا کانال Discovery ، کانال های سینما مانند کانال Paramount و Action ، و همچنین زنجیرهای موسیقی از جمله MTV و Trace Urban. چه چیزی تمام خانواده را خوشحال می کند !

 • 10 برتر برتر سری Netflix در تمام دوران
 • 10 فیلم برتر برتر سری برتر در تمام دوران
 • 10 سری برتر دیزنی+ سریال در تمام دوران

Netflix ، Amazon Prime Video ، دیزنی+: 3 سوال قبل از تقویت

بعد از Netflix و Disney +، نوبت Prime Video برای افزایش قیمت های آن در ابتدای سال تحصیلی است. برخی از کاربران زخم اشتراک در حالی که برخی دیگر زیر سوال می روند. توضیحات سه نقطه.

سه سیستم عامل آمریکایی قیمت خود را افزایش داده اند و در مواجهه با این افزایش ، برخی از کاربران از ظاهر شدن دوباره مردد هستند. LP/Olivier Ariandel

در این فصل چهارم در این فصل جدید ، مائو (اما مکی) برای تحصیل در ایالات متحده رفت و با دوست پسرش اوتیس که در انگلستان باقی مانده است ، رابطه ای از راه دور دارد. نتفلیکس/توماس وود

در میان شخصیت های پرچمدار این سریال ، مدیر اصلی لیس مایکل گروف (آلیستر پتری) و پسرش آدام (کانر سویندلز) ، که از جمله سایر موضوعات همجنسگرایی و هموفیوبی امکان مقابله با آن را فراهم کردند. نتفلیکس/ساموئل تیلوراز چپ به راست ، چهار اگر به نظر می رسد که آدل (کاملیا جوردانا) و آرتور (Théo Navarro-Mussy) عشق کامل را می چرخانند ، به محض نزدیک شدن به آن ، اولین مورد از حالت تهوع گرفته می شود. روز اول/دیزنی/کارولین دوبوسیدر

راهنمای خرید پاریس

 • شیائومی: این لوازم جانبی برای دوچرخه های شکسته باعث ایجاد احساس در aliexpress می شود
 • نتایج FDJ لوتو شنبه 23 سپتامبر 2023
 • برنامه خوب اپل: Airpods Pro با کمتر از 150 یورو موجود است ، اینجا است
 • این تولید کننده بخار فیلیپس از کاهش این بازرگان فرانسوی سود می برد
 • انتخاب خرید